7 nejlepších nápadů na zvířata Minecraft – DOT ESPORTS, 10 nejlepších farmách Minecraft, které musíte postavit v roce 2022 | Beebom

10 nejlepších farmách Minecraft, které musíte postavit

Jedna z nejlepších částí Minecraft je schopen dělat téměř cokoli. Chcete prozkoumat jeskyně a zabít příšery? Můžeš to udělat. Chcete postavit palácový dům se stovkami pokojů? Můžete to udělat také. Neexistuje žádný správný způsob, jak hrát Minecraft, což je jeden z důvodů, proč je to jedna z nejúspěšnějších her na planetě.

7 nejlepších nápady na zvířata Minecraft Animal Farm

Chcete dát do Minecraftu malé hvězdné údolí? Tady je nějaká inspirace.

Jedna z nejlepších částí Minecraft je schopen dělat téměř cokoli. Chcete prozkoumat jeskyně a zabít příšery? Můžeš to udělat. Chcete postavit palácový dům se stovkami pokojů? Můžete to udělat také. Neexistuje žádný správný způsob, jak hrát Minecraft, což je jeden z důvodů, proč je to jedna z nejúspěšnějších her na planetě.

Mezi mnoho možností, jak aktivit, je vytvořit farmu pro mnoho pokojných davů, které volají váš server domů. Krávy, prasata, kuřata a další mohou být udržovány v určených oblastech pro zemědělské zdroje, dávají svému domu estetickou vibraci nebo jednoduše proto, že se vám líbí pohled.

Pokud chcete Minecraft se stranou Stardew Valley nebo Sklizeň Měsíc, Přečtěte si to nejlepší Minecraft Nápady na zvířata farmy.

Estetická stodola

Rozsáhlá stodola Minecraft pro koně

Jste přítomný nebo bývalý milovník koní? Tato vytvoření „planety minecraft“ od Humterjumperr je speciálně navržena tak, aby vyhovovala mnoha jezdeckým aktivitám. Vnitřek velké stodoly obsahuje okna, samostatná pera pro každého koně, které začleňují Glowstone, vysoké ploty a tmavé dřevo. Skutečné poklady však leží mimo stodolu: stavba také zahrnuje arénu na závody s hlavnicí, arénu s posouváním a pěší stezku, pokud chcete dát své koně do práce.

Je to neuvěřitelně detailní Minecraft sestavení, které zahrnuje některé z nejlepších aktivit, které zemědělství koní nabízí.

Emily je spisovatel zaměstnanců pokrývající Apex Legends, Overwatch, Pokemon a General Gaming for Dot Esports. Mezi její další předpisy patří digitální trendy, výkřik obrazovky a GameSpew. Pracuje také jako narativní návrhářka ve hrách. Spojte se s ní na Twitteru @thepokeflUte.

10 nejlepších farmách Minecraft, které musíte postavit

Nejlepší farmy Minecraft

Ať už hrajete online nebo sami, skuteční vítězové v Minecraftu jsou ti, kteří mají nejvíce zdrojů. Pokud jste stavitel, nedostatek zdrojů může ohrozit vaše nápady na Minecraft House do ohrožení. A pokud jste na serveru Minecraft PVP, může být nedostatek zdrojů dokonce fatální. Jediným problémem je však to, že shromažďování těchto zdrojů vyžaduje hodně času. A to je místo, kde do hry vstupují nejlepší farmy Minecraft. Tyto úžasné farmy musíte vytvořit pouze jednou a čekat, až pro vás dělají práci. Počáteční úsilí o vytvoření těchto farem vám může nějakou dobu trvat a možná budete muset cestovat do různých biomů Minecraft, ale po dokončení získáte všechny zdroje přímo doma. S tím bylo řečeno, pojďme se ponořit a prozkoumat 10 nejlepších minenecraft farmy.

Top 10 Minecraft Farms (2022)

Všechny farmy na našem seznamu pracují na edicích Minecraft Java a Bedrock, a to i s nejnovějšími Minecraft 1.19 Aktualizace. Níže uvedený tabulka můžete použít k prozkoumání farem, které zachycují váš zájem.

1. Sculk Farm – Best Minecraft 1.19 XP Farm

2. Creeper Farm in Minecraft

Zcela zakrytá farma popínavých likanů v Minecraftu

3. Enderman Farm

13 hranic Enderman Farm

Ať už chcete hru porazit nebo potřebujete teleportovat v Minecraftu, Ender Perly jsou nutností. Ale už jste si někdy mysleli, že můžete mít nekonečné zásoby enderů? To se stane s dobře vyrobenou farmou Enderman. Přestože to vyžaduje hodně cestování, Enderman Farm je jednou z nejjednodušších farem ve hře, která poskytuje spolehlivé výsledky.

4. Krávová farma – nejjednodušší farma v Minecraft

Krávy zabíjející kravské farmy v Minecraftu

5. Kuřecí farma v Minecraft

Pracovní kuřecí farma v Minecraft

6. Dýňová a melounová farma v Minecraft

Dýňová farma ve skleněné kleci

7. Farma cukrové třtiny

Allay na farmě cukrové třtiny

8. Slime Farm

Slime tření

Jak si všimnete, mnoho z farmy Minecraft vyžaduje, abyste používali slizové bloky. Ale díky relativně vzácným slizovým davům není snadné shromažďovat. Je ironií, že řešením tohoto problému je vytvoření slizové farmy, která je docela snadné sestavit. To znamená, že pokud znáte příkazy Minecraft, aby našli kousky slizu.

9. Farma

Krytá farma

10. AFK Fish Farm

Sbírka předmětů Tressure v AFK Fish Farm of Minecraft

Prozkoumejte nejpopulárnější sestavy farmy Minecraft

S tím máte k dispozici všechny nejlepší farmy Minecraft. Nyní se můžete vydat a vytvořit je spolu s domem Minecraft a vytěžit maximum ze hry. Protože budete potřebovat spoustu zdrojů, abyste je mohli udělat, je nejlepší začít s nejlepšími semeny Minecraft pro snadnou podporu. Příkaz výplně v Minecraftu však může také výrazně usnadnit váš život. Poté, co to řekl, kterou farmu vytváříte jako první? Řekněte nám v komentářích níže!

Doporučené články

Pandy chov v Minecraft

Jak chovat pand v Minecraftu

Vstup-oceánský monument

Jak najít a zapadnout oceánský památník v Minecraftu

Malý rybářský rybník v minecraft

Průvodce rybolovem Minecraft: Vše, co potřebujete vědět

Bloky bez texturního balení vlevo a s texturním balíčkem napravo

14 nejlepší minecraft 1.20 texturních balíčků

Srdce mořských předmětů v Minecraft

Jak získat a používat srdce moře v Minecraft

Jak vyrobit obsidian v Minecraftu

Jak vyrobit obsidian v Minecraft (průvodce 2023)

8 komentářů

Můžete si vyrobit zvazovou kosterovou farmu a shromáždit lebky. Pak na a pod portálem, pokud se vynoříte. Pomocí toho můžete snadno farmovat.

CUS limitu push, pokud písty a slimeblocks
Honeyblock funguje jako sliz, ale nedrží se navzájem

1.20 Aktualizace Rox říká:
proč potřebujete medové bloky na stromové farmě
Indický hráč říká:

Protože když sliz tlačí strom bloky, sliz dostane nějaké bloky zaseknuté a když použijeme Honey Block, uvolní se snadno, doufám, že vám to pomůže..
Mám také návrh, že vytvoříte automatickou medovou farmu, díky níž je vaše práce tak snadná..