5 věcí, které byste měli vědět o League of Legends Patch 8..

Patch 8.

.

.

Poslední záplata roku je tady, tak nějak. .24 obsahuje poslední velké změny, které hra dostane do roku 2019, ale bude zde menší aktualizace, nazvaná Patch 8.24b, to se uvolní někdy v polovině prosince.

. Tmavá sklizeň také konečně získává svůj tolik potřebný Nerf.

Mezitím několik šampionů bude vypadat a znít trochu hezčí poté, co oprava aktualizuje jejich vizuální prvky, a zimní kůži hry na rok 2018 se přidají. Dochází také několik hodnocených změn, které se dostanou do tréninku v preseason, než se oficiálně zahájí příští rok.

.. .

, . . . Neeko je pravděpodobně také posledním šampionem, který bude vydán v roce 2018.

Tmavá sklizeň je znečištěna, takže byste už neměli vidět sedm hru

. Vzhledem k tomu, že některé hry mají až osm nebo devět šampionů používajících Rune, jeho poškození se sníží na polovinu, doufejme, že to trochu vyváženější a přináší věci jako Electrocute zpět do meta.

Jo, divize V odchází a spíše než degraduje všechny vzpoury úrovně, dává každému, kdo je v současné době v divizi V a propagaci. . Kromě toho tato oprava také přidává do nového propagačního systému, ale musíte být bez toho, abyste to viděli. Přidávání se také dochází k řazem a železným řadám.

Několik šampionů získalo vizuální a zvukové aktualizace

Někdy šampióni stárnou a to je v pořádku. Pro ty šampióny, kteří stále hrají dobře, ale kteří vypadají trochu zvětralé, Riot se vzal, aby jim dal facelift. . Mundo, Teemo a Renekton. Spolu s jejich vizuálními látkami také tito šampióni dostávají také upgradované zvukové efekty pro většinu svých schopností a také některé nové animace. To by je mělo nastavit tak, aby byly na skvělém místě, jakmile začne příští sezóna, protože se pravděpodobně brzy nedostanou přepracování.

Je opět čas, aby se Summoner’s Rift a jeho hrdinové připravili na zimní měsíce a na oslavu, Riot vynáší nové kůže pro Twitch, Dr. . . Ne yi. Je to jen sněhový muž.

.

 • 5 věcí, které byste měli vědět o League of Legends Patch 8.
 • .24
 • League of Legends Patch 8.24 Seznam změn

.

Dobrý den a vítejte v souhrnu záplaty MoBafire – 8.24!

! Irelia , LeBlanc a .

Existuje také řada vylepšení VFX, SFX a Gameplay na několik systémů šampionů a her. !

!

Všechno Poškození založené (5% na cíl pro schopnosti efektu oblasti)

.

Odstraněno:

. Scorch, Liandryho trápení) kromě Ludenovy ozvěny, jejíž účinek je postaven tak, aby se choval jako samostatná schopnost.
 • ! Zůstaňte naladěni pro více informací o tom, kdy bude tento experimentální režim k dispozici.
 • .E. . Nyní je to opraveno!

  . Tyto zkratky nebudou pro šampiony dělat nic bez dalších akcí.

  . .

  Železná úroveň přidána pod bronzem.

  .

  .

  Alistar Headbutt, aby omráčil svůj cíl, aniž by je přemístil, pokud obsadí vzpomínku uprostřed svého kombo W+Q, aby zrušil kombo.

Opravena chyba, která povolila Varusovi spojenci k odpálení Blighted chvění .

Následující kůži budou vydány této opravy.

.

!

! Co si myslíte o rovnováze, změní tuto opravu? Jste nadšení pro změny zařazené do sezóny 9? Budete kupovat některou z nových kůží nebo chromů?

Dejte nám vědět v komentářích níže!

!

. . .

Jedna otázka ohledně vašeho prozatímního hodnosti během umístění. . Ale teď to říká, že už nemůže klesnout, i když ztratíte všechny své hry: je to změna? Než jste viděli svou prozatímní hodnost na OP.? Znamená to, že nyní začnete hrát na mnohem nižší Elo ve svých prvních hrách?

[QUOTE = Hamstertamer] Celkově opravdu dobrý patch. . Hanba, že to přišlo tak pozdě. Jedna otázka ohledně vašeho prozatímního hodnosti během umístění. . ? Než jste viděli svou prozatímní hodnost na OP.? ?

Noooo. studna. Temná sklizeň, ale to byl tvrdý nerf .

. . . [img = https: // viněta.Wikia…PNG/Revize/nejnovější?

!

. .

Samotný koncept runy pracující na schopnostech dlouhého dosahu s 0 protihráči (na rozdíl od Arcane Comet, který lze vyhnout) je vážně toxický pro zdraví hry a nejhorší nápad vůbec.

