7 her, jako je phasmofobie, aby poškrábala vaše kooperativní hororová svědění, hry jako je phasmofobie: podobné multiplayerové hororové hry alternativy

Hry jako je phasmofobie: podobné alternativy hororové hry pro více hráčů

Až příští na našem seznamu her, které jsou jako Devor, je varována a ze všech titulů na seznamu se to rozhodně zdá být nejvíce inspirováno kooperativní hororovou hrou. Tato hra vás zavede na cestu do hrobek starověkého Egypta.

7 her, jako je fasmofobie, aby poškrábal vaše kooperativní horor svědění

Byli všichni Fasmofobie Znalec po nespočetných nocích strávených skrýváním ve skříni Willow Street House a křičí po chodbách Brownstone High School. Lovecké dobrodružství „hororového družstva“ také uvedlo nový jev her jako Fasmofobie. Ty převzaly páru, ale je tu oceán hrůzy, nadpřirozených a multiplayerových štítků, než se dostanete, než se dostanete k dobrým věcem.

Abychom pomohli při lovu dalšího pronásledování, šli jsme a vykouzlili seznam nejlepších her jako Fasmofobie Chcete (doufejme) poškrábat stejnou strašidelnou svědění, zatímco vytvoří prostor pro plus jeden (nebo tři). Samozřejmě ne každá hra jako Fasmofobie je docela jednoduchý ve svých podobnostech, ale zaměřujeme se na zkušenosti To znovu vytvoří stejný závratný teror, jaký cítíte, když nadpřirozený pronásleduje vás a skupinu přátel. To je pro obnovení těchto okamžiků a napětí, když je vaše skupina ve tmě schoulena Zmlkni, prosím.

Každopádně mezi proudem Fasmofobie Aktualizace, zde je sedm her, které byste si měli prohlédnout na další kooperační hororové hry!

Ghost Exorcism Inc je hra jako phashofobie na Steam, s hlasovou mechanikou a kooperativními režimy

Ghost Exorcismus vč. – Nejlepší hry, jako je phasmofobie

Ghost Exorcismus vč Posílá vás, abyste udělali přesně to, co název napovídá – přejděte duchy, ale jako firmu. Namísto FasmofobieObvykle je skupina čtyř, tato práce je dostatečně velká pro skupinu šesti a vy budete uklidňovat duchy místo toho, abyste jen mířili ven. Nestačí zjistit, že John Jefferson je Poltergeist; Budeš se ho také zbavit.

Snad mezi všemi Fasmofobie-má rád tam, je to jeden z nejblíže k přibíjení vzorce znovu. Existuje mnohem více vybavení pro pronásledování nadpřirozeného, ​​a zatímco některé z nich se cítí trochu zbytečné, existuje několik docela přesvědčivých doplňků. Například, Ghost Exorcismus vč Má docela úhledný mechanik knihy exorcismu, což vás nutí přečíst si pasáž z knihy nepřetržitého, aby se vyvinula entita. Je to praštěné, jistě, ale je to veselé, když kamarád zasažený panicky nemůže plivat slova bez křiku.

Pokud se to zdá být povědomě, možná jste viděli, jak se tato hra objevuje jako Ghost Hunter Corps. Od té doby se dostalo člověka, spolu se změnou jména. Můžete si prohlédnout jeho novou iteraci jako Ghost Exorcismus vč na páře pro PC.

Upozornění je kooperační lovecká hra, jako je phasmofobie

Osamováno – Nejlepší hry jako je phashobia

Jako Ghost Exorcismus vč, hodně z VarovánoVzorec to dokáže znovu vytvořit Fasmofobie Cítíte se tím, že vás upustíte do těsných prostorů, několik nástrojů pro řešení tajemství a lovecký cyklus. Místo obvyklých ghostů hledáte mumie a shromažďujete poklad. Část hádanky zahrnuje zjištění, co se skrývá v ruinách vaší pracovní stránky, ale je důležité nevyšplňovat se s prázdnou rukou. Jinak, jak byste si dovolili všechny ty fantastické, nadpřirozené výbavy?

