Amerika – Civilization 6 Guide – IGN, Civilization 6 America Strategy Guide – Jak vyhrát s Rooseveltem | PCGamesn

Průvodce strategií Civilization 6 America – Jak vyhrát s Rooseveltem

Stejně jako bonus za odvolání z Roosevelt Corollary vám, filmové studio vám pomůže pracovat na kulturním vítězství, spolu s dalšími kulturami a cestovním ruchem vytvářejícím budovy, jako jsou muzea, Amfiteatres a divadelní čtvrť.

Amerika

Amerika je jednou z původních 19 civilizací, které jsou k dispozici pro hraní v civilizaci VI. Amerika je vedena 26. prezidentem Spojených států, Theodore “Teddy” Roosevelt.

Strategie

Amerika Teddy Roosevelta je ostrovní kulturní powerhouse. Amerika se snaží rozšířit a ovládat svůj kontinent v rané hře, ale poté se potom snaží rozvíjet svou kulturu. Než se moderní éra převalí, by se Amerika měla zaměřit na budování své kultury a zvolit si správnou vládu pro toto pronásledování, zejména při zvažování, že v polovině času buduje dědictví bonusy.

Když začíná pozdní hra, zejména moderní éra, Amerika opravdu začne svítit. Během této éry jsou k dispozici všechny jedinečné jednotky Ameriky a měly by konflikt přijít na americký kontinent, jsou více než schopni porazit takovou opozici zpět. Používání Teddyho drsných jezdců v tomto scénáři by dokonce mělo pomoci Americe získat více kultury. Je to však příchod filmového studia, který opravdu změní příliv kulturního závodu pozdní hry. Cestovní ruch poskytovaný filmovým studiem, pokud bude řádně naplněn, je v podstatě bezkonkurenční. A dokud Amerika zůstane bezpečná na svém kontinentu, pak je kulturní vítězství zajištěno.

Charakteristiky vůdce

  • Schopnost vůdce – Roosevelt Corollary: Jednotky dostávají bonus za bojovou sílu +5 na svém domácím kontinentu. +1 ALLIVE na všechny dlaždice ve městě s národním parkem. Získejte jedinečnou jednotku drsného jezdce, když zkoumají technologii pušky.
  • Agenda vůdce – velká hůl: Má rád mírové civilizace, které mají na svém domácím kontinentu město. Nesnáší civilizace začínající války proti městskému státu nebo civilizaci na základě jeho kontinentu.
  • Leader Unit – Rough Rider: Teddy’s Exkluzivní moderní éra namontovaná jednotka. Kultura je získána ze zabití na kontinentu hlavního města. Zisky +10 bojové síly při boji na kopcích. Nižší náklady na údržbu.

Civilizační charakteristiky

  • Unikátní schopnost – zakladatelé otců: Získejte všechny vládní dědictví za polovinu obvyklého času.
  • Unikátní jednotka – P -51 Mustang: Moderní letecká jednotka, která nahrazuje bojovníka. Zisky +5 útoku na stíhací letadla, má +2 letový rozsah a zisky +50% zkušenosti.
  • Unikátní budova – filmové studio: Nahrazuje vysílací centrum. Postaven na divadelním náměstí. +100% tlak cestovního ruchu z tohoto města k jiným civilizacím v moderní éře.

Průvodce strategií Civilization 6 America – Jak vyhrát s Rooseveltem

Civ 6 America Guide Roosevelt

S zahájením spuštění civilizace VI hned za rohem si můžete dát stresové bolesti hlavy ve snaze zjistit, který Civ si vybrat pro vaši první hru. Bohužel vám s tím nemůžu pomoci. nicméně! Pokud nakonec dospějete k závěru a tento závěr zní: možná Amerika zní dobře, pak to je místo, kde by se naše průvodce civilizací VI America mohla být užitečná.

Ano, dáváme národ Theodora Roosevelta, přítele, pod mikroskopem. Dostaneme se do amerických vnitřností, podíváme se na speciální schopnosti Civ, jedinečné jednotky a budovy a na to, jak můžete z této frakce vytěžit maximum a její baculatý, mustachioed vůdce.

Takže máte taktická rozhodnutí a úplnou nadvládu? Proč nezkusit nejlepší strategické hry na PC?

  • Hledáte obecnější radu? Vyzkoušejte naši průvodce strategií civilizace 6.
  • Nejste si jisti, který národ si vybrat? Naše průvodce vůdci Civilization 6 může pomoci.
  • Preferujte samotný jaderný pán? Podívejte se na naši průvodce Civilization 6 Gandhi.
  • Naučte se způsoby, jak Veni, Vidi, Vici s naší civilizací 6 Rome Guide.

