5 nejlepších Minecraft Středověkých plánů hradu, 15 nejlepších hradů Minecraft | Ultimate Guide, Tutorials a Build Ideas – Codakid

15 nejlepších hradů Minecraft | Ultimate Guide, tutoriály a budování nápadů

Tato stavba má spoustu malých věží obklopujících jednu velkou věž uprostřed. Tento tutoriál je pět hodin dlouhý, takže je docela hlouběji na všem, co musíte udělat, a je také velmi snadné následovat.

5 nejlepších Minecraft Středověkých plánů hradu

Budova byla vždy obrovským aspektem Minecraft. Fanoušci titulu si v průběhu let vyvinuli spoustu působivých návrhů a sdíleli své výtvory na různých platformách.

Takové vzory mohou přicházet ve všech tvarech a velikostech, ale středověké hrady mají jen svůj vlastní šílený vzhled. Pro ty, kteří hledají některé velké středověké plány hradu, tento užitečný průvodce uvedou nejen jeden, ale pět absolutních nejlepších možností z celého internetu.

Středověké plány hradu, od ohromujících po naprosto bláznivé

5) Jednoduchý středověký hrad

Zahájení seznamu je středověký hrad, který je docela velký, ale také mnohem jednodušší než většina ostatních na seznamu. Tento tutoriál vytvořil Minecraft YouTuber “A1TamAdical Minecraft.„YouTuber také vytvořil videa na jiných sestavách, jako jsou strašidelné domy a zimní kabiny.

Tato stavba má spoustu malých věží obklopujících jednu velkou věž uprostřed. Tento tutoriál je pět hodin dlouhý, takže je docela hlouběji na všem, co musíte udělat, a je také velmi snadné následovat.

4) Malý středověký hrad

Další je středověký hrad, který je menší než poslední stavba, ale má spoustu velkých malých rysů rozptýlených po celém. Toto video vytvořil Minecraft YouTuber “Stevler.„Tato stavba je fantastická pro ty, kteří nechtějí dát tolik času na hrad.

Tato stavba má velmi elegantní design vyrobený převážně z kamenných cihel s dřevěnými stropy. Hrad má vpředu malý most s otvorem, na který byste mohli dát bránu, pokud nechcete, aby byl váš hrad snadno přístupný. Stevler šel do detailů a postavil vozidlo podobné vozidlu před hradem nesoucím seno.

3) Unikátní středověký hrad

Tato sestava je velmi jedinečná sestavení, které mají střechy vyrobené spíše z netherracku než standardního dřeva. Tento úžasný tutoriál vytvořil YouTuber “Bodhimc.„Je to velmi velký hrad, obsahující tuny velkých věží s tunami prostoru.

Tato fantastická stavba obsahuje tunu promyšlených návrhů uvnitř hradu, spolu s velmi jedinečným pohledem na vnější stranu. Netherrack zobrazený v tomto zámku a jen absolutní velký vzhled tohoto hradu z něj dělá skvělou volbu pro stavitele.

2) Gigantický středověký hrad

Příští další je absolutně gigantický středověký hrad, který obsahuje tuny venkovního prostoru, které jsou zdánlivě schopny držet extrémní množství lidí. Video vytvořil YouTuber “Bluenerd Minecraft” a je součástí 1 série, jen kvůli velikosti sestavení.

Hrad je určen pro pokročilé stavitele, kteří chtějí přijmout výzvu představovat tuny domů rozptýlených po pozemcích hradu, spolu s velkými spirálovými věžemi.

1) Blackstone středověký hrad

Naposledy, ale rozhodně je tento báječný stav Blackstone Středověké hrad. Toto je další sestava vytvořená Minecraft YouTuber “Stevler.”

Blackstone v této sestavě mu dává jedinečný a středověký vzhled, který v některých jiných sestavách není jasně vidět. To by byla šílená sestava, která by se stáhla na městském serveru, protože by to bylo možné získat tunu uznání a bylo by to mnohem větší flex, než je jednoduše budovat ve světě pro jednoho hráče.

