Baal in Genshin Impact: Vše, co je o Electro Archon, dosud známo, příběh a profil EI & Baal | Genshin Impact | Game8

Příběh a profil ei & baal

Archonská válka byla všestranná bitva, která začala, když Celestia otevřela sedm trůnů a slibovala vítězi nad jejich prvkem.

Baal in Genshin Impact: Všechno, co je o Electro Archon známo

Genshin Impact v současné době má k dispozici dvě regiony k prozkoumání, Mondstadt a Liyue. Další region, který se otevře, je Inazuma, ovládaný elektronikem Archon, Baal.

Tato oblast bude umístěním kapitoly II, jak je škádleno v „Teyvat Chapter Storyline Náhled: Travail.„Inazuma bude inspirována Japonskem a s největší pravděpodobností představí jednu z nejočekávanějších postav dopadu Genshin, Ayaka.

Inazuma je popisována jako „napjaté“ a „nebezpečné“ prostředí podle Atsuko, inazumanského escapee, kterého najdete v přístavu Liyue. Další osoba v Liyue, Bibo, popsala hranici Inazumy jako „jednoduše neproniknutelné.”

Baal in Genshin Impact: The Electro Archon

Baal je současný elektro archon v Genshin Impact. Není původní „sedm“, protože se nezúčastnila války Archon.

Archonská válka byla všestranná bitva, která začala, když Celestia otevřela sedm trůnů a slibovala vítězi nad jejich prvkem.

Bůh věčnosti

Každý archon v Genshin Impact má vlastní „ideál“. Například Venti je Bůh svobody a Zhongli je Bůh smlouvy. Pokud jde o Baala, ona je bohem věčnosti.

Tento ideál lze přečíst v popisu „Vajrada Ametyst Gemstone“, materiálu vzestupu pro elektrické znaky. Popis je takto:

„Toto tělo je nejušlechtilejší a nejvýznamnější ze všech v tomto světě. Měl by mít absolutní kontrolu nad tímto světem. Jednou to slíbilo svému lidem sen: nikdy se měnící „věčnost“.’“

Vzhledem k tomu, že každý drahokam je popis svého příslušného Archona (například Geo Gemstones vypráví příběh Zhongli), na tomto popisu existují dvě různé teorie. Jedním z nich je, že Baal mluví o sobě a popisuje se, že má nejušlechtilejší tělo. Druhý pohled má podezření, že Baal o sobě nemluvil. Spíše mluvila o tisících ozbrojených, stookých bohu.

Po vyhlášení vyhlášky o lovu vidění řekla:

„Sedm ideálů pro sedm bohů a z nich je věčnost nejblíže k nebeskému.”

Dekret Vision Hunt

Jeden rok před současnou časovou osou v dopadu Genshin, Baal zahájil „vyhlášku pro lov vize“, vyhláška o zabavení všech vizí v rámci hranic Inazumy.

Zhongli říká, že tyto vize budou položeny na ruce sochy tisíce ozbrojených, stojícího boha. Kvůli této vyhlášce neexistoval nový držitel elektronického vize po dobu jednoho roku.

Pokud jde o důvod tohoto nařízení, Zhongli měl podezření, že Baal si myslel, že vize jsou božská požehnání, takže by měly být pod jedinou nadvládou božství. Věří, že se konečně rozhodla odstranit jakékoli nestabilní prvky, které by mohly ohrozit její věčnou říši.

Raiden Shogun

Baal je známý jako vůdce Inazumy a jejího řídícího těla, Inazuma Bakufu. Stejně jako Morax je v Liyue známa jako Rex Lapis, Baal je v Inazumě známý jako Raiden Shogun. Předpokládá se, že se bude podobá vzhledu Raiden Mei z Honkai Impact 3.

Inazuma Bakufu je řídící entitou Inazumy a je pravděpodobné, že bude podobná liyue qixingu v Genshin Impact. Ayakaova rodina, Kamisato, se předpokládá, že je součástí inazuma bakufu.

Kromě Bakufu existuje také další známá entita, Kanjobugyo. Jsou to ten, kdo ovládá hranici Inazumy, a jak je popsáno Atsuko, provádějí komplexní hodnocení všem občanům Inazuma, kteří doufají, že odejdou.

Denshin Impact Developer Mihoyo neoznámil čas propuštění pro Inazuma a fanoušci vyhodili teorie načasování. Od začátku dopadu Genshin byl tento region velmi očekáván fanoušky Ayaka, protože by to mohlo být známkou vydání kryo princezny.

Příběh a profil ei & baal

Raiden EI, současný Raiden Shogun, je Inazuma Electro Archon v Genshin Impact. Podívejte se na vysvětlení o EI, Baal, Makoto a Beelzebulu, příběhu za Raiden Shogun a o tom, co si o ní myslí další postavy v tomto průvodci!

Raidenovy charakterové průvodce
Sestavit průvodce Charakterová tradice
Kapitola Impeatrix Umbrosa
Odraz úmrtnosti Přechodné sny Akt 3

Seznam obsahu

  • Informace o charakteru EI
  • Předpovědi příběhu a vydání EI
  • Informace o hře EI
  • VŠECHNY Průvodce postavy

Informace o charakteru Raiden EI

Informace o Raiden Shogun

Kdo je Raiden Ei?

Genshin - Raiden Shogun

Raiden EI je současný elektro archon, který se někdy projevuje jako loutkový Raiden Shogun, což je také hratelná postava ve světě Genshin Impact. Raiden Shogun v současné době