Varováno má na svých mapách více procedurálně generovaných prvků, díky čemuž jsou velké lákavé pro přehrání, zatímco smrt je o něco méně drolla, protože můžete pracovat proti svým přátelům nebo jim pomoci z posmrtného života. A zatímco hlasové doplňky v tomto mohou být méně remízou, nezdá se, že by to ublížilo zážitek s některými jeho strašidelnými příšerami. Varováno byl mezi jednou z prvních her, jako je tento, představovat nepřátele, kteří vypadají jako vaši přátelé, a to je stejně děsivé, jak to zní.

Varováno je stále v parního včasném přístupu, ale od svého spuštění loňského roku je vidět stálý pramínek aktualizací.

V tichu je asymetrická hororová hra s několika prvky, jako je fasmofobie na Steam

V tichu – Nejlepší hry, jako je phasmofobie

V tichosti je asymetrická jednorázová hororová hororová hra s monstrum, která je stejně stresující na kontrolu, jako se na něj podívat. To není špatná věc; Hra by byla příliš snadná, kdyby se manévrové pomlčky stvoření snadné, ale je to děsivý boj, když dostávají lidské hráče na lov.

nicméně, V tichosti Má sport dva režimy a druhý je tuna zábavy a trochu více připomínající Phas. Jedna osoba je vybrána jako monstrum, zatímco dalších pět hráčů má při hledání prostředků k útěku individuální role. Neexistuje žádný velký výběr nástrojů, ale hlasová mechanika je od té doby stále výbuchem V tichosti stvoření stonky asi s přecitlivělým sluchem. To je bummer pro ty z nás, kteří nemohou držet hubu, když jsou nervózní. Najděte prostředky k útěku nebo nakončení jako večeře – buď, V tichosti je tuna vyděšených smíchů, které rozbijí vzorec, ale udržujte vás pobavení stejným způsobem.

Můžete chytit V tichosti na páře pro PC a Mac. Tenhle dokonce získá příležitostnou aktualizaci, která se zdá být trochu vzácná pro tyto jednorázové projekty v menším měřítku. Možná to nasadí na váš radar na více než jednu noc.

Multiplayer hororová hra duch exil

Exil duchů – Nejlepší hry jako phashofobie

Vzít si narážku z Fasmofobie a Ghost Exorcismus vč, Duchový vyhnanství Svítí vás vyšetřováním a exorcismem. Více než kterákoli jiná hra na tomto seznamu, tento pravděpodobně má největší podobnost Phas, Přímo do zúčastněných aktiv a herního cyklu. Jeho největší rozdíl spočívá v jeho duchových událostech, které se zdají být častější a rozhodně intenzivnější. Neexistuje ani téměř stejné množství prostojů, takže zatímco některá kola Phas může trvat třicet minut, než se opravdu rozběhne, Duchový vyhnanství Rychle odešle skoky.

Je to dvojitý meč. Část odvolání při dlouhém čekání na a Phas Haunt je to, že budova napětí dělá věci děsivé, ale Duchový vyhnanství‘Rozmanit se v událostech, zvukových efektech a chování by to mělo na chvíli udržovat čerstvé. Přidané bity exorcismu se mění více, než byste také předpokládali. Protože nikdo nemůže odejít, dokud nebude duch pryč, vy jste uvízli na scénářích odvážných Fasmofobie obvykle vám umožní běžet. Možná to není skvělý výběr pro přítele, který sedí v kamionu, ale Duchový vyhnanství je ideální pro ty z vás, kteří rádi zůstávají pozadu s kamerou.

Pokud chcete odvážit exorcismus, Duchový vyhnanství je na PC přes Steam.

Hry jako je phasmofobie pro lov kooperativního ducha na Steam

Devour – Nejlepší hry jako phashofobie

Pohltit Já připravuje čtyři přátele proti démonu Azazel a je to mnohem agresivnější než duchové, se kterými jste se setkali Fasmofobie. Sessions for Devour mají tendenci běžet déle, ale stále se pohybujete ve tmě a snažíte se najít způsob, jak bezpečí. Obtížnost pomalu eskaluje jako Fasmofobie, Ale je tu bod, kdy se věci zběsily a skupina se snaží dostat pryč od posedlých kultu.

