Apex Legends Seer schopnosti a průvodce charakterem | PCGamesn, Apex Legends Season 10: Seerovy schopnosti vysvětleny – Informer Game Informer

Apex Legends Sezóna 10: Schopnosti Seeru vysvětlily

A to je vše, co potřebujete vědět o schopnostech Seeru v Apex Legends. Pokud máte nějaké náhradní výrobní materiály, které můžete utratit, dejte našim průvodci Skins Apex Legends a přečtěte si, abyste odemkli nějaké stylové oblečení. Nejste si jisti, jaké zbraně stojí za použití na bojišti? Podívejte se na náš seznam úrovní zbraní Apex Legends a pochopte, jak meta jde do sezóny 10.

Apex Legends Seer schopnosti a průvodce charakterem

Seer se dotkl svého modrého klobouku po natáčení nepřítele v Apex Legends Season 10

Chcete se dozvědět více o schopnostech Seeru v Apex Legends? Obi „Seer“ Edolasim je nejnovější postavou, která se připojila k seznamu v Apex Legends Season 10. . Ačkoli ho jeho rodiče milovali pro svou tvůrčí duši, Seer neměl odbytiště pro jeho expresivitu, dokud neobjevil režim arény.

Seer byl přirozený, když došlo na vítězné hry v aréně, nedbale vyslal své soupeře svými mikropodniky. V průběhu času založil fanouškovskou základnu zapomenutých, utlačovaných a vyvržených lidí, kteří se v něm viděli. Když se Seer poprvé vydává na vrcholové hry, neexistuje jediný divák, který přesně neví, kdo to je.

Není pochyb o tom, že Seer bude mít velký dopad na seznam vrstev vrcholů Legends, protože jeho schopnosti vypadají nesmírně mocně. Už víme, jak silné postavy jako Bloodhound a Crypto mohou být – Seer kombinuje nejlepší schopnosti z těchto postav a vytvořit něco úplně jiného.

Apex Legends Seer schopnosti

Jako sledovač se věnuje SEEROVÉ schopnosti odhalit umístění všech nedalekých nepřátel. Pokud hledáte snadné zabíjení, může Seer zjistit, kolik zdraví má protichůdné jednotky, což ho činí perfektním pro jiné týmy třetích stran.

Pasivní schopnost Seera, Hledač srdce, Umožňuje mu slyšet a vizualizovat srdeční rytmus nepřátel do 75 metrů, zatímco zaměřuje památky. . Nepřátelé jsou označeni statickým oranžovým špendlíkem, i když to zmizí, pokud se nepřítel po několika sekundách po několika sekundách vzdát z naskenované oblasti.

, Zaměření pozornosti, odeslat své mikro-drony. Mikro-drony způsobují deset škod, označují nepřátele při zobrazování jejich zdravotních tyčí a přerušují jakékoli schopnosti, které se odehrávají. Nepřátelé jsou označeni na několik sekund, než se efekt opotřebovává-podobně jako ostatní sledovače vědí, kdy jsou detekováni mikro-drony.

Seerova konečná schopnost, Exponát, Vytváří kopuli mikro-dronů, které odhalují umístění nepřátel, kteří uvnitř oblasti běží nebo střílejí. Seerovy konečné schopnosti mohou být hozeny z dálky, což vám umožní udržovat vaši vzdálenost a sledovat nepřátelské týmy, aniž byste museli nikomu konfrontovat. Zařízení, které vydává projekci. Chcete-li z této schopnosti vytěžit maximum, zkuste ji použít na vícevrstvé budově, abyste maximalizovali celý tvar kupole.

A to je vše, co potřebujete vědět o schopnostech Seeru v Apex Legends. Pokud máte nějaké náhradní výrobní materiály, které můžete utratit, dejte našim průvodci Skins Apex Legends a přečtěte si, abyste odemkli nějaké stylové oblečení. Nejste si jisti, jaké zbraně stojí za použití na bojišti? Podívejte se na náš seznam úrovní zbraní Apex Legends a pochopte, jak meta jde do sezóny 10.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Apex Legends Sezóna 10: Schopnosti Seeru vysvětlily

Mluvili jsme o sezóně 10 Apex Legends a jeho nové postavě, Seera, od začátku tohoto měsíce. Viděli jsme houf přívěsů, které se ponořily do jeho příběhu jako prokleté dítě, jakož i hraní záběrů, které ukazují některé z jeho mystických sil v akci. ? . Zde je vysvětlena sada SEER:

