40 Nejlepší mody Minecraft, které musíte nainstalovat (2023) | Beebom, Top 50 Nejlepších MODS Minecraft, jaký kdy byl vyroben: The Ultimate List – Fandomspot

Top 50 nejlepších MODS Minecraft kdy byl vyroben: Ultimate List

Contents

Nemusí to být nový koncept, ale počet vlastních květin, stromů a další vegetace pro naplnění těchto biomů odlišuje tento mod, a vypadá to obzvláště úžasně, pokud je nainstalován spolu s doporučeným texturním balíčkem.

40 nejlepších modů Minecraft, které musíte nainstalovat

Nejlepší mody v Minecraft

Minecraft sám o sobě vám dává šanci mít nekonečně náhodné zkušenosti s tím, že se každý nový svět liší od toho, co existovalo dříve. Mods ve hře tuto zkušenost posune na další úroveň. MODS Minecraft může pomoci proměnit váš neobvyklý zážitek z Minecraft v zábavný čas. S tisíci modů na výběr jsme zmínili některé z nejlepších modů Minecraft, které můžete použít k tomu, aby se váš čas v této hře s karanténou mohl příjemnější. Níže uvedený seznam byl rozdělen do různých kategorií, aby vám pomohl snadněji vybrat mody. Takže, bez dalšího povyku, začněme pro vás v roce 2023 uvádět ty nejlepší mody Minecraft.

Mody, které jsme si vybrali pro vás, pracují na různých verzích hry. Podle našeho interního testování většina z těchto modů pracuje s novějšími verzemi Minecraft, jako je Minecraft 1.19 a Minecraft 1.20. Ale vždy můžete zkontrolovat stahovací stránky každého mod a zjistit, zda podporují vaši verzi nebo ne. Sdíleli jsme odkazy na stahování a snímky obrazovky ve hře spolu s přehledem každého mod.

Poznámka : Je důležité zmínit, že mody budou omezeny na Minecraft Java Edition, kvůli rozdílu mezi Minecraft Java a Bedrock Edition. Posledně uvedený nemá podporu MOD MOD, pokud jste nevěděli.

Optimalizace a mody nástrojů v Minecraft

Tato kategorie zahrnuje mody, které jsou zaměřeny na zlepšení celkového zážitku z hry Minecraft, aniž byste se cítili, jako byste hráli úplně jinou hru. Tyto posílení vašeho výkonu, snižují zpoždění a umožňují vám užívat si a přístup k funkcím hry mnohem snadněji.

1. Optifine

40 nejlepších modů Minecraft, které musíte nainstalovat

Jeden z nejpopulárnějších modů všech dob, Optifine je cenné low-end PC hráči. To nejen vylepšuje vaši grafiku ve hře, ale také velmi pomáhá při zlepšování výkonu pomocí možností vlastního nastavení. Pokud se chcete stát jedním z uživatelů optifinu, podívejte se na náš průvodce, jak nainstalovat Optifine v Minecraft 1.20. Navíc máme hloubkový článek věnovaný začít s Optifine. Naučí vás, jak získat nejlepší FPS na Minecraft pomocí Optifine.

2. Worldsedit

Worldsedit Minecraft Mod

Tento mod je technicky tvůrce mapy, ale to, co je jedinečné, je to, že běží uvnitř hry. Jo, můžete použít matematické rovnice, sdílené stavební soubory a dokonce i 3D kartáče Vytvořte a přizpůsobujte své struktury ve hře. Mod Worldsedit je sen každého hráče Minecraft, který je do vlastních struktur. Protože nejsem nejlepší stavitel, můžete vidět oficiální snímek obrazovky, abyste získali představu o tom, co pro vás může udělat WorldEDIT.

Stažení Worldsedit

3. Jei (jen dost předmětů)

Jei Mod

Pokud jste na YouTube sledovali nějakou modulovanou sérii, možná jste si všimli, že hráči mají na pravé straně obrazovky nějakou položku a kartu pro vyhledávání bloků na pravé straně obrazovky. Toto je jeden z nejpopulárnějších modů Minecraft, jaký kdy byl vyroben – Jei, aka jen dost předmětů. Téměř každý Modpack obsahuje tento mod. Je to docela užitečné ve hře Vanilla, ale ještě více v Modded. Na kartě mod budete moci Získejte přístup ke seznamu všech různých položek a bloků ve hře.

Navíc si můžete prohlédnout jejich Crafting recepty a použití, Což se hodí při hraní s mody, se kterými neznáte. Mod JEI vám umožňuje vložit klíčové slovo vyhledávání a rychle najít to, co hledáte. A se systémem záložek můžete mod přizpůsobit a učinit jej snadněji. Toto je nepochybně jeden z nejlepších modů Minecraft, takže si to zkontrolujte.

4. Quark

Quark Mod for Minecraft

Cílem Quark Mod v podstatě je poskytnout co nejvíce vylepšení her, aniž by to bylo ve srovnání s netaženou hrou Minecraft, ani trochu ohrozit výkon. Tento mod nabízí lodní zatížení funkcí, včetně vylepšeného Mount HUD, vyhledávání zásob, sdílení položek, režimu kamery a dalších. O všech funkcích si můžete přečíst na oficiálních webových stránkách. Z toho, co jsme testovali, to určitě splňuje tento slib. I když je to závislý mod, který navíc vyžaduje, abyste také nainstalovali modreglib mod.

5. Nefrit

Jade Mod in Minecraft

Jade Mod je také jedním z vysoce doporučených modů pro začátečníky v Minecraft. Může se pochlubit funkcemi, které zvyšují hru vanilky a zvyšují příjemnější zážitek. V podstatě vám poskytuje informace o HUD (HEADS-UP) související se stavy bloků, statistiky koní, efekty davů, obsahu hrudníku, procesem lámání a další.

S tímto modem už nebudete bouchat hlavou do zdi kvůli zmatení a nejasnosti, protože všechny životně důležité informace jsou zobrazeny přímo před vámi.

6. Vylepšení myši

Vylepšení myši mod

Vylepšení myši je model nástroje Minecraft, který vám pomáhá snadněji Ovládejte přetažení myši a pohybující se položka ve hře. Mění to způsob, jakým komunikujete s položkami v uživatelském rozhraní, takže je mnohem rychlejší než mechanika vanilkové hry. Tento mod modifikuje vanilkovou RMB (pravé tlačítko myši) přetahování mechanika, který jej proměňuje v intuitivnější funkci.

Navíc byla mechanika LMB (levá tlačítko myši) rozšířena, aby vám umožnila, zatímco drží Shift a LMB, snadno přesune kurzor přes svůj inventář a rychle přesune položky v druhém inventáři. Tento mod se nemusí zdát jako velký dohoda, ale jakmile jej začnete používat, nikdy se přepínáte zpět na mechaniku Vanilla.

7. Řemeslné vylepšení

Crafting Tladings Mod in Minecraft

Už jste někdy byli unaveni z toho, že budete muset ručně šířit předměty na řemeslném stole, zatímco něco vytváří? Nebo co přesunout položky zpět do svého inventáře poté, co chcete vytvořit jiný recept? Přestože vám předchozí mod pro tento účel může velmi pomoci, model Crafting Twakes má své jedinečné a neuvěřitelné použití.

Budete moci snadno a rychle otočit, vyvážit a vyčistit řemeslnou mřížku jedním kliknutím myši. Tento jednoduchý mod vám ušetří spoustu času s těmito efektivními tlačítky. Také mod řemeslné vylepšení vyžaduje fungování mod balzamu.

8. Kořistní paprsky

Kořist paprsky mod

Kořistní paprsky mod je většinou estetický mod, který má poměrně skvělé použití. Mnoho hráčů miluje zážitek ve hře a nenávist ji zničí s obrazovkou Debug UI a F3. Bohužel je to někdy nutné, zejména pokud nemůžete najít své položky po smrti. No, tento úžasný mod pomůže s tím tím, že poskytuje roztomilé a barevné paprsky začínající od položky na zemi a jít nahoru. To okamžitě upoutá vaši pozornost a sdělí vám polohu položky. Navíc, když se krčíte nebo se podíváte na položku, můžete vidět jméno položky, takže přesně víte, co to je, než ji vyzvednete.

9. Xaero je minimap

Xaero

Všichni víme, že Minecraft má své vlastní mapy. Nebylo by však úžasné, kdybychom měli minimap UI, vždy se zobrazovali v rohu, který nám ukázal okolní terén a umístění nedalekých davů a ​​hráčů? Počkej, máme to s tímto modem! MOD XAERO MINIMAP je jedním z nejlepších modů Minecraft Minimap. Může zobrazit čtvercovou nebo kruhovou mapu s souřadnice a kardinální pokyny prezentováno také.

Jedním z nejchytřejších vzorů tohoto mod je vanilkový pocit. Ve srovnání s mnoha dalšími mody minimap se neodchyluje od pravidelného vzhledu Minecraft. Minimap Xaero je také První rotující čtvercový minimap pro Minecraft. Díky nastavení přizpůsobení nebudete mít žádné problémy, které si na to zvyknete.

10. Appleskin

Appleskin Mod

Appleskin Mod je podobný modu Jade, protože vám poskytuje další informace o vanilkové hře. Tento mod se však zaměřuje na informace související se dvěma nejdůležitějšími hráči Minecraft – Health and Hunger Bars. S modem Appleskin si můžete prohlédnout, jak efektivní jsou určité potravinové položky, pokud jde o potenciální obnovené hladové body, nasycení a zdravotní body. Dodává se také s vizualizací nasycením a vyčerpáním HUD a také s informacemi o hodnotě potravy na popisky.

Svět měnící mody v Minecraft

Světu měnící se mody jsou zcela samovysvětlující. Mění, vylepšují a vylepšují svět Minecraft, který známe, a proměňují jej v ještě lepší, kouzelnější a živější blok na blok. Tyto mody se většinou zaměřují na svět, terén a biomy, ale existuje pár, které upravují vzhled davů, dokonce i drasticky. Pojďme tedy ztrácet čas a skočit přímo dovnitř.

11. Lepší kolekce animací

Better Animations Collection Mod in Minecraft

Je to trochu šílené myslet si, že navzdory všem úžasným a svěžím funkcím, které byly nedávno přidány do Minecraftu. Jednou z nich jsou animace ve hře, většinou animace Mob. Pokud jste na chvíli hráli Minecraft, můžete si jistě všimnout rozdílu mezi novějšími davy, jako jsou čichání a velbloudy, a starší davy, jako jsou ovce a krávy, animace.

Takže, pokud chcete, aby se to změnilo, měli byste se podívat na tento mod právě teď. Kolekce Better Animations Collection je cílem přinést život a charakter do všech davů v Minecraftu. Setkáte se s klečícími ovcemi, kolísavými kravami a popínavými popínavými, vodními nosy a chapadly, ohýbání humanoidních kolen, entermenů, hravých psích, kudrnatých kočičích ocasů a mnohem více. Váš svět Minecraft se s tímto fantastickým mod bude cítit mnohem živější.

