8 her pro průzkum vesmíru, které si můžete užít při čekání na Starfield – Meristation, Best Space Exploration Games | Prostor

Nejlepší hry pro průzkum prostoru

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: .

.

Aktualizace: 6. srpna 2023 16:52 EDT

Starfield Lands letos 6. září 2023, na Xbox Series X | S a PC (také na Xbox Game Pass) a milovníci sci -fi nemohli být dychtivější ponořit se do hry Bethesda, tvůrci ságů, jako jsou Elder Scrolls a Fallout, mimo jiné. Všechno, co jsme o tom viděli, vypadá opravdu dobře, jako je frakce a mechanika stealth, ale protože je ještě měsíc na čekání, co takhle vyzkoušet jiné videohry, ve kterých můžeme překročit galaxii a prozkoumat prostor?

Víme, že tyto typy her není snadné, protože ne všechny nám umožňují dostat se na loď a přistát na všech druzích nehostinných planet. To, a že by nemělo smysl uvádět zde jména jako Dead Space nebo jiní, že kromě sdílení tématu nemají s něčím takovým moc společného. Z tohoto důvodu jsme hledali rovnováhu zaměřit se na hry a série, ve které přinejmenším podnikáme mezigalaktickou cestu.

. Existuje 22minutová smyčka, kde se solární soustava zhroutí a hráč žije uvězněný v nějakém druhu Groundhog Day, ale vše, co se v té době děje v tomto čase. Má také zásadní rozšíření pro každého držitele titulu Mobius Games.

8 her pro průzkum vesmíru, které si můžete užít při čekání na Starfield

Nejlepší hry pro průzkum prostoru

Oslovte hvězdy s nejlepšími hrami na průzkum vesmíru, které vám umožní objevit mimozemské světy, Dodge Supermassive Black Holes nebo stát se mezihvězdným trucker.

Nejlepší hry pro průzkum prostoru

Jedeme do nekonečna a dále s naším seznamem nejlepších her pro průzkum vesmíru.

. Byly chvíle, kdy byly hry pro průzkum vesmíru omezeny na určité žánry, ale nyní je to spíše téma, hlavní myšlenka, která definuje filozofie divoce odlišných titulů. V tomto článku je naším cílem předvést některé z největších a nejlepších her pro průzkum vesmíru venku. .

Ale co dělá dobrou hru pro průzkum prostoru? Rádi bychom si mysleli, že nemusí být neustále realistickými zážitky. Je to všechno o zázraku, že tam chodí a odhalí tajemství Cosmosu. Možná je úkolem jednoduše opustit Zemi, nebo možná prostor jednoduše definuje jinak jednoduché dobrodružství … nebo příběhy dobytí. Cesta je na tom, na čem záleží, a vesmír je ze své podstaty nejvíce nepředvídatelným nastavením, které si můžeme přát.

Pokud hledáte něco zvláštního, možná budete chtít zkontrolovat náš seznam , Nejlepší hry Star Wars. . Nyní pojďme vystřelit do neznáma.

1. Vnější divočiny

 • Datum vydání: 28. května 2019
 • PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch

Hra otevřeného světa na povrchu, Outer Wilds vezme let a posílá hráče na načasované dobrodružství přes sluneční soustavu uvíznuté ve 22minutové smyčce, která končí sluncem sbohem. Je to všechno o svobodě průzkumu a vymýšlení tajemství systému – každá planeta je divná svým způsobem a vyhynulá mimozemská rasa by mohla držet klíč k porušení časové smyčky a zabránění slunci v supernově.

Toto je snadné doporučení pro téměř každého, kdo hledá přesvědčivé a emocionální nelineární dobrodružství, které nepřekročí jeho přivítání a je plné zajímavých postav. . Vezměte to v úvahu před nasazením vesmírného obleku.

Dnešní nejlepší vnější divočiny

Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

2. Nekonečný prostor 2

Slíbili jsme vám trochu dobytí vesmíru a nekonečný Space 2 je nejlepší název strategie založený na tahu, který najdete právě teď. Zcela se chová jako normální hra 4x (prozkoumejte, rozšiřte, vykořisťují a vyhlazujte), ale cesta k vítězství není nikdy stejná. Tento sci-fi vesmír je obrovský a bohatý, stejně jako jeho možnosti, ale jedna věc vždy zůstává pravdivá: oslovení nových systémů a kolonizace jejich planet nikdy nezestárne.

