50 SIMS 4 Gameplay Mods, které musíte vyzkoušet – Ultimate Sims Guides, 30 nejlepších sims 4 mody: top ticks (2022) – Whatifgaming

30 nejlepších simus 4 mody: top tipy (2022)

Contents

Postel, která se sklopí do zdi, zní skvěle pro úsporu prostoru. Základní hra však způsobuje, že tyto postele příliš nefungují. To je místo, kde přichází tento mod. Opravuje murphy postel „chyby“, což je způsobuje, že nefungují méně. Také vám to ušetří starosti, že váš sim umírá z rozdrcení.

50+ Sims 4 Gameplay Mods, které musíte vyzkoušet

Všichni jsme milovníci Sims, ale skuteční hrdinové komunity jsou ti, kteří vytvářejí mody sims 4 herní. Tito tvůrci jsou schopni přidat tolik do našich her, přičemž mnozí z nich nemají žádné tradiční znalosti kódování, takže to, co dokážou, je úžasné.

The Hraní mody Na tomto seznamu se zcela změní, jak hrajete sims 4 a zlepšíte zážitek. Existují mody pro děti, mody pro finance a dokonce Mods pro těhotenství Díky tomu je celý celý zážitek mnohem zajímavější. Rozhodně něco pro každého!

Sims 4 Gameplay Mods

1. Life Decider

Nejprve na našem seznamu sims 4 herní mody je Life Decider To dělá přesně to, co říká, rozhoduje o životě vašeho SIMA! Tento mod umožní vám náhodně generovat dovednosti, kariéru, nepřátele a přátele SIMA, bonusové vlastnosti a další.

To je neuvěřitelná věc, protože někdy prostě nemůžete přijít s ničím zajímavým společnostem s vašimi SIM a to může zlepšit vaše nápady na hraní. Moje oblíbená část je, že dostanete randomizované dovednosti Což je skvělé, protože to naštve, když jsou Sims mladí dospělí s nulovými dovednostmi, které se mohou ukázat pro první polovinu svého života.

Life Decider je Great Sims 4 Gameplay Mods

2. Plátek života

Jeden z nejvíce Populární mody pro Sims 4 vždy byl Plátek života A z dobrého důvodu. Tento mod opravdu mění tolik aspektů vaší hry ve hře.

V tomto modu je příliš mnoho, o kterém si můžete promluvit v tomto seznamu herních modů Sims 4, ale některé z vrcholů zahrnují systém vzpomínek, skutečná reakce na pití alkoholu, menstruační cyklus a systém, který umožňuje vašim simům mít Realistická nemoc.

Zajímavá věc, která byla provedena s tímto mod v.

Plátek života Kompletní verze

3. Smysluplné příběhy

Když byl Sims 4 propuštěn, měli mnoho svých marketingových materiálů zaměřených chytřejší Sims A zejména k tomu emoční systém Zdá se, že to je flop o několik let později. S smysluplné příběhy mod Můžete mít zcela přepracování tohoto emočního systému, díky kterému je pocit vašeho SIM.

Způsob, jakým v současné době funguje ve vanilkové hře, je to, že emoce neustále propadnou jen proto, že váš SIM vstoupil do dobře zdobeného místnosti nebo vešel na někoho, kdo používal koupelnu. Nebudete být v rozpacích 8 hodin poté, co někdo na záchodě uvidíte.

Smysluplné příběhy přidají smysluplné nálady, kde vaši simíci budou mít své emoce rozmanitější a mnohem jemnější a specifičtější nálady jsou schopny posílit ostatní. Například sim s nepříjemnou náladou může to posílit jejich smutnou náladu a zhoršit to pro ně.

Moodlets štěstí se také chovají jinak, protože šťastný není emoce, kterou se lidé cítí každý den a vaši simíci se budou cítit opravdu šťastní, když se stane něco skvělého. Je to opravdu úžasný systém, který můžete vyzkoušet!

Šťastný okamžik Moodlet pro Sims 4

4. Životní tragédie

Pokud hledáte mod, který přidá špatné věci do vaší hry musíte absolutně mít Životní tragédie Ve složce modů. Proč? Tento mod bude doslova způsobit tragické události vašim simům!

Existuje několik věcí, které se stanou mnoha lidem, jako je šikana ve škole a smrtelné nemoci nebo automobilové nehody.

Fatální nemoci jsou podivně věcí, která mě na tomto mod nejvíce vzrušuje, protože to není trest smrti, máte malou šanci, že budete moci dostávat operaci záchrany života, ale nefunguje to pokaždé. Rozhodně musíte vyzkoušet sims 4 Gameplay Mod, pokud nemilujete, jak sluníčko a duhy mohou být Sims 4.

Sims 4 Gameplay Mods Life Tragédie

5. Nezapomenutelné události

Další na seznamu je Nezapomenutelné události mod což vám dá 40+ nových událostí, které můžete hodit do své hry, a některé z nich jsou Opravdu úžasné. Ve hře nemáme dostatek událostí tak, jak je, a jsem tak šťastný, že si budu mít takový mody, s nímž si můžete hrát.

Některé z událostí, které zažijete, zahrnují věci jako:

 • Seznamte se s dítětem
 • Hledání velikonočních vajec
 • Svatební cesta
 • Kolaudační párty
 • Seznamte se s mým partnerem
 • a více!

Existují specifické události, které také poskytnou silné emoce vašeho SIMA, jako je Sims, kteří mají různé reakce na Meet My Partner Event nebo Sims Smutný, když vás vidí, že odejdete na stěhování ven.

To je opravdu úžasné, takže můžete, aby se SIM cítil mnohem dobře zaoblenější a přimět je, aby viseli se svými přáteli a rodinou, opravdu často.

6. Realistické reakce

Jedním z největších problémů, které má mnoho hráčů se Sims 4, je, že reakce na události jsou jen všude nebo zcela neexistují. SIM může být svědkem svých rodičů, kteří se navzájem podvádějí a nebudou tím ani fázováni!

S Realistické reakce Mod Konečně budete mít skutečné reakce na divoké události, které se ve hře odehrávají. SIM, který podvádí svého manžela, bude mít kolem sebe, že budou mít i další simíci, kteří mají negativní reakce, děti budou mít lepší reakce na to, aby jejich rodiče podváděli interakce, a to pro mě to všechno znamená hodně!

Sims 4 Gameplay Mod

7. Rychlejší stravování a pití

To nemusí být to, co jste hledali, když jste hledali mody hraní sims 4, nicméně, rychlejší stravování a pití mod je skvělé, protože vám to otevře mnohem více času na to, abyste mohli hrát hru.

Ve hře Vanilla vaše simíci trvá tak dlouho, než se jí jídlo a mohou být nesmírně frustrující. Bez použití SIMS MODS Budete je nechat postavit, povídat si a vzít hodiny ve hře k jídlu a my na to prostě nemáme čas.

S tímto mod budete mít své simíky posaďte se u stolu a zaměřit se na stravování, které bude trvat asi polovinu času a otevře se mnohem více času na návštěvu Místa Woohoo nebo pracovat na svých dovednostech.

Sim jíst jídlo rychle mod

8. Pohřební mod

Zoufale potřebujeme nové události v Sims 4 a pohřeb je jednou z těch věcí, které absolutně potřebujeme. The Pohřební mod Umožňuje nám skutečně truchlit mrtvý sim. SIMův život není žádný konec, protože to nemáme přirozeně, ale nyní můžete mít své simsové šaty v celé černé a opravdu cítit jejich emoce naplno.

