8 nejlepších sims 4 expanzní balíčky v roce 2022: Seasons, High School Years & Cottage Living – Dexerto, The Sims 4 Nejlepší expanzní balíčky a další DLC | Shotkul skalního papíru

The Sims 4 Best Packs: Všechny expanzní balíčky a další DLC vysvětleny

Contents

Pokud vlastníte hru Parní, Máte přístup k jednomu mírně odlišnému balíčku exkluzivním platformě, který v současné době obsahuje EP Seasons vedle upírů a říše magických GPS. Tento balíček prodává za 53 liber.22 / $ 59.97 /59 EUR.97 (to je celková 25% sleva).

8 nejlepších sims 4 expanzní balíčky v roce 2022: roční období, roky středních škol a chata

Kočka a pes z rozšiřující balíček Sims 4 sedí vedle sebe

Ea / maxis / youtube: Sims

S více než deseti expanzními balíčky dostupnými pro Sims 4, může být obtížné rozhodnout, které z nich jsou nejlepší, takže si přečtěte zaokrouhlení našich oblíbených od roku 2022.

The Sims 4 má pro Simmers dostatek obsahu, do kterých si potopí zuby.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Roky středních škol je nejnovější expanzní balíček, který vstoupí do mixu, přičemž celkový počet tohoto typu DLC do 12 – tedy rozložíme osm z nejlepších expanzních balíčků v Sims 4 od roku 2022 a některé z jejich nejchladnějších funkcí.

Nejlepší rozšiřující balíčky Sims 4 v roce 2022

Obrázek dvou simíků chatování v The Sims 4

Od svého vydání v roce 2014 zaznamenala Sims 4 závratné množství nového obsahu prostřednictvím expanzních balíčků a dalších.

8. The Sims 4 High School roky

Koridor střední školy v The Sims 4

The Sims 4 High School Rokes přidává mnohem více hraní k životu dospívajícího sim.

 • Datum vydání: 28. července 2022

Přidání další hraní do stavu dospívajícího života v Sims 4, Roky středních škol Přináší typ šarže na čaj-meets-thrift, Copperdale.

Když jste tam, spolu s výběrem lahodných nápojů, můžete se vydat na novou aplikaci „Trendi“, abyste navrhli, nakupovali a prodali vzhled, který zahrnuje jedinečné položky, které lze najít pouze v obchodě.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

V halách Copperdale High se mohou dospívající simíci účastnit tříd, ozdobit své skříňky a vytvářet značky promposatu, aby pozvala jejich rozdrcení na nejzajímavější událost sezóny – ples! Aktivity mimoškolních škol umožňují vašim simům stát se roztleskávačkami nebo se zaregistrovat do fotbalového týmu, ale pokud vaši Simíci dávají přednost více mentálně vznešeným programům, šachy nebo počítačové týmy jsou tam, kde je tam, kde je na.

K dispozici je funfair, doplněný ruským kolem, tunelem lásky a domem hrůz (i když to jsou všechny králičí díry) a dokonce i zmrzlina a svačina – kukuřičný modul, kdokoli, kdokoli?

Článek pokračuje po reklamě

A co víc, Teen Sims se bude muset vypořádat s typickými, stresujícími situacemi, jako je akné, to vše, zatímco se bude moci zapojit s přáteli do nové telefonní aplikace, Social Bunny.

Článek pokračuje po reklamě

7. The Sims 4 se slaví

Obrázek herce Sim, který si vzala vlasy a make -up v přívěsu

Vstupte do centra pozornosti s slavnou aktivní hereckou kariérou.

 • Datum vydání: 16. listopadu 2018

Představujeme sluncem nasáklý, výstižně pojmenovaný příměstský svět Del Sol Valley, The Sims 4 se slaví přináší s sebou celou řadu nových doplňků hry. Pokud se chystáte proměnit svůj SIM na globální superhvězdu nebo se zabývat pláštěm livestreamu, budete to moci udělat jen to. Podobně jako bonusy zavedené v upírech, slavní Sims mohou také odemknout další výhody utrácením bodů slávy za výhody (který nemiluje dárky zdarma v e -mailu?!)

Článek pokračuje po reklamě

Vtípky se získávají také během hry, když se stanou slavnějšími, „dávají“ je vše od „Stan“, které je posedlé a sleduje je kolem, k tomu, aby se stala emoční bombou, která způsobuje, že odletěli z rukojeti při kapce klobouku.

Článek pokračuje po reklamě

A co víc, existuje dokonce i zcela nová aktivní kariéra, která vám umožní vyrazit do práce s Vaše Sims: herectví. Díky různým tématickým koncertům pro vaše aspirující herce, aby se zabývali, když pracují na dosažení stavu celebrit, má hraní smyčky kariéry spoustu humoru ochranné známky, aby věci zabránily příliš rychle únavnému únavě.

Článek pokračuje po reklamě

6. The Sims 4 Snowy Escape

Skupina Sims společně stolování v zasněženém útěku

Snowy Escape představil nádherný svět, životní styl a zimní aktivity připomínající The Sims: Vacation.

 • Datum vydání: 13. listopadu 2020

The Sims 4 Snowy Escape Přinesl více funkcí, aby se vynulovali své simíky a zase jejich životy. Spolu s bezplatnou, základní aktualizací sentimentů, 16 životních stylů bylo zavedeno jako součást tohoto expanzního balíčku.