Také o tom přemýšlejte: protože se musí tvrdě nerfikovat, protože to funguje na dlouhém doletu, který umožňuje zemědělské nekonečné hromádky (DH Karthus, Zoe atd., Které by prostě neměly existovat období), nyní jsou to vlastně Nerfing Melee AutoTacking džunglery , což byli tradiční uživatelé starého DH. . . Lul.

[QUOTE = Hamstertamer] Upřímně řečeno, měli by se jen vrátit [[Dark Harvest]], ne nerf to. . . . Přemýšlejte o tom na minutu: jen nerfed [[Diana]] džungle po třetím. . Lul.[/citát]

Tmavá sklizeň . Temná sklizeň se posunula z téměř používání advokátů do runy, které každý šampion může používat právě teď.

.„Co se stalo: [[[Dark Harvest]] se přesunula z téměř pouhých poutavých junglíků do runy, kterou každý šampion může používat právě teď.

!

Permalink | Citace | PM | +Rep 5. prosince 2018 6:59 AM | Zpráva

Tmavá sklizeň .” Co se stalo: Temná sklizeň se posunula z téměř používání advokátů do runy, které každý šampion může používat právě teď.

Výslovně řekli temnou sklizeň maokai ? Lol.

Temná sklizeň Maokai je vlastně docela úroveň boha, protože to prokládá na sazeninách. Obvykle v Aramu jen jen spamové sazenice a máte více než 40 hromádek v pozdní hře.

[QUOTE = Hamstertamer] [QUOTE = Silverman43] LOL Pamatuji si článek Ask Riot z před několika měsíci, kdy uvedli, že „chtěli [[Dark Harvest]], aby byli něčím jen pro některé konkrétní šampióny, ne něco jako [Dark [Dark [Dark [Dark [Dark [Dark [Dark [Dark sklizeň]] [[Maokai]].„Co se stalo: [[[Dark Harvest]] se přesunula z téměř pouhých poutavých junglíků do runy, kterou každý šampion může používat právě teď. ? Lol. Temná sklizeň Maokai je vlastně docela úroveň boha, protože to prokládá na sazeninách. Obvykle v Aramu jen jen spamové sazenice a máte více než 40 hromádek v pozdní hře.[/citát]

Permalink | Citace | PM | +Rep 5. prosince 2018 7:51 | Zpráva

Maokai lol.

Tmavá sklizeň, mohla by být dobrá. Zkusil jsem .

. A e max na Aram s [[Dark Harvest]], může být dobrý. Už jsem to zkusil s [[Arcane Comet]], tak proč ne.

!

.22. ^^

.

[QUOTE = kajikumihoakukei] Jen říká, že chlapi, odkaz na plné poznámky o patch vás pošle na opravu 8.. ^^ To vás zavede [url = https: // na…Leagueoflegends..

. . Ale teď to říká, že už nemůže klesnout, i když ztratíte všechny své hry: je to změna? .? ?

.GG jen hádá v těchto věcech, neberte si jejich výpočet MMR jako fakt. .

Nový systém je trochu jiný, protože můžete umístit do Plat 1 po jedné hře a poté přeskočit sérii, když vyhrajete hry v příštích 9 hrách. Na konci prvních 10 her můžete být dobře do diamantu, zatímco ve starém systému, nejvyšší, co byste mohli být po 10 hrách, je jen Plat 1.

Celkově by výsledek měl být podobný pro většinu hráčů, ale učinili z nich průhlednější a vylepšeni, jak systém funguje, takže je to více obohacující vyhrát hry, protože vidíte, že vaše hodnost stoupá, místo toho, aby se po 10 hrách získala hodnocení a máte. Netuší, co to bude, dokud nebude vaše 10. hra nedokončena.

Jen říká, že kluci, odkaz na plné poznámky o patch posílá vás na opravu 8.22. ^^

Opraveno, omlouvám se. .

[QUOTE = PSIGUARD] [QUOTE = HAMSTERTAMER] Jedna otázka o vaší prozatímní hodnocení během umístění. Již tam byla prozatímní hodnost, prostě jste to neviděli, takže vidět, že to není skutečná změna. Ale teď to říká, že už nemůže klesnout, i když ztratíte všechny své hry: je to změna? .? Znamená to, že nyní začnete hrát na mnohem nižší Elo ve svých prvních hrách?.. Nemají žádné další informace o vašem MMR než vy, jen dělají odhady na základě lidí ve vašich hrách. . Na konci prvních 10 her můžete být dobře do diamantu, zatímco ve starém systému, nejvyšší, co byste mohli být po 10 hrách, je jen Plat 1. Celkově by výsledek měl být podobný pro většinu hráčů, ale učinili z nich průhlednější a vylepšeni, jak systém funguje, takže je to více obohacující vyhrát hry, protože vidíte, že vaše hodnost stoupá, místo toho, aby se po 10 hrách získala hodnocení a máte. Netuší, co to bude, dokud nebude vaše 10. hra nedokončena. .22. ^^ [/QUOTE] Opraveno, omlouvám se. Nevím, jak mi ten chyběl, je to obvykle jedna z prvních věcí, které dělám.[/citát]