Jako další hororová hra s náhodnými položkami se vynoří a změny mapy, Pohltit dokáže zůstat trochu svěží na více strašidelných sezení. Vaším cílem je vždy najít rituální položky pro vyloučený Azazel, ale způsob, jakým se to změníte v závislosti na obtížnosti, výhodách hráčů a dobré oleové mapy RNG. Existují také další strašidelná stvoření, která se náhodně vytvářejí, a mapové efekty, které posílají hráče do neproduktivní paniky, i když je to falešný poplach. Je to určitě intenzivnější, ale stojí to za pár běhů pro lidi, kteří milují dobré Phas běžet s agresivním duchem a nikde se skrývat.

Pohltit je k dispozici na PC a Mac přes Steam. Je to součást série s Pozorovatelé, Ale možná to uložte, když jste vyčerpali Pohltit.

Midnight Ghost Hunt je kooperační hororová hra, která je více zaměřena na akci, ale je stále skvělá pro lov duchů

Midnight Ghost Hunt – Nejlepší hry, jako je phamofobie

Takže tento není úplně stejný se čtyřmi versus-čtyři, ale Půlnoční lov duchů stále může vyvolat ty stejné úkryty v rohu. Pokud jste ochotni se trochu rozvětvit, tato nadpřirozená hra skrýt a hledat je pro přátele stále spousta zábavy, kteří hledají skoky a zpanikařené honičky přes noc. v Půlnoční lov duchů, Rozdělíte se na tým čtyř duchů a týmu čtyř lovců, zatímco tým lovu duchů začíná hledat. To se změní, když hodiny zasáhnou půlnoci, a najednou je řada týmu Ghostyho, aby pronásledoval.

Ve vašem arzenálu gadgetů jsou několik známých objektů, ale je lepší myslet na Půlnoční duch Lov Jako hra založená na akcích nebo na boji proti strašidelnému pozadí. Není to děsivé, jak se skrývat před démonem v a Fasmofobie koupelnový stánek je, ale stále budete hollerů, když padnete na past stanovenou týmem duchů. Vzhledem k tomu, že dynamika energie je vždy nakloněna jedním způsobem, stále existuje spousta vzrušení, která by znovu vytvořila ty paranormální indukované spěchy adrenalinu.

Půlnoční duch Lov je k dispozici na PC přes Steam.

Okultní je hra jako phamofobie na Steam

Okultní – Nejlepší hry jako phashofobie

Kdybychom mohli zlomit prvky Fasmofobie až do samostatných her, pak by okultiva byla spíš jako lovecká část – myslím Pohltit, Pokud jste hráli předchozí návrh. Místo neviditelných nadpřirozených pevností často si uvědomujete, kde se skrývá nebezpečí Okultní. Je to mnohem více tváří v tvář s hororovými kousky a místo toho spojuje veškeré jeho napětí do řešení hádanek s přáteli.

Okultní Předpokládá úkoly vaší skupiny se značkovými tanečními hádankami, často odděluje skupiny a vyhýbá se děsivě vyhlížejícím nepřátelům. Všichni jsou spíše agresivní a když se ocitnete v jejich spárech. Je to další, které si hráči hledající kooperační hrůzu mohou užít, ne nutně ti, kteří se zaměřují pouze na lov duchů. Je jich několik z nich, které zvednete a odložíte po noci a Okultní je pravděpodobně mezi nimi, ale tyto malé parní projekty se často cítí za to za pár babek.

Pokud máte hotovost na upravu a nevadí vám nějaké neohrabané hraní pro strach, okultní je pro PC ve páře.

Blackout Club – Nejlepší hry jako phashofobie

Blackout Club Vlastně předchází Fasmofobie asi o rok a půl. Ačkoli má všechny lopatky, které pravděpodobně víte, v tomto bodě: procedurálně generované mise, kooperační kooperaci a strašidelný trik. Ale tohle není o tom, co slyšíte a řeknete; Jde o to, co ty vidět.

Část „Blackout“ v Blackout Club odkazuje na nadpřirozeného stalkera nazvaném „tvar“, který můžete vidět pouze s zavřenými očima. Existuje tedy celé tlačítko věnované uzavření vašich peepers. To vám umožní vidět paranormální zprávy a strašidelné stvoření, ale ne svět kolem vás. To je problém, protože existují také normální nebezpečí, že potřebujete své oči OTEVŘENO vidět.

