30 her jako Call of Duty: World At War – SteamPeek, 68 her jako Call of Duty: Black Ops Zombies – Hry jako

Hry jako Call of Duty: Black Ops Zombies

Contents

Naughty Bear je videohra Action-Adventure vyvinutá společností Artificial Mind and Movement a Publikováno 505 hry. Hra přichází s režimy pro jednoho hráče a multiplayeru a staví hráči na starosti stejnojmenného medvěda, který musí použít různé věci, aby získal zlobivé body dalšími odměnami nebo body dokončením náhodných misí. Probíhá na ostrově paradisálního ostrova, kde medvědi žijí s mírem a harmonií. Primární postava se jménem Naughty Bear, který je známý svým zlomyslným chováním. Stejně jako jiné roztomilé medvída, on nemluví, místo toho, aby vyjadřoval své emoce prostřednictvím řady výrazů nebo zvuků obličeje. Podle spiknutí je Naughty Bear jen medvěd, který není pozván na narozeninovou oslavu Daddles. Snaží se, aby byl stejně milý, a dokonce připraví dárek na akci, doufal, že se daddami a on by se mohl stát nejlepšími přáteli. Hráč ovládá medvídek v celé hře z pohledu třetí osoby a zároveň interaguje s prostředím, aby splnil mise, aby získal body. S podrobnou grafikou, návykovou mechanikou a vynikajícím vizuálem je Naughty Bear nejlepší hra, kterou hrajete.

Nejlepší podobné hry jako Call of Duty: World at War:

Call of Duty: World at War

Zobrazit podrobnosti o hře

Nejlepší výsledky založené na nejnovější aktualizaci jsou Call of Duty: WWII [skóre: 1.1], Left 4 Dead 2 [skóre: 1.1] a Call of Duty®: Black Ops [skóre: 1.0] Nejlépe hodnocené hry, které zde najdete, jsou ponechány 4 mrtvé 2 [Hodnocení SteamPeek: 12.9] hodnoceno #2, ZPŮSOBU 4 Dead [SteamPeek Hodnocení: 10.2] zařazeno na 8 let a zabíjení podlahy [Hodnocení SteamPeek: 10.1] Hodnocení #4 také nezapomeňte zkontrolovat nejnovější vydání Call of Duty®: Black Ops Cold War [Datum vydání: 2023-03-08] hodnoceno #35, zpět 4 Blood [Datum vydání: 2021-10-12 ] Hodnoteno na 6. místo a Days of War [Datum vydání: 2020-02-04] zařazeno na 24, zatímco je lákavé hrát s nejnovějšími a nejlepšími, mohou být ve výsledcích nějaké další drahokamy, jako je zombie armáda trilogie [SteamPeek [SteamPeek Hodnocení: 8.2] hodnoceno #12, Call of Duty® 2 [Hodnocení SteamPeek: 8.2] hodnoceno č. 13 a Warmode [Hodnocení SteamPeek: 6.0] hodnoceno č. 14.

Hledali jste

Call of Duty: World at War

Call of Duty: World at War

Call of Duty: World at War

Call of Duty: World at War

Call of Duty je zpět, předefinuje válku, jako jste nikdy předtím nezažili. Budování na Call of Duty 4®: Moderní válečný motor, Call of Duty: World at War Immerses hráče do nejmladšího a chaotického boje druhé světové války, jaký kdy zažil.

Hej tam, herní válečníci! Jste připraveni ponořit se do krvavě nasáklého chaosu druhé světové války? No, spojte se, protože Call of Duty: World at War se chystá vyhodit vaši mysl!

Připravte se na přepsání historie pomocí hry, která posouvá válku na zcela novou úroveň. Mluvíme o intenzivních bitvách, akcích s pumpujícím srdce a dostatek explozí, aby se čelisti Michaela Bay vydala. A Hádej co? Všechno je poháněno šíleným motorem, který vám přinesl epicness of Call of Duty 4®: Modern Warfare. Takže víte, že jste na divoké jízdě.

Ale vydrž, ještě jsme neskončili! Svět ve válce vás ponoří do odvážné reality druhé světové války jako nikdy předtím. Je to, jako byste byli přímo v zákopech, uhýbání kulek a odstřelování nepřátel s každou unce vašich herních dovedností. A dovolte mi, abych vám řekl, že chaos a krveprolití jsou mimo grafy!

Nejen to, ale svět ve válce představuje nové funkce, které vás přimějí křičet jako banshee. Mluvíme o flametrowers, moje peeps! Jo, slyšel jsi to správně. Opékat ty nacisty k ostrému s ohnivou zbraní ničení. A řekl někdo tanky? Ach jo, připravte se na uvolnění pekla na kolech, když se převalíte přes bojiště v obrněné bestii. Věř mi, jsou to věci, z nichž jsou sny vyrobeny.

Shromážděte si tým, naložte se na střelivo a připravte se na napsání vlastní legendy na krvavě nasáklé stránky druhé světové války. Call of Duty: World at War je tady, aby vytvořil historii her. Zamkněte a načtěte, protože je čas uvolnit hráče ve vás!

Pamatujte, hráči, zůstaňte divoký, zůstaňte trendy a co je nejdůležitější, zůstaňte hraje pohádku! Pojďme dobýt toto virtuální bojiště společně!

~ Gamegal, #ai #review #inaccurate #fun

Hry jako Call of Duty: Black Ops Zombies

KILLING FLOOR 2 je super rychlé akční dobrodružství, jednorázová a multiplayerová kooperační videohry od Iceberg Interactive. Hra je zasazena do kontinentální Evropy a zaměřuje se na smrtící vypuknutí viru v důsledku neúspěšného experimentu v laboratoři Horzine Biotech, který ponechává lidstvo v obavách z vyhynutí. V době, kdy jsou všechny komunikační prostředky dole, se zhroutily obrovské organizace, vojenské síly nejsou nikde vidět a chaos je všude, lidé vzali záležitosti do svých rukou a přežívají v úkrytu. Zabíjení podlahy 2 vám umožní být součástí týmu žoldáků a zabijáků na volné noze, kteří jsou najati Horzine, aby se setkali s mutovanými klony a založili tajnou základnu do nejodlehlejší oblasti Evropy. Kooperační režim hry vám umožňuje dostat se do hry a bojovat proti nepřátelům (Zeds) jako tým, dokončit cíle a nakonec být součástí ligy, která zachrání lidstvo a obnoví rozkaz. S obrovským arzenálem zbraní, mnoha hratelnými postavami, multiplayerovým kooperamentem, 6 hráči a sólovými možnostmi hry, náročnými a technicky pokročilými nepřáteli, vícenásobné úrovně obtížnosti, boje proti blízkosti a spoustu dalších skvělých věcí, zabíjení podlahy 2 poskytuje s nimi Úžasná hra, kterou si můžete užít.

Pokračujte ve čtení níže

#2 Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2 je zombie, videohra pro přežití hororu vyvinuté a publikované společností Valve Corporation. Left 4 Dead 2 je videohra první osoby sestavená v globálním měřítku, infikovaná zelenou chřipkou, která je zodpovědná za přeměnu lidí na extrémně agresivní a smrtící zombie. Příběh hry se točí kolem trenéra čtyř pozůstalých, Ellis, Nick a Rochelle, kteří jsou vůči chřipce imunní. Aby přežili, cestují z místa na umístění předmětů, jako je jídlo, léky, zbraně atd. Můžete si vybrat jednu z postav jako protagonisty a hrát hru. Vzhledem k tomu, že jste hlavní postavou hry, působíte jako jejich vůdce. Hra vám umožňuje používat různé střelné zbraně a melee zbraně podle scénáře v konkrétním bodě ve hře. Například pokud narazíte na zombie nebo násobek ve tvaru hordy, můžete se zapojit do těsných bojů pomocí melee zbraní a pokud jste na bezpečné vzdálenosti, můžete použít zbraně jako pistole nebo ostřelovače, aby se stříleli zombie. Hra vám poskytuje herní režim pro více hráčů, takže můžete hrát také s dalšími online hráči. Také si můžete hrát 5 kampaní, ve kterých vám poskytne bezpečné domy a kontrolní body a cíl přežít až do konce kampaně. Left 4 Dead 2 je úžasně návyková a docela vzrušující hra se super akcí a dobrodružstvím zabaleným herním hraním. Left 4 Dead 2 je k dispozici pro hraní na platformách Windows, Mac, Xbox, Steam a Linux.