15 nejlepších hradů Minecraft | Ultimate Guide, tutoriály a budování nápadů

Víte, proč Minecraft, přestože je více než deset let starý, zůstává tak populární? Jaké je tajemství za téměř nekonečnou hodnotou přehrávání této hry? Koneckonců, kromě nových hráčů přicházejících Tisíce Každý měsíc zůstávají uživatelé veteránů Minecraft neuvěřitelně loajální ke hře, kterou již potopili miliony hodin. Proč?

Doporučené články:

Protože můžete doslova stavět cokoliv v Minecraft. Vaše představivost je jediným limitem pro karanténu, hru s otevřeným světem se spoustou komunitě vytvořených modů, doplňků a cheaty. Nikdy nejste poháněni pro zábavu, protože v Minecraftu je vždy co dělat.

Unavený z dobrodružství? Začněte malou vesnici a usaďte se. Unavený z řemeslných zbraní? Místo toho začněte stavět dekorativní domy. Nemocný ze stejného dřevěného příbytku?

Jděte postavit hrad.

Doporučené články:

Neohrožujeme. Zdá se, že spousta hráčů Minecraft si užívá stavbu hradů. A oni o tom mohou být také opravdu kreativní. Pokud chcete v královském trendu, podívejte se na těchto 15 úžasných nápadů na hrad Minecraft, které jsme našli!

Obsah:

 1. Klasický startovací hrad
 2. Malý hrad
 3. Středověký hrad
 4. Gotický hrad
 5. Růžový hrad
 6. Japonský hrad
 7. Strašidelný zámek
 8. Hrad Steampunk
 9. Hrad s gladiátorovou arénou
 10. Hrad Popelka
 11. Hrad Disney
 12. Hrad vyřezávaný na hoře
 13. Zlatý hrad
 14. Hrad Bradavic
 15. Falconova skála

Nejlepší nápady na hrad Minecraft

1. Klasický startovací hrad

Tvůrce YouTube MR. Smoose slibuje, že tento hrad bude jednou z „nejjednodušších a nejlépe vypadajících základů“, které můžete postavit v režimu přežití Minecraft. Vzhledem k tomu, že je to jednoduchý hrad s přímým designem a klasickou siluetou, vřele doporučujeme po tomto tutoriálu nejprve dodržovat tento tutoriál, pokud jste nikdy předtím nezkoušeli postavit hrad.

Používá také minimální zdroje! Takže se nemusíte starat o to, že budete příliš blázniví s zemědělstvím a zdrojem. Na konci tohoto 22minutového tutoriálu budete mít docela zatraceně nádherný hrad se čtyřmi věžemi, který si můžete nárokovat jako svůj vlastní.

2. Malý hrad

Kdo říká, že hrady Minecraft musí být velké a roztažené, aby byly krásné? Určitě ne Balzy, YouTuber, který postavil tento krásný hrad 11 × 13. Je také plně zásobená a plně použitelná! Má kasárny, koňská stáj, zbrojnice, spousta úložného prostoru, kovářská oblast a mnoho, mnohem více. Toto je jedna z těch sestav, kde to musíte vidět, abyste tomu věřili, takže si to zkontrolujte zde .

idea

Výukový program je čistý, přímý a nastaven na velmi relaxační hudbu na pozadí. Věř nám; Pokud si užíváte menší stavby s minimalistickými styly, je to nutné.

3. Středověký hrad

Hrad Minecraft

Středověký hrad je nadčasová klasika, která dobře funguje v jakémkoli prostředí, regionu nebo počasí. Můžete jej postavit na útesu s výhledem na vesnici nebo na hory, odloučeném od zbytku světa. Bude to stále vypadat působivě impozačně. A když už mluvíme o těchto dvou slovech, také dokonale popisují tento krásný středověký design hradu Minecraft od Bluenerda Minecrafta . Pokud chcete něco takového udělat, připravte se na investování docela dost času, úsilí a zdrojů.

Budování tohoto nebude snadné! Ale bude to stát za to?

4. Gotický hrad

gotický

Pokračujeme v tématu „Klasického, působivého a impozantního“, máme tento páteř, který se zavázal, zašroubovaný gotický hrad YouTube tvůrce Geet . Toto je nasazený hrad s hory. Je to velké, je zbytečně komplikované a vypadá to neuvěřitelně zastrašující i z dálky.

