5 nejsilnějších tvorů v ARK Lost Island (2022), jaká je nejsilnější stvoření archa?

Jaké je nejsilnější stvoření archa

Contents

„Zkrocení Tyrannosaurus je bezpochyby cílem každého válečního nebo válcovacího kmene. Tyrannosaurus je divoký bitvu společník. Existuje důvod, proč je Tyrannosaurus považován za krále dinosaurů. Jakýkoli kmen, který se dokáže zkrotit.”

5 nejsilnějších tvorů v ARK Lost Island (2022)

ARK Lost Island je hra pro přežití sci-fi, která vezme hráče do divočiny ztraceného ostrova. Pozůstalí jsou naplněni nebezpečnými předhistorickými tvory, musí shromažďovat zdroje, bojovat proti dinosaurům, stavět základny, zkrotit různá stvoření a řemeslné předměty, aby přežily ztracený ostrov.

ARK Lost Island DLC je zvláštní, protože je to první, kdo představil tři nová stvoření vybraná komunitou Ark: Spike-Thowing Amargasaurus, Flying Inventory Sinomacrops a divoký pavián dinopithecus. Šéfův stvoření ztraceného ostrova je dinopithecus král. Spolu se svými dinopithecus přisluhovači se král bojí i v srdcích zkušených hráčů.

Mezi další stvoření ztraceného ostrova patří létající stvoření jako Quetzal, Argy a Griffin; vodní stvoření jako Megalodon a Basilosaurus; a hmyz jako červ smrt a mantis. Existují také předhistorické formy obyčejných zvířat včetně Dire Bear (Bear), OVIS (ovce), Maewing (Platypus), Onyc (Bat), Achatina (šnek) a mnoho dalších.

Varianty několika tvorů Alpha, Aberantant a TEK lze vidět na Ark Lost Island. Zde je seznam 5 nejlepších nejsilnějších tvorů na ostrově Ark Lost Island.

Poznámka: Tento článek je subjektivní a odráží pouze názory spisovatele.

5 nejsilnějších tvorů v ARK Lost Island

5) Rex

Tyrannosaurus Rex je jedním z vrcholových predátorů ve hře, která dominuje většině částí mapy ztraceného ostrova. S výjimkou dalších predátorů vrcholu by Rex zaútočil na jakoukoli živou věc. Tyto teropody přicházejí v různých barvách, včetně zelené, hnědé, šedé a červené.

Mají malé váhy rozptýlené po celém těle, břišní část je hladká, velké kostnaté šoky zakrývají páteře, aby je chránily před čelistí jiných predátorů. Jak přežila Helena Walker ve své dokumentaci:

„Zkrocení Tyrannosaurus je bezpochyby cílem každého válečního nebo válcovacího kmene. Tyrannosaurus je divoký bitvu společník. Existuje důvod, proč je Tyrannosaurus považován za krále dinosaurů. Jakýkoli kmen, který se dokáže zkrotit.”

Kromě velkých bitevních hor, Rex je také jedním z nejbezpečnějších dinosu pro dopravu. Na mapě Lost Island (25, 50) a (30, 30) jsou některá běžná místa pro tření Rex.

4) Wyvern

Přímo z evropských legend jsou wyverns hrůza oblohy. Dvě varianty dostupné na ostrově ARK Lost Island jsou Ice Wyvern a Fire Wyvern. Vlastní dvě nohy jako ostatní Avians, upravené tělo a kožená křídla, oheň wyverns se obvykle objevují v odstínech červené, oranžové, hnědé a ledové wyverns v barvě modré a bílé.

Tato létající hrozba může chrlit projektily z páru žláz uvnitř jejich úst. Projektily závisí na typu Wyvern. Wyverns jsou skvělí transportéři, dino dopravci, lovci Giga/Titan a válečné hory. V ARK ztraceném ostrově najdete Fire Wyverns v příkopu Wyvern na (30, 60) a Ice Wyverns na (33, 35) v oblasti řeky Corsair.

3) Giganotosaurus

Giganotosaurus, doslova znamená „obří jižní ještěr“, je druhým největším dinosaurem ve hře přežití Ark ARK. Gigy jsou ještě větší než T-Rex nebo Spinosaurus. Boj a používání zkrocené gigy jsou nebezpečné práce.