Plná tělocvična kvůli žádnému maturitnímu modu

10. Showtime Mod

Když jsme se dostali The Sims 4: Získejte slavné Opravdu bychom měli získat kariéru zpěváka nebo tanečnice jako jiné způsoby, jak získat slavný Sim, ale Showtime Mod odemkne tyto možnosti pro vás.

S tímto mod se můžete připojit k zcela nová kariéra kde můžete začít hrát koncerty jako zpěvák a můžete nosit kostýmy, vydělávat peníze z koncertů a předvést představení.

Sims Gameplay Mods

11. Prozkoumejte mod

Další nahoru na našem seznamu modů Sims 4 Gameplay je Prozkoumejte mod Kam můžete mít desítky nových králičích děr, aby mohli jít. Mezi tyto typy věcí patří jít na vyjetí, chodit na události, nakupování a další.

Pro některé z těchto událostí, jako je jít zmrzlina, Vaši simíci se skutečně vrátí domů s touto položkou v ruce a přidávají k dobrodružství pocit realismu.

Tento mod také přidává celý systém hazardních her, kde si vaši Sims mohou zvolit hazardní hry doma s tabulkou karty nebo jít do králičí díry, kde si vaše Sims mohou vymyslet až 10 000 Simoleonů a mít příležitost k tomu, aby přijít o peníze.

The Sims 4 Gameplay Mods

12. Životní drama

Hledáte, aby se zážitek SIM stal 100x dramatičtějším? Nehledejte nic jiného než Životní dramatický mod. Nejlepší částí tohoto mod je systém sociální popularity, kde vaši simíci jsou schopni tuto metriku zvýšit, získat důvěru a odhalit tajemství kohokoli, koho chtějí.

Tento mod přidává tolik dalších zábavných funkcí, včetně popáleniny, plastické chirurgie, špinavých tajemství a dalších. Existují dokonce události pro sociální spravedlnost, kde vaši Simové mohou jít do králičí díry, aby bojovali s opravdu důležitými problémy, jako je zneužívání zvířat, rasismus a práva LGBTQ+.

Simové bojují a házejí peníze kvůli životu

Sims 4 Gameplay Mods for Careers & Money

13. 50% nižší kariérní platy

Existuje celá skupina hráčů, kteří absolutně chtějí, aby jejich Sims bojoval a ztěžoval hru, a já jsem určitě členem této skupiny. S 50% nižší kariérní platy Mod můžete nechat své Sims bojovat o vydělávání dobrý příjem a přimět je, aby je trochu žili v Squaloru.

S tím budou vaši simíci vydělávat polovina z peněz, které by normálně vydělali, což na začátku ztěžuje hra a může být zábavnější hrát několik generací v a Formát Legacy Challenge protože po jedné generaci nebudete super bohatí.

Dolní platy mod

14. SIM CITY LANS 2.0

Ve hře jsou časy, kdy chceme mít peníze, aniž bychom na to pracovali a Půjčky SimCity je úžasná volba, která nám umožňuje mít peníze. Pouze pád je to, že to musíme vrátit zpět s 5% úrokem.

Když si půjčíte půjčku, váš SIM dostane do svého inventáře paket půjčky, kde uvidí, kolik plateb zbývá, aby mohli vždy sledovat. To je super zábava a pokud váš SIM je pozdě v provedení platby, začnou dostávat zpožděné poplatky odečtené od svých rodinné fondy.

Ani neztratíte půjčku, když váš sim zemře, další sim musí převzít půjčku a pokračujte v placení zpět, ale máte možnost požádat o odpuštění půjčky a naději na to nejlepší. Tento systém je tak realističtější a mnohem zábavnější možností hraní než jen použití vašeho Peníze podvádějí.

Půjčky SIM CITY

15. SNBANK MOD

Způsob, jakým bankovnictví funguje v Sims 4, je tak společný, že je těžké vidět, kolik peněz má každý sim jednotlivě. S SNBANK MOD Budete mít schopnost jednotlivé účty pro každý SIM.

Jakékoli peníze, které váš SIM vydělává, budou vloženy do účtu za sebe, což je neuvěřitelná věc. Existují také způsoby, jak poslat peníze a podporovat ambice peněz jako báječně bohaté.

V tomto modu je tolik úžasných systémů, které ztěžují životy vašeho SIMu, včetně systému výživných a dětí, ale také věci, které usnadňují životy vašeho SIMu jako Bill Autopay, vládní prospěšný program a uvítací domácí balíčky.

SIM dává SIMu řezání vlasů

17. ATM karty

Mít kartu ATM je součástí každodenního života, ale v The Sims neexistuje, až dosud! The ATM karty mod umožňuje vašim SIM mít jednotlivé karty, aby mohli mít své vlastní peníze.

S těmito kartami máte také možnost je použít jako kreditní kartu, kde si můžete vzít půjčky, které je třeba splatit, a bude vám na ně účtován úrok!

Sim používající bankomat

18. Přepínač streamování

Přejete si, aby se vaši simíci mohli stát super slavným, super bohatým streamerem škubnutí? No, teď mohou s Přepínač streamování MOD. Toto je opravdu hloubkový mod, kde můžete streamovat, vydělávat tipy, číst komentáře a musíte dodržovat pravidla, abyste nedostali zakázány.

Můžete se seznámit s NPC Streamery jako @kbunnie nebo @sashagaming a stát se s nimi přátelský a dokonce spolupracovat s těmito streamery! Existuje dokonce i aspirace streamování přepínače, skrze to je výjimečně zábavné!

Stáhněte si sims 4 herní mody

19. Střediska a hotely

Několik let a stále čekáme, až budeme moci jít a vlastnit střediska v Sims 4, ale s tím Resorts & Hotels Mod můžeš! Chcete -li se zúčastnit letoviska, potřebujete hodně v jednom z vašich světů, abyste měli Hotel/Resort Položka A budete tam moci jít a být nabitý za den, jíst, co chcete, a dělat, co chcete ten den.

Máte také možnost vlastnit středisko zahájením akce Resort & Hotel. Jako majitel získáte vydělávat spoustu peněz, vydělat dovednosti a přikázat svým zaměstnancům, aby pro vás dělali věci. Budete chtít mít vysokou Charisma dovednost aby lidé s vámi byli spokojeni, když si s nimi povídáte ve svém letovisku.

SIMS 4 MODS

20. Žít v podnikání

Od té doby, co jsme se dostali The Sims 4: Dostaňte se do práce Byli jsme schopni vlastnit podniky, jako je maloobchod, květináč nebo dokonce veterinární klinika, ale žádná z nich nebyla schopna být podniky, které vám došly z domova. S Žít v podnikání Mod vaše SIM’s nyní budou moci provozovat firmu ze svého domova!

Největší věc, kterou musíte udělat před zahájením podnikání na den, je zamknout dveře pro pokoje, ve kterých nechcete, aby vaše SIM jsou, protože ti otravní zákazníci přijdou do vašeho domova!