Získané interakcemi, které vaši simíci vykonávají v průběhu času, se mohou stát „hledači adrenalinu“, „workoholikem“ nebo dokonce „nezdravým jídlem“. Mnoho z nich má také své další funkce, přičemž „zdravá výživa“ dává Simsovi možnost vařit zdravé alternativy k určitým jídlu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Mt. Komorebi – Snowy Escape je Nový svět – přináší s sebou zbrusu nový typ šarže (Onsen Bathhouse) a zimní sportovní aktivity, ideální pro ty simíky, kteří hledají klidnou přestávku nebo spoustu vzrušení. Zde mohou vaši simíci zapínat zasněžený kopec na lyžích, saně nebo snowboardu, když zdokonalují své dovednosti, nebo se zabývají skalnatými horami, když se pokoušejí vyšplhat (a vyhnout se předčasnému zániku z chybějící jejich základny).

5. The Sims 4 Discover University

Obrázek Sim v Discover University Expansion Pack Trailer s roboty v The Sims 4

Discover University Odesílá Simse na vysokou školu, když pracují na své budoucnosti.

 • Datum vydání: 15. listopadu 2019

Znovu zavedení jedné z mých nejoblíbenějších funkcí zpět do nejnovější iterace The Sims, Discover University umožňuje Simsům, kteří jsou mladí dospělí nebo starší krok do světa dalšího vzdělávání. Přidáním historické univerzity v Britechesteru a moderních kampusů Foxbury Institute v Britechesteru jsou umístěny jediná místa, kde si Sims mohou vydat na vysokoškolské vzdělání.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Vzhledem k tomu, že oba kampusy mají své vlastní studentské organizace, aby se připojily – včetně Art Society for Britechester a Bot Savants for Foxbury – a rozlišovací tituly, které jsou uzamčeny do konkrétní školy, budete se muset rozhodnout, která z obou vyhodnocuje nejlépe a nejlépe Futures vašich simíků a což vede k jejich ideální kariéře.

Každé místo má relativně otevřený plán, a zatímco každá třída je, zklamáním, králičí díra, zbrusu nová kola znamená, že Sims může ve stylu a ze třídy (a pokusit se nahradit toto dlouhé rozložení). Dorms se vrací a přidávají zbrusu nové možnosti vyprávění vyprávění, protože vaši simíci navigují, kteří musí sídlí s různými osobnostmi, zatímco žonglují s jejich životem a kurzem.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Není to však taková práce, protože Sims mají spoustu možností, jak se vychladnout a užívat si svého času na vysoké škole; s sudy šťávy, stoly ping-pongů a dokonce i řemeslným kvadrokoptérním dronem k využití v jejich prostojích.

4. Ostrova Sims 4 žije

Sim plovoucí v oceánu a další na kánoi

Prozkoumejte oceán nebo si ho pomalu a driftu na ostrově.

 • Datum vydání: 21. června 2019

Přinášejí to, co je pravděpodobně jedním z nejkrásnějších světů v celém Sims 4, Sulani, Island Living přidává plavkové oceány, mořské panny, opalování a ochranu přírody, abychom jmenovali alespoň některé.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Zatímco mořská panna okultiva je jedním z nejvíce ohromujících a nedostatečně rozvinutých těch, které nabízejí v Sims 4, ostrov žijící stále udržuje na tomto seznamu vysoké místo kvůli obrovskému množství dalších funkcí zahrnutých.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Aktivní sopka se objevuje velká, s neustále se ohrožující hrozbou erupcí a elementárních duchů a kava večírků přidávají světu bohatou vrstvu kultury a tradice. Ostrov se v průběhu času dokonce mění, když s ním interagujete a vyčistíte jej (nebo alternativně ne).

Sims může dokonce zaujmout liché úlohy, novou funkci, která jim umožňuje vyrábět některé simoleony dokončením úkolů stanovených jinými simy.

Venku v oceánu mohou Sims zamířit do modré na ponoření, ohýbat se na kánoi nebo Aqua-Zip, nebo se naklonit zpět do pomalejšího životního stylu ostrova a proniknout kolem plovoucího lehátka.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

3. Chalupa Sims 4 Living

Llama, která byla kartáčována sim v chalupě žijící

Krávy, lamy a kuřata – oh můj! Chalupage Living představil způsoby, jak žít mimo zemi a spojit se s přírodou.

 • Datum vydání: 22. července 2021

Přijel, když byl trend Cottagecore na svém vrcholu, Chalupa Sims 4 Living je bezpochyby jedním z mých oblíbených balíčků od The Sims. I když je to určitě kvůli celkovému britskému tématu smečky (můžete se vrhnout do hospody Gnome’s Arms pro místo ryb a hranolků)-něco, co se do této balení neuskutečnilo-je to jen dobrý pocit, krásně podrobná expanze Sbalení, které umožňuje simům žít mimo zemi a spojit se s přírodou.

Článek pokračuje po reklamě

v Chata žije, Můžete zvednout a udržet svá vlastní zvířata, od kuřat po krávy a samozřejmě lamy (nakonec by to byli Simíci bez nich?) a každá z nich také poskytuje vlastní produkty, které lze použít různými způsoby. A co víc, smečka se dodává se dvěma jedinečnými výzvami pro šarže – „jednoduchý život“ a „divoké lišky“ – s bývalými vyžadujícími ingredience, které se kupují, pěstují nebo shromažďují, než budou moci vařit konkrétní recept. Mohou se dokonce zúčastnit konzervování, aby zachovali ovoce a zeleninu, něco, co křičí nostalgii a vzala mě hned zpět k podobné funkci The Sims: Livin ‘Large (Je to rozdávání mého věku?)

Článek pokračuje po reklamě

Pokud si se sami oblíbíte, že jsou také trochu lstivé, mohou dokonce zaujmout křížové švy, aby vytvořili krásné vzory, a další lze odemknout postupem novou dovedností nebo dokončením pochůzky podobných úkolu, které jsou částečně, které jsou částečně poněkud podobné lichým pracovním místům na ostrově.