12. Biomes O ‘hodně

Biomy o

Biomy Minecraft jsou různé oblasti vašeho světa s jedinečnými teplotami, davy, stavebními bloky atd. Bohužel ne všechny biomy jsou reprezentativní, kvůli nedostatku detailů, života a vzrušení. Biomes o ‘hodně mod změní, které se úplně změní. V současné době je to jeden z nejlépe vypadajících modů biomu na trhu, Přidání více než 100 brilantních nových oblastí do Overworld a Nether.

V těchto sekcích narazíte na pěkné stavební bloky, zajímavé stromy a rostliny, poutavé atmosférické detaily a ještě mnohem více. S Biomes O ‘Ploptovo Mod je prozkoumání zcela upgradováno a poskytl vám spoustu výzev, nebezpečí a dechberoucí scenérie. Pokud jste zkoumali, pak je zkontrolovat tento mod nutností.

13. TERRALITH

TERRALITH MOD v Minecraft

Další záznam na našem seznamu nejlepších modů Minecraft máme další nádherný biomes mod, Terralith. Přináší masivní generaci generace, protože představuje téměř 100 zcela nových biomů a uvítací změny téměř každé vanilkové biome. Tento mod navíc přidává zcela nové typy terénu, jako jsou kaňony, rozbité biomy, plovoucí ostrovy, hluboké oceánské zákopy a mnoho dalších.

Tato šílená revamp nezahrnuje pouze povrchový biom, ale také jeskyně. Najdete jedinečné tvary jeskyně, děsivé jeskyně a dekorativní kamenné jeskyně, jako jsou jeskyně Andesite a Diorite. Předev všechno, co jsme zmínili, všechny tyto Změny jsou prováděny pomocí vanilkových bloků, Díky tomu, že tento mod je plně kompatibilní s vanilkovými klienty.

14. Betternether

Betternether Mod

Před Minecraft 1.16, celá netherská dimenze vypadala docela jasně a nudně. To vše se změnilo se slavným a pravděpodobně, jednou z nejlepších aktualizací Minecraft všech dob, Upher Update. Tato epická aktualizace nám nejen přinesla starověké trosky a netheritové brnění, nástroje a zbraně, ale také přidala zcela nové nether biomy, davy a bašty. To bylo mnohem živější, atmosférické a dokonce děsivé. Pokud se vám líbí aktualizace nether, co byste řekli o mod, která ji vezme a otočí jej na 11?

Ano, lepší nether mod je vtip z celé aktualizace nether. Přidává nové ohnivé biomy, exotické rostliny, epické stavební bloky, materiály a mnoho dalšího. Uvnitř jsou dokonce vlastní struktury se specifickými nebezpečími číhajícími uvnitř. Rovnováha však byla dosažena pomocí nových nástrojů, položek a vybavení. Pokud je kavernózní dimenze vaše oblíbená, můžete ji ještě zlepšit s lepším modem.

15. Lepší

Betterend Mod

Od přesně stejných vývojářů, kteří vytvořili předchozí mod na našem seznamu, je lepší konec, aby transformoval zanedbanou koncovou dimenzi. Tento krásný mod přidává spoustu funkcí do vesmírné dimenze. Obsahují Zvláštní koncové biomy, Fascinující davy, nové výkonné zdroje a ohromující stavební bloky.

Každý biom má také svou vlastní atmosféru, zvukové efekty a hudbu na pozadí, díky nimž se budete cítit, jako byste tam byli opravdu. Konečná města nejsou ani jedinými strukturami, protože na centrálním koncovém ostrově jsou vlastní struktury. Opravdu doufáme, že minecraft 1.21 přinese tuto dimenzi na další úroveň, ale do té doby máme velkolepý lepší koncový mod.

16. Ekologie

Ecology Mod in Minecraft

Na rozdíl od všech dříve zmíněných modů souvisejících s biomem na našem seznamu nejlepších modů Minecraft je tento jiný jiný. Ecology Mod se nesnaží o další změny a funkce biomu, ale místo toho je místo toho Aktualizujte a vylepšují stávající biomy. Tento mod přidává zábavné nové davy, stromy a rostliny, zdroje, hudbu a soundtracky a úžasné stavební bloky. Ecology Mod to všechno dělá a stále udržuje pocit vanilky. Pokud tedy chcete vyzkoušet MODDED MINECRAFT poprvé, může být tento mod perfektní pro vás.

17. Pixelmon

Pixelmon mod pro Minecraft

Mod Pixelmon přináší všechny hry Pokemon do světa Minecraft. Pokémon nemá styl kresby Minecraft, ale stále se cítí stejně. Můžete jít na dobrodružství, zachytit Pokémona nebo navštívit ikonická místa, jako je Pokemon Center v anime nebo hře. Mod Pixelmon nabízí celý zážitek ze světa Pokemon v Minecraft. Tento mod můžete hrát v Minecraft 1.16.5.

18. Nocubes

Žádný kostek mod pro Minecraft

Toto je nejvíce ohýbající se herní mody, se kterým jsem narazil. Minecraft je známý pro své blokové hry a tento mod to všechno vyhladí. Jo, žádné další bloky. Jako hráč odmítáte věřit, že hra, kterou hrajete, je Minecraft, jakmile nainstalujete tento mod. Hra nevypadá špatně, ale rozhodně se necítí jako hra, kterou milujete v žádném smyslu. Můžete si porušit perspektivu vyzkoušením z níže uvedeného odkazu.

Hraní měnící mody v Minecraft

Mods v této kategorii mění hru, ať už jemně nebo výjimečně. Mohou vás přimět, abyste se zamilovali do funkcí, s nimiž se nemusíte bavit, nebo možná vám mohou povzbudit, abyste podstoupili více rizik a hráli bez obav. Tyto mody jsou také velmi populární a často se používají v dnešní době, takže je začneme uvádět je hned na seznamu.

19. Vytvořit

Vytvořte mod in Minecraft

Vzhledem k tomu, že tento mod je veškerý vztek v komunitě Minecraft, jste o tom pravděpodobně slyšeli. Mod Create je jedním z nejpopulárnějších a nejlepších modů Minecraft. Je to a Vysoce technický mod zaměřeno na konstrukci automatizovaných strojů a zemědělství obtížné zdroje. Dostanete spoustu konkrétních nástrojů a bloků, které vám pomohou vytvářet šíleně kompaktované kontrapty. Můžete přijít s celou řadou způsobů, jak dosáhnout určitého cíle.

Kromě toho jste povzbuzováni k použití své kreativity a zdravého rozumu k nalezení řešení problémů. Většina funkcí je praktická a nevyžaduje, abyste strávili spoustu času v UIS, a proto vám umožní více komunikovat s okolím a dalšími vytvářeními funkcí. Tento úžasný mod dokonce modifikuje vanilková pravidla ve prospěch hráče, díky čemuž je zmocněna a nezastavitelná. Je neuvěřitelné, kolik různých doplňků a změn může přinést jeden mod. Proto doporučujeme sledovat průvodce o tom, jak hrát s tímto modem, a také nainstalovat MOD JEI First.

Stažení Vytvořit

20. Původ

Origins Mod

Pokud jste si vědomi posmrtného života nebo nového života SMPS na YouTube, pravděpodobně víte, jak jsem se o tomto režimu dozvěděl. Origins Mod je docela ohromující mod se spoustou zábavných, neobvyklých a vzrušujících funkcí. V zásadě můžete hrát jako jeden z 10 různých původů a mít speciální schopnosti, Buffy, nebo Debuffs Podle původu Lore. Například, pokud jste enderian, což je původ inspirovaný enderman davy v Minecraftu, můžete teleportovat bez enderů a také se dostat dále.

Během kontaktu s vodou však budete poškodit a také se „bojíš dýní“. Tento úžasný mod může být dále rozšířen s tunou modů jednoho původu, jako je obří, Witheran, Flutterling, upír atd. Budete mít nejlepší čas hrát tento mod se svými přáteli na serveru Minecraft, takže sledujte našeho propojeného průvodce, jak jej nastavit.

21. Zásuvky úložiště

Úložné zásuvky mod v Minecraft

Jak všichni víme, tým Minecraft přidává s každou aktualizací mnoho různých bloků a položek, i když řešení úložiště se moc nezměnila. To je důvod, proč hráči mají potíže se všemi v pěkných a organizovaných systémech, ale místo toho vyrobí příšery na hrudi. Mod zásuvky úložných zásuvek je jedním z nejlepších režimů revampingu inventury Minecraft, které udržují pocit vanilky. Přináší úžasné bloky nazývané zásuvky, které jsou úložné kontejnery. Tyto zásuvky jsou dřevěné bloky, takže je můžete vytvořit s jakýmkoli typem dřeva a získat odpovídající zásuvky. Můžete do nich snadno vložit jednotlivé nebo hromádky položek a vyjmout je.

Zásuvky přicházejí v několika různých typech, které drží různá množství položek. Mod vám také poskytuje spoustu upgradů zásuvky pro několik účelů. S úložnými zásuvkami MOD můžete vytvořit speciální a výkonné bloky nazývané zásuvky ovladače. Umožňují vám propojit mnoho zásuvek dohromady a poté přistupovat k inventáři všech z nich. Tímto způsobem můžete snadno vyhodit celý svůj inventář bez procházení více truhly. Tento mod je poměrně populární, takže se ujistěte, že ho zastřelí.

22. Rafinované úložiště

Rafinovaný úložný mod

Rafinovaný úložný mod je úložný roztok, který je ještě lepší a snadněji se s ním pracuje, než s úložnými zásuvkami. Je to v podstatě a Síťový úložný systém, což umožňuje hráčům ukládat položky a tekutiny v masivně rozšiřitelné síti zařízení s jediným přístupovým bodem. Tento mod obsahuje několik spíše technických bloků, které jsou zaměřeny na to, aby vám poskytly schopnosti správy skladování a položky. V modu jsou dokonce zařízení, která vám nabídnou automatické vykládání v samotném systému, s několika kliknutími.

Tato úžasná funkce sama o sobě by mohla ušetřit tolik času, zejména pokud hrajete s mnoha jinými mody. Schopnost úložiště můžete upgradovat pomocí řemeslných úložných disků. Jednou z nejlepších funkcí tohoto modelu Minecraft je to, že celý úložný stroj je velmi snadné se pohybovat a nastavit. Pokud jste vždy snili o vytvoření perfektního úložného systému z sci-fi filmu, přestaňte snů a podívejte se na rafinovaný úložný modi.

23. Mekanismus

Mod

Pokud jste si mysleli, že předchozí technické mody jsou trochu nad vrcholem, pak vás mekanismus úplně vyhodí. Toto mod se nestará o to, že svět Minecraft je jednoduchým místem, zcela jej přeměňuje na futuristickou a extrémně inženýrskou hru. To točí se kolem strojů které vyžadují spuštění generované energie. Všechny únavné úkoly ve hře jsou takto zcela odstraněny, když začnete postupovat na vyšší technologickou úroveň.

Mekanismus používá realistické vědecké procesy, jako je čištění, rozpouštění, chemické injekce a krystalizační technologie, které vám umožňují maximalizovat výstup zdrojů. Všechny tyto pokročilé stroje nejsou k dispozici ani v pozdní hře. Budete mít šanci si hrát s mnoha různými funkcemi v závislosti na vašem postupu skrz hru.