Pokud chcete něco, co křičí “ Nepořádáj se mnou, „Toto je hrad, který se má stavět. Nemusíte to nutně dát na vrchol hory s výhledem na údolí, ale umístění jistě přispívá k tomu.

5. Růžový hrad

Růžový hrad

Možná zastrašující není váš styl. Možná byste museli preferovat hrad Minecraft, který je vřelý, přátelský a zvoucí. Pokud tomu tak je, YouTuber můj dům Minecraft má něco, co dokonale vyhovuje účtu.

Spravedlivé varování; Je to docela daleko od klasických návrhů hradů, které jsme dosud ukazovali.

Nelze popřít, že je to velmi růžové (ale také velmi dosti) Barbie-Dream-House- Esque Castle je jedinečný. Je to také roztomilé, poutavé a odzbrojující okouzlující. Pokud chcete pobavit své přátele a zmást své nepřátele, proč nedat tomuto krásnému růžovému hradu?

Neobvyklá barva stranou, silueta a obecná struktura je ve skutečnosti docela přátelská pro začátečníky! Tajemství toho, že to vyniká, je trochu kreativity, hrstka trpělivosti a hodně růžového barviva.

6. Japonský hrad

japonský

Pokud růžový hrad opravdu není vaše vibrace ale Stále chcete něco jedinečného a poutavého, proč ne organizovat trochu situace na východ-meets-West? Elegantní hry Kiwi mají tento úžasně podrobný návod pro vytvoření toho, co je upřímně jeden z nejkrásnějších hradů Minecraft, které jsme dosud viděli; Vysoký, elegantní, vícepodlažní japonský hrad stojící hrdě na otevřeném poli, obklopený svůdnou zelenou trávou a jemnými růžovými třešňovými květy.

Je to scéna přímo ze starého mistrovského díla.

Str.S. Pokud chceš opravdu Vylepšete barvy a textury vašeho japonského hradu, doporučujeme instalovat nějaké úžasné Skins Minecraft nebo Texturní balíčky pro estetiku. Věř nám; nebudete zklamáni!)

7. Strašidelný zámek

Vezměte si zastrašovací faktor do zářezu s tímto mistrovsky navrženým strašidelným hradem od YouTuber A1TamAddical Minecraft. Video je vlastně rychlostní výstavbou-místo úplného, ​​krok za krokem-střílel většinou z pohledu Bird’s Eye, takže by mohlo být trochu obtížné sledovat spolu. Dobrou zprávou je, že můžete vždy zpomalit záběry a učinit vzdělané odhady o materiálech, zdrojích a rozměrech.

Tohle je určitě sestavení pro zkušenější a/nebo pokročilé stavitele Minecraft, takže bychom doporučili procvičit různé hrady (a další větší struktury) spoustukrát, než se o to pokusíte.

8. Hrad Steampunk

Hrad Minecraft

Na rozdíl od ostatních položek na seznamu tento hrad Steampunk nemá krok za krokem tutoriál-nebo dokonce stav rychlosti! Místo toho si můžete celý hrad stáhnout jako individuální svět Minecraft pomocí tohoto odkazu . Tento ostrý, industrializovaný hrad, vytvořený výhradně uživateli Kgeri488 a DiMarson011!

Ale pokud nemáte pocit, že si tento přesný hrad stahujete, můžete vždy použít obrázek jako odkaz pro vlastní architekturu Steampunk.

Mimochodem, tvůrci zjevně používali Neuvěřitelné shadery Sonic Ether Mod pořídit tuto nádhernou fotografii. Podívejte se na další úžasné Minecraft Shaders tady!

9. Hrad s gladiátorovou arénou

Udržujte své válečníky trénováni-a vaši občané baví-s plnohodnotnou gladiátorovou arénou! Tento úžasný hrad ke stažení Minecraft vám umožní dopřát si více bitevních vojáků vaší milice s vyhrazenými královskými bojištěmi. Dokud vašim občanům nevadí přátelský malý duel (ne nutně k smrti), neměly by se vyskytnout žádné problémy.