Článek pokračuje po reklamě

Sims může dokonce žít svou fantazii princezny Disney Princess a spřátelit se a zpívat ptáky (vedle lišek a králíků) – a kdo ví, že kolem vás mohou dokonce skákat jako vy!

2. The Sims 4 Cats & Dogs

Veterinář v The Sims 4 se psem a dalším sim

Aktivní kariéra veterináře byla představena spolu s tím, že Sims byl schopen vlastnit chlupaté přátele v kočkách a psech.

 • Datum vydání: 10. listopadu 2017

Co jsou simíci bez chlupatých přátel, s nimiž se mohou podělit o svůj život? The Sims 4 Cats & Dogs Hodnocení tak vysoko na tomto seznamu není pravděpodobně žádným překvapením a není těžké pochopit, proč. Schopnost vytvářet (nebo přijmout!) Vaše vlastní kočka nebo pes, který doprovází vaše simíky po celou dobu vzestupů a pády jejich života.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zde budete moci trénovat své domácí mazlíčky, poznat je a dokonce dát svým simům milovníka koček nebo milovníků psů – dokazují je s mocnými bonusy k vytváření vztahů se svými zvířaty rychlejší.

Kočky a psi dokonce představuje zcela novou kariéru: veterinární lékař. Spolu s tím je typ nové kliniky veterináře, což znamená, že pokud vaši členové vaší chlupaté rodinné příslušníci jsou trochu nemocní a za počasí je můžete rozdávat, abyste byli léčeni v záblesku. Budete muset vlastní Jedna z těchto klinik, která by byla veterinářem, však dává možnost starat se a starat se o zvířata na světě vaší hry, kdykoli jsou to v nouzi.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

1. The Sims 4 Seasons

Snímek obrazovky z přívěsu Sims 4 Seasons s Sims na kluziště na bruslení

Sims může zažít čtyři roční období a zaokrouhlit hraní, aby se svět cítil živější.

 • Datum vydání: 22. června 2018

Bezpochyby můj nejlepší výběr pro expanzní balíčky Sims 4 je Roční období.

Počasí a samotné roční období jsou v The Sims absolutním měničem her, a to jak z hlediska, tak z perspektivy vyprávění. Představujeme různé teploty spolu s oblečením, které lze vytvořit po celé dny, které jsou horké nebo extra chladné, vaši simíci zažijí vše od puchýřského slunečního svitu až po zem, která je pokryta krásnou přikrývkou bílého sněhu.

Jaká by byla roční období také bez prázdnin? Tyto události vám umožňují zažít vše od dnešního dne, Silvestra, Winterfest a Harrestfest. Sims může dokonce zaujmout včelařství s Burtie’s Bee Box, nechat je sbírat med a dokonce vytvořit vztah s létajícími zvířaty. V zimě mohou vytvářet sněhové látky a sněhové anděly a děti nebo dospívající se mohou dokonce přihlásit do nové aktivity s vyhledáváním, aby vydělali trofeje a získali vlastnost, která zvyšuje, jak rychle může SIM získat dovednosti.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Bruslení se dokonce vrací v ročních obdobích a najdete ji v určitých světech v konkrétních ročních obdobích, což jim umožňuje buď bruslení nebo bruslení v závislosti na roční době.

Nová kariéra Gardener Perfektní pro jaro dává těmto zeleným simům, kteří jsou simy, šanci stát se botaniky, a nová dovednost pro uspořádání květů jim umožňuje vytvářet nádherné kytice, které mají být prodány výměnou za některé těžce vydělané simoleony.

S Roční období, Životy vašich Simsů jsou tak mnohem plně realizovanější a kompletní, a bez ní to vypadá, jako by hra něco chyběla.

Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte – Dexerto’s Roundup ze sedmi nejlepších expanzních balíčků v Sims 4 od roku 2022. Nezapomeňte zkontrolovat zpět jako vydání nových balíčků, jak ví, kdo ví, toto hodnocení by se mohlo postupem času posouvat.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jde o tipy, triky a průvodce týkající se SIMS 4, nezapomeňte se podívat na více našeho obsahu:

The Sims 4 Best Packs: Všechny expanzní balíčky a další DLC vysvětleny

Abstraktní obrázek obálky pro Sims 4 ukazuje řadu Sims v portrétu (ve věku od batolat po doslovné duchové) proti modro-zelenému pozadí značky složeného z rozbalovaných rámečků podobných plumbobům

Jaké jsou nejlepší expanze Sims 4? Nyní, když se základní hra Sims 4 prošla zdarma, možná budete myslet na to, že byste nahráli nějaké peníze na stále příliš příliš bez bez-bez DLC. S 67 oficiálními doplňkovými balíčky a počítáním v době psaní-od plné expanze po mini soupravy as stále ještě na cestě-zaměřením na to, co vyhovuje vašim zájmům, je zásadní, za předpokladu, že nemáte luxus Neomezený rozpočet.

Pokud zjistíte, že výběr trochu zmatený, jsme tu, abychom pomohli. Tato stránka funguje jako příručka kupujícího pro SIMS 4 DLC, což poskytuje úplné rozpady nákladů každého balení; Přehled toho, co získáte s každým zakoupeným balíčkem; A některá doporučení založená na kombinaci cílených stylů her, oblíbených komunitních a osobních preferencí.