Giganotosaurus má schopnost vzteku, která rychle zvyšuje svou sílu a vytrvalost při útoku. Když je zkroucen, jeho vztek může stále přimět toto nebezpečné dino zapnout členy vlastního kmene.

Dokonce i poté, co znali skutečnost, některé kmeny stále riskují, že zkrotí, jen kvůli jejich naprosté síle a majestátní přítomnosti na bojišti. Giga se většinou používá jako farmář masa, Guardian, Battle Tank, Rock Elemental Defense, Alpha Hunter a Titan Killer. Několik nejlepších míst k nalezení giganotosaurus na ztraceném ostrově je 36,28 a 45, 69.

2) Titanosaur

Titanosaur je jediný největší dinosaurus v přežití arch. Je tak velký, že je obvykle vykreslen do hry daleko před ostatními zdroji, stromy a zvířatami. Jedinými tvory, kteří mohou soupeřit s tímto masivním tankem, jsou Titani, Rockwell a Alpha Deathworm. Tento humongus dino má obrněné desky kostních výčnělků, jako je brnění, po celém těle a je imunní vůči jakýmkoli narkotickým účinkům.

Tento sauropod agresivně jí rostliny a přiblížení se k němu je velká chyba, že přeživší nebo jiná stvoření se obvykle zdrží tvorby. Je těžké to zkrotit, a poté, co byli zkroteni, přestanou jíst, takže přeživší mohou použít pouze, dokud se nehladí k smrti.

Titanosaurs jsou skvělí základní torpédoborce a jejich gigantická velikost umožňuje pozůstalým stavět mobilní základny a řemeslné stanice na nich. V ARK Lost Island jsou titanosauři vzácné tvory, které někdy najdete na (45, 67) a (56, 79).

1) King Dinopithecus

Dinopithecus král je šéf dino z arch ztracené ostrov dlc. K dispozici ve verzích Alpha, Beta a Gamma, jedná se o největší variantu dinopithecus. Je to ještě větší než Megapithecus. Je samozřejmé, že tento šéf Dino je nejsilnějším stvořením v ARK Lost Island. Přestože byl přibližně pětinu své velikosti, může dinopithecus král se svými přisluhovači snadno porazit titanosaur.

Pokud jde o vzhled, dinopithecus král je obrovskou verzí normálního dinopithecus, který nosí helmu Rex-Skull, náramku vyrobené ze keřů, je vybaveno velkými drápy a hroty Amargasaurus. Barva helmy Rex-Skull a vousy se mění v závislosti na úrovni obtížnosti: červená pro alfa, modrá pro beta a zelenou pro gama.

Král má v bitvě tři typy přisluhovačů: normální dinopithecus, dinopithecus jezdí na Amargasaurus a dinopithecus létající s Sinomacrops.

Jaké je nejsilnější stvoření archa?

1. Rex. Je obtížné zahájit tento seznam s čímkoli jiným než predátorem vrcholu dinosaurů. Rex je nejsilnějším z jakéhokoli dinosaura v archu: přežití se vyvinulo a určitě stojí za to skličující úkol zkrotit.

Co je nejsilnější monstrum v arch?

Giganotosaurus je nejsilnější ze všech zkrotných tvorů v Arch. Ve hře jsou však šéfové, kteří jsou ještě 10krát silnější než Giganotosaurus. Navíc můžete jít s rexem, který je poměrně agresivnější než giganotosaurus.

Co je nejsilnější dino?

Tyrannosaurus Rex samozřejmě měl sílu nazvat „nejsilnější dinosaur“. Rex, latinské slovo znamená „král“, odráží královský stav, který dosáhl kvůli jeho impozantním charakteristikám.

Co je nejvyšší dino v arch?

Maximální úroveň pro divoká stvoření a divoká tek stvoření před zkrocením je 150 a 180. Po zkrocení mohou být úrovně 224 nebo 269. Jedinou výjimkou je dinopithecus, přičemž 500 je jejich tvrdý.

Co je to nejvzácnější ark dino?

Phoenix (Rarity: 1 na mapu, pouze během vlny Heat vlny)

Phoenix je zdaleka nejvzácnějším stvořením ve všech Arch: přežití se vyvinulo.