Hra má pro vás také naprosto fascinující příběh. Uskutečňuje se v strašidelném příměstském sousedství, kde se dospělí stávají v noci na spaní a pokusí se zachytit své vlastní děti (hráče) pro nějakou neznámou entitu nebo sílu. Dospělí přirozeně vždy zapomínají během dne, takže je na dětech, aby prozkoumaly, aniž by nebyly zabíjeny nebo zajato jakýmkoli zlým životem pod jejich městem.

Spáchání příliš mnoho „hříchů“ – jako je spatření dospělých – přinese tvar. Takže musíte být velmi opatrní, když prozkoumáte a shromažďujete stopy, abyste zjistili, co se tady děje. To vysílá napětí prudce stoupající, protože vaši spolužáci musí být opatrní a Vytvořte rozptýlení, které vám pomohou, když vyklouznete.

Nevýhodou je, že hra byla původně založena na konceptu „vyvíjející se hrůzy.„Více příběhu se postupem času přidal, protože hráči ve skutečném světě odhalili tajemství, ale nyní tato část hry skončila. Můžete si to všechno přečíst na wiki. Ještě pořád! Je to zábavný čas.

  • Ideální pro .. kdokoli po velkém příběhu na vrcholu velké hrůzy.
  • Vyhněte se, pokud .. Nelíbí se mi vidět děti v nebezpečí.
  • Začít s… základní hra. Je tu spousta DLC, ale je to všechno kosmetické a můžete si jej jen koupit později, abyste podpořili vývojáře!

A to je pro náš seznam nejlepších her jako Fasmofobie! Bavte se (nebo strach) se svými přáteli ve venku v kooperativním hororu.

Hry jako je phasmofobie: podobné alternativy hororové hry pro více hráčů

Pokud jste fanouškem fasmofobie a hledáte podobné tituly, máte štěstí, protože existuje několik možností, z nichž si můžete vybrat. Tady jsou naše nejlepší tipy.

Hry jako phasmofobie: 15 Alternativy hororové hry pro více hráčů

Hry jako phasmofobie: 15 Alternativy hororové hry pro více hráčů

Beanstalk je podporován čtenářem. Pokud si něco koupíte prostřednictvím jednoho z našich odkazů, můžeme si vydělat malou provizi. To nemá vliv na naše recenze ani umístění produktů na webu.

Fasmofobie dokonale kombinovaná hrůza s komedií a vytvoření dobrodružné hry, která opravdu vzala svět bouří. Technicky se titul, který vyvinul a publikoval kinetické hry, spadá pod vyšetřovací hororový žánr, protože je primárně založen na lovu duchů.

V září 2020 byla hra vydána pro Early Access, s podporou virtuální reality, na Steam, a rychle se stala populární, a to z velké části díky populárním přípravkům Twitch a YouTube. Ve skutečnosti se to stalo tak populárním, že se jednalo o nejprodávanější hru v páře během měsíců října a listopadu v roce 2020 a dodnes zůstává jednou z nejpopulárnějších her pro lov duchů dodnes duchů.

Pokud jste fanouškem fasmofobie a hledáte podobné tituly, máte štěstí, protože existuje několik možností, z nichž si můžete vybrat. Zaokrouhlili jsme nahoru nejlepší hry, které jsou jako fasmofobie a níže, najdete přehled každého z nich.

Funkce hry Phasmofobie

Datum vydání: Brzy přístup 18. září 2020
Vývojář: Kinetické hry
Vydavatel: Kinetické hry
Platformy: Microsoft Windows
Žánr: Hrůza
Nastavení: Reálný život
Herní módy: Singleplayer, multiplayer

Obsah

1. Pohltit

Pohltit

Pokud myšlenka chytání a pálení démonických koz zní jako vaše představa o zábavě, pak určitě budete chtít vyzkoušet první titul na našem seznamu her, které jsou podobné phashofobii. Název byl vytvořen a publikován společností vývojáři her Straight Back Games 28. ledna 2021.

Kooperační hororová hra, tvůrci požívajících lepidla o duchů pro doslovnější lov. Můžete buď hrát sólo nebo se skupinou až čtyř hráčů, a jakoukoli možnost, kterou si vyberete, budete hrát jako satanský kultista. Zdá se, že všechno jde jako obvykle (dobře, nicméně „obvyklé“ věci mohou být pro někoho, kdo patří k kultu, který uctívá Satan), a nečekaně se něco pokazilo s vaším démonem uctíváním a člen kultovního skončí posedlém.