Rodina SIM mimo domov na ranči, zapojující se do různých aktivit: Mustachioed muž rozdrtí ovoce nohama, aby vyrobil nektar; Mini koza sleduje ženu v kovbojském klobouku stříhajícím mini ovci; Žena v Cowboy Boots mazlík na koně; tance batole; Dítě jede druhým koněm kolem stodoly

Expanzní balíčky jsou velké kousky DLC pro Sims 4, které zahrnují hlavní nové funkce. V současné době je k dispozici 13 expanzních balíčků.

Každá expanzní balíček má maloobchodní cenu 34 GBP.99 /39 $.99 / € 39.99, ale jsou často diskontovány. Chcete -li zjistit, co je v každé expanzní balení, klikněte na název expanzního balíčku níže a přesměrujte na seznam jeho klíčových funkcí.

Nejlepší expanzní balíčky

Expanzní balíčky jsou nejkrásnějšími kousky DLC pro Sims 4, ale také přidávají nejvíce obsahu. Pokud máte zájem o jejich funkce, je spravedlivé říci, že některá z expanzních balíčků stojí za to investovat.

Moje osobní oblíbené jsou Dát se dohromady, Roční období, Město žijící, Život ostrova, a Kočky a psi. Všechny tyto balíčky obsahují nové funkce hry, které podle mého názoru jsou nutné pro více pohlcující zkušenosti Sims 4, i když hrajete uložení, které se na ně nezaměřují. (S výjimkou živého ostrova, který prostě přidává opravdu, opravdu pěkný svět, vážně je to nádherné.) Roční období představuje spoustu nádherných doplňků kvality života, jako je proměnlivé počasí a plánované svátky, které doslova změní způsob, jakým hrajete, bez ohledu na to, kde jste, zatímco ostatní přidávají značné nové světy, abyste se zabalili při testování jednotky jejich nové funkce.

Novějších expanzí, Chata žije a Horse Ranch Doručte některé dlouhodobé funkce požadované fanoušky, zabalené v roztomilé a včasné estetice. Roste společně je také nutností, s jeho krásným novým světem a zavedením některých přepracování vztahu. Ale jako vždy u zbrusu nových doplňků, doporučuji zavěšení oheň na tento nákup, dokud jej nebudete moci vyzvednout na prodej a/nebo bylo propuštěno několik záplat, aby vyžehlily nevyhnutelné chyby One One Bugs.

Jak jsem řekl výše, neexistují žádné špatné volby pro rozšiřující balíčky Sims 4, pokud máte zájem o to, co nabízejí. Řeknu však, že pokud se neplánujete zaměřit na jejich konkrétní herní doplňky, pravděpodobně si můžete dovolit přeskočit Jít do práce, Objevte univerzitu, a Slavný.

Vysvětleny herní balíčky Sims 4

Vlkodlaci dorazí na Sims 4 s novým expanzním balíčkem vydáním 16. června

Herní balíčky jsou DLC, které jsou obecně lehčí v nových funkcích než expanzní balíčky, ale stále jsou o něco podstatnější než balíčky. V současné době je k dispozici 12 herních balíčků, z nichž každá má řadu věcí pro vaše Sims, od návštěvy rekreačních destinací po řešení záhady o místním sousedství.

Herní balíčky mají maloobchodní cenu 17 liber.99 / $ 19.99 / € 19.99, ale viz časté slevy. Chcete -li zjistit, co je v každém herním balíčku, klikněte na název hry níže a přesměrujte na seznam svých klíčových funkcí.

 • Venkovní ústup
 • Den lázně
 • Jíst v restauraci
 • Upíři
 • Rodičovství
 • Jungle Adventure
 • Strangerville
 • Realm of Magic
 • Hvězdné války: Journey to Batuu
 • Dream Home Dekoratér
 • Moje svatební příběhy
 • Vlkodlaci

Nejlepší herní balíčky

Většina herních balíčků je docela dobrá a které se vám nejlépe líbí, bude pravděpodobně záviset na vašem stylu hry. Mám rád vyprávění vyprávění, často s nadpřirozeným zvratem, takže moje nejlepší tipy jsou Strangerville, Realm of Magic, Upíři, a Vlkodlaci. Hráči, kteří dávají přednost generační a rodině orientované hraní hry Rodičovství, Zatímco pokud je režim sestavení, pak je taška Dream Home Dekoratér byl s vámi doslova vyroben.

Na téma herních balíčků přeskočit, Jíst v restauraci Pravděpodobně nestojí za to se podívat, pokud výslovně nechcete, aby vaši simíci provozovali restaurační firmu, protože skutečná část jídelního jídla prostě není moc zábavná. V podobném duchu Hvězdné války: Journey to Batuu TIE-IN je slušná lite-RPG celková konverze, pokud jste fanouškem Star Wars, ale pravděpodobně pro vás mnoho neudělá jinak.

V září 2021 Den lázně Herní balíček se stal prvním kusem SIMS 4 DLC, který obdržel „obnovovací“-bezplatnou aktualizaci obsahu po vydání, která přidala více nových aktivit, vlastností a aspirací, sestavování a předmětů CAS. Abych byl upřímný, lázeňský den nebyl na prvním místě nejvíce chybějící balíček Sims 4, ale rozšířená nabídka je dobrá a občerstvení je samozřejmě, aby vás povzbudilo, abyste si to prohlédli, pokud jste to ještě neučinili.

Balíčky SIMS 4 Stuff vysvětlily

Vyděšený majitel domu se dozví o svém strašidelném domě od jednoho z přátelštějších duchů, který zaujímá místo, v Sims 4: Paranormální věci

Balíčky věcí jsou nejmenší plné balíčky DLC pro Sims 4. Obecně získáte v každé z nich pouze nové objekty a možnosti oblečení, ale existují výjimky, které zahrnují novou kariéru, nové dovednosti a další. Protože existuje neuvěřitelných 18 balíčků, může být matoucí, do kterých stojí za to investovat.

