Assassin’s Creed Odyssey: Nejlepší schopnosti top 12., Průvodce dovedností Assassin S Creed Odyssey a 12 nejužitečnějších schopností odemknout – GameSpot

Průvodce dovednostmi Assassin S Creed Odyssey a 12 nejužitečnějších schopností odemknout

Ale co kdybyste se už nemuseli starat o likvidaci? Co kdyby existovala schopnost, která by mrtvá těla způsobila, že automaticky zmizí? Možná něco jako závoj smrti?

Assassin’s Creed Odyssey: Nejlepší schopnosti [Top 12]

Zde jsou nejlepší dovednosti AC odyssey, do kterých byste měli investovat své body ABITTIY!

Autor: Huzaifah Durrani před 2 týdny naposledy aktualizováno: 13. září 2023

Tento Assassin’s Creed Odyssey Nejlepší schopnosti Seznam zkoumá některé z nejcennějších schopností a dovedností nalezených ve hře. Většina z nich není k dispozici, dokud není do hry dobře, takže hráči se možná budou muset maximálně zvýšit, než se na ně dostanou ruce. S touto průvodcem tedy zdůrazníme, co si myslíme, že jsou nejlepší schopnosti ve hře.

 • Schopnosti závisí na Třída vyberete si mezi Hunter, Assassin, a Bojovník.
 • Hráči bude muset o úroveň výš jejich charakter na odemknout určitý Schopnosti ve hře.
 • Některé z Nejlepší schopnosti že hráči mohou získat jsou následující:
  • Rush atentát (Assassin): Tato schopnost umožňuje hráčům provádět a Stealth Attack což jim umožňuje Zabijte 4 nepřátele.
  • Smrt závoj (Assassin): Těla zmizí v tenkém vzduchu, aby je hlídky nemohly spatřit.
  • Kritická atentát (Assassin): Tato schopnost umožňuje hráčům nabít jejich útok atentátu.
  • Devastující výstřel (Hunter): Tato schopnost umožňuje hráči používat šipku, která se nabíjí a dělá 400 procent poškození lovce .
  • Predator Shot (Hunter): Tato schopnost umožňuje hráčům řízení jejich Arrowova trajektorie .
  • Mard of Artemis (Hunter): Tato schopnost umožňuje hráčům střílet a banda šípů v konkrétním poloměr.
  • Sparta Kick (Warrior): Může vyrazit nepřátele ven nebo Knock je zpět.
  • Fury of Bloodline (Warrior): Nepřátelé jsou bodnut šestkrát každé jednání 150 procent poškození válečníka.
  • Ared Madness (Warrior): Tato schopnost umožňuje hráčům získat Spear of Leonidas v jeho nepřerušený stav po dobu 18 sekund.

  Nejlepší schopnosti v Assassin’s Creed Odyssey

  Assassin's Creed Odyssey Nejlepší schopnosti

  Schopnosti Typ Popis
  Rush atentát Vrah Chcete -li se vypořádat s poškozením Assassina o 100%, musíte z dálky spustit kopí Leonidas
  Smrtící závoj Vrah Nepřátelé odstraněni Assassinem nejsou schopni se detekovat, vše, co potřebujete, je stínový assassin
  Kritická atentát Vrah Chcete -li způsobit 200% poškození vraha, musíte zahájit smrtící přesný útok
  Ničivý výstřel lovec Šipka žíznivé krve může uvolnit 290% poškození Huntera a také zvýšit nahromadění elementárního
  Predátor zastřelil lovec Musíte přiblížit a střílet šíp, který cestuje 25% vzdálenost a 430% poškození lovce
  Mard artemis lovec Zaútočte na nepřátele šipkou v okruhu 3 metru a také způsobí 450% poškození
  Spartan Kick Bojovník Může to způsobit poškození válečníků a může s útoky vyrazit nepřátele
  Mistr zbraní Bojovník Zvyšuje poškození válečníků, zvyšuje všechny schopnosti válečníků bez použití slotu dovedností
  Zuřivost krve linie Bojovník Zaútočte na jednoho nepřítele s partou 5 útoků, který může způsobit poškození válečníků 120% a může snadno generovat 3 segmenty adrenalinu
  Ared šílenství Bojovník Snadno vám umožní držet se na kopí Leonidas po dobu 18 sekund
  Shield jistič Bojovník Rychle prolomí nepřátelské štíty a způsobí značné poškození. Upgradovaná verze způsobuje, že Shields exploduje, potenciálně poškozuje nepřátele blízkých
  Jedovaté útoky Vrah Způsobuje poškození jedu, v průběhu času oslabuje poškození a brnění nepřátel. Může také otrávit nepřátele zbraněmi a šípy

  V závislosti na jejich stylu Play se mohou hráči rozhodnout investovat do tří různých tříd schopností do Assassin’s Creed Odyssey.

