5 nejlepších týmových kompasů pro Yelan v Genshin Impact, nejlepší týmy pro Yelan v Genshin Impact – Dot esports

Nejlepší týmy pro Yelan v Genshin Impact

Yelan je také dostatečně flexibilní, aby mohl být použit s národním týmem s Xianglingem, Xingqiu a Bennettem. Kombinace Double Hydro zajišťuje, že obě znaky mají dostatek energetických částic, aby mohly mít elementární prasknutí na poptávku.

5 nejlepších týmů pro Yelan v dopadu Genshin

Bannery fáze I pro Genshin Impact 4.Bylo propuštěno a mnoho hráčů strávilo své primogemy předvoláním Yelana. Nový charakter vodního luku je flexibilní, pokud jde o týmové kompozice.

Yelan je nejnovější 5hvězdičková postava s vynikající hydro aplikací a je často srovnávána se čtyřhvězdičkovým Xingqiu. Jako výbuch DPS se Yelan vejde do jakéhokoli týmu, který využívá Xingqiu a může ho nahradit jako alternativu. Existuje několik týmů na výběr a může být docela matoucí rozlišit, které týmy jsou pro ni nejlepší.

Následující článek představí 5 nejlepších týmů pro Yelan v Genshin Impact.

Top 5 týmových skladby pro Yelan v dopadu Genshin

Na základě několika tvůrců teorie Genshin dopadů a tvůrců obsahu vyniká Yelan v následujících týmech nejvíce:

5) Týmy Permafreeze (Ayaka + Diona + Kazuha nebo Venti)

Týmy Permafreeze jsou i nadále součástí meta v dopadu Genshin. Je důležité mít v této skladbě týmu dobrý hydro-polní charakter, jako je Yelan, aby bylo možné hydro aplikovat „zmrazenou“ reakci s Ayaka nebo jakoukoli jinou postavou DPS.

Hráči, kteří nemají Ayaka nebo Kazuha, mohou jako alternativu používat žádné jiné kryo DPS a jakoukoli jinou postavu davu anemo, jako je venti nebo sacharóza.

4) Elektro-nabitý (Kokomi + Fischl + Kazuha)

Elektro-nabité týmy jsou také skvělé pro Yelan, které mohou velmi rychle požádat o mokrý stav na nepřátele. Spárujte ji s Kokomi, Fischl a Kazuha a získejte vynikající vyvážený tým.

S výjimkou Yelana jsou flexibilní také všechny ostatní postavy v tomto elektro-nabitém týmu. Hráči, kteří nemají Kokomi, Fischl nebo Kazuha.

Yelanovy dva týmy, které jsem měl doposud největší úspěch, jsou pohřební (Hu Tao+XQ+XL+Yelan) a IDK, jak to nazvat (Bennett+XL+XQ+Yelan). Myslím, že je to konec konců xiangling a xingqiu otrok

3) Odpařování (Hu Tao + Xingqiu + Xiangling)

Složení týmu Yelan se zaměřuje na extrémně vysoké poškození prostřednictvím odpařování reakcí. Yelan má vysoké požadavky na ER v souhvězdí nule, takže tým má Xingqiu, aby s tím pomohl a také pro aplikaci Hydro.

Přestože tým zničí každého nepřítele v nadsvětí, bude bojovat ve spirálové propasti bez jakéhokoli štítku nebo léčitele. Elementární dovednost Xingqiu může absorbovat některé škody od nepřátel, což pomáhá. Přesto bude stále nesmírně obtížné vyčistit tři komory, i když hráči mají dovednosti uhýbání.

2) Yelan National (Xiangling + Xingqiu + Bennett)

Yelan je také dostatečně flexibilní, aby mohl být použit s národním týmem s Xianglingem, Xingqiu a Bennettem. Kombinace Double Hydro zajišťuje, že obě znaky mají dostatek energetických částic, aby mohly mít elementární prasknutí na poptávku.

Zatímco Xingqiu a Xiangling vyvolá odpařené reakce, Yelan může zůstat na hřišti, aby aktivoval její pasivní talenty, aby způsobil další poškození jejích normálních útoků a elementárního výbuchu.

1) Odpařování variace (Yoimiya + Yunjin + Bennett)

Tato variace odpařeného týmu je velmi silná s následujícími znaky:

 • Yoimiya (hlavní DPS)
 • Yunjin (normální vyrovnávací paměť ATK)
 • Bennett (léčitel a vyrovnávací paměť)

Bez kontroly davu nebo prodejců poškození AOE se tento tým může trochu potýkat s více nepřáteli, ale velké množství škod, které může tým uplatnit. Tento tým je účinný proti monstrům s jedním cílem a je přátelský k spirálu.