Rychle z toho vyrazíte a uvědomíte si, že musíte lovit projevy problémového démona (nejsou problematičtí všichni démoni?) jmenoval Azazel. Cílem lovu projevů Azazelu je očistit vašeho přítele cvičením démona. Setkáte se s kozami, krysami a dokonce i shluky vajec od strašidelných pavouků, s cílem je všechny chytit, abyste odplatili hřích.

Jak hra postupuje, rychle si uvědomíte, že váš nyní posedlý přítel se stal samotným démonickým monstrum a že pronásleduje haly a on je rozzlobenější a rozzlobenější, tím více předmětů, které očistíte. V posledních několika fázích se budete muset úspěšně projít velkými hordami démonů a také děsivým strašidlem, protože se zoufalým pokusem dokončit poslední fáze.

Devour má tendenci se naklánět do některých tropů, které byste očekávali od tropů, a také to není příliš přehrávatelné; To znamená, že tvůrci titulu nadále aktualizují hru začleněním nových úrovní, doplněné aktualizovanou mechanikou. Celkově vzato, pokud jde o hry, které jsou podobné fasmofobii, je Devour spousta zábav.

2. Varováno

Varováno

Až příští na našem seznamu her, které jsou jako Devor, je varována a ze všech titulů na seznamu se to rozhodně zdá být nejvíce inspirováno kooperativní hororovou hrou. Tato hra vás zavede na cestu do hrobek starověkého Egypta.

Jak si dokážete představit, cesta do hrobek je docela zvyšuje vlasy, protože se rychle setkáte s zlověstnými duchy starověkého Mejai, kteří se nečekaně objeví před vámi a dychtí, aby vás vrhli a pohltili vás. Podobně jako phamofobie musíte hledat a najít stopy, které odhalují ducha, proti kterému jste.

Pokud správně určíte, kdo je Duch, bude vám poskytnut přístup ke starověké relikvii, která leží v hrobce.Pokud hádáte ducha ducha správně, budete se muset rychle pohybovat a chytit relikvie tak rychle, jak jen můžete. Pokud uděláte nesprávný odhad, vstup zabije zavřený.

Jak se Duch promění v fyzickou podobu, budete se muset rychle pohybovat kolem hrobky a najít dobře skrytou páku a použít ji k otevření vchodu, abyste si mohli udělat cestou BAC z hrobky. Zatímco se to všechno děje a vás pronásleduje strašidelný duch starověkého Mejai, musíte si pamatovat, abyste vyfotografovali jako důkaz dokumentovat jako důkaz.

To, co opravdu dělá předvádějící tak poutavé, jsou jedinečné systémy, které přicházejí s každou Mejia. Například, abyste se vyhnuli hněvu jedné z Mejia, budete muset vydat co nejvíce hluku, kolik můžete. Existuje další mejai, který má schopnosti shapeshifting a využívá tyto schopnosti k vydávání člena vašeho týmu.

Zatímco nastavení varuhodné se zdá být známé, způsob, jakým se hraje, je nový – a děsivý. Vývojáři pracují na aktualizacích, což je hlavní plus, protože hra se bude i nadále vyvíjet. Jako další přidaný bonus, varomenově nabízí úplnou podporu VR, stejně jako hra, kterou je inspirována: phashofobia.

3. GTFO

GTFO

Hra o přežití hororového střelce, GTFO se hraje v perspektivě první osoby a může se může pochlubit mnoha funkcemi, které napadají phashofobii. Název vyvinul 10 Chambers, Švédsko se sídlem v nezávislém studiu. Původně vydáno 9. prosince 2019 na Microsoft Windows a obdržela pozitivní recenze v Early Access Steam. O dva roky později, 19. prosince 2021, byl GTFO oficiálně vydán během herní ceny 2021.

GTFO se odehrává na kráteru Chixulub, který byl vytvořen asteroidním úderem, ke kterému došlo před 66 miliony let, a asteroidní stávka vede k události hromadného vyhynutí, která vymazala dinosaury. Skupina „vězňů“ je nucena získat přístup k podzemnímu komplexu, který byl postaven na místě, kde zasáhl asteroid. Tým musí dokončit řadu úkolů a uklízet pro strážce, záhadnou entitu.