#3 Dying Light

Dying Light je akce první osoby, RPG Open World a Horror-Survival Video Game od Techlandu. Hra se točí kolem charakteru protagonisty tajného agenta, který má za úkol infiltrovat město Harran. Město je zamořeno nemrtvými (zombie) a vaším úkolem je zůstat naživu, pomocí vašich dovedností v parkouru, jedinečným bojovým technikám a pokročilým zbraním. Umírací světlo je jednou z nejlepších her tohoto konkrétního žánru, která představuje zombie apokalypsu. Pokud jste hardcore fanouškem apokalyptických a chaotických témat, musíte být známý umírající světlo, protože hra nabízí skutečnou akci a vzrušení naplněnou hratelnost. Dying Light nabízí blízké boje proti nepřátelům, které můžete také zavolat na boje na melee, a to vám umožní používat řadu nástrojů jako své zbraně melee a umožňuje vám užít si smrtící setkání. Musíte zůstat naživu, abyste dokončili herní cíle a zachránili ostatní v závislosti na vás. Dying Light nabízí fantastický příběh a zobrazuje ho natolik působivě, aby se vám ponořilo do hry a cítíte se jako ve skutečnosti součástí herního světa. S skvělým nastavením her, krásně vytvořených vizuálních her, herního herního herce a kooperativního herního režimu pro více hráčů, umírající světlo je skvělá akce, RPG, Horror and Survival Video Game, kterou si můžete hrát a užívat si.

Pokračujte ve čtení níže

#4 Dead Trigger

Dead Trigger je střelce první osoby a videohra s tématem Action-Adventure pro zombie nastavenou v apokalyptickém pozadí. Hra je vyvíjena a publikována společností Madfinger Games a je k dispozici pro hraní na herních platformách Android a iOS. Hra začíná v okolí sužovaného herního světa, infikovaného neznámým virem, který proměnil téměř polovinu populace na Zemi na zombie a druhá polovina zemřela. Aby přežil, protagonista Kyle se chystá najít úkryt a setká se s skupinou pozůstalých a připojí se k nim. Později, na průzkumné misi, Kyle zjistí vojenský podzemní bunkr a po vyhledávání bloku od bloku Kyle zjistí, že mor byl naplánován a byl dobrovolně rozšířen, aby infikoval masy. Objev pravdy ho hluboce potýká a on se vydá, aby zjistil viníky a zabil je navždy. Na své cestě k spravedlnosti Kyle bojuje s nespočet hord zombie a psanců blokující jeho cestu a konečně dosáhne bohaté skupiny jednotlivců, sleduje je jeden po druhém a zabije ho. Hra uzavírá. Dead Trigger je úžasně návyková a poutavá videohra ve srovnání s mnoha dalšími hrami stejného žánru. Vyzkoušejte to, pokud chcete zažít úžasnou směs akcí, dobrodružství a střeleckých prvků, které byly všechny krásně sbaleny dohromady.

#5 Blacksoul

Blacksoul je super vzrušující střelec třetích osob, hororového přežití a akční adventure videohry od Xeniosvision. Hra nabízí podobnou hru jako Alan Wake a v roce 1972 vás zavede do Anglie, nabízí krásné staré vizuální a životní prostředí staré školy. Příběh hry se točí kolem hlavních postav Seana a jeho sestry Avy, kteří jsou oběma silami, aby se ukryli v karanténním zařízení po vypuknutí smrtící infekce, která proměnila téměř všechny lidi na psychotické vrahy. Vaším úkolem ve hře je postavit se do charakteru Sean a zaměřit se na přežití spolu se svou sestrou v brutálně neodpustitelném prostředí. Sekundárním cílem hry je zjistit hlavní příčiny vypuknutí šílenství a zastavit ji nalezením léku. Blacksoul vám umožní uklidit zdravotnické potřeby, jídlo a zbraně, abyste přežili a zabili nepřátele v těsné a dlouhé vzdálenosti. Blacksoul nabízí nádherné apokalyptické prostředí, skvělé vizuály typu interaktivního dramatu, brilantní příběh a pohlcující hru na hru.

#6 Bioshock nekonečný

Bioshock Infinite je videohra FPS (First Oson Shooter) vyvinutá iracionálními hrami. Hra je nastavena v roce 1912 a obsahuje protagonista Booker DeWitt, bývalý agent Pinkerton. Dewitt je pověřen nalezením a přivedením zpět dívky jménem Elizabeth z plovoucího města Columbia. DeWitt sáhne na místo, kde byla držena, a osvobodí ji, ale brzy po její záchraně se oba zapojí do místních frakcí (nativisté a elita). Po nějaké době se DeWitt dozvěděl o speciálních a podivných silách Elizabeth, které mohou skutečně manipulovat s kontinuem prostoru a času. Elizabeth se brzy zapojí do nejbizarnějších a nejasnějších záhad města. Booker začíná vést jednotky frakčních dělníků do bojů proti nepřátelům, protože etnické války mezi Amerikou a Columbií dosahují nové úrovně šílenství a devastace. Tato úžasně vytvořená hra obsahuje super realistické vizuální detaily, hru a skvělý příběh. Prostředí Open World způsobuje, že hra je poutavější, protože umožňuje hráči prozkoumat svět a zapojit se do různých aktivit. Bioshock Infinite je vždy zábavné hrát a užívat si kvůli své velmi návykové povaze a tryskání hry s velkou mechanikou. Vyzkoušejte to pro úžasnou akci, dobrodružství a zážitek z hry FPS.

#7 Dead Rising 2: Off the Record

Dead Rising 2: Off Record je perfektní směsí rytmu, akční adventure a hororové prvky přežití vyvinuté společností Capcom Vancouver a publikované společností Capcom. Hra přináší do hry režimy pro jednoho hráče i multiplayeru a reimaginuje mrtvý Rising 2, s protagonistou hry jménem Chuck Greene, který je nahrazen Frankem West (protagonista v prvním titulu). Celá videohra se zaměřuje na to, co když scénář, kde protagonista jménem Frank West ovládal vypuknutí Fortune City. Upravuje také spiknutí Dead Rising 2, pokud jde o různé postavy spolu s jejich motivy. Poté, co přežil vypuknutí zombie, které se objevilo ve smyšleném městě Willamette, se novinář na volné noze (protagonista) rychle stal hrdinou pro odhalení pravdy za vypuknutím. Hrdinská sláva protagonisty brzy zmizela kvůli kontroverzím a skandálům. Hráč přebírá roli protagonisty s cílem znovu získat slávu dokončením souboru misí. Hra začíná tím, že hráč nosí wrestlingový outfit a je zvednut přes platformu do bojiště (Ring), aby zabil zombie. S vylepšenou mechanikou, novým obsahem, podrobnou grafikou a brilantními ovládacími prvky, Dead Rising 2: Off The Record je nejlepší hra, kterou si můžete hrát.

#8 Dead Rising 3

Dead Rising 3, Capcom Vancouver, je otevřený svět, akční adventure, přežití hororu a třetí osoba Em Up Video Game. Hra je zasazena do post-apokalyptické éry a obsahuje protagonisty Nicka Ramose, který po třech počátečních dnech vypuknutí vychytává zásoby jako voda, jídlo a léky. Vy jako protagonista jednáte, jak vidíte, že je vhodný k přežití setkáním s zombie a zabíjíte je v bojích. Hledáte možné bezpečné zóny, abyste se dostali do bezpečí, a zjistíte, že jediný bezpečný průchod prochází zpožděním zombie. Protože hra většinou zakládá na bojích na melee, takže dostanete pouze melee zbraně k boji proti zombie. Z obchodů ve hře můžete koupit zbraně a různé techniky melee utracením svých zkušeností (XP). Dead Rising 3 poskytuje s otevřeným světem větší než svět v Dead Rising a Dead Rising 2 dohromady, ve kterém se můžete volně potulovat a cestovat na různá místa a uklidit větší plochu pro zboží. Hra také poskytuje extrémně hrůzu a hraní nabité akce. Určitě si to užijete hodně.