Nejlepší týmy pro Yelan v Genshin Impact

Yelan stála s rukama nad hlavou a opřela se vedle loga Genshin Impact

Jen pár vybraných Dopad Genshin Postavy mohou dobře fungovat v různých rolích a pětihvězdičkový charakter vodního luku je jeden takový charakter. Yelan je neuvěřitelně dynamickým náborářem pro seznamu hratelných postav jakéhokoli cestovatele, ale ona bude mít nejlépe, když pečlivě strategizujete o tom, jaký tým jste ji nasadili.

 • Nejlepší tým Yelan v Genshin Impact
 • Pět nejlepších skladby týmu Yelan v dopadu Genshin
  • 1) Yelan, Raiden Shogun, Sangonomiya Kokomi a Nahida
  • 2) Yelan, Hu Tao, Xingqiu a Zhongli
  • 3) Yelan, Nahida, Xingqiu a Kuki Shinobu
  • 4) Yelan, Raiden Shogun, Zhongli a Nahida
  • 5) Yelan, Raiden Shogun, Xiangling a Bennett

  Nejlepší tým Yelan v Dopad Genshin

  Od té doby Yelan je nesmírně všestranný, existuje mnoho úžasných týmových skladů, které pro ni můžete vytvořit. Její nesmírná flexibilita a síla z ní činí jednu z Genshin Nejsilnější postavy.

  Přestože Yelan může hrát slušně jako primární prodejce poškození, její silný oblek je jako sekundární síla pro ničení škod a vyplňuje mezery mezi cooldown. Je také poměrně solidní podpůrnou postavou, ale funguje nejlépe, když hraje primárně jako prodejce sekundárních škod s trochou základní role podpory.

  S ohledem na to obecný obrys pro vytvoření Nejlepší tým Yelan je možné.

  • První postava v tomto týmu by měla být a Primární prodejce poškození To hraje dobře s prvkem Hydro a Yelanem obecnou dovedností.
  • Druhý člen týmu by měl být Yelan. Je snadno jednou z Genshin Nejsilnější prodejci sekundárních škod a bez námahy svítí v této roli.
  • Třetí postava by měla být nějaká Podpěra, podpora aktivum. Tuto roli může vyplnit Yelan, ale obecně je lepší mít její funkci primárně jako prodejce sekundárních poškození.
  • Konečný člen týmu může být jakýkoli druh charakteru ale měl by být vybrán na základě toho, co tým nejvíce potřebuje. Může to být léčitel, štít nebo dokonce jiný prodejce poškození v závislosti na složení týmu, který si hráči vyberou.

  Yelan držel luk po boku a díval se doprava, zatímco byl obklopen hydro

  Pět nejlepších skladby týmu Yelan Dopad Genshin

  Obecně, nejlepší tým pro Yelan být zapnutý je ten, který se primárně zaměřil na buď Hyperbloom nebo Odpařte si elementární reakci. To znamená, že některé z nejlepších postav, s nimiž může být v týmu, jsou:

  • Pětihvězdičkový elektrolearmový charakter Raiden Shogun
  • Pětihvězdičkový hydro katalyzátor charakter Sangonomiya Kokomi
  • Pětihvězdičkový charakter dendrového katalyzátoru Nahida
  • Pětihvězdičkový pyrolearmový postava Hu Tao
  • Pětihvězdičková geolearmová postava zhongli
  • Čtyřhvězdičkový charakter elektrického meče Kuki Shinobu
  • Čtyřhvězdičkový charakter hydro meče Xingqiu
  • Čtyřhvězdičkový pyro meč charakter Bennett
  • Čtyřhvězdičkový pyrolearmový charakter xiangling

  Určitě existují i ​​jiné postavy, které mohou dobře fungovat s Yelanem, ale ty jsou nejlepší z nejlepších pro doplnění její jedinečné dovednosti. S ohledem na tyto jedinečné postavy je zde pět z Nejlepší týmové kompozice pro Yelan které můžete vytvořit.

  Yelan držel její hydro laso vedle plovoucí matrice

  1) Yelan, Raiden Shogun, Sangonomiya Kokomi a Nahida

  Jedná se o velmi nákladný tým složený ze čtyř jedinečných pětihvězdičkových postav, ale síla, kterou tato kompozice dokládá dohromady, stojí za to náklady. Ze všech Genshin Týmy, které můžete vytvořit, toto je můj osobní favorit a je tým, se kterým aktivně beru svět Teyvat.

