5 nejlepších her s karanténou na Steam (září 2023)., 43 nejlepších karanténních her zdarma k hraní právě teď (2023)

Nejlepší hry s karanténou zdarma pro PC a prohlížeč v roce 2023

K dispozici na prohlížeči

5 nejlepších her s karanténou na Steam (září 2023)

Nejlepší hry na karantény na Steam 2023

Hry v karanténě jsou jako velká virtuální hřiště. Místo toho, aby hráčům říkali, co mají dělat, tyto hry říkají: „Tady je svět, teď se bavte!„Ve společnosti Steam existuje spousta her Sandbox, které umožňují hráčům stavět, prozkoumat a vytvářet své vlastní příběhy. Připraven zjistit, které z nich jsou nejlepší? Kurátovali jsme seznam pěti nejlepších her s karanténou na Steam.

5. Vesmírné inženýři

Space Engineers – Launch Trailer | Hry PS5 & PS4

Zahájíme náš seznam nejlepších her Sandbox na Steam IS Vesmírné inženýři. Tato hra je jako hřiště, ale zasazené do vesmíru a na planetách. Zde si můžete postavit téměř cokoli: Velké vesmírné stanice, Rovers a dokonce i základny na různých planetách. Hra má dva hlavní režimy: kreativní a přežití. V kreativním režimu se můžete soustředit na budování skvělých věcí bez obav o zdroje. V režimu přežití budete muset shromažďovat materiály a ujistit se, že vám nedojde kyslík nebo palivo. Všechno, co stavíte, lze také rozebrat nebo dokonce poškodit, takže se cítíte, jako byste pracovali se skutečnými materiály, nejen pixely na obrazovce.

Další skvělou funkcí je, jak blízko je hra skutečné vědy a tech. Tvůrci se podívali na to, co máme dnes – jako je NASA rakety a rovery – a přemýšleli o tom, jak by vypadali jako 60 let od nynějška. Takže, když hrajete, vypadá to, jako byste používali technologii, která by ve skutečnosti mohla existovat v budoucnu, což je hra ještě více vzrušující. Ale není to jen o budování. Ve hře si můžete také bavit. Místo toho, abyste jen bojovali jako člověk, můžete stavět válečné stroje nebo pevnosti, abyste se chránili.

4. Astroneer

Astroneer – Oficiální odhalení přívěsu

Pokud jste fanouškem jasných a barevných světů, pak Astroneer je hra, která hraje v seznamu nejlepších her Sandbox na Steam. Hra je jako stříkající barva, s pulzujícími planetami a krajinou. Ať už stoupáte skalní kopce nebo prozkoumáváte hluboké jeskyně, zjistíte, že se ztratíte ve své kráse. Kromě toho můžete kopat do země a najít minerály nebo postavit velké základny od nuly. Jednou z nejlepších částí je to, jak můžete změnit tvar samotné země. Se speciálním nástrojem ve hře můžete kopat díry, stavět hory nebo dokonce jezera.

Hra je postavena jako sdílený zážitek. Můžete spolupracovat na vytváření základen, najít zdroje a prozkoumat nové planety. Pokud jde o nastavení domu, hra má jedinečný způsob, jak vám nechat propojit různé části vaší základny. Díky tomu je to zábavné i praktické, když se rozhodnete, jak bude vypadat váš nový svět. Pokaždé, když hrajete, zjistíte, že děláte něco jiného. Pokud tedy hledáte hru na karanténu, která mísí poutavé vizuální efekty s bohatým hraním, pak pak Astroneer Měl by být další na vašem seznamu nejlepších her Sandbox na PC.

3. Kenshi

Kenshi: Anglický přívěs

Sledování našeho seznamu nejlepších her Sandbox na Steam máme Kenshi. Představte si hru, kde jste spadli do velkého, tvrdého světa s téměř ničím. Vaším úkolem je přežít, růst a vybrat si cestu. Chcete vyměnit věci, bojovat proti padouchům nebo možná začít malou farmu? Je to na tobě! Nyní zajímavá věc Kenshi je to, jak hrajete.