Stuff Packs normálně stojí 9 GBP.99 / $ 9.99 /9 EUR.99, ale pravděpodobně je najdete pravidelně zlevněné. Pokud chcete vědět, co je v každé balení věcí, klikněte na název Stuff Pack níže, abyste mohli přesměrovat na seznam jeho klíčových funkcí.

 • Věci luxusní párty
 • Perfektní patio
 • Skvělé kuchyňské věci
 • Strašidelné věci
 • Film Hangout Stuff
 • Romantické zahradní věci
 • Dětský pokoj věci
 • Věci na dvoře
 • Vintage Glamour Stuff
 • Bowlingové noční věci
 • Fitness věci
 • Věci batole
 • Prádelna denní věci
 • Moje první mazlíčkové věci
 • Věci Moschino
 • Drobné živé věci
 • Šikové pletací věci
 • Paranormální věci

Nejlepší balení věcí

Protože je k dispozici tolik balíčků věcí, může být těžké zjistit, které z nich jsou nejlepší nákupy. Já osobně preferuji trochu navíc hraní spolu s mými novými předměty CAS a sestavení, takže moje nejlepší tipy jsou Drobné živé věci (což přidává výzvy v oblasti budov mikro-domov), Paranormální věci (který přidává kariéru paranormálního vyšetřovatele) Věci Moschino (který přidává kariéru na volné noze módy) a Šikové pletací věci (který přidává pletení jako hlavní nové dovednosti s jedinečnými řemeslnými předměty).

Kromě těch čtyř, které věci balíčky, které dáváte přednost, pravděpodobně sestoupí na vaši osobní estetiku a které oblasti režimu sestavení touží expandovat. Pokud uvažujete o nákupu Moje první mazlíčkové věci, Ačkoli: Musíte také nainstalovat rozšiřování koček a psů, abyste mohli použít všechny své funkce. Toto je v současné době jediný DLC pro Sims 4, pro který existuje předpoklad nad rámec vlastnictví základní hry a je třeba mít na paměti.

SIMS 4 KITS Vysvětleno

Žena sim sedí ve čtení a snění křesla. Pokoj kolem ní je plněn knihami a regály a osvětlený krbem za ní

Soupravy jsou balíčky mikro-obsahu představené SIMS 4 v roce 2021. S jednou mírnou výjimkou přidávají malý paket 20-ish CAS nebo položek režimu sestavení, vše zaměřené na jediné téma.

Kits stojí 4 £.99 / $ 4.99 / € 4.99, a vzhledem k jejich malé cenovce ještě dostávají žádné propagační slevy. Pokud chcete vědět, co je v každé soupravě, klikněte na název kit níže a přesměrujte na seznam jeho klíčových funkcí.

 • Kit Fit Fit
 • Kitlační sada venkovské kuchyně
 • Postavte prachovou soupravu
 • Kit na nádvoří Oasis
 • Průmyslová sada podkroví
 • Fashion Street Kit
 • Kit příleží Incheon
 • Kvetoucí sada
 • Moderní sada pánské oblečení
 • Kit Carnaval Streetwear
 • Dekor na maximální soupravu
 • Moonlight Chic Kit
 • Kit malých táborníků
 • Nejprve se hodí kit
 • Desert Luxe Kit
 • Pastel Pop Kit
 • Každodenní nepořádek
 • Katleťová souprava
 • SIMTIMATES KIT KIT
 • Kit Greenhouse Haven
 • Sada suterénní poklady
 • Grunge Revival Kit
 • Kniha Nook Kit

Nejlepší sady

Musím tu být upřímný, že jsem byl docela proti zavedení souprav pro Sims 4. Absence mikro-transakcí ze hry byla podle mého názoru jedním z největších vylepšení oproti jeho předchůdci a soupravy se zdají jako měkké zavedení kontroverzního obsahu SIMS 3 Store Content.

Moje mírná nechuť k konceptu však neznamená, že si myslím, že obsah je špatný. Postavte prachovou soupravu přidává zbrusu nové herní položky (vysavače) a dvě nové aspirace pro vaše Sims. Jistě, oba se soustředí kolem čištění vašeho domu, ale pokud se zvyšuje realismus tohoto života sim sim hraní, do kterého jste, pak dostanu odvolání. Mezitím, Kit na nádvoří Oasis Zahrnuje některé velmi pěkné marocké inspirované položky sestavení, přidává vítaný nádech rozmanitosti ve hře, která je často silně zaměřena na Severní Ameriku, Evropu a Japonsko.

Osobně však jsem o Kit příleží Incheon, Což vám konečně umožňuje houpat výběr stylových příkopových kabátů v The Sims 4, aniž byste požadovali, abyste čekali (nebo podváděli) odemknutí odměny trestné kariéry. The Každodenní nepořádek Také mě upoutal: divné, jak to zní, aby zaplatil potápění, aby nechal své simíky trochu posílač po domě, jsem velkým fanouškem nepořádku, aby se domy mých simíků cítily více, takže čím více více Možnosti tam lépe. Nakonec se mi líbí Dekor na maximální soupravu: Jeho estetika rozhodně není pro každého, ale je ideální pro opětovné vytvoření eklektických majestátních domů. Stačí se podívat na tu flockovou tapetu!

Svazky Sims 4

Skupina Sims sedí v pletení obývacího pokoje. Jeden Sim je v pletení otřesen do okamžiku, kdy se snaží pohybovat

Pravděpodobně se díváte na všechny dostupné DLC a přemýšlíte, jak si to budete někdy dovolit. Dobrou zprávou je, že pokud nejste odhodlaným dokončením, pravděpodobně to nestojí za to koupit každý DLC Pack, který kdy byl vydán; A existují způsoby, jak snížit náklady na jejich nákup, pokud si přejete.