  Kombinace prvků v tomto týmu má za následek sestavu, která je primárně soustředěna kolem hyperbloomové elementární reakce. Všechny čtyři znaky mohou většinou fungovat v jakékoli roli, v níž jsou potřeba.

  Yelan bude fungovat jako sekundární prodejce škod nebo podpora, Raiden Shogun může hrát jako podpora, prodejce sekundárních škod nebo prodejce primárních škod, Kokomi by měl většinou fungovat jako podpora a léčitel a Nahida může být primárním prodejcem škod, podpory nebo může být primárním škod Prodejce sekundárních škod. Doporučuji používat Raiden Shogun jako své DPS, Yelan jako vašeho sekundárního prodejce poškození, Nahida jako podpůrné jednotky a Kokomi jako léčitele i podpora.

  Protože tento tým má dvě vodní postavy, hráči získají hydro elementární rezonanci. To znamená, že budou postiženi prvkem pyro po dobu 40 procent a také zvýší maximální zdravotní body o 25 procent. Celá stupnice dovedností Yelana založila na základě toho, kolik zdraví má, takže zajištění toho, že má hodně, je nápomocné pro její úspěch na bojišti.

  Yelan klouzala doprava s pažemi namířenou smečku a jejím vodní lasem v ruce

  První dovednost v Ascension Ascension Ascension však také poskytuje více zdraví v závislosti na tom, kolik jedinečných prvků je v týmu přítomno více.

  • Pokud je přítomen jeden typ prvku, pak se maximální zdravotní body zvýší o šest procent.
  • Pokud jsou přítomny dva typy prvků, pak se maximální zdravotní body zvýší o 12 procent.
  • Pokud jsou přítomny tři typy prvků, pak se maximální zdravotní body zvýší o 18 procent.
  • Pokud jsou přítomny čtyři typy prvků, pak se maximální zdravotní body zvýší o 30 procent.

  Kvůli této dovednosti je Double Hydro ve skutečnosti nejlepším způsobem, jak maximalizovat Yelanův potenciál. Kombinace bonusu s dvojitým hydro s těmito tří jedinečnými prvky Bonusové granty Zvýšení zdraví o 43 procent.

  2) Yelan, Hu Tao, Xingqiu a Zhongli

  Pokud hledáte tým, který je zaměřen na jinou elementární reakci, může být tato mocná sestava pro vás ten, kdo. Dovednosti těchto čtyř postav kombinovaly nesmírně dobře pro odpařování elementární reakce.

  Hu Tao bude v tomto týmu primárním prodejcem škod a stráví nejvíce času na bojišti propuštěním intenzivního pyro poškození proti nepřátelům. Yelan vyplní mezery mezi cooldowny Hu Tao a bez námahy aplikuje hydro, aby zajistila, že je aktivována silná odpařování elementární reakce.

  Yelan zvedl ruku a těšil se s některými nepřáteli, které vyloučila v pozadí

  Xingqiu také funguje jako prodejce sekundárních škod, který pomáhá aplikovat hydro a vyplňuje mezery mezi dovednostmi Hu Tao. Mít ho v týmu také zajišťuje, že Yelan udržuje výkonný bonus za hydro elementární rezonance.

  Nakonec se Zhongli připojí k seznamu a poskytne nejtěžší štíty Genshin a zajistěte, aby tým zůstal v bezpečí. Jeho výkonná sada dovedností a štítů geo dovedností je obzvláště užitečná pro Hu Tao kvůli její jedinečné dovednosti zdraví.

  3) Yelan, Nahida, Xingqiu a Kuki Shinobu

  Tento tým je další plnou sestavou pro výrobu hyperbloomové elementární reakce. Nahida pracuje jako primární prodejce poškození, která žádá Dendro na nepřátele pro Yelan a Xingqiu, aby pak aplikovala Hydro. Yelan si opět zachová tuto silnou hydro elementární rezonanci díky přidání sekundárního vodního charakteru v této sestavě.

  Konečný člen tohoto týmu, kterým je Kuki Shinobu, pak přichází, aby aplikoval elektrický prvek, který úspěšně aktivuje hyperbloom. Kuki Shinobu má také solidní uzdravovací dovednost, která zajistí, že tým zůstane zdravý a bezpečný během boje.