Vytvořte izolovanou říši, rozšířte své hranice přes hvězdy prostřednictvím diplomacie nebo nechte peníze mluvit, aby vaše nepřátele udržely pryč. Jeho expanzní balíčky způsobují, že věci jsou podivnější a nepředvídatelnější, jako by se vnímající stromy, které kolonizují světy „nebeskými vinicemi“, nebyly dost divné.

Žádné informace o ceně
Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

3.

 • Datum vydání: 16. prosince 2014
 • Platformy: PC, Xbox One, PS4

Mimotoři simulace vesmírného letu jsou s tímto obeznámeni, protože v žánru již léta dominují, a to z dobrého důvodu. Navzdory své strmé křivce učení je jen málo her tak masivní a obohacující jako elitní nebezpečné – přetrvávající online vesmír a reprezentace v měřítku 1: 1 Mléčné galaxie sídlí mnoho herních možností, které se pohybují svým vlastním tempem.

Elite Dangerous rozhodně není pro každého a je to spíše zkušenost s prožíváním, která roste s vámi. Hotovo za jednu hodinu. . Přesto počet různých povolání (od vesmírného truckeru po pirát) zaručuje více než dost rozmanitosti, aby hráči trpělivosti pobavili stovky hodin. .

Dnešní nejlepší elita: nebezpečné obchody

4. FTL: rychlejší než světlo

 • 14. září 2012
 • Platformy:

Rychlejší než světlo není hledač, ale má to tam, kde se to počítá. . . .

. Je to hluboce stresující, ale vysoce návykové a zůstává jedním z nejunikátnějších dostupných indie titulů souvisejících s prostorem. Navíc se stanete tvrdými rozhodnutími, když prosadíte kosmos v kusu nevyžádané, takže to není všechno o boji proti pirátům a opravě vaší lodi s malými nebo žádnými zdroji.

5. Sky žádných mužů

 • PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5

. . A v případě, že jste to nevěděli, jeho procedurálně generovaný vesmír je prakticky nekonečný a lze jej plně prozkoumat s přáteli a/nebo náhodnými hráči.

. . Nyní se cítí jako jeden z nejživějších vesmírů, které jsme prozkoumali ve videohře. .

20 nejlepších vesmírných her na PC

Videohry jsou skvělé v přepravě nás do různých světů, ale žádný z nich zachycuje ten pocit tak dokonale jako intergalaktické vesmírné hry – a 2023 vypadá jako jeden z největších let pro vesmírné hry, se spuštěním Starfield, Homeworld 3 a více Vše na obzoru. ? . Ať už jste začínající kapitán Cruiser Space Cruiser, Wannabe Space Conqueror nebo neohrožený průzkumník s vesmírným bodem, je pro vás vesmírná hra.

Nejlepší vesmírné hry

. V našem seznamu nejlepších vesmírných her je stále spousta hybridních her, od RPG a strategických her s tematikou prostoru, ale téměř všechny jsou o tom, že jsou ve vesmíru, ať už se to vrhá přes vesmír v nějaké lodi, nebo se pochlučuje kolem v nulové gravitaci. Hry o usazování na povrchu nové planety, jako je přežívající Mars a Astroneer, nebo hry zasazené do vesmírných míst, jako je Alien: Izolace, nejsou v tomto seznamu přítomny, protože se nikdy nikdy nedostanete jít do prostoru, když je hrajete.

Létání směrem k planetě

Rockfish hry
Uvolnění: 2023
Kde to můžu koupit: Steam, Gog

První everspace byl roguelike, takže pokud je to Arcade Space Shooting, po kterém jste po tom, že návrat dozadu se nedoporučuje. .

. .

. Každý z nich má své vlastní speciální a pasivní schopnosti, a pokud to nebylo pro létání v kosmickém aspektu, můžete téměř přísahat, že vlastně hrajete něco jako Diablo. Jen víte, bez nekonečného cyklu grind. Je to nesmírně zábavné a jeho ručně vytvořená místa jsou jedny z nejlevnějších a nejúžasnějších kapes galaxie na této straně oblohy bez člověka.

. Legendární edice Mass Effect

Vývojář:
Uvolnění:
Pára, pokorná, původ

.

Hmotné efekty jsou simulátory kapitána Kirk. . A být šéf do značné míry znamená říkat lidem, co mají dělat – a snogging.

