Activision Blizzard vlastněné volby Studio Proletariat jsou vypnuté – The Verge, Activision Blizzard odmítá uznat proletariát unie |

Activision Blizzard odmítá uznat proletariát unie

Proletariat by byl třetí unií Activision Blizzard po úspěchu odborů s iniciovanými QA v Raven Studios a naposledy Blizzard Albany. Nabídka proletariátu byla obzvláště zajímavá, protože by se jednalo o první úsilí o odborový úsilí „zeď na zeď“, včetně pracovníků z více oddělení.

Nejnovější volby Blizzardu jsou vypnuty

Podle pracovníků na Proletariat se jeho generální ředitel zabýval chováním, které znemožnilo „svobodné a spravedlivé volby.“

Autor: Ash Parrish, reportér, který po dobu sedmi let zakryl firmu, kulturu a komunity videoher. Dříve pracovala v Kotaku.

24. ledna 2023, 18:16 UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

V překvapivém a hluboce ironickém zvratu pracovníci v Activision Blizzard-vlastněný proletariát zrušili své volby v odborech. Prohlášení komunikačních pracovníků Ameriky potvrdilo zprávy, že generální ředitel proletariátu Seth Sivak je na vině.

“Stejně jako mnoho zakladatelů, i on vzal obavy pracovníků jako osobní útok a uspořádal řadu setkání, které demoralizovaly a znemožnily skupinu, což znemožnilo svobodné a spravedlivé volby,” přečetl prohlášení CWA CWA.

Proletariat by byl třetí unií Activision Blizzard po úspěchu odborů s iniciovanými QA v Raven Studios a naposledy Blizzard Albany. Nabídka proletariátu byla obzvláště zajímavá, protože by se jednalo o první úsilí o odborový úsilí „zeď na zeď“, včetně pracovníků z více oddělení.

Čekající mateřská společnost Activision Blizzard Microsoft nedávno dobrovolně uznala unie složenou z pracovníků QA v online studiích Zenimax. Microsoft přijal politiku neinterference s úsilí o odbory svých studií, političtí pracovníci na příhodně pojmenovaném proletariátu, který se tam platí, zejména proto, že akvizice Activision Blizzard je ve svém konečném, ale na plné etase.

“Bohužel náš generální ředitel odpověděl uspořádáním schůzek, která konverzaci orámovala jako osobní zradu, místo toho, abychom respektovali naše právo spojit se, abychom se chránili a měli místo u stolu, zejména poté, co Activision Blizzard získal proletariát,” řekl Dustin Yost, ” Softwarový inženýr na proletariátu a člen Alliance Workers Aliance Workers Aliance / organizační výbor CWA v tiskové zprávě CWA. “Tato setkání si vzala jejich daň.”. I když dnes stahujeme petici volebních voleb a skutečně doufáme, že vedení upřednostňuje obavy, které nás vedly k organizaci.“

Mluvčí Activision Blizzard Joe Christinat odpověděl na zprávy a řekl: „Vážíme si, že CWA se jednostranně rozhodla odstoupit v reakci na zpětnou vazbu zaměstnanců. Jak jsme uvedli, přivítali jsme příležitost pro každého zaměstnance, aby bezpečně vyjádřil své preference prostřednictvím důvěrného hlasování.“

Christinat dále popírá, že generální ředitel proletariátu zasahoval do úsilí o odbory ve studiu a řekl e -mailem Verge,

„Generální ředitel proletariátu reagoval na obavy zaměstnanců, kteří se cítili pod tlakem nebo zastrašovaní CWA a chtěli více informací o tom, co by se připojilo k unie. Obhajoval právo svých zaměstnanců vyjádřit své skutečné preference v soukromém hlasování, takže nemohli být zaměřeni na své perspektivy – jako on sám je zaměřen CWA právě teď.“

Za zmínku stojí také zaměstnanci proletariátu, také uvedli, že Sivakovy schůzky odradily své zaměstnance od pokračování v hlasování Unie. Dnešní rozhodnutí však nevylučuje, aby další hlasování odborů nemohlo být v budoucnosti studia. Podle vlastní webové stránky Proletatiat: „Vedení proletariátu je a vždy bylo propracovatelem. Ve skutečnosti bylo jméno proletariátu inspirováno nespokojeností zakladatelů jako pracovníci v oboru.“

Verge oslovil proletariát k vyjádření.

Aktualizace úterý 24. ledna 18:11 ET: Přidané komentáře od mluvčího Activision Blizzard Joe Christinat.

Activision Blizzard odmítá uznat proletariát unie

Klíčové umění Spellbreak Art

Activision Blizzard odmítá dobrovolně uznávat zaměstnanecký svaz ve svém studiu proletariátu Games, jak bylo odhaleno v poznámce zveřejněné na blogu proletariátu včera a podepsáno „The Proletariat Leadership Team.”

Společnost uvedla, že zahájila proces formálního hlasování s Radou Národní rady pro pracovní vztahy a uvedla, že mnoho jejích zaměstnanců by raději na toto téma zvážilo anonymního procesu.

„Kromě toho, že je to nejspravedlivější možnost, to také umožňuje zaměstnancům získat všechny informace a různé pohledy,“ uvedla společnost. „To je důležité rozhodnutí, každý si zaslouží nějaký čas na jeho zpracování a lépe porozumět jeho potenciálním dopadům.

„Vedení proletariátu je a bylo vždy propracovatelem.”

Ve svém vlastním prohlášení o reakci se komunikační pracovníci Ameriky Union pracují se zaměstnanci proletariátu na vytvoření unie nesouhlasu.

„Naše vedení proletariátu a horní vedení v Activision odmítly naše žádosti o rozhovory o neutralitě a nutí nás prostřednictvím voleb NLRB, i když supermajorita naší vyjednávací jednotky podepsala karty Union, a to není pro-pracovník.

„Jejich činy tento týden byly přímo z hraní knihy s nástupem do odborů používané Activision a mnoho dalších.”

Zaměstnanci proletariátu poprvé oznámili svůj záměr uspořádat koncem minulého měsíce.

V loňském roce se týmy QA týkaly Activision Blizzard’s Raven Software a Blizzard Albany Studios Form Odbory a v obou případech je vydavatel přiměl projít formálním hlasovacím procesem, než aby uznal odbory.

Minulý týden, Activision Blizzard rodič, který čeká Microsoft, dobrovolně uznal QA unie napříč svými studiími Zenimax v rámci dohody o neutralitě práce, kterou loni v červnu uzavřela s CWA, aby přiměla Unie, aby upustila k námitce proti akvizici Activision Blizzard Acquisition.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Activision Blizzard následovat
  • Business následovat
  • Následuje vývoj
  • Následovat proletariát
  • Publikování následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Brendan se připojil k GamesSindustry.Biz v roce 2012. Se sídlem v Torontu v Ontariu byl dříve seniorským editorem zpravodajství v Gamespotu v USA.