Heartseeker (pasivní)

Seer se připojuje k malému výběru legend Recon, které zahrnují Bloodhound, Pathfinder, Crypto a Valkyrie. Co odděluje nejnovější postavu od jeho současníků, je to, jak efektivní se objevuje jako sledovač. Při zaměření může Seer aktivně vidět a slyšet srdeční rytmus svých nepřátel v okruhu 75 metrů. Stejně jako skenování Bloodhounda lze protivníci vidět skrz stěny a další struktury. Nezapomeňte tedy sledovat své rohy, když procházíte sloučeninami; Seer mohl čekat za rohem s předem nasazenou brokovnici Mastiff.

Zaměření pozornosti (taktické)

Taktické schopnosti nebyly nikdy známo, že by přímo zabíjely protivníky, ale jejich implementace na okamžik v opojných hasičských hasičkách může snadno vytvořit podmínky výhry, když jsou použity v příhodných dobách. Zaměření pozornosti Seera je obzvláště zničující. Nemusí to poškodit zdravotní fondy, ale může potlačit akce, jako je uzdravení a oživení sestřelených spoluhráčů, což je pravděpodobně stejně děsivé. Z klenotu ve tvaru srdce vycházející z srdečního tvarovaného klenotu uložený v hrudi a vystřelí všechny ostatní týmy v okolí, odhalují a přerušují je.

Výstava (Ultimate)

Viděli jsme to v akci bezpočet časů, ale nyní víme přesně, co Seerova konečná, výstava ano. Velká holografická bublina je obsazena – zdá se, jako by to mohlo mít potenciál zcela přikrývat celý bod zájmu – a všichni hráči, kteří se skrze „těžce“ pohybují (E (E (E.G., sprinting) jsou okamžitě zvýrazněny pro Seera a jeho tým. Dokážete si představit, jaký druh chaosu by mohl být katalyzován v konečných kruzích s aktivovaným výstavou? Pouze čas řekne, jak se Seer hodí do současné meta a jestli by se jeho přítomnost mohla stát běžným výskytem na veřejnosti i zařazených zápasech.

Nyní, když máme jména a přímé vysvětlení pro Seerovu soupravu, co si myslíte o 18. charakteru Apex Legends ‘?

SEER Průvodce a tipy

Kings Canyon

Umělec a vizionář Věšák je recon legenda, která se připojila k Apex Legends v sezóně 10. Níže naleznete informace o SEEROVÉm příběhu a také tipy, jak efektivně využít jeho schopnosti k převzetí Apexových her oslňujícím způsobem.

 • Schopnosti
 • Pasivní schopnost věku – hledač srdce
  • Pasivní tipy pro seer
  • Průzkum majáků
  • Tipy pro taktickou
  • Tipy pro Seera Ultimate

  Popis postavy a tradice

  SEER NAME Plate.png

  Před jeho narozením bylo předpovězeno, že Seer přinese bolest a utrpení světu-a v noci, kdy se narodil, po celé obloze hlavně meteor a zasáhl svůj světový měsíc. Bylo to považováno za špatné znamení, a když se otevřely světle modré oči Obi Edolasim, jeho komunita viděla prokleté dítě. Jeho rodiče ne; Milovali ho bezpodmínečně, protože viděli skutečnou empatickou, kreativní duši svého syna. Dokonce ho podporovali, když byl přitahován k divadelnosti arén, kde se mohl plně vyjádřit.

  Zpočátku se ho dav cítil nejistý. Ale v průběhu času, s každým vítězstvím, síla uvnitř něj rostla as ní, jeho síla v aréně. A jak mu jeho pověst začala předcházet, stala se zvláštní věc. Lidé v davu, kteří byli utlačováni, vyvrženi a zapomenuté – viděli se v věštce. Brzy by vyšly dotazy lidí, jen aby ho viděli bojovat – zabraňujícího jako svého šampiona. . . Je to věšt – ikona Shunted, nepřijatelná a neochvějně originální. [1]

  Schopnosti

  SEER AFITIBY.JPG

  Jako legenda Recon má Seer v podstatě dvě pasivní schopnosti. Hledač srdce Ale Seer může také využít majáky průzkumu k určení, kde bude přistát další kruh.