Také, kromě všech skvělých technologických věcí v tomto mod, musíme zmínit roztomilý robotický společník, který budete mít, RobiT. Pokud tedy chcete mít moderní technologický zážitek v Minecraftu, podívejte se na MOD Mekanism.

24. Botania

Botania Mod in Minecraft

Jste do technických modů v Minecraftu, ale vzhledy a grindcy aspekty vás prostě odvrátí pryč? No, štěstí pro tebe, Mod Botania je tady. To je určitě jeden z nejlepších technických modelů Minecraft vůbec. Botania je technologický mod zcela založený na přírodní magii. Neexistují žádné trubky, dráty, čísla, GUI nebo něco podobného. Mod je zaměřen na použití many, zdroje energie Země. S touto silou můžete udělat plně automatizované systémy které mohou být navrženy bez sledování komplikovaných plánů.

Botania je docela dech čerstvého vzduchu vzhledem k tomu, že většina modů je zaměřena na průmyslové a Steampunk. Tento mod je o magickém květiny, rostliny a čistá přírodní energie. Pokud se to všechno zdá být ohromující, nebojte se, mod obsahuje knihu Lexica Botania, zdroj všech znalostí a informací souvisejících s mod. Nezapomenout, vizuální prvky mod jsou jen ohromující, uklidňující a příjemné. Jedna věc, kterou zbývá zmínit, je, že Botania vyžaduje, aby mody mody Patchouli a Curios.

25. Konstrukt pěnců

Tinkers

Konstrukt Tinkers je jedním z nejslavnějších modů Minecraft. Je to v podstatě nástroj a režim vytváření zbraní. Umožňuje hráčům vyrábět výkonné nástroje se speciálními buffy a schopnostmi. Na začátku budete vedeni celým modem s příručkou a budete moci vytvořit další knihy s pokročilejšími informacemi souvisejícími s mod. Proměníte vzory na plány druhů a s nimi vytvoříte nové magické nástroje.

Existuje několik různých pracovních stanic, které mají vlastní použití. Protože jsou docela běžně používány, zvyknete si na ně rychle. Existuje dokonce několik nových materiálů a zdrojů. Po sestavení tavírny můžete tavit kovy a použít je pro vytváření ještě silnějších nástrojů. V tomto modu dokonce narazíte. Toto je docela velký mod, takže budete mít spoustu zábavy prozkoumat všechny funkce. Chcete -li spustit konstrukci Tinkers, budete potřebovat mod Mantle.

26. Travellerův batoh

Cestovatel

Hráči vždy chtěli nové přenosné úložné systémy kromě Shulker Boxes, takže dnes máme spoustu modů batohu. Na trhu je jich mnoho a jsou docela populární. Na tomto seznamu se budeme zabývat modem batohu Travellera, protože je to jeden z nejlepších modů batohu Minecraft v současné době venku. Skládá se z vysoce přizpůsobitelných batohů s jedinečnými funkcemi. Mohou mít až 52 slotů pro zásoby a 2 tekuté nádrže, které mohou ukládat až 6 kbelíků tekutiny nebo dokonce více než 24 lahví lektvarů.

Mod je vyvážený potřebou upgradovat tyto batohy. Nebudete mít ten nejlepší přímo z netopýra. Navíc můžete nosit hrudní desku i batoh, na rozdíl od některých jiných modů. Díky speciálním tlačítkům budete mít také snadnější správu inventáře. Kromě tohoto úžasného mod, existují také jednoduchý mod batoh, jednoduše batohy mod, sofistikované batohy mod, atd. Všechny tyto mody batohu jsou navzájem podobné a také zvláštním způsobem. Který z nich je váš oblíbený mod batohu? Dejte nám vědět v komentářích!

27. Mrtvola

Corpse Mod

Bojíte se umírání a ztrátu vašich věcí v Minecraftu? Brání vám to v prožívání zábavných herních funkcí? Mod se o to postará. Tento mod Vytvoří mrtvolu na přesném místě, kde jste zemřeli. Je to úložiště obsahující všechny položky, které jste měli, když jste zemřeli. Mrtvola nespálí v lávě, ani nespadají do prázdnoty. Když vyzvednete položky z mrtvoly, zoufalství.

Po hodině se mrtvola změní v kostru, což znamená, že tam byla na chvíli, i když to působí stejným způsobem. Tento mod nabízí ve výchozím nastavení perfektní rovnováhu mezi nemilosrdnou smrtí a smrt bez výzvy, když je Gamerule KeepInventory nastaven na pravdu. Zajistí to, že veškerý čas a úsilí strávené nebyly marně, ale povzbuzuje vás, abyste šli a našli svou mrtvolu a ručně obnovili své položky a pokrok.

28. Snadní vesničané

Snadní vesničané mod in Minecraft

Vesničané v Minecraftu mohou být docela velkou bolestí. Jsou náchylní ke skákání z okrajů a náhodně zabíjení, nelze je snadno pohybovat a nechtějí vám usnadnit získání obchodů, které chcete. Mod Easy Vesnigers vám s nimi nesmírně pomáhá. Umožňuje vám jednoduše „vyzvednout“ vesničana jako položku klepnutím pravým tlačítkem myši na ně při plíži. Tímto způsobem je můžete dát do hrudi, dokud pro ně postavíte obchodní sál.

Pak je můžete umístit zpět dolů, také klepnutím pravým tlačítkem myši. Tento úžasný mechanik nám umožňuje zcela obejít celý proces „pohyblivých vesničanů“. Kromě toho však s Mod Easy Villagers můžeme také cyklovat s vesničanem obchodovat pouhým kliknutím na tlačítko. Ano, slyšeli jste to správně. Takže už žádné rozbíjení vesničanův pracovní stůl znovu a znovu a ztrácející čas. Tento mod je dodáván s několika dalšími funkcemi ohromující mysli, které si můžete prohlédnout na níže uvedené stránce mod.

29. Waystones

Waystones Mod

Podobně jako u modu Jei, pokud jste dodržovali téměř jakýkoli modovaný server, budete vědět o modiu Waystones. Představuje bloky Waystone, které působí jako teleportující stanice. Můžete je buď vytvořit, nebo je najít přirozeně generované na světě. Jakmile hráč aktivoval jeden klepnutím pravým tlačítkem myši, mohou jej použít k rychlému cestování na místo Waystonu. Jediným požadavkem na použití tohoto bloku jsou zkušenosti.

Čím dále je Waystone, tím více to bude stát XP. Mod také zahrnuje různé typy Waystone a speciální řemeslné předměty s názvem Scrolls. I když svitky nevyžadují XP, jsou spotřebovány při použití, takže pravidelné cesty jsou používány častěji. Tento mod je vyráběn stejnými vývojáři jako již zmíněný model tvorby vylepšení a vyžaduje, aby mod balzám správně fungoval.

30. Kompas přírody

Příroda

Kompas přírody je skvělou alternativou k použití obrazovky F3 Debug v Minecraft. Hráči obvykle vytáhnou obrazovku ladění, aby našli určité místo nebo biome. Tento mod umožňuje vytvořit kompas, který vás nasměruje na vybraný biome. Tímto způsobem můžete najít jakoukoli oblast svého světa bez příkazů nebo webových stránek třetích stran.

Nejen to, ale tento kompas umožňuje zobrazit informace o biome, jako je podnebí, vlhkost, horní blok atd. Pokud používáte některý z modů, které přidávají nové jedinečné biomy, tento kompas je také podpoří. Takový jednoduchý mod a úžasná implementace, která by měla existovat ve vanilkové hře.

31. Vaření pro blokové hlavy

Vaření pro blockheads mod

Vaření ve vanilkové minecraft v podstatě neexistuje. Existuje několik receptů na potraviny, které mohou hráči řešit, ale obvykle trvají hodně času a v některých případech drahé zdroje. Hráči tedy častěji než nejen vařit syrové hovězí nebo vepkchopy v rané hře a v pozdní hře si kupovat zlaté mrkev od vesničanů. Tento mod vás povzbuzuje k tomu, abyste skutečně vařili a experimentovali s potravinami.

Vaření pro blockheads Mod přidává spoustu potravin a vaření bloků do minecraftu, jako je lednice, trouba, umyvadlo, řezací deska, pánev, stojan na nástroje atd. Tento mod také přijímá vlastní položky z jiných modů, například MOD PAM’s Harvestcraft. S knihou receptů budete vždy vědět, jaké recepty můžete v tuto chvíli vařit se zdroji, které máte. O tomto mod je ještě více informací, takže pokud máte zájem, můžete se podívat na níže uvedenou stránku ke stažení. Tento mod vyžaduje balzámský mod, stejně jako několik z nich uvedených v článku.

32. Torchmaster

Torchmaster Mod in Minecraft

Pokud nejste ve skutečnosti hráčem zaměřeným na PVE a pokud to vyčerpá víc než vzrušení, může být Mod Torchmaster jen první, který byste měli nainstalovat. Je to mod s neuvěřitelně přímým nápadem. Žádné tření davů. Jo, už žádné boje děsivé davy. Tento mod přidává obří mega pochodeň, která může zcela eliminovat nepřátelský dav tření v určitém poloměru.

Nejen to, ale v tomto modu je několik dalších bloků, které zastavují pasivní dav a pomohou vám snadno rozsvítit oblast. Mega pochodeň deaktivuje pouze přirozené nepřátelské tření davů, takže vanilka a modifikované tření budou stále fungovat. Zřízení Monster Spawner Farms je díky tomuto velkému mod snazší. Také můžete začít stavět strašidelné dim, bez strachu, že je popírají vyfouknou.

33. Kompresium

Kompresní mod

Compressium Mod je zajímavý mod, který přijímá výzvu vyřešení problémů s zásoby jedinečným způsobem. Přidává komprimované bloky. Nejlepší způsob, jak jim můžeme vysvětlit, je příklad. Při pohledu na obrázek výše, pokud používáte 9 bloků dlažebních dláždění a umístíte je do craftingové mřížky, budou jednou komprimovány a dá vám 1 komprimovaný dlážděné. Pak můžete použít 9 z těchto komprimovaných dlážděných bloků k řemeslnému komprimovanému dlážděnému dlažebnímu dlažbu x2.

Ve skutečnosti můžete takto pokračovat docela hodně, do té míry, že jeden komprimovaný dlážděný blok může držet tisíce dlážděných bloků. Toto je absolutně bonkerův nápad, který ve skutečnosti funguje velmi dobře. Čím více komprimujete blok, tím silnější je černá hranice, kterou bude mít. Také se nebojte o komprimované bloky, které fungují jako bloky bradavice, protože ne.

Fungují stejně jako bloky drahých materiálů v tom smyslu, že můžete komprimované bloky rozdělit na běžné bloky. Tento mod nezahrnuje pouze dlážděné, ale také několik dalších bloků. Můžete přesně vidět, které z nich jsou na níže uvedené stránce stahování.

34. Fyzika Mod

Fyzikální mod pro Minecraft

Tento destruktivní mod implementuje fyziku skutečného života na blokovaná pravidla Minecraft. Literální fyzika se většinou vztahuje na způsob, jakým zlomíme bloky, a rovná vypadá bizarně, pokud hrajete hru po dlouhou dobu. Například – Když zlomíte blok dřeva, neuvidíte malý blok, který si můžete vyzvednout. Místo toho uvidíte různé tvarované kousky dřeva rozptýlených kolem.

