6 Nejlepší karty microSD pro Steam Deck v roce 2023 | Beebom, nejlepší karta microSD pro Steam Deck 2023 | PCGamesn

Nejlepší karta microSD pro Steam Deck 2023

Jediný spodní strana této SD karty je její cena. Pokud si však nechcete udělat žádné kompromisy a chcete dostatek úložiště, měli byste si vybrat kartu SanDisk Extreme MicroSDXC bez jakýchkoli druhých myšlenek.

6 nejlepších karet microSD pro Steam Deck

Nejlepší karty microSD pro Steam Deck

Mít přenosný herní počítač znamená, že na něj jste povinni nainstalovat nespočet her a úložný prostor bude určitě problémem po silnici. Zatímco uživatelé technologicky důvtipních mohou oddělit parní balíček a nainstalovat nový interní SSD, Valve nabízí snadno přístupný slot pro microSD karty pro průměrného spotřebitele. Takže bez ohledu na to, jakou variantu parního balíčku, který vlastníte, podívejte se na nejlepší karty SD pro rozšíření úložného prostoru na kapesních počítačích.

Pro ty, kteří si neuvědomují, je docela jednoduché rozšířit úložiště parního balíčku pomocí karty microSD. Jednoduše otevřete slot na dně a vložíte SD kartu, která by měla splnit jednoduchý požadavek. Ujistěte se, že si koupíte kartu microSD, která podporuje standard UHS-1, což každá karta na svém seznamu dělá. Zahrnovali jsme také ceny nejnižších a nejvyšších možností úložiště pro každou SD kartu. Takže už neztrácejte čas a podívejte se na 6 karet microSD, které si můžete zakoupit pro svůj parník.

Nejlepší SD karty pro Steam Deck (2023)

1. Sandisk Ultra

Sandisk-ultra-microsd-karta-pro-steam-paluba

První karta microSD na našem seznamu je od Sandisk a je široce populární mezi spotřebitelskými elektronickými uživateli. Sandisk Ultra je cenově dostupná SD karta vytvořená populární podřízenou značkou Western Digital. Sandisk Ultra má ve srovnání s jinými paměťovými kartami na tomto seznamu pomalejší rychlosti kvůli své třídě U1. To však nemění skutečnost, že tato SD karta může prakticky spustit a načíst jakoukoli hru bez námahy. Je to kvůli slotu pro kartu UHS-1, který je k dispozici v Steam Deck.

Pokud jde o rychlosti přenosu, karta SanDisk Ultra microSD může bez problémů udělat až 120 MB/s. To je ideální pro lidi, kteří mají 64 GB model parního balíčku a vyžadují levnou kartu pro skladování her. Sandisk Ultra přichází v různých velikostech úložiště, od nízkých až 64 GB do 512 GB.

Koupit na Amazonu (začněte na 11 $.60 pro 64 GB; jde až 47 $.50 pro 512 GB)

2. Samsung Evo Select

Samsung-Evo-Select-MicrosD-SEAM-DECK

Samsung je přední jméno, pokud jde o spotřební elektroniku a mobilní telefony. Je však také známo, že vytvářejí úložná řešení pro elektroniku a Samsung Evo Select SD karta je jeden takový produkt. Jedna z nejpopulárnějších karet microSD pro Steam Deck, kterou si můžete koupit, Samsung Evo Select poskytuje špičkové rychlosti čtení až 130 MB/s; dostatečné pro slot pro kartu UHS-1 z UHS-1 Steam. Kromě toho přichází v různých kapacitách s možností až 512 GB.

Kromě toho je microSD karta Samsungu voda, prach, rentgenový a magnetický důkaz, takže je opravdu odolná. Evo Select je ideální pro ty, kteří chtějí cenově dostupnou SD kartu a spolehlivost Samsung. K instalaci Windows na parní balíčku také potřebujete kartu microSD. Přečtěte si všechny podrobnosti prostřednictvím propojeného článku.

Koupit na Amazonu (začíná na 9 $.49 pro 64 GB; jde až na 39 $.99 pro 512 GB)

3. Karta SanDisk Extreme MicroSD

Sandisk-extreme-microsdxc

Karta Sandisk Extreme MicroSDXC UHS-I je další nabídka z Sandisk na tomto seznamu a je to ještě lepší než ultra. Tato karta je na vyšší straně, pokud jde o rychlosti čtení a zápisu, a dokonce nabízí neuvěřitelnou 1TB microSD kartu pro Steam Deck. Sandisk Extreme nabízí až Rychlosti čtení 160 MB/S A až 80 MB/S Rychlosti zápisu, které vám budou perfektně sloužit při spuštění her na Steam Deck. Dokonce i používám 512 GB Sandisk Extreme Card a mohu potvrdit skutečnost, že poskytuje dobré časy načítání her.