Sims 4 Gameplay Mod pro domácí firmy

21. Vyšší a realističtější overmax plat

Když se vaši simíci mohou dostat na vrchol své kariéry, není to moc prostoru pro zlepšení. Když použijete Vyšší a realističtější oproti maximálnímu výplatě MOD vaše sims nyní mají důvod pokračovat v tvrdé práci v práci, aby mohli vydělat mnohem více peněz.

Vyšší a realističtější Mod Overmax Pay Mod

22. Realistické účty

Jeden z největších důvodů, proč se mnoho hráčů neobtěžuje hrát bez hraní Peníze podvádějí je kvůli tomu, jak nerealistické mohou být účty, když dostanete větší domov. Všechny vaše účty jdou od 300 do 3000 a ani nevíte, jak za to zaplatit.

S Realistické účty Sims 4 Gameplay Mod, nyní jste schopni nechat své účty snížit téměř o 90%, takže si můžete dovolit mít hezčí domov bez obav.

Realistické účty

23. Neomezená pracovní místa+

Už jste někdy chtěli, aby vaši simíci mohli mít tolik pracovních míst, kolik dokážou zvládnout najednou? Dobře s Neomezená pracovní místa+ Vaši simíci jsou nyní schopni najmout na více pracovních míst najednou, pokud mají čas.

To znamená, že vaši Sims by mohli mít práci na plný úvazek od pondělí do pátku, a zároveň o víkendech pracovat na částečný úvazek nebo mít Na volné noze taky, což vám dává tolik příležitostí vydělat si příjem.

Sim zdůraznil z neomezených pracovních míst

Sims 4 Gameplay Mods for Romance

24. Aplikace Simda Dating

Jste nemocní ze svého Simova setkání se stejnými městy znovu a znovu a romance se stejnými 3 lidmi? S Aplikace Simda Dating Vaši simíci budou moci potkat zbrusu nové Sims!

S tímto modem Sims 4 Gameplay budete schopni nejen jít na konkrétní data, ale také jít na slepá data nebo nastavit jednu noc a jen se bavit. Konečně budete moci najít lásku s novými simy!

Sims 4 Dating and Romance Mod

25. Cesta k romantice

Další mod na seznamu je Cesta k romantice díky čemuž je pro vás romantický systém ve hře mnohem zajímavější.

Tento mod přidá celek Romantická dovednost Aby se váš SIMu naučil, které vám poskytne nové interakce, které můžete použít, což je neuvěřitelné. Mohou dokonce získat zbrusu nové emoce, láskyplné!

Existují nová datum králičí díry, aby vaši simíci pokračovali a mohou dokonce jít do poradenství v párech a dozvědět se více o sobě a růst tohoto vztahu.

Cesta na romance mod

26. Romantický pomalý tanec

Pomalý tanec společně je velmi romantická interakce a my jsme to měli v minulých verzích hry a tanec společně je něco, co mi chybí v The Sims 4. The Romantický pomalý taneční mod Umožňuje vám tančit své sims a během procesu jen vypadat tak zamilovanou.

SIM autonomně navrhování

28. Vášnivá romantika

Existuje tolik způsobů, jak můžeme ve hře zlepšit romantický systém a Vášnivá romantika je schopen toho udělat hodně.

Tyto mody Sims 4 Gameplay přidávají některé skvělé romantické interakce, jako je husa, snuggle, romantické objetí a rozeznání, což jsou všechno, co jsme měli v minulých hrách. Přidává schopnost vzít si romantický selfie s vaší láskou a můžete je dokonce vzít v horkém vzduchovém balónu!

vášnivý romance mod sims 4

29. Romantický skygaze

Jednou z opravdu roztomilých interakcí ve hře pro přátele nebo rodinu je hvězda nebo cloudové pohledy, ale neexistuje žádná romantická verze, kde se Sims může skutečně mazlit. The Romantický mod nechá vaše simíky provádět tyto interakce a zlepšit jejich vztah, zatímco se mazlíte nejroztomilejším způsobem.

Sims 4 Pillow Talk Romance

Sims 4 Gameplay Mods pro těhotenství

31. Akce pro miminko

Když osoba IRL otěhotní, jedna z věcí, které jsou nadšené, je hodit miminko, ale to není možné v Sims 4. S Akce pro miminko Mod, vaši simíci budou nyní schopni oslavit své budoucí dítě se svými přáteli a rodinou a jen mít nejlepší čas.

Tato událost bude stát 100 Simoleonů SIMU, aby se hodil a může se stát v domě vašeho SIM nebo na jiném místě. Tato událost přichází se spoustou vlastních interakcí, které máte co do činění s těhotnou simem a může to být opravdu zábavná doba.

miminko romance sims 4 mod

32. Menstruace a plodnost

Milujeme, když je Sims 4 realističtější a má aspekty, díky nimž se budete cítit více propojeni s vašimi simíky a jejich zkušenostmi a Menstruace a plodnost Mod to určitě může udělat.

S tímto mod budou nyní vaše simíci získat období a vše, co přichází s tím, jako jsou negativní nálady a stres. Tento mod umožňuje teenagerům otěhotnět, pokud nejsou opatrní a používají nepořádek kolem příliš často a nyní se používají kondomy, antikoncepční pilulky a těhotenské testy.

Sims 4 Gameplay Mod

33. Ultrazvukové skenování

Když máte těhotnou simu, určitě chcete mít vzpomínky na to, jaké to je být těhotná, a poprvé vidět dítě. S Ultrazvukové skenování Mod, budete mít své Sims Hop do králičí díry a být pryč na několik hodin u lékaře, kde se vrátí se skenováním svého dítěte v jejich inventáři a budete moci vidět, kolik dětí vás znovu mít.

Ultrazvukový mod Sims 4

34. Oprava těhotenství

Pokud hledáte singl těhotenství mod úplně změnit zážitek nehledat nic jiného než Oprava těhotenství Mod. Tento mod bude způsobit, že se vaše těhotná simíci budou moci účastnit tolika dalších aktivit, které jsou omezeny na těhotné simy, jako je jóga, cvičení, bahenní koupele a používání parní místnosti.

Kromě toho, že jim umožní dělat tolik dalších interakcí, budou mít vaše simíci realističtější těhotenské břicho, už nebude mít divný styl chůze a máte možnost přidat mechanismus, kde mají během porodu 3% šanci na umírání.

Sims 4 těhotenství mod

Sims 4 Gameplay Mods for Toddlers & Kids & Teens

35. První láska

Přeji si někdy, aby vaše děti mohly mít zkušenost s první láskou v Sims 4? Pokud ano, potřebujete První láska mod ve vaší hře.

S tímto modem, když vaše děti mají vztah s jiným dítětem, které je více než 75%, najdete nové objevování menu první láska kde se mohou přiznat k rozdrcení, objímání druhé sim a další. Můžete si vyměňovat telefonní čísla se svým SIM a začít volat nebo posílat textové zprávy a to vše je jen nejroztomilejší vůbec.

Sims 4 Gameplay Mod for First Love

36. Mimoškolní aktivity

Pokud jste něco jako já, jste tak nemocní z toho, že se děti vašeho SIM po škole nudí doma a mají mimoškolní aktivity Mod to může úplně opravit. S tímto mod jsou vaše děti schopny jít Naučte se dovednosti a po škole se najděte na různé aktivity.