Stáhnout fyziku mod

Dekorace a stavební mody v Minecraft

Nyní jsme přišli do poslední kategorie na našem seznamu nejlepších modů Minecraft a je to pravděpodobně nejoblíbenější. I když ve Vanilla Minecraft existují různé stavební bloky, komunita stále chce více. Nejen plné, solidní stavební bloky, ale také všechny dekorativní bloky. Pojďme tedy skočit do nejpoužívanějších a nejoblíbenějších dekorace a stavebních modů v Minecraft.

35. Štípený

Chipped Mod

Pokud hledáte maximální mod, pak je tento mod perfektním řešením. Chipped je v současné době jedním z nejlepších modů pro budování a dekorace Minecraft. Poskytuje hráčům Více než 9 000 různých střídání blokových textur. Chcete -li získat přístup ke všem těmto upraveným texturám, budete muset vytvořit 7 jedinečných řemeslných stanic nebo tabulek, které mají určité téma.

Stačí do nich vložit vanilkový blok a dostanete se s mnoha nádhernými varianty textury. Bloky, které můžete upravit, jsou různé, od různých typů kamene, cihel, hranolů, blackstone až po dřevěné prkna, čedič, pískovec atd. Tento mod může být dokonce trochu ohromující, ale určitě stojí za to se podívat, pokud jste stavitel.

Chipped Mod vyžaduje spuštění Athena, vynalézavé lib a ConnectedTuresMod. Odkaz ke stažení pro ně najdete na níže uvedené stránce stahování.

Stažení Štípený

36. Dláto

Dlátový mod v minecraft

Mod sekáře je o něco starší než jiné mody na tomto seznamu, ale určitě to byla inspirace pro novější stavební bloky. Přidává celou řadu stavebních a dekorativních bloků do Minecraft. Způsob, jakým tyto jedinečné textury odhalíte, je pomocí nástroje. Jeho recept na tvorbu je velmi jednoduchý a pouhým klepnutím pravým tlačítkem myši na něj se UI modu otevře. Poté můžete umístit bloky do štěrbiny (vlevo nahoře) a poté je proměnit v jinou variantu. S tímto modem můžete hrát v Minecraft 1.12.2.

37. Dekorativní bloky

Dekorativní bloky mod

Jak název napovídá, tento mod je hlavně o dekorativních blocích. Pokud stavíte v a Populární středověký styl, Pak to budete milovat. Dekorativní bloky přidávají dekorativní bloky, jako jsou ohně, bloky dřevěných paprsků, braraziers, lustry, skalnaté nečistoty, dřevěná sedadla a mnoho dalších bloků. Nezapomeňte se podívat na stránku stahování modu propojenou níže a zjistěte, co přesně můžete očekávat v tomto úžasném mod.

38. Blockcarpentry

Blockcarpentry Mod in Minecraft

Už jste někdy chtěli betonové desky v Minecraft? Nebo možná diamantové dveře? A co mechové desky? Obloha je limit s modem blockcarpentry. Přidává Bloky a iluzivní bloky které se vyskytují z jakéhokoli bloku, s nímž klepnete pravým tlačítkem. To v podstatě znamená, že můžete mít téměř jakoukoli vanilku a mnoho upravených bloků v jakémkoli tvaru, který chcete.

Kromě pravidelných vanilkových předmětů, jako jsou schody, desky, dveře, ploty, stěny atd., Tento mod přidává svislé desky, svahy a police. Kromě toho máte schopnost změnit úrovně světla bloků, přidat překrytí těchto bloků a dokonce i některé z nich barvit (viz barvy barviva Minecraft pomocí propojeného článku). Mod představuje několik různých nástrojů, které vám pomohou snadněji manipulovat s těmito snímky a iluzí, což vám poskytne ještě více svobody a kreativních možností.

39. Macaw’s Mods

Macaw

Tato položka na našem seznamu nejlepších modů Minecraft není jediný mod, ale jejich skupina. Všechny tyto mody byly vytvořeny stejným vývojářem a přidávají do Minecraft nejrůznější stavební a dekorativní bloky.

Od Macawova nábytku, dveří Macaw, Macaw’s Trapdoors po Macawovy střechy, Macawova okna, Macawova světla a lampy a mnoho dalších. S tak úžasným sortimentem dekorativních bloků každý najde, co hledají.

40. Větvičky

Větvičky mod v minecraft

Twigs Mod je v podstatě budova all-in-one. Do hry přidává mnoho stavebních bloků, barev. Navíc v tomto mod bylo vylepšeno několik vanilkových bloků se staršími texturami.

Twigs Mod představuje také některé položky a materiály. Cílem tohoto mod je přivést život zapomenutým a často používaným vanilkovým blokům a poskytnout hráčům zbrusu nové krásné stavební bloky.

Jak stahovat a nainstalovat mody v Minecraft

MODS Minecraft jsou doplňky nebo změny na úrovni hry na stávající zážitek z hry Minecraft Gameplay. Jedná se o komunitní a zdarma, vytvořené úpravou snadno dostupného zdrojového kódu Java verze hry. Online najdete tisíce modů Minecraft s vyhrazenými aktualizacemi i po letech vydání. Pokud jde o jejich instalaci, musíte vytvořit složku s názvem ‘Mods‘Ve svém adresáři Minecraft a vložte do něj stažené mody.

Mnoho modů bude také požadovat, abyste nastavili Minecraft Forge aby fungovaly správně. Naštěstí pro vás, již jsme sestavili hloubkový průvodce o tom, jak stáhnout a nainstalovat Forge pro použití MODS Minecraft. Který mod je váš oblíbený z našeho seznamu? Řekněte nám nám v komentářích níže!

Často kladené otázky

Jsou minecraftové mody bezpečné?

Většinou ano. Bohužel, pokud si stáhnete mod z neznámého nebo neověřeného zdroje, můžete mít problémy. Vždy se tedy ujistěte, odkud získáte mody.

Top 50 nejlepších MODS Minecraft kdy byl vyroben: Ultimate List

Nelson Chitty Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud si něco koupíte, můžeme vám získat malou provizi bez dalších nákladů. (Další informace).

Minecolonies Modded Minecraft náhled

The Sandbox Epic Minecraft, vytvořený švédským vývojářem Markusem „Notch“ Perssonem, se od svého vydání v roce 2011 stal základem moderních herních návyků.

O deset let později a lidé nadále zkoumají v Minecraftu.

Zdravá komunita Minecraft samozřejmě online a na YouTube samozřejmě pomohla udržet hru relevantní. Ale ani to by nebylo vzkvétalo bez modů, které přidávají obrovské množství opakovatelnosti a obsahu.

Dokonce i nyní nespočet moderníků nadále rozvíjí Minecraft do nejpříjemnější a nejpříjemnější hry, kterou může být. A formování tak, aby vyhovovalo jejich preferencím.

Abych vám pomohl poznat ty nejlepší mody pro tento skvělý titul, sestavil jsem důkladný seznam, který má své oblíbené, že kterýkoli hráč Minecraft by měl vyzkoušet alespoň jednou.

50. Zbožnění

Apoteóza Minecraft Mod

Minecraft vám dává sílu přetvořit svět kolem vás, ale někteří lidé chtějí ještě více…

Síla a změna je název hry s apotheózou, mod, který přepracovává enchantmentský systém tak, aby rozšířil vaše limity jako rodící se kouzelníkem.

Přidává několik lektvarů a nových kouzel, která vám dá výhodu v lepkavých situacích, a představí některé nové výzvy, které je dobře využijí.

Očekávejte něco nového téměř ve všech aspektech hry.

Dokonce přidává oltář moře pro recyklaci zkažených okouzlených předmětů.

49. Rope Bridge

Rope Bridge Minecraft Game Mod

Může být obtížné obejít se v Minecraftu.

Nejenže je Steve daleko od atletického, ale horské oblasti a téměř vertikální jeskyně ve hře jsou bohaté na chasmy k křížení a další nebezpečné terény.

Zadejte mod lanového můstku. Díky tomu je prozkoumávání světa snazší tím, že vám umožní vymyslet háčky podobné předměty schopné okamžitě postavit most nebo žebřík, který vám pomůže dostat se tam, kam musíte jít.

Jen se ujistěte, že nesete dostatek materiálů pro celou vaši výpravu, nebo byste mohli skončit uvíznutím na nějakém útesu.

48. Náhodní kostky

Náhodní kostky mod v minecraft

Někdy je to náhodnost v životě, která udržuje věci zajímavé.

Být procedurálně generován, Minecraft je docela náhodný, ale co když chcete, aby překvapení měla trochu větší dopad?

Chance Cubes je mod, který po celém světě upustí spoustu bloků vyhlížejících na kostky. Rozbít je otevřené a dostanete náhodnou odměnu … nebo se může stát něco hrozného. Od okamžitého budování panského sídla kolem vás až po svolání hordy hladových zombie je vše možné.

A pokud jste příliš líní na prozkoumání, můžete vždy jen vyrobit bloky doma a vydat je na dvorek.

47. Quark

Quark Minecraft Mod Screenshot

Zážitek z vanilky Minecraft je docela úsilí bohaté na obsah, s tisíci receptů na výrobu, šéfy k zabití a zdroje k získání.

Je snadné pochopit, proč by se někdo cítil jako přidání úplné generální opravy na to by bylo příliš mnoho.

Ideální možností by byl Quark, plně modulární mod, jehož cílem je mírně zlepšit vanilkový zážitek.

Zaměřuje se na malá, bezproblémová vylepšení, jako je schopnost vyrobit tlačítka a tlakové desky z více materiálů. Nebo možnost komprimovat některé zdroje do blokové formy, jako byste měli diamanty nebo stříbrné tyčinky.

46. Gravestone Mod

Gravestone Mod for Minecraft

Musíte utéct zpět na místo, kde jste zemřeli, abyste získali své položky, je vždy stresující. Nejen, že si musíte skutečně pamatovat na svou bývalou polohu, ale není žádná záruka, že tam budou položky, až se tam dostanete.

Cílem náhrobního modu je zmírnit vaše obavy tím.

Rozbijte to a najdete každou jednotlivou položku, kterou drželi, když se setkali s jejich předčasným koncem.

Je to nutností pro servery multiplayerů pro bojové těžké.

45. Doggy Talents

Doggy Talents Minecraft Mod Gameplay

Bylo to úžasné, když do hry přidali zkroucení psů, což hráčům dávalo šanci snížit ohlušující zvuk izolace při zkoumání jejich světů pro jednoho hráče.

Ale čas uplynul a moderní hráči Minecraft chtějí více ze svých kamarádů. Doggy talenty poškrábají, že svědění přidáním nového systému vyrovnávání pro psy a revizí zážitku z zvyšování psů.

Budete hrát načtení se svým psem, obarvte jejich límec vaši oblíbenou barvu a sledujte, jak vyrůstají v dokonale vyškolené dobré chlapce.

44. Pohlcující inženýrství

Ponořené inženýrské mod pro Minecraft

Pokud jste jedním z těch lidí, kteří by raději trávili čas užíváním hučení strojního zařízení, než hraním se štěněm, pak je pro vás pohlcující inženýrství modem.

