Alibi a Maestro jsou italští operátoři Rainbow Six Siege, podle úniku | VG247, úniky říkají, že Alibi a Maestro jsou italští operátoři Rainbow Six Siege | PCGamesn

Úniky říkají, že alibi a maestro jsou italské operátoři Rainbow Six Siege

Slovo „zástupce“ je samozřejmě přímo v aktivu. To znamená, že existuje šance, že jména těchto operátorů nejsou konečná. Brzy to zjistíme.

Alibi a Maestro jsou podle úniku italští operátoři Rainbow Six Siege

Po vydání operace Chimera v Rainbow Six Siege se hráči kopali do herních souborů a roztrhali je jako útočná puška slzy skrz mapy Siege.

Skrytý v souborech je krátký klip s nějakým zástupným textem, zdánlivě odhalující dva nové nadcházející operátory: italské speciální síly alibi a maestro.

Únik přichází s laskavým svolením dychtivých detektivů Reddit, kteří milují kopání do herních souborů a rappeting skrz Windows ve stejné míře.

Předchozí vykopávání do souborů odhalilo některé potenciální schopnosti pro nové operátory se spoustou zpráv kolem „návnad“ a „hologramů“.

Vypadá to, že jeden z operátorů bude moci rozptýlit nepřátele s promítaným obrazem sebe sama. Naše sázka? To je alibi. Jmenuje se Alibi, kvůli Kristu. „Nebyl to tam já, důstojník, byl jsem po celou dobu se svým týmem, guv.”

O Maestro je známo velmi málo, ale soudě podle jeho munice Bandolieer bude schopen způsobit nějaké poškození. Jsou ty brokovnice skořápky? Jsou určitě dost hovězí.

Slovo „zástupce“ je samozřejmě přímo v aktivu. To znamená, že existuje šance, že jména těchto operátorů nejsou konečná. Brzy to zjistíme.

S vydáním operace Chimera se Rainbow Six Siege podařilo porazit svůj souběžný záznam hráčů a hra nevykazuje žádné známky zpomalení.

Operace samotná Chimera obsahovala nový režim kooperačního vypuknutí a dva nové operátory – Finka a Lion – a řadu zlepšení kvality života.

Stále rozbíjíte kladivo skrz zdi?

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • ESports následují
  • Esrb zralý 17+ následovat
  • PC Sledujte
  • Pegi 18 následovat
  • PS4 následovat
  • Duhový šest obléhání
  • Střelec následovat
  • Ubisoft následujte
  • Xbox One následujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Úniky říkají, že alibi a maestro jsou italské operátoři Rainbow Six Siege

Duhové šest obléhání Itálie Operátoři Alibi Maestro

Velká banda obsahu právě klesla na Rainbow Six Siege Players s operací Chimera a úniky pro další velký přírůstek se již začínají objevovat. Nyní máme to, co vypadá jako pohled na nové italské operátory, s rychlým klipem představujícím Alibi a Maestro. V herních souborech se od nejnovější aktualizace objeví zástupné video.

Podívejte se na všechno, co víme o všech nových operátorech pro Rainbow Six Siege.

Zdá se, že Alibi je operátorem hologramu naznačený předchozími úniky, se schopností, která jí pravděpodobně umožní použít návnadu k návnadě nepřátelského týmu.

duhové šest obléhání Itálie Operátoři Maestro Alibi

Maestro neodpovídá tomuto novému úniku, ale na základě názvu schopnosti-„Barrage“-a jeho munice nabitý bandolier, by mohl být operátorem, který se dostane do ovládání brokovnice AA-12, který se poprvé viděl ve věku- Starý výpis klienta.

Vezměte úniky s tak velkou důvěrou, jako byste měli jakékoli neoficiální informace. Ale s ohledem na to, kolik přesných úniků jsme již viděli pro obléhání, včetně nejnovějších operátorů Lion a Finka, a mohlo by být překvapivější, pokud to nejsou naši další dva operátoři.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.