#9 SPEC OPS: Linka

SPEC OPS: Řádek je vojenská tematická a třetí osoba, která byla střelecka videohra vyvinutá společností Yager Development a publikovala 2K Games pro Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 3 a Xbox 360 herní konzoly. Příběh hry sleduje protagonisty kapitána Martina Walkera, který jde do katastrofického Dubaje, aby prozkoumal mrtvé americké vojáky. To je okamžik, kdy se mise změní a Walker spolu s jeho týmem Elite Delta Force začne hledat přeživší a zapojuje se do bitvy s teroristy, kteří unesli a zabili vojáky. Hra vám umožní vést váš tým a zapojit se do bitvy ve válce, jako je prostředí pomocí nejmodernějších zbraní, jako jsou futuristické pušky, kulomety, granátové launchers atd. Odstranit nepřátele a osvobodit rukojmí. SPEC OPS: Řádek nabízí čtyři různé konce hry a umožňuje vám formovat události a události a ukončit hru konec, který chcete. SPEC OPS: Řádek je skvělá taktická videohra třetí osoby, a určitě ji budete rádi přehrávat.

#10 Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Metal Gear Solid 4: Guns of Patriots, Action-Adventure, Střelce třetí osoby a RPG videohra je super thriller představený společností Kojima Production. Hra vás vynoří do otevřeného světa v roušce protagonisty solidního hada, který má za úkol zabít tekutý had, antagonista. Chcete -li dokončit úkol a zabít kapalný had, musíte použít režim Stealth, abyste se dostali dolů k nepřátelům a zabili je, dokud se nedostanete do tekutého hada tváří v tvář. Poté, co se setkáte s antagonistou, musíte ho zabít a dokončit cíle. Metal Gear Solid 4: Zbraně Patriotů poskytuje hardcore akční adventure a vzrušující herní hra, super vzrušující příběh a krásně vytvořená, vylepšenější grafika. Pokud si chcete vyzkoušet něco opravdu cool z pohledu třetí osoby, měli byste úplně vyzkoušet Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots a užít si dokonalou zábavu.

#11 Armáda dvou: ďábelský kartel

Armáda dvou: ďábelský kartel je brilantní akční adventure a třetí osoba střelce videohra. Hra vypráví příběh dvou t.W.O (Tactical Worldwide Operations), kteří byli jmenováni jako Alpha a Bravo. Jejich povinností je zachránit rukojmí a neutralizovat nepřátele a dokončit operaci jednoduše zničením každého nepřátelského příspěvku v okolí. Alpha, Bravo, Fiona a Salem jsou hlavní postavy hry a všimnete si docela poutavé povahy hry kvůli její militaristické povaze a docela vzrušujícímu prostředí. Armáda dvou: ďábelský kartel nabízí brilantní vizuály, pohlcující hru a spoustu dalších skvělých věcí. Zkuste to. Armáda dvou: ďábelský kartel je zábavné hraní.

#12 Clive Barker se nehyne

Clive Barker’s Nedyry je hororový přehled, FPS (střelec z první osoby) a videohry pro jednoho hráče vyvinuté společností DreamWorks Interactive and Publikováno společností EA Games. Herní příběh hry se točí kolem protagonisty jménem Patrick Galloway, který je dobrodruh a jeho úsilí o vyslání záhad okultismu na panství jeho milovaného chlapa jménem Jeremiah Covenant. Uskutečňuje se v historickém roce 1923 a zasadí se na fiktivní místo, kde protagonista obdrží dopis od svého kolegu, ve kterém Covenant vypráví protagonistovi o okultní záležitosti. Napsal, že celá jeho rodina byla zničena. Hra vám umožní dostat se do role protagonisty, prozkoumat herní svět, bojovat proti monstra a nepřátelům pomocí klasických zbraní a dokončit sérii misí. Odměňuje vás se zkušenostmi, když dokončíte cíle a pomocí bodů můžete odemknout další zbraně. Hra se hraje z pohledu první osoby a kombinuje prvky střelby a hraní rolí. S návykovou hratelností, vynikající mechanikou a brilantními ovládacími prvky je Clive Barkerova nehynoucí se úžasná hra, která hraje a užívá si.

#13 Dead Rising

Dead Rising je horor přežití, porazil je a videohry pro jednoho hráče vytvořenou a publikované společností Capcom. Je to první úžasný vstup do série Dead Rising. Hra se odehrává ve smyšleném světě napadeném zombie. Umožňuje vám převzít roli protagonisty, novináře jménem Frank West, který uvěznil v obchodě trpící zombie. Konečným úkolem je prozkoumat nákupní středisko, porážkové zombie pomocí smrtelných zbraní a předmětů a zachránit další přeživší, jako jste vy. Najděte cestu ven a dokončete každou úroveň za každou cenu. Hra se hraje z pohledu třetí osoby a má dva různé režimy, jako je režim karantény a 72 hodinový režim. Podle příběhu protagonista vstoupil do města bez jakéhokoli pohybu, aby prozkoumal, proč je město uzavřeno strážcem národa. Po dosažení zjistí, že město trpí ohniskem zombie. Umožňuje vám to stát se hrdinou, zachránit lidi, kteří nejsou dopadní a dejte si pozor od zombie, protože vás chtějí kousnout. Bojujte proti zombie nebo snědli váš mozek. Dead Rising zahrnuje klíčové funkce, jako je zombie-apokalyptický svět, spousta misí, různé typy zombie, NPC, přizpůsobení a další. Vyzkoušejte to a užijete si to.

#14 Síla koloniální obrany: Duchová

Síla koloniální obrany: Ghostship je další skvělá akce a vzrušení zabalený titul podobný samotnému ve tmě. Hra nabízí krásně vytvořený styl střelců ze staré školy spolu s sci-fi prostředím a prvky hororového přežití. Hra se odehrává v kolonii Space Station Open World s názvem Icarus 3, kam půjdete jako kosmická námořní. Vaším úkolem je dostat se do kolonie, prozkoumat svět a zjistit stopy o náhlém pádu celé kolonie. Při vyšetřování a zkoumání budete muset přežít mimozemšťany a ozbrojené přeživší tím, že je jednoduše tvrdě zasáhnete. Síla koloniální obrany: Ghostship vám umožňuje používat sofistikované a futuristické zbraně, taktiku melee pro uzavřené boje a jedinečné tajné schopnosti strategizovat každý váš útok. S pěti hlavními herními režimy, více herními misemi, 20 různými typy nepřátel atd. Síla koloniální obrany: Ghostship nabízí jedinečný příběh, skvělé vizuální prvky a pohlcující hru na hru. Vyzkoušejte to, ohromí vás to všemi úžasnými věcmi, které nabízí.

#15 Spaceteam Zed

SpaceTeam Zed je akce, střelec třetí osoby a videohry pro jednoho hráče k přehrání na více platformách. Hra se odehrává v kosmickém prostředí ohroženém různými druhy vesmíru. Můžete převzít roli protagonisty a podle příběhu jste uvízli v rezidenci podivných planety mimozemšťanů a jiných tvorů. Vaším úkolem je navigovat vesmírné prostředí z pohledu třetí osoby, setkat se s různými druhy a bojovat proti nim, aby porazil. Přežít tak dlouho, jak jen můžete, a opravte svou loď, aby unikli. Vaše postava je ovládána pokročilým pistolí, kterou může použít k natáčení mimozemšťanů a jiných druhů, aby se chránil. Získejte nejvyšší body, vyhýbejte se nepřátelskému útoku a zapojte se do realistického prostoru. Postava může běžet, skočit, zamířit a může střílet na nepřátele, aby je porazili. Spaceteam Zed nabízí vynikající hraní hry, výrazné funkce a brilantní mechaniku s atraktivními zvuky. Vyzkoušejte to a užijete si to.

#16 viděl 2

Společnost Saw 2 nabízí hrůzu naplněnou hrůzou s přežitím a perspektivními prvky třetí osoby vydané Konami a vyvinuté Zombie Studios. Hra se odehrává v vzrušujícím světě a jejím příběhu založeném na prvním a druhém filmech v sérii SAW. Představuje syna Davida Tappa pojmenovaného jako Michael, jako nový protagonista a zaměřuje se na jeho úsilí najít stopy a snaží se odhalit tajemství smrti svého otce. Velmi brzy se protagonista stane cílem zabijáka skládačky a jeho tajný učeň má kostým pinhead. Hra zlepšuje životní prostředí a umožňuje hráči bojovat proti nepřátelům a používá nové techniky obrany. Existuje několik misí a každá mise potřebuje sadu úkolů, které musí hráč dokončit za jakoukoli cenu k postupu příběhem. Během hry si hráč užívá akci, řešení pro řešení hádanek a bojové prvky na blízko a může předvést své schopnosti zapůsobit na své kolegy. Hráč může plavat, běžet, skákat, bojovat, používat zbraně a komunikovat s prostředím a předměty, aby pokročil příběh. S napínavou atmosférou, spoustou misí, hladkých ovládacích prvků a hardcore Gameplay Saw 2 je nejlepší hororová hra, kterou si můžete hrát.