Tento mod se řídí retro-futuristickou estetikou podobnou Bioshocku, a rozšiřuje to, co by inženýr mohl dostat s budovou v Minecraft.

Příkladem nových možností je vytvoření rypadlo, které pro vás vytáhne rudu ze Země, nebo skalní drtič, aby se rozdrtil některé materiály.

Přidává také powerlines a další prvky, díky nimž se technologie cítí mnohem realističtější.

43. Zásuvky úložiště

Úložné zásuvky Minecraft Game Mod

Truhly jsou dost dobré na to, aby uložily přebytečnou rudu a staré kousky brnění. Ale dělejte své každodenní nástroje a vzácné zdroje skutečně nashromážděné na sebe v dřevěné krabici?

Úložné zásuvky řeší toto hlavolam přidáním velkého množství nových kontejnerů a nábytku, jako jsou zásuvky.

Mají být rychlejší než třídění skrz hrudníky a také řešit některé problémy, jako jsou truhly, které potřebují prostor výše, aby správně fungovaly.

Díky speciálním věšákům můžete také zobrazit své často používané předměty na stěnách, což je usnadňuje a stylovějším.

42. Dynamické stromy

Dynamické stromy minecraft mod

Logicky vzdorující stromy jsou již dlouhou dobu základem minecraftu. Milujeme je!

Ale to neznamená, že je nemůžeme zlepšit.

Dynamické stromy vylučují strom pěstování mechaniky hry, takže naši listoví přátelé se rozvíjejí postupně, spíše než jen přechod z stromu na strom okamžitě po aplikaci bonemeal.

Budou potřebovat slunce, úrodnou půdu a čas.

Tyto vylepšení nejen způsobují, že stromy vypadají lépe, ale také dělají lesy Minecraft mnohem odlišné a realističtější.

41. OpenBlocks

OpenBlocks Mod for Minecraft

OpenBlocks nemá konkrétní prohlášení o misi – jen přidává jakékoli bloky a nástroje, o kterých si tvůrci modu myslí, že by fungovaly v Minecraft, a mají docela dobrý vkus.

Najdete přepravní řešení, jako jsou kluzáky a výtahy, užitečné předměty, jako jsou spací pytle a zcela nové stroje na láhev XP.

Tento mod přidává tolik náhodných věcí, je to trochu obtížné vysvětlit, ale vezměte si za to slovo. Bude se vám líbit, co OpenBlocks nabízí.

40. Relikviář

Reliquary Minecraft Gameplay Screenshot

Stejně jako OpenBlocks, reliquary přidává mnoho malých předmětů s velkým dopadem.

Tato rozsáhlá sbírka magických předmětů a bloků změní váš minecraft na svět středověkých příběhů, kde jsou hrdinové kované nebezpečnými dobrodružstvími a zmocněna starodávnými relikvie.

Srají od užitečných zlepšení QOL, jako je mince Fortune, která vám pomůže snadno sbírat kořist a XP, až po mystické poklady, jako je pekelný kalich … který nese nejen lávu, ale dovoluje vám projít magma bez úcty pokud jej držíte ve svém inventáři.

39. Tvrdé jako nehty

Tvrdý jako nehty minecraft herní mod

Hlavní režim pro jednoho hráče Minecraftu se nazývá „režim přežití“, ale kromě toho, že se můžete krmit a nepadnout dolů a zlomením nohou, není toho moc starosti.

Pro pohlcující zážitek z přežití, tvrdé, jak nehty dále vyvíjejí tyto mechaniky tak, aby zahrnovala žízeň, řízení tělesné teploty a další.

Přidává také vše, co potřebujete, abyste je udrželi pod kontrolou, jako je ohně, abyste se během noci udrželi v teple. A dokonce i jídelna k přepravě čištěné vody a hydrataci.

38. Doomové dungeony

Doomová dungeony mod v minecraft

Pro mě se nejlépe přehrává režim přežití. Přechod z hory na horu, les do lesa, nalezení ruin, zdrojů a nakonec krásného národního prostředí, které je ideální pro stavbu mého domova Minecraft Retirement Home.

Doomové dungeony dělají celý zážitek trochu zajímavější rozptylovacími dungeony po celém světě, navržené tak, aby se podobaly úrovni ze starodávných 2D her FPS, jako je původní Doom.

Od mrazivých hradů po masivní pekelné trezory nikdy nevíte, do jakého paláce zla narazíte po dalším rohu.

37. Roguelike Dungeons

Roguelike Dungeons Minecraft Game Mod

Ve velmi podobném duchu jako předchozí položka leží Roguelike Dungeons, což dělá totéž, ale bez starodávné estetiky RPG.

Tyto struktury najdete skryté po celémsvětu a jejich procedurálně generované rozvržení s monstrum poskytne nové výzvy k překonání pokaždé.

Často jsou plněny po okraji kořistí.

Takže budete chtít neustále odvrátit tyto rozlehlé zpoždění, abyste získali nejlepší vybavení a zdroje pro vaši cestu.

36. Drobné postupy

Drobné progrese Minecraft Mod Screenshot

Zatímco základní hra je plná aktivit na koncových hrách, jak se věnovat, jakmile budete těžit svůj spravedlivý podíl, vyzdobeni se do diamantového vybavení a okouzlí peklo ze všeho, mrazivá střední hra ve vaší snaze zabít Ender Dragon může získat získání Ender Dragon celkem nudné.

Drobné postupy se zabývají tímto problémem přidáním mnoha bloků a položek, aby se tuto část zážitku pro jednoho hráče provedly.

Poskytuje možnosti automatizace na nízké úrovni, jako jsou generátory dláždění, růstové krystaly pro zvýšení růstu plodin a trochu více.

Tento mod dělá stoupání na vrchol mnohem zajímavější.

A udržuje vás těšit na další věc, kterou odemkneš.

35. Worldsedit

Worldsedit Minecraft Mod

Nezbytným pro každého, kdo se snaží postavit rozsáhlé městské oblasti a další věci pro servery pro více hráčů, je WorldDedit.

Jedná se o editor mapy ve hře, který vám umožňuje terénní terén, kopírovací struktury a obecně zefektivnit velké projekty stavebnictví.

Umožňuje také lidem sdílet své vlastní schématické balíčky online. Takže si budete moci stáhnout výtvory ostatních lidí a přenést je do svého vlastního minecraftu.

Je to nutnost pro kohokoli vážně při navrhování světů.

34. Mystický svět

Mystical World Minecraft Mod Screenshot

Minecraft je plný mystických bytostí a magie.

Ale pro některé hráče to prostě nestačí.

Mystický svět přidává množství zvířat a jiných tvorů, aby se vyvolala vaše divoká zvěř Minecraft.

Od jednoduchých sov po „klíčky“, které jsou v podstatě Pikmin, má každý jedinečný chování a kapky.

Mod také zahrnuje některé další minerály a jídlo, které získáte od zabíjení nových tvorů, a některé recepty, které mají kapky dobře využít.

33. Astral Sorcery

Astral Sorcery Mod in Minecraft

Pokud spíše než mít mystická stvoření, raději byste byli tím s magickými schopnostmi, doporučuji vyzkoušet Astral Sorcery.

Toto je mod, který vám umožní využít síly hvězdného světla a souhvězdí, aby vrhal skvělou magii.

Všechno v tomto mod je super detailováno.

Zahrnuje složitý systém pro léčbu drahokamů pro použití při tvorbě, předměty, které vám pomohou najít jeskyně pod zemí a dokonce kouzla pro vytvoření temných oblastí, kde se mohou monstra vynořit.

Najděte svatyně ze starověkých civilizací a naučte se tajemství jejich magie, když procházíte každou kapitolou své magické cesty k sebepojetí.

32. Další struktury

Další struktury MOD MOD MOD

Miluji mody, které zvyšují složitost světové generace hry. Díky tomu je objevování a shromažďování zdrojů mnohem zajímavější a odměňující zážitek.

Představují další struktury Více než 150 nových struktur velké i malé, že najdete rozptýlené po celém světě.

Dokonce to přidá nějaké věci ke konci!

Od sněhuláků v horách až po opuštěné kempy, určitě narazíte na mnoho zajímavých nálezů na vaší další expedici.

Navíc je snadné nastavit a kompatibilní s většinou modů biomu generování.

31. Waystones

Waystones Minecraft Gameplay

Dalším skvělým mod, který přidá zajímavé struktury k nalezení na vašich cestách, jsou Waystones.

To představí velké monolitické struktury do vašeho světa, aby fungovaly jako rychlé cestovní stanice po aktivaci.

Budete si také moci postavit tyto Waystones, kdekoli je potřebujete, a existují položky jako svitek osnovy, které vás teleportují zpět k jakémukoli z cest odkudkoli.

Tato zefektivňování přepravy mezi základnami a podobně pro jednoho hráče bude, ale je to skvělý nástroj, který má pro velké servery pro více hráčů.

30. Druidcraft

Druidcraft Mod for Minecraft

Minecraft byl vždy o využití zdrojů přírody ve váš prospěch.

Ale co takhle použití síly přírody pro magii?

Druidcraft je mod, který vás napodobuje magii přírody všude kolem vás a naučí vás, jak ji manipulovat.

Řezbářské totemy, psaní run a provádění složitých rituálů přírody jsou pouze některé z mnoha mechaniků odtahování kouzla.

To také přidává některé zbraně a brnění, nová zvířata, jako jsou lunární můry, a mnohem více pro další rozšíření magického aspektu života v Minecraft.

29. Pokročilý hostinový odpalovač

Pokročilý hostinový maloobchodní modi

Existuje mnoho věcí, které Steve dělá jako šampion.

Střílí šípy jako olympionik, je zručný šermíř, praktikuje magii a má dva zelené palce. Jediná věc, kterou nedělá efektivně, je pohyb.

Konkrétně, posun nahoru nahoru vyšší než blok je zcela mimo otázku. Takže jste nuceni zničit krajinu, abyste se vyšplhali na cokoli.

Naštěstí vám pokročilý mod hostiny může půjčit ruku … nebo spíše háček.

Ve skutečnosti přidává několik různých háčků a launchers, které se spárují tak, aby vyhovovaly vašim potřebám na háček. Nejen, že je můžete použít k stoupání, jako jste Batman, ale také k tažení předmětů, davů a ​​dalších hráčů k vám.

28. Rafinované úložiště

Rafinovaný úložný úložný prostředek Mod Screenshot

Ať už hrajete sami nebo provozujete server pro více hráčů, určitě budete těžit z způsobu, jak efektivně spravovat své obrovské zásoby zdrojů.

Rafinované úložiště vám nabízí síťový systém hromadného úložiště, což znamená, že budete mít přístup ke všem svým zdrojům z jakéhokoli uzlu připojeného k síti. Musíte to nejprve postavit, samozřejmě.

Přidává také mechaniku automatického vykládání a další takové vybavení masivně se zlepšit vaše kvalita života, pokud jde o správu vašich zdrojů.

27. Střelec zásob

STŘEDNÍ MOD INTERTORY PRO MINECRAFT

I když neshromažďujete zdroje jako prepper, každý může těžit z lepší správy zásob.

Střelec inventáře jednoduše přidává několik vylepšení na navigaci zásob, některé funkce třídění a vylepšené rozhraní obecně.