Top 10 OP Tames in Ark Survival se vyvinul (komunita hlasovaná)

Co je větší než rex v arch?

Giganotosaurus, který je největším dinosaurem Theropodu v Arch, lze snadno identifikovat z dálky, většinou kvůli své naprosté velikosti, která je asi trojnásobkem velikosti rexu nebo zhruba stejné velikosti jako brontosaurus. Jeho ústa také visí otevřená, což udržuje své velké množství zubů vždy vystavené.

Může giganotosaurus porazit t-rex?

Gianotosaurus i Tyrannosauru Rex byli predátoři vrcholu. V boji mezi Giganotosaurusem a T-Rexem by Tyrannosaurus vyhrál. Oba dinosauři jsou navzájem docela podobní, ale jejich přístupy k boji by změnily svět.

Který dinosaurus může porazit T-Rex?

V Jurassic Parku 3 Spinosaurus snadno porazil T-Rex tím, že pevně zaťal krk mezi čelisti.

Kdo by vyhrál T-Rex nebo Spinosaurus?

V boji T-Rex vs Spinosaurus by T-Rex zvítězil pryč. Spinosaurus má výhodu, že je schopen přepadení T-Rex na okraji vody, a to by mohl být osamělý scénář, kde T-Rex prohraje.

Jaká je nejsmrtelnější zbraň v archu?

1 longneck puška

Snadno nejlepší zbraň ve hře, Longneck Rifle má úžasný rozsah, způsobuje extrémní poškození a je snadné ji získat. Zbraň i její munice jsou levné a žádný hráč nelituje. Přidání rozsahu k němu je nejlepší strategie a umožní hráčům zabít jakoukoli netušící kořist.

Jaká je nejrychlejší hora v arch?

Mnoho hráčů cituje Cerebrus jako jeden z nejrychlejších a nejúčinnějších hor, které lze získat ve ztracené arch. Má působivou rychlost Mount 500, což umožní hráčům cestovat po světě v nejkratší možném čase. Mount Cerberus má také nejdelší dodge ve hře, což dále zvyšuje jeho celkovou rychlost.

Jaká je 5 nejsilnějších zvířat v arch?

Top 5 nejsilnějších tvorů v archu: vyvinuté přežití jsou T-Rex, Giganotosaurus, Brontosaurus, Plesiosaur a Mosasaurus. Všechna tato stvoření jsou neuvěřitelně mocná a mohou snadno sundat většinu ostatních tvorů. Jsou nezbytné pro každého hráče, který se snaží přežít v archu: přežití se vyvinulo.

Je giga silnější než Rex Archa?

Celkově jsou tek rexes nejlepší. Ano, Giga má více melee, ale Rexes vás nezabije, když dostanou škodu, a můžete je přivést do každého šéfa.

Co je nejlepší dino pro boje šéfa?

Největší zvíře, které můžete přinést, je Rex. Potřebujete něco s dobrou základnou HP a melee, abyste měli šanci proti šéfům, takže Rex je volbou č. 1, ale Theri a Megas vypadají jako možní dobrých kandidátů také. Dobré sedla jsou velmi důležité bez ohledu na to, co přinášíte, a pokud je to možné, dobré statistiky z chovu také.

Jaký je největší kaiju v archu?

Král Titan je přibližně 156.8 metrů vysokých a 266.1 metry dlouhé, snadno z něj dělá největší stvoření, jaké kdy bylo zavedeno do archy, tyčí se nad ostatními Titany.

O čeho se dinosaurus bál?

Rex. Ve skutečnosti to vůbec nebylo na vrcholu potravinového řetězce. Stále to žilo ve strachu z jiných, primitivnějších karnevorních dinosaurů zvaných allosaurs, kteří byli vrcholovými predátory dne.

Kdo je králem všech dinosaurů?

Král všech dinosaurů Tyrannosaurus rex.

Kdo by vyhrál Therizinosaurus vs T-Rex?

Tyrannosaurus rex by v boji snadno zabil Therizinosaurus. V úplném vyfukování vyhrává Tyrannosaurus Rex každou jednotlivou kategorii a jistě vyhraje boj.

Co zabilo Giganotosaurus?

Therizinosaurus a T-Rex Kill Giganotosaurus | Jurassic World: Dominion [4K]

Kdo by vyhrál Spinosaurus nebo Giganotosaurus?