Druhá mise velitele Sheparda zůstává jejich nejlepším – je to planeta snižující Argonautica a sebevražednou misi s některými z nejlépe realizovaných postav Bioware – ale nyní byla celá trilogie remasterována jako součást legendárního vydání, ve skutečnosti není důvod hrát celek hodně od začátku do konce. Koneckonců, žádný hromadný efekt není ostrov. . A neposlouchejte naysayers, poslední hra upustí míč během závěrečného aktu, ale jinak je to praskající konec trilogie.

18. Klesání

Snímek sestupu hry

Vývojář: 1995
Parallax
Kde to můžu koupit: Steam, Gog

Nedávno nebyl nedostatek her ve stylu sestupu, včetně Sublevel Zero, Retrovirus a Neonxsz, a jsme také velcí fanoušci přetížení a osy výbuchu, také.

Poté, co byl od doby vydávání spuštěn střelci první osoby s běh a zbraní (CGW Magazine to nazval „Doom on Benzedrine ve vakuu“), četné inovace sestupu byly často sériově přehlíženy. Je pravda, že na tom nemělo mnoho vývojářů rockových hvězd, neexistovali žádné démony z pekla, jak se skrz jeho klaustrofobické chodby a nebyl žádný nátěr krve, který by rozzuřil nebo potěšil její publikum. To, co to mělo, byla rychlost, bludiště podobné 3D úrovně a řada pohybu ve všech směrech, které byly v krásných šancích s omezeným prostorem, ve kterém se má manévrovat.

Dezorientace byla konstantním společníkem – pro některé hráče byla také pohybová nemoc – ale při záchraně uvězněných kolonistů jinak odsoudili zemřít a uniknout každé úrovni třesení, než byla pohlcena v jaderné ohnivé kouli, hra vyplatila v plné výši. Po více než 20 letech zůstává sestup nezbytnou hrou stejným způsobem jako Doom? Vzhledem k tomu, že by se to proměnilo ve freespace a zůstalo do určité míry v DNA Red Fraction, ano, ano. Ještě důležitější je, že je to stále příjemné, více v mnoha ohledech než hra, která ji inspirovala.

17. Hardspace: Shipbreaker

Blackbird Interactive
Uvolnění: 2022
Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: Neexistuje nic jako hardspace, ale pokud se vám líbí složitost dokonale konstruované kosmické lodi, pak je Kerbal Space Program do značné míry hardspace vzadu.

Hardspace: Shipbreaker je jedním z těch pracujících simíků, kteří vás naprosto přepravují do mysli a duši jednoho z jeho titulárních břišníků ve chvíli, kdy vystřelíte svůj první laserový řezač. Jste bezejmenný zaměstnanec společnosti Lynx Corporation s obrovským dluhem, který můžete zaplatit, a budete postupně odstupovat tuto nemožnou částku hotovosti tím. Ne z pohodlí pěkného kosmického věšáka. Ach ne. Musíte to udělat v nulové gravitaci a pečlivě zasunout každou jednotlivou komponentu do jejich příslušných recyklačních košů nebo čelit hněvu vašich firemních vládců. Je to tvrdý koncert, ale tak plně.

. A máme na mysli to v nejlepším možném smyslu. Ano, občasná exploze, když náhodou zabouchnete laser přes těkavá palivová čerpadla, a ano, budete muset spravovat hladinu paliva a kyslíku, jakmile jdete o svou práci. Ale existuje zen-podobná smyčky řezání, popadnutí a trestání, která vám umožní líbit se ve svém vlastním smyslu pro rostoucí odbornost a svlékat loď čistě v rekordním čase, jako je nějaký obří, odsazený vesmírný Vulture je intenzivně uspokojivý.

16. Hvězdné války: kravata Fighter

Star Wars Tie Fighter - Best Space Games 2020

Úplně hry
1994
Verze Steam vám získá původní vydání z roku 1994 (včetně expanze) a vydání série série z roku 1998. Chcete -li získat CD Edice Tie Fighter z roku 1995, musíte jít na Gog.

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: X-Wing samozřejmě. X-Wing vs Tie Fighter se stále hraje online čas od času a jeho rovnováha doplňku energie je hodná sledování. Pak je tu poměrně slabá aliance X-Wing, která má alespoň místo pro vás na palubě Millennium Falcon.

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení nebyla série X-Wing přímým útokem na velitele křídla. Byl to pokus transponovat systémy a úspěch první série Totally Games na to, co by bylo jeho druhé. Ve skutečnosti nemusíte hrát moc, abyste viděli, že v Battlehawks 1942 je více velitele křídla a jejich nejlepší hodinu, než je v velitelku křídla X-Wing nebo Tie. Stejně jako jsou vesmírné bitvy Star Wars inspirovány bojovými záběry z druhé světové války, série X-Wing je téměř zcela informována o bojových hrách ALLCE ALLCE WWII. .