Funkce Teddy Roosevelt

Civ 6 America Guide Roosevelt

Awww, jen se na něj podíváte. Není to jen nejkomplikovanější ze všech prezidentů? Skutečnost, že vypadá jako nějaký druh hybridu s lidským a-Walrusem, dělá Teddy docela skvělý přímo z brány, ale co jiného přináší ke stolu? Roosevelt Corolary, to je co. Je to jeho zvláštní schopnost a není to to, co byste možná očekávali od jeho mazlivého exteriéru.

Roosevelt Corollary

Roosevelt Corollary je odměňování praktických darů. Nejprve je tu jednotka Rough Rider, což je moderní kavalérie jedinečná pro Roosevelt. Vytváří kulturu s každým zabitím a získá bonus +10 při boji na kopcích. Porovnejte ji s dřívější kavalérickou jednotkou z průmyslové éry a všimnete si rány v síle melee od 62 do 67, nebo 77 na kopcích.

Je to působivá jednotka, která slouží jako zajímavá alternativa k nádrži (všimněte si, že nenahrazuje nádrž, takže můžete obojí postavit). I když porovnáme drsného jezdce na kopci s tankem, ten má stále trochu více palebné síly. Není to vždy velikost vaší zbraně, která se však počítá. Hrubý jezdec má výhodu, pokud jde o pohyb, schopen přesunout pět dlaždic ke čtyřem nádrži; má třetinu nákladů na údržbu, což je nesmírně dvě zlaté; a na rozdíl od tanku nevyžaduje k konstrukci žádné strategické zdroje. Dostáváte tři drsné jezdce za náklady na údržbu jednoho nádrže a nižší náklady na výrobu, což z nich činí hlavní kandidát na sbor, skupina stejných jednotek kombinovaná do silnějšího.

Bonusy drsného jezdce jde docela dobře s bonusem +5, které všechny americké jednotky dostávají při boji na jejich domácím kontinentu. Nemusí to znít jako obrovský bonus, ale je to výhoda pro celé jednotku a může prokázat rozhodující faktor v těsné bitvě. V rané hře je bonus zvláště užitečný při jednání s barbary.

Konečným prvkem Roosevelta Corollary je přitažlivost +1 na všechny dlaždice ve městě s národním parkem. Odvolání zvyšuje počet domů, které okres sousedství obsahuje, a pomůže vám dosáhnout kulturního vítězství generováním cestovního ruchu z přímořských středisek, budov, které jsou poháněny odvoláním.

Funkce americké říše

Civ 6 America Guide zakládající otcové

Zakladatelé otců

Tato schopnost zkrátí množství času potřebného k získání vládních dědických bonusů na polovinu. Každý typ vlády má dědický bonus, který se pomalu zvyšuje s průchodem několika zatáček. Bonus za dědictví komunismu je například zvýšení výroby. Číslo, které jste zvýšili původní bonus, zůstává v platnosti, i když přepnete vládu.

Zakladatelé otců jsou tedy docela silnou schopností. Efektivně získáváte dvojnásobek starého bonusu. Stojí za to odebrat všechny vlády, ale ty, na které je třeba dávat pozor, jsou oligarchie a fašismus. První, je k dispozici po zkoumání politické filozofie ve stromu občanské výskytu, zatímco druhá je pozdní herní vláda. Podívejte se na vládní část této příručky pro více rad o vládách vhodných pro Ameriku.

P-51 Mustang

Mustang P-51 je americká náhrada za bojovníka, která stojí ve výrobě a údržbě. Tam, kde se liší od bojovníka, je jeho vyšší síla melee 85 ve srovnání s 80 bojovníky a jeho speciální schopnosti. P-51 dostane další +5 útok proti ostatním bojovníkům, spolu s pohybovým rozsahem +2 a bonusem 50% zkušeností. Jednoduše, P-51 je trochu badass.

Nejlépe se používá k lovu a porážce moderních nepřátelských letadel. Jeho statistiky a mobilita z něj činí dobrý všestranný, přijímání měst, pěchoty a tanků, ale ten další útok proti bojovníkům objasňuje, na co je navržen. Dokonce se mu podaří držet své vlastní proti pokročilejšímu letadlu věku informačního věku, i když základní statistiky jeho. Na rozdíl od jiných bojovníků ani P-51 nepoužívá žádné strategické zdroje,.