Giganotosaurus by vyhrál boj proti spinosaurus. Nemůžeme si pomyslet velkou velikost Spinosaurus za schopnost zabít dalšího masivního dinosaura. Giganotosaurus také mohl být téměř polovinou váhy spinosaurus, nebo to mohlo vážit téměř stejné.

Co je druhý nejsilnější dinosaurus?

Jurassic Park: 20 nejmocnějších dinosaurů, zařazených

 1. 1 Giganotosaurus.
 2. 2 Tyrannosaurus Rex. .
 3. 3 Mosasaurus. .
 4. 4 Therizinosaurus. .
 5. 5 atrociraptorů. .
 6. 6 Velociraptorů. .
 7. 7 Indominus Rex. .
 8. 8 Indoraptor. .

Jaké jsou nejsilnější Tames v Arch?

10 nejlepších dinosaurů, které zkrotí v archu: přežití se vyvinulo

 1. 1 Rex. Rex není divu, že jeden z nejsilnějších dinosaurů ve hře.
 2. 2 Argentavis. Argentavis je nejlepší volbou pro prozkoumání mapy ARK. .
 3. 3 Snow Owl. Toto je jedno z nejlepších tvorů, které se zkrotí v archu. .
 4. 4 Troodon. .
 5. 5 brontosaurus. .
 6. 6 Gacha. .
 7. 7 Giganotosaurus. .
 8. 8 Griffin. .

Co je nejrychlejší archa ptáka?

Někteří z vás to možná už uhodli, ale pro ty, kteří nemohli uhodnout správného letáku, je to Wyvern. Ano, mocný Wyvern, který ovládá království archa.

Co je silnější Spino nebo Rex Archa?

Pro chov masa/šéfů jsou rexy mnohem lepší, pro obecné bojové spinosy jsou lepší. Spinos může pracovat pro šéfy. Pro: Rovnoměrné nebo lepší DPS (zejména s vodním buffem). Nevýhody: Méně HP a jsou větší (nepříjemné, aby se vešly na platformu Obelisk).

[Top 10] ARK Survival nejsilnější dinosaury (a jak je získat)

[Top 10] ARK Survival nejsilnější dinosaury (a jak je získat), 10 nejlepších dinos archa

Rychlý průvodce zkrocení Megalosaurus: ARK: Přežití vyvinuté tipy a triky

Megalosaurus má neuvěřitelně vysoké poškození. Navíc tento dinosaurus přichází s velkým zdravím a výdrží, což je vlastností, díky nimž je cenný válečník. Je to jak jeschodové, tak chované a s posílením partnera může dokonce soutěžit s reapers nebo rockovými Drakes. Jeho útoky vyžadují během noci malou vytrvalost a způsobují velké škody. Od kousání až po popadnutí a přepravu jiných tvorů je Megalosaurus opravdu působivý.

Co dělá Megalosaurus skvělým:

 • 4 silné útoky
 • Je to jedno ze tří pozemských tvorů, které dokáže nést další stvoření
 • Perfektní bitevní hora v noci
 • Může shromáždit vejce Drake

9. Deinonychus

Jak získat deinonychus:

Ark, jak zkrotit deinonychus Feathered Raptor (nový Valguero Dino)

Nejbližší součástí Deinonychuse je, že jej nelze zkrotit. Musíte ukrást divoké vejce, vylíhnout ho a vychovávat dítě nejlepší způsob, jak můžete. Úsilí však stojí za to, protože tento teplý dinosaurus není jen nadřazený lovec, ale také nebojácný bojovník. Může stoupat, může skočit a může kousnout a vyvolat masivní krvácení na jeho oběti, což z něj činí stvoření, které stojí za to se obávat.

Co dělá Deinonychus skvělý:

 • Je to jeden z nejsmrtelnějších bojovníků
 • Malé rozměry mu poskytují lepší obratnost a zlepšenou rychlost
 • Je to neuvěřitelně efektivní jako bojovník
 • Alpha-Slayer
 • Má jediné krvácení, které pracuje na šéfcích

8. T rex

Ark, jak zkrotit rex – jak sólo zkrotit rex

T-Rex je pravděpodobně nejoblíbenější masožravkou na mapě. Jeho obrovské rozměry a děsivý vzhled z tohoto dinosaura je jedním z nejmocnějších bojovníků. Jeho řev vyděšené nepřátele okamžitě, což je přimělo na chvíli omráčit, zatímco jeho sousto způsobí 62 poškození. T-Rex, který má neuvěřitelně velký zdravotní bazén, je také dokonalým tankem. Navíc se pohybuje mnohem rychleji než jiné silné, objemnější stvoření.