Mezi možnosti aktivity patří věci jako Anime Club, Yoga Club, Baseball, Debate Club a další. Opravdu existuje něco pro jakýkoli typ dítěte nebo dospívajícího a určitě je můžete použít pro vyprávění vyprávění.

mimoškolní aktivity

37. Bundle vzdělávacího systému

The vzdělávací systém svazek je skvělá volba pro to, aby se vaše SIMovy zkušenosti ve škole staly mnohem zajímavějšími. To vlastně platí všechny úrovně dětí a dokonce má předškolní mod pro batolata!

Nejlepší části o tomto mod jsou to, že vaši simíci nyní začnou získávat dovednosti ve škole, takže čas, kdy tam stráví, se cítí cennější než dříve a mohou dokonce budovat dovednosti, zatímco dělat domácí úkoly. Můžete se dokonce rozhodnout, že vaše děti navštěvují online školu!

38. Smrtící batolata

Hledáte herní mod, který do vaší hry přidává trochu temnoty? Studna, Smrtící batolata je taková zábavná a trochu zkažená možnost. Jedná se o zcela kompatibilní mod, který vám umožní mít malé zlé batolata, kteří budou Eliminujte další Sims jakýmkoli způsobem mohou.

Smrtící batolata mod

39. Soukromá škola mod

Opravdu zábavnou věcí v The Sims 2 byla schopnost pozvat nad ředitelem a zjistit, zda byste mohli dostat své děti do školy, to není v The Sims 4 od nynějška tak Soukromá škola mod je skvělý způsob, jak toho dosáhnout.

S tímto modem můžete pozvat přes ředitele soukromé školy Simston a spustit událost s různými cíli a pokusit se zapůsobit na ředitele, aby své Sims dostali do soukromé školy.

Sims 4 Private School Mod

40. Spusťte událost (všechny věkové kategorie)

Proč si děti nemohou naplánovat své vlastní narozeninové oslavy na Sims 4? S Spusťte událost (všechny věkové) mod Budete moci mít Sims jakéhokoli věkového plánu stranu, což znamená, že ve skutečnosti budou moci pozvat přes své přátele na jejich události!

41. Přejít do školy Mod Pack

Existuje obrovská skupina hráčů Sims, kteří jsou zoufalí, aby mohli chodit do školy se svými simíky místo toho, aby jen odcházeli do králičí díry a nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je přes Přejít do školy Mod Pack. To vám ve skutečnosti umožňuje přejít na místo školy, kde se můžete aktivně účastnit školy se svými dětmi.

Vaši simíci budou moci poslouchat přednášky na funkčních třídách, naučit se předměty, jako je osobní rozvoj nebo zdraví a fitness, a přestávat na oběd, kde můžete komunikovat s jinými Sims.

SIM absolvování střední školy

43. Více traumatického rozvodu

Další mod na našem seznamu modů Sims 4 Gameplay opravdu není pro každého, protože někteří hráči chtějí ve své hře sluneční svit, ale pro mnoho z nás chceme následek. The Více traumatického rozvodu Mod bude, aby vaši mladší simíci měli silnější reakci na rozchod své rodiny.

Více traumatických rozvodů sims 4 mod

44. Spánek mod

Mít spánek je tak obrovská součást vašeho dětství a Spánek mod to umožní ve hře. Budete moci pozvat děti a zůstat celou noc se svými přáteli, povídat si a pověsit se, což je mnohem lepší než děti, které odcházejí super brzy večer.

Sims 4 Sleeprover Gameplay Mod

45. Batole kreativita batole

Opravdu nám chybí Dobré hračky batole ve hře a existuje tolik základních hraček, které nám chybí, a to mě jen mrzí.

Mít předměty jako Batole kreativita batole bude dávat svým batolatami tolik nových hraček, se kterými si můžete hrát. Se všemi těmito těmito simíci mohou získat pozitivní nálady a budou tak nadšeni, že si s těmito věcmi budou hrát a je to tak vzácné!

Čarodějové mody

48. Rozšířené mořské panny

Proč si EA myslela, že je dobrý nápad uvolnit ty nejnebezpečnější a nezajímavé mořské panny? Naštěstí s Rozšířené mořské panny Mod S tímto okultem jste konečně schopni mít zajímavější čas.

Tento mod přidá vodní energie potřeba nahoře stejně jako potřeba upírské energie. Mermaids jsou schopny číst knihy a dozvědět se více o tom, že jsou mořskou pannou a mohou dokonce nabídnout kontrakty kouzla s jinými Sims.

Rozšířené mořské panny Sims Mod

49. Známé interakce

S The Sims 4: Realm of Magic Máme schopnost vázat známé k našemu kouzlu a nechte je, aby nás neustále sledovali. Tato stvoření s námi mohou udělat pár věcí, ale nemůžeme s nimi opravdu komunikovat tak, jak by se mnoho hráčů líbilo.

Budete moci provádět interakce, jako je konverzace o magii nebo požádat o náhodný magický tip, abyste se od nich mohli naučit věci, což je super zábava!

Nové známé interakce pro oblast magie

NSFW Sims 4 Gameplay Mods

50. Motyk to

The Motyk to Mod umožňuje vašim simům … no, moty! Mod nechají vašim simům být intimnější s ostatními a dávají a dostane tance za peníze. S tímto můžete udělat hodně a je to jen divoká jízda od začátku.

Sims 4 Gameplay Mods

51. Suterénní léky

Drogy jsou součástí života mnoha lidí a mohou vytvořit velmi zajímavé příběhy pro vaše simíky a tohle suterénní drogy mod je to nejlepší. Tento mod přidává sbírku zcela funkčních léků, aby se vaši simíci účastnili, což způsobuje, že se chovají jinak se změněnými náladami, potřebami, styly procházky a dalšími.

Určitě existují i ​​negativní důsledky toho, že vaši simíci získávají komedy, kocoviny a vše ostatní, co byste očekávali od dlouhodobého užívání drog.

Logo suterénních drog, jako je GTA

52. Zlý rozmary

Zlý rozmary je nejoblíbenější SIM 4 SEX MOD tam venku a bude mít ve své hře téměř všechno, co potřebujete. Tento mod mění tolik věcí ve hře, jako je přidání více nahoty, dává vašim simusům ochlupení, přidání pohlavních sstud a dokonce i schopnost vašeho SIMu navštívit strip Club.

V tomto mod jsou také bezpečnější pro pracovní věci, jako je menstruační cyklus, systém přitažlivosti, kontrola porodnosti a genderové preference. Pokud chcete jen bezpečné pro pracovní části tohoto mod, můžete si také stáhnout Úžasné rozmary který odstraňuje jakékoli nevhodné aspekty.

The Sims 4 Gameplay Mod Extreme Violence

Poslední myšlenky

Hraní mody mohou být jediným nejlepším způsobem, jak zlepšit své zkušenosti v Sims 4, pokud se chcete bavit. Naplnění složky modů spoustou modů Sims 4 Gameplay vám umožní přidat novou mechaniku, kterou byste nikdy nemohli získat pouze s vanilkovou hrou. Šťastné hraní!

Zveřejněno 4. dubna 2022

30 nejlepších simus 4 mody: top tipy (2022)

Hledáte čerstvý a jedinečný zážitek? Vyzkoušejte tyto mody Sims 4!