Možná cítíte, že je trochu zbytečné jít do takových délek pro váš inventář. Ale většina hardcore horníků venku vám řekne, že je to nutné.

26. Bibliocraft

Mod Bibliocraft v Minecraft

Možnosti Minecraftova vanilkového nábytku se mohou podle některých standardů zdát výrazně chybějící, takže moderníci pracují na svých vlastních dodatcích od prvního dne.

Přestože se původně zaměřila pouze na regály, Bibliocraft se od té doby výrazně rozšířil a přidával na displeji, jako jsou zbraňové pouzdra, stojany z brnění a police lektvaru, které jsou na oku pohodlné a snadné.

Tvůrce Nuchaz v současné době tvrdě pracuje na uvolnění aktualizace pro MC 1.14, takže pokud provozujete tuto verzi, možná budete chtít dávat pozor na tuto.

25. Applied Energistics 2

Applied Energistics 2 Minecraft Mod

Pokud jste jedním z těch dětí, které se dostaly na něco na vědě související s vědou, Applied Energistics 2 má pro vás hodně v obchodě.

Je to mod o energii a hmotě, který představuje některé robustní automatizační nástroje, užitečné distribuční mechanismy a další bloky a položky, které se spoléhají na manipulaci s transformací energie na funkci.

Někteří lidé mají rádi magii ve svém minecraftu. Ale věda je tam, kde je to opravdu.

24. Aquaculture 2

Aquaculture 2 Minecraft Mod

Rybaření ve hrách, jako je Harvest Moon a Stardew Valley, byla vždy jednou z mých oblíbených aktivit.

Takže jsem samozřejmě vše pro mody, které zvyšují zážitek z rybolovu Minecraft.

Aquaculture 2 to dělá jen přidáním Více než 30 nových druhů ryb To se vynoří v závislosti na biome a některé nové pruty s novými funkcemi, jako je vybavení háčků a návnady.

Pokračujte v rybolovu a můžete zavěsit něco víc než lahodné mořské stvoření.

Neptunová odměna leží ve spodní části moře a čeká na nalezení spolu s jeho zbraněmi a brněním.

23. Extra Utilities

Extra Utilities Minecraft Mod Gameplay

Jakmile jste se seznámili s ins a outs of Vanilla Minecraft, možná budete chtít přidat trochu další hloubky do mechaniky hry. Udržuje to zajímavé!

Extra Utilities to dělá právě to: Otevření dveří pro strojní zařízení, jako jsou vodní čerpadla, komplexní potrubí a spousta nových možností automatizace.

Tento mod přidává spoustu věcí.

Což ztěžuje to všechno vařit na krátký popis. Ale jsem si jistý, že se vám bude líbit každou minutu, kdy se nalijete, abyste se seznámili s dalšími společnostmi!

22. Houpat se přes trávu

Houpejte přes trávu Minecraft Mod

Má tráva někdy mezi vaší zbraní a přistává vitální rána proti nepříteli?

Vzhledem k tomu, že je to blok jako každý jiný, vysoká tráva zasáhne před rozbití, chrání kohokoli na druhé straně a znemožňuje spravedlivé bojovat v těžkých trávech.

Pro každého, kdo provozuje server pro více hráčů zaměřený na boj, je houpání přes trávu základním mod, který vám umožní … no, otočit se trávou, aniž by to zasáhl.

21. Appleskin

Appleskin Mod for Minecraft

Udržet se krmení a vyhýbání se poškození jsou dva hlavní aspekty přežití v Minecraftu, možná jediné, takže je ve vašem nejlepším zájmu co nejpodrobnější informace o nich, jak jen můžete.

Appleskin vám pomáhá přidávat vizuální podněty pro skryté systémy, které ve hře upravují hlad, jako je nasycení.

Přidává také nutriční informace ke každé položce potravin.

Které si můžete prohlédnout na popis při spuštění myši nad nimi ve svém inventáři. Elegantní!

20. Mekanismus

Mekanismus Minecraft Game Mod Screenshot

To, co určuje rozvoj společnosti, je často sofistikovanost jejich technologie. A mekanismus je mod, kterou musí vaše komunita Minecraft zůstat u Vanguardu.

Po instalaci bude nyní mnoho složitých strojů.

Chcete létat v Jetpacku? Mám to.

Už nechci moje? Nechte to udělat automatizovaný digitální horník.

Představuje dokonce robota následovníka s názvem Robit!

Ve srovnání s primitivním vanilkovým minecraftem je to opravdu zvýšený zážitek a budete se někdy vrátit.

19. Botania

Botania Mod in Minecraft

MODS související s magickým způsobem je desetník v komunitě Minecraft Modding.

Jen málokdo však dosáhne úrovně popularity jako Botanie, průvodce, který jako jeho hlavní koncept představuje „Natural Magic“.

Vyznačuje se příjemné vizuální efekty a velmi minimalistické efekty, které brání hře v pocitu dusného. I během nejsložitějších rituálů.

Všechny informace, které potřebujete, abyste mohli začít zvyšovat magické květiny a vytvářet zařízení poháněná přírodou, se nacházejí ve hře Lexica Botanica, doprovodné literatuře MOD, kterou můžete v daném okamžiku konzultovat.

18. Animania

Animania Minecraft Mod Screenshot

Mnoho modů nabízí obohatit biologickou rozmanitost vaší hry, ale jen málokdo má prestiž a komunitní podporu Animania, která nahrazuje a zlepšuje všechna pasivní zvířata v Minecraft.

Mod nejen přidává velkou škálu dalších plemen pro stávající druhy, ale také spousta nových zvířat.

Ani AI AI je také vylepšena, takže se vynoří na různých místech a jedná jinak.

Mezi mé oblíbené rysy hry patří mnoho plemene o ovčích-která vypadají prosté špatné zadky-a možnost vybrat si, zda chodit krávy Angus pro své maso, nebo dobrý starý stereotypní holsteiny pro své mléko.

17. Otevřený generátor terénu

Open Terrain Generator Minecraft Game Mod

Generátor Vanilla World má tolik proměnných a možných výsledků.

Nebylo by nemožné dojít k prozkoumání nových světů.

To znamená, že někdy hledáme velkou změnu, která zaručí nový zážitek, a vylepšení světového generátoru je často způsob, jak jít.

Otevřený generátor terénu je plně přizpůsobitelný mod, který vám umožní navrhnout světy s poměrně specifickými parametry. Je možné cokoli od jeskynních světů po plovoucí ostrovy, to vše s novými výzvami k překonání a nové kreativní možnosti.

I když nejste typ, který strávíte pár hodin navrhováním svého světa s velkým detailem, můžete si stáhnout předběžné světové balíčky od jiných uživatelů.

Samotné devs jsou dokonce nahrány!

16. Thaumcraft

Thaumcraft Minecraft Mod hraní

Pokud jste si mysleli, že nám dojdou magické mody, podceňujete touhu lidstva uniknout jejich nudné, fyzicky omezené existenci.

Thaumcraft představuje koncept Thaumaturgie, který vám umožňuje pracovat „zázraky“ … nebo jinými slovy, dělat magii.

Jen vytvořte hůlku a budete na dobré cestě k objevování tajemství Essentia, prvotní energie nalezené ve všech objektech a ji pomocí k přetvoření světa kolem vás.

15. Decocraft

Decocraft Minecraft Game Mod

Pokud jde o mody hráčů v jiných hrách v otevřeném světě, jako jsou Fallout 4 nebo Skyrim, pěkné množství bezvýznamného výzdoby a nepořádku je to, co způsobuje, že se prostor cítí jako domov.

S decocraftem můžete nyní do konstrukcí Minecraft přinést stejnou úroveň detailů, takže váš domov a vaše struktury celkově záblesky.

Má přes 3 000 zcela nových dekorací od lesklých okrasných brnění až po stravovací náčiní a všechno mezi tím. Podívejte se a podívejte se, co si myslíte.

14. Zde je to, na co se díváte (Hwyla)

Tady je to, co se díváte na MOD Minecraft

Některé z nejdůležitějších modů pro všechny sebeúcty rovněž patří mezi nejjednodušší.

Hwyla je vidlička klasiky, na co se dívám (nebo Waila), vylepšení uživatelského rozhraní, které přidává diskrétní popis v horní části obrazovky s dalšími informacemi o jakémkoli bloku, na který se díváte.

Tímto způsobem nemusíte pracovat ve tmě, kdykoli se setkáte s neobvyklým blokem.

13. Biome Bundle

Biome Bundle Minecraft MOD hratelnost

Pamatujte na generátor otevřeného terénu?

Bundle Biome není nic jiného než světový balíček pro tento mod a přidává spoustu vlastních biomů a struktur, které mají být vytvořeny, když je svět generován.

Je to jeden z nejpoužívanějších modů souvisejících s biomem a přidává více než 400 originálních biomů a struktur pro generování systému.

To zahrnuje nové dungeony a ruiny pro hráče k prozkoumání (a kořisti).

Od oblastí Red Canyon po modré moře Karibiku, Biome Bundle přidá do krajiny spoustu rozmanitosti, do které narazíte při zkoumání světa Minecraft.

12. přejít

Traverse Mod in Minecraft

Další skvělou volbou pro generaci biomu je Traverse, Mod zaměřený na přidání krajiny, které je zábavné prozkoumat.

Představuje 17 zcela nový a rozmanité biomy od vlhkých džunglí po vyprahlé vysočiny nebo něco méně nepřátelského, jako je zasněžený les.

Důvod, proč si vážím, procházejí o něco více než balíček Biome, je to, že vývojář ProspectorDev nadále nadále pracuje na tom, aby byl funkční, protože Minecraft se pohybuje vpřed a uvolňuje nové aktualizace.

11. Jen dost předmětů

Jen dost předmětů Minecraft Mod

Pokud to, co hledáte, je leštění vanilkového zážitku na jeho nejhladší, pak vylepšení uživatelského rozhraní, jako je jen dost předmětů, jsou absolutní nutností.

Zvyšuje správu zásob, a co je důležitější, poskytuje mnohem jednodušší způsob, jak zobrazit vaše recepty na řemeslné recepty, které jsou minimalistické, ale snadno použitelné.

To vše při zachování velmi stabilního výkonu.

Je to také neuvěřitelně užitečné pro ty, kteří provozují několik modů, které do hry přidávají nové položky a recepty, protože je snadné sledovat vše, co můžete udělat.

10. Biomes O’Plenty

Biomes O'Plenty Minecraft Mod

Biomes O ‘Plenty je jediný nejoblíbenější mod biome generace v Minecraft. A bylo to tak dlouho.

Tento nádherný mod během fáze světové generace přidává světový typ „Biomes O’Plenty“.

Pokud bude vybrán, váš nový svět bude zahrnovat několik nových biomů jak na Overworld, tak na Nether.

Nemusí to být nový koncept, ale počet vlastních květin, stromů a další vegetace pro naplnění těchto biomů odlišuje tento mod, a vypadá to obzvláště úžasně, pokud je nainstalován spolu s doporučeným texturním balíčkem.