. Místo toho se to úplně a Lucasarts rozhodl převrátit příběh na temnou stránku, a tím umožnit hráčům příležitost bojovat za říši poprvé a vyhnout se chybě malovat všechny v něm jako zcela a nezratelně zlé. I když jsme věděli, že jsme na špatné straně, hra nás nechala věřit, že naše srdce byla na správném místě, i když naše zbraně směřovaly na dobré lidi.

.

15. Rebel Galaxy Outlaw

Rebel Galaxy Outlaw - Best Space Games 2020

Hry s dvojitým poškozením
Uvolnění:

Originální Galaxy Rebel Galaxy s dvojitým poškozením z roku 2015 byla dříve na tomto seznamu (a je technicky pokračováním Outlaw z roku 2019), ale pokud je to více souborů, pak se podívejte na Evu: Valkyrie, kterou můžete nyní hrát bez VR sluchátka.

Rebel Galaxy Outlaw je ten vzácný vesmírný sim, který dokáže zachytit vzrušení a zázrak pro prozkoumání hvězdného systému, aniž by se divoce příliš projevil, co očekávat. . .

. Pokud raději chodíte na starou školu, můžete vypnout Auto-Pursuit. Rebel Galaxy Outlaw také spravuje tento vzácný čin, že nám dává postavu, na který se nám skutečně starám, a příběh, který jim dává místo a účel v této obrovské oblasti neznámého. . Láskyplně vytvořené a vždy ohromně hezké na to, abychom se podívali, Rebel Galaxy Outlaw nás vždy vrací k dalšímu.

14.

Vývojář: Trese Brothers
Uvolnění: 2018
Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: .

Kapitáni vesmíru jsou lépe podávány než kdy jindy pro 2D elitní hry, ale obchodníci s hvězdami: Frontiers je zdaleka nejlepší tam venku. . Postavení na nohy může být těžké, ale jakmile máte trochu peněz a laskavost některých politických osobností, galaxie je vaše dobrodružství.

Vaše loď a posádka vás definují více než v libovolném prostoru RPG, protože je můžete znovu navázat a reorganizovat, jak uznáte za vhodné. Téměř všechno, co děláte v hranicích, může ovlivnit ekonomiku, postavení a politické vztahy místních postav, planet a frakcí, ať už se chcete kopat do svých vícevláknových příběhových pracovních míst nebo ne. A nevyhnutelně skončíte tím, že uděláte víc, než jste plánovali, když příležitost klepá příležitost. Vaše neozbrojená špionážní loď by mohla udělat skvělý pašerák. Vaši piráti, kteří disaktivují lodi. . . ?

13.

Vývojář: Tindalos interaktivní
2019
Pára, pokorná

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: .

Pokud jste rádi, že můžete obchodovat s realismem za čirou podívanou, pokud jde o kosmické bitvy, pak Battlefleet Gothic: Armada 2 (definitivní Warhammer 40 000 Navy ‘Em Up) bude vaším šťastným místem. . Je to v podstatě mořská bitevní hra s bombastickými, vesmírnými styly GIGA a tlačí mnoho stejných tlačítek jako celková válečná hra, pokud jde o pocit hry – stavíte flotily na vrstvě kampaně a poté je umístíte na taktickou mapu a strčit je do nepřítele, aby začaly vyrazit na hruby z druhého.

. . Strategická hra se někdy cítí trochu světla, ale ne tolik, že se cítí svléknutá a je tu působivá úroveň vyprávění a tradice, když to nutně nemuselo být. .

12. Hříchy solární říše

Hříchy solární říše - Best Space Games 2020

Vývojář: Ironclad hry
Uvolnění: 2008
Kde to můžu koupit:

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: Je tu fantastický modis Star Wars pro vzpouru, ale pokud chcete oficiální věc, zkuste Star Wars: Empire at War a zkuste.

RTS IRONCLAD Games sevře stupnici 4x hry a jímky masivní armády proti sobě v orbitálních laserových světelných pořadech. . .

. Nutí flotily cestovat po předem stanovených cestách a objevovat se na konkrétních místech. . Standalone vzpoury přidává další vráska nových hraných rebelových frakcí a jejich doprovodné vítězné podmínky, ale také silné lodě třídy Titan a přepracované vanilkové frakce. Jo, a je to docela trochu hezčí!