  Pasivní schopnost věku – hledač srdce

  Seer pasivní.png

  Poslouchejte a vizualizujte srdeční rytmus blízkých nepřátel při zaměření na památky.

  • Maximální detekční vzdálenost: 75 metrů
  • Srdeční hledač se zobrazuje v modrém kruhu kolem kříže, když reklamy.
  • Pokud jste reklamy do 75 metrů od nepřítele, z kruhu kolem kříže se vynoří oranžový trojúhelníkový puls. Čím blíže je nepřítel, tím větší je puls. Ale pokud reklamy dostatečně blízko k směru nepřítele, celý kruh kolem kříže se změní na oranžové.
  • Hledač srdce pracuje skrz stěny a překážky, ale nepřátelé musí být stále do 75 metrů.
  • Pasivní SEER také přichází se zvukovými podněty pro srdeční rytmus.

  Pasivní tipy pro seer

  • Pokud chcete z věštce vytěžit maximum, měli byste se dostat do zvyku zaměřit se často na skenování oblasti a nahlásit jakékoli srdeční rytmus svým spoluhráčům.
  • Srdeční hledač identifikuje nepřátele pulzujícím v 1.75-sekundové intervaly. Vezměte to v úvahu při rozsahu svého okolí, protože nepřátelé mohou během tohoto malého zpoždění vstoupit nepřátelé.
  • Pasivní SEER se nakonec zvedne na srdeční rytmus. Z tohoto důvodu mají nepřátelé, kteří mají nízké zdraví.Výše uvedené 75 sekund.
  • Pokud se ocitnete bez zbraně nebo pokud ji máte, můžete stále používat hledač srdce za cíl. To je obzvláště cenné v rané hře, protože můžete detekovat a vyhnout se blízkým nepřátelům, pokud jste horkou drop a chybět na kořisti.
  • Uchazeč srdce by měl být vždy použit k detekci blízkých nepřátel před použitím zaměření na taktickou schopnost pozornosti. . Nástěnné hady hledání srdce usnadní nalezení léčivých nepřátel, i když jsou za krytem a pokud je zasáhnete svým taktickým, označí je a přeruší jejich uzdravení.
  • A konečně, ačkoli Seerovy pasivní show detekovaly nepřátele oranžový impulsy až 75 metrů, pasivní pokračuje v detekci nepřátel z trochu dalšího dosahu, ale tyto impulsy budou modrý namísto.
  • .

  Průzkum majáků

  • Jak je uvedeno výše, jako legenda Recon může Seer použít průzkumové majáky rozptýlené po celé mapě k určení, kde bude další kruh.
  • Po zavření prstenu lze majáky průzkumu znovu použít.

  TAKTICKÁ STAPE SEER – zaměření pozornosti

  .

  • Taktické zpoždění: 1.6 sekund
  • Taktický rozsah: 75 metrů

  Tipy pro taktickou

  Seer Tactical 2.jpg

  • Nezapomeňte, že zaměření pozornosti odlitků v tunelu, takže vyžaduje mnohem více zaměřené než jiné taktiky Recon, jako je skenování Bloodhound.
  • Navzdory několika změnám od jeho spuštění, SEER’s Tactical stále . Přerušení schopností není tak silné jako taktické ticho Revenant, ale zůstává velmi cenné, když bojuje v těsných čtvrtích.
  • Zaměření pozornosti odhaluje zdravotní a evo štít, který má nepřátele zhruba 7 sekund.
  • Při obsazení jeho taktiky je rychlost Seera zpomalena o 15%. .
  • Avšak držení taktiky před obsazením, jako by se zaměřily na sledování, které vám umožní použít pasivní hledač srdce k detekci nepřátel, než necháte vaši taktickou mouchu. Pokuste se použít své taktické zezadu po identifikaci nedalekých nepřátel pro nejlepší výsledky.

  Seer Ultimate Aschange – výstava

  Seer Ultimate.png

  Vytvořte sféru mikro-dronů, které odhalují umístění nepřátel, které se rychle pohybují nebo střílí jejich zbraně.

  • Konečný čas nabití: 2 minuty
  • Konečná doba trvání: 30 sekund
  • Ultimate HP: 135 HP
  • Konečný průměr: 65 metrů
  • Výstava Marks nepřátele, kteří se „rychle pohybují“, což znamená, že krčící nepřátelé nebudou detekováni, dokud neběží nebo nevystřelí zbraň.