  Nikdy nejste nuceni na jednu cestu, protože hra je velmi velkorysá s body schopností.

  • Vrah: Strom dovedností vraha je primárně zaměřen na tajné schopnosti, které vám umožňují vyjmout nepřátele a udržovat se tiše skryté. Někteří se také zaměřují na aplikaci jedu na zbraně nebo volání vaší posádky o pomoc. Hlavním zdrojem většiny těchto dovedností je hlavním zdrojem kopí Leonidas, který nahrazuje skrytou čepel v této hře.
  • Lovec: Poškození z dálky je zaměřením stromu Hunter Skill Tree. Většina schopností je soustředěna kolem nějaké formy útoku na dálku. Můžete také investovat do krotkých zvířat, pokud se rozhodnete, nebo řešit speciální munici, jako jsou výbušné šípy.
  • Bojovník: Zamýšleno pro ty, kteří se rádi přiblíží a osobní, strom Warrior Skill Tree je hlavně o boji proti melee. Tyto schopnosti se zaměřují na tvrdé a rychlé útoky, které se v sekundách potápějí, odzbrojí nebo jinak skartují.

  Rovněž stojí za zmínku, že některé z schopností, které předvedeme, nejsou jednoduché dovednosti. Jsou to vylepšená verze schopností, které lze získat pouze prostřednictvím hraní osudu expanzní balení Atlantis.

  S tím z cesty, pojďme se ponořit do Assassin’s Creed Odyssey Nejlepší schopnosti seznam.

  Rush atentát – Assassin

  Assassin's Creed Odyssey Nejlepší schopnosti

  Během utajení nemáte mnoho šancí rychle uzavřít vzdálenost mezi sebou a vašimi cíli. Častěji než ne, musíte pečlivě plazit krytem, ​​abyste dosáhli pozice, kde můžete zahájit jediný útok. Ale to je místo, kde se do hry vrací atentát na spěch.

  Tato schopnost vám umožňuje házet oštěp Leonidasu na nepřítele a okamžitě skočit na jejich místo. Další následuje silný útok atentátu, který nejen způsobuje mnoho škod, ale může být také připoután jinému nepříteli v dosahu. Upgradování této schopnosti úrovně 3 vám umožní ještě více poškodit a útok na tři další nepřátele v řadě.

  Takže to, co zde máte, je jediný útok tajnosti, který může zabít maximálně čtyři nepřátele jediným použitím. Nemůžeme to dostatečně doporučit.

  Smrt závoj – AssassinAssassin's Creed Odyssey Nejlepší schopnosti

  Smrtící závoj.Když během utajení zabijete nepřátele, jejich těla magicky nezmizí. Zůstanou přesně tam, kde jste je opustili, a čekají, až je nacházejí příchozí hlídky. Takže, aby se po sobě vyčistili, musí hráči neustále vyzvednout mrtvoly a uložit je od jakýchkoli zvědavých očí.

  Ale co kdybyste se už nemuseli starat o likvidaci? Co kdyby existovala schopnost, která by mrtvá těla způsobila, že automaticky zmizí? Možná něco jako závoj smrti?

  S touto pasivní schopností se o sebe postará každé atentát. Jediné, co musíte udělat, je zajistit, aby smrt byla ve skutečnosti tajná zabití kopí Leonidas a mrtvola se okamžitě rozptýlí do tenkého vzduchu.

  Smrtící závoj je neocenitelný pro sestavení vraha, ale bohužel je získán první epizodou The Legacy of First Blade Expansion. Pokud jej nemáte zakoupené, schopnost se ani neobjeví na kartě schopností.

  Kritická atentát – Assassin

  Assassin's Creed Odyssey Nejlepší schopnosti

  Jak postupujete ve hře a úroveň nahoru, začnete si všimnout, že mnoho silnějších nepřátel nezemře s jediným útokem atentátu. Mají příliš mnoho zdraví a ukazatel poškození neprokazuje, že je váš útok zabije.