Jediný spodní strana této SD karty je její cena. Pokud si však nechcete udělat žádné kompromisy a chcete dostatek úložiště, měli byste si vybrat kartu SanDisk Extreme MicroSDXC bez jakýchkoli druhých myšlenek.

Koupit na Amazonu (začíná na 10 $.49 pro 64 GB; jde až do 115 $ za 1 TB)

4. Lexar Professional 1066x

Lexar-profesionální-MicrosD-karta-paluba

Lexar nemusí být jednou z široce známých značek na tomto seznamu, ale jsou jedním z předních výrobců, pokud jde o produkty paměťových karet. Karta MicroSD LEXAR Professional 1066X podporuje Vynikající rychlosti čtení až 160 MB/S a rychlosti zápisu až 120 MB/s (Rychlosti zápisu 70 MB/s pro model úložiště 64 GB). Tyto rychlosti zajišťují, že uživatelé mohou hrát své oblíbené hry na parní balíček kdykoli chtějí, bez jakéhokoli problému.

Pokud jde o nabídky, Lexar prodává 64 GB, 128 GB, 256 GB a 512 GB kapacity paměťových karet. Pokud chcete paměťovou kartu, která má dobré čtení a píše rychlosti, doporučujeme si koupit kartu Lexar SD.

Koupit na Amazonu (začíná na 12 $.99 pro 64 GB; jde až na 75 $.99 pro 512 GB)

5. Kingston Canvas Go Plus

Kingston-Canvas-Go-Pro

Většina z vás možná už slyšela jméno Kingston. Koneckonců, jsou to společnost zodpovědná za popularizaci perových jednotek na trhu, spolu s Sandisk. I když společnost nebyla tak velká, pokud jde o možnosti karty microSD, spustila ji docela hrstka. Jednou z takových možností je Canvas Go Plus MicroSDXC karta. Jedna z mála karet na tomto seznamu, které jsou Optimalizováno pro skladování her, Kingston Canvas Go Pro přichází Rychlosti přenosu až 170 MB/s, Nejvyšší na našem seznamu nejlepších karet SD SD.

Kromě toho je tato paměťová karta odolná a společnost tvrdí, že je vodotěsná, odolná proti teplotě, odolný proti nárazům a vibracím a rentgenovým důkazem. Kromě toho přichází s adaptérem SD karty, takže uživatelé to mohou použít pro více systémů. V současné době Kingston nabízí kartu v 64 GB, 128 GB, 256 GB a 512 GB úložiště.

Koupit na Amazonu (začíná na 11 $.99 pro 64 GB; jde až na 61 $.75 pro 512 GB)

6. Samsung Pro Plus microSD karta

Samsung-evo-pro-plus

Máme další nabídku ze společnosti Samsung, abychom zabalili náš seznam nejlepších karet microSD pro Steam Deck v roce 2023. Evo Pro Plus je jednou z Premium MicroSD karet společnosti Samsung, která je optimalizována pro skladování her a pro ukládání větších souborů. Díky tomu je skvělá volba pro parní balíček, s velikostí úložiště od 128 GB a stoupáním až 512 GB.

Mimo to má karta správnou ochranu před prachem, vodou, rentgenem a magnety. Pokud jde o své rychlosti, Samsung Evo Pro Plus může dodávat rychlosti čtení až do 150 MB/s a rychlosti zápisu až 120 MB/s. Pokud chcete kartu s rychlostí a spolehlivosti špičkového čtení a zápisu, je to vynikající volba.

Koupit na Amazonu (začněte na 15 $.99 pro 128 GB; jde až 58 $.99 pro 512 GB)

Co znamená klasifikace karty microSD?

Při zkoumání nebo zakoupení SD karty jste si možná všimli, že většina z těchto karet na nich má nějaké značky. Většina z nich tvrdí, že karty jsou varianty A2, které patří k U1. Co znamenají tato slova a čísla?

Jedná se o třídy, které určují výkon karty microSD a většinou se provádějí pro použití kamery. Protože karty microSD jsou Postaveno především jako úložiště fotografií/ videa, Tato hodnocení pomáhají uživateli pochopit jeho výkon. Například – symbol u s číslem vedle něj určuje minimální trvalý výkon karty. Například pro nahrávání 4K musí být paměťovou kartou třídou U3, protože karty U3 mají minimální trvalý výkon 30 MB/s.

Podobně A1 a A2 určují výkon aplikace karty. Karty A1 mají minimální náhodné čtení 1500 IOPS a náhodné zápis 500 IOPS. Podobně mají karty A2 minimální náhodné čtení 4000 IOP a náhodné zápis z roku 2000iops. Přirozeně, na základě výkonu načítání Steam Deck je nejlepším sladkým místem pro microSD kartu, která má hodnocení A2 U3. Kombinace jedné z těchto možností však může také poskytnout uspokojivý výkon.