Co dělá T-Rex skvělým:

 • Je to perfektní zastrašování
 • Lze použít jako tank na nájezdu
 • Jedná neuvěřitelně vysoké a trvalé poškození
 • Efektivní při shromažďování syrového masa

7. Rock Drake

Jak získat rock Drake:

Základy arch: Rockdrake a jak získat jejich vejce! – Vše, co potřebujete vědět!

Nejprve představí v Abberation DLC, Rock Drake rychle shromáždil uznání každého. Nejen, že je to nádherná krotká, je to také efektivní a mocný. Se speciálními schopnostmi, jako je přepínací horolezectví a přepíná camo, Rock Drake odemkne kreativní způsoby boje proti nepřátelům. Musíte inkubovat jeho vejce a zvednout dítě, ale mějte na paměti, že nepřijímá syrové maso jako jídlo. Pěstování mladého draka je obtížné a vyžaduje bezejmenný jed.

Co dělá rockový Drake skvělý:

 • Může být použit jako terénní transport
 • Působivé horolezecké a klouzavé schopnosti, které jsou perfektní v jeskyních
 • Zkušený zloděj vajec
 • Má jedinečnou schopnost se otočit, stejně jako jeho jezdce neviditelný
 • Je to efektivní bezejmenný lovec

6. Wyvern

Rychlý průvodce zkrocení Wyvern: ARK: Přežití vyvinuté tipy a triky

Wyverns jsou ohromující letáky. Najdete je v 5 variantách, každý se svým zvláštním vzhledem a schopnostmi, nejsilnější je považován za Lightning Wyvern. Obvykle se nacházejí létající kolem horských oblastí a mohou být velmi agresivní. Mezi speciální útoky patří dýchací oheň // led nebo blesk, stejně jako střelba jed. Poškození je vysoké a okamžité a může dokonce obejít většinu brnění. Ještě více je každý Wyvern imunní vůči útokům svého druhu.

Co dělá Wyvern skvělý:

 • Je schopen nést spoustu tvorů
 • Jeho zvláštní útoky jsou efektivní a působivé
 • Kousnutí tak silné jako plesiosaur, díky čemuž je skvělý sběratel masa
 • Titan Hunter kvůli úžasné rychlosti a poškození

5. Brontosaurus

Jak získat brontosaurus:

Základy archů brontosaurus – vše, co potřebujete vědět

Brontosaurus je klasický dinosaurus, se kterým jste se pravděpodobně setkali v prvním dni archy. Tento klidný býložravec je však jedním z nejpodivnějších tvorů, jaké kdy najdete, kvůli jeho velikosti a vysokému poškození melee. Vyrazí všechno, co jim stojí v cestě jedním ocasním útokem a získává každý zdroj k dispozici v této oblasti. Bronto je známé svým velkým poškozením AOE a základní, což je ideální pro obhájce.

Co dělá brontosaurus skvělým:

 • Je to nejúčinnější půda jasnější
 • Je to jediné stvoření s mimořádně velkým vejcem, které je docela snadné zkrotit
 • Brání stvoření tím, že je skrývá mezi jeho nohy
 • Neuvěřitelně efektivní obránce zdi PvP
 • Mobilní základní platforma

4. Mosasaurus

Jak získat Mosasaurus:

Rychlý průvodce zkrocení Mosasaurus: ARK: Přežití vyvinuté tipy a triky

Největším predátorem oceánu všech dob je jistě Mosasaurus. Ležák a silnější než megalodon, toto stvoření je pro pokročilé hráče vynikající krotkou. Je to opravdu silné, způsobuje 100 poškození na melee na útok a přestože je těžké jej zkrotit, jeho účinnost stojí za to. Použijte výjimečný Kibel a modlete se za štěstí, to je vše, co vás mohu získat. Dalším zajímavým faktem je, že je to jediné stvoření ve hře s poškozením 1: 1 – procentuální stupnice melee.