.

Vývojář:
Uvolnění: 2011
Kde to můžu koupit: Pára, gog, pokorný

Obvyklým pravidlem X her je vstoupit přes nejnovější, což je v současné době x4: nadace. .

Ačkoli to začalo jako poněkud bez humoru a nezraněného převzetí elity, řada X se v průběhu 15 let pro sebe vyřešila působivý výklenek Frontier než podnik nad čímkoli fyzickým.

Egosoft by bezpochyby tvrdil, že jeho hry bylo více než průmyslový gigant z první osoby ve vesmíru a ukázal na motto série a význam bojovat před myšlením. Pravda je, že pro německého vývojáře bylo několik pokusů, aby řádně bojoval. Zdálo se však, že hry X3 to přibily; Každé vydání nabízející vyvinuté nastavení řízení ve stylu OS, které se podařilo zabránit pádu do pasti FPS myši a zároveň doplňovat složitost obchodování simulace, která je podporována hra. Někteří by mohli protestovat s tím, že expanze Albion Prelude šla příliš daleko, s přílišnou pomalou spálením složitostí a ne dostatečným vysvětlením, ale nastavením vesmíru X ve válce se sebou před znovuzrozením břidlice, nabídl hráčům nejlepší příležitost, nejlepší příležitost to nabídl hráčům nejlepší příležitost v dlouhodobé sérii, aby dosáhl dobrého zisku na úkor ostatních.

10. EVE Online

Eve Online Invasion, kapitola 2 Screenshot

Vývojář:
2003
Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: Jen málo her může vyzvat Evu, ale Albion Online a Black Desert Online stojí za zvážení. Pro jednoho hráče vyzkoušejte podrobnou ekonomiku X4: Nadace nebo zavedenější (a modifikované) X3: Albion Prelude. .

. Nesmírně složitá ekonomika hráče je nakonec o spoustě náhodných hráčů, kteří všichni dělají svou vlastní věc.

Více než možná jiná hra, Eva je o interakci s ostatními, ale také to lze udělat, jak uznáte za vhodné. . Určitě je to náročná hra, ale poznat i malý kout se cítí uspokojivý. Vidět známá jména a vědět, co mají, s kým jsou přátelé a co můžete společně dosáhnout, je jedním z slibů, na které jen málo MMO dodává.

Vyžaduje to trpělivost a spoustu iniciativy a schopnost povzdechnout si a pokrčit některé věci. Ale pokud se vám nelíbí to, co děláte v Evě, můžete jen udělat něco jiného. Promluvte si s někým, kvůli nebi. Všude jsou příležitosti, pokud jste ochotni vyvinout úsilí.

.

HomeWorld Remastered Header

Vývojář:
Uvolnění:
Kde to můžu koupit:

Pokud je to více bitev Grand Space Opera, potom se vydejte na Battlefleet Gothic: Armada 2, kterou najdete jinde na tomto seznamu.

Původní Homeworld je jednou z všech skvělých herních her RTS všech dob, ale snažit se to běžet na moderním počítači, je trochu noční můra – i když jen proto, že nebylo k dispozici ke koupi po lepší část desetiletí. . .

Mnoho úspěchů Homeworldu se nyní může zdát jako staré. ? Zívnutí. Volba mezi úplným zničením a zoufalým přežitím? . A přesto, vzrušení z epických kosmických bitev HomeWorld zůstává stejně silné jako v dávných dobách roku 1999. Přidejte moderní dynamické osvětlení, textury hi-res a remasterované skóre a je to opravdu docela návrat domů.

8. Vzdálený světový vesmír

Vývojář:
2014
Kde to můžu koupit: Steam, Gog

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: .

. Ocenění je stále zasloužené. Je to rozlehlé monstrum hry zasazené do vesmíru, která se vychází s vámi nebo bez. .

. ! Ale to je v pořádku, protože vzdálené světy se také mohou pochlubit bezkonkurenčním automatizačním systémem, který hru rozbije na zvládnutelné kousky. Pokud válka není váš šálek hraběte Grey, můžete nechat všechny bojové záležitosti na extrémně kompetentní AI. . Pokud se opravdu chcete do věcí uvolnit, nebo pokud máte rádi, prozkoumáte prostor, můžete se vzdát kontroly všeho kromě jedné lodi. Efektivně si uděláte pauzu od císaře, abyste se stali jednoduchým kapitánem kosmické lodi. Z tohoto pohledu můžete jen sledovat, jak se vesmír vyvíjí kolem vás. Až to stárne, můžete začít vypnout automatizaci jiných systémů jeden po druhém, dokud nenajdete svůj limit.

