Atomic Heart: Každá melee zbraň a zbraň byly nejhorší až nejlépe | Den Geeka, nejlepší atomové srdce a upgrady připoutání | PCGamesn

Nejlepší atomové srdeční zbraně a upgrady připoutání

Liška je nakonec trochu výklenková zbraň, která v některých bojích nemá co nabídnout a je trochu příliš závislá na vašich energetických zbraních. Bude to váš nejlepší přítel v některých situacích a v jiných téměř zbytečný.

Atomové srdce: Každá melee zbraň a zbraň byly nejhorší až nejlépe

Během hry se obrátíte k arzenálu atomového srdce, ale některé zbraně a zbraně na blízko jsou rozhodně lepší než jiné.

Autor: Matthew Byrd | 23. února 2023 |

  • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
  • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Atomové srdce

Atomové srdce Není to velmi bojová hra, ale boj, který je ve hře, vás tlačí na vaše limity (zejména na vyšších úrovních obtížnosti). I když se budete muset spoléhat na různé vylepšení charakteru a schopností hry, nebudete se dostat daleko bez nejlepších zbraní a zbraní na melee.

Vezmeme-li v úvahu, že Atomové srdce zatěžuje vás jak omezeným prostorem pro zásoby, tak omezenými zdroji, pravděpodobně budete neustále ptát, které zbraně stojí za přenos a které z nich stojí za upgrade v průběhu hry. Jak jste pravděpodobně uhodli z praktického nadpisu výše, to je to, s čím jsme tady, abychom pomohli.

Atomic Heart: Každá melee zbraň byla nejhorší až nejlépe

5. Sněhová koule

Na papíře je sněhová koule nejsilnější zbraní melee Atomové srdce na určitou vzdálenost. Jeho základní úroveň výkonu je ohromující a může vyjmout mnoho nepřátel s jedním mocným houpáním.

Nevýhody používání sněhové koule jsou však příliš významné na to, aby ignorovaly. Jeho krátkodobá a dlouhá doba navíjení ztěžují uchování této zbraně na melee. Nakonec zabijete nepřátele rychleji s některými teoreticky „slabšími“ zbraněmi na blízko. Navíc tyto poplatky vás mohou často nechat v docela zranitelném postavení.

AD – obsah pokračuje níže

Ve hře je další pomalejší a silnější zbraň na melee, která má mnohem více co nabídnout než tato. Upřímně není moc na jeho upgradu.

4. Liška

Opravdu jsem debatoval o tom, jak se umístit na lišku. Na jedné straně je to určitě výklenková zbraň, která trpí některými z nejslabších škod „na slash“ ve hře. Prostě se nemůžete spolehnout na lišku tak často, jak byste chtěli.

To však ve skutečnosti není liška. Je to lehká melee zbraň navržená k použití vedle (spíše než namísto) různých zbraní hry. Ve skutečnosti, správně upgradovaná zbraň Fox ve skutečnosti zdvojnásobí množství energie, kterou zotavíte, když narazíte na určitý prahová hodnota zdravotního stavu, což je mnohem snazší spoléhat se na energetické zbraně i během dlouhodobých bitev.

Liška je nakonec trochu výklenková zbraň, která v některých bojích nemá co nabídnout a je trochu příliš závislá na vašich energetických zbraních. Bude to váš nejlepší přítel v některých situacích a v jiných téměř zbytečný.

3. Zvezdochka

Zvezdochka je jedinečná a směšně mocná zbraň melee, která byla jasně zamýšlena jako „jaderná“ možnost pozdní hry.

Stejně jako sněhová koule se plně nabitý Zvezdochka roztrhne většinu nepřátel s relativně malými potížemi. Na rozdíl od sněhové koule jsou výkyvy základny Zvezdochky dostatečně silné, aby se zajistilo, že nemáte pocit, že s ní ztrácíte čas jen proto, že jste nebyli schopni investovat do plně nabitého zásahu. Vážně, tato věc zabalí úder, který ani některé zbraně se nemohou shodovat.

AD – obsah pokračuje níže

Tak proč se to umístilo tak nízko? No, Zvezdochka je neuvěřitelně drahá na řemeslo a upgrade. Až později ve hře nezískáte a nebudete moci upgradovat na svůj plný potenciál ještě později než to. Rozhodně stojí za to se odhlásit, ale to jsou docela významné úlovky vzhledem k síle příštích dvou alternativ.

2. tuřín

Švéd může být první zbraň melee, ve které najdete Atomové srdce, Ale to neznamená, že byste měli spěchat, abyste to nahradili. Ve skutečnosti je Švéd jednou z těch vzácných startovních zbraní, které můžete použít téměř celou hrou.

