Aktualizace Develor Developer Developer Development Development – End Transmission Release – EIP Gaming, Dead by Daylight Mobile – je nyní k dispozici

Mrtvá za denního světla není smrt útěkem

Budeme také aktualizovat hudbu na pozadí pro Chase, aby některé postavy zvedly atmosféru hry a vaše zkušenosti pohlcujícím.

Mrtvý aktualizace vývojáře denního světla – vydání koncového přenosu

Dead by Daylight End Tranmission KAPITOLA KIPRITLER ZAKÁZEJÍCÍ

Týden od vydání poslední kapitoly, Dead by Daylight Devs BHVR, poskytl aktualizaci ohledně jejich pohledu na současný stav kapitoly a prohlédl si změny přicházející v 7.0.1 oprava chyby. Je to aktualizace vývojáře Briefer, než obvykle dostáváme, ale hlavně proto, že má přísnější zaměření, než mají aktualizace devo. Nadcházející změny se zaměřují především na nerfing strategie vždy držení EMP, když čelíte singularity – můžete si prohlédnout TL; DR a úplnou aktualizaci vývojáře níže!

Mrtvý podle denního světla Aktualizace DEV 7.0.1 tl; Dr (Všimněte si, že všechny níže uvedené změny se vztahují k zabijáci singularity):

 • Snížený počet případů dodávek na 4 (bylo 5)
 • Zvýšený čas generování EM na 100 sekund (byl 90 sekund)
 • Zmenšilo se doba trvání zdravotně postižených biopodů na 45 sekund (bylo 60 sekund)
 • Prodloužil čas na účtování EMP na 2.5 sekund (byly 2 sekundy).
 • Nový efekt: Pozůstalí jsou nyní zpomaleni o 10% při nabíjení EMP.

Tyto změny jsou naplánovány na uvolnění v příštím opravě.

Aktualizace vývojáře | Ukončení přenosu

Je to téměř týden od debutu kapitoly koncového přenosu. Od spuštění jsme pozorně sledovali zpětnou vazbu a již připravujeme několik změn rovnováhy pro nadcházející aktualizaci. Dnes si chvilku projdeme každou z úprav, které jsme provedli, a poskytli nějaké vysvětlení, proč je vyrábíme.

Nejprve však pokryjme několik trendů, které jsme si všimli:

 1. Biopody singularity jsou často deaktivovány, což ztěžuje využití své síly.
 2. Držení EMP nabízí přeživšímu příliš velkou ochranu před silou singularity, což jim umožňuje rychle a snadno odstranit SlipStream a deaktivovat biopody, zatímco je pronásledován.

Pro první z nich jsme provedli určité přírůstkové změny mezi sestavením veřejného testu (PTB) a živým vydáním, snižováním počtu případů dodávek a prodloužením času potřebného k tisku. Museli jsme být opatrní, protože to, že se Emps příliš ztěžuje, by mohlo mít opačný problém s odstraněním protihraničních hráčů od přeživších. Nyní, když jsme měli čas vidět, jak se tyto vylepšení odehrály, cítíme se pohodlně snižovat frekvenci EMP ještě více. My máme:

 • Snížil počet případů dodávek na 4 (bylo 5).
 • Zvýšený čas generování EM na 100 sekund (byl 90 sekund).
 • Zmenšilo se doba trvání zdravotně postižených biopodů na 45 sekund (bylo 60 sekund).

S těmito úpravami budou EMP méně snadno dostupné a ponechání biopodů po dobu kratší doby. Pozůstalí se budou stále moci bránit proti biopodům v klíčových místech, ale budou je chtít strategicky používat, aby je neztráceli.

Za druhé, všimli jsme si rozvíjející se strategie, kde by přeživší drželi EMP za všech okolností a používali ji pouze poté, co se zabiják pokusí označit je časovým roztokem během pronásledování. Přestože se nám líbí možnosti, které to poskytuje, může to udělat pronásledování přeživšího, který drží EMP trochu ohromující, protože vaše síla je efektivně „blokována“, dokud není EMP použita. Aby byla tato strategie trochu riskantnější, provedli jsme následující:

 • Prodloužil čas na účtování EMP na 2.5 sekund (byly 2 sekundy).
 • Nový efekt: Pozůstalí jsou nyní zpomaleni o 10% při nabíjení EMP.