7.

Riebeck z Outer Wilds hraje jeho banjo u ohně

Vývojář: Mobius Digital
2019
Kde to můžu koupit: Steam, Epic Games Store

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: Sky žádný člověk zachycuje některé úcty a tajemství toho, co Outer Wilds dělá, ale jinak je to docela singulární hra. .

Sluneční systém vnějších divočin může trvat jen několik minut, než se ve vaší drsné staré vesmírné lodi přejde, ale záhady šesti planet a doprovodné měsíce, komety a satelity vás budou hádat celé hodiny a hodiny. Naše hra roku v roce 2019, Outer Wilds je chytrá vesmírná detektivní hra s twistem Groundhog Day. Slunce jde supernova každých 22 minut, ale díky podivnému setkání se starověkým mimozemským artefaktem se vašemu průzkumníkovi s širokýma očima podaří uniknout, že se stane do vesmírného prachu tím, že uvízne v nekonečné časové smyčce. Jediným způsobem, jak to zlomit, je vyřešit tajemství kosmického boje, jehož architektura, technologie a objevy tvarují každou planetu, na kterou se nakonec dotknete dolů.

. . . Můžete je také prozkoumat vlastním tempem. . Skvěle napsané a krásně vytvořené, vnější divočiny jsou opravdu hvězdné věci.

6. Stellaris

Vývojář: Paradox Development Studio
Uvolnění:
Pára, gog, pokorný

. .

. Crusader Kings II a Europa Universalis IV po dobu několika let čerpali podivné příběhy a plátky historického dramatu a více než cokoli jiného, ​​co Stellaris přinesl do sektoru vesmíru 4x.

Můžete strávit hodiny vytvářením svého zbrusu nových druhů mimozemšťanů, přímo k jejich vládnímu typu a toho, jak dobré jsou při výrobě dětí, ale nová technologie a speciální akce je mohou transformovat v něco úplně jiného. . Její poslední expanze, Nemesis, vyšla také v dubnu 2021, což je skvělý čas skočit dovnitř, pokud jste to ještě neučinili.

5.

Pohled na režijní pohled na kosmickou loď ve FTL: rychlejší než světlo


2012
Kde to můžu koupit: Pára, gog, pokorný

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: . Možná podivný bratranec. Neexistuje žádný boj, s větším důrazem na prvky přežití a setkání neobvyklých mimozemšťanů a podivných monolitických struktur plovoucích ve vesmíru.

Roguelike-podobný miláčku podmnožiny Deconstrucs Spaceship Sims a představuje správu plavidla jako série katastrof a krizí. Každé z procedurálního dobrodružství FTL vás vrhá do vesmíru s jediným cílem: předběhne federaci a přineste své tajné plány svým spojencům rebelů. Mezi vámi jsou skauty, piráti, lidé potřebují pomoc a hrozné parazity vesmíru. Nemůžete se však vrátit zpět, protože Federace vám na patách vždy štípá.

V bojích v reálném čase proti jiným lodím uvidíte, jak vaše posádka zabila, vaše loď nastoupená do droidů, trupy roztrhané, explozivy teleportované a spojenci psionicky ovládají. . .

Dokonce i zdánlivě požehnané běhy mohou skončit v katastrofě, ale každé selhání se stává dalším skvělým příběhem sci-fi. Například cesta sendviče šunky skončila obzvláště tragicky. . Oheň motoru byl nejhorší z problémů a pokud by se o to nebylo postaráno, celá loď by byla odsouzena k odsouzení. Náš inženýr neúnavně bojoval o oheň, i když byl kyslík vysáván z místnosti skrz slzu v trupu. . .

. Nebyla žádná mužská obloha

Vývojář: Ahoj hry
Uvolnění: 2016
Kde to můžu koupit: Pára, gog, pokorný

.

Je to hrbolatá stará jízda pro žádnou muži oblohu od zahájení v roce 2016, ale po stálém proudu bezplatných aktualizací, záplat a spousty jiggery-pokery v zákulisí, Hello Games ‘Epos, procedurálně generovaná vesmírná průzkumná hra konečně konečně stát se vším, co jsme doufali a snili, že to bude. Nebyla v posledních letech žádná obloha člověka z síly na sílu a přidala správný zážitek z více hráčů, plnou podporu VR, vodní biomy a ještě více zvířat, flóry, fauny a možností přizpůsobení. Sakra, můžete dokonce létat v sentientních, živých, dýchacích kosmických lodích a pokud to nekřičí materiál „nejlepší vesmírná hra“, nevíme, co dělá.