#17 SAW II: Movo a krev

SAW II: Monovou a krev je akční adventure, horor-přežití a videohry pro jednoho hráče vyvinuté společností Zombie Studios a publikovaná společností Konami. Je to druhá splátka v sérii pila a zaměřuje se na průzkumné prvky třetí osoby. Nabízí strašlivou hru založenou na děsivém filmu stejného jména a koná mezi 1. a 2. částí filmů. Hra představuje syna Davida Tappa jménem Michael, jako novou hratelnou postavu. Hlavním cílem protagonisty je najít stopy za smrtí svého milovaného otce. Stává se cílem brutálního antagonisty jménem Jigsaw Killer a jeho učedníka na sobě podivný kostým. Hráč manipuluje s světem z perspektivy třetí osoby a může interagovat s postavami a životním prostředím, aby našel způsob, jak uniknout. Hráč používá různé zbraně, předměty a může používat boje na melee k sundávání nepřátel. Existuje celá řada misí a hráč musí každý dokončit řešením hádanek, cílů a dalších. S úchvatnou hratelností, prostředím s pumpujícím srdce a originální zvukové efekty, SAW II: Movo a krev je nejlepší hra na hraní.

#18 Cube

Cube je open-source, střelce z první osoby, videohra pro jednoho hráče a multiplayer vyvinuté a publikované společností Wouter Van Oortmerssen. Hra představuje editora úrovně, který umožňuje hráči vytvořit svou vlastní úroveň a pozvat své přátele, aby si s ním hráli a bojovali proti nepřátelům dohromady. Uskutečňuje se v úchvatném prostředí napadeném podivnými stvořeními, kteří všude šíří chaos. Má více režimů, jako je Free pro všechny, co-op editace, týmová hra, instagib, efektivita a další. Má více znaků a hráč si musí vybrat svůj oblíbený, aby skočil na svět. Může prozkoumat životní prostředí z pohledu první osoby, použít více zbraní, aby sundal nepřátele a získal body, aby odemkl další zbraně. Během průzkumu si hráč musí udržovat své zdraví a vyzvednout power-ups, aby zlepšil své schopnosti. Existuje několik misí a každá mise vyžaduje dokončení určitých cílů. Cube nabízí významné funkce, jako jsou více režimů, balíčky munice, upgrady, zapnutí a další. Vyzkoušejte to a budete se vám to líbit.

#19 Zlobivý medvěd

Naughty Bear je videohra Action-Adventure vyvinutá společností Artificial Mind and Movement a Publikováno 505 hry. Hra přichází s režimy pro jednoho hráče a multiplayeru a staví hráči na starosti stejnojmenného medvěda, který musí použít různé věci, aby získal zlobivé body dalšími odměnami nebo body dokončením náhodných misí. Probíhá na ostrově paradisálního ostrova, kde medvědi žijí s mírem a harmonií. Primární postava se jménem Naughty Bear, který je známý svým zlomyslným chováním. Stejně jako jiné roztomilé medvída, on nemluví, místo toho, aby vyjadřoval své emoce prostřednictvím řady výrazů nebo zvuků obličeje. Podle spiknutí je Naughty Bear jen medvěd, který není pozván na narozeninovou oslavu Daddles. Snaží se, aby byl stejně milý, a dokonce připraví dárek na akci, doufal, že se daddami a on by se mohl stát nejlepšími přáteli. Hráč ovládá medvídek v celé hře z pohledu třetí osoby a zároveň interaguje s prostředím, aby splnil mise, aby získal body. S podrobnou grafikou, návykovou mechanikou a vynikajícím vizuálem je Naughty Bear nejlepší hra, kterou hrajete.

#20 ďábel je třetí

Ďábelská třetí je směs hack-and-aslash a střeleckých prvků vyvinutých společností Valhalla Game Studios a publikovaná společností Nintendo. Hra podporuje režimy pro jednoho hráče i pro více hráčů a je také známá jako třetí online ďábelská. Přináší ohromující příběh na základě teorie Kesslerského syndromu. Podle zápletky vytvořily trosky ze satelitů kaskádový efekt, což vedlo ke zničení všech satelitů, vojenských i civilistů. Poté konflikt vybuchne po celém světě, když je vojenská rovnováha po moci vržena do chaosu. Hráč přebírá roli protagonisty, který může prozkoumat půdu z pohledu třetí osoby a kamera se zamíří do hlediska první osoby, když hráč zaměřuje. Představuje boj melee zahrnuje řetězení společně kombinace útoků. Během hry může hráč vyzvednout různé předměty, aby zabil nepřátele a bezpečnostní důstojníky, zatímco prováděl pohyby parkouru, aby překonal překážky. S podrobným prostředím, návykovou hratelností a hladkými ovládacími prvky je ďábelská třetí nejlepší hra, která hraje.

#21 Zůstaňte blízko

Pobyt Close je dobrodružství, kooperační, hororové převzetí, psychologické hrůzy, videohra pro jednoho hráče a multiplayer vyvinuté a publikované společností Blind Bird. Hra je dodávána s experimentálními prvky s jedinečnými a neviditelnými hrami. Spiknutí se zaměřuje na nešťastného páru, který se uvízl v mystickém městě a úsilí o útěk. Hra dvě alternativy příběhu, v závislosti na režimech, jako je pro jednoho hráče a kooperace. Zokližující stvoření ohrožují město a hráč musí vést pár, aby přežil v drsném prostředí a otestovat schopnosti myšlení postupovat skrz příběh. V režimu kooperace musí hráč bránit svého přítele a bojovat, aby ho přežil v kooperačním režimu. Hráč zkoumá svět z hlediska první osoby, interaguje s NPC a prostředím, aby postupoval v ději. Pobyt Close zahrnuje základní funkce, jako je bránit přítele, prozkoumat příběh, přežít proti smrtelným tvorům a další. S vzrušující hratelností, ohromující podrobnou grafikou a brilantní mechanikou je pobyt z blízkosti nejlepší hra, kterou si můžete hrát.

#22 Infinity Blade II

Infinity Blade II je akční hraní rolí, videohra pro jednoho hráče a multiplayer vyvinula židle Entertainment a publikovaná společností Epic Games. Titul slouží jako pokračování Infinity Blade, vydané stejnými vývojáři. Nabízí podobnou hru jako jeho předchůdce, kde hráč naviguje životní prostředí prostřednictvím mechanika na kolejích. Cesta hráče v prostředí je nesmírně předem určená a možnosti směru jsou omezené. Během hry si hráč může vybrat cestu, aby prozkoumal prostředí přes hrad, který působí jako hlavní aspekt hry. Hlavní mechanikou hry je boj o jeden na jednoho meče s nepřáteli, se kterými se setkala cestou. Hráč ovládá zbraně postavy přejetím prstem kolem obrazovky. Existuje několik fází a hráč musí každý dokončit porážkou nepřátel, aby se stali pánem. Hra se hraje rychle, jak to hráč postupuje. S návykovou hratelností, vynikající mechanikou a ohromující grafikou je Infinity Blade II úžasnou hrou na hraní.

#23 Doom 64

Doom 64 je hororová, FPS (střelec z první osoby) a videohra pro jednoho hráče vytvořenou a publikované společností Midway Games. Hra působí jako pokračování série Doom a koná po závěrečném doom. Nabízí podobnou hratelnost jako předchůdce, kde hráč musí postupovat přes třicet dva úrovně, shromažďovat klíče a zbraně, bojovat proti nepřátelům a aktivovat přepínání tak, aby dosáhl další úrovně. Hra se odehrává v podrobném světě a umožňuje hráči prozkoumat svět z hlediska první osoby. Během hry může hráč použít obrovský arzenál zbraní, navigovat v strašidelném prostředí, sbírat zbraně a použít proti démonům, aby zachránil svět před zničením a zachránil jeho život. Hra je obtížné hrát, když ji hráč postupuje. Hra zahrnovala nové zbraně jako Unmaker a Laser, který může hráč použít při hraní hry. S hroznou hrou, ohromující grafikou a hladkými ovládacími prvky je Doom 64 úžasná hra, kterou si můžete hrát.