Balíčky si můžete zakoupit pro Sims 4 Via Oficiální web EA, být uplatněn na platformě podle vašeho výběru. Od té doby, co se základní hra stala bezplatným hráčem, obdržely přepracování svazků a v době psaní se možnost postavit svůj vlastní svazek stále nevrátil. Můžete si však zakoupit předem vyrobený balíček sestávající z jednoho expanzního balíčku, jednoho herního balíčku a jednoho balíčku za 44 GBP.99 /49 $.99 / € 49.99 (což znamená, že v podstatě získáte herní balíček zdarma). V současné době jsou k dispozici následující svazky:

 • Dekorátorův snů: Žijící chata, dekoratéra domu snů, drobné živé věci
 • Každodenní sims: Roční období, rodičovství, věci na prádlo
 • Bundle milovníků domácího mazlíčka: Kočky a psi, rodičovství, moje první mazlíčky

The Epic Games Store Nabízí stejné tři svazky (Dream’s Dream, Everyday Sims a Lovevers) jako oficiální web, za stejnou standardní cenu, ale s častými slevami, které přinášejí náklady v souladu s náklady jediného expanzního balíčku. Také představovali časově omezený svazek odvážného životního stylu (včetně Jungle Adventures, Luxury Party a Fashion Street Kit) jako jednu z jejich bezplatných herních nabídek, ale to je v současné době nedostupné, i když se může vrátit k návratu.

Pokud vlastníte hru Parní, Máte přístup k jednomu mírně odlišnému balíčku exkluzivním platformě, který v současné době obsahuje EP Seasons vedle upírů a říše magických GPS. Tento balíček prodává za 53 liber.22 / $ 59.97 /59 EUR.97 (to je celková 25% sleva).

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení souborů cookie a zobrazení tohoto obsahu Povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Funkce sims 4 balíčků

Níže jsou všechny balíčky DLC SIMS 4 DLC uvedené podle typu, spolu s rychlým shrnutím všech jejich klíčových funkcí, které vám pomohou vybrat, které byste si chtěli zkontrolovat.

Expanzní balíčky

Jít do práce

 • Téma: Profese a maloobchodní podniky.
 • Nová simologie: 1 New Life State, 3 nová aktivní kariéra, 1 nová dovednost.
 • Nový svět: Magnolia Promenade, kancelářská stránka (skrytá), Sixam (Hidden).
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 274 Nové položky režimu sestavení, 202 nových položek CAS.

Dát se dohromady

 • Téma: Kluby a socializace.
 • Nová simologie: 2 nové rysy, 1 nová aspirace, 2 nové dovednosti.
 • Nový svět: Windenburg.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 321 Nové položky režimu sestavení, 108 nových položek CAS.

Město žijící

 • Téma: Byty bydlení a kulturní festivaly.
 • Nová simologie: 3 Nová kariéra větvení, 1 nová vlastnost, 1 nová aspirace, 1 nová dovednost.
 • Nový svět: San Myshuno.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 269 ​​Nové položky režimu sestavení, 115 nových položek CAS.

Kočky a psi

 • Téma: Rodinná mazlíčci a veterinární praktiky.
 • Nová simologie: 2 nové rysy, 1 nová aspirace, 2 nové dovednosti; plus 2 nové životní státy (kočky a psi) s plnými apartmány jedinečných vlastností.
 • Nový svět: Brindleton Bay.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 317 Nové položky režimu sestavení, 188 nových položek CAS.

Roční období

 • Téma: Počasí a svátky.
 • Nová simologie: 1 nová větevská kariéra a 1 nová mimoškolní aktivita, 1 nová dovednost a 1 nová skrytá dovednost.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 158 nových položek režimu sestavení, 149 nových položek CAS.

Slavný

 • Téma: Sláva a pověst.
 • Nová simologie: 1 Nová aktivní kariéra a 1 nová mimoškolní aktivita, 1 nová vlastnost, 2 nové aspirace, 2 nové dovednosti.
 • Nový svět: Del Sol Valley.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 259 Nové položky režimu sestavení, 140 nových položek CAS.

Život ostrova

 • Téma: Plážový život a ochrana přírody.
 • Nová simologie: 1 nový životní stav; 1 nová větevská kariéra, 3 nová pracovní místa na částečný úvazek a nový systém liché práce; 2 nové rysy, 1 nová aspirace.
 • Nový svět: Sulani.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 164 Nové položky režimu sestavení, 136 nových položek CAS.

Objevte univerzitu

 • Téma: Univerzitní život a vysokoškolské vzdělání.
 • Nová simologie: 1 nový životní stav; 3 nové obory větví, 2 nové mimoškolní aktivity a 13 univerzitních titulů; 1 Nová aspirace, 2 nové dovednosti.
 • Nový svět: Britechester.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 181 Nové položky režimu sestavení, 119 nových položek CAS.

Ekologický životní styl

 • Téma: Zelené bydlení a udržitelné tvorby.
 • Nová simologie: 1 Nová větevská kariéra a 1 nová kariéra na volné noze, 4 nové rysy, 2 nové aspirace, 2 nové dovednosti.
 • Nový svět: Evergreen Harbor.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 170 nových položek režimu sestavení, 123 nových položek CAS.

Snowy Escape

 • Téma: Zimní sporty a dovolená.
 • Nová simologie: 1 nová větevská kariéra, 2 nové rysy, 2 nové aspirace, 3 nové dovednosti, nové životní styl.
 • Nový svět: Mt. Komorebi.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 178 Nové položky režimu sestavení, 134 nových položek CAS.