S ohledem na to se ukládání EMP pro pronásledování stává mnohem nebezpečnějším. I když můžete odstranit svůj SlipStream, vrah také dohoní mnohem rychleji a potenciálně zasáhne. Pokud se rozhodnete používat svůj EMP defenzivně, budete chtít naplánovat dopředu a použít jej, až bude správný čas.

Každá ze změn uvedených v tomto příspěvku bude k dispozici v nadcházejícím 7.0.1 oprava chyby. Zůstaňte naladěni na naše kanály a získejte více informací, když je aktualizace k dispozici! Jakmile se tyto vylepšení objeví, jako vždy budeme sledovat zpětnou vazbu, takže nám dejte vědět, jak se cítí.

Do příště…

Mrtvý tým denního světla

Mrtvá za denního světla není smrt útěkem

Sdílet image

Světově proslulá asymetrická hororová hra na asymetrické přežití 4VS1 přichází do mobilu zdarma zdarma! Oficiální na mobilu, nyní předběžně!

Procházejte prosím orientaci na výšku ~

Mrtvý za denního světla

Multiplayer Horror and Action Game

Aktualizace vývojáře červen

Dobrý den, lidé mlhy:

Chceme vás udržet ve smyčce s nejnovějším vývojem a vylepšeními, které do hry přinášíme. V této aktualizaci vývojáře se budeme zabývat některými zpětnou vazbou a obavami, které jsme obdrželi od komunity. Posaďte se tak pevně a pojďme se ponořit do toho, co přichází na mrtvé po denním světle Mobile!

OBSAH

Nové postavy

Už jsme škádlili návrat kapitoly Hellraiser na našich sociálních kanálech. Hráči mohou očekávat, že Pinhead zvedne nějaké peklo již v naší první červnové aktualizaci.

V rámci mrtvého 7. výročí proudu jsme také oznámili, že se dvojčata a élodie z kapitoly „A Binding of Kin“ brzy vrátí. Očekává se, že budou zveřejněny v masivní aktualizaci v červenci.

Mapy

S potěšením oznamujeme, že zlomené krav z oblasti Coldwind Farm se vrátí 8. června. Zůstaňte naladěni!

Poklad entity

V aktualizaci 25. května jsme přidali omezený fond pro nejnovější oblečení, které mají být nakresleny s zlověstnými kameny než aurickými buňkami. Hráči však nebudou moci získat platinovou úroveň oblečení v bazénu.

Slyšeli jsme vaše obavy ohledně současného formátu pokladu entity. Očekáváme, že v červencově aktualizaci aktualizujeme a přizpůsobíme aktuální mechanik „převrácení karty“ tradičnímu mechaniku „10 tahů“.

QOL aktualizace a opravy

Server a latence

Věnujeme velkou pozornost problému latence a tvrdě pracujeme na jeho vyřešení. Vzhledem k tomu, že jsme v dubnu nasadili více serverů, pozorovali jsme významné snížení rychlosti odpojení. Stále však dostáváme mnoho zpráv o vysoké latenci ovlivňující zážitek hry. Proto plánujeme optimalizovat problémy s zpožděním hráče úpravou mechanismu a logiky odpovídajícího a vydáme samostatný článek, abychom jej představili. Prosím, zůstaňte naladěni.

Nový prestižní systém

Nový systém Prestige je naplánován pro aktualizaci v červenci. Krátce shrnout výhody nového systému pro ty, kteří nejsou obeznámeni:

– Limit úrovně prestiže je zvýšen na 100, což vám dává lepší způsoby, jak postupovat a zároveň předvádět váš závazek vůči vašim oblíbeným postavám.

– Hráči již neztrácejí výhody, když zvyšují prestižní úroveň postavy

– První 3 úrovně prestiže odemknou odpovídající úroveň výhod zvoleného postavy napříč každým dalším vrahem nebo přeživším

Zůstatek

Slyšeli jsme všechny vaše pozitivní komentáře k naší nedávné aktualizaci Mori a shromáždili jsme více zpětné vazby ohledně vyvážení herních mechaniků. Plánujeme aktualizovat mechaniku hatch Spawn a přidat základní vytrvalost pro uvolněné přeživší, budeme vás udržovat ve smyčce!

Výhody

Plánujeme provést úpravy hlavních zůstatků s naší červencovou aktualizací, aby byla obrovská řada výhod více vzrušující a praktičtější.

Ostatní

Budeme také aktualizovat hudbu na pozadí pro Chase, aby některé postavy zvedly atmosféru hry a vaše zkušenosti pohlcujícím.

Do příště.

Mrtvý mobilní tým denního světla