Co dělá Mosasaurus skvělým:

 • Flexibilní, výkonné čelisti, stejně jako druhá sada zubů, které způsobují největší poškození
 • Položka s vysokým zdraví je ideální pro bitvu
 • Ukládá velké množství oleje a může shromažďovat biotoxin
 • Perfektní jako cestovní hora, díky své vysoké rychlosti základního
 • Extrémně vysoké poškození

3. Giganotosaurus

Jak získat giganotosaurus:

Ark – Jak sólo zkrotit gigu *nejjednodušší způsob!* Se základním vybavením!

Giganotosaurus je nejsilnějším teropodem v archu díky své obrovské velikosti a silným útokům na své nepřátele. Jeho hlavní útok zahrnoval ztrátu 1% zdraví za sekundu. Trvá to 5 sekund a obvykle je smrtící, pokud se opakuje. S 500 poškozením melee na kousnutí při 0 nákladech na výdrž je Giga opravdu působivá. Při vstupu do režimu vzteku se jeho oči staly žlutě a dostává se do podpory poškození, které trvá 20 sekund. Je téměř nemožné prohrát bitvu s tímto stvořením.

Co dělá Giganotosaurus skvělým:

 • Je to zkrocený pozemní dino, který může zničit kamenné struktury
 • Fantastický strážce
 • Vysoké poškození melee
 • Perfektní shromážděné a transportér syrového masa
 • Titan Killer

2. Titanosaurus

Jak získat Titanosaurus:

Ark: SE – sólo zkrocení titanosauru! Trvale zkrocení | Průvodce zkrocení dino

Proč Titanosaurus? Protože navzdory své mírové náladě může toto obrovské stvoření porazit vše kolem něj a mít 1 000 poškození na blízko a přední útoky. Není to lovec, ne obávaný masožravec s ostrými zuby, ale jakmile bude zkrocený, může dokonce porazit Gigas. Použijte toto mocné stvoření jako mobilní základnu, efektivně shromážděné a kovové torpédoborce a staňte se neporazitelnými.

Co dělá Titanosaurus skvělým:

 • Nabízí 1000 poškození na melee za útok
 • Útoky plavání i terénu na blízko
 • Je to mobilní základna a funguje jako řemeslná stanice
 • Může zničit kovové, snadno rozbíjet základny

1. Reaper Queen

Jak získat královna Reaper:

ARK – Jak zkrotit sekačku a jak se dostat impregnovaný reaper Queen! Aberace

Reaper Queen nelze zkrotit a domestikované nejsou schopny zkrotit, takže je jasné, že nejsilnější stvoření ve hře je také nejtěžší získat. Chcete -li získat reaper, musíte být impregnovány královně sekačka, kterou lze nalézt pouze v radioaktivních oblastech mapy. Reaper může vystřelit jedovaté projektily, řvát, točit a kousat, aby způsobil poškození 75.

Co dělá královna Reaper Great:

 • Může se vytěsnit a ukládat cennosti, pracovat jako skrytý trezor
 • Ideální pro přepadení a agresivně útočí
 • Jakékoli stromy, které s ním přicházejí do styku, okamžitě padají
 • Jeho kyselý sprej může dokonce střílet Wyvern na zem
 • Nejúčinnější průzkumník záření

Možná vás také zajímají:

 • [Top 5] ARK Survival Best Character Builds
 • [Top 10] ARK Survival se vyvinul Best Dinos
 • [Top 10] ARK Survival se vyvinul Nejlepší Tames a proč jsou skvělí
 • [Top 10] ARK Survival Best Flying Dinos a proč jsou skvělé
 • [Top 5] ARK Survival se vyvinul nejlepší brnění a jak je získat
 • [Top 10] Nejlepší umístění na přežití Ark ARK a proč jsou tak dobří
 • [Top 15] ARK Survival se vyvinul nejlepší mody
 • [Top 5] Přežití Ark se vyvinulo nejlepší rybářské návnady
 • 10 nejlepších zbraní v archu: přežití se vyvinulo
 • 25 Nejlepší archa: Vyvinutá nastavení přežití, která vám poskytují výhodu
 • [Top 5] ARK Survival Best Berry Gatherers