5 věcí, které můžete dělat ve World of Warcraft Dragonflight před 10..7 Vydání – Dexerto, 5 věcí, které máte dělat právě teď ve World of Warcraft: Shadowlands

5 věcí, které můžete dělat právě teď ve World of Warcraft: Shadowlands

.

.1.

World of Warcraft Dragonflight Patch 10..7 bude propuštěno 5. září 2023 a přijde s řadou změn a více tradice, které hráči budou následovat spolu s.

I když bude spousta nového obsahu, který si můžete užít, jakmile přijde Patch Day, existuje několik věcí, které byste mohli chtít udělat před vydáním, abyste byli všichni chyceni na příběhových úkolech, dungeonech, nájezdech a dokonce i několika materiálních farmách.

Nejnovější záplata přináší zkušenosti s bonusy, nové možnosti vybavení a přizpůsobení, nové položky a zábavné věci, které můžete shromažďovat z obchodního příspěvku a dokonce i přepracování starých prázdninových zážitků.

.1..

Protože po pádu Raszageth je představeno několik nových postav, budete se chtít ujistit, že dokončíte úkoly kampaně ve svém katalogu, který vám bude automaticky dán, jakmile poprvé půjdete do Valdrakken.

.1.7, a je krátký a sladký. .

Článek pokračuje po reklamě

.

World of Warcraft Dragonflight

Dokončete úsvitu nekonečného mega dungeonu

.

.

Mega Dungeon však na konci spustí cutscén, který je nesmírně důležitý, protože se spojuje a vede k nové tradici přicházející s náplastí 10.1..

.

. Tyto dvě nové formy měny se speciálně používají k upgradu kusů zařízení, aby se výrazně zvýšila jak statistiky, tak úroveň položek.

Článek pokračuje po reklamě

Chcete -li získat celou řadu Flight Kanes a Crests, můžete dokončit příběhové úkoly Zaralek a shromáždit proslulé pro nové obsazení postav pod zemí známé jako Loamm Niffen.

.

I když to není nutné odemknout schopnost upgradovat vybavení, pomáhá shromáždit měnu potřebnou k upgradu několika kusů před novou opravou. .

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

.

.1.7 ve World of Warcraft Dragonflight, včetně toho, který uděluje obrovské množství transmogu pro kohokoli, kdo je ochoten vložit práci.

. .

. .

Článek pokračuje po reklamě

Na druhou stranu, pokud byste raději obhospodařovali vzorce, abyste změnili větší zisk, pokud aukční dům udržuje vzory v pohybu, můžete samozřejmě vyčistit odpadky vedoucí k prvnímu šéfovi na náhorní plošině Sunwell a resetovat jako ostatní žalář.

. .

Článek pokračuje po reklamě

World of Warcraft Wow Affliction Warlock

Připravte se na úroveň alt znaků

Dolování dat na nadcházející 10… I když je stále neznámé, jak budou hráči schopni dostat buff na prvním místě, víme, jak ho udržet v běhu až pět hodin.

Snímek obrazovky buffů uvádí, že provozování časopisu Timewalking Dungeon prodlouží dobu, po kterou buff trvá o 60 minut, celkem za pět hodin a získá až 30% nárůst bonusového zážitku.

To je velmi užitečné pro hráče, kteří mají více alternativních postav, které se na chvíli svědili.

K tomuto bonusu je také připojen úspěch s názvem „Master of the Trouble Timeways“, který lze získat získáním mistrovství časových listů každý týden po pětitýdenní dobu trvání události. .

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Chcete -li připravit své alts na tuto zážitek, měli by je hráči alespoň dostat na úroveň 60, aby provedli obsah dračích ostrovů, jakmile oprava bude naživo. .

.

Článek pokračuje po reklamě

. .

..7. Pro více informací naleznete některé z našich průvodců níže!

5 věcí, které můžete dělat právě teď ve World of Warcraft: Shadowlands

5 věcí, které můžete dělat právě teď ve World of Warcraft: Shadowlands

Jsme několik měsíců po MMORPG Blizzard Entertainment World of Warcraft: Shadowlands A s první částí kampaně oficiálně se to může zdát, že není co dělat ve hře. Slibuji však, že je více než dost, aby vás týden na týden udržel zaneprázdněn. . . Ale to jsou věci, které můžete udělat během jakékoli expanze, upřímně řečeno. Takže jsem sestavil seznam pěti věcí, které můžete udělat právě teď v aktuálním obsahu, abych získal svůj !

Pokud ještě nehrajete Svět války, . .

přišel nový typ herního režimu, Torghast. . Každé křídlo obsahuje různé nepřátele a mechaniky, s nimiž se budou muset potýkat, když stoupají na věž. . ? Toto stoupání věže 18 patr je plné děsivých nepřátel a elity, které vás loví. Dokončení všech vrstev vám poskytne horu, kterou můžete použít v Maw, a schopnost chválit se svým přátelům, že jste to přežili.

World of Warcraft: Shadowlands (Blizzard Entertainment)

Smluvní deníky a úkoly

Prvních několik týdnů jsme strávili v . Nyní je čas, aby nám trochu vrátili. . . . Rep Grind byl vždy požadavkem na létání později v expanzích, spolu se schopností vydělávat na hoře a kovecifické kosmetice. Tyto další postavy Alt můžete také vyrovnat expanzí a vložit je do jiných smluv, abyste zažili všechny příběhy.

Mýtické plus dungeony

. . . . . !

? . Pokud jste v útoku nováčkem, vřele doporučuji zkontrolovat verzi LFR (hledat RAID) před ponořením do dalších obtíží. . Jedna chyba může znamenat rozdíl mezi zabezpečením zabití šéfa a celým vytíraním nájezdu ve větších potížích. Stres se nikdy necítil tak dobře.

PVP

Pokud PVE (Player versus Environment) není docela vaše rychlost, možná se podívejte na stranu PVP (hráč versus hráč) . . Potyčky lze provést ve dvou versus dva nebo tři versus tři zápasy. . . Pokud hledáte něco, co se staví hráče proti sobě, ale stále má nějaký objektivní prvek? . Pokud si myslíte, že máte dovednosti soutěžit na vyšší úrovni, vyzkoušejte svou sílu v jmenovité aréně a podívejte se, jak daleko můžete stoupat.

Tento článek byl původně publikován dne 18/18/21.

Co dělám: Jsem Hermiona Granger GGA. Dohlížím na operace v případě potřeby nejvíce v mnoha různých prostorech, včetně zpráv, videoher, deskových her, rozhovorů. Jmenujete to, mám v sobě nohu.

Kdo jsem: Nerd podle nejpřísnější definice. . Žiji na videích/deskových hrách, fantasy filmech a televizi a všech věcí podivínských.