  4) Yelan, Raiden Shogun, Zhongli a Nahida

  Raiden Shogun a Nahida jsou dva z Genshin Nejlepší postavy a pravděpodobně dva nejlepší, a proto se v této sestavě znovu připojí k Yelanovi. Tento tým je další možností postavenou kolem hyperbloomové elementární reakce.

  V této sestavě funguje Nahida jako prodejce primárního poškození, zatímco Yelan vyplní mezery mezi jejími cooldowns a může také v případě potřeby poskytnout podporu. Raiden Shogun funguje stejným způsobem jako Yelan a může fungovat jako prodejce sekundárních škod nebo podpora v závislosti na tom, kde ji hráči potřebují.

  Yelan se naklonila dopředu o stůl se složenými rukama

  Obecně je to nejlepší nápad stavět jak Yelan, tak Raiden Shogun způsobem, který jim umožňuje snadno přepínat mezi prodejcem sekundárních poškození a podporou. To jim umožňuje být velmi univerzální a bude dobře sloužit celému týmu. Posledním členem týmu je Zhongli, který splňuje svou roli silné podpory a poskytuje nesmírně tvrdé štíty, aby zajistilo, že jeho spoluhráči zůstanou v bezpečí.

  Tento tým neposkytuje bonus za dvojitou hydro elementární rezonanci, ale uděluje bonus za maximální zdravotní bod 30 procent kvůli přítomnosti čtyř jedinečných prvků. Existuje také potenciál vytvořit různé elementární reakce s touto sestavou, protože má čtyři prvky, což znamená, že má několik různých bonusů, které nahradí, že chybí hydro elementární rezonance.

  5) Yelan, Raiden Shogun, Xiangling a Bennett

  Pokud jde o kompozice týmu Yelan, je to jedna z nejméně nákladných, ale stále mocných možností. Xiangling i Bennett jsou čtyřhvězdičkové postavy, které nejvíce Genshin Hráči již pravděpodobně získali.

  Yelan a Raiden Shogun jsou oba exkluzivních pět hvězdiček, ale hráči mohou pracovat na jejich získání jak pro tuto sestavu, tak pro tuto sestavu a v případě potřeby používat náhražky. Toto složení týmu je postaveno na přetížených a odpařováních elementárních reakcí.

  Yelan se uvolňuje, zatímco se opírá o strom a dívá se doprava

  Raiden Shogun pracuje jako primární prodejce škod v tomto týmu, zatímco Yelan opět funguje jako prodejce sekundárních škod, který vyplňuje mezery. Yelanův hydro je v této sestavě nesmírně zásadní, protože je nápomocná při odpařování elementární reakce.

  Xiangling je také jednotkou sekundárního poškození poškozením, ale místo toho pracuje na aplikaci Pyro pro přetíženou elementární reakci, která bude aktivována v kombinaci s Electro Raiden Shogun. Konečným členem tohoto mocného týmu je Bennett, dynamická postava, která může efektivně aplikovat Pyro a poskytovat užitečnou podporu léčení. Bennettův elementární výbuch také udělí zvýšení útoku, který je pro celou stranu nesmírně užitečný.

  Spisovatel štábu v Dot Esports se primárně týká Minecraft, Genshin Impact, MC Championship (MCC), Disney Dreamlight Valley, General Gaming a Streamování. Celý svůj život nadšeně psala a hraje a nyní tráví svůj čas kombinováním dvou. Kacee promovala na San Diego State University v roce 2021 s bakalářským titulem v angličtině a certifikátem v kreativní úpravě a publikování. Poté se v roce 2022 připojila k Dot Esports jako spisovatelka na volné noze před přechodem na spisovatele štábu v roce 2023. Ve svém volném čase si ráda kupuje více knih, než dokáže číst, hraní sama nebo s přáteli, pít příliš mnoho čaje, snaží se držet krok se všemi streamery, které miluje, účastní se koncertů, fangirling nad filmy a televizi, poslech hudbu a trávení času se svou rodinou, přáteli a domácími mazlíčky, kteří jsou nejdůležitějšími částmi jejího světa.

