Assassin’s Creed: Valhalla – průvodce Excalibur: Kde najít všechny poklady Británských tabletových míst |, Jak získat Excalibur Greatsword – Assassin S Creed Valhalla Guide – Ign

Všechny interaktivní mapy a umístění

Contents

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Assassin’s Creed: Valhalla – průvodce Excalibur: kde najít všechny poklady umístění tabletu Británie

Assassin’s Creed: Valhalla’s Excalibur je vzrušující vyhlídka – šance dostat si ruce na možná nejvíce legendární meč Británie.

Vzhledem k tomu, že je Excalibur velmi obtížný a nejasný předmět, nemá žádný druh rychlého ani souvisejícího questline – ale můžete začít sbírat potřebné položky, abyste je získali, jakmile dorazíte do Anglie.

Je však důrazně doporučeno čekat na pozdní hru, protože některé z požadovaných dílů zahrnují tři boje šéfů z vysoké úrovně energie, což je nesmírně obtížné, pokud jste nepřipraveni.

Tato stránka vysvětluje, jak najít Poklady Británie tablet A dejte si ruce na samotného Excaliburu.

 • Jak získat Excalibur v Assassin’s Creed Valhalla
 • Poklady Británie Umístění 1: Jeskyně pokusů
 • Poklady Británie Tableta Umístění 2: Grime’s Graves
 • Poklady Británie Umístění 3: Starý sklep
 • Poklady Británie Umístění 4: Wiccan’s Cave
 • Poklady Británie Tableta Umístění 5: Red Lichýna jeskyně
 • Poklady Británie Tablet Umístění 6: Wocig
 • Poklady Británie Tablet Umístění 7: Deoraby Spar Cavern
 • Poklady Británie Tablet Umístění 8: SANTLACHE Důl
 • Kde získat poslední tři tajemné tablety v Assassin’s Creed Valhalla
 • Kde najít Myrddinova jeskyně a získat excalibur
 • Jak dobrý je Excalibur v Assassin’s Creed: Valhalla? Vysvětleny statistiky a výhody Excalibur

Pokud hledáte více věcí, které můžete dělat nebo shromažďovat, podívejte se na naše seznamy map hromadění pokladů a kniha znalostí a schopností, stejně jako náš Thor’s Gear a, stejně jako náš seznam Assassin’s Creed Valhalla Armor Set vysvětlení.

Budete také odměněni 1 bodem dovedností na tablet, který se vždy hodí ke zvýšení úrovně výkonu.

Zbývající 3 tablety jsou ve vlastnictví tří členů Zealot starověkého řádu, zvané Woden, Heike a Hrothgar, které budou náhodně hlídat v některých konkrétních oblastech Anglie.

První věci nejprve – pojďme si dát ruce na osm pokladů Británie tabletů nalezených po celé zemi.

Poklady Británie Umístění 1: Jeskyně pokusů

Jakmile dorazíte na toto místo na východní straně centů, zamířte do domu a hledejte žebřík, který je pod zemí. Sledujte cestu uvnitř a použijte Odinův pohled a uvidíte klíč odvahy visící z lana, které budete muset chytit ve vzduchu, pokud je vaše načasování správné.

Otevřete dveře a pokračujte, dokud nenarazíte na kruhovou chodbu s zničenou sochou uprostřed a různými vstupy kolem různých úrovní výšky.

Každý otevření vás zavede do jiné hádanky parkouru (stejný princip, jak získat klíč ve vzduchu s několika lehkými zvraty) a na samém dolní části leží série dveří, že zbývající 3 klíče (rovnováha, obratnost a dexerita) budou OTEVŘENO.

Další zóna bude mít tlačící bedny, které se musíte postavit, abyste skočili na další pododdíly, a po tom třikrát najdete nějaké kamenné schody, s tabletovým oltářem nahoře.

Poklady Británie Tableta Umístění 2: Grime’s Graves

Grime’s Graves se nachází jihozápadně od Elmenhamu. Abyste vstoupili do jeskyně, musíte udělat skok víry a na konci velmi lineární cesty si všimnete prokletého oltáře pod plošinami dřeva, na dně.

Zničte to a pokračujte, dokud nedostanete tablet.

Poklady Británie Umístění 3: Starý sklep

Tato jeskyně na jihozápadě Colcestre je docela lineární (cesta se na začátku liší, ale rychle se sjednotí), prostě musí věnovat pozornost jedovatým mrakům, kterým se můžete buď vyhnout nebo spálit pochodní.