Krása Švéda je, že základní verze zbraně nabízí docela slušné statistiky v téměř každé oblasti. Nemá žádné vlastní slabosti a vy kompenzujete oblasti, ve kterých není zvlášť silné se správnými upgrady.

I když tento seznam není na prvním místě kvůli síle a potenciálu další možnosti, měli byste začít upgradovat Švéda brzy a často. Investice nikdy nebudete litovat.

1. Paštet

Paštet je nejrychlejší zbraň na blízko Atomové srdce na určitou vzdálenost. Mohu vám říci, že s důvěrou, přesto je těžké vyjádřit, jak cenná je tato rychlost skutečně v průběhu hry, dokud jste to nevyzkoušeli sami.

Tato rychlost je klíčem k neuvěřitelnému potenciálu paštetu. Upgradovaná verze paštetu se překvapivě blíží přizpůsobení základní síle jiných původně silnějších melee zbraní, ale žádná zbraň na blízko nelze upgradovat do bodu zpochybnění rychlosti paštetu Paštetu. Vylepšené útoky na náboje Paštetu jsou také překvapivě silné, i když se na ně zřídka musíte spolehnout kvůli tomu, jak užitečné mohou být výkyvy této základny této zbraně.

AD – obsah pokračuje níže

Paštet získáte relativně brzy ve svém Atomové srdce dobrodružství a stojí za to upgradovat po zbytek hry.

Atomové srdce: každé Energetická zbraň Nejhorší až nejlépe

3. Railgun

Railgun je jedním z Atomové srdceKonečné zbraně. Měli byste to v podstatě myslet jako na BFG hry. Je to neuvěřitelně silná energetická zbraň, která má schopnost roztavit se mnoho cílů v jednom výstřelu. Je to opravdu pohled na pohled.

Proč je tedy na tomto seznamu tak nízký? Railgun nedostanete až do velmi pozdě ve hře a nemůžete ji upgradovat. Kromě toho železnice používá tunu energie s každým výstřelem. Railgun rozhodně funguje tak, jak je zamýšleno, ale zjistil jsem, že je to spíše novinka, která je zábavná občas v pozdní hře, než na něco, na co se budete neustále spoléhat.

2. Dominator

Jméno dominatora ponechává tuto zbraň s tím, co je třeba žít. Abych byl spravedlivý, tato energetická zbraň často žije podle tohoto jména.

Unikátní projektily dominátora (které způsobují poškození AOE i mocné poškození útoku), znamená, že téměř každý výstřel s ním ostřel. Značná nevýhoda stejného rysu je skutečnost, že dominator používá a tón energie s každým výstřelem. Tento požadavek můžete kompenzovat s několika klíčovými upgrady a liberálním používáním lišky, ale je obtížné zcela kompenzovat strukturu super zbraně této zbraně.

Zjistil jsem, že dominator má tendenci pracovat nejlépe pro boje šéfů proti robotickým nepřátelům a případům, kdy chcete vyjmout skupinu menších robotů v špetce. I když to v těchto bojích funguje dobře, nemusíte vycházet z vaší cesty, abyste ji upgradovali, pokud máte nízko zdroje.

AD – obsah pokračuje níže

Nejlepší atomové srdeční zbraně a upgrady připoutání

Zbraně atomové srdce jsou vaše první obranná linie proti robotům Sechenovovi, ale budete je muset spárovat s nejlepšími upgrady připevnění, abyste zůstali naživu.

Nejlepší zbraně atomového srdce: Major P-3, protagonista atomového srdce, ovládá jednu z mnoha melee zbraní, které lze vytvořit přes Nora v zařízení 3826

Publikováno: 28. února 2023

Pokud hledáte to nejlepší Atomové srdeční zbraně, Přišli jste na správné místo. Kromě mluvčí experimentální power rukavice a špatného postoje není mezi majorem P-3 a neuronovou síť syntetických kreací z Atomových srdce moc nestojeno. Naštěstí zařízení 3826 má kolem sebe vážnou palebnou sílu a zbraň, která vyhovuje každému stylu hry.

Jak již bylo řečeno, neuvidíte plný potenciál atomových srdečních zbraní, aniž byste investovali do upgradů připojení. Nejenže mohou poskytnout vašim statistikám podporu, ale jsou také nezbytné pro formování vašeho načítání podle vašich představ. Stručně řečeno, pokud se chcete roztrhnout a roztrhnout si cestu skrz roboty k soundtracku Synth Micka Gordona, zde je nízký počet zbraní atomových srdce a upgrade připevnění.