Chata žije

 • Téma: Venkovské bydlení a domácí zemědělství.
 • Nová simologie: 2 nové rysy, 1 nová aspirace, 1 nová dovednost.
 • Nový svět: Henford-on-Bagley.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 160 nových položek režimu sestavení, 132 nových položek CAS.

Roky středních škol

 • Téma: Život střední školy a dospívajících.
 • Nová simologie: 4 nové mimoškolní aktivity, 3 nové rysy, 4 nové aspirace, 1 nová dovednost, 1 nová kategorie/nechuť.
 • Nový svět: Copperdale.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 250 nových položek režimu sestavení, 198 nových položek CAS.

Roste společně

 • Téma: Mladé rodiny a rozšířené rodinné pouta.
 • Nová simologie: 4 nové dětské aspirace; 2 nové kategorie jako/nelíbí; Plus dynamika rodiny, milníky, sociální kompatibilita a různé další události týkající se nového života.
 • Nový svět: San Sequoia.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 195 Nové položky režimu sestavení, 206 nových položek CAS.

Horse Ranch

 • Téma: Ranching a vinice.
 • Nová simologie: 2 nové aspirace, 2 nové rysy, 2 nové dovednosti; Plus nový život (koně) s plnou sadou vlastností a 4 jedinečnými dovednostmi.
 • Nový svět: Chestnut Ridge.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 199 nových položek režimu sestavení, 148 nových položek CAS.

Herní balíčky

Venkovní ústup

 • Téma: Prázdniny kempování.
 • Nová simologie: 1 nová vlastnost, 1 nová aspirace, 1 nová dovednost.
 • Nový svět: Granite Falls (prázdninový svět).
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 80 nových položek režimu sestavení, 74 nových položek CAS.

Den lázně

 • Téma: Péče o sebe a wellness.
 • Nová simologie: 1 nová vlastnost, 3 nové aspirace, 1 nová dovednost.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 132 Nové položky režimu sestavení, 64 nových položek CAS (včetně nových kategorií umění na nehty).

Jíst v restauraci

 • Téma: Vlastnictví a navštěvování restaurací.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 125 Nové položky režimu sestavení, 26 nových položek CAS.

Upíři

 • Téma: Stát se upírem.
 • Nová simologie: 1 nový stav života, 3 nové aspirace, 2 nové dovednosti.
 • Nový svět: Zapomenutá dutina.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 130 nových položek režimu sestavení, 72 nových položek CAS.

Rodičovství

 • Téma: Rodinný život.
 • Nová simologie: 1 Nová aspirace, 1 nová dovednost.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 87 Nové položky režimu sestavení, 52 nových položek CAS.

Jungle Adventure

 • Téma: Archeologické dobrodružství.
 • Nová simologie: 2 nové aspirace, 2 nové dovednosti.
 • Nový svět: Selvadorada (prázdninový svět).
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 168 Nové položky režimu sestavení, 41 nových položek CAS.

Strangerville

 • Téma: Řešení tajemství sci-fi.
 • Nová simologie: 1 nová větevská kariéra, 1 nová vlastnost, 1 nová touha.
 • Nový svět: Strangerville.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 101 nových položek režimu sestavení, 40 nových položek CAS.

Realm of Magic

 • Téma: Stát se kouzelníkem.
 • Nová simologie: 1 nový stav života, 2 nové aspirace.
 • Nový svět: Glimmerbrook, plus říše magie (skryté).
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 74 Nové položky režimu sestavení, 55 nových položek CAS.

Hvězdné války: Journey to Batuu

 • Téma: Star Wars Tie-In Adventure.
 • Nová simologie: 3 nové aspirace.
 • Nový svět: Batuu (svět prázdnin).
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 134 Nové položky režimu sestavení, 115 nových položek CAS.

Dream Home Dekoratér

 • Téma: Vzhled interiéru.
 • Nová simologie: 1 Nová aktivní kariéra.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 135 Nové položky režimu sestavení, 59 nových položek CAS.

Moje svatební příběhy

 • Téma: Svatby.
 • Nový svět: Tartosa.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 80 nových položek režimu sestavení, 86 nových položek CAS.

Vlkodlaci

 • Téma: Stát se vlkodlakem.
 • Nová simologie: 1 nový životní stav, 5 nových aspirací.
 • Nový svět: Moonwood Mill
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 78 nových položek režimu sestavení, 110 nových položek CAS.

Balíčky

Věci luxusní párty

 • Téma: Ozdobné večeře.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 12 nových položek režimu sestavení, 41 nových položek CAS.

Perfektní patio

 • Téma: Vířivky a venkovní nábytek.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 32 nových položek režimu sestavení, 12 nových položek CAS.

Skvělé kuchyňské věci

 • Téma: Zmrzlina a kuchyňský nábytek.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 23 nových položek režimu sestavení, 29 nových položek CAS.

Strašidelné věci

 • Téma: Halloweenské večírky a činnosti.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 33 Nové položky režimu sestavení, 37 nových položek CAS.

Film Hangout Stuff

 • Téma: Domácí kino.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 34 Nové položky režimu sestavení, 27 nových položek CAS.

Romantické zahradní věci

 • Téma: Viktoriánské zahrady.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 32 nových položek režimu sestavení, 19 nových položek CAS.

Dětský pokoj věci

 • Téma: Herny pro děti.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 41 Nové položky režimu sestavení, 30 nových položek CAS.

Věci na dvoře

 • Téma: Vodní nábytek a trávník.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 39 Nové položky režimu sestavení, 24 nových položek CAS.