Je to bezpochyby jedním z největších příběhů o návratu posledního desetiletí. . Už nemusíte udělat cestu na pokoji, protože až 32 hráčů se nyní může připojit k jedinému serveru a uvidíte, jak se ostatní hráči objeví na obrazovce, když jsou poblíž. .

. Elite nebezpečné

Elite Dangerous - Best Space Games 2020Kde to můžu koupit: Pára, pokorná, hranice

. Pokud je to však minulost, kterou hledáte, Oolite a Pioneer jsou hodné pocty k raným elitním titulům.

To, co dělá elitu nebezpečnou tak přesvědčivou, není o hře tolik jako zážitek. Je to pohrávání a vyřazení z výkonového vozu na nedělní jízdu, ne nahromadění více kilometrů, ani porušuje limity rychlosti, ale jen cítit vrčení motoru a větrný hřeben skrz to, co zbylo z vašich vlasů. Chcete -li si pamatovat ty bezstarostné dny klenuté přes BBC mikro nebo rozzlobeně blikat do Lensloku a na krátkou dobu zapomenout, že ráno musíte provést redundantní 357 lidí. Elite je hermeticky utěsněná úniková kapsle a je to nejlepší, co je. Sakra, můžete hru vystřelit a jen tam sedět na odpalovacím podložce a zvuky jsou dost, aby vás odnesly pryč, takže silná je přítomnost vaší lodi a tak absorbující je okolí stanice.

. Obchodování, mise, těžba – ne tolik. Ale je to v pořádku, nikam nevedeme.

. Kerbal Space Program

Snímek Screenshot of Kerbal Space Program ukazující křik, zelenou Kerbal v kosmickém obleku, v popředí, vznášející se ve vesmíru vzhůru nohama

Vývojář: Squad
Uvolnění:
Pára, gog, pokorný

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: . Je to hravější, ale méně realističtější karantén.

Dalo by se tvrdit, že Kerbal Space Program nepatří na tento seznam, protože je to hra o pokusu, ale (většinou) se nedostane do vesmíru. Někdy je to hra o rozbití do země. Pokusy a beznadějné selhání se vrhají na cestu k úspěchu, ale to jsou ty katastrofální experimenty, které se často ukazují jako nejzábavnější.

To však nemusí být Kerbal Space Program. Jsme si jisti, že je skvělé úspěšně dostat Kerbals na mun. .

1. FreeSpace 2

Vesmírná bitva ve Freespace 2

Vývojář: Volition Inc
Uvolnění: 1999
Kde to můžu koupit: Steam, Gog (a nezapomeňte si vydělat nákup pomocí volně dostupného fs_open bezprostředně po akvizici)

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: Starlancer, který přijde příliš pozdě na to, aby poskytl smysluplnou zálohu. Vysoce kompetentní bojovník sám, ale trochu příliš dočasný, a tak ne zdaleka tak sympatický. Velitel křídla: Proroctví pravděpodobně stojí za točení místo Starlancerova nedostatku digitální dostupnosti.

? . Pokud by to byl vrak, nyní víme, že FreeSpace 2 nebyl ponechán velmi dlouho prázdný a že zpráva ve statice byla brzy změněna tak, aby nabídla místo útočiště, což je místo pro hráče nezajímavé v novém světovém řádu teroristických starnic.

Není to jen to, že FreeSpace 2 je vysoce dokonalým pokračováním toho, co bylo pravděpodobně nejlepší hrou v jeho žánru, ale že se v průběhu let stala zdrojem tolik kreativity. U fanoušků vesmíru, Diaspora, projekt Babylon, Blue Planet a Wing Commander Saga byly jedny z nejjasnějších vydání v tom, co bylo až do posledních několika let skutečným temným věkem.

