Asus konečně spustil ROG Claymore | Kitguru, čekání je téměř u konce! „Asus škádlí svou dlouho očekávanou klávesnici Rog Claymore | PCGamesn

Čekání je téměř u konce! “Asus škádlí svou dlouho očekávanou klávesnici Rog Claymore

Rog Claymore přichází s přepínači Cherry MX RGB, stejně jako v Corsair K70 RGB, i když kromě červené, modré a hnědé chutí, budete si také moci koupit verzi Black Switch. Claymore také přichází s odolným hliníkovým podvozkem, který nese obvyklý vkus ROG designu. Kromě toho je to také první klávesnice, která je vybavena podporou pro synchronizaci Asus Aura, která umožní těm, kteří mají základní desku Asus, GPU a periferie, aby synchronizovali barvy na celém pozemku.

Asus konečně spustil Rog Claymore

Asus škádlí svou republiku hráčů RGB klávesnici od velmi začátku roku 2015 a po spoustě změn a několika různých iterací je klávesnice konečně připravena ke spuštění. .

ROG Claymore je první backlidní klávesnice RGB na světě, která zahrnuje odnímatelný Numpad, což umožňuje této klávesnici oslovit ty, kteří dávají přednost rozložení plné velikosti, a těm, kteří dávají přednost menšímu desetikluy bez klíčů. Kromě toho může být NUMPAD připevněn k obou stranách klávesnice.

Rog Claymore přichází s přepínači Cherry MX RGB, stejně jako v Corsair K70 RGB, i když kromě červené, modré a hnědé chutí, budete si také moci koupit verzi Black Switch. Claymore také přichází s odolným hliníkovým podvozkem, který nese obvyklý vkus ROG designu. Kromě toho je to také první klávesnice, která je vybavena podporou pro synchronizaci Asus Aura, která umožní těm, kteří mají základní desku Asus, GPU a periferie, aby synchronizovali barvy na celém pozemku.

. Ti, kteří si koupí jádro, si budou moci i NUMPAD koupit samostatně později. Ceny jsou však vysoké, přičemž jádro sedí na 139 GBP.99 MSRP.

. Doufejme, že verze v plné velikosti nakonec nakonec nebude stát obrovské množství, ale prozatím to zbývá vidět. Všichni z vás chtějí letos vyzvednout novou mechanickou klávesnici? Kolik jste ochotni utratit za slušnou klávesnici?

“Čekání je téměř u konce.”!“Asus škádlí svou dlouho očekávanou klávesnici Rog Claymore

Klávesnice Asus Rog Claymore

Rog Claymore byl ve formě prototypu nejméně poslední tisíciletí, ale nyní to vypadá, že se Asus připravuje na uvolnění jejich klávesnice Magnum Opus Mech Switch.

Každá herní klávesnice potřebuje kamaráda – podívejte se na náš průvodce nejlepší herní myš, abyste si udrželi společnost.

“Čekání je téměř u konce.”!„Škádlí příspěvek na webových stránkách ROG s obrázky konečného produktu, který se konečně objeví na světle. Oni rozlišují Claymore nahoru a vzhledem k tomu, že se vznáší jako prototyp na periferiích periferního světa po dobu asi roku, musí ospravedlnit svůj zdlouhavý čas na trh. ASUS jako takový slibuje „zcela nový zážitek, který žádná jiná klávesnice nenabízí.“

Ambiciózní. Možná dostaneme malou masáž prstu, nebo možná keykapy vylučují kofein, aby nás udrželi v chodu během dlouhých herních sezení. Kdo ví?

Datum vydání Asus Rog Claymore

Jako klávesnice vydaná v roce 2016 je zjevně plná plného rozsahu RGB LED LED, které se skrývá pod každým a vyleptaným logem (pravděpodobně vyleptané lasery, protože, víte, lasery), ale slibuje, že se spojí s každým ostatním Komponenta asus zasekáváte do své soupravy prostřednictvím techniky Aura Sync.

V podstatě vám to umožňuje, aby se zapadla přes klávesnici, myši, grafickou kartu a základní desku, abyste vytvořili plynulou duhu rušivé barvy. Když chcete jen zírat na své periferie a PC, než dělat něco užitečného na obrazovce. Jako, nevím, hrajte hru s vašimi drahými komponenty?

Ovládací prvky Asus Rog Claymore Bios

Také se spojí s bios základní desky vaší republiky hráčů, aby vám poskytl přímou kontrolu nad přetaktováním se sekundárními funkcemi připojenými k některým klíčům na pravé straně Claymore.

Asus to také dal také trochu modulární design, což vám umožní oddělit NUMPAD, pokud chcete ušetřit malý prostor na ploše. Klávesy NUMPAD lze použít jako specializovaná makro tlačítka a také to také žije kontrola fyzického hlasitosti. Ale pokud máte pocit, že můžete udělat bez toho všeho, nebo jednoduše upřednostňujte styl kratší desky, můžete jít na rog Claymore Core Edition, která vám právě dostane hlavní desku. I když si můžete vyzvednout plovoucí klávesnici samostatně, pokud zjistíte, že vám chybí ty další 17 klíčů.

Asus Rog Claymore Oddělující Numbad

Pokud jde o klíče, které Asus použili pro Claymore, vzali si bezpečnou možnost a odešli pro přepínače Cherry MX RGB. Ale bezpečné, protože to může být Rog Claymore, rozhodně nebude levný. Nebo dokonce vágně cenově dostupné. Zprávy jsou The Claymore Will Prodává za více než 200 $, když konečně uvidí vydání.

Což by snad mělo být velmi brzy ..

Dave James bývalý hardwarový editor PCGN, pro kterého budeme mít vždy měkké místo. Dave od té doby, než jste se narodili, rozbíjí/testuje herní notebooky, SSD a grafické karty. Miluje AMD a Nvidia stejně.