3 Nejlepší návrhy základny pro rzi, nejlepší návrhy rezance | Green Man Gaming

Nejlepší návrhy základny

Naučte se, jak zde sestavit Fring:

3 nejlepší základny pro rzi

3 nejlepší základny pro rzi

Obrana je nejdůležitější součástí vaší základny v rezi, takže níže jsme zdůraznili tři příklady, které můžete použít při navrhování své nové základny.

Sabre – navržený pro tria/čtyřkolky

Sabre je trio nebo quad základna určená pro online nájezdovou obranu. Základna je postavena pro mobilitu hráče a spoustu bodů tření. Tato základna má střeleckou podlahu, která se podívá dolů na útočníky. Navíc má také helipad, startovací jednotku, malou stopu a vestavěnou olejovou rafinérii. Pro větší ochranu mohou být také postaveny externí věžicí lusky a pokoje a hlavní ložnice jsou umístěny vysoko pro maximální zabezpečení.

To, co dělá Sabre zvláštním, je jeho vestavěná olejová rafinerie, která může výrazně urychlit vaši otření. Můžete si vyrobit palivo nízkého stupně ve své vlastní základně a dodávat celý svůj tým lékařskými stříkačkami. Jeho externí automobilové věže mohou decimaci vetřelců stisknutím tlačítka, přičemž udržení věží v bezpečí, když se nepoužívají. Navíc je extra mobilita této základny skvělá. Místo čtvercových podlah se používají trojúhelníkové podlahy, což vám dává stejný úložný prostor s větší mobilitou.

Naučte se, jak zde sestavit šavle:

Fring je základní design určený pro sólové nebo duo Playstyles. Využívá techniky inteligentních stavebků, jako jsou skryté, neloadovatelné skříňky, segmentované střelecké podlahy a nadace s volnou rukou, které vyžadují, aby hráč umisťoval platformy, které se nepřipojují k hlavním nadacím. Tato technika může vyžadovat určitou praxi, takže se navrhuje nejprve cvičit na serveru sestavení. Základy na volné ruce umožňují hráči vytvořit jedinečnou střeleckou podlahu s širokým výhledem.

Tato základna nezahrnuje složenou nebo externí TCS, ale je stále bezpečná, i když online. Startovací základna je upravená 2×1 s trojúhelníky na jedné straně, což umožňuje další kořist. Střecha základny je otevřená bez bezpečnostních budov nebo SAM webů, takže je na hráči, aby pro ně v případě potřeby našel vhodné místo. K napájení všech elektrických potřeb lze použít až 4 větrné mlýny a na střeše jsou uvedeny dva bunkred prodejní automaty.

Naučte se, jak zde sestavit Fring:

Bylo zjištěno, že offline nájezdy jsou běžnější než online. To může být odrazující pro ty, kteří vynaložili velké úsilí o vybudování své základny, jen aby ji ztratili přes noc skupině dětí, které se zdá, že nikdy nespí. Základna Juke poskytuje bezpečnou obranu offline a přitom stále nabízí nezbytné výhody pro online nájezd. Hlavní TC trvá jen 48 raket!

Po vstupu do základny je tu raketoplán působící jako výtah, aby vás přivítal a poskytl rychlou cestu do jakéhokoli patra vaší základny. Je to vynikající vlastnost, protože je to mnohem snazší než používat žebříky. Střecha má prostor pro čtyři větrné mlýny a dvě místa SAM a je zde ochrana 360 stupňů se skrytými pastí brokovnice. Chcete -li přidat k tomu, lze přidat dva bunkred prodejní stroje, aby se zvýšila obtížnost pro všechny lupiče.

Naučte se, jak zde postavit juke:

Serverflex

Začněte hrát Rust v roce 2023.

�� Jak nainstalovat mody na faktor. (2023) ��

27. března 2023

�� Jak nainstalovat mody na faktorio. (2023) ��

6 věcí, které si musíte pamatovat při výběru poskytovatele hostingu serveru Valheim

7. března 2023

Nejlepší návrhy základny

Nejlepší návrhy základny

Při zvažování designu základního základu v rezi je největším faktorem vždy jakým účelem bude vaše základna postavena pro. Je zřejmé, že vaše základna je tu pro vás, abyste se vrátili a odpočinuli, stejně jako místo pro uložení kořisti, ale existuje mnoho důvodů, proč si můžete postavit základnu. Každý typ základu má design, který nejlépe vyhovuje svému účelu.

Pojďme se tedy ponořit do světa budovy základny a ujistěte se, že jste připraveni odrazit ostatní hráče, udržet své věci v bezpečí a mít skvělou střechu nad hlavou.

Nejlepší design základny Rust Starter Base Design

Pokud právě začínáte v rezi nebo hrajete hned po dni vytíračky, budete potřebovat něco jednoduchého, rychle se stavět a snadno se vyměnit. Pokud nemáte moc kořistí nebo zdrojů, nebude vydržet budování bodu.

Proto doporučujeme jednoduchou základnu, kterou lze rychle vybudovat a rychle opustit, pokud by se to nejhorší stalo, jako je mini pevnost.

Budete se snažit upgradovat svou základnu ze dřeva na kámen co nejdříve, protože cokoli méně než Stone bude prostě příliš otevřené pro destrukci. Skříň, pár pecí a krabic, pracovní stůl a nejsilnější dveře a zámky, které můžete udělat, a budete připraveni přežít. Alespoň na chvíli, a pokud někdo přijde klepání a vstoupí dovnitř, neměli byste být příliš daleko od přestavby. Pro více informací naleznete na videu Evil Wurst: