5 Nejlepší semena Minecraft Pocket Edition pro vesnice, jedná se o nejlepší semena Minecraft PE Village pro líné lidi – GamesSinny

Toto jsou nejlepší semena Minecraft PE vesnice pro líné lidi

Contents

Tato jedinečná situace vesničanů a Pillageru funguje pouze na verzi podloží Minecraft, Takže budete muset načíst tuto verzi, abyste vyzkoušeli semeno.

5 Nejlepší semena Minecraft Pocket Edition pro vesnice

Vesnice jsou jednou z nejlepších částí Minecraft. Mají ohromnou kořist, někdy obsahující diamanty, brnění, smaragdy a jídlo. Mají také vesničany, kteří poskytují hráči několik položek prostřednictvím obchodu.

Z těchto důvodů jsou často vyhledávány vesnice, i když jsou často na dlouhou vzdálenost od bodu tření.

Aby to zmírnili, hráči se často pokusí najít semena, která mají vesnice blízko, aby mohli získat dostatek kořisti a zásob prostřednictvím obchodu. Díky 1.18 Aktualizace, všechna semena jsou univerzální napříč edicí Bedrock a Java.

Hráči si musí uvědomit, že mohou používat níže uvedená semena pro přístup k světem v Minecraft’s Pocket Edition.

Semena Pocket Edition pro hráče Minecraft, aby našli vesnice

5) Semeno: 7583610616009964263

Toto semeno má krásný terén s rovinami a zubatými píky biomy. Na sever od Spawn je mezi některými zubatými vrcholy, které mají dvě vesnice.

Hráči by se měli vytvořit v 50, y, -50. Vesnice najdete na -10, y, -750.

4) Semeno: 510815684

Našli jsme další perfektní semeno pro Minecraft 1.18! 510815684 má každý biom do 1500 bloků tření – a dokonce i vesnice a zničený portál právě tam! Funguje to na Bedrock & Java.

Toto semeno je skvělé z mnoha důvodů. V rámci 1 500 bloků, což je malá vzdálenost pro cestování, je tu tuny biomů na návštěvu. To je užitečné z mnoha důvodů, ale skutečným prodejním bodem je vesnice, kterou najdete přímo poblíž Spawn.

To nezahrnuje ani zničený portál, který je také blízko Spawn.

3) Semeno: -2075440166

Tato vesnice Minecraft. ������Bedrock Seed -2075440166 kolem -1000, -800.

Semeno má rozlehlou vesnici, která má spoustu budov a zahrad, které mají kořist. Pro vesnici by to bylo dobré semeno bez ohledu na to, ale semeno má co nabídnout.

Základna Minecraft Pillager najdete hned vedle vesnice, což je ideální pro prováděné opakované nájezdy. Vesnice a základna najdete kolem -1000, y, -800.

2) Semeno: 232053

Toto semeno má tři vesnice přímo poblíž Spawn. Hráči mohou navštívit všechny tři, aby se vyrazili a zamířili k základně Pillager, která je také velmi blízko. Souřadnice tření jsou 50, y, 50 a vesnice jsou blízko.

Hráči mohou také jít dále (400, Y, -150) pro Minecraft Igloo se suterénem a čtvrtou vesnicí (400, Y, 150).

1) Semeno: 92182

Toto semeno je pravděpodobně nejlepší pro získání vesnic. Hráči se vloží a najdou dvě vesnice téměř okamžitě. Nabízejí velké kořisti a spoustu vesničanů, s nimiž se mohou obchodovat nebo plemeno.

Když je to hotovo, Crafters se může přesunout a najít lesní sídlo, což je obvykle neuvěřitelně obtížné najít. Pokud se hráči vytvoří v 50, y, 50, zjistí, že vše je blízko.

Toto jsou nejlepší semena Minecraft PE vesnice pro líné lidi

Po prohlédnutí 200 a více semen si myslíme, že se jedná o nejlepší vesnice v Minecraft PE.

Po prohlédnutí 200 a více semen si myslíme, že se jedná o nejlepší vesnice v Minecraft PE.

Prosévání desítkami a desítkami Minecraft PE semena mohou být fuška, existuje jen tolik skvělých plovoucích.

Pokud jste něco jako já, prostě nechcete ztrácet veškerý čas hledáním semen. Trvá k načtení každého nového semene, hledání vesnic a zdrojů a zjištění, zda semeno stojí za váš čas. Chcete se jen dostat přímo do prozkoumání a tvorby! Bude mít některá z dalších 70 semen ten biom, který hledám? Pokud mám štěstí, může to být číslo 70!

A co je ještě horší, některá semena se mění z verze na verzi Minecraft A některá světová semena se liší na PE a PC verze hry! Jaká bolest v zadku.

I když jsem rád byl trochu líný, když jsem hledal semena. Zkontroloval jsem každé semeno, které jsem mohl dostat ruce ve tvaru bloku a dát ověřené nejlepší PE 10.4 semena na jednom místě. Z 200+ semen, které jsem testoval na 9x a 10x, se jedná o nejvíce epické biomy s nejchladnějšími vesnicemi. Toto jsou nejlepší semena vesnice Minecraft PE.

Poznámka: Semena jsou citlivá na pouzdro! Zadejte je přesně tak, jak jsou.

Spawn poblíž Double Village s dvojitým biomem

Camero Minecraft PE Seed 10.4 Double Village Mesa a Plains

Semeno: Camero

Biome: Mesa a Plains

Poznámky: I když by to mohlo vypadat jako jedna velká vesnice, můžeme podle Wells říct, že to jsou vlastně dvě vesnice, které se právě náhodou vytvoří vedle sebe. Toto semeno je jedinečné v této polovině vesnice je v mesa biome a polovina je v pláních; Je vzácné najít vesnici Mesa!

Toto semeno je dodáváno s kovářem obsahujícím:

 • 2 zlaté ingoty
 • 2 sazenice
 • 2 železné přilby
 • 3 chléb
 • 1 železná pickaxe

Dvojité biome vesnice vytvářejí zábavné a zajímavé hry o přežití, protože se můžete odrazit tam a zpět.

Vytvořte vedle velké horské vesnice a bažiny

Super Pig Mountain Village Minecraft PE Seed kovář

Semeno: Super Pig

Biome: Hora, bažina, poušť

Poznámky: Horské vesnice jsou také velmi vzácné najít Minecraft PE, dělat je skvělé úlovky! Toto semeno vás vynoří přímo poblíž velmi jedinečné vesnice, která se ve skutečnosti vrhá do skály. Existuje několik domů, které jsou ve skutečnosti povýšeny do tváře hory.

Ten vysoký sloup domu je kovář, drží:

 • 2 legíny železa
 • 1 železné boty
 • 2 chlebové bochníky
 • 5 inkoustových vaky

Samotná vesnice není jediná skvělá věc: je zde velký systém jeskyně přímo pod středem města a poblíž je svěží bažinový biom.

Vytvořte vedle vesnice v Mesa a Plains

ShadowsCythe Spawn vedle řeky Mesa Village Seed

Semeno: ShadowsCythe

Biome: Plains, Mesa

Poznámky: Vesnice Mesa jsou již docela vzácné, takže vesnice Mesa na řece je docela výjimečné semeno. Když hledám semena PE, je to druh, který zahřívá mé srdce jen proto, že je to tak krásně rozmanité. Neexistuje žádný kovář, ale existuje několik domů a spousta farem pro velikost místa.

Nevidíte to ze snímku obrazovky, ale poblíž na straně řeky je také poměrně velký biom bažiny poblíž.

Vytvořte se vedle dýňové vesnice

Semeno Bachilleres se vynoří vedle vesnice Pumpkin Village

Semeno: Bachilleres

Biome: Plains

Poznámky: Toto je velmi malá vesnice na řece, která se otevírá do pěkné oblasti zálivu. I když to nevypadá jako moc, dýně a malá „přístavní“ oblast na vodě dělají toto semeno kuriózní. Pokud hledáte pěkné místo, kde můžete zavolat domů nebo zabudovat do přístavu, bylo by to skvělé místo.

Také dýně! Kdo nemiluje dýně?

Spawn vedle vesnice Double River (Herobrine)

Herobrine je falešná semena dvojitá vesnice dvě řeka

Semeno: Herobrine je falešný

Biome: Poušť, pláně

Poznámky: Toto semeno je jedním z mých oblíbených na tomto seznamu, i když jen proto, že se jedná o semeno Herobrine. Zatímco Herobrine nikdy nebyla vysvětlena, je to předmět mnoha zábavných spekulací fanoušků.

Jakmile se vynoříte, jděte přímo dopředu, abyste našli obě města. Oba jsou na sobě nezávislí a nejsou spojeni, ale jsou dostatečně blízko, aby mohli snadno cestovat tam a zpět. Řeka nabízí spoustu vynikajících příležitostí.

Spawn poblíž vesnice na kopci s velkým rozvržením

Que Hay se rozčilit poblíž vesnice na kopci roztomilý

Semeno: Que Hay

Biome: Plains, Jungle

Poznámky: Úžasný design města má tendenci být těžko najít, proto je toto roztomilé semeno malé vesnice tak skvělé. Budovy jsou zde velmi úhledně organizované a město je pro jednobodové město docela značné.

Toto semeno je zabudováno do kopce a má malou farmu, některé částečně skryté domy a pěknou oblast „Downtown“.

Spawn poblíž Snow Village s ledovými hroty

1410403532 Spawn poblíž Snow Village Ice Spike Seed

Semeno: 1410403532

Biome: Ledové pláně, pláně, tundra, sníh

Poznámky: Projděte se přímo z tření, přes kopec a pak sledujte okraj sněhu a najděte toto umístění Epic Village. Nachází se na okraji tundry, můžete vidět hroty ledu, aniž byste opustili město!

Jako jeden z nejchladnějších funkcí krajiny Minecraft, Ledové hroty vedle vesnice je horká komodita. Ještě jsem neviděl semeno, které staví tak blízko vesnice. Tato vesnice je velmi cool a dokonce má malou dýňovou náplast (bonusové body)!

Spawn poblíž vesnice s obrovským ostrovem houby

Minecraft PE Blacksmith ThisBattleStartedtnt se poblíž vesnice s obrovským semenem ostrova Mushrom

Semeno: ThisBattleStartedtnt

Biome: Houba, pláně

Poznámky: Vesnice v tom PE semen to docela standardní, ale stále vynikající. Skutečným bodem záření je fantastický a obrovský biom houby, který je tak blízko. Během několika sekund můžete cestovat z města do velké oblasti poloostrova/ostrova se spoustou hub.

K dispozici je také kovář s:

 • 1 bochník chleba
 • 2 jablka
 • 1 železný meč
 • 2 Iron Ingots
 • 2 obsidiánské bloky
 • 5 inkoustových vaky

Spawn poblíž Triple Village (úžasné semeno!)

Minecraft PE obrovské vesnice trojité semeno Mamamoose

Semeno: Mamamoose

Biome: Plains

Poznámky: Toto semeno je jedním z nejvíce epických semen, které jsem našel. Jen se na to podívejte! Můžete vidět, že existují tři studny, což znamená, že zde jsou ve skutečnosti tři vesnice napěchované do jedné mega vesnice.

Pokud hledáte obrovské vesnické semeno, je to pro vás.

Spawn poblíž Quad Village: 4 vesnice a 4 kovářské smaragdy v jednom semenu!

1417801910 Spawn poblíž Quad Village Blacksmith Emerald

Village #1, poblíž tření

semen semen minecraft poblíž Emerald

Vesnice #2 a #3, dále po řece

4 Village Minecraft Seed Emerald Blacksmith

Vesnice #3 a #4 v poušti

Semeno: 1417801910

Biome: Poušť, pláně, savana, bažina

Poznámky: Poslední semeno mělo tři vesnice zasáhlo do jednoho; tento má čtyři vesnice v rychlé v docházkové vzdálenosti. Budete muset udělat malou chůzi, abyste je všechny našli, ale jsou docela blízko u sebe. Jedna z nejlepších částí tohoto Minecraft Svět je skutečnost, že se v podstatě vynoříte vedle smaragdů (umístění: v kovářské hrudi), což je život mnohem snazší!

Kovář v první vesnici má:

 • 2 Iron Ingots
 • 2 smaragdy
 • 2 chlebové bochníky
 • 1 Apple

Kovář ve druhé vesnici má:

 • 2 smaragdy
 • 2 železné přilby
 • 1 železné boty

Po první vesnici odbočte zleva z tření (tak je vesnice na levé straně a bažina je po vaší pravé straně) a pokračujte, dokud nepřekročíte řeku a neuvidíte druhou vesnici. Z druhé vesnice byste měli být schopni vidět přes řeku do třetí vesnice v poušti. Čtvrtá vesnice je blízko třetí.

Vynořte za Double Village s pobřežními horami

1426064692 Double Village Coast Mountains Seed PE

Semeno: 1426064692

Biome: Plains, Mountain, Les

Poznámky: Na Spawn se otočte a podívejte se na vesnici. Toto je skvělé semeno dvojité vesnice s vynikajícím místem, sendvičováno mezi oceánem a řekou lemovanou horami. Vzhledem k tomu, že město sahá dolů po pobřeží, můžete to téměř klasifikovat jako semeno přístavu nebo přístavu.

Hory jsou také skvělé s mnoha vodopády a přírodními jeskyními. Některé z vesnice a několik farmách se skutečně vynořily na některých hor, což mělo za následek úžasné semeny.

Spawn poblíž Awesome Mountain Village

Semeno horské vesnice Minecraft Vvvvvvvv

Semeno: vvvvvvvv

Biome: Mountain, les

Poznámky: Jo, další semeno horské vesnice – ale toto je také super cool. Část vesnice je vynořena na hoře a zbytek je buď podél řeky nebo na řece. Vrcholem místa je velmi vysoký horský dům, který téměř vytvořená malá pevnost.

Existuje kovář, který má:

 • 2 chlebové bochníky
 • 2 zlaté ingoty
 • 1 Apple

Vytvořte poblíž dvou vesnic a extrémních hor a extrémních hor

xnxx se rozmnožte poblíž dvou vesnic Extreme Mountain Savanna Blacksmith

Semeno: xnxx

Biome: Savanna, Mountain, Desert

Poznámky: Když se rozmnožujete, uvidíte před sebou bláznivou horu. Jakmile se přiblížíte, zakroužkujte levou stranu hory a uvidíte vesnici.

Toto není vaše každodenní písečná vesnice, tato je přímo u některých fantastických extrémních hor. Hory zde mají bláznivé převisy a dokonce i několik plovoucích horských bloků.

První kovář Village má:

 • 2 Iron Ingots
 • 2 Železné pickaxes
 • 1 železné legíny
 • 1 Apple
 • 2 Obsidian

Trochu dále, pokud sledujete hranici pouště a savany, uvidíte druhou vesnici.

Druhá vesnice kovář má:

 • 2 smaragdy
 • 1 železná pickaxe
 • 2 Iron Ingots
 • 1 Apple
 • 1 železná hrudní deska

Spawn na ostrovní vesnici s kovářem

Nejlepší ostrovní semeno Minecraft PE 1427837471

Semeno: 1427837471

Biome: ostrov

Poznámky: Toto je jedna z nejlepších ostrovních vesnic, i když jen proto, že má sladkého kováře. Město a ostrov jsou docela malé, ale dokonale zásobené farmami a vesničany pro skvělou hru na přežití.

Ostrovní vesnice jsou poměrně běžné, ale ještě jsem najdu jeden s tak dobrým kovářským a ostrovním rozvržením.

Kovář má:

 • 2 smaragdy
 • 2 zlaté ingoty
 • 1 železné ingoty
 • 2 bochníky chleba

Chybělo mi nějaké?

Existuje nekonečný počet úžasných a epických Minecraft PE semena s několika skvělými vesnicemi – tento seznam je špičkou ledovce. Máte oblíbené semeno pro líní, které mi chybělo? Pokud ano, uložte to do komentářů!

8 Nejlepší minecraft 1.20 vesnických semen

Nastavte se poblíž jedné z nejdůležitějších struktur Minecraft.

Cesta vedoucí k vesnici v dálce v Minecraftu

V každém je mnoho různých důležitých struktur rozptýlených Minecraft svět, ale vesnice jsou jednou z nejdůležitějších pro hráče, kteří se chtějí dlouhodobě připravit. Kvůli tomu, jak jsou užitečné vesnice pro obecné Minecraft Hra, mnoho hráčů by mohlo hledat nejlepší vesnická semena, která poskytují přístup k působivým vesnicím nebo vesnicím přímo v bodě Spawn Seed.

Minecraft Vesnice jsou pro hraní zásadní kvůli obyvatelům, kteří v nich žijí. Hráči mohou tyto vesničany vyrovnat, aby odemkli působivé odměny, jistě jim pomohli v jejich tvůrčí budově nebo v jejich konečném cíli vyjmout Ender Dragon.