Která z možností karty microSD ve výše uvedeném seznamu tedy vypadá příznivě? Chytili nám nějaké dobré karty microSD na palubě? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Nejlepší karta microSD pro Steam Deck 2023

Upgradujte kapesní herní počítač Valve s nejlepší kartou microSD Steam Deck, takže nemusíte odinstalovat své oblíbené hry ke stažení nových.

Nejlepší karta microSD pro Steam Deck - tři karty microSD na barevném gradientu

Publikováno: 12. června 2023

Prasknutí Nejlepší karta microSD pro Steam Deck Do Valve’s Handheld Gaming PC otevírá svět možností, bez ohledu na to, na jaký model jste odešli. Koneckonců, dokonce i verze 512 GB se vejde jen do Call of Duty: Warzone, Red Dead Redemption 2 a Assassin’s Creed: Valhalla, než se potýká s úložištěm.

Naštěstí není třeba vyměňovat SSD za větší, protože je docela snadné rozšířit úložiště pomocí cenově dostupné karty microSD. Pokud používáte jeden z nejlepších případů parního balíčku, možná budete muset nejprve odstranit. Pak jednoduše otevřete slot na dně parní balíčku a přidejte až 1 TB úložiště od Samsung, Sandisk nebo Lexar.

Abychom vám pomohli rozšířit vaši knihovnu Steam na parních hrách nejlepších her na palubě, vybrali jsme nejlepší karty microSD pro Steam Deck v roce 2023. Použití slotu pro paměťovou kartu s kapesními počítači vám může dokonce ušetřit nějaké peníze, což znamená, že si budete moci vyzvednout více nejlepších příslušenství pro parní balíček nebo dok parního balíčku a vytvořit perfektní přenosné nastavení.

Nejlepší karty microSD pro Steam Deck dnes:

Nejlepší SD karta pro Steam Deck: The Sandisk Extreme MicroSD karta na bílém pozadí

1. Sandisk Extreme MicroSDXC

Nejlepší karta microSD pro Steam Deck by přirozeně měla být co nejvíce velká, aniž by obětovala jeho rychlosti čtení – bez neúcty k načítání tipů na obrazovce, ale raději bychom hráli hru. Model Sandisk Extreme MicroSDXC 1TB nemůže zasáhnout svůj strop rychlosti čtení 160 MB/S kvůli vlastním omezením parního balíčku, ale stále funguje lépe než jeho konkurence s výškami 100 MB/s. Toto je sladké místo s ohledem na vlastní omezení parního balíčku.

Western Digital tvrdí, že karta SanDisk Extreme MicroSDXC je vodotěsná, odolná proti šoku a dokonce i rentgenový důkaz. Nedoporučujeme provést žádné z těchto nároků na test, ale pokud ano, přichází také s celoživotní zárukou, což je více než většina alternativ. Pokud je 1TB příliš bohatý na váš vkus, přichází také v 512 GB, 400 GB, 256 GB, 128 GB, 64 GB a 32 GB, i když byste mohli bojovat s čímkoli na dvouciferném území.

Nejlepší SD karta pro Steam Deck: Samsung Evo plus microSD karta proti bílému pozadí

2. Samsung Evo Plus nebo Evo Select

Samsung Evo Plus a Evo Select jsou prakticky identické. Amazon má v některých zemích exkluzivní práva na výběr, ale se stejnými rychlostmi, klasifikacemi a záruky stojí za to nakupovat nejlevnější k dispozici. Ještě lepší je, že jsou někdy k dispozici ve více balíčcích.

Rychlosti zápisu jsou o něco pomalejší než alternativa Sandisk, ale rychlosti čtení se potýkají s nejlepšími na 100 MB/s. To je spousta pro běh nezávislých her na parní balíčku bez závěsu.

Nejlepší SD karta pro Steam Deck: Lexar přehrává microSD kartu proti bílému pozadí

3. Lexar hra

Nejvíce peněz ušetříte klesnutím na 512 GB, 256 GB nebo dokonce 128 GB modelu, ale hra Lexar je často nejlevnější kartou microSD pro parní balíček na trhu díky svému vysokému prodeji. Je navrženo více s chytrými telefony a na paměti Nintendo Switch, ale je to víc než jen na práci s provozováním vaší parní knihovny bez problému.

Damien Mason Damien’s je odborník na hardware PC Games a jeho pokrytí se zaměřuje na grafické karty a CPU od firem jako AMD, Intel a Nvidia. Kromě toho, že je obrovským fanouškem parní paluby, také kontroluje náhlavní soupravy, klávesnice, myši a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.