Také jedna z zábavných částí Kenshi jsou mody. Mody jsou jako další kousky, které můžete přidat do hry. Je jich spousta! Někteří vám mohou dát nové věci, se kterými si můžete hrát, vyprávět nové příběhy nebo změnit, jak věci fungují. A pokaždé, když hrajete, je tu nový příběh. Můžete čelit těžkým časům, ale to je to, co je vzrušující. Celkově vzato je to jedna z nejlepších her na karanténu, kterou je třeba zvážit.

2. Města: Skylines

CITIES: Skylines – Vydat si přívěs

Už jste někdy uvízli v provozu a pomysleli si: „Mohl bych navrhnout lepší město než toto!“? Pokud ano, Města: Skylines může to být jen hra pro vás. Je to považováno za jednu z nejlepších her Sandbox na Steam a umožňuje vám vybudovat své vysněné město od nuly. Musíte se rozhodnout o všem, odkud silnice jdou tam, kde lidé mohou stavět domy a podniky. Dokonce se můžete rozhodnout o věcech, jako jsou daně a jaké veřejné služby, jako jsou školy a nemocnice, vaše město nabídne.

v Města: Skylines, Hra začíná jednoduchá: Máte prázdný pozemek a vaším úkolem je proměnit ji v rušné město. Musíte přemýšlet o všem, co skutečné město potřebuje. To znamená, že budete naplánovat silnice, budovat veřejnou dopravu a zajistit, aby každý měl přístup k věcem, jako jsou policejní stanice a hasičské sbory. Hra je jako hádanka, s každou volbou, kterou nějakým způsobem ovlivňuje vaše město. Špatný design provozu může způsobit velké problémy, zatímco inteligentní plánování může vaše město efektivní a šťastné. Celkově, pokud si užijete hry, které vás vyzývají a necháte vás být kreativní, Města: Skylines je nutností.

1. Uspokojivý

Uspokojivý přívěs s předčasným přístupem

Pokud jde o nejlepší hry s karanténou na páře, Uspokojivý je hra, kterou si nemůžete nechat ujít. Představte si svět, kde jste spadli na mimozemskou planetu s jedním cílem: postavte obrovskou továrnu. Ale tato hra nabízí mnohem víc než jen budování. Můžete prozkoumat podivný svět, bojovat s mimozemskými stvořeními a pracovat s přáteli, aby vytvořili největší a nejlepší továrnu vůbec. Nejprve můžete postavit jednoduchý dopravní pás nebo malou pracovní stanici. Ale jak se zlepšíte, můžete vytvořit obří továrnu s vlaky, nákladními automobily a trubkami pohybujícími se zdroji všude. Začíná to snadné, ale stává se zábavnou výzvou, když se snažíte, aby vše proběhlo hladce.

Továrna je pouze jednou částí hry. Také se dostanete k prozkoumání mimozemské planety. Hra vám dává Jetpacks, Trucks a dokonce i skokové polštářky, které vám pomohou pohybovat se kolem. A když prozkoumáváte, najdete nové materiály, které můžete použít. Pokud chcete, můžete pozvat své přátele, aby se připojili k zábavě. Pracovat společně na budování něčeho úžasného, ​​nebo jen prozkoumat svět, abyste viděli, co můžete najít. Ať tak či onak, hra je ještě zábavnější, když hrajete s ostatními. Ve zkratce, Uspokojivý je hra, která vám umožní stavět, prozkoumat a mít skvělý čas na to.

Takže, které z těchto nejlepších her na karanténě na Steam jste se potápěli? A chyběl nám některý z vašich oblíbených? Dejte nám vědět své myšlenky na naše společenství zde.

Amar je herní milovník a spisovatel obsahu na volné noze. Jako zkušený spisovatel herního obsahu je vždy aktuální s nejnovějšími trendy v oblasti herního průmyslu. Když není zaneprázdněn tvorbou přesvědčivých herních článků, najdete ho, jak dominuje virtuálnímu světu jako zkušeného hráče.

Nejlepší hry s karanténou zdarma pro PC a prohlížeč v roce 2023!