Jakmile dorazíte do sklepa, použijte Odinův pohled na zvýraznění zámků barelů vína a střílejte na ně, takže rozlité zatuchlé víno způsobuje, že voda pod roštem vzestupuje a můžete získat tablet.

Poklady Británie Umístění 4: Wiccan’s Cave

Nachází se na západ od Jorviku, jeskyně Wiccan je docela lineární cesta, ale také se snadno ztratí. Udělejte si cestu, dokud nenarazíte na otevřenou plochu stromem na centrální platformě, vyšplhejte se na ni a odtud budete moci skočit do zdi doprava.

Sledujte další pěknou lineární cestu, dokud nenarazíte na chodbu T a podívejte se na pravé straně, kde by měl být slepý konec. Střílejte šipku na ledovou zeď a jakmile je rozbitá, pokračujte, dokud neuvidíte zamčené dveře.

Můžete buď zamířit do levého malého vchodu, kde na vás čekají dva rozzlobení kanci, nebo zlomit dveře vpravo a pozdravit kuře tam. Bez ohledu na to, co děláte, uvidíte díru na boku uzamčené místnosti, která vám umožní rozbít zámek dveří a vstoupit do tabletu.

Poklady Británie Tableta Umístění 5: Red Lichýna jeskyně

Po krátké cestě na východ od Wincestre dorazíte do Red Lišelé jeskyně.

Jakmile dorazíte na počáteční otevřenou plochu, hlava doleva a odtud bude cesta k tabletu velmi krátká a přímá, ale sužovaná jedovatými mraky, které můžete buď ignorovat (protože to příliš nezpůsobí poškození) nebo snadno hořet pochodní.

Ať už si vyberete jakoukoli akci, buďte rychlí, vypadněte co nejrychleji a měli byste být v pořádku.

Poklady Británie Tablet Umístění 6: Wocig

Tato jeskyně na severovýchodě Chepehamu bude mít těžkou cestu založenou na parkouru. Jeďte lodí, dokud neuvidíte nějaké kamenné schody a naskočte.

Projděte se nahoru, čelem levé zdi a vyšplhejte se na vrchol. Odtud musíte skočit několik parkourových platforem, které chodí kolem jeskyně, dokud neuvidíte pochodeň.

Projděte se malým vchodem, použijte Odiův pohled, abyste viděli místnost vlevo, a velmi pečlivě vyhodí všechny hořlavé hrnce dovnitř, dokud nejsou všechny zničeny a jste schopni dostat se pod malou trhlinu ve zdi (dříve ukrytý skrytým kolem hrnce) vedoucí k tabletu.

Poklady Británie Tablet Umístění 7: Deoraby Spar Cavern

Jakmile jste uvnitř této jeskyně umístěné v severní části Snotinghamscire, musíte vylézt na nejvyšší platformu, která vás provede trhlinou ve zdi do otevřené místnosti se třemi zničenými sochami.

Musíte nejprve projít levou cestou, odkud budete moci bezpečně přejít na pravou stranu místnosti, a pokud obklopujete další sochu, uvidíte zakrytou parkourovou stezku, která vám umožní jít na severní část místnosti.

Poté se stačí vylézt na sochu a skočit několik dalších platforem a zamířit do tabletové komory.

Poklady Británie Tablet Umístění 8: SANTLACHE Důl

Nejprve vstupte do vchodu do schodů a poté vyfoukněte rozbitou zeď po pravé straně a hlavu, dokud nedosáhnete slepé uličky: Uvidíte malý vchod doleva.

Jakmile je uvnitř vylezl po žebříku, pokračujte, dokud neuvidíte další žebřík s rozbitým zámkem a po některých platformách parkouru najdete ziplinu, kterou můžete jezdit. Poté, co přistanete v novém otevřeném prostoru, vyhoďte rozbitou zeď, abyste se dostali do další zóny, která je naplněna vodou.

Jděte za dřevěné kolo a potápějte pod vodou na dlouhé plavání, takže se příliš ne oklamejte a po rozbití podvodních dveří brzy dorazíte do komory, která drží záhadný tablet ve středu.

Kde získat poslední tři tajemné tablety v Assassin’s Creed Valhalla

Abychom získali zbývající tři tajemné tablety, musíme porazit konkrétní zoalóty členů starověkého řádu.