9. Konstrukt pěti

Tinkers Construct Minecraft Game Mod

Jedním z nejsložitějších a vrstvených nástrojových modů pro Minecraft musí být Tinker Construct, který nepřidává pouze spoustu užitečných přizpůsobitelných nástrojů, ale prostředky pro prostředky Vymyslet je od nuly.

K vytvoření modulů, které můžete kombinovat do nástrojů pomocí nástrojové stanice, a taveninu pro výrobu dílů z mnoha různých materiálů existuje tvůrce součástí, které můžete kombinovat.

Co je tak dobré na modech, jako je konstrukt Tinkers, je to, že výzva spojená s tím, že nástroje stačí, aby zůstala spravedlivá a cítila se organické.

8. Klidná období

Serene Seasons Mod in Minecraft

Cokoli, co vám cítí pocit, že plynutí času skutečně přispívá k ponoření.

A představující měnící se období je něco, co moderníci na chvíli přidávají do her na otevřeném světě.

Klidná období to dělá právě pro Minecraft, mění barvu trávy a listů po celý rok ve hře.

Teploty se podle toho také posunou, proto buďte připraveni najít sníh na mnoha nových místech, jakmile přijde zima.

7. Dlátová mod

Hrajte se sekáčkou Minecraft

Pokud chcete okořenit své výtvory pro jednoho hráče nebo dát denizenům vašeho serveru pro více hráčů další svobodu přizpůsobit si své konstrukce, může se stát vyzkoušet.

Přidává obrovskou škálu dekorativních „sekátových“ bloků, což jsou esteticky rozmanité verze stavebních bloků, které jsou již ve vanilce přítomny.

To přispívá k udržení rozhodně „minecraftového“ vzhledu, než aby jej v zásadě změnilo jako některé texturní balíčky.

6. Xaero je minimap

Xaero's Minimap Minecraft Game Mod

Někteří z nás prostě potřebují trochu dalšího povědomí o místě poskytnuté minimapem, takže Xaerova minimap se stal trochu základem mezi horníky.

Zejména na serverech pro více hráčů.

To, co to odlišuje od ostatních mini map, je schopnost umístit trasové body a zjistit, kde jsou ostatní hráči a entity ve vašem bezprostředním prostředí, podobně jako byste ve střelci, jako je Call of Duty.

5. Moje kolonie

MOD MOD MOD pro Minecraft

Jedním z nejambicióznějších městských modů pro Minecraft jsou moje kolonie, které nezjišťují pouze architekturu měst, ale může proměnit vaši hru v trochu simulátoru budování města, jako je Port Royal nebo dokonce SimCity.

Zahrnuje spoustu řemeslných, nové struktury, které mají být umístěny ve městech, a další věci, které podaříte vést svou kolonii k prosperitě.

Jako občan kolonie se setkáte s bandami NPC, které naplňují tyto osady.

Pekaři, horníci a deliverymen jsou pouze někteří z jejich profesí, které praktikují velmi podrobně den co den.

4. Les soumraku

Mod Twilight Forest Minecraft

Zatím jsme pokryli spoustu magických modů.

Ale je tu jeden, který vyniká jako velmi úplná a soudržná expanze do Vanilla Minecraft.

Twilight Forest otevírá dveře mystickému lesu magie, plný dungeonů, které dobývají a šéfové bitvy, které mají překonat.

Jen postavte dobře obklopený květinami, uhoďte diamant a jste uvnitř!

Když hrajete tento mod, budete se divit mnoha novým davům, jako jsou mýtické minotaury a děsivé roje komárů, spolu s hrůzostrašnými šéfy jako Lich a Hydra.

Porazit je a budete odměněni spoustou jedinečné kořist.

3. Pam’s Harvestcraft

Pam's Harvestcraft Minecraft Mod Screenshot

Další úžasnou expanzí do základní hry je sklizeň Pam, která dává živobytí z země obnovené přitažlivosti vyladění způsobu, jakým spolupracuje a navrácení spolupracuje.

Abyste zůstali zdraví a krmení, budete muset jíst všechny druhy různých potravin.

A sklizeň Pam poskytuje ve formě 80 nových plodin, 50 nových stromů s ovocem a položkou a spousta nových ryb.

Můžete si dokonce nechat včely pro jejich med!

Mod přidává také několik nových receptů na vaření a můžete dokonce vyrábět veganské recepty s tofu, pokud jste tak nakloněni.

Je to opravdu masivní, absolutně to udělejte.

2. Optifine

Optifine Mod in Minecraft

Zatímco někteří z nás jsou dostatečně šťastní s naším toustovačem notebooku běžícího minecraftu, jiní by raději měli možnost dát své pro herní soupravy, aby fungovaly, jak mají za cíl.

I v tomto blokovaném ráji.

Optifine je první mod, na které by se měl nainstalovat.

Nejenže to zlepšuje vizuálně Minecraft, ale také zvyšuje výkon a stabilitu.

Podporuje mimo jiné textury HD, shadery a dynamické světla. Je to opravdu ideální, pokud hledáte čistě grafickou aktualizaci, ale chcete udržovat základní estetiku Minecraft Intact.

1. Journeymap

Journeymap Minecraft Mod

Navigace rozsáhlé procedurálně generované krajiny Minecraft může získat matoucí, čím více se dostanete pryč ze své výchozí pozice.

I když máte výjimečné trojrozměrné navigační dovednosti.

Journeymap je jednoduchý, ale Essential Mod To se stará o mapování v reálném čase pro vás, jak ve hře, tak na okně prohlížeče.

Zahrnuje funkčnost mini-mapové i celé obrazovky a je neuvěřitelně snadné nastavit jak pro osobní použití.

Nemusí to být honosné nebo obsahové.

Ale byla to klíčová součást vývoje MOD MOD na chvíli a je to určitě jeden z nejlepších uživatelů generovaných doplňků dostupných pro hru.

Nelson Chitty

Nelson Chitty je venezuelský expat žijící v Argentině. Je to spisovatel a překladatel vášnivý pro historii a cizí kultury. Jeho ideální víkend je stráven mezi klidným hraním her civilizace VI a hledáním dalšího Anime Seinen do Marathonu.

20 nejlepších modů Minecraft Survival

Nejlepší mody Minecraft Survival

I když je zábavné pohrávat se v kreativním režimu, režim přežití nabízí skutečnou výzvu a může to být jeden z nejlepších způsobů, jak hru zažít, a jeden z nejvíce rozzlobených, v závislosti na tom, kolikrát vás popírá.

Pokud se však chcete v Minecraftu ještě více vzrušující, budete chtít stáhnout některé mody, které byly speciálně navrženy pro přežití přežití.

Nejlepší mody Minecraft Survival

Aby se váš další přežití běžel dynamičtější a poutavější, zaokrouhlili jsme nejznámější mody pro přežití pro Minecraft, abyste mohli snadno najít ty, se kterými chcete hrát další.

Zde je náš seznam 20 nejlepších režimů Minecraft Survival:

20. Lepší přežití

Nejlepší mody přežití Minecraft - lepší přežití

Tento Mod Minecraft přidává další zbraně a kouzla melee, které pomáhají učinit boj s poutavějším a strategičtějším.

Celkem tento mod představí osm nových kouzel zbraní, pět kousků a luku, čtyři kouzla nástroje a nové okouzlení pro legíny, hrudní desky a boty.

Existuje také šest nových zbraní na blízko a sedm nových lektvarů, které můžete řešit.

Nejlepší věc na tomto modelu Minecraft je to, že vás vyzývá k strategickému, protože některé zbraně a kouzla budou lépe fungovat proti konkrétním nepřátelům.

I když to není obrovská změna, činí to režim přežití trochu dynamičtější.

19. Ztracená města

Nejlepší mody Minecraft Survival Mody - ztracená města

Ztracená města vypadá jako něco, co byste našli v jedné z nejlepších post-apokalyptických her všech dob a rozhodně je to jeden z nejunikátnějších modů Minecraft na tomto seznamu.

S tímto modem Minecraft se hráči vynoří v dlouho zapomenutém městě plném zničených mrakodrapů a pustých ulic.

Je tu spousta k prozkoumání, s četnými dálnicemi, tunely, mosty a systémy metra, které na vás čekají, až je objevíte.

Pokud jste zvládli přežití ve světě Minecraft a jste připraveni na zbrusu novou výzvu, jedná se o jeden mod, který určitě budete chtít vyzkoušet.

18. Les soumraku

Nejlepší mody Minecraft Survival - The Twilight Forest

Twilight Forest je jedním z nejpopulárnějších modů Minecraft a je to jeden z nejvíce nejvíce.

Tento Mod Minecraft přidává zcela novou dimenzi pro prozkoumání, doplněním nových tvorů, dungeonů a mnohem, mnohem více.

Twilight Forest je neustále aktualizován, takže se pravidelně přidávají nové věci, aby se zajistilo, že se nikdy nudí.

Pokud jste viděli a udělali vše ve Vanilla Minecraft, určitě doporučujeme zkontrolovat tento mod. Dokonce si vydělal vlastní stránku Wiki, díky které v podstatě dělá tento mod, ale oficiální DLC.

17. Zásuvky úložiště

Nejlepší mody Minecraft Survival Mody - Úložné zásuvky

Systém úložiště v Minecraft může být skutečnou noční můrou, zejména v pozdní hře, kdy jste získali spoustu položek a zdrojů.

I když tento mod nepřidává nové davy ani nezmění způsob, jakým bojujete, myslíme si, že je to stejně důležité, a určitě to třídění vašich položek mnohem jednodušší.

S tímto modem Minecraft můžete snadno třídit všechny své úložné předměty podle typu, což vám umožní snadno najít přesnou věc, kterou hledáte, aniž byste museli hledat 20 kufrů slepě doufat.

Tento mod také způsobuje, že úložné místnosti vypadají mnohem organizovanější, což je obrovská výhoda, pokud se snažíte postavit perfektní dům.

16. Bibliocraft

Nejlepší mody Minecraft Survival Mody - Bibliocraft

Bibliocraft je další organizační mod, který může usnadnit režim přežití a rozhodně je to skvělé pro ty, kteří chtějí postavit úžasné domácí základny.

Tento Mod Minecraft je plná užitečných kusů nábytku, které můžete použít k ukládání různých položek. To, co to dělá o něco lepší než zásuvky, je to, že je pro vás mnohem víc, než jen dřevěné skříňky.

S tímto modem můžete vyrobit knihovny, brnění, stojany, police lektvaru, štítky, stoly a mnoho dalšího.

Má dokonce svůj vlastní web, kde se můžete dozvědět více o tomto probíhajícím projektu a o jednotlivých typech bloků, přidává se ke hře.

15. Železné batohy

Nejlepší mody Minecraft Survival Mody - Iron Backpacks

Na rozdíl od Fallout 4, kde si můžete jen stáhnout některé z nejlepších doprovodných modů Fallout 4, které umožní vašim mezkům – myslím společníky – nést neomezené množství vybavení, v Minecraft se můžete spolehnout pouze na sebe.

Naštěstí Iron Batocks přidává nový způsob, jak zvýšit prostor pro zásoby tím, že umožňuje hráčům vyrábět použitelné batohy.

Ty mohou být později upgradovány tak, aby držely ještě více položek, takže můžete hordu na obsah svého srdce!