Pokud jde o hratelnost, hráči GTFO musí sestavit tým čtyřčlenců a jak již bylo uvedeno. Jako by myšlenka na přístup k záhadnému podzemnímu komplexu na místě asteroidu, který vytáhl dinosaury, nebyla dostatečně strašidelná, zjistíte, že místo bylo překročeno příšernými spícími příšerami.

Vy a váš tým musíte spolupracovat, abyste vytvořili strategii a vytvořili plán, stejně jako zdroje přídělu, abyste mohli zabít své nepřátele v tajném módě, abyste mohli zůstat naživu a splnit požadavky, které byly učiněny podanou. Strážce a nakonec unikne trýznivé situaci a umístění.

4. Bílý šum 2

Bílý šum 2

Bílý šum 2 byl vyvinut a publikoval Milkstone Studios. Ve světě paranormální činnosti se bílý šum často používá jako způsob, jak dát duchu něco, s čím mohou komunikovat skrze. Pro milovníky hororů, kteří jsou nadšeni a dostanou vzrušení z toho, že jsou pronásledováni ohavnými zvláštnostmi, je účel bílého šumu odlišný, protože vám dává vědět, že se něco strašně uskuteční a ovlivňuje vás.

Bílý šum 2 je pokračování masivně úspěšného bílého šumu online. V této hře přebíráte roli v týmu vyšetřovatelů; Alternativně můžete převzít kontrolu nad groteskním tvorem a pohltit tým vyšetřovatelů. Tato hra nabízí 4vs1 asymetrický hororový zážitek a určitě přiměje kohokoli, kdo ji hraje – dokonce i ti, kteří si myslí, že jsou nesmírně odvážní – otřesení strachem.

Hra je vybavena základním systémem dohazování, který vám umožní s lehkostí hrát s přáteli. Vše, co musíte udělat, je spustit hru, vybrat si stranu nebo nechat systém zvolit vaši stranu pro vás a můžete začít hrát. Pokud se rozhodnete být vyšetřovatelem, prozkoumáte umístění, spolupracujete se svými spoluhráči a vyvinete veškeré úsilí, abyste se vyhnuli ztrátě, jinak skončíte tím, že budete kořistí pro děsivé stvoření.

Budete muset udělat maximum, abyste si udrželi zdravý rozum, a také sledujte napájení baterie baterie, abyste neskončili uvíznutí ve tmě. Pokud se rozhodnete převzít roli stvoření, budete muset pronásledovat svou kořist a vyhnout se, když je uvidíte, když je lovíte.

Světlo z vyšetřovatelů vás svítidla mohou omráčit, takže budete muset využít své síly, abyste se vyhnuli omráčení a rozptýlení vyšetřovatelů, aby je lov byl snadnější úkol. Budete moci svolat Totems, které vás upozorní na přítomnost všech vyšetřovatelů, kteří jsou v okolí, a zabrání jim, aby vyzvedli 8 pásek, které jsou poté, než je vyjmete ven.

V bílém šumu 2, jen proto, že zemřete (a zemřete), to neznamená, že hra skončila. Místo toho se stanete duchem a můžete použít své nové a vylepšené dovednosti k prozkoumání a pomoci pozůstalým vyšetřovatelům v jejich pátrání.

Při hraní budete také moci odemknout nové postavy a baterky, včetně klasických postav z bílého šumu online. Každá postava má jedinečné dovednosti a specializace. Také White Noise 2 obsahuje stejnou obrazovku pro opakování podpisu, jakou slavným bílým šumem online. Až zasedání skončí, budete mít šanci se chichotat, když uvidíte, jak váš tým pokračoval v chodu v kruzích nebo kdy jeden z vyšetřovatelů zmizel.

5. Propnight

Propnight

Pokud jste fanouškem hororového žánru (a samozřejmě jste, pokud hledáte hry, které jsou podobné fasmofobii) a chcete hrát něco, co je děsivé s vašimi přáteli, pak je propnight titul, který to určitě bude. Nechte vaše vlasy stát na konci. Hra 4 vs 1 multiplayer, je to perfektní směs klasického přežití hororů a společenských her s přáteli.