43 Hry na hraní hraní zdarma nalezených v našem seznamu! Vezměte prosím na vědomí, že také zahrnujeme online hry pro více hráčů s prvky MMO.

CrossOut

Albion online

Dopad Genshin

Procházejte platformou:
Populární značky:
Další značky:
Seřazeno podle:

CrossOut

CrossOut

Trick Out Your Ride a vydejte se na post-apokalyptické silnice pro bitvu v CrossOut, bezplatná bojová hra z Gaijin Entertainment! CrossOut, která obsahuje systém návrhu vozidla s nekonečným přizpůsobením a rychle se rozvíjejícím bojem, nabízí vysoce oktanové vzrušení v krátkých a výbušných zápasech.

K dispozici na Windows

Nikdy zima

Nikdy zima

Neverwinter je akce MMORPG založená na uznávaných dungeonech a Dragons Universe. V Neverwinter přebíráte roli jako mocného hrdiny, který se musí rozhodnout chránit země Neverwinter před těmi, kteří se spiknou, aby to viděli zničené.

K dispozici na Windows

Palia

Palia

Získejte své útulné MMO, když pracujete na stavbě domu, sbírání chyb, ryb a pomoci přátelům.

K dispozici na Windows

Dopad Genshin

Dopad Genshin

Prozkoumejte světlý a fantastický svět ve stylu anime v dopadu Mihoyo’s Free-to-Play Online RPG Genshin. Sestavte svou posádku dobrodruhů a přesuňte mezi nimi za běhu, když cestujete po celém světě Teyvat a bojujete s monstrami, vyřešte hádanky a pomůžete měšťanům.

K dispozici na Windows

Fortnite

Fortnite

Hrajte Fortnite zcela novým způsobem ve Fortnite: Battle Royale, Spinoff Epic Games ‘Tvůrce/střelce. Stejně jako jiné klasické hry BR budete upuštěni na svět a nuceni uklidit a přežít.

K dispozici na Windows

Albion online

Albion online

Albion Online je 3D Sandbox MMORPG, přičemž ve středu hry je svoboda hráče. Hráči si budou moci nárokovat pozemky, stavět dům, shromažďovat zdroje, řemeslné předměty, které mohou použít nebo prodávat, a zapojit se do Guild Vs Guild nebo Open World PvP.

K dispozici na Windows

Dungeons and Dragons online

Dungeons and Dragons online

Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited (DDO) je zdarma hrát 3D Fantasy MMORPG založené na klasické hře Dungeons and Dragons (D&D). Hra byla původně vydána jako hra založená na předplatné.

K dispozici na Windows

Ethyrial: Ozvěny z yore

Ethyrial: Ozvěny z yore

„Old School MMORPG“, která vzdává hold těm, kteří přišli před ním.

K dispozici na Windows

Ztracené světlo

Ztracené světlo

Jděte to sami nebo se spojte s přáteli (nebo nepřáteli, které se rozhodnete ušetřit) v tomto křížovém platformě, přežití střelce.

K dispozici na Windows

Chimeraland

Chimeraland

Chimeraland je bezplatný karanténní mmo, která má tolik možností přizpůsobení postav, že někteří z vás mohou být ve tvůrci celé hodiny … Žádný vtip

K dispozici na Windows

Meče legend online

Meče legend online

Ponořte se do fantastického fantazijního světa inspirovaného čínskou mytologií v mmorpg meči legend online!

K dispozici na Windows

Block Block Party

Block Block Party

Hrajte v mnoha fantazijních světech v Blankros Block Party, bezplatná a široká otevřená hra pro více hráčů z mýtického. Získejte Blanko, dejte mu zvláštní sílu a vydejte ji na dobrodružství ve křižovatce, barevný a živý svět, který slouží jako váš rozbočovač mnoha dalším.

K dispozici na Windows

Mirage Online Classic

Mirage Online Classic

MMORPG skutečně vytvořil spuštěn na jakémkoli počítači.

K dispozici na prohlížeči

Ylands

Ylands

Získejte kreativní a vybudujte svět svých snů v Ylands, bezplatném staviteli hry od Bohemia Interactive.