Zatímco ukládání dalších položek ve vaší domácnosti je nezbytné, v Minecraft je také důležitá schopnost nést všechny náležitosti s místností, aby si vybrala další materiály.

Z tohoto důvodu rozhodně doporučujeme vyzvednout tento mod.

14. Dláto

Nejlepší mody Minecraft Survival Mody - Sekáto

Jen proto, že se snažíte přežít ve světě Minecraft, neznamená, že vaše domovská základna musí vypadat jako hozená drsná chatrče.

Šéf je mod pro ty, kteří milují designové aspekty Minecraft, a přidává obrovskou škálu nových typů bloků, které můžete použít k postavení některých opravdu úžasných budov.

Přístup k těmto blokům je získán pomocí nového nástroje pro sekáče, který lze vytvořit železným ingotem a hůlkou v diagonálním vzoru.

Toto je určitě jeden z nejlepších modů Minecraft pro hráče, kteří rádi vytvářejí své vlastní působivé struktury a ukazují je jiným hráčům.

13. Minecraft ožívá

Nejlepší mody Minecraft Survival Mody - Minecraft ožívá

Tento mod provádí práci mnoha modů a snaží se, aby se svět Minecraft cítil spíše jako ten, který byste našli v jedné z nejlepších her RPG PS4, a my musíme přiznat, co to dělá, je docela působivé.

S Minecraftem ožívá všechna chování vesničanů zcela přepracována.

To znamená, že všichni mají jedinečné vystoupení a můžete s nimi komunikovat a mluvit s nimi stejně jako byste mohli ve standardním RPG.

Existuje dokonce možnost najmout nebo se oženit s vesničany a mít děti! To je něco, o čem jsme si nikdy nemysleli, že bychom někdy viděli ve světě Minecraft.

12. Prodloužené jeskyně

Nejlepší mody Minecraft Survival Mody - rozšířené jeskyně

Jednou z nejzajímavějších věcí v Minecraft je objevení jeskyně a prozkoumání, jak daleko a hluboko jde.

Po několika jeskyních se však věci začnou cítit trochu nudné a opakující se, což rozhodně odebírá zážitek.

S tímto modem se mohou průzkumníci Minecraft radovat, protože rozšířené jeskyně přepracovávají podzemí, aby se cítili rozmanitější a zajímavější prozkoumat.

Nyní najdete nové efekty, krystaly, houby, rostliny, kameny a poklady, kde by předtím byl jen vápenec.

Jen se ujistěte, že dávejte pozor na monstra, protože ty by mohly stále číhat kolem jakéhokoli rohu.

11. Pam’s Harvestcraft

Nejlepší mody Minecraft Survival - Pam

Jednou z nejtěžších věcí v režimu přežití může být nalezení dost jídla k jídlu, zejména v rané hře.

To může být naživu neuvěřitelně obtížné, protože budete muset jít ven hledat jídlo, což vás může vystavit riziku zabití.

Tento Mod Minecraft přidává neuvěřitelných 1400 nových potravin a předmětů, z toho 80 nových plodin, 50 nových ovoce, 19 nových ryb a úlu pro shromažďování vosku a medu.

Existují dokonce i vegetariánské a veganské možnosti pro ty, kteří chtějí, aby se jejich dietní volby Minecraft shodovaly s jejich vlastními.

Pokud spojíte Pam’s Harvestcraft s jedním z dalších nejlepších modů Minecraft, jako je stále hlad, můžete se ujistit, že už nikdy nebudete mít hlad.

10. Zde je to, na co se díváte

Nejlepší mody Minecraft Survival - zde

Aktualizovaná verze původního mod, na co se dívám, tento mod ukazuje název všeho, na co ukazujete na horní část obrazovky.

To může být nesmírně užitečné, pokud jste novým přežití Minecraft a potřebujete pochopit, jaké zdroje jsou kolem vás.

To může také prospět veteránským hráčům, kteří používají model-pack, který přidává nové položky, které byste možná okamžitě nepoznali.

Pokud jste někdy zjistili, že přemýšlíte, co je to konkrétní blok, s tímto mod, už se nemusíte divit.

9. Dynamická světla

Nejlepší mody Minecraft Survival - dynamická světla

Dynamic Světla je zdaleka jedním z nejlepších modů pro přežití ke stažení, pokud chcete, aby byla vaše hra trochu pohlcující.

S tímto modem nyní všechny zdroje světla v Minecraft nyní fungují mnohem dynamičtěji a osvětlují oblast kolem nich a nic jiného.

Určitě to může udělat prozkoumání jeskyní trochu strašidelnější, ale je to určitě realistický efekt, který prospívá hraní hry.

Stačí se starat, pokud používáte jeden z nejlepších draků Minecraft Dragon vedle tohoto, protože rozhodně nechcete narazit na jeden z těch, kteří se číhají hluboko pod zemí ve tmě.

8. Rope-Bridge

Nejlepší mody Minecraft Survival Mody - Rope Bridge

Pokud jste někdy zmenšili vysoký vrchol a chtěli jste překročit mezeru, aniž byste ručně stavěli most nebo šplhali dolů a kolem, tento MECRAFT MOD je pro vás.

Tento mod přidává dělovací zbraň k Minecraftu, kterou si můžete přizpůsobit a nakonfigurovat, aby vám umožnilo snadno překonat mezery a chocholky.

Nejlepší ze všeho je, že tento mod také detekuje překážky v cestě, takže nebudete vystaveni riziku nárazu na náhodné stromy nebo hory!

7. Železné truhly

Nejlepší mody Minecraft Survival Mody - železné truhly

Pokud chcete jednoduchý mod, který vám umožní sledovat veškerý váš majetek, železné truhly se vyplatí zkontrolovat.

Tento Mod Minecraft dává hráčům možnost vytvářet truhly s většími úložnými kapacitami, až 108 slotů, v závislosti na materiálech, které používáte.

Truh lze také po vytvoření upgradovat, takže je můžete vždy zvětšit místo toho, aby stavěli zbrusu nový.

Pokud se skladujete, než vyrazíte, abyste porazili jeden z nejtěžších šéfů videoher, Ender Dragon, možná budete chtít zvážit přidání do svého mod-pack.

6. Pekelné davy

Nejlepší mody Minecraft Survival - Infernal Mobs

Zvládli jste zvládnutí režimu přežití a chcete změnit hru tak, aby byla větší výzva? To je jeden z modů Minecraft Survival, které si určitě budete chtít stáhnout.

Infernal Mobs bere standardní nepřátele ve hře a dává jim speciální buffy a schopnosti, díky nimž je noční můra těžko zabíjena.

Možná vás zajímá, proč byste někdy chtěli učinit nepřáteli tímto mocným, a odpověď je, že nyní také upustí, že při zabit.

Jistě, je to těžký boj, ale odměna je velmi lákavá!

5. Biomes O’Plenty

Nejlepší mody Minecraft Survival Mody - Biomes O

Minecraft má mnoho krásných biomů a tento mod je posouvá na zcela novou úroveň.

Tento mod přepracovává biomy v Overworld, stejně jako v Nether. Přidává se do zcela nových stromů, květin, bloků a dalších, abyste mohli objevit, když prozkoumáte.

Věřte nám, když říkáme, že tento mod je opravdu nádherný, a pokud jste po modech přežití Minecraft, díky nim.

4. Vylepšení inventáře

Nejlepší mody Minecraft Survival Mody - Vylepšení zásob

Vylepšení kvality inventáře jsou vždy oceněny v Minecraft a tento mod může být neocenitelný při přehrávání režimu přežití.

Tento mood Minecraft je neuvěřitelně přizpůsobitelný a nejenže může automaticky třídit obsah kontejnerů, ale může také nahradit nástroje, protože vaše staré se opotřebované a rozbití.

Jedinou nevýhodou je, že tato vylepšení jsou kompatibilní pouze s Minecraft Verze 1.13, takže cokoli jiného nebude fungovat.

Tvůrci však naléhají na další designéry, aby tento mod do pozdějších verzí přestali, takže existuje naděje, že bude v budoucnu kompatibilní!

3. Jen dost předmětů

Nejlepší mody Minecraft Survival - jen dost předmětů

Jen dost předmětů je jedním z nejlepších modů Minecraft Survival pro nalezení toho, co potřebujete, přesně když to potřebujete. Přemýšlejte o tom jako o Google of Minecraft!

Tento modraft mod ušetří od nutnosti procházet stránky informací o receptu, aby zjistil, jak vytvořit potřebné věci.

Místo toho vám umožní používat snadno zapamatovatelné zkratky, abyste vám ukázali každý recept, který položka obsahuje.

Je to neuvěřitelně jednoduchý mod, ale rozhodně vám to ušetří spoustu času, který by jinak mohl být stráven objevováním různých světů Minecraft.

2. LotsOmobs

Nejlepší mody Minecraft Survival - Lotsamobs

LOTHOMOBS je jedním z nejzábavnějších modů Minecraft Survival, se kterými si můžete hrát, a naplňuje svět spoustou různých zvířat.

S tímto modem se přidává přes 25 nových dav, včetně lvů, ptáků, ryb a dokonce i dinosaurů. Existují také nové biomy pro tyto stvoření, které jsou skvělé trávit čas zkoumáním.

Pokud jste milovníkem zvířat a někdy jste si přáli proměnit Minecraft v zoo, jedná se o mod vřele doporučujeme stahovat.

Nyní, kdyby jen byl mod, který přidal některé z nejlepších psů Pokémon, byli bychom opravdu nastaveni!

1. Journeymap

Nejlepší mody Minecraft Survival Mody - Journeymap

V neposlední řadě musíme dát své místo číslo jedna k modiu JourneyMap, který je zdaleka jedním z nejlepších modů Minecraft Survival, který si můžete stáhnout.

Journeymap je jednoduchý mod, ale díky tomu je navigace v režimu přežití Minecraft mnohem jednodušší, protože vytváří mapu světa, když jej prozkoumáte.

To vám umožní vědět, kde jste byli a kde stále musíte prozkoumat.

I když to ukazuje pouze místa, kde jste byli, zjistili jsme, že je to skvělá rovnováha, díky kterému je přežití Minecraft příliš snadné.

souhrn

Zatímco základní hra Minecraftu je neuvěřitelná a z hlediska neuvěřitelných světů to nechybí, všichni tu a tam potřebujeme malou rozmanitost, a to je místo, kde se do hry přicházejí mody.

Pokud hledáte nejvyšší zážitek z Minecraft Survival, nemohli bychom těchto 20 modů doporučit více a určitě je doporučujeme, aby si je zkontrolovali sami!

Zde je rychlá rekapitulace z 20 nejlepších modů Minecraft Survival:

 1. Journeymap
 2. LotsOmobs
 3. Jen dost předmětů
 4. Vylepšení inventáře
 5. Biomes O’Plenty
 6. Pekelné davy
 7. Železné truhly
 8. Rope-Bridge
 9. Dynamická světla
 10. Zde je to, na co se díváte
 11. Pam’s Harvestcraft
 12. Prodloužené jeskyně
 13. Minecraft ožívá
 14. Dláto
 15. Železné batohy
 16. Bibliocraft
 17. Zásuvky úložiště
 18. Les soumraku
 19. Ztracená města
 20. Lepší přežití