  Nejlepší Yelan Team Comps in Genshin Impact

  Jednou z nejlepších pětihvězdičkových postav ve celé hře je konečně získání opětovného spuštění, takže zde jsou nejlepší Comps Yelen Team Comps v Genshin Impact

  Jedna z nejlepších 5hvězdičkových postav ve všech Dopad Genshin konečně získává znovu spuštěno. Yelan je zpět na banneru omezeného charakteru pro 4.0, a pokud jste se rozhodli ji stáhnout, pak jste se rozhodli! Její síla a vysoké poškození jako podpora poškození mimo pole otevírá tolik příležitostí týmu Comp. Má docela vysoce energetické dobití požadavků a potřebuje, aby to prasklo často, ale pokud dokážete tyto potřeby řešit, může se hodit do téměř jakéhokoli týmu Comp ve hře a bude to zlepšit. I když je velmi univerzální, ale podívejme se na některé z nejlepších Yelanských týmů v Genshin Impact.

  Nejlepší Yelan Team Comps to vyzkoušet Dopad Genshin

  Budete chtít hrát Yelan velmi podobným způsobem jako Xingqiu. Ve skutečnosti je jako jeho mnohem lepší verze, ale také dělají také docela vynikající duo. Nejprve se budete chtít připravit se svými podpěrami a poté se zaměřit na Yelan. Použijte její dovednost a pokuste se získat dostatek energie, aby s ní praskli. Jakmile se její výbuch zvýší, vyměňte do svého hlavního prodejce poškození na poli. Užijte si, jak přidávají torrent Yelana poškození jejich vlastních útoků a aplikují spoustu hydro.

  Double Hydro Vape

  Double Hydro Vape comp

  Hutao – Yelan – Xingqiu – Kazuha

  Tento tým se zaměřuje na načtení vodního poškození mimo pole s Yelanem a Xingqiu, aby nastavil prodejce poškození Pryo, aby způsobil maximální poškození. Budete mít tunu hydro z Yelana a Xingqiuho výbuch. Yoimiya je také velmi dobrá volba, jak si vyměnit za tento tým. Kazuha se sadou Viridescent Venerer bude skartovat odpory a bude schopen vířit a seskupit nepřátele. Přináší do comp tunu užitečnosti. Mohl by být vyměněn za někoho, jako je Sacharóza, který může plnit podobnou roli. Dokonce i zbrusu nová Anemo 4 hvězda Lynette, kterou v tuto chvíli získáte zdarma. Pokud vás hodně klepe, můžete se rozhodnout pro štít jako Zhongli nebo Layla.

  Yelan Hyperbloom

  Yelan Hyperbloom comp

  Yelan – Nahida – Kuki Shinobu – Alhaitham

  Hyperbloom je stále jednou z nejsilnějších reakcí Genshin V tuto chvíli a Yelan je jedním z nejlepších přírůstků do tohoto týmu. Je přímým upgradem na Xingqiu v této kompilaci a vykonává stejnou roli jako hydro-aplikátor mimo pole, který také způsobuje tunu poškození.

  Nastavte s Nahidou, použijte Kukiho dovednost pro uzdravení a elektro aplikaci, poté použijte Yelanovu dovednost k použití nějakého hydro a poté aktivujte její výbuch. Vyměňte si Alhaitham a sledujte, jak čísla létají, protože všude bude Dendro, Hydro a Electro poškození. Je to velmi silná sestava s jedním cílem, která je stále vynikající pro menší skupiny nepřátel. Nahida lze vyměnit za Kiraru, aby do týmu přidal stínění. Alhaitham by mohl být zaměněn také za Tighnari, což je obzvláště životaschopné, pokud používáte Kirara.

  To jsou některé z nejlepších týmových kompasů, které se mají použít s Yelanem Dopad Genshin. Pokud ji zatáhnete do aktuálního banneru, určitě zkuste tyto kompasy, pokud máte postavy. A pro více, podívejte se na naše tipy pro nejlepší stavění Yelan Dopad Genshin.

  O autorovi

  Alex Berry

  Alex Berry je na volné noze u Escapista. Alex píše o hrách méně než rok, ale důkladně si to užívá. Poté, co pracoval v marketingu jako jeho hlavní role, není cizí kreativně psaní. Jeho pokrytí sahá od vtipných přebírá nejnovější hry až po spoustu obsahu průvodce. Alex je jack všech obchodů, pokud jde o hry, hraje téměř každý nový titul, který ukazuje slib. Od RPG až po střelce, až po sportovní hry, hraje to všechno, i když má měkké místo pro tahové RPG, které začaly svou herní cestu s kopií Pokémona Red na původním Game Boy. Alex má magisterský titul v oboru podnikání a je fascinován online herní ekonomikami, často tráví spoustu času hledáním způsobů, jak maximalizovat bohatství v těchto hrách (ale místo toho by to měl opravdu dělat v reálném životě).