  V takových situacích byste měli používat schopnost kritického atentátu. S tímto aktivním se mohou hráči proklouznout za nepřátele a namísto toho, aby ho jednou stiskli, podržte tlačítko zavraždění. Měřič bude trvat několik sekund, než se vyplní, ale poté provedete mírně prodlouženou animaci zabíjení.

  Za cenu značnější doby poplatku získáte útok, který způsobí výrazně větší škodu než obvyklá atentát. Po upgradu této dovednosti na úroveň 3 můžete způsobit přesně o 300% více poškození. Spárujte to s vybavením, které zvyšuje poškození vrahů, a dokonce budete moci sundat elitní jednotky v jednom zásahu.

  Hero Strike – Assassin

  Assassin's Creed Odyssey Nejlepší schopnosti

  Poslední schopností v této třídě není technicky útok tajnosti. Využívá však oštěp Leonidas, což hlavně způsobuje poškození vraha.

  Hero Strike je dovednost, která způsobuje 60%, 80%a 100%poškození na každé příslušné úrovni. Na první pohled se to nemusí zdát jako hodně, ale stojí za to mít na paměti, že se jedná o poškození vraha, o kterém mluvíme. Hodnoty pro tento stat jsou vždy mnohem vyšší než poškození válečníka nebo lovce. Takže i na nejnižší úrovni mluvíme o hodně síle.

  Jednou z nejlepších věcí na této dovednosti je to, že se zapadá do válečníka také, protože je odblokovatelná většinou humanoidních nepřátel. Při jeho používání je hráč zachytí v krátké sekvenci, kde jsou doručeny tři samostatné údery. Je to skvělý způsob, jak si během zběsilého setkání koupit nějaký čas navíc.

  Devastující výstřel – Hunter

  Assassin's Creed Odyssey Nejlepší schopnosti

  Při jednání s elitními nepřáteli je pravidelné šípy občas neřeší. Dokonce i správně umístěné hlavy mohou mít malý nebo žádný účinek. Někdy potřebujete singulární destruktivní šipku, která může sundat i ty nejnáročnější nepřítele.

  Devastující výstřel je přesně to, co v těchto situacích chcete, protože je to mocná schopnost, která výrazně zesiluje poškození vašeho lovce. Útok je zářící šipka, která trvá několik sekund. Ale jakmile je uvolněno, může to způsobit až 400% poškození lovce na úrovni 3.

  S touto dovedností můžete dokonce použít speciální munici, jako jsou výbušniny a ochrnutí. Elementární nahromadění palby a jedovatých šípů se také výrazně zvyšuje.

  Devastující výstřel je dokonce docela užitečný v přímém boji. Pokud chcete přesně snížit cíl z velkého davu, měl by to být váš útok.

  Shot Predator – Hunter

  Assassin's Creed Odyssey Nejlepší schopnosti

  Pro stavění Stealth Archer neexistuje absolutně žádná schopnost, která by se blížila k výstřelu predátora. Nemusí to být ta nejmodernější dovednost ve stromu Hunter, ale je to nejvšestrannější.

  Schopnost vám v podstatě umožňuje spustit šipku z luku a sledovat jeho trajektorii. Pokud po zaměření podržíte tlačítko útoku, mohou hráči nasměrovat cestu výstřelu a vzít ji kamkoli chtějí. Představte si raketu hledající teplo, kterou máte plně pod kontrolou, a můžete ji použít k dosažení oblastí, které jsou jinak mimo váš názor.

  Ještě jednou můžete použít všechny speciální šipky s touto schopností a poškození, které je způsobeno tím, že se může zvýšit až 600% na úrovni 3. Kromě toho se vzdálenost ujetá šípy také zvýší na maximální úroveň na 150%, což vám umožní zůstat co nejdále od dopadové zóny.

  Mohla Artemis – Hunter

  Assassin's Creed Odyssey Nejlepší schopnosti

  Síla Artemis není základní schopností; Je to vylepšení, které nahrazuje dovednost deště destrukce ve stromu Hunter. Abyste to získali, musíte hrát prostřednictvím epizody 1 osudu expanze Atlantis.

