Ace Combat Jpeg Dog | Poznejte své meme, Ace Combat 7’s JPEG Dog je poctou vývojáři odcházejícímu domácímu mazlíčku | PCGamesn

Jpeg pes Ace Combat 7 je poctou odcházejícímu z vývojáře

Bohužel, zatímco internet reagoval na „jpeg pes“ s Glee, Kazutoki Kono měl nějaké špatné zprávy. Dnes ráno tweetoval a jeho poselství pak přeložil spisovatel her James Galizio. Zpráva zní: „Takže mám trochu depresivní zprávy.“

Ace Combat JPEG pes

Přidáno 22. ledna 2019 v 22:25 EST od Samekichi Kiseki.

PROFESIONÁLNÍ TIP: lis ‘Já’ Chcete -li zobrazit galerii obrázků, ‘proti’ Zobrazit video galerii nebo ‘r’ Chcete -li zobrazit náhodný záznam.

Toto podání se v současné době zkoumá a vyhodnocuje!

Tento záznam můžete pomoci potvrdit přispěním faktů, médií a dalších důkazů o označení a mutaci.

O

Ace Combat JPEG pes, také známý jako Jpeg pes nebo JPG Dog, Odkazuje na využitý obraz zlatého retrívra v cutscénu z vidovcové hry Arcade Flight Simulator ACE ACE ACE ACE AC. Obrázek se stal populárním u fanoušků kvůli tomu, že dotyčný pes byl statickým 2D obrázek, přestože byl ve 3D vykreslovaném cutscénu, což vyvolalo obrázky Photoshopu.

Původ

18. ledna 2019, Ace Combat 7: Skies Neznámý byl propuštěn po celém světě pro PlayStation 4 a Xbox One. Před 6. misí hry, postava DR. Schroeder vypráví příjezd princezny Rosy Cosette D’Elise vedle svého mazlíčka zlatého retrívra, kteří navštěvují jeho zařízení.

Hráči si začali všimnout, že pes, který se objeví v cutscéně, není 3D model, místo toho je 2D statický obraz.

Šíření

18. ledna, Angiestpat [1] živě streamoval do Twitch při hraní eso Combat 7 (viz níže). Reakce Angiestpat na psa JPEG byla oříznuta Caldergamingem a za pět dní obdržela 508 152 zhlédnutí.

Ten den, vydavatel hry, Bandai Namco Entertainment Nordic, [3] tweetl, „vypadá to, že @Angistpatův chat opravdu miluje psa v Ace Combat 7!„Tweet získal 906 retweetů a 2 942 lajků (ukázáno níže).
Bandai Namco Entertainment @bandainamcono Banda Namco Entertainment vypadá jako @angriestpat
21. ledna, spisovatel hry James Galizio [2] přeložil ředitel značky Ace Combat, tweet Kazutoki Kono, který vysvětluje, že pes patřil jednomu z vývojářů ve hře, ale bohužel už není s námi. Tweet získal 113 retweetů a 179 lajků (viz níže).
James Galizio @theswweet

Jpeg pes Ace Combat 7 je poctou odcházejícímu z vývojáře

21. ledna 2019 Máme nějaké hrozné zprávy, které se můžeme podělit o Ace Combat 7’s Jpeg Dog.

V tom, co Chris již jmenoval „Nejhorší příběh roku 2019“, máme nějaké špatné zprávy, které se můžeme podělit o rozkošný pes Ace Combat 7. Podle režiséra značky hry Kazutoki Kono je loajální psí pocta poctě vývojáři drahému departovanému psovi.

Ace Combat 7: Nepozitky Neponktes vydané minulý týden a netrvalo dlouho, než si všimli, že zlatý retrív byl vedle pečlivě vykreslovaných letadel a postav v několika hranicích hry. Podivně však byl pes zcela, 2D obrázek ve světě 3D modelů, jeho jediné rozeznatelné pohyby výsledkem tepelného houpara přicházejícího z asfaltu kolem něj.

Bohužel, zatímco internet reagoval na „jpeg pes“ s Glee, Kazutoki Kono měl nějaké špatné zprávy. Dnes ráno tweetoval a jeho poselství pak přeložil spisovatel her James Galizio. Zpráva zní: „Takže mám trochu depresivní zprávy.“

“Jde o našeho nyní slavného, ​​loajálního, psího společníka.”. Z zbytku personálu jsem slyšel, že zemřel krátce poté, co byla fotografie pořízena. Jsme opravdu požehnáni, že jste vás znali. Odpočívej v pokoji.“

Poté, co byl objeven pes JPEG, Ace Combat 7 Developer Bandai Namco se dostal do zábavy, označil populární účet roubíku @dog_rates v jejich odpovědi.

Od té doby se vzpomínky rychle a zuřivě přicházejí.

Rozhodl jsem se nechat vzpomínky tohoto článku neporušené jako pocta JPEG psovi, který s námi přinesl tolik lásky ve své krátké době.

Dobré souboje: Náš seznam PC her jako Ace Combat 7

Někteří lidé možná dříve říkali, že pouhým přidáním fotografie do velkého vydání bylo řezání rohů, ale teď by tito lidé byli monstra. Dobrou noc, jpeg pes. Může tě lety andělů zpívat k odpočinku.

Ian Boudreau A PC hráč od 80. let, Ian si užívá strategické hry, RPG a FPS klasiku jako Unreal a Quake. Je nejšťastnější velící orky v totální válce: Warhammer nebo deníky jeho cesty v temných duších. Před příchodem do PCGamesn na plný úvazek přispěl eseji a recenzemi do herního informátora, viceprezidenta, IGN, PC Gamer, Paste a dalších.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.