Agent Valorant 22: Gekko schopnosti odhaleny a dojmy – Mobalytics, Gekko | Valorant Lore Wiki | Fandom

Gekko je známý pro svou chladnou osobnost, dává svému týmu pozitivní vibrace a obecně je rozvíjí. Jako jeden z mladších agentů na seznamu je jeho slovní zásoba plná neformality a hovorových vibrací.

Agent Valorant Agent 22: Schopnosti Gekko odhalily a dojmy

Agent Valorant Agent 22: Schopnosti Gekko odhalily a dojmy

Agent 22, další agent Valorant, měl před finále zámku plíživý vrchol.

Novým agentem je Gekko, iniciátor, který na stůl přináší spoustu nové mechaniky.

Budeme projít každou ze schopností a počátečních myšlenek na jeho soupravu a kde by se mohl hodit do meta.

Brzy po jeho vydání se brzy podívejte na našeho úplného průvodce!

Dizzy – e

Schopnost podpisu je nová forma slepé, která také zdvojnásobí jako nástroj pro shromažďování informací. .

Nepřítel zasažený plazmou má svou obrazovku pokrytou modrými plazmatickými závratěmi na krátkou dobu. .

Jakmile je přistán, může být GEKKO vyzvednuta závratě. Dizzy lze zastřelit protichůdnými hráči.

Wingman – q

Tato schopnost má mnoho použití. Získává informace, otřese a může dokonce zasadit a zneškodnit hrot. Wingman vyběhne podobně jako Boombot, a pokud vidí nepřátele, běží na ně a přináší otřes výbuchu.

Při přepravě špice může Gekko použít režim Alt Fire Wingmana, aby byl vyprchán s hrotem, který má být vysazen. Také funguje na obranu, kde Wingman může šířit špičku, pokud je vyslán směrem k vysazenému hrotu.

Wingman může být zničen, ale také jej lze vyzvednout pro další použití po 10 sekundovém cooldownu.

Prostor popírající Molotov, Mosh pokrývá velkou plochu, ale trvá několik sekund, než se rozpouští škodlivý výbuch.

.

Thrash – x

Ultimate, odpadky kombinuje aspekty Killjoy’s Lockdown a Skye’s Trailblazer.

Tento ult vyžaduje 7 poplatků k získání a lze jej jednou znovu použít. Thrash je ovládán a řízen podobně jako Skye’s Trailblazer, a pak, pokud to skočí na nepřátele, zadrží je po krátkou dobu.

Zadržení funguje stejně jako zablokování Killjoy a zadržený hráč nemůže střílet ani používat schopnosti a pohybuje se velmi pomalu.

První dojmy

Tato sada vypadá opravdu silně. . Každá z těchto schopností má širokou škálu použití, což umožňuje tomuto agentovi přivést tolik týmu. . Celkový dopad soupravy bude záviset na některých neznámých aspektech, ale na první pohled vypadá, že bude dobrý výběr na většině map.

Dizzy, které má novou formu nevidomé s plazmou na obrazovce. Pokud neexistuje způsob, jak se vyhnout schopnostem, bude silné pro to, aby se v bojích dostalo horní ruku.

Wingman nabízí tolik použití. Získává informace, může otřes nepřátel a jeho interakce s hrotem přidávají spoustu zajímavých použití. Bez zvažování špice je schopnost velmi podobná Boombotu pro získání místa a získávání informací. . Jako obránce, používání Wingmana, který má malou hit krabici k poklepávání a zneškodňování špice, bude tak silné v těch scénářích, kde útočníci spamují kouřením, aby zabili difuzor. . . To umožní mudrcovému hráči položit zeď a nechat Wingmana dělat tvrdou práci na výsadbě špice.