K dispozici na Windows

Legendy Aria

Legendy Aria

Vyberte si cestu a vytvořte své dědictví v Legends of Aria a free-to-play karanténní mmorpg z Citadel Studios. Vytvořte svou postavu přesně, jak to chcete, vyberte si z více než 30 dovedností a vyzkoušejte se v obrovském otevřeném světě, kde se nebezpečí skrývá kolem každého rohu.

K dispozici na Windows

Úplně přesná bojiště

Úplně přesná bojiště

Ponořte se do hyperrealistické bitvy Royale na naprosto přesné bojiště Landfall, nyní zdarma. Až 60 hráčů soutěží o to, aby byl posledním mužem, který se kolísá, s použitím zbraní, jako je kuše balónky, nafukovací kladivo, aby se dosáhlo svých vražedných cílů.

K dispozici na Windows

Wild Terra online

Wild Terra online

Vytvářejte přátele, udělejte nepřátele a přežijte prvky v Wild Terra online, bezplatné přežití MMORPG z Juvty Worlds Ltd. S více než 100 budovami, z nichž si můžete vybrat, můžete vybudovat své osídlení od nuly a bránit jej před všemi příchozími v boji založeném.

K dispozici na Windows

Pixel Worlds

Pixel Worlds

Vytvořte si svůj vlastní svět a užijte si nekonečné přizpůsobení v pixelech Worlds, 2-D bezplatné MMORPG od Mobile Entertainment Kukouri, která je nyní na páře! Shromažďujte zdroje prostřednictvím těžby a zemědělství, pomocí toho, co můžete stavět a obchodovat, co nemůžete pro ostatní hráče, díky ekonomice, která je 100% vytvořená hráči.

K dispozici na Windows

Atomový vesmír

Atomový vesmír

Žijte další život v atomovém vesmíru, bezplatným společenským virtuálním světem atomové republice, která má spoustu zábavných aktivit a míst k prozkoumání, samostatně nebo s přáteli. Můžete hrát v závodě Minikart nebo v galerii střelby nebo vyzkoušet ruku na nějaké motorové kousky.

K dispozici na Windows

Trove

Trove

Trove je MMO založená na voxelu z Trion Worlds, která pravidelně vytváří vzrušující nové světy. Je vybaven průzkumem volné formy, díky kterému je procházení horou jako odměňování, jak ji prochází, a umožňuje komunitám významně ovlivnit hru prostřednictvím hráčů vytvořených stvoření a prostředí.

K dispozici na Windows

Salem

Salem

Salem je free-to-play crafting MMORPG vyvinutý společností Seatribe and Mortal Moments, Inc. Hráči zažijí obrovské koloniální prostředí na otevřeném světě, kde je cílem stvoření a všechny potřebné materiály jsou pro převzetí-a trvalá smrt je skutečná možnost.

K dispozici na Windows

Blok n zatížení

Blok n zatížení

Block N LOAD je bezplatná hra pro více hráčů online FPS vyvinutá společností Jagex, která vypadá jako mix Minecraft a Team Fortress 2. Připravte se na nejvyšší online hraní v multiplayeru; budete čelit v bitvách 5v5, kde vše, co stavíte, ničíte, konstruktujete nebo střílíte, má ničivý dopad na celou hru.

K dispozici na Windows

Ovocte

Ovocte

Gear Up je volně hrát multiplayerovou arkádovou akční hru s tanky a roboty. Boj vozidel je zábavný a vybavení není výjimkou.

K dispozici na Windows

8bitmmo

8bitmmo

Poslouchejte vás všechny 8. milenců! Jak by název napovídal, 8bitmmo je zdarma hrát Retrostyle 2D Massive Multiplayer Game!

K dispozici na Windows

K dispozici na prohlížeči

Blokáda 3d

Blokáda 3d

Blocade 3D je zdarma hrát multiplayer First Person Shooter (FPS) v upravitelném procedurálním světě podobném Minecraftu. V této kubické karanténě můžete stavět a zničit věci se 4 týmy současně a až 32 hráčů na jedné mapě.