  Na rozdíl od většiny dovedností luku to není určeno k použití z dálky. Je to útok z oblasti efektu, který prší výbuch zlatých šípů v malém okruhu kolem vás. Aplikace pro takovou schopnost jsou tedy výhradně pro otevřený boj.

  Když se hráč ocitne obklopený skupinou nepřátel, může být sice Artemise okamžitě spuštěna, aby způsobila poškození 450% lovců. Nepřátelé v rozsahu jsou také ohromeni po dobu 5 sekund po tomto a během tohoto období berou bonusové kritické poškození z jiných útoků a schopností melee.

  Spartan Kick – Warrior

  Assassin's Creed Odyssey Nejlepší schopnosti

  Kromě ikonického pohledu je Sparta Kick jednou z nejcennějších schopností ve Warrior Tree. Je to mocný kop sám, ale v závislosti na situaci se může jeho funkce změnit.

  Použití dovedností na jednoho nepřítele s nízkým zdravím je vyřadí a zpřístupní je k náboru. Ale pokud ji místo toho použijete z vysoké římsy, výsledný pokles je dost na to, aby zabil elitní nepřátele s plným zdravím. Jediný kop je dost na to, aby srazil jednoho nepřítele v přeplněné rvačce s několika bojovníky a zbytek se ohromil s rázovou vlnou.

  Celkově vzato je to fantastická schopnost mít. Nejenže je to velmi přizpůsobivé, ale je to také jedna z prvních dovedností, které si můžete ve hře koupit.

  Mistr zbraní – válečník

  Ve světě Assassin’s Creed Odyssey je hlavní schopnost zbraní vitální pasivní dovednost, která se může pochlubit honosnou animací, ale zabalí značný úder z hlediska vývoje postav. Tato dovednost poskytuje 20% podporu poškození válečníků vaší postavy, což se ukáže jako měnič her, zejména v raných fázích hry, když je vaše postava relativně slabá.

  Co je na Mistra zbraní pozoruhodné, je to, že rozšiřuje výstup poškození všech vašich válečníků, aniž by dovedli slot dovedností.

  Jak budete i nadále investovat a upgradovat tuto dovednost, její dopad se stává ještě působivějším. Po úplném upgradu, zbraně Master poskytuje podstatné 40% nárůst poškození válečníků a také zvyšuje rozhodující zásah vaší postavy se všemi zbraněmi o 10%.

  V podstatě je tedy Master zbraní základní dovedností, která výrazně posiluje bojovou účinnost vaší postavy, což z něj činí zásadní volbu pro ty, kteří dávají přednost přístupu ve stylu válečníka ke hře.

  Fury of the Bloodline – Warrior

  Assassin's Creed Odyssey Nejlepší schopnosti

  Pokud jde o čistý styl, žádná dovednost se blíží zuřivosti schopností krve. Začátek tohoto tahu vás zamkne do brutální animace, kde je jeden nepřítel bodnut šestkrát oštěpem Leonidas. Je to svátek pro oči, ale musíte si zahrát třetí epizodu dědictví první expanze čepele, abyste to získali.

  Každý z těchto útoků sama o sobě způsobuje 150% poškození válečníka, což je pravděpodobně moc moc. Ale skvělá věc na zuřivosti krevní linie je, že může generovat čtyři adrenalinové segmenty. Toto je zdroj používaný k zahájení schopností ve hře.

  Pokud se někdy ocitnete v situaci, kdy jste podporováni do rohu, tato dovednost vám poskytne tolik potřebnou podporu. Během 6 až 7 sekund animace hraje jste také naprosto nezranitelní.

  Ares Madness – Warrior

  Assassin's Creed Odyssey Nejlepší schopnosti

  Schopnost Ares Madness zvyšuje dovednost nejvyšší úrovně ve stromu válečníka, bittlecry of Ares. Pokud jde o poškození surového, nic nepřekoná tuto schopnost v otevřeném boji.

  Při použití je oštěp Leonidas krátce obnoven do svého nepřerušeného stavu po dobu 18 sekund. Během této doby má hráč přístup k jedinečnému pohybu, který při každém útoku způsobí 35% poškození vraha. Již jsme dříve zjistili, že je to vyšší než poškození lovce nebo válečníka.

  Navíc všechny nepřátelské útoky jsou po celou dobu smrtelné a hráč nelze pohladit. Ale také nemohou využívat žádnou jinou schopnost, dokud Ares Madness nedokončí.