Poslední aktualizace: 2022/11/29 v 8:18

Pokud hrajete Sims dostatečně dlouho, možná zjistíte, že hra bude poněkud nudná. Koneckonců, SIMu můžete zabít jen tolikrát, než ztratí svou jiskru. Instalace některých modů SIMS 4 však může snížit vaši hru a přinést nové zážitky. Vzhledem k tomu, že základní hra je nyní zdarma, existuje příliv nových hráčů. Navíc EA škádlila Sims 5 – nebo Projekt Rene – což přidává ještě více možností přizpůsobení.

I když si můžete koupit všechny balíčky a expanze, bude to stát 40 $ za kus. Instalací modů Sims 4 však můžete svůj herní zážitek zdarma personalizovat. Zaujatý? Zde je našich 30 nejlepších modů, které vřele doporučujeme!

Top 30 nejlepších modů Sims 4

Protože existují spoustu modů, které si můžete stáhnout pro Sims 4, máme rozdělil je do různých sekcí, Hlavně vytvořit-A-SIM, režim sestavení a kvalita života (QOL).

Být vysoce hodnoceným a přikládat nové a osvěžující aspekty a prvky ve hře, vypnutí těchto modů může být boj.

Create-A-SIM MODS

Nejprve se podívejme na některé z nejlepších modů CAS. Pomůže vám vytvořit lepší SIM, která je výraznější a má více možností, pokud jde o osobnost a oblečení. Jejich použití zlepší váš celkový zážitek a vytvoří lepší spojení s vaší postavou.

Nové rysy osobnosti

Nové rysy osobnosti

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 213.8 KB

Při vytváření SIM je na výběr spousta osobnostních rysů. Každý jedinečně interaguje s jiným – dává nám pokaždé novou hru. Pokud jste však hráli Sims 4, pokud máme, možná jste se znudili z výchozích rysů.

Tento mod umožňuje přidat do hry více než jednu osobnost. I když existuje mnoho dalších modů osobnostních rysů, obvykle vám umožňují pouze přidat jednu vlastnost – musíte je nainstalovat jednotlivě. S tímto modem však budete moci načíst alespoň tři najednou.

S novými rysy, jako jsou prokletí, nedůvěryhodné a náladové, stahování mod přidává nové způsoby, jak si hrát se svými simíky a domácími mazlíčky. Mod navíc umožňuje přidat nebo měnit vlastnosti kdykoli během hry.

Výšky Sliders Sims 4 MOD

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 711 bajtů

Sims 4 je rozmanitý ohledně typů těla, genderových preferencí, zájmen a tónů kůže. Jedna věc, kterou nemá, je však rozmanitost výšky. Všichni dospělí jsou stejná výška.

Tento mod Sims 4 vám umožňuje změnit výšku vašeho SIM v CAS pomocí posuvníku výšky. V rámci hry může být nyní zastoupena zcela nová skupina lidí. Kromě toho je hraní s výškou a sledování vaší věže SIM nad ostatními vždy zábavné.

Postavte se v CAS

Stát v klidu během CAS je docela užitečné

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 15.6 KB

Zatímco v CAS, vývojáři přidali pohyby a gesta, aby zajistili, že proces je živější. I když by se to zpočátku mohlo zdát jako zábavné, pro některé to je docela otravné.

Po hraní hry a vytvoření tisíců Simsů možná zjistíte, že chcete, aby stáli v klidu, zatímco přizpůsobili jejich podrobný vzhled. Kromě toho si můžete vybrat verzi mod, která zabraňuje okultním animacím, jako je vrčení a obsazení.

To, co Mod nezastaví, jsou animace při náhodnosti vaší SIM, výběr stylů chůze a změnu hlasu vašeho SIM. Jednoduše, mod konkrétně zabraňuje nežádoucím pohybům, zatímco upravujete svůj SIM.

Šeptající oči

Mod Whisper Eye vypadá krásně

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 732.4 KB

Zatímco Sims 4 nabízí obrovské množství možností, pokud jde o přizpůsobení, nikdy se neublíží mít více. Hra má na výběr mnoho barev očí, dokonce i některé, které jsou divoké a jiné. Tento mod však přidává nové kontakty, které vám umožňují mít jedinečné vzory, odstíny a gradienty.

Oční kontakty lze nalézt v sekci Paint Face Paint při úpravách SIM, zatímco jiné barvy neterových se nacházejí mezi ostatními barvami. Mod v podstatě přidává do hry nové políčka a do hry přináší nové barvy pro duši.

Mody sestavy Sims 4 Build

Mody sestavení jsou něco, co považuji za docela zásadní. Tyto mody zvyšují váš celkový zážitek a jakmile je použijete, nikdy se nemůžete vrátit. Instalace těchto modů vám umožní mít více možností sestavení a zlepší již tak úžasný režim sestavení.

Nástroj Mod

Nástroj Mod

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 1.2 MB

Mod nástroje doslova snižuje objekty. Při používání mod budete moci umístit a odstranit objekty kolem svého pozemku. Kromě toho vám dává úplnou kontrolu nad objekty, včetně jejich rotace a pozic.

Tento mod nedoporučujeme dost, pokud jste stavitel v The Sims! Můžete upravit okolí kolem vás, což z něj učiní krásný ráj pro všechny!

Lepší sestavení/nákup

Lepší sestavení/nákup

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 6.4 MB

Pro ty hlavní stavitele je lepší sestavení/nákup mod, o které jste ani nevěděli, že jste potřebovali. Vylepšuje uživatelské rozhraní, přidává ještě více řádků a lepší filtrační systém – už roky už neposkytuje.

Navíc usnadňuje nalezení položek ladění! Bez podvádění, tento Sims 4 Mod zadává položky ladění do snadno dostupných kategorií. Mod také přidává barevné vzorky k ladění položek pro lepší přizpůsobení.

Malý startérový dům

Tento malý startovací dům je perfektní jako váš první dům

Stáhněte si mod
Velikost stahování: 143.7 KB

Pokud právě začínáte novou hru, je tento malý minimalistický startérový dům perfektní volbou. Má kuchyň s jídelním stolem, ložnici s koupelnou, garáž a oblast bazénu. Ve startovacím domě najdete vše, co můžete potřebovat.

Mějte na paměti, že auto venku je pouze pro dekorativní účely, protože Sims 4 nemá auta. Pro spuštění tohoto mod budete také potřebovat následující expanzní balíčky:

 • Ekologický životní styl
 • Slavný
 • Město žijící
 • Dát se dohromady
 • Jít do práce
 • Dream Home Dekoratér
 • Den lázně
 • Moschino

Luxusní sídlo

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 216.9 KB

Pojďme se přesunout ze startovacího domu do luxusního sídla. Toto sídlo má vše, o čem můžete snít. 4 ložnice s připojenými koupelnami, tělocvična, lázně, knihovna, rodinný pokoj, kuchyň, obývací pokoj a mnoho dalšího!

Nejlepší na tom je, že můžete vidět krásný výhled i z trávníku, pokud se rozhodnete umístit židle tam. I když to není největší sídlo, které jste viděli, je to ideální pro skromný – přesto luxusní – životní styl.

Moderní kuchyně

Moderní kuchyňský balíček obsahuje mnoho nových přírůstků

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 172.60 MB

Poslední mod, o kterém budu mluvit v sekci sestavení, je moderní kuchyňský balíček. Je to masivní mod, který do vaší kuchyně přidává spoustu nových předmětů, aby vypadal moderně. Od stropních lamp po skříňky to najdete vše. Přidává více než 45 položek, které si můžete koupit.