Filmové studio

Americká verze vysílacího centra, filmové studio je do značné míry stejné, ale má jednu poměrně významnou další schopnost. Stejně jako vysílací centrum generuje +4 Culture, +1 Citizen Slot, +1 Great Artist Point na tah, +2 skvělých hudebních bodů za tah, +1 Skvělé umělecké dílo, což z něj činí docela mocnou kulturní budovu. Na rozdíl od centra však také vytváří +100% tlak cestovního ruchu z města, ve kterém je postaveno směrem ke všem ostatním moderním éře Civs, a povzbuzuje své turisty, aby přišli a podívali se na kyčle a děli se americká říše.

Stejně jako bonus za odvolání z Roosevelt Corollary vám, filmové studio vám pomůže pracovat na kulturním vítězství, spolu s dalšími kulturami a cestovním ruchem vytvářejícím budovy, jako jsou muzea, Amfiteatres a divadelní čtvrť.

Amerika – cíle vítězství

Průvodce vítězstvím Civilization 6 America

Na první pohled se vítězství nadvlády zdá být přirozené pro Civ s jedinečnými a mocnými vojenskými jednotkami a ten bonus za útok +5 z Roosevelt Corolary. Ale abyste získali nadvládu, musíte dobýt každý další kapitál Civ – žádný průměrný výkon, když máte kontinenty, aby překročili a více říší.

Jak již bylo zmíněno dříve, Amerika má také budovy a schopnost, která znamenala kulturní sklon, takže kultivační vítězství další velmi životaschopnou cestu. Oba vyžadují velmi odlišné zázraky, vlády a politiky, takže stojí za to se rozhodnout, kterou cestu, která má být brzy, bude. To znamená, že nejste nuceni soustředit se a zejména cestovní ruch – klíč k vítězství v kultuře – ve skutečnosti se do moderní éry ve skutečnosti nepřichází.

Amerika – zázraky

CIV 6 diví se Ameriku

Zázraky, z nichž mnohé jsou nyní odemčeny ve stromu občanské výskytu, mohou rozšířit vaši civilizaci významnými nadšenci, zdroji a novými jednotkami. Zvyšují všechny aspekty vaší říše, ale existuje jasná prevalence kulturních zázraků.

Budoucí dobyvatelé, kteří se snaží převzít svět. První z nich okamžitě propaguje každou z vašich jednotek a zároveň generuje skvělé obecné body, nakonec zpřístupňuje speciální jednotku, která by mohla vytvořit nové jednotky, postavit pevnost nebo podporovat své další jednotky. Alhambra trvale přidává další vojenskou politiku do každé vlády a generuje dva body na každou otočení k velkému generálovi.

Existuje jen málo vojenských zázraků, ale ty jako údolí Rhur stojí za to vytvořit zvýšenou produkci, kterou generují. Údolí Rhur, konkrétně, zvyšuje produkci v tomto městě o 30%, s dalším +1 pro každý důl a lom ve městě. To výrazně zvyšuje rychlost, s jakou můžete chrlit nové jednotky.

Pokud místo toho jdete po kulturní cestě, jste zkaženi pro výběr. Prvním z nich jsou pyramidy, které vytvářejí kulturu +2 a poskytuje vám jednotku stavitelů zdarma, ale strom občanství nabízí výrazně silnější zázraky. Kolosseum například přidává kulturu +2 nejen do města, ve kterém se nachází, ale na všechny další, které jsou do šesti dlaždic. Pozdější hry zázraky jako Broadway a The Sydney Opera House, se všemi jejich skvělými spisovatelskými a hudebními body a novými sloty pro skvělé umělecké díla jsou masivní požehnání pro cestovní ruch Civs.

I když míříte po trase nadvlády nebo kultury, měli byste stále prozkoumat další zázraky. Všechno, co urychluje růst nebo naplní vaše kapsy hotovostí, bude užitečné bez ohledu na to, jaký cíl vítězství jste si vybrali.

Amerika – vlády

CIV 6 AMERICE Průvodce vládami

Civilization VI má šest typů vlád, bez počáteční a do značné míry odpadky náčelníka, odemknuté prostřednictvím stromu občanské výskytu. Vlády jsou tvořeny ze kombinace politických slotů, rozděleny na vojenskou, ekonomickou, diplomacii a zástupné znaky. Když pracujete po stromu občanské výskytu, odemknete více zásad, které přidáte do omezených slotů vlády.