  Shield Breaker – Warrior

  Schopnost štítů v Assassin’s Creed Odyssey přichází na záchranu, když čelíte nepřátelům, kteří ovládají impozantní štíty. Tato dovednost dělá přesně to, co název napovídá, umožňuje vám to rychle a efektivně prorazit nepřátelská obrana štítů.

  Na rozdíl od jiných metod, jako jsou těžké útoky nebo parrying, Shield Breaker poskytuje rychlejší a efektivnější řešení pro řešení stíněných nepřátel.

  Co dělá Shield Bresight ještě přesvědčivějším, je jeho účinnost, když je plně upgradována. V tomto okamžiku to způsobuje značné 250% poškození štítu vašeho nepřítele a způsobí jeho explozi do šrapnelu, což potenciálně poškodí žádné blízké nepřátele.

  Shield Breaker v podstatě nabízí dynamický a strategický způsob, jak zvládnout stíněné protivníky, a v bitvě vám dává horní ruku.

  Jedové útoky – Assassin

  Posledním výběrem v průvodci Assassin’s Creed Odyssey Best Evatests je jedovaté útoky, které vyniká jako impozantní volba. Tato dovednost způsobuje poškození jedu svým protivníkům a v průběhu času postupně oslabuje poškození a brnění.

  S vylepšenou verzí dostupnou v DLC, požehnání Kronos, získáte značný padesát procent zvýšení generování adrenalinu a zároveň způsobujete poškození, doprovázený vizuálně výrazným světelným efektem pro vaši zbraň.

  Jedovaté útoky také zmocňují vaše zbraně na blízko a standardní šípy, které způsobují poškození jedu po stanovenou dobu trvání. Tento efekt způsobí, že se nepřátelé intolizují, jakmile jejich měřič jedu dosáhne svého prahu, což dále ohrožuje jejich bojové schopnosti.

  Toto bylo exponátova Assassin’s Creed Odyssey Nejlepší schopnosti Průvodce. Pokud máte zájem o více článků o této sérii, proč se podívat na naši recenzi Assassin’s Creed Valhalla.

  Byl tento článek užitečný?

  dík! Sdílejte s námi svou zpětnou vazbu. ⚡

  Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám. ✍

  Průvodce dovedností Assassin’s Creed Odyssey a 12 nejužitečnějších schopností odemknout

  Když hrajete Assassin’s Creed Odyssey, nevyhnutelně narazíte na několik bitev a konfliktů, které otestují váš rozum a reflexy. Jako Spartan-obrácený mercenární/proto-asasssin se budete muset spoléhat na každý nástroj, který máte k dispozici, abyste bojovali proti bojujícím armádám a záhadným kultům, které se snaží převzít starověké Řecko.

  Stejně jako loňský Assassin’s Creed Origins, Odyssey spojuje prvky RPG v rámci hry s akčním a akčním přípravou otevřeného světa, což vám umožní prozkoumat a odhalit zdroje ve vašem volném čase a posílit vaši postavu v oblastech, které si přejete. Úroveň přizpůsobení vaší postavy v Odyssey je však mnohem flexibilnější, což vám dává více prostoru pro specializaci protagonisty přes několik různých archetypů.

  Tyto oblasti jsou spojeny kolem archetypů válečníka, lovce a vraha. Každý archetyp má svůj vlastní soubor schopností a pasivních dovedností, které vám přidávají nové možnosti, které můžete využít, z nichž mnohé lze použít chytrým způsobem pro některá efektivní komba. S množstvím dovedností, z nichž si můžete vybrat, můžete kdykoli respektovat svou postavu, což vám umožní znovu vybudovat je, abyste vytvořili silnějšího a rafinovanějšího dobrodruha.

  V této funkci jsme přišli s několika tipy, které vám pomohou v bitvě, a spolu s naším výběrem nejužitečnějších schopností překonat smrtící nepřátele starověkého Řecka. To je samozřejmě vše bez spoileru a zaměřuje se pouze na základní dovednosti, které lze odemknout z obecného postupu. Pro více informací o nové položce série naleznete na našem úplném Assassin’s Creed Odyssey Review spolu s naším ohněm zpět na hru Assassin’s Creed, kterou jsme zkontrolovali v jeho 11leté historii.