Hrothgar

Hrothgar bude chodit pěšky kolem Suthsexe. Jeho úroveň výkonu je 280 a nejen on zasáhne jako kamion, ale také se uzdravuje, takže byste měli být velmi, velmi připraveni, než s ním bojujete.

Heike

S úrovní výkonu 250 se Heike potuluje po silnicích Essexe. Vybaven mečem a těžkým štítkem, je velmi rychlý a tvrdě zasáhne a má predilekci pro jedovaté bomby a potahuje meč v jed. Uhýbání, parrying a obecně útok z dálky může být velmi užitečné.

Woden

Třetí Zealot hlídky kolem hlavních silnic centra. Jeho úroveň výkonu je 220, a přestože není tak silný jako ostatní dva, je velmi rychlý a používá flash bomby. Trpělivě se uhýbněte a budete ho schopni porazit.

Kde najít Myrddinova jeskyně a získat excalibur

Jakmile máte všechny tablety, zamiřte do jeskyně Myrddinu v Hamtunscire. Buďte velmi opatrní na divoké medvědy venku a sledujte cestu.

Nejprve musíte dokončit několik parkourových stezek a skok víry, který vás povede k podvodnímu vstupu.

Poté dorazíte do otevřeného prostoru s 11 monolity a oltářem, kde je Excalibur zamčen ve středu.

Vložte všechny tabulky do příslušných slotů a získáte mýtický meč Excalibur.

Mějte na paměti, že nebudete moci meč načíst, pokud je všechny nevložíte, takže se doporučujeme to udělat na samém konci.

Nový DLC je zde – a vysvětlujeme, jak zahájit obléhání Paříže, stejně jako nové možnosti romantiky a umístění hromadění pokladů. Pokud jste po koncových herních aktivitách v plné hře, můžeme vysvětlit, jak získat ARC, Excalibur, Thor Gear a další sady z brnění Valhalla, úroveň výkonu a jak rychle získat XP, pořadí umístění Ancients a všechny Assassin’s’s a All Assassin’s Creed Valhalla Volba příběhů. Pokud hledáte věci, které můžete shromažďovat a upgradovat, máme seznamy o nejlepších dovednostech a umístěním knihy znalostí.

Jak dobrý je Excalibur v Assassin’s Creed: Valhalla? Vysvětleny statistiky a výhody Excalibur

Nyní máte legendární excalibur, co byste měli dělat? Jednoduché – způsobujte zmatek!

Excalibur je mýtický kvalitní obouruční meč, který patří do stromu medvědí dovednosti.

Pokles již upgradoval na úroveň 7 a jeho pasivní efekt způsobuje, že těžké finišery a kritiky slepí všechny nepřátele kolem a přichází s 3 runovými sloty, což vám dává spoustu prostoru pro zlepšení. Kromě toho je lesklý a vydává dopingový zvuk, když to houpáte, což vůbec není důležité, ale vypadá velmi, velmi cool.

A pokud vzhled a úžasné statistiky nestačí (přes 100 útočných bodů!), můžete ji použít s jinou zbraní pomocí duálního těžkého ovládání, což vás činí naprosto nezastavitelným.

Pokud chcete vystopovat více mýtických položek, doporučujeme Thorovu vybavení další.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Assassin’s Creed Valhalla následovat
 • Fantasy následovat
 • Historické následování
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • RPG následovat
 • Následujte sci -fi
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 6

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Jak získat Greatsword Excalibur

Norsko

Tato stránka obsahuje informace o tom, jak získat Excalibur Greatsword nalezením všech 11 tablet v Assassin’s Creed Valhalla.

Pravděpodobně nejznámější mýtický meč v historii, legendární meč krále Arthura, Excalibur, lze nalézt Eivorem v Assassin’s Creed Valhalla, ale nebude snadné jej získat.

Jak legendy jdou, mocný meč spočívá v kameni, ale budete potřebovat víc než jen osud, abyste to vytáhli, i když najdete jeho úkryt. Chcete -li si pro svůj vlastník vyžádat, budete muset lovit 11 záhadných tablet, z nichž mnohé lze nalézt pouze ve skrytých jeskyních známých jako poklady Británie – zatímco jiné tablety přenášejí některé z nejdivočejších fanatiků v Objednávka starověků.

Níže najdete informace a odkazy na lov na každý tablet a také kde najít meč v samotném kameni. Přestože je zbraň koncové hry, je možné získat meč na úrovni energie kolem 220, protože většina pokladů Británie není hlídána nepřáteli, ale doporučuje se, abyste byli blíže k 300 že každý chrání tablet.