Kromě toho je také přidáno 6 nových barev, které vám umožní ještě více přizpůsobit vaši kuchyň. Navíc můžete tyto barvy použít i v jiných místnostech, pokud chcete. Pokud máte rádi moderní nábytek a spotřebiče ve vaší kuchyni, je to pro vás perfektní mod.

The Sims 4 QoL/Random Mods

Nakonec máme kvalitu života a náhodné mody pro Sims 4. Tyto mody – i když jsou náhodné – jsou velmi užitečné a zlepší hratelnost. Můžete udělat tolik věcí, jako je vylepšení celého vzdělávacího systému nebo mít vyhrazené nabídky, abyste měli více možností.

MC velitelské centrum

MC velitelské centrum

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 1.9 MB

Sims 3 měl vynikající podváděcí uživatelské rozhraní, které pomohlo hráčům vybrat, které podvodníky chtějí používat. Musíme však říci, že Sims 4 učinili pomocí podvodníků trochu nepříjemné.

MC MC Command Center však přidává snadný způsob, jak ve hře znovu používat cheats. Hlavně podvádí se soustředěné kolem vašeho sim. Tento mod je skvělý, pokud jste někdy chtěli kontrolu nad menšími věcmi v životě SIM.

Budete moci upravit věci, jako je náhoda těhotenství nebo frekvence účtu. Zde budete moci najít obecný přehled o tom, co budete moci dělat s tímto modem Sims 4.

Oprava vzdělávání

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 1.9 MB

Během posledních dvou let se učení na dlouhé vzdálenosti stalo preferovanou metodou studia pro mnohé. Tento balíček Mod SIMS 4 umožňuje učení online a zcela přepracovává vzdělávací systém.

Například batolata mají možnost jít do předškolního věku, kde rozvíjejí dovednosti batole. Takže mají své potřeby splněny a odstraňují obavy z vaší domácnosti. Představuje také nové školní interakce, jako jsou exkurze a zadržení. Existují také možnosti vojenských škol pro ty nejoblíbenější dospívající simíky.

Turbo kariéra

Turbo kariéra

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 991 KB

Expanze Get to Work vám umožňuje sledovat vaši SIMu do práce. Například jako lékař nyní existuje několik úkolů, které musíte zajistit, aby vaše Sims dokončila. Turbo Careers je mods 4 mod, který to aplikuje na všechny kariéry ve hře.

Váš šéfkuchař SIM bude muset provést několik úkolů vaření. Nebo sportovec bude muset každý den chodit do tělocvičny. Je zde celá řada kariéry a z jakých úkolů potřebují dokončit. Celý seznam najdete zde.

Nakonec budete moci stavět pracoviště buď od nuly, nebo jejich importem z knihovny.

Mějte prosím nějakou osobnost!

Mít nějakou osobnost

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 402.9 KB

Jsme odfouknuti vývojem tohoto mod a jak to úplně mění hratelnost. Mod se dívá na vlastnosti vašeho SIM a používá je k výběru sociálních interakcí. Takže místo toho, aby vaše Sims náhodně mluvila o počasí nebo o novinách minulého týdne, budou mít vzrušující sociální interakce.

Sims bude nucen zvolit si sociální interakci, jako jsou přátelské úvody nebo hraní žertářů. Na druhou stranu můžete očekávat, že uvidíte více prvních polibků z nových párů, více vtipů a ještě více průměrných interakcí. Ale samozřejmě to vše záleží na vašich charakterech Sims.

Úžasné rozmary

Úžasné rozmary

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 23.20 MB

Úžasný rozmarný mod pro Sims 4 přidává vašemu světu další vrstvu reality a nepředvídatelnosti. To ovlivňuje věci, jako je přitažlivost a osobnost. Přidává také možnosti kontroly antikoncepce, kraby/STD, další funkce vztahu, těhotenství, pocení a nuda.

V nádherném rozmaru je toho hodně co rozbalit; zpočátku to může být dokonce ohromující. Naštěstí může být vše vylepšeno nebo změněno podle vašich preferencí. Moje oblíbená věc z mod je další archetypy osobnosti a sociální interakce, které vám umožňují lépe se vyjádřit.

Rozhodně stojí za to vyzkoušet, pokud hledáte mody, které okořenějí hru Sims 4.

Smysluplné příběhy

Smysluplné příběhy

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 443 KB

The Me smysluplných příběhů mod přidává nové emoce a nálady do Sims 4. Je to kombinace velkých a malých vylepšení, která dala systému redesign, aby se každý sim cítil lidštější než kdy předtím.

Mod způsobuje, že se události v životě každého Simsů cítí plodnější a realističtější, takže správa jejich životů je zcela nový aspekt. Výukový program ve hře vás učí vše, co potřebujete vědět o mod. K dispozici je také nová nabídka nastavení ve hře, která vám umožní vyladit vše podle vašeho stylu Play Style.

Smysluplné příběhy Mod pomáhá, aby se Sims cítili živější a nepředvídatelný, stejně jako skutečný svět.

Vlastní interakce s potravinami

Vlastní interakce s potravinami

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 2.72 MB

Komunita Sims 4 si všimla sotva jakékoli změny v akcích vaření. Interakce vypadají stejně, ať už vyrábějí grilovaný sýr nebo velké jídlo.

Vlastní interakce s potravinami to neopraví pouze, ale přidává do hry širokou škálu potravin. Tento mod dims 4 přináší pokrmy jako tandoori kuře, nové saláty, nové koláče a mnohem více do hry!

Pokud je váš SIM šéfkuchařem nebo se vám líbí kulinářské dovednosti, tento mod je pro vás!

Denně uložit mod

Denně uložit mod

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 5.5 KB

Buďme upřímní. Všichni jsme prošli ten okamžik zastavení srdce, když se naše hra zhroutila nebo se náš počítač vypne. Zmrazte, když si uvědomíte, že jste právě ztratili veškerý svůj pokrok. Zatímco Sims 4 má funkci automatického uložení, stává se to pouze pravidelně.

To je místo, kde přichází den Daily Save Mod. Pomocí 7 rotujících slotů hra ušetří každý den v Sims. Pokud tedy váš SIM zemře nebo uděláte chybu, jednoduše se vraťte den a načtěte si uložení.

SIM seznamovací aplikace Sims 4 MOD

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 336 KB

Dívali jste se na kořenění života vašeho simského datování? Tento mod přidá do hry datovací aplikaci, která věci zvyšuje. Pomocí telefonu SIMAS můžete zorganizovat konkrétní datum, slepé datum nebo jednu noc s jakýmkoli NPC ve vaší hře.

Můžete si vybrat umístění svého data a další specifika. Ale to je jen začátek. Slepá data umožňují Simům, kteří nejsou single a všech věkových skupin se setkávají s vaším sim. Takže pokud se cítíte odvážně, nechte se drama rozvinout.

Nakonec mod přidává seznamovací chatovací místnost, ke které máte přístup prostřednictvím telefonu, tabletu nebo počítače. To posílí váš společenský bar, i když váš SIM nejde na rande.

Pokud jste vyzkoušeli simulace datování modu a lásky, podívejte se na tento článek o nejlepších datovacích simulacích!