#24 Marieho pokoj

Marie’s Room je psychologická horor, dobrodružství, průzkum a videohru pro jednoho hráče přehrávaného z pohledu první osoby, vyvinutý a publikovaný Kenny Guillaume. Hra se spoléhá na hraní krátkodobé průzkumné hry a otáčí se kolem přátelství mezi dvěma spolužáky. Ve hře se hráč chová jako Kelsey, který se snaží zapamatovat si místnost Marie, jak to bylo dvacet let. Cílem hráče je zjistit, co se stalo s Kelsey a Marie před lety. Podle příběhu se protagonistka sáhne do prázdné místnosti, kde má pouze jeden cíl a jediný účel. Skutečně, místnost není prázdná, je plná starých vzpomínek před 20 lety. Hra umožňuje hráči, aby se připojil k Kelseyovi na svém epickém výletu, aby zjistil a odhalil Marie a Kelseyho vzpomínky navigací v místnosti Marie. Během hry hráč prozkoumá své příběhy, připojený ke každému předmětu dostupným v místnosti a otevřenými zásuvkami, aby našli stopy a objekty, které může použít k postupu příběhu. S návykovým hraním, brilantním příběhem a vynikající mechanikou je Marie’s Room nejlepší hra, která zažívá psychologické hororové prvky.

#25 s.T.

Str.T. je psychologická hrůza, perspektiva první osoby a videohra pro jednoho hráče vyvinuté ve studiu 770s a vydala Konami. Hra přináší hororově naplněnou vzrušující hratelnost, která vás vezme v podivném světě, kde objevíte neznámé bytosti. Na rozdíl od videa Silent Hill, které se zaměřuje na perspektivu třetí osoby, hra používá perspektivu první osoby, která se točí kolem nejmenovaného protagonisty, který se ocitne v strašidelném příměstském domě. Dostupné oblasti, které může hráč prozkoumat v strašidelném domě, zahrnují chodbu ve tvaru písmene L se dvěma pokoji, koupelnou a dalšími. Během hry může hráč provádět omezené akce, jako je chůze a přiblížení. Aby hráč postupoval ve hře. Hráč si všimne několika změn v chodbě pokaždé, když prozkoumá. Hráč navíc objevuje v domě nepřátelského ducha se jménem Lisa. Str.T. zahrnuje významné funkce, jako je 3D prostředí, hraní srdce, akce první osoby a další. S vynikající mechanikou, ohromující vizuální efekty a dynamické zvukové efekty, P.T. je úžasná hra, kterou si můžete hrát a užívat si.

#26 Byli jsme tu

Byli jsme zde je psychologická horor, dobrodružství, perspektiva první osoby a puzzle videohry s prvkem VR (Virtual Reality) vyvinutý a publikovaný společností Total Mayhem Games. Hra představuje jak režim pro jednoho hráče, tak online multiplayer ve stimulačním prostředí. Dodává se s přesvědčivým příběhem, ve kterém hráč jako protagonista ztratil v zamrzlé pustině a rozdělil se od svého přítele uvnitř opuštěného hradu. Existuje pouze jediný zdroj pro komunikaci s jeho partnerem je Walkie-Talkie se známým hlasem. Konečným úkolem hráče je najít cestu co nejdříve v časovém limitu. Hra působí jako epizoda bezplatného pilota v sérii kooperativních dobrodružství založených na puzzle. Dvě postavy jsou uvíznuty uvnitř hradu, s jedním ze dvou hráčů omezených na malou část hradu, zatímco ostatní hráči prozkoumávají haly hradu, aby našli hráče One ve hře. Každá místnost zpochybňuje rozum a schopnost hráče komunikovat, pomocí pouze hlasu. Byli jsme zde zahrnují významné funkce, jako je atmosférické nastavení, náročné hádanky, zajímavé prostředí a další. Podívejte se na to a bavte se.

#27 Afterfall: šílenství

Afterfall: Šílenství je směsí střelců třetí osoby a prvků hororového přežití, vytvořených intoxikačními studiími a publikované společností Nicolas Entertainment Group. Hra podporuje pouze režim pro jednoho hráče a probíhá během nastavení druhé světové války. Zaměřuje se na závěrečné okamžiky války, když se německý Fuhrer Adolf Hitler úspěšně podařilo postavit svůj wunderwaffe, tým nacistických fyziků na dokončení projektu atomové bomby. Hra staví hráče do role protagonisty s cílem manipulovat s prostředím z hlediska třetí osoby, používejte masivní arzenál zbraní, zatímco bojuje proti nepřátelům, aby je porazil a zachránil svět před zničením. Existuje mnoho úrovní, které je třeba dokončit, a hráč musí naplnit každý cíl na úrovni, aby se stal silnějším. Jakmile hráč probíhá příběhem, budou odemčeny další úrovně. Hráč působí jako člen lékařského týmu, který je zodpovědný za péči o duševní a jiné občany. S vzrušujícím prostředím, brilantní grafikou a základní mechanikou, Afterfall: Insanity je nejlepší hra na hraní.

#28 Zombie panika! Zdroj

Zombie panika! Zdroj je střelec z první osoby, horor-převzetí a multiplayerová videohra vytvořená zombie panika! Team a publikované společností Monochrome Games pro Microsoft Windows. Hra působí jako brilantní pokračování slavné modifikace poločasů, zombie panika a koná uprostřed zombie apokalypsy. Hráč přebírá roli protagonisty a zahajuje hru s malou skupinou pozůstalých, kteří se snaží zůstat naživu. K dispozici je několik map a každá mapa má své jedinečné cíle, které musí hráč dokončit za každou cenu, aby vyhrál kolo nebo přežil za konkrétní čas. Na začátku každého kola má hráč možnost zvolit si tým člověka nebo dobrovolníka jako první zombie. Cílem hráče jako zombie zabít všechny lidi dostupné na mapě, zatímco cílem lidí je zůstat naživu co nejdéle, nebo se pokusit vyhladit všechny zombie. S pohlcující hratelností, brilantní grafikou a vynikající mechanikou, zombie panika! Zdroj je fantastická hra, kterou si můžete hrát.

#29 Metro: 2033

Metro: 2033 je hardcore akční adventure, horor-survival a videohra první osoby a přímé pokračování Metro Last Light. Hra je zasazena do post-apokalyptické éry a zavede vás do město Moskva v Rusku. Ještě jednou budete hrát jako Artyom a vaším úkolem je přežít a zachránit lidstvo před vládou mutantních tvorů a jejich náhlých smrtelných útoků. Chcete -li splnit úkoly, budete muset uklidit otevřený svět pro předměty, jako je jídlo, zbraně, střelivo a zdravotnické potřeby, bojovat proti mutantům používajícím různé zbraně v těsné a dlouhé vzdálenosti a přežít, dokud není každý z nepřátel zabit nebo je neutralizován jakýmkoli jiným způsobem. S úžasnou herní hraní podobnou jeho předchůdcům a hraním sérií Fallout, skvělým příběhem, který je třeba následovat, ultrarealistické vizuální efekty a úžasně realistické nastavení her, je Metro 2033 skvělou akcí, hrůzou, přežití a videohrou první osoby, která se má hrát A užívejte si. Vyzkoušejte to.

#30 Alien: Izolace

Alien: Izolace je jedním z nejlepších akčních dobrodružství a hororového přenosu, tajnosti a videohra střelců. Hra nabízí podobný herní zážitek jako System Shock 2 videohra a umožňuje vám být protagonistkou Amandou Ripleyovou, která se vydá na cestu, aby našla svou matku Ellen Ripley a na cestě k tajemstvím se setká s ostatními světovými mimozemšťany, angažuje se do úžasných Boj s nimi na vesmírné stanici s názvem Sevastopol. Je uvězněna na stanici a jedinou cestou ven je bojovat se všemi mimozemšťany, zabíjet je pomocí pokročilých technologických zbraní a gadgetů, nakonec dokončit herní cíle. Alien: Izolace nabízí obrovský arzenál zbraní, které máte k dispozici, nádherné prostředí a příběhovou linii spolu s brilantními vizuálními prvky a návykovou herní hra, kterou si můžete užít.

