Akce Overwatch 2 Halloween začíná 25. října a obsahuje zbrusu nový herní režim – Gamespot, Overwatch 2 Halloween Terror 2022: Data, Wrath of the Bride Mode, Skins, více – Charlie Intel – Charlie Intel

Akce Overwatch 2 Halloween začíná 25. října a obsahuje zbrusu nový herní režim

Junkensteinova pomsta: Wrath of the Bride bude pokračováním původní události Halloween Overwatch.

21. října 2022 v 10:12 PDT

.

.

Vzhledem k tomu, že je to Overwatch 2, samotná událost slouží jako pokračování původní události Halloween Overwatch, Junkensteinova pomsta. Vypadá to, že tentokrát kolem Sombra převezme Junkrat jako hlavního protivníka události. .

Blizzard dosud nezískal plné detaily o tom, co událost bude znamenat, ale fanoušci již nahlédli na několika Halloweenských kůžích pro nové postavy jako Kiriko, Sojourn a Junker Queen.

Spuštění pokračování Blizzard Free-to-Play 4. října nešlo přesně hladce. . . . .

Se vším, co bylo řečeno, se zdá, že většina problémů s startem Overwatch 2 byla nyní vyřešena. Chcete -li nahradit fronty a prostoje serveru, Overwatch 2 bude tento víkend hostit první z několika událostí dvojitého XP. .

Overwatch 2 Halloween Terror 2022: data, hněv režimu nevěsty, kůže, další

Kiriko Witch Skin In Overwatch 2 Wrath of the Bride Halloween

. .

. .

Klasická junkensteinova pomsta událost se vrací v říjnu 2022, tentokrát s názvem Halloween Terror.

Tady je vše, co o tom víme, včetně datum počátečního a ukončení, stejně jako herní režim a kůže.

Článek pokračuje po reklamě

Overwatch 2 Wrath of the Bride Halloween Event Start & End Datum

Overwatch 2 Junkenstein

Hlavní hráči v Halloween Terror Akce Overwatch 2 se vrátí do Adlersbrunnu z , .

.

Overwatch 2 Wrath of the Bride Event Game režim a mapa

Blizzard vysvětlil Halloween LTM Overwatch 2, Junkensteinova pomsta, a bude to nový režim, pouze po dobu trvání události, který bude obsahovat kooperační akci!

. .

PVE dorazí do Overwatch 2 v roce 2023 a Junkensteinova pomsta je připravena na chuť toho, co má přijít. .

Článek pokračuje po reklamě

Trailer Battle Pass také škádlil, že Sombra bude titulární nevěstou události, takže může být jedním z hráčů šéfů, budou bojovat.

Pokud jde o mapu, zdá se, že hráči Overwatch by hráči mohli znovu bojovat v Aldersbrunnu se svým strašidelným středověkým hradem, ale mohlo by to být přepracováno od doby, kdy se naposledy objevila v Overwatch.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Overwatch 2 Wrath of the Bride Halloween Skins & Rewards

.

Článek pokračuje po reklamě

, , a Souwourn dostane a Noir Detective Outfit. .

Článek pokračuje po reklamě

. .

Článek pokračuje po reklamě

Stejně tak to všechno, Blizzard řekl, že hráči mohou také vydělat následující: „Stměl nad Adlersbrunn jmenovací kartou, kouzlo zbraně Jack-O’-Lantern, Battle Pass XP a další odměny za páteře.

Nakonec hráči s bitvou.Propojený účet s čistým a škubnutím může chytit ještě více dobrot naladěním a sleduje streamery Overwatch 2.

Od 25. října do 1. listopadu v 11:00 PDT, nasedejte 2 hodiny nebo více času sledovaným nárokem na vlkodlak Winston Spray, nebo se do 4 hodin dívat na obdržení legendární kůže vlkodlaka Winston Winston.

Článek pokračuje po reklamě

. Na oslavu akce, ještě více, bude Blizzard učinit příležitost zvláštní s dvojitým zápasem XP od .

Ujistěte se tedy, že to využijete, aby se váš bitevní průchod rychle zvýšil.

Pokud chcete vidět všechny akce a skvělé předměty, které dorazí do Overwatch 2 pro Halloweenskou sezónu, můžete si prohlédnout strašidelný přívěs pro hněv nevěsty níže!

Pro více informací o Overwatch 2 se nezapomeňte podívat na všechny naše další průvodce a obsah, který jsme připravili:

Overwatch 2 Junkenstein’s Revenge Halloween začíná úterý

Overwatch 2 Junkenstein

Overwatch 2 získává svou první dovolenou, protože nevěsta Junkensteina hledá pomstu v zcela nové PVE Brawl.

24. října 2022 11:40

. . . .

Zde je oznámení z webu Overwatch:

! Připravte se na šok, protože tato událost představuje další kapitolu v ságu Depious DR. Junkenstein skrze naši zcela novou, omezenou misi pro kooperaci, Junkenstein’s Revenge: Wrath of the Bride.

Vraťte se do Adlersbrunnu spolu se čtyřmi čerstvými tvářemi, abyste zažili zcela nový příběh, protože nevěsta Junkensteina hledá pomstu ty, kteří jsou odpovědní za smrt jejího tvůrce. Když se blížíme k výročí pomsty šíleného lékaře, dozvíte se více o letošní akci přímo ze stolu Lord of Adlersbrunn.

. . .

Od 25. října do 9. listopadu se připojte ke svým spoluobčanům, abyste čelili řadě strašidelných hrůz, když se snažíte chránit Eichenwalde – nebo spadnout do odplaty nevěsty.

Čtyři noví hrdinové se shromažďují na akci Overwatch 2 Halloween 2022

. Je pravda, že je to dvojitá XP, která přichází kvůli určitým jiným problémům, ale je to myšlenka, která se počítá. Hráči, kteří se přihlásili během akce Halloween Terror Event. . Zkontrolujte adresář Overwatch 2 na Twitch a vyhledejte jakékoli proudy, kde jsou povoleny kapky.

. . .

. Od té doby byl do her, jen krátce odstoupil během svých vysokoškolských let. . . Protože co jsou videohry, pokud si nemůžete užít dobrý příběh s čerstvým cherry koksem?

  • Zprávy
  • Série Overwatch