Víly vs čarodějnice sims 4 mod

Víly mod

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 58.9 MB

Pokud vám chybí víly ze Sims 3 nebo hledáte tmavší kouzla Spellcaster, měli byste vyzkoušet tento mod. Prozkoumejte přepracovanou Sylvan Glade, která má nové obyvatele – víly! Pokud se spřátelijete s těmito tvory a poučíte se z jejich knižního průvodce. Po prosbě existuje velká šance, že se váš SIM stane samotnou víly.

Naučte se kouzla, pěstujte křídla a způsobujte neplechu po celém světě. To znamená, že pokud hledáte více zlověstnější magické styl, podívejte se na přepracované kouzelníky zvané čarodějnice. S smrtícími kouzly není nic, co by vašemu SIMu bránilo v tom, aby vládl světu železnou pěstí a magickou devizí.

RAVASHENOVÉ PALNISKY

RAVASHENOVÉ PALNICKY

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 18 MB

Palandy byly rostoucím trendem kvůli prostoru, který můžete ušetřit. Jsou to záchranáři v malých bytech a pokojích, což vám dává tunu dalšího prostoru pro jiné aktivity a přitom je stále schopno pohodlně spát v noci.

Mod RAVASHEENOVÉ PALINGS přináší trend skutečného života do světa Sims. Všechny postele mají modernizovaný a stylový vzhled, který se hodí do jakékoli místnosti. Mod je také obsahuje různé vzory a typy, z postelí podkroví, palandy, postele batolata, žebříky, židle a dokonce i stoly.

Nejlepší věc na mod je, že můžete smíchat a odpovídat svým vlastním návrhům a vytvořit si vlastní osobní prostor pod podkrovními postelemi. Všichni jsou tak útulně vypadající, že vás prostě nutí zůstat celý den v posteli.

Murphy postel opravy

Murphy postel opravy

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 4.0 KB

Pokud jste sledovali pohyb malého domu, pravděpodobně jste slyšeli o malém balíčku živých věcí. Tento balíček přidává mnoho nových položek, s nimiž se můžete hrát, pokud jste hlavní fanoušek nebo stavitel. Jednou z těchto položek je postel Murphy.

Postel, která se sklopí do zdi, zní skvěle pro úsporu prostoru. Základní hra však způsobuje, že tyto postele příliš nefungují. To je místo, kde přichází tento mod. Opravuje murphy postel „chyby“, což je způsobuje, že nefungují méně. Také vám to ušetří starosti, že váš sim umírá z rozdrcení.

Kamna a vaření v kolejích

Kamna a vaření v kolejích

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 3.2 KB

Vysokoškolští studenti poblíž otevřeného plamene nebo sporáku? To zní jako katastrofa čekající na to. I když vidíme, proč vývojáři Sims neumožňují kamna a vaření v kolejích, je to nepříjemné. Někteří to považují za bonusovou výzvu – zatímco jiní to považují za nerealistické.

Cítíte se však ohledně zákazu kamen na Discover University, tento mod řeší problém. Studenti žijící v kolejích a rezidencích mohou nyní používat kamna a grily.

Lepší děti a batolata

Lepší děti a batolata

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 336 KB

Když má sim dítě, často máme sklon úplně přeskočit fázi dítěte. Je více než snadné je jen stárnout. Pokud jste nainstalovali herní balíček rodičovství, existují nové interakce s batolatami a dětmi. Základní hra však stále poněkud chybí.

Lets Babies & Toddlers MOD opravuje tento problém. Nyní je pro vaše novorozené dítě více interakcí a náladovějších. Navíc je k dispozici více interakcí s batolata.

Je důležité si uvědomit, že tento balíček MOD vyžaduje fungování mod modul.

Automatické vousy

Automatické vousy

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 2.65 MB

Automatické vousy Mod pro Sims 4 umožňuje všem vašim simusům, od mužských mladých dospělých, dospělých a starších, pěstovat vlasy obličeje. Poté můžete přizpůsobit a aktivovat vousy na jakémkoli objektu Sink, který najdete ve hře.

To modizuje trochu realismu na život vašich Simsů, protože to roste v průběhu času, stejně jako v reálném životě. Existují také různé možnosti přizpůsobit, jak rychle roste a jeho barva. Můžete to růst tak rychle jako 1.5 dní nebo až 12.5 dní.

Navíc, automatické vousy mod obsahují také funkci ořezávání a holení, která vám umožní růst kratších délek a vytvořit jedinečný vzhled. Můžete dokonce odpovídat vzhledu svého vousu s různými ročními obdobími, pokud máte rozšiřující balíček Sims 4 Seasons pro tematický vzhled.

Výchozí malby stojanu nahrazují

Výchozí malby stojanu

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 3.88 MB

Pokud nemáte na rukou fantastického sim umělce, většina uměleckých děl je průměrná. Dokonce i maximální umělecká dovednost produkuje ohromující umělecké dílo. I když si můžete vzít sim po celém světě a malovat z odkazu, existuje snadnější způsob, jak to opravit.

Výchozí malby stojanu nahradí mod změní obecná umělecká díla ve hře. Nyní mohou vaši simíci malovat mistrovská díla, na která by byl Picasso hrdý. Většina obrazů je moderní, ale do vašeho domova přidávají rozstřik stylu.

ATM, kreditní karty a půjčky

ATM, kreditní karty a půjčky

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 1.3 MB

Kreditní karty a půjčky v Sims 4? Zní dobře! Očekávejte, když začnete chybět platby. Tento mod nyní do hry přidává půjčky a kreditní karty. Váš SIM bude moci vzít půjčku a vybudovat svůj vysněný domov. Alternativně si nyní budou moci koupit položky na úvěr.

Budete však muset ujistit, že jim neunikne žádné splátky nebo platby. Nejenže to má hrozné důsledky, ale může to způsobit negativní nálady.

Smrtící kouzlo

Smrtící kouzlo

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 461.0 KB

Ah, kouzelníci. Okultní typ SIM, který do hry přidává magii. Jak však můžeme zapomenout na čarodějnice z bytu Sims 2? Dokonce i nadpřirozený balíček od Sims 3 byl skvělý. Zatímco oblast magie kořenila kouzlo Sims 4, postrádá trochu zlověstné hry.

Tento mod představuje zbrusu nová kouzla pro vaše kouzelníky. I když se nemusí objevit jídlo, mají tvrdé účinky na sim podle vašeho výběru. V průběhu hry můžete šířit zmatek pomocí smrtelných kouzel nebo kletby. Temná magie, tady přijdu.

Police OMSP

Police OMSP

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 66.6 KB

Konečně zdobení zdobení vašeho plně zařízeného domu v Sims 4, ale stále existuje spousta otevřených prostorů? No, mod police OMSP vám může pomoci. Tento mod umožňuje vybrat a přidat police do vašeho domu pro útulnější vibraci.

Je to jeden z nejjednodušších modů, přesto to nějak má obrovský dopad na celkový pocit a vzhled vašeho interiérového designu. Je tu jen něco o tom, že mají police nebo desky naplněné různými předměty, které dělají domov, dobře, útulné.

Police jsou dostatečně silné, aby zakrývaly kuchyňský pult nebo horní část lednice a mohou být skryty, aby se předměty objevily, jako by byly vlastně nahoře. Můžete také upravit výšku a počet malých, středních nebo velkých předmětů. Také to nestojí nic ve hře a lze jej nalézt v kategorii police.