#31 Dead Rising 2

Dead Rising 2, je akcí Open World, přežití hororu a porazil videohru vyvinuté společností Blue Castle Games a publikoval Capcom pro více platforem jako Microsoft Windows, Xbox 360 a PlayStation 3. Hra je zasazena do fiktivního osídlení města Fortune City, Nevada a představuje protagonistu Chucka Greeneho bývalého motokrosového šampiona, který bojuje s hordami zombie, aby přežil a dokončil herní cíle. Většinou zapojením do bojů na blízko, vy jako protagonista převzít kontrolu nad některými na míru, tradiční nebo futuristických zbraních, jako jsou zbraně s více funkcemi, meči, osy atd. Protože protagonista většinou cestuje pěšky ve světě herního světa, zapojuje se do úzkých bojů se zombie a používá techniky boje na melee a boje na melee k boji proti zombie a zachránit se před tím, než se stane jako oni. Spolu s zabíjením zombie shromažďuje protagonista různé power-up a zbraně a předměty, které dokončují mapu světa. Od začátku do konce je tato hra totální výbuch a přítomnost téměř 7000 zombie ve stejnou dobu, když bojujete proti zombie, dělá hru rychle se rozvíjejícím a šílenstvím naplněným thrillerem, který vám je dostačující k tomu, aby vám poskytl zimnici. Měli byste to úplně vyzkoušet, pokud máte rádi hraní apokalyptických her.

#32 Dead Space

Dead Space je 2008 sci-fi, hororová přehled a videohra třetí osoby vydaná EA (Electronic Arts). Hra je nastavena v budoucnu v roce 2508 a obsahuje charakter protagonisty jménem Isaac Clarke, který pracuje jako inženýr. Hra odstartuje s nouzovým signálem z jedné z těžebních lodí USG Ishimura a sklízí rudu z planety s názvem Aegis VII. Po získání nouzového signálu, CEC (Concordance Extraction Corporation), pošle na další lodi USG Kellion, aby tuto záležitost prozkoumal. Protagonista Isaac spolu s velitelem Zackem Hammondem a počítačovým odborníkem Kendra Daniels se přepočítává na loď a po jejich příjezdu do USG Ishimura, USG Kellion havaruje v dokech USG Ishimura kvůli některým technickým problémům kvůli některým technickým problémům. Po nastoupení se Isaac Clarke začne zkoumat poruchy v systémech lodí a brzy se setká s nekromorfy, monstrózní oživené lidské mrtvoly. To je místo, kde se hráč dostane dovnitř a ovládá charakter Isaaca Clarke. Úkolem hráče je najít příčiny poruchy systémů lodních systémů, opravit systém a poslat tísňový signál USG Valor, aby se zachránil. Nalezení mysli úlu (stvoření, které ovládá všechny nekromorfy) a vytváření „mrtvého prostoru“ je jedním z primárních cílů hry, protože pomáhá způsobit, že všechny nekromorfy spící a je to jediný způsob, jak přežít zamoření. S velmi příběhově zaměřenou a akční hraní, brilantně vylíčeným vyprávěním a veškerým neuvěřitelným vzrušením, mrtvý prostor nabízejí skvělý sci-fi zážitek ze hry. Mrtvý prostor nabízí spoustu různých typů zbraní k zabití nekromorfů, spoustu předmětů pro shromažďování a upgrady, aby se zvýšila účinnost a spoustu zábavných aspektů. Pro všechny ty, kteří milují hraní akce, hrůzy a hry o přežití s ​​sci-fi dotekem, by mrtvý prostor určitě byl skvělým bavičem.

#33 Penumbra

Penumbra je hororová přehled, akční adventure a epizodická herní série vyvinutá společností Frictionral Games a publikovaná společností Paradox Interactive for Microsoft Windows, Mac OS X a Linux Platform. Herní série Penumbra se skládá ze tří pokračování (Penumbra: Overtura, Penumbra: Black Plague and Penumbra: Requiem) a obsahuje stejný protagonista ve všech hrách. Protagonista pojmenovaný jako Philip Stars jako hlavní postava ve všech hrách a působí jako příběh hry ho v souladu s vzhledem a spiknutím konkrétní hry. Celá tato série je super úžasná hrát a obsahuje jedinečné příběhy pro každou hru s úžasně vytvořenou 3D grafikou a vzrušujícími hrami her. Pokud máte rádi hraní her s tmavými tématy a prvky hororu, měli byste se úplně podívat na hru Penumbra Series. Budeš je milovat.

#34 Systémový šok 2

System Shock 2, Skvělá akce, RPG a videohra pro přežití z první osoby a hororové přežití vyvinuté společností Iracionální hry ve spolupráci s Glass Studios a publikované společností Electronic Arts EA pro PC (Microsoft Windows), Mac OS X a Linux Platform. Hra se koná v revoluční kosmické lodi v roce 2114 a představuje charakter vojáka, který se snaží vyléčit smrtící infekci, která infikuje loď každou minutou minutu. Infekce se zvyšuje rychlostí v přítomnosti nepřátel, kteří jej šířili, protagonista zvedne jeho výstroj a zabývá se těžkými boji a bojí s nimi, aby zachránil loď a zabývá se bojemi o melee pomocí melee zbraní a také technik melee. System Shock 2 obsahuje dynamickou 3D grafiku, dobře napsanou dějovou linii a hru plnou destruktivně vzrušující a docela návykové akční dobrodružství a rolí hraní prvků. Hrajte tuto hru a určitě si to užijete hodně.

#35 Outlast

Outlast je akční adventure první osoby a videohry s hororovým přežitím, vyvinutá a publikovaná společností Red Barrels. Tato hra pro psychika-horror zasazené do psychiatrické nemocnice a představuje Miller Upshur jako pacienta výše uvedené nemocnice, která není schopna jakéhokoli boje, ale ví o tom, jak vyčistit cestu. S pouhým videokamerou a notebookem ve svém inventáři se snaží dostat ven ze zařízení a na cestě ven čelí těm neuvěřitelným a nejodpornějším nebezpečím. Plazil se a proklouzl průduchy, pokračuje na cestě a následuje několik opravdu bizarních a podivných bytostí, všichni se snaží zabít HM. Vyhýbání se všem obtížím, které pokračuje ve svém úsilí a nakonec se dostane z azylu, ale jen aby zjistil, že nikdy není dosud svobodný. Zkroucený příběh a události hry vás nutí myslet si, že jste také pacientem azylu. Jste nuceni myslet jako Miles a všechny obavy se zdají být tak skutečné, že na zádech cítíte něco, co se plazí na zádech. Hrajte hru a cítíte strašidelnost, pokud rádi hrajete hry plné hrůzy a prvků přežití. Určitě se vám to bude líbit.

#36 Call of Cthulhu: Tmavé rohy Země

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth je akční adventure, horor-přežití první a třetí osoby, které STRETRE videohra od Headfirst Productions. Příběh hry se točí kolem charakteru Jacka Walterse, který je mentálně nestabilním detektivem na volné noze. Najal ho na případ pohřešované osoby a cestuje do Innsmouthu záhadně podivné město ležící na výřezových předměstích Ameriky. Během vyšetřování v Innsmouthu cítí Jack neviditelnou přítomnost neobvyklé síly, pod těžkými účinky této síly začne mentálně halucinace a ponižující se mentálně. Záleží na hráči, aby ovládal jeho situaci, nebo ho nechal zemřít ztrátou kontroly a spácháním sebevraždy. Jedním z možných způsobů, jak zachovat a obnovit zdravý rozum protagonisty, je zabít nepřátele nebo najít svatyni. Pokud hráč nenajde svatyni, zemře pod silným vlivem grafických anomálií a zkreslení zvuku a končí hra. Call of Cthulhu: Tmavé rohy Země mají zkroucenou a docela matoucí hru a záhadně působivou linii příběhu, úžasné vizuální efekty a spoustu dalších skvělých věcí.

#37 f.E.A.R online

F.E.A.R Online je společně vyvinuta „Monolith Productions, den 1 Studios, Timegate Studios a Aeria Games“. Tato hra je úžasnou směsí prvků „přežití, hrůzy a FPS“. Se 3 hlavními verzemi „F.E.A.R, f.E.A.R 2: Původ projektu a f.E.A.R 3 “Tento úžasný střelec první osoby je hratelný na PC (Microsoft Windows), PlayStation 3 a Xbox 360. Tato hra nabízí extrémně hororovou hru a docela jedinečné postavy jako „Alma Wade“ a další. Příběh hry se točí kolem týmu F.E.A.R, který dostane vysílání o paranormální entitě a jedná se s ní. Paranormální entita, která je vlastně „Alma Wade“, jim dává opravdu těžké časy a zabíjí téměř všechny F.E.A.R Členové týmu. Hra pokračuje a později ve druhé a třetí verzi si hrajete s některými úžasnějšími a jedinečnými postavami jako „VCX a Michael Becket“. Celá série je založena na stejném herním scénáři a představuje stejnou hororovou hru s herním prostředím s otevřeným světem. Grafika, uživatelské rozhraní a podrobnosti jsou v prvních dvou verzích hry trochu neohrabané, ale v poslední verzi „F.E.A.R 3 ”, grafika a detaily jsou velmi vylepšeny. S online verzí vám tato hra dává příležitost zažít úžasný a návykový typ hry. Pokud opravdu hledáte některé hry, které mohou být skvělou alternativou k Call of Duty, musíte to vyzkoušet.