K dispozici na Windows

Counter-Strike Nexon: Studio

Counter-Strike Nexon: Studio

Counter-Strike Nexon: Studio je bezplatná hra k masivně multiplayeru FPS, která položí jednoduchou otázku: Co je lepší než Counter-Strike? Odpověď: Counter-Strike s novými herními režimy, vytváření map a spoustou zombie!

K dispozici na Windows

Archeage

Archeage

Archeage je fantasy Sandbox mmorpg, která posílá hráče na cestu přes velké kontinenty Nuia a Harihara. Při hledání dědictví Delphinadu, největšího města, jaké kdy existovalo, rozvinou tajemství ztraceného kontinentu a také jakákoli dobrodružství a poklady, které se objevují po cestě.

K dispozici na Windows

Wakfu

Wakfu

Wakfu je zdarma hrát 2D Anime-styl MMORPG s jedinečnými funkcemi, jako je ekosystém, občanství a mnohem více představující taktický tajný boj, rozsáhlý přizpůsobení postavy a hluboký hráč ovlivňoval svět. Jedním z cílů hry je rozvíjet vaši postavu, nejen nalezením svého místa ve světě Wakfu, ale také zlepšením jeho charakteristik a bitevních dovedností.

K dispozici na Windows

Kubické hrady

Kubické hrady

Cubic Castles je 3D dobrodružné MMO založené na voxelu od Cosmic Cow. Skočte do ničitelného světa, který je na vás, který je na vás, terraformujte, stavíte a ničíte, jak budete, vše, aby vaše říše mohla růst.

K dispozici na Windows

Creativerse

Creativerse

V Creativerse, stavební hře zdarma od hravé korporace, můžete prozkoumat, důl, řemeslo a stavět obsah svého srdce ve svěžím a živém 3-D světě. Mnoho prvků bude známé hráčům podobných her, ale CreaterSese zefektivňuje většinu hraní, což usnadňuje skok přímo a začne budovat strukturu vašich snů!

K dispozici na Windows

Zbraně a roboti

Zbraně a roboti

Zbraně a roboty jsou střelce třetí osoby, která kombinuje hloupé roboty a divoký západ. V zbraních a robotech mohou hráči vytvářet jedinečné roboty od nuly kombinací přes 150 jednotlivých komponent.

K dispozici na Windows

Robocraft

Robocraft

Robocraft je střelec vozidla, ve kterém hráči staví a poté bojují se svými vlastními robotickými výtvory. Robocraft obsahuje neuvěřitelně flexibilní editor vozidel, který umožňuje hráčům umístit jednotlivé bloky ve stovkách konfigurací, což jim dává možnost vytvářet skutečně jedinečné návrhy robotů.

K dispozici na Windows

FAQ

Často kladené otázky

Co je ve hře Sandbox?

A Hra na karanténu je hra, kde je na hráče kladeno jen velmi málo omezení a jsou povzbuzováni k tomu, aby se potulovali, stavěli, zničili nebo dokonce utvářeli svět hry podle svých představ. Pokud hra s otevřeným světem může hráči umožnit, aby dosáhl herních cílů jakýmkoli způsobem a v jakémkoli pořadí, které si vyberou, hra Sandbox obvykle v mnoha případech odhodí stranou cíle. Tento nedostatek směru může být pro některé mimo pentující, ale kreativita, kterou může povzbudit, je neomezená.

Vstupte do virtuálního světa, možná formujte některé materiály a postavte si dům. Jistě proč ne? Hra „Sandbox“ staví hráče na sedadlo řidiče a určují, co se herní svět stává, když najdou své místo v tomto světě, které se zapojují pouze do činností, které považují za zajímavé.

Jaké jsou nejlepší hry s karanténou zdarma v roce 2023?

Většina her na karantény nemá žádné řádky vyprávění ani hlavní questy, ale některé mají tyto funkce jako součást denní hry nebo jen jako systém typu tutoriálu. Níže uvedené hry jsou všechny zdarma a jsou více zaměřeny na karanténu, ale některé mohou mít další obsah, jako jsou příběhy nebo úkoly. V žádném pořadí:

1. Trove
2. Ylands
3. Fallout Shelter
4. Albion online
5. Creativerse