Vyberte si spolubydlící

Vyberte si spolubydlící

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 20 KB

Pro některé je Sims 4 University vynikající – pro jiné ne tolik. Když je váš SIM rozdělen do koleje s partou měst, může být obtížné ovládat vaši hru. Kromě toho všichni chceme dokonalý příběh univerzity, kterého může být obtížné dosáhnout s náhodnými NPCS.

Mod Commymates Commymates vám umožní vybrat si, se kterými spolubydlícími budou žít sim. Tato dodatečná kontrola může jít dlouhou cestou. Nejlepší část? Nebudete muset ovládat spolubydlící – nebudou součástí vaší domácnosti.

Žádné prázdné místa SIMS 4 MOD

Žádná prázdná místa

Stáhněte si mod
Velikost souboru: 2 KB

Má váš SIM někdy potřebný sociální interakce, stat? Samozřejmě mají. Nejlepší řešení je jít do klubu nebo jiného místa konání. Vaše naděje jsou vysoké a jste si jisti, že váš SIM najde nové přátele nebo dokonce nějakou romantiku. Po příjezdu však zjistíte, že událost je téměř neobsazená. Co dává?

Tento mod zajišťuje, že každé místo konání vašich Sims je vždy rušné! Už žádné prázdné místa neznamenají spoustu socializace a sim drama.

Jak nainstalovat SIMS 4 MODS

Tento krok může být zastrašující, pokud jste nikdy předtím nainstalovali mody SIMS 4. Jedním z největších důvodů, proč jsme při instalaci modů váhali, bylo to, že se zdálo komplikované. Je to však jednoduché a není těžší než jednoduše najít správnou složku.

Pomocí následujících kroků vyhledejte složku modů a ujistěte se, že nastavení mod v Sims 4 je zapnutá.

Jak nainstalovat sims 4 mody na Windows

Povolení modů je snadné v Sims 4

 1. Po stažení mod, najdete a .rar nebo .Soubor zip ve složce stahování. Než ji budete moci použít, budete muset nejprve zrušit složku.
 2. Jakmile je soubor rozbalen, přesuňte mod do složky SIMS 4 MODS. Tuto složku najdete pomocí následující cesty:
  Drive Letter >Uživatelé >Uživatelské jméno >Dokumenty >Elektronické umění >Sims 4 >Mods. Pokud složka mods neexistuje, budete muset Vytvořte si vlastní složku v tomto místě.
 3. Otevřete Sims 4 a přejděte do nabídky Možnosti. Poté přepněte na „Možnosti hry“Karta a vyberte„jiný„Tab. Dále se ujistěte, že jste zašknili “Povolit vlastní obsah a mody“.
 4. Konečně, spusťte svou hru, A vaše mody Sims 4 budou nainstalovány a fungují.

Jak nainstalovat sims 4 mody na Mac

Stáhněte si a nainstalujte mody do složky MODS v rámci SIMS 4

 1. Po stažení mod, najdete a .rar nebo .Soubor zip ve složce stahování. Než ji budete moci použít, budete muset nejprve zrušit složku.
 2. další, pomocí Finder, Vyhledejte své dokumenty. Pak sledujte tuto cestu:
  dokumenty >Elektronické umění >Sims 4 >Mods. Pokud složka mods neexistuje, budete muset Vytvořte si vlastní složku v tomto místě.
 3. Otevřete Sims 4 a přejděte do nabídky Možnosti. Poté přepněte na „Možnosti hry“Karta a vyberte„jiný„Tab. Dále se ujistěte, že jste zašknili “Povolit vlastní obsah a mody“.
 4. Konečně, spusťte svou hru, A vaše mody Sims 4 budou nainstalovány a fungují.

Mohu nainstalovat mody na verzi SIMS 4 zdarma?

Sims 4 je konečně zdarma na hraní!

Nyní, když víte, jak stahovat a nainstalovat mody pro SIMS 4 na Windows a Mac, podívejme se, zda můžete mody nainstalovat do bezplatné verze. Vzhledem k tomu, že základní verze Sims 4 odešla zdarma, mnoho hráčů se zajímalo.

Dobrou zprávou je, že můžete Stáhněte a nainstalujte mody Pro verzi SIMS 4 zdarma bez problémů. Navíc, po nedávném živém proudu diskutujícím o budoucnosti Sims, EA oznámila, že také umožní speciální podporu modů. Zvažte to stejně jako parní dílnu, kde tvůrci mohou sdílet své mody a také se ověřit!

Jak změnit obrazovku načítání v Sims 4?

Obrazovka načítání oblohy je jemná a vypadá skvěle

Výchozí obrazovka načítání na Sims 4 může být docela nudná a nudná na podíl. Pokud máte rychlý počítač, můžete se dostat přes nakládací obrazovku relativně rychle. Většinu času se však budete muset podívat na obrazovku načítání na dobrou minutu nebo dvě.

Naštěstí můžete změnit obrazovku načítání a přidat vlastní! Při pohledu na novou a přizpůsobenou obrazovku může být hra zajímavou a zábavnou. Chcete -li změnit obrazovku načítání v SIMS 4, musíte:

 • Použijte svůj průzkumník souborů a cestujte na: Dokumenty> Elektronické umění> The Sims 4> Mods.
  • Pokud nemáte složku modů, můžete ji vytvořit stisknutím tlačítka pravým tlačítkem myši a výběrem Nová složka.
  • Nakládací obrazovky mají a .balík na konci nich.

  Poznámka: Ujistěte se, že máte ve své hře pouze jednu nakládací obrazovku. Mít více než jeden může způsobit problémy a může způsobit, že se hra zhroutí také.

  Jak přidat vlastní události v Sims 4?

  Rozhraní studia Sims 4

  Další otázkou, kterou má většina hráčů, je, jak mohou do své hry přidat vlastní události. Vzhledem k tomu, že Sims 4 má v průběhu roku různé události, můžete přidat své, abyste se ponořili a bavili se. Ne všechny tyto události musí mít velké měřítko.

  Můžete přidat vlastní události, jako je spánek nebo prodej pečení. Udržují hru zajímavou a dělají svět pocit živějšího. Jednou z mých oblíbených akcí, které jsem přidal, je setkání na střední škole nebo rybářský výlet/noc dívek. Chcete -li přidat vlastní událost, musíte:

  • Stáhněte si a nainstalujte studio Sims 4.
  • Poté extrahujte již existující společenskou událost z „Extrahovat ladění“Nalezeno pod„Nástroje„Tab.
  • Upravte to podle vašich představ.
  • Pojmenujte vlastní událost a uložte ji.

  Mějte na paměti, že vytvoření vlastní události od nuly může být pro nového hráče docela obtížné a ohromující. Pokud však trochu změníte již existující události, můžete se zavěsit, jak kódy fungují pro události v Sims 4.

  Poslední myšlenky

  Doufáme, že na tomto seznamu najdete alespoň jeden mod. Přidání modů do hry Sims 4 dělá ve vaší hře všechny rozdíly. Pokud máte rádi simy stejně jako my, podívejte se na tyto další simulační hry, které by mohly být dole vaší uličky.

  Ať už chcete, aby byla všechna vaše místa zabalena nebo chcete způsobit zmatek – tyto mody jsou skvělé. Dejte nám vědět, které mody jste vyzkoušeli v komentářích níže.