#38 Mass Effect 3

Mass Effect 3 by Bio Ware je akční adventure, sci-fi, stealth a fotografování videoher. Hra vás zavede do prostředí na Zemi, kde můžete vidět velitele Sheparda násilně pracujícího na projektu Cerberus. Země ztrácí kontakt se svými dalšími slunečními aktivy a dochází k obrovské mimozemské invazi. Velitel Shepard uprchl z laboratoře pomocí admirála Andersona a Kaidana Alenko a admirál Hacket mu nařídí, aby šel na Mars a hledal pomoc od spojenců ve všech čtyřech kvadrantách. Vy jako protagonista se musíte vrátit se spojenci a bránit Zemi proti nepříteli. Musíte také najít Liara T’Soni, protože zná místo, kde se nachází Portheanova zbraň. Vaším jediným cílem je nyní zavést zbraň Porthean na místě a porazit Reapers. Portheanova zbraň je jediná naděje, takže ji musíte najít a být přenesením míru. Mass Effect 3 obsahuje skvělý příběh, akční a stealth naplněný herní hra a herní prostředí s otevřeným světem, abyste mohli hrát a užít si tuto vzrušující videohru.

#39 mrtvý na práva: odplata

Tato restartovaná verze populární hry Dead to Rights je plná fantastických akčních adventure, RPG a prvků třetí osoby. Dead to Rights: Retribution začíná s protagonistou Jackem bojujícím s členy Grant City Triad. Je to špatně zbit a byl téměř zabit triádou, když se na scéně najednou objeví Jackův psí přítel Shadow. Shadow zabíjí všechny čtyři členy Triad a Jack zmizejí. Příběh pokračuje v uzdravení Jack a odejde, aby dokončil hlavní cíl hry a zabil antagonisty Riggse. Riggs slyší o Jackovi a uprchne do jiného ze svých bezpečných domů, ale Jack ho chytí a po dlouhém rozběhu napínavé a tvrdé bitvy s Riggsem a všemi jeho spolupachateli ho zabíjí a hra uzavírá hru. Dead to Rights: Retribution poskytuje úžasnou kombinaci střelby, přežití a RPG prvků spolu s skvělým dějem, super křišťálově čistým 3D grafikou a obrovským množstvím dalších skvělých funkcí. Vyzkoušejte to, určitě se vám to bude líbit.

#40 Dead Rising 3: Apokalypse Edition

Dead Rising 3: Apocalypse Edition nabízí čtyři stahovatelné obsahové balení s Ultimate Open World Environment vyvinuté společností Capcom Vancouver a vydaná společností Microsoft Studios. Je to akce-adventure, horor-převzetí a porazil em Up Video Game podporuje režimy jednotlivých i multiplayerů. Probíhá v zombie-apokalyptické a hra umožňuje hráči vstoupit do bot protagonisty předchozího titulu pojmenovaného jako Nick Ramos a navigovat svět z pohledu třetí osoby. Ve hře je primárním cílem hráče hledat zbraně a zásoby do bitvy nemrtvých tvorů a splnit požadavky různých misí. Během hry může hráč ušetřit svůj pokrok kdekoli. Existuje spousta náročných misí a každá mise potřebuje dokončení individuálních cílů. Hráč obdrží body za kompletní misi a může je použít k odemknutí dalšího obsahu. Během hry zažije hráč hrůzu, vzrušující otevřený svět a nedostatek dodávek. S masivním otevřeným prostředím, podrobným grafikou, brilantními ovládacími prvky a realistickými zvukovými efekty. Dead Rising 3: Apokalypse Edition je nejlepší hra, kterou hrajete a užívá si.

#41 Metro: 2033 Redux

Metro: 2033 Redux je dobrodružství, horor-převzetí, střelec z první osoby a videohry pro jednoho hráče vytvořené 4A hry a publikované Deep Silver. Přináší vzrušující příběh, ve kterém byl svět zničen apokalyptickou událostí, zničil téměř lidstvo a transformoval planetu Zemi na pustinu. Civilizace člověka vstoupila do nového temného věku se spoustou výzev a nebezpečí. Uskutečňuje se v budoucnu 2033, kde se narodila a stoupala nová generace v podzemním prostředí, a snažte se přežít co nejlépe. Vy jako hratelnou postavu můžete převzít roli protagonisty jmenovaného jako Artyom, který se narodil poslední den před devastací a zvedl pod zemí. Vaším konečným úkolem je manipulovat s světem, bojovat proti nepřátelům, kteří jsou zodpovědní za zničení a zabijte je, aby obnovili vaši zemi. Prostředí lze prozkoumat z pohledu první osoby a můžete použít různé zbraně k zabití nepřátel a získat body. Dva styly hry (Survival and Spartan), více režimů, obrovský arzenál zbraní atd. jsou hlavní funkce ve hře, které si můžete užít.

#42 Zlo do 2

The Evil do 2 je pokračováním zla v rámci videoher, vydané v roce 2014 vyvinuté společností Tango Gameworks a vydané společností Bethesda Softworks. Hra je kombinací akce-adventure, hororového přežití a videohry pro jednoho hráče k přehrávání na více platformách. Nabízí vzrušující příběh a začíná po událostech v mateřské nemocnici Beacon. Podle zápletky nechal protagonista policejní oddělení Krimson City, aby odhalilo tajemství organizace známé jako Mobius, ale neustále pronásledovalo jeho zkušenost s Beacon, smrtí jeho milované dcery a zmizení jeho manželky. Hra je podobná jeho předchůdce a staví hráči do role protagonisty, detektiva jménem Sebastian Castellanos, který musí skočit do brutálního světa, aby našel a zachránil svou dceru pojmenovanou jako Lily. Hráč naviguje životní prostředí z pohledu třetí osoby, komunikuje s krajinou a předměty, aby našel informace o úkolech a může splnit požadavky každého úkolu postupovat skrze příběh. Hra obsahuje systém řemeslného systému, který umožňuje hráči shromažďovat zdroje pro výrobu nových předmětů, jako je munice. S brilantní mechanikou a vynikající grafikou je zlo do 2 nejlepší hra, která hraje.

#43 Pátek 13.: Hra

Pátek 13.: Hra je akční adventure, horor-přežití a průzkumná videohra třetí osoby vytvořená společností Illfonic a publikovaná společností Gun Media. Hra je dodávána s režimy pro jednoho hráče i pro více hráčů a nabízí ohromující hru založenou na filmové franšíze stejného názvu. Zaměřuje se na asymetrické hry pro více hráčů, což umožňuje až sedm hráčů ovládat poradce Camp Crystal Lake, zatímco jeden hráč vede a protivníka pojmenovaného jako Jason Voorhees. Skládá se z polootevřeného světa, kde hráč prozkoumává svět a navzájem komunikuje. Primární úkol hráče ovládal Jason Voorhees, aby zabil co nejvíce radních, jak je to možné, aby postupovali ve hře. Během hry získává hráč přístup ke zvláštním schopnostem včetně smyslu blízkých poradců a může teleportovat kdekoli na světě, kde hráč chce. Úkolem poradců je splnit cíle, které umožní hráčům uniknout z tábora. K dispozici je více než 12 poradců, z čehož si můžete vybrat, včetně Adama Palomina, a.J. Mason, Chad Kensington, Deborah Kim a další. S napínavou hratelností, ohromující grafikou a hladkými ovládacími prvky, v pátek 13.: hra je neuvěřitelná hra s pumpujícím srdcem pro ty, kteří milují hraní hororových přežití her.