Doporučené články:

Stejně jako předchozí položka na tomto seznamu, nejedná se o tutoriál nebo rychlost. Je to další individuální svět – vytvořený společností Mateo -, který si můžete stáhnout a nainstalovat pro vlastní hru Minecraft. Mezi bonusové dobroty patří vzducholoď, přístav na lodi, rybník, maják a mnoho, mnohem více!

10. Hrad Popelka

Hrad Minecraft

Pro romantičtější hráče tam je hrad přímo z příběhu o faerie – doslova! Youtuber Sjin nás prochází rychlým stavbou jejich čelisti nádherný Minecraft Recreation of Cinderella’s Castle .

I když nejste velkým fanouškem příběhu nebo si myslíte MS. Skleněná střevíčka nemá ve vašem minecraftovém světě žádné místo, jen se podívejte na miniaturu. Hrad je šílený přesný, silueta je magická stejná část a zastrašující a pozornost k detailu je právě z tohoto světa!

Nemusíte následovat tento hrad tak, jak je, ale určitě doporučujeme vzít některé prvky jako inspiraci. Tento hrad je jen tak dobrý!

11. Hrad Disney

Disney

Tady je další hrad přímo z našeho dětství! Shares Minecraft Disney Castle Smallishbeans nějaký věci společné se Sjinem Hrad Popelka. Jak se očekávalo, samozřejmě vzhledem k tomu, že čerpají inspiraci ze stejného zdrojového materiálu. Toto je však vynikající příklad toho, jak mohou mít dva umělci dva zcela odlišné na stejnou věc.

Řekli bychom, že tento hrad je stylizovanější a přímý ve srovnání s předchozím Hrad Popelka. Je také blokátora, širší a ne tak bláznivá detailní. Nelze však popřít, že oba jsou neuvěřitelně magické a podle toho, co se rozhodnete dodržovat, je zcela otázkou osobní volby.

12. Hrad vyřezávaný na hoře

Všechny kredity pro tento nápad Minecraft Castle přejděte na uživatele Reddit Tofunoodles. Zveřejnili tento hrad vyřezávaný přímo do hory. Jo, čteš to správně! Ne na hora nebo vedle Hora, ne. Navrhli hrad tak, aby to vypadalo, že byl vyřezán z kamenné tváře hory. Je to docela sladký nápad a my musíme souhlasit s komentáři: Použití přírodního terénu skutečně přidává postavu do jinak obecné sestavy.

Původní příspěvek Tofunoodles je příspěvek zpětné vazby spíše než tutoriál, ale určitě můžete použít fotografii a/nebo koncept pro odkaz!

13. Zlatý hrad (Rumpelstiltskin’s Palace)

zlatý

To není Disney, ale je to tak ikonické jako Popelské příbytek. Práce snů Šrek Franšíza se zvěčnila jako jeden z nejvíce meme-schopných filmů 2000 let. Není naživu člověk, kdo ne Vězte, že milý, špinavý, zelené pleťové bažiny. Jako takové všechny postavy v Šrek Vesmír je také velmi známý. Osel, kočič v botách a princezna Fiona, abychom jmenovali alespoň některé.

Pokud jste obeznámeni s RumpelSTILTSKIN ( Šrek Verze, stejně), pak pravděpodobně poznáte jeho fantastický zlatý hrad za vodu. I když ne, musíte přiznat; Je to opravdu skvělá stavba. Podívejte se na tyto fotografie na Minecraft.síť pro inspiraci!

14. Hrad Bradavic

Bradavice

Zde je další ikonický hrad popkultury, který by většina fantasy geeků pravděpodobně rozpoznala; slavná kouzelnická škola Bradavice, z Harry Potter série. Youtuber Smallishbeans (jo, stejný, kdo udělal Hrad Disney stavět!) dokonale zachycuje magickou, rozmarnou, asymetrickou architekturu milovaného Harryho Pottera Alma Mate r. Obzvláště milujeme malé detaily, které zahrnuli, jako jsou náhodné nevysvětlitelné věže a podlahy, které najednou vyčnívají. Je to velmi loajální reprezentace zdrojového materiálu a my si osobně myslíme, že 40 a více hodin, které vzali na stavbu celého hradu, stálo za to!

