Arenanet údajně pracuje na Guild Wars 3, Guild Wars 3 In Unreal Engine 5 může být v dílech | PCGamesn

Cech války 3 v Unreal Engine 5 může být v dílech

Pro více informací o nejlepších fantasy hrách na PC se podívejte na tento odkaz.

Arenanet údajně pracuje na Guild Wars 3

Nový neohlášený název je zjevně postaven na Unreal Engine 5 a říká se, že obsahuje „vyprávění multiplayerů“ s různými interakcemi a dialogovými scénami.

Vývojář Guild Wars Arenanet pracuje na novém neohlášeném titulu, který může být další války Guild Wars.

Soudě podle otevření zaměstnání, které nedávno zveřejnila na webových stránkách Arenanetu, je projekt v současné době ve fázi předprodukce, takže vydání se brzy neuskuteční. Přestože popis práce výslovně nezmiňuje sérii Guild Wars, společnost objasnila, že název bude založen na „zavedené online fantasy IP“ a bude zjevně napájen Unreal Engine 5.

Titul se také údajně zaměřuje na „zážitek z vyprávění multiplayerů“ s dialogovými scénami a dalšími interakcemi s důležitými postavami.

Konec Dragons, hlavní expanze pro Guild War 2, byl propuštěn v únoru a byl dobře přijat fanoušky hry. Poté vývojář potvrdil, že pracuje na další expanzi pro hru, i když poznamenal, že bude trvat „vývoj velmi dlouho.”

Další rozšíření pro Guild Wars 2 bude s největší pravděpodobností vydáno mnohem dříve než tento neohlášený projekt, na kterém Arenanet v současné době pracuje. Zbývá zjistit, zda je tento nový název skutečně součástí série Guild War nebo je to nový projekt založený na stávajícím MMO IP někoho jiného.

Cech války 3 v Unreal Engine 5 může být v dílech

Silně ozbrojený čaroděj vede cestu pro války 3 - možná

Je Cech války 3 v Nereálný motor 5 ve vývoji na Guild Wars 2 Developer Arenanet? Studio má rozhodně „neohlášený projekt“ v předprodukci založený na „zavedené online fantasy IP“-a zdá se, že jde o nová hra MMORPG pomocí UE5.

Poslední expanze Guild Wars vydaná v únoru 2022 a my jsme to měli rádi v naší Guild Wars 2: End of Dragons Review. Poté následovalo Arenanet potvrzující, že stále připravuje jednu z nejlepších her MMO na PC pro vydání páry na konci roku 2022 se čtvrtou expanzí je v dílech – ale bude to trvat „velmi dlouhou dobu na vývoj.“

Seznam zaměstnání (spatřeno seznamem Top Tier) však pro nový projekt však naznačuje, že ve studiu Guild Wars se vyvíjí něco víc než expanze. Je zřejmě založen na Unreal Engine 5, takže se zdá nepravděpodobné, že tento projekt je expanzí Guild Wars 2.

I když neexistuje žádný přímý důkaz, který říká, že se jedná o Guild Wars 3, je založen na “zavedená online fantasy IP“ – Takže pokud Arenanet nestaví hru kolem IP MMO někoho jiného, ​​je to, že se jedná o hru Nová válka v Guild Wars.

Seznam naznačuje, že projekt je součástí vývoje žánru „online hraní rolí“ a zaměří se na „vyprávění multiplayerů“-například „interakce, konverzace, scény, dynamické tření a vznikající cíle.„Popis také vyžaduje, aby kandidát byl„ oddaný posílení lidstva virtuální interakce.“

Ať se stane cokoli, je pravděpodobné, že příští expanze Guild Wars 2 vydá první, takže Guild Wars 3-nebo cokoli, co je tento online fantasy RPG projekt-je pravděpodobně několik let pryč, přestože je zjevně „dobře financovaný projekt v předvýšení“.

Pro více informací o nejlepších fantasy hrách na PC se podívejte na tento odkaz.

Chris J Capel bývalý spisovatel PCGamesn News, Chris psal o hrách FPS, RPG, Star Wars a Comic Books.