#44 Dead Rising 4

Dead Rising 4 je dobrodružství, porazil je, horor pro přežití, pro jednoho hráče a multiplayerové videohry vytvořené společností Capcom Vancouver a publikované společností Microsoft Studios. Uskutečňuje se v prostředí otevřeného světa prozkoumaného perspektivou třetí osoby. Hra slouží jako 4. titul v sérii Dead Rising. Představuje návrat Frank West a koná se ve vánoční s tématu Willamette Colorado. Na rozdíl od svých předchozích titulů se hra neobjevuje systém časovače nebo kooperační hraní. Podle příběhu Frank West, který je bývalým fotožurnalistou a pracuje jako profesor na vysoké škole. Jeden ze studentů Frank West pojmenovaný jako Vicky Chu se přiblíží k profesorovi a přesvědčí ho, aby jí pomohl vyslýchat vojenskou složku ve Willamette Colorado, místo, kde první vypuknutí zombie zombie. Hráč může převzít roli protagonisty s prací, aby zabil co nejvíce zombie, jak je to možné, a zároveň prozkoumává herní svět, aby splnil cíle. Hráč může navigovat svět z pohledu třetí osoby a může je rozbít pomocí obrovského arzenálu zbraní. S vylepšenou mechanikou, vylepšenou hratelností a ohromující grafikou je Dead Rising 4 nejlepší hra na hraní.

#45 Umbrella sbor

Umbrella sbor (také známý jako Biohazard: Umbrella Corps) je taktický střelec a multiplayer videohra vytvořené a publikované společností Capcom pro PlayStation a Microsoft Windows. Hra slouží jako spin-off v sérii Resident Evil a koná v letech 201 a 2013. Stanoví hráči na starosti agenta s názvem 3A-7, patřící do organizace, Umbrella Co. Hra stanoví hráče na epickou misi, aby vyzkoušel nové vybavení, jako je Zombie Jammer. Po úspěšném testování zbraně se musí přeživší protagonisty pokusit zabít ho zasláním nebezpečných misí. Ve hře hrají hráči jako žoldák ze dvou organizací a jsou za úkol spojit se svým kolegou a snaží se odstranit všechny nepřátelské hráče. Hráč může prozkoumat půdu buď z hlediska první osoby nebo z pohledu třetí osoby. Hra představuje mapy, popisované jako kompaktní bitevní zóny, které mají historická prostředí a témata zlých rezidentů. K dispozici jsou různé gadgety včetně granátů, brokovnic, pušek, poloautomatických pušek a dalších. S vynikající hraní hry, ohromující grafikou a fantastickými ovládacími prvky je zastřešující sbor nejlepší hra na hraní.

#46 Kingdom Hearts 3d: Drop Drop Distance

Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance je akční hraní rolí, videohra pro jednoho hráče a multiplayer vyvinuté a publikované Square Enix pro Nintendo 3DS. Je to 7. titul v sérii Kingdom Hearts a koná po události Kingdom Hearts Re: Coded, hra se točí kolem Riku a Sora’s Mark of Mastery zkoušky, ve které bránili paralelní světy. Kromě velení dvou postav kolem jediného scénáře musí hráč najmout stvoření nazývaná Dream Eaters, kteří jsou schopni pomáhat v bitvách. Hra je perfektní směsí prvků hack-and-a akčních RPG a nabízí podobné hry jako předchozí tituly v sérii. Hráč zkoumá prostředí fantazie z pohledu třetí osoby, bitvu proti nepřátelům využívajícím své jedinečné schopnosti a může se střídat mezi postavami pomocí systému Drop System. Měřič kapky postupně vyčerpává, i když ho hráč může doplnit předměty. Hra představuje nové funkce, jako je posun reality, flowmotion a další. S návykovou hratelností, vynikající grafikou a hladkými ovládacími prvky, Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance je nejlepší hra na hraní.

#47 Pátek 13.: Killer Puzzle

Pátek 13.: Killer Puzzle je perfektní směsí prvků puzzle, hrůzy a strategie vyvinutých a publikovaných společností Blue Wizard Digital pro více platforem. Hra má pouze režim pro jednoho hráče a hra umožňuje hráči pronásledovat a zabíjet táborníky kolem 100 úrovní založených na puzzle s strašlivou ikonou s názvem Jason Voorhees. Podle příběhu bude Jason terorizovat oběti po celém světě, od Crystal Lake po výšku Manhattanu, od zasněžených lyžařských středisek po vězení SuperMax. Hra přináší strašlivou hru a odehrává se ve 3D prostředí, kde hráč přebírá roli protagonisty, jehož tvář je zakryta maskou. Hlavním úkolem hráče je prozkoumat životní prostředí, postupovat podle pokynů pro dokončení každé úrovně a vyděsit oběti, aby získaly body. Jak hráč řeší hádanky, hra se stává obtížným zvládnout a mohou být jiné úrovně odemčeny. K dispozici je více než 100 hádanek a hráč zažije Jasona jako nikdy předtím. Pátek 13.: Killerova puzzle zahrnuje základní funkce, jako jsou 8 epizod, smrtící pasti, režim R, systém vyrovnávání, vražedných zbraní, čtyři DLC a další.

#48 Šest dní ve Fallúdži

Šest dní ve Fallujahu je taktická a videohra třetí osoby vytvořená atomovými hrami pro více platforem. Hra obsahuje režimy pro jednoho hráče i pro více hráčů a hra se odehrává v ohromujícím prostředí. Děj hry sleduje skupinu u.S. Marine z třetího boje, bojující ve 2. bitvě u Fallúdžáhu v roce 2004. Existuje řada náročných misí a hráč, protože protagonista potřebuje dokončit všechny úkoly, aby to postupoval. Během hry hráč zkoumá životní prostředí z hlediska třetí osoby, soutěží proti nepřátelům, kteří používají několik zbraní, zatímco porazí nepřátele, aby uvedli body. Hráč může použít své vydělané body k odemknutí dalšího obsahu, upgradu zbraní a dalších. Jak hra postupuje, je obtížné zvládnout a hráč musí naplánovat svou strategii, než podnikne jakékoli akce. S základními funkcemi, brilantní grafikou a vynikajícími ovládacími prvky je šest dní ve Fallúdži nejlepší hra TPS, která se hraje.

#49 Resident Evil: Operation Raccoon City

Resident Evil: Operation Raccoon City je jednorázový a multiplayer Shooter Video Game třetí osoby vyvinuté společností Slant Six Games a publikoval Capcom. Hra je dvacátým titulem v sérii Resident Evil, který se koná přibližně ve stejnou dobu jako Resident Evil 2 a představuje postavy z předchozích dvou titulů. Hra se točí kolem týmu elitních polovojenských žoldnéřů a pracuje pro deštníkovou korporaci během zombie apokalypsy v Raccoon City. Podle příběhu se tým Delta dostane do podzemní laboratoře Raccoon City, kde se setkávají s vedoucím týmu Alpha jménem Hunk. Poté je posláním týmu Delta pomáhat týmu Alpha při odrazování antagonisty jménem Dr. William Birkin z řešení T-viru s americkou armádou a snažit se obnovit G-virus. Existuje 12 hratelných postav a každý má své jedinečné dovednosti, styl hry a schopnosti. Hráč přebírá roli protagonisty s konečným úkolem zastavit dohodu T-viru a odrazit se šířit po zemi. Svět, kde je hra nastavena, je plný zombie a hráč se musí před transformací zbývající populace vyhnout nebo zabít. S stimulačním prostředím, podrobnou grafikou, strašlivým příběhem a vynikajícími ovládacími prvky, Resident Evil: Operation Raccoon City je nejlepší hra na hraní.

#50 Counter Strike: Global ofenzíva

Counter Strike: Globální ofenzivní nebo krátce zkrácená jako CS: GO je online multiplayer taktická videohra první osoby od Valve Corporation. Hra, která byla vydána již v roce 2012, nabízí úžasné množství klasického obsahu, jako jsou nové mapy, postavy a režimy her, meziplatformní hraní herní hry, pravidelné aktualizace a obrovské množství DLC. S úžasně pohlcujícím objektivním multiplayerem hry FPS-Play, Counter Strike: Global Offensive vám umožní připojit se k týmům (protiteroristická síla nebo teroristy) a odstranit vaše nepřátele pomocí sofistikovaných zbraní a taktiky. Counter Strike: Global Ofensive nabízí řadu fantastických a docela návykových herních režimů, jako je klasický neformální, konkurenční scénář, scénář rukojmí, závod zbrojení, demolice, Deathmatch atd. Kromě toho vám hra umožňuje hrát hru offline s roboty a užít si veškerou zábavu. Možnost online hry vám umožní jít proti svým nepřátelům, být součástí týmu a pokračovat ve hře. S jedinečným systémem dohazování, dostupností online her prostřednictvím Steam, Anti Cheat System, vyhrazenými servery, jedinečným systémem hodnocení Elo, krásnými vizuálními látkami a návykovým hraním zábavy miliony online hráčů, Counter Strike: Global Offensive je jedním z nejvíce hraje a oblíbené Hra v sérii Counter Strike.