ACV TreasuresOfbritainMap.jpg

Kliknutím na některou z umístění tablet na níže uvedené tabulce budete přejít na jejich úplný průvodce. Každý průvodce také odkazuje na naši interaktivní mapu, aby vám pomohl najít přesné umístění vstupu do pokladu!

Název tabletu Kraj Umístění tabletu
Tajemný tablet Východní Anglie Grimeův hrob
Tajemná šachovnice Cent Jeskyně pokusů
Tajemný tablet ohlávky Zealot Woden (putování)
Tabulka tablety rohů Essexe Starý sklep
Tajemný tablet Chariot Zealot Heike (putování)
Tabulka tabletu kotlíku Suthsexe Santlache můj
Tabulka tabletu pro nůž Zealot Hrothgar (putování)
Tajemná tableta Whetstone Snotinghamscire Deoraby Spar Cavern
Tajemný tablet záhad a misku Eurvicscire Wiccan’s Cave
Tajemná tableta pláště HAMTUNSCIRE Červená jeskyně lišejníka
Tabulka tabletu kabátu Wocig

Tabulka tablety záhady – Grime’s Grave, East Anglia

ACV Excal GrimeGraveMap.png

Jediný tablet East Anglia lze nalézt na jednom z pokladů Británie – na místě zvaném Grime’s Grave. Najdete ji na severozápadní straně East Anglia podél hranice Grantebridgescire, těsně nad řekou Deod. Je to jediný poklad Británie, kde se tablet ve skutečnosti skrývá pod spoustou hrnců a předmětů na konci jeskyně.

Tabulka Chessboard Tablet – jeskyně pokusů, cent

ACV Excal CaverntrialsMap.png

První ze dvou tablet, které najdete v centru, na místě jednoho z pokladů Británie. Může být provedeno v jeskyni zkoušek v části Dálného východu v regionu nedaleko silnice k útesovému bodu, kde je vysoký bod.

Tajemná tableta záhady – Cent Zealot: Woden

ACV Excal Wodenmap2.png

Druhá ze dvou tablet, které lze nalézt v centru, je přenášen členem řádu starověku. Zealot zvaný Woden nese s tabletem a jeho úroveň výkonu 220 z něj dělá nejslabší ze tří – ale neméně nebezpečný. Často hlídá hlavní silnice na západní straně regionu a nahoru podél řeky hranice na severu. Doporučujeme zajistit všechny vysoké body v regionu, protože mohou zobrazit jeho polohu ještě předtím, než s ním naváže kontakt.

Woden nese jediný velký meč, což znamená. Použití štětce s dovedností smrti zejména k vydělávání na uhýbání jeho útoků a potrestání ho nebo zpomalením luku, aby zasáhl jeho slabé body a pepř ho šípy může udělat krátkou práci.

Tablet záhadný roh – starý sklep, Essexe

První ze dvou tablet, které lze nalézt v Essexe, na místě jednoho z pokladů Británie. Toto umístění je známé jako starý sklep a najdete ji těsně před městem Colcestre na východní straně regionu, jihovýchodně od městských zdí pod velkým kaluží vody.

Tabulka Chariot Tablet – Essexe Zealot: Heike

ACV Excal Heikieemap.png

Druhý ze dvou tablet, které lze nalézt v Essexe, je přenášen členem řádu starodáv. Zealot s názvem Heike nese tento tablet a jeho úroveň výkonu je 250, což z něj dělá těžký nepřítel k překročení. Často hlídá silnice kolem západu a střední části regionu na koni. Doporučujeme zajistit všechny vysoké body v regionu, protože mohou zobrazit jeho polohu ještě předtím, než s ním naváže kontakt.

ACV Excal Heikiefight.png

Heikie nese velký meč a štít do boje a zaměstnává četné kombo útoky v řadě, nebo vás dezorientuje s flashbangy na dálku před házením oštěpů. Budete mu muset čelit opatrně a pokusit se ho nalákat pryč od silnic, kde mu mohou pomoci ostatní vojáci. Zaměřte se na pokus o jeho kombo útoky v řadě, aby výrazně snížili jeho omračující měřič.

Tabulka kotle – tablet – Santlache důl, Suthsexe

ACV Excal santlachemap.png

První ze dvou tablet, které lze nalézt v Suthexe, na místě jednoho z pokladů Británie. Může být umístěn uvnitř dolu Santlache poblíž velké vody na východní hranici mezi Suthexe a Cent – východně od města Crawleh.