Vesničané stojící kolem vesnice Minecraft

Nejnovější major Minecraft 1.20 Aktualizace přinesla do hry mnoho nových funkcí, jako je rozprostření třešňových Blossom Grove Biomes and Archeology, která pravděpodobně má mnoho hráčů zpět k prozkoumání všech nových funkcí, které hra Sandbox nabízí. S novou aktualizací, nejlepší Minecraft Semena celkově budou vypadat jinak od nejlepších semen vesnice.

Nejlepší Minecraft Vesnice semena

Hráči, kteří hledají semeno vesnice, by mohli hledat jeden ze dvou druhů semen orientovaných na vesnice, takže zde je osm z nejlepších semen, které mohou hráči použít pro verzi 1.20 z Minecraft představovat oba možné typy semen vesnice.

Village Spawn Minecraft semena

Tato semena mají bod rozmnožení umístěný přímo uprostřed vesnice nebo právě vedle jedné. To uděluje hráčům rychlý a snadný přístup k materiálům, kteří si jistě zahájí Minecraft svět nejlepším možným způsobem a potenciální oblasti pro trvale.

Semeno: -8667047715126583669

Spawn: 611.4, 69, -33

Savanna Biome na ostrově v Minecraftu

Toto semeno vynoří hráče na slušně velikosti ostrova osídlených obyvateli vesnice Savanna. Hráči, kteří hledají skvělé místo k životu, se mohou líbit zvláště toto semeno, protože bude snazší udržet davy daleko od vesnice, protože se nachází na zřetelném ostrově.

Mimo The Village Spawn Point má toto semeno také několik dalších výhod pro hráče. Na západ od ostrova je masivní houba biome a korálový útes těsně u ostrova Spawn, který nabízí hráčům několik vzrušujících možností průzkumu v okolí.

Mapa ostrova Savanna Village Island

Semeno: 39125021763781630

Spawn: 12.5, 64, -52.5

Plážová vesnice přímo u pobřeží v Minecraft

Toto semeno vyvolává hráče do vesnice umístěné podél pobřežního prostoru pro poněkud plážový pocit. Hráči, kteří chtějí vesnici s určitým odloučením, ale nechtějí být zcela uvíznuty ze země.

Hráči vesnic se rozvíjí poměrně značný a nabízí řadu vesničanů pro hráče, se kterými se mohou obchodovat. Po ostrově je také mnoho různých davů, včetně želv, koní, prasat, koček, ovcí, kráv a kuřat.

Mapa oblasti Spawn poblíž pobřežní vesnice

Semeno: 4325227337

Vesnice Minecraft se vznáší nad masivním a velmi hlubokým jezerem

Je vzácné, že hráči narazí na tak jedinečnou vesnici tak blízko k tření, ale tento sedí velmi blízko v 68.3, 63, -144.4. Tato vesnice se vznáší nad super hlubokým jezerem a hned vedle ní má zničený portál.

Pokud hledáte jedinečnou vesnici a ta, která je blízko k tření, nemůžete být mnohem lepší než toto semeno. Hráči budou chtít mít na paměti, že mapy tohoto semene přesně nezobrazují jezero nebo vesnici, ale když skutečně použijete semeno v Java Edition, najdete vesnici a jezero přímo poblíž Spawn.

Mapa plochy semen minecraft

Cool Village Minecraft semena

Tato semena obsahují jedinečné vesnice, které jsou zcela na rozdíl od průměrných hráčů, s nimiž se pravidelně setkávají. Obecně platí, že hráči budou muset cestovat, aby je našli, ale protože jsou nesmírně mimořádné, stojí za to cestu.

Semeno: -4541735665408914819

Vesnice Minecraft s základnou Pillager sedí uprostřed ní

Pokud chcete okamžitě skočit do akce, toto semeno je pro vás to jedno. Hráči se poměrně poblíž vesnice, která má v ní také základnu Pillager, která se nachází také.

Od Spawn, hlava na přibližně 248, 62, 216, abyste našli vesnici a základnu Pillager. Hráči se mohou rozhodnout vyprávět jedinečný příběh, protože základny Pillager se nikdy obvykle nevyskytují přímo uprostřed vesnice, a to jim také nabízí příležitost snadno zahájit nálet na masivní odměny.