15. Falconova skála

Ukončíme tento seznam s jinou mapou ke stažení Minecraft, kde můžete odkazovat a/nebo si užívat! Vytvořeno Studio Winthor, toto Falconova skála Mapa slibuje, že bude „největší a nejrealističtější středověká mapa Německa.”Je jich 9 (ano, devět ) Hrady s architekturou evropského stylu, abyste mohli objevit spolu s jedním obrovským středověkým městem, 7 vesnicí, klášterem a spoustou dalších architektonických překvapení!

Je to docela obrovský projekt, všechny věci zvažují a myslíme si, že Studio Winthor udělal úžasný práce – zejména se všemi detaily!

Závěr

Tady máš! 15 Awesome Minecraft Castle nápady, které můžete čerpat inspirací. Dovolte nám, abychom je zde vyprávěli:

 1. Klasický startovací hrad
 2. Malý hrad
 3. Středověký hrad
 4. Gotický hrad
 5. Růžový hrad
 6. Japonský hrad
 7. Strašidelný zámek
 8. Hrad Steampunk
 9. Hrad s gladiátorovou arénou
 10. Hrad Popelka
 11. Hrad Disney
 12. Hrad vyřezávaný na hoře
 13. Zlatý hrad
 14. Hrad Bradavic
 15. Falconova skála

Někdy nestačí, víte, víte, víte? Někdy opravdu chcete dát svému minecraft avatar královské ošetření. Ať už to přichází ve formě mini pevnosti nebo vysokého japonského hradu, čas a zdroje, které ponoříte do budovy, bude to stát za to.

Jste připraveni posunout zážitek z Minecraft na další úroveň? Po omezenou dobu dnes vyzkoušejte kodakid zdarma!

Sdílejte příspěvek „15 nejlepších hradů Minecraft | Ultimate Guide, tutoriály a budování nápadů“

Minecraft Jak postavit dřevěný hrad (tutoriál)

Ahoj všichni,
Dnes vám ukážu, jak postavit dřevěný hrad. Doufám, že se vám tato epizoda bude líbit, pokud ano, doporučuji vás hodnotit a komentovat
▬▬▬▬▬▬▬
✔ follow mě:
• Instagram – (www.Instagram.com/lioncheater/)
• Discord – (Discord.GG/KRGQYKY27B)
• Planet Minecraft – (www.Planetminecraft.com/člen/leoncheater/)
• Tiktok – (www.tik tak.com/@lioncheater?Lang = PL-PL)
▬▬▬▬▬▬▬
✔ Informace o her
• Shaders: BSL
• Texture Pack: Výchozí
▬▬▬▬▬▬▬
✔Timestamps
0:00 – Vytvořit náhled
0:11 – Palisade
3:25 – Castle Gate
7:02 – povrch
7:14 – Věže
25:10 – sklad
27:39 – Dekorace
29:45 – Outro
▬▬▬▬▬▬▬
✔Music
• Hudba – přes lesy jsme běželi | www.Youtube.com/hodinky?v = ykizp0pdfta
• Hudba – Deliverance | www.Youtube.com/hodinky?v = kowbondkzis
• Hudba – Wanderer | www.Youtube.com/hodinky?v = llnfd2mh-f4
• Hudba – Wanderer, část druhá | www.Youtube.com/hodinky?v = wmie-u_t_q
• Hudba – konec Quest | www.Youtube.com/hodinky?v = d59nyExpnu8
• Hudba – pronásledování zrádce | www.Youtube.com/hodinky?v = txpjwbxd8e4
• Hudba – Farseer | www.Youtube.com/hodinky?v = exufurw7qng
• Hudba – Hearthfire | www.Youtube.com/hodinky?V = UTWFG3RIYYM
• Hudba – Sleeper | www.Youtube.com/hodinky?v = vmuzqky3xec
• Hudba – Reverie | www.Youtube.com/hodinky?v = kvztzd6gqm4
▬▬▬▬▬▬▬
• Angličtina není můj první jazyk tak omlouvám se za chyby.

• Nepřihrávejte ani upravte moje videa.
• Copyright © 2021 od Lioncheater.