Jak již bylo dříve diskutováno, oligarchie a fašismus jsou atraktivními vládními typy pro vojensko smýšlející vůdce. Oligarchie má přirozený bonus, který se nepřevádí při změně vlády, který zvyšuje sílu jednotek pozemních melee o 4 a bonus od starého, který dává všem bojovým jednotkám více zkušeností. Fašismus obsahuje největší počet slotů vojenské politiky, což vám dává více způsobů, jak doladit vaši armádu, a inherentní bonus +4 bojové síly pro všechny jednotky a dědictví, který zvyšuje produkci jednotky.

To jsou však vlády rané a pozdní hry, tak to, co byste si měli vybrat mezi nimi? Neexistuje nic tak zjevně militantního, což by bylo plus vzhledem k americkému zaměření na jeho bojové jednotky, ale monarchie má nejvíce vojenské politické sloty. nicméně! Pokud generujete hodně víry prostřednictvím svatých míst, ale ne utrácet na misionáře, může být teologie dobrou vládou, pokud chcete vybudovat armádu. S teologií si můžete koupit pozemní jednotky s vírou spolu se starými slevami na nákupy víry.

Žádná z vlád není zřetelně kulturní povahy, takže volby nejsou tak jasné, zda je to váš vítězný cíl volby. Existují tři, které mají bonusy, které s touto cestou souvisejí, ale.

Klasická republika má dědičný bonus, který zvyšuje počet bodů, které vaše civilizace vytváří vůči velkým lidem, takže pravděpodobně získáte skvělí hudebníky, umělce a spisovatele rychleji a jejich výtvory vám poskytnou více kultur a turistických bodů. Inherentní bonus obchodní republiky rozšiřuje počet obchodních cest, které můžete provozovat, a zase zvyšuje potenciální množství kultury, kterou můžete získat prostřednictvím obchodu. A konečně, inherentní bonus demokracie dělá nákup skvělých lidí o 50% levnější. Tyto vlády mají také obecně více příméch slotů a zástupné znaky jsou vázány na skvělé lidi.

Amerika – politiky

Civ 6 America Guide Polities

Civilizace VI obsahuje přibližně 70 politik, od jednoduchých, které udržují levnější jednotky, až po více situační, které vám dávají 50 zlata za přitažlivost zemědělské dlaždice nahrazenou sousedstvím. Kdykoli vaše civilizace učiní velký občanský pokrok, můžete změnit politiku, které byly zasunuty do vlády. Můžete také zaplatit poplatek za jejich přizpůsobení kdykoli.

Pokud se cítíte trochu krvežíznivě, pak budete chtít použít mnoho karet vojenské politiky. Výše uvedená karta pro údržbu jednotky „odvod“ a její silnější varianta „Levee en masse“ jsou nutné, pokud se chystáte na pole mnoha jednotek. První je také k dispozici brzy, což je pěkný bonus. Existuje několik karet, které zvyšují produkci směrem k jednotky patřící do konkrétních éry, a měly by být zaměstnány, kdykoli plánujete rozšířit svou armádu.

Politiky, které mají prospěch CIV zaměřenou na kulturu, mají tendenci být ekonomickými kartami, jako je „tržní ekonomika“, která poskytuje +2 kulturu (stejně jako +2 vědy a +1 zlato) pro každou mezinárodní obchodní cestu. Meritokracie je další žádoucí politikou, protože do každého města přidává kulturu +1 pro každý specializovaný okres. Tato karta skutečně přijde na vlastní vlastní.

Nakonec je budete hodně vyměňovat a při vyvstávání se zabýváte různými krizemi nebo potřebami. Neexistuje žádné dokonalé načítání, protože je navrženo tak, aby bylo reaktivní, což vám umožní provádět změny, kdykoli budete potřebovat.

Zatímco schopnosti Ameriky a Roosevelta způsobují, že je pohodlně zapadají do role dobyvatele nebo kulturního powerhouse, nic vám brání v soustředění na vesmírné cestování a vědecké ocenění nebo převzetí světa s náboženstvím místo toho. Zatímco Americe postrádá jedinečné rysy, které jí dávají vědeckou nebo náboženský okraj, budovy, vylepšení a řízení občanů mohou podpořit jakékoli mezery.

Fraser Brown je milovník strategických her, RPG her a jeden z nejstarších definujících hlasů PCGamesn, Fraser nyní najdete u hráče PC, ale také se objevil na destruktoidu, vice, VG247, brokovnici rockového papíru a další.