Kromě blízké vesnice a základny Pillager je rozmnožování tohoto semene také velmi blízko k třešňovému Blossom Grove Biome. A pokud hledáte zdroje vesnice, ale nechcete se vypořádat s chaosem, který přichází s základnou Pillager sedící uprostřed vesnice, můžete také navštívit druhou vesnici poblíž Spawn na umístění na -344, 69, 88.

Tato jedinečná situace vesničanů a Pillageru funguje pouze na verzi podloží Minecraft, Takže budete muset načíst tuto verzi, abyste vyzkoušeli semeno.

Mapa semene Minecraft, které má vesnici a základnu Pillager přímo na sobě

Semeno: 862031256723034376

Spawn: 55.5, 71, -489.5

Plovoucí vesnice na vodě v Minecraft

Pokud v tomto semenu zamíříte na -500, 62, -2133, najdete vesnici, která se zcela plovoucí na vodě. Vesnice se obvykle vynořují na nějaký ostrov nebo nikde poblíž vody, takže tato vesnice se tak podivným způsobem třpytí Minecraft svět.

Protože je tato vesnice izolovaná po vodě, je také celkově chráněna před davy, pokud zůstane dobře osvětlená, což umožňuje hráčům vrátit se, jak si přejí, aniž by se obávali, zda jeden z vesničanů, s nimiž se vyrovnal.

Mapa semene s plovoucí vesnicí

Semeno: -1433824728126122711

Spawn: 17.5, 71, 1.5

Vesnice sedící nedotčená sněhem ve velmi zasněženém a ledovém biome

Hráči se vynoří přímo proti domu ve vesnici v tomto semeni a tato stejná vesnice se také stane poněkud jedinečným. Z nějakého zvláštního důvodu prochází okolní prostředí přímo nad touto vesnicí a nechává ji nedotčenou sněhem, zatímco je zcela obklopena zimní krajinou.

Mapa semene s ledovou a zasněženou oblastí

Semeno: 932193734

Vesnice v Minecraftu, která je rozložena přes kopce

Unikátní vesnice v tomto semeni se nachází na 619, 78, 80 a je rozptýlena kolem několika hor. Vesnice obvykle generují v lineárních cestách, ale když se také vynoří poblíž oblastí, které nejsou ploché, mají tendenci se trochu rozbít, což se stalo v tomto semeni.

Vesnice studna se vznáší na pozemku ve středu a vesnické domy jsou rozptýleny v kruhu na zemi kolem ní. Ačkoli tato vesnice není zvlášť velká, její jedinečný formát je ideální pro hráče, kteří chtějí zřídit jedinečný dům poblíž vesnice.

Mapa rozptýleného vesnice

Semeno: 5862795876156409474

Spawn: 1.5, 124, 10.5

Vesnice sedící obklopená kopci v Minecraftu

Pohled z vesnice nejblíže k vytvoření tohoto semene je jednoduše nepřekonatelný. Zamiřte na -386.6, 81, 368.1 a najdete vesnici sedící obklopenou rozlehlými kopci.

Tato vesnice je poměrně velká a její těsná blízkost k mnoha různým biomům z něj dělá obzvláště ideální místo pro hráče, kteří hledají pěknou oblast k životu. Přímo k tomu je biome třešňového květu, starověké město ne příliš daleko a lávový bazén přímo u vesnice, který lze použít k vytvoření portálu Nether.

Mapa tření a okolí pro semeno s ohromujícím výhledem

Tyto informace jsme shromáždili hraním Minecraft Java Edition verze 1.20 a Minecraft pro Windows na PC.

Spisovatel štábu v Dot Esports se primárně týká Minecraft, Genshin Impact, MC Championship (MCC), Disney Dreamlight Valley, General Gaming a Streamování. Celý svůj život nadšeně psala a hraje a nyní tráví svůj čas kombinováním dvou. Kacee promovala na San Diego State University v roce 2021 s bakalářským titulem v angličtině a certifikátem v kreativní úpravě a publikování. Poté se v roce 2022 připojila k Dot Esports jako spisovatelka na volné noze před přechodem na spisovatele štábu v roce 2023. Ve svém volném čase si ráda kupuje více knih, než dokáže číst, hraní sama nebo s přáteli, pít příliš mnoho čaje, snaží se držet krok se všemi streamery, které miluje, účastní se koncertů, fangirling nad filmy a televizi, poslech hudbu a trávení času se svou rodinou, přáteli a domácími mazlíčky, kteří jsou nejdůležitějšími částmi jejího světa.