Atomové srdce Nejlepší zbraně: Nabídka Crafting in Mundfish

Zatímco major zpočátku vyzvedne atomové srdeční zbraně na cestě různými komplexy zařízení 3826, můžete také vytvořit další zbraně pomocí různých zdrojů nalezených v mapě atomového srdce. Objem a vzácnost potřebných zdrojů se může velmi lišit od zbraně po zbraň a budete muset recept vystopovat, než je budete moci vytvořit. Podívejte se na náš průvodce tipy pro atomové srdce, pokud máte potíže s rozšířením načtení.

Zde je 12 atomových srdečních zbraní:

Zbraně atomových srdce lze rozdělit do dvou kategorií: Melee a Ranged. Zbraně melee akumulují munici pro vaše zbraně založené na energii, takže pokud chcete šetřit munici nebo zdroje, střídání mezi nimi je nutností. Tradiční palebná síla je také hojná, ale vyžaduje, abyste získali zdroje munice rabováním nebo tvorbou. Pokud byste raději šli s upravenou brokovnicí nebo napadenou puškou před jedním z vynálezů Sechenovova, stále máte tuto možnost – jen nezapomeňte své snímky pořádat moudře.

Samozřejmě nelze očekávat, že se kolem zařízení 3826 napadnete kompletní arzenál, ale můžete ukládat cizí palebnou sílu s Norou, dokud nebudete připraveni je vybavit. Můžete dokonce rozebrat atomové srdce atomové srdce, které nikdy nevidí denní světlo, a znovu použít jejich materiály, aby vytvořili něco více podle vašeho vkusu.

Toto jsou naše tipy pro nejlepší atomové srdeční zbraně:

Nejlepší atomové srdeční zbraně: Zvezdochka, dlouhá hůl s kruhovým bzučením vidělo na jeho špičce

Zvezdochka

Zvezdochka představovala prominentně v marketingu Atomic Heart a z dobrého důvodu. Je to ničivá zbraň na blízko, která je schopna srazit menší nepřátele z nohou s jednou základní upgrade na připevnění nahoře, ale i několik základních výkyvů udělá práci dobře. Jednou z nevýhodou je jeho pomalá rychlost náboje, ale vzhledem k množství škod, kterou může upravit pouhým krátkým výkyvem, je to malá cena, kterou zaplatí-a výplata za investování do účtovaného útoku na ohromeného nepřítele stojí za to stojí za to to.

Nejlepší atomové srdeční zbraně: liška, sekera zabalená do ostnatého drátu

Liška

Pokud prostě nemůžete porazit uspokojení nabitého útoku na melee, bude liška více podle vašich představ. Na papíře to není moc čichat, ale jeho nízké poškození lze okamžitě napravit pomocí upgradů, které vyžadují nízkou hodnotu řemeslných zdrojů. V závislosti na vašich preferencích upgradu je také řada univerzálních buffů, včetně zvýšení rychlosti a omráčení oblasti efektu. Liška je velkým doprovodem k energetickým zbraním, jakmile je její upevňovací čepel plně upgradována, což vám umožní hromadit dvakrát tolik energie při sníženém zdraví.

Nejlepší atomové srdeční zbraně: Elektro, složitá energetická pistole s elektrickými dráty vyčnívajícími z hlavně

Elektro

Pokud jste částečný pro energetické zbraně, můžete být v pokušení rozhodnout se pro dominátora nad elektrárnou vzhledem k jejich příslušným základním statistikám. Elektro však nabízí mnohem větší potenciál, pokud máte zdroje k investování do něj. Jeho speciální útok EMP generátoru omráčí všechny roboty v bezprostředním okolí a pozdější upgrady na jiné přílohy umožňují jeho poškození na rampě se značnou rychlostí. Není to strašně honosné, ale přesnost přesnosti elektrálu může pchelas vyrazit ze vzduchu jediným výbuchem, který také přichází s nízkými náklady na energii. Na rozdíl od svých protějšků s Heftierem je elektrál levný, veselý a spolehlivý.

Nejlepší atomové srdeční zbraně: KS-23, standardní brokovnice s modulem kryo kazety připojeným k jeho hlavně

KS-23

Kde bychom byli ve hře FPS bez brokovnice? KS-23 je hlavní zbraň od počátku do pozdní hry kvůli jeho působivému výstupu poškození a celkové všestrannosti. Není divu, že je to skvělé pro kontrolu davu, protože si můžete vybrat Stragglery s jediným výbuchem nebo vynutit nějakou dýchací místnost mezi sebou a robustnějšími nepřáteli. Jeho pomalá míra ohně z něj činí ideální kandidát pro moduly kazety, protože se budete snažit, aby se každý snížil počet.