Mosh Pit také umožňuje odmítnutí oblasti. Nevýhodou této schopnosti je doba navíjení, ale pokrývá velkou oblast a bude s největší pravděpodobností využívána jako otřes porušení. Užitečnost této schopnosti bude zcela záviset na jeho výstupu poškození. Pokud to může zabít nepřítele, bude to velmi silné pro vyčištění rohů a pro poštu. Hráči gekko budou určitě mít ponechačí linky, pokud dokáže zabít difuzor. I když to způsobí 75 poškození, bude to dobře spárovat s Viper Snakebite, Fade Aize nebo Astra Gravity Well kvůli těm, kteří nepřátelé způsobují, že nepřátelé berou dvojí poškození nebo je rozkládají.

. Pokud obslužný program zabije jen pár výstřelů, bude tento Ul. Pokud je ult tankky nebo dokonce neporazitelný, bude to skvělé v mnoha situacích a v podstatě bude dobrým nástrojem k tlaku obránců. I když je to snadno zničitelné, bude to skvělé pro poštu, aby to donutilo hráče z hrotu, aby střílel Thrash, protože jinak byli zadrženi.

Gekko na meta

. Gekko se zdá být velmi připomínající vydání Fade, ve kterém byla velmi silná kvůli tomu, jak rozmanitá byla její sada a jak byla každá složka dobrá ve své roli. Mapy Gekko budou nejlepší na vůli s největší pravděpodobností jsou ty, ve kterých Wingman získává hodně využití pro zúčtování rohů, je schopen zasadit hroty do napadených oblastí a zneškodnit hrot na místech, kde je spamování kouře běžné. .

. Výsadba a zneškodnění špice na této mapě je brutální, protože většina týmů není schopna plně zaujmout stránky, takže hráče s hrotem na ostrově. . Kromě toho je Mosh Pit pro tuto postolovou těžkou mapu a závratě může v podstatě vyčistit přes 410 krabice na webu a žlutou krabici poblíž webu B.

Místa C lotosu a Haven jsou dvě místa, kde je spamování kouřením běžným výskytem v postových rostlinách. Dizzy určitě získá na Haven velkou hodnotu s otevřenými místy, která mají pouze jednu krabici pro pokrytí. Házení Dizzyho přes hlavní krabici stránek může vyčistit celé stránky. Ascent má také poměrně málo míst pro hraní obránců, kde může Dizzy vyčistit většinu této oblasti tím.

Pokud jde o agentské synergie s Gekko, zdá se, že Fade je dobrý pár. Mosh Pit a Seize bude s největší pravděpodobností schopen se spojit za zabití, Fade Offening Nepřátelé umožní závratě bez povšimnutí plovoucí nad vrcholem místa nebo výsadby křídla/difúzního hrotu hrotu. Gekko a Sage půjdou dobře na Icebox z důvodu výsadby špiček zmíněné dříve, ale také kombinovat Sageovu pomalou kouli s mosh Pit, takže nepřátelé nebudou mít dostatek času, aby se dostali z výbuchu po nabité době nabití. Harbor’s Cove a Wingman budou také zajímavou kombinací pro to, aby bylo možné zasadit a zneškodnit špičku bezpečnějším způsobem.

. .

Hasta Luego

Gekko bude vydán 7. března s epizodou 2 Act 6, takže bude v akci vidět v akci.

Podívejte se zpět na aktualizace na plném průvodci Gekko, kde se hodí do nejlepšího a toho, jak profesionálové používají jeho jedinečný obslužný program.

Gekko

Článek hlavního Valoranta Wiki

Gekko je 22. agentem, který se připojil k protokolu Valorant, pomocí jeho smečky stvoření dominoval na bojišti. Je součástí mexické diaspory z Los Angeles, USA.

Gekko The Angeleno vede pevně spletenou posádku kalamitních tvorů. Jeho kamarádi se vázali vpřed a rozptýlili nepřátele z cesty, s Gekko je pronásledoval, aby se přeskupili a šli znovu.

Obsah

 • 1 tradice
  • 1.1 Před protokolem
  • 1.2 pravomoci a schopnosti
   • .2.
   • 1.2.2 Dizzy (ona/její)
   • 1.2.
   • .2.4 Thrash (ona/její)

   Tato stránka se zaměřuje na analýzu tradice Gekko pro hraní prvků:

   Tento odkaz otevře hlavní valorantní wiki, web oddělený od wiki Valorant Lore, se kterými jsme ve spolupráci.