Tablet záhadný nože – Suthsexe Zealot: Hrothgar

ACV Excal Hrothmap.png

Druhý ze dvou tablet, které lze nalézt v Suthexe, je přenášen členem řádu Antiků. Zealot zvaný Hrothgar nese tento tablet a jeho úroveň výkonu je 280, což z něj dělá nejtěžší ze tří fanatiků, kterým čelíte. Je známo, že hlídá jižní část regionu Suthexe (ne na koni), ve stejné části regionu jako ostatní tablet.

ACV Excal Hrothfight.png

Hrothgar nese pouze sekeru Dane, ale s ním je schopen uvolnit některé neuvěřitelně silné útoky, z nichž mnohé nelze zablokovat. Vzhledem k jeho nedostatku obrany a skutečnosti, že dokáže zapálit svou zbraň v ohni, se budete pravděpodobně chtít soustředit na uhýbání útoků, než na blokování a riskování pro parry. Použijte kartáč s dovedností smrti ke zpomalení času po jeho úderech a pultu s vlastním.

Tabulka tabletu záhady – Deoraby Spar Cavern, Snotinghamscire

ACV Excal SPARMAP.png

Jediný tablet, který lze nalézt v Snotinghamscire, na místě jednoho z pokladů Británie. Může být umístěn uvnitř jeskyně Deoraby Spar na dalekém severním hranici Snotinghamscire a Eurvicscire, sever a trochu východně od města Hemthorpe.

Tajemný tablet a dish tablet – Wiccan’s Cave, Eurvicscire

ACV Excal Wiccanmap.png

Jediný tablet, který lze nalézt v Eurvicscire, na místě jednoho z pokladů Británie. .

Tajemná tableta pláště – Red Lišejní jeskyně, Hamtunscire

ACV Excal RedLichenmap.png

První ze dvou tablet, které najdete v Hamtunscire, na místě jednoho z pokladů Británie. Může být umístěna uvnitř jeskyně Red Lichýna těsně před východním vchodem do města a regionu Wincestre na jeho severovýchodní straně.

Podívejte se na celý průchod pro jeskyni Red Lišelé.

Tablet tajemství tajemství – Wocig, Hamtunscire

ACV Excal Wocigmap.png

Druhá ze dvou tablet, které najdete v Hamtunscire, na místě jednoho z pokladů Británie. Může být umístěn na místě jménem Wocig, přes západní stranu regionu hned na východ od řeky Alfon, nachází se nedaleko severně od města Chepelham, přímo pod vysokým bodem.

Jak odemknout Excalibur v jeskyni Myrddin

ACV Excal Swordmap.png

Jakmile jste našli všech 11 tablet, je čas je umístit na své oprávněné místo, kde Excalibur spí pod zemí.

Cestujte do Northern Central Hamtunscire, kde najdete velkou ruinu s názvem Stonehenge. Nedaleko na severozápadě tohoto místa vstoupíte do velkého lesa a hluboko dovnitř najdete velký vstup do jeskyně poblíž kaluží vody.

ACV Excal Swordloc1.png

.

.

ACV Excal Swordloc2.png

Sledujte římsy a stěny bílých obrysů, když se pohybujete vpřed dlouhou jeskyní, dokud nepřijdete do obří jámy.

Ponořte se dolů do jámy a pokračujte v zkoumání pod vodou, když se stále pohybujete vpřed přes podivné otevřené dveře. Poté, co vyčistíte vodu, pokračujte v pohybu a procházení, dokud nepřijdete na neuvěřitelně velkou jeskyni, která sportuje nějakou odlišnou první civilizační architekturu.

ACV Excal Swordloc3.png

Je to tady, najdete místo odpočinku Excalibura tím, že se pohybujete vpřed, abyste našli nějaké paprsky vpravo, které můžete překročit, abyste dosáhli středu této velké haly. V blízkosti opuštěného kempu spočívá podivný skvělý med v podstavci obklopeném 12 sloupy, z nichž jeden je již rozsvícen tabletem uvnitř.

.

ACV Excal Swordloc4.png

Jakmile jsou rozsvíceny všechny sloupy, interagujte s mečem ještě jednou, abyste získali legendární čepel, která má schopnost oslepit soupeře, a snadno porazit většinu soupeřů několika přejetím!

Když si přejete opustit oblast, podívejte se na malou jámu modrého ohně kolem komory a teleportujte zpět poblíž vchodu do jeskyně.