Nejlepší atomové srdeční zbraně: Kalash, standardní útočná puška

Kalash

Kalash slouží jako základní zbraň ve většině zátěží a pohodlně sedí mezi pistolí a brokovnicí. Čerstvě vytvořená, Kalash trpí standardními úskalími jakékoli útočné pušky (jmenovitě kontrola a přesnost zpětného rázu), ale jeho připoutání je k dispozici spousta upgradů, které mohou pomoci těmto mezerám a proměnit v velký všestranní hráč. Jeho neuvěřitelně vysoká rychlost palby znamená, že prochází atomovými srdečními kazetami rychleji než KS-23, ale můžete očekávat, že se v rekordním čase roztrhne skrze nepřátele náchylné ke střelným zbraním v rekordním čase.

Nejlepší atomové srdeční zbraně: The Fat Boy, standardní raketomet

Tlouštík

Jak byste mohli očekávat od raketového odpalovače, tlustý chlapec vyniká tím, že způsobuje velkorysé množství poškození jednotlivých cílů, což z něj činí ideální zbraň proti atomovým šéfům srdce. Fat Boy je vynikající v čištění velkých davů robotů a mutantů v otevřených oblastech, zejména po aplikaci upgradů na poloměr poškození – jen se ujistěte, že se do jeho výbuchu nezachytí.

Upgrady atomové srdeční zbraně

Pro úpravu základních statistik každé zbraně jsou nezbytné upgrady atomové srdeční zbraně. Možná byste chtěli maximalizovat poškození výkonu tradičních zbraní, abyste vytěžili maximum z jejich omezeného munice, nebo zlepšit své šance na přežití proti určitým typům nepřátel. Ať tak či onak, přílohy zbraní jsou nezbytné pro upgrade načtení a ve hře RPG je dostatek prostoru pro experimentování.

Nejlepší zbraně atomového srdce: Nabídka upgraduje zbraň v Nora, zobrazující různé přílohy pro Kalash, včetně elektrokinetické zásoby

Existuje pět typů atomových srdečních zbraní:

  • Bearel pouzdro
  • Modul barelu
  • Zbraň kazety
  • Časopis
  • Zaměření zařízení

Kromě bonusů STAT, některé přílohy zahrnují speciální útoky na vaše atomové srdeční zbraně, které mohou změnit způsob, jakým vystupují v boji. Můžete se rozhodnout pro spřádací manévr kulatého domu pro vaši sekeru pro nějakou kontrolu davu, když vás skupiny nepřátel hrozí, že vás ohromí, nebo dokončovací tah schopný trhat většími nepřáteli.

Nejlepší recepty na připevnění zbraně lze nalézt v atomových testovacích testováních a jejich umístění můžete sledovat jejich umístěním v nabídce Nora upgrade. Každá příloha zbraně může být upgradována maximálně čtyřikrát a odemknout další buffy na úroveň, i když budete muset utratit zdroje, abyste je mohli nainstalovat a upgradovat.

Tady to máte, nejlepší atomové srdeční zbraně, které si vaše zdroje mohou koupit. Zbraně tvoří polovinu vašeho načítání, proto se podívejte na náš základní nátěr z atomových srdečních dovedností, pokud plánujete dispečinovat nepřátele s polymerní rukavicí. A konečně, pokud jste svědění, abyste se ponořili do hry pro retrofuturistické příběhové hry, nezapomeňte si vyčistit požadavky na atomový srdeční systém a také náš průvodce přesně tím, jak dlouho je atomové srdce pro příležitostné i dokončení. Máme také nejlepší PC hry, pokud máte rádi řešení něčeho jiného.

Developer Mundfish se v posledních týdnech po rostoucí kontrole dostal do rostoucí kontroly poté. Důvodem je skutečnost, že investory zapojené do financování Mundfish zahrnují Gem Capital, investiční fond, jehož zakladatel má vazby na Gazprom a VTB Bank, které jsou ve většině vlastněny ruským státem.

Mundfish dále spolupracuje s VK (dříve Mail.Ru) pro ruské propuštění atomového srdce, vyhýbání se sankcím na páře. VK je také většinou vlastněn ruským státem prostřednictvím Gazprombank a generální ředitel společnosti Mundfish je bývalým kreativním ředitelem Mail.Ru.

S pokračující ruskou invazí na Ukrajinu se mnoho hráčů rozhodne bojkotovat hru na protest a darovat peníze organizacím, jako je Ukrajinské krizové odvolání, Mezinárodní záchranný výbor a britský Červený kříž.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.