   Lore []

   Narodil se a vyrůstal v Los Angeles ve Spojených státech, Gekko je 22. agentem, který se připojil k protokolu Valorant. GEKKO žije se svou emigrovanou hispánskou matkou a tráví svůj život v Los Angeles a plynule plynule v angličtině i španělštině, hladce střídá mezi oběma jazyky během rozhovorů s jeho matkou a Reynou, jak je vidět ve svém přívěsu.

   Skutečné jméno Gekko je Mateo Armendáriz de la Fuente (přezdívka Teo) [1] a zdá se, že žije se svou matkou. . Jeho plochý účes zůstal po něm konstantní.

   Gekko je známý pro svou chladnou osobnost, dává svému týmu pozitivní vibrace a obecně je rozvíjí. .

   Před protokolem []

   Gekko byl zdánlivě v kontaktu s agenty v protokolu Valorant před formálně najat, což je vzhledem k utajení protokolu nepřekonatelné vzhledem k utajení protokolu. Konkrétně o něm Reyna hovoří o ukázce upoutávky, který naznačuje, že byla tím, kdo ho doporučil k náboru. [2] Co vyvolalo tento nábor a proč byl v takovém příležitostném kontaktu s protokolem, který se k němu oficiálně připojil k týmu, není v současné době známo.

   Bojové schopnosti Gekko jsou zesíleny jeho gangem neobvyklých tvorů: Mosh, Wingman, Dizzy a Thrash, z nichž každý poskytuje jedinečný způsob, jak mu pomoci porazit jeho protivníky, a zdá se, že mu v jeho každodenních činnostech půjčuje pomoc v jeho každodenních činnostech. Ve hře, Wingman může dokonce nést samotný hrot a zasadit nebo zneškodnit ho.

   . Kromě výuky od Brimstone, Gekko také bere lekce z přístavu a označuje ho jako „trenéra“. Zajímavé je, že se zdá, že má dobrý vztah s Reynou, a to v partii jejich sdíleného hispánského dědictví, a označuje ji jako na královnu. Je také pravděpodobné, že před protokolem, který podporoval jejich spojení a spojil se, mají určitý stupeň sdílené historie.

   Pokud jde o jeho gang, Gekko může svolat a načíst své „domácí mazlíčky“ z tašky na tělo přes hruď, která svítí a mění barvu při svolání jednoho z jeho společníků. Každý mazlíček má své vlastní schopnosti a svou vlastní osobnost, pohybuje se a pracuje v koordinaci mezi sebou, aby vytvořil kompletní tým. Kromě jejich individuálních schopností se zdá, že jsou schopni cítit nebo vidět, kdy je v nebezpečí samotný Gekko.

   Po poškození jednoho z jeho předvolání se proměňují v plovoucí kouli podobnou žábu. . Tato stvoření se také předpokládá, že jsou vnímají a dobře reagují, aby chválili a náklonnost, jak ukazují závratě v video.

   Mosh (on/ho) []

   Gekko může podle libosti svolat Mosh a často ho ovládá jako granátová zbraň. Mosh je podobný žábě jako koule zelené slizké tekutiny s velkýma očima. Těsný pletený, Gekko’s Teaser Card z epizody 6 Act 1 BattlePass. Při použití bude zdánlivě vytvořit oblast s dalšími „moshery“ uvnitř, brzy poté exploduje. Mosh má tendenci se nejčastěji vznášet v dopravce Gekko’s Cross-Body Bag.

   . Při útoku přivolá kolem ní bublinu a vypálí z jejího ocasu modrou látku. Projekt, který střílí.

   Wingman (on/ho) []

   Malé, žluté stvoření, které se dokáže objevit kolem Gekko, Wingmanova hlava se podobá axolotlu s tmavě šedou kovovou hlavovou deskou. .