Celá premisa Propnight vyvinula Fntastic a publikovaná společností Mytona, je založena na čtyřech přeživších, kteří se musí úspěšně projít přes mapu a opravit četné propmachiny, které otevírají výstupní dveře, aby unikli zabijáku.

Zároveň hráč převezme roli vraha a musí chytit a vyhladit pozůstalé (s pomocí hypnochairů) nebo alternativně počkat, až hodiny dojdou z času, abyste mohli vyhrát a porazit přeživší.

Pro další propracování, prorost je hloupý, nepředvídatelný a trýznivý. Můžete buď ovládat pozůstalé, kteří mají schopnost transformovat na řadu rekvizit, nebo zabijáka, který je odhodlán zničit každou animovanou položku na mapě. Pokud hrajete jako pozůstalý, abyste zůstali naživu, budete se muset skrýt dostatečně dlouho, abyste se schovávali před nemilosrdnými ďábely, abyste opravili propmachiny, které jsou rozptýleny po mapě a útěku. Skoro vše, na co si vzpomenete.

Hra je trochu hloupá a nepředvídatelná, protože náhodné předměty, jako jsou láhve vína a židlí, se začnou ohraničovat přes mapu. Ve skutečnosti je kvůli těmto antikům, které jsou naprosto neočekávané, téměř zaručeno, že se vypuknete do záchvatů smíchu. Celkově vzato, proroctví je lehký pohled na hororovou hru a skvělý titul, abyste se podívali, zda jste fanouškem phasmofobie.

6. Pátek 13.: hra

Pátek 13.: Hra

Pokud jste fanouškem žánru hororových videoher pro přežití a hledáte titul, který nabízí podobný zážitek jako fasmofobie, pak určitě budete chtít zahrnout pátek 13.: hra na vašem seznamu.

Hra, která je zjevně založena na ikonické franšíze hororového filmu se stejným názvem, byla vyvinuta společností IIIFONIC a byla publikována společností Gun Media. Původně bylo vydáno jako digitální vydání 26. května 2017 a bylo vydáno jako fyzické vydání 13. října téhož roku na PS4 a Xbox One. 13. srpna 2019 byl titul vydán na Nintendo Switch.

Asymetrický multiplayer, v pátek 13.: hra, postaví až 7 hráčů, kteří ovládají poradci nechvalně známého jezera tábora proti jednomu náhodně vybranému hráči, který ovládá bláznivou hokejovou masku, vraždí mačetu, Jason, Jason Voorhees.

Hry se odehrávají v polootevřeném světě, který můžete prozkoumat. Je to hororová hra třetí osoby, která se koná v 80. letech na různých místech, která se nacházejí jak na táboře, tak v okolí tábora. Existuje několik různých verzí Jasona, který hraje, a jeho zbraně a atributy se mění od jedné verze k druhé.

Při hraní jako poradce je hlavním cílem uniknout mapě naživu. Pokud dokončíte vedlejší cíle, budete moci mapu dokončit a rychle uprchnout. Boční cíle se snadněji dokončí, když pracujete s ostatními hráči. „Epický stav vítězství“, který vyžaduje týmovou práci a plánování, lze použít k vyřazení Jasona.

Aby zabila Jasona, ženská postava bude muset najít chatrč vraždy, obléknout si oblečení Pamela Voorheesové a předstírat, že je Jasonova máma před sebou. To, co to opravdu dělá, je, že Jasonova maska ​​musí být vypnutá, aby to fungovalo.

Celkově je pátek 13.: hra je vzrušující hororovou dobrodružnou hrou, která vás určitě udrží na okraji vašeho sedadla. S tím však řekl, že kvůli problémům s licencími došlo k žádné aktualizaci za nějakou dobu.

7. Podvod

Podvod

Další na našem seznamu her, které jsou jako phashofobie, je podvod. Byl vyvinut a publikován na základním linii, a přestože to není úplně podobné fasmofobii, existují některé známé prvky. V této hře budete muset uniknout infikovaného ďábla, který se skrývá ve stínu na dohledu a který vás pronásleduje každým pohybem, který uděláte.