Vintage Glamour Stuff

 • Téma: Najímání Butlers a vintage módy.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 41 Nové položky režimu sestavení, 27 nových položek CAS.

Bowlingové noční věci

 • Téma: Místa bowlingové uličky.
 • Nová simologie: 1 nová dovednost.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 35 nových položek režimu sestavení, 20 nových položek CAS.

Fitness věci

 • Téma: Posilování.
 • Nová simologie: 1 nová skrytá dovednost.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 33 Nové položky režimu sestavení, 17 nových položek CAS.

Věci batole

 • Téma: Hernosti pro batolata.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 23 nových položek režimu sestavení, 29 nových položek CAS.

Prádelna denní věci

 • Téma: Prádelna a nový systém prádelny.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 48 Nové položky režimu sestavení, 20 nových položek CAS.

Moje první mazlíčkové věci

 • Téma: Malá domácí zvířata a oblečení pro domácí mazlíčky.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 35 nových položek režimu sestavení, 27 nových položek CAS.

Věci Moschino

 • Téma: Moschino módní značka.
 • Nová simologie: 1 nová kariéra na volné noze.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 38 nových položek režimu sestavení, 24 nových položek CAS.

Drobné živé věci

 • Téma: Výzvy v oblasti budovy mikro-domov.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 34 Nové položky režimu sestavení, 32 nových položek CAS.

Šikové pletací věci

 • Téma: Pletení jedinečného oblečení a dekorativních předmětů.
 • Nová simologie: 1 nová dovednost.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 23 nových položek režimu sestavení, 38 nových položek CAS (+ Unlockables na základě dovedností).

Paranormální věci

 • Téma: Strašidelné domy a spektrální návštěvníci.
 • Nová simologie: 1 nová nezávislá/aktivní kariéra, 1 nová dovednost.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 39 nových položek režimu sestavení, 32 nových položek CAS.

Soupravy

Kit Fit Fit

 • Téma: Gymmoda inspirovaná osmdesátými léty
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 23 nových položek CAS.

Kitlační sada venkovské kuchyně

 • Téma: Farmhouse Kitchen Décor
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 15 nových položek režimu sestavení.

Postavte prachovou soupravu

 • Téma: Vysavače a akumulace prachu.
 • Nová simologie: 2 nové aspirace.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 5 nových položek režimu sestavení.

Kit na nádvoří Oasis

 • Téma: Marocké inspirované nádvoří.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 22 nových položek režimu sestavení.

Průmyslová sada podkroví

 • Téma: Brooklyn inspirovaný přeměněný podkroví živý.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 26 nových položek režimu sestavení.

Fashion Street Kit

 • Téma: Móda inspirovaná Bombajem.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 26 nových položek CAS.

Kit příleží Incheon

 • Téma: SOUL-inspirovaná móda.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 23 nových položek CAS.

Kvetoucí sada

 • Téma: Vnitřní rostliny.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 24 nových položek režimu sestavení.

Moderní sada pánské oblečení

 • Téma: Pánské módy inspirované v Londýně.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 23 nových položek CAS.

Kit Carnaval Streetwear

 • Téma: Móda inspirovaná brazilským.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 26 nových položek CAS.

Dekor na maximální soupravu

 • Téma: Maximalistický design interiéru.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 23 nových položek režimu sestavení.

Moonlight Chic Kit

 • Téma: Paříž inspirované večerní oblečení.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 33 Nové položky CAS.

Kit malých táborníků

 • Téma: Dvolný kempování.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 25 nových položek režimu sestavení.

Nejprve se hodí kit

 • Téma: Moderní dětská móda.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 24 nových položek CAS.

Desert Luxe Kit

 • Téma: Sonoran poušť inspirovaný design venkovního salonu.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 27 Nových položek režimu sestavení.

Pastel Pop Kit

 • Téma: Retraurixové pastelové ložnice.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 24 nových položek režimu sestavení.

Každodenní nepořádek

 • Téma: Malé osobní věci.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 30 nových položek režimu sestavení.

Katleťová souprava

 • Téma: Malé přízvukové předměty pro koupelny.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 31 Nové položky režimu sestavení.

SIMTIMATES KIT KIT

 • Téma: Loungewear a spodní prádlo.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 24 nových položek CAS.

Kit Greenhouse Haven

 • Téma: Greenhouse Gardening.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 27 Nových položek režimu sestavení.

Sada suterénní poklady

 • Téma: Suterén Dens.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 26 nových položek režimu sestavení.

Grunge Revival Kit

 • Téma: Grunge móda inspirovaná z devadesátých let.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 23 nových položek CAS.

Kniha Nook Kit

 • Téma: Studovny a domácí knihovny.
 • Nový režim sestavení a položky CAS: 25 nových položek režimu sestavení.

Doufáme, že vám tato příručka byla užitečná při rozhodování o tom, s jakými balíčky DLC SIMS, které chcete rozšířit svou sbírku. Pokud hledáte více informací Sims 4, podívejte se na našeho komplexního průvodce po cheasech a kódech Sims 4.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Zobrazení ptáků / izometrické sledujte
 • Elektronické umění následovat
 • Elektronické umění následovat
 • První osoba následuje
 • MAC následovat
 • Maxis následovat
 • Maxis následovat
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • RPG následovat
 • Následuje simulace
 • Sledovaný hráč následovat
 • Sims 4 následují
 • Třetí osoba následují
 • Xbox One následujte

Sledujte všechna témata vidět dalších 10

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Rebecca nyní vydává o hrách s více platformami na VG247, ale říká se, že pokud zpíváte „Indiescovery podcast“ třikrát před monitorem PC, znovu se objeví v sekci komentářů RPS.