Ark Fjordur Andrewsarchus Location and Zkrocení, Ark Survival se vyvinul Andrewsarchus Spawn Location – vylepšení hráče

Přežití Ark se vyvinulo: Umístění Andrewsarchus tření

Nenechte se oklamat jeho furriness, Andrewsarchus může být přeměněn na obrněný mini tank, který může nést výkonný minigun na zádech, který může sekat téměř všechno v cestě.

Průvodce lokalizací a zkrocení Ark Fjordur Andrewsarchus

Naše průvodce lokalizací ARK Fjordur Andrewsarchus vám pomůže najít a zkrotit prehistorický kanec, který se může proměnit v mini-tank.

ARK Fjordur Andrewsarchus Umístění a zkrocení

Redakční tým 2023-09-06 2023-09-07 Sdílet

Každé nové rozšíření přežití archů s sebou přináší spoustu nových dinosaurů, aby hráči lovili a krotli. Totéž platí pro nejnovější aktualizaci Fjordur a přináší s sebou několik nových tvorů, jako je Andrewsarchus. Tento předhistorický kanec najdete na různých místech, kde je naše průvodce lokalizací ARK Fjordur Andrewsarchus, ve kterém vám pomůže najít a zkrotit jej.

Umístění Ark Fjordur Andrewsarchus

Nenechte se oklamat jeho furriness, Andrewsarchus může být přeměněn na obrněný mini tank, který může nést výkonný minigun na zádech, který může sekat téměř všechno v cestě.

Andrewsarchus najdete pouze na ostrově jihozápadně od regionu Fjord. Pokud máte GPS, pak souřadnice pro ostrov jsou 60,0 a 25,2.

Jak zkrotit Andrewsarchus

Uvedli jsme všechny položky, které jsou volitelné a nezbytné pro zkrocení Andrewsarchuse.

  • Zlato (nutné)
  • Ghillie Armor (volitelné)
  • Kuše (volitelné)

Chcete -li zkrotit Andrewsarchuse, budete to muset dát zlato. Med můžete získat ze standardního včelího úlu, nebo můžete hospodařit s medovými uzly v oblasti, kde je chystáte zkrotit. Pro sklizení medového uzlu budete potřebovat pickaxe. Med, který jste sklizeli, se v průběhu času rozkládá, takže na něj nevzdávejte. Stačí sklizeň 25-30 a jděte na proces zkrocení.

Ghillie Armor and Crossbow nejsou nutné mít předměty. Ghillie Armor snižuje rozsah vidění asi o 50 procent, takže Andrewsarchus se, když se k němu přiblížíte. Crossbow je ve hře jako háček. Pomůže vám to při lezení, pokud se vás Andrewsarchus pokusí pronásledovat. To by mělo zlomit jeho zrak a vrátit se zpět do normálu.

Doporučená videa pro vás.

Nyní, abyste skutečně zahájili proces zkrocení, budete muset izolovat zvíře od překážek a jiných zvířat v jeho okolí. Trosky a další zvířata mají tendenci pokazovat proces zkrocení, což by mohlo skončit resetováním procesu zkrocení.

Jakmile to uděláte, vrhnete med, který jste sklidili dříve, poblíž Andrewsarchusu. Když se zvíře přiblíží k medu a začne ho jíst, spěchejte z obou stran a namontujte na něj, abyste zahájili proces zkrocení.

Když začnete proces zkrocení, budou na vaší obrazovce objevit dvě ikony se šipkami. Když je jedna ze šipek zelená, podržte je pomocí pohybových klíčů (A a D), dokud nezčervenávají. Pokračujte v opakování procesu, dokud nezkroutete zvíře. Účinnost zkrocení se v průběhu času postupně snižuje, takže možná budete muset začít znovu, pokud účinnost klesne na nulu.

Přežití Ark se vyvinulo: Umístění Andrewsarchus tření

Hledáte umístění Andrewsarchus v Arch? Podívejte se na tuto příručku.

Podle Shreyansh Shah Naposledy aktualizováno 18. listopadu 2022

Umístění Andrewsarchus Ark Spawn

Studio Wildcard Game ARK Survival se vyvinul právě nedávno upustil expanzi DLC fjordur. Sleduje stejnou cestu jako originál. Zatímco stavíte základnu, máte oheň, abyste vás udrželi v teple, a zbraně, abyste vás chránili a pomohli vám lovit, také zkrotíte a krmíte dinosaury, když se snažíte přežít v otevřeném světě. Andrewsarchus mongoliensis in arch je reálný vyhynulý druh inspirovaný v reálném světě, který může být zkrocen a užitečný pro přepravu kolem těžkých předmětů. Pokud vás zajímá, co je Umístění Andrewsarchusu a jak ho najít v Arch, Poté se podívejte na tuto příručku.

Andrewsarchus ark Survival se vyvinul umístění tření

Najděte Andrewsarchus v arch

Andrewsarchus v Arch je všemocný savec, který je Opravdu užitečné přenášet předměty a předměty. Sbalují dobrý útok na nohou, aby odrazili predátory a nepřátele. Pokud chcete najít a zkrotit Andrewsarchus.

Začněte s jejich nalezením cestováním 62 zeměpisná šířka a 26 délky. Možná budete moci najít Andrewsarchus v archu na tomto místě, které putují po mýtině. Vzhledem k tomu, že regiony, které se potulují, jsou příliš dlouhé, můžete si je nějakou dobu trvat.

Dále je můžete hledat 41 zeměpisná šířka a 82 délky. Můžete je dokonce všimnout v párech v této oblasti. Takže buďte opatrní, když jdete na zkrotit jeden a ujistěte se, že zabijete druhého.

Třetí region, který je můžete hledat, je 24 šířky a 71 délky. Ujistěte se, že když jdete k jejich zkrocení, nejsou žádné masožravé.

Pokud je stále nemůžete najít, Použijte jeden z těchto dvou příkazů Andrewsarchus Ark Spawn

  • cheat svolání Andrewsarchus_character_bp_c
  • Cheat Spawnino „Blueprint“/Game/Fjordur/Dinonos/Andrewsarchus/
    Andrewsarchus_character_bp.Andrewsarchus_character_bp ‘”500 0 0 35

To je vše, co potřebujete od této příručky, najděte Andrewsarchus s těmito místy Spawn v arch. Když jste tady, nezapomeňte se podívat Jak zkrotit fjordhawk, Jak používat runystony a další průvodce, tipy a triky s vylepšením hráče.