Jde o to, že standardní vydání FreeSpace 2 zůstává do značné míry nezpochybněná. Vzhledem k tomu, že to byl sotva rok ve vývoji, a mnoho nápadů Volition pro pozemní útoky a super zbraně bylo nerealizováno, nabízí řadu vylepšení původní hry. Před FreeSpace 2 byly kapitálové lodě do značné míry považovány za statické pozadí, ale nyní byly součástí popředí, která se šumila a praskala výbušnou energií jako nikdy předtím. Freespace samozřejmě nebyl dokonalý. Ale to, co hry Freespace udělaly lépe než cokoli jiného, ​​bylo hráči uprostřed série epických bitev a bojoval proti šancím versus vytrvalý a nepoznatelný nepřítel. Velkolepé zbraně, frenetické a zoufalé hnutí, které zůstává dokonalým manželstvím uživatelského rozhraní a kontroléru a grafiky, které byly tak před všemi těmi lety před všemi těmi lety, že i dnes může hra udržovat fantazii. Dokonce i v tomto novém vesmírném věku, jeden z procedurálně generovaných vesmírů a bezúhonné zpětné vazby, FreeSpace 2 stojí jako titan žánru. Galaktika mezi Battlestars. Hra, která vede žánr.

Mimo seznam

Bohužel, stejně jako u každé aktualizace, existují nevyhnutelně některé hry, na které se rozloučíme. V této verzi seznamu jsme vyměnili skluz a galaktické civilizace II za hardspace: Shipbreaker a Everspace 2. Všechno ostatní zůstalo ve stejné pozici. To neznamená, že tyto hry milujeme o nic méně, nebo že se zde v budoucnu nebudou znovu představovat, ale právě teď prostě nedosáhnou toho top 20 cut-off.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit

 • 505 her
 • Akční adventura
 • Android
 • Battlefleet Gothic: Armada 2
 • Beetlewing
 • Nejlepší bests
 • Bioware
 • Zobrazit ptáky / izometrický
 • Blackbird Interactive
 • Trhák
 • CCP
 • Hry CCP
 • Hluboké stříbro
 • Klesání
 • Vzdálené světy: vesmír
 • Egosoft
 • Egosoft GmbH
 • Elektronické umění
 • Elite nebezpečné
 • EVE Online
 • Everspace 2
 • První osoba
 • Zaostření zábavy
 • Zaměřte domácí interaktivní
 • FreeSpace 2
 • Hraniční vývoj
 • FTL: rychlejší než světlo
 • G1M2
 • Publikování převodovky
 • Software převodovky
 • Ahoj hry
 • Homeworld
 • Kolekce HomeWorld Remastered
 • Indie
 • Souhra
 • ios
 • Ironclad hry
 • Kerbal Space Program
 • Mac
 • Mass Effect: Legendary Edition
 • MMORPG
 • Mobius Digital
 • Multiplayer konkurenceschopný
 • Cooperative multiplayer
 • Nintendo Switch
 • Nintendo Wii
 • Nintendo wii u
 • Nebyla žádná mužská obloha
 • Vnější divočiny
 • Paradox Development Studio
 • Paradox Interactive
 • PC
 • PS4
 • Hádanka
 • Rebel Galaxy Outlaw
 • Relic Entertainment
 • Rockfish hry
 • RPG
 • Sci -fi
 • Střelec
 • Simulace
 • Jeden hráč
 • Hříchy solární říše: vzpoura
 • Softbank
 • Space Combat
 • Squad
 • Hvězdné obchodníci: Frontiers
 • Stardock
 • Stellaris
 • Strategie
 • Strategie: Strategie v reálném čase
 • Strategie: Strategie založená na tahu
 • Třetí osoba
 • THQ
 • Tindalos interaktivní
 • Virtuální realita
 • Vůle
 • X3: Albion Prelude
 • Xbox One

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Katharine je šéfredaktorkou RPS, což znamená, že za to všechno musí vinit. Po vstupu do týmu v roce 2017 strávila čtyři roky v hardwarových dolech RPS. Nyní vede redakční tým RPS a hraje skoro cokoli, na co může dostat ruce. Je velmi částečná pro JRPGS a načtení úkolů, ale také miluje strategii a takové taktické hry a nikdy neřekne ne dobré metroidvania.

Mluvili jsme a myslíme si, že byste měli nosit oblečení

Úplná náhoda, ale prodáváme nějaké oblečení

Obchod s brokovnicemi s rockovým papírem

Rock Paper Shotgun je ve vlastnictví společnosti Gamer Network Limited, reedpop společnost a dceřiná společnost Reed Exhibitions Limited.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 Quadrant, Richmond, Surrey, Tw9 1dn, Velká Británie, registrované pod číslem společnosti 03882481.

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této webové stránky nebo jejího obsahu nesmí být reprodukována bez souhlasu vlastníka autorských práv.