Můžete také hrát jako infikovanou entitu, a pokud přebíráte tuto roli, budete muset vyjmout pozůstalé; Nejste však vůči jejich kulkám imunní, takže pro ně určitě budete muset dávat pozor. Každý tah je třeba vypočítat, když se pokoušíte šířit virus, který se otočil, infikoval vás a roztrhl zbývající přeživší.

Nikdy si neuvědomíte, kdo je nakažený zlý, dokud není příliš pozdě. Entita vám může pomoci pro většinu mapy, získat vaši důvěru a povzbudit vás, abyste se spustili stráž.

Bohužel, druhý, který to děláte, infikovaná entita na vás může bušit a okamžitě ukončit vaše pokusy o útěk. Když poprvé začnete hrát podvod, je to docela komplikované; Jakmile však dokončíte několik zápasů a zůstanete naživu nebo se vyvíjíte nakažení, klamací další hráči přijdou přirozeně.

8. Obskurní

Obskurní

Další titul v hororovém žánru Survival, Ascure byl vyvinut společností Hydravision Entertainment a byl vydán společností DreamCatcher Interactive in North American, Ubisoft v Číně a MC2-Microids na jiných místech. Hra byla vydána 1. října 2005 v Evropě a v Severní Americe, byla vydána 6. dubna 2005 pro PS2, Xbox a Microsoft Windows.

Hra se koná na Leafmore High, kde se tři dospívající vydali najít přítele, který zmizel. Přátelé se ocitnou zamčené ve škole přes noc a musí vyřešit řadu podivných případů, ke kterým došlo.

Při zkoumání školy budete ovládat pět dospívajících a bojovat proti různým infikovaným studentům. Tři přátelé zjistí, že jejich protivníci-infikovaní-jsou citlivosti na světla a expozice přímému slunečnímu světlu je zcela zničí. Dospívající jsou vyzbrojeni baterkami, které pomáhají mírně oslabit jejich nepřátele a zlou černou auru, která je obklopuje.

Dospívající odhalují masivní spiknutí, které zahrnuje injekce, které přeměňují ostatní studenty na mutované monstra. Injekce jsou experimenty, které jsou prováděny se vzácnou rostlinnou spórou, která má potenciál umožnit lidem zůstat naživu naživu.

Studenti zjistí, že Elisabeth, zdravotní sestra a Herbert, ředitel, jsou starší než 100 let, i když vypadají, že nejsou starší 60 let. Skupina se setká s Herbertem, který je zabit učitelem, který se snažil vyléčit infekci, která byla způsobena Herbertovým experimentem.

Leonard, Herbertův dvojče, vidí svého mrtvého bratra a stává se nesmírně naštvaným a jeho hněv ho vyzve k vraždě učitele a nechává dospívající, aby porazil největší mutanty, se kterými se dosud setkali. Poté, co ho vezmou ven, se dospívající vrátí do tělocvičny a vstříkněte se s léčbou. Leonard se pak vrátí a po šílené bitvě se podrobí slunečnímu světlu a všechno se vrací k normálu.

Hra v nejasném režimu je dvou hráčů, takže můžete kampaň hrát s přítelem. Položky můžete také kombinovat; Například nahráním baterky na zbraň. Celkově je to zábavná a poutavá hra. Pokud jste fanouškem hororového žánru a hledáte titul, který je podobný phashofobii, pak se budete chtít podívat na nejasné, protože je to známé a určitě vás uhodne.

Shrnutí to

Horror Survival je masivní žánr ve světě videoher a fasmofobie je jedním z nejoblíbenějších titulů v tomto žánru. Pokud jste fanouškem této hry a hledáte další tituly, které nabízejí podobný zážitek, pak vám velmi doporučujeme podívat se na hry, které jsou uvedeny na tomto seznamu. Každý z nich je zamyšleně navržen a může se pochlubit prvky, které jsou podobné povaze jako phashofobie a určitě vás upoutají a baví vás.

Oliver je bývalý počítačový inženýr Compaq, který se stal technologickým podnikatelem a celoživotním hráčem. Jeho prvním systémem byl Amiga 500 a nejoblíbenější jsou SNES. Stavěl své vlastní počítače od doby, kdy postavil systém Pentium 90 v 90. letech. Je šéfredaktorem Beanstalk a zakladatelem společnosti Kooc Media Ltd, britské online vydavatelské společnosti se sídlem ve Velké Británii.