   . Ukázalo se, že sdílí podobné hodnoty jako Gekko, má silnou nechuť pro království. Vznášení a plovoucí mírně nad zemí se Thrash také zdá být nejvíce roztřesenější z parta, i když podobně jako ostatní předvolání, stále si cení bezpečnosti Gekko především. Zejména její velikost má největší rozdíl ze všech ostatních kamarádů a je schopna přejít z kapesní velikosti na polovinu výšky samotného Gekko.

   Vzhled []

   Gekko je mladý hispánský muž s obarvenými zelenými vlasy. . Na obou náručí má další tetování. . Má na sobě limetkový zelený svetr a hnědé džíny, které jsou stočeny k jeho dolnímu tele a odhalují jeho modré ponožky a bílé boty. Jeho stvoření, jak je uvedeno výše, jsou uloženy v hrudi podobnému pásmu po celé hrudi.

   Vztahy [ ]

   Z toho, co vidíme v teaserech, přívěsu Gekko a z hlasových linií, lze s jistotou říci. Reyna se nezdá být biologicky spojena s Gekko, ale sdílejí blízký vztah bez ohledu na to.

   Podle hry ve hře Voicelines je přístavem plavecký trenér Gekko a zdá se, že Gekko v přístavu projevuje velké úcty za to, co dělá a jak mu pomáhá.

   Zdá se, že Gekko projevuje úctu k Brimstone poté, co je přijat do protokolu Valorant, jak je znázorněno v jeho upoutávkách, a na svém telefonu je ukázáno, že nazývá Brimstone „Beard Papi“. Je také zobrazen v systému Radiant Entertainment System Skinline Revestor Trailer a Patch 6.08 HOMECSCREEN, že Gekko rád hraje videohry s Brimstone a často hrají proti sobě konkurenceschopně.

   Zdá se, že Gekko má špatný vztah s zadlužením, protože není unavená jeho stvoření poté, co byla napadena obří radivore lední medvěd a obává se, že zradí posádku. Gekko je otrávený, když se zdá, že mrtvý kloub je vůči svým tvorům nepřátelský a on sám říká Brimstone. .

   Gekko

   Gekko Valoranta seznam, s krátkým Teaserova videa a obrázky naznačování toho, jaká bude jejich role, a oficiální odhalení odhalení všech jejich jedinečných Schopnosti.

   .

   Datum vydání Gekko

   Valorant Episode 6 Act II začíná dál 7. března 2023, A to se bude shodovat s vydáním Gekko.

   Gekko schopnosti

   Screenshot (236) .png

   Gekkoovy schopnosti byly plně odhaleny a jsou neuvěřitelně jedinečné, přičemž každá schopnost byla pojmenována po jednom z jeho rozkošných přátel Citter. Povolává z Los Angeles, Gekko přináší společně s ním soubor rozkošných (ale smrtících) zvířat. . Schopnosti jsou následující:

    • . Závratě a následně uvolní proud plazmatických výbuchů v jakémkoli nepříteli v jejím dohledu. Gekko pak může načíst Dizzy jako interaktivní koule, která po krátkém cooldownu resetuje závratě.

    Dizzy.png

    • Wingman (Q)
     • Wingman je hybrid Owl/Penguin, který po vydání bude hledat nepřátele a zasáhnout první, který najde s otřesením výbuchu. Unikátní věc pro Wingmana je, že může také zneškodnit nebo zasadit hrot, pokud Gekko má ve svém inventáři hrot. Wingman lze podobně dobít poté, co Gekko načte svou interaktivní Orb.

     Wingman.png

     • Mosh Pit (C)
      • . .

      Mosg.png

      • Thrash (x)
       • Thrash vypadá velmi podobně jako obrněná ryba. Po aktivaci se Thrash vrhne dopředu a exploduje, poškozuje a zadržuje všechny nepřátele v malém poloměru. Thrash lze podobně získat prostřednictvím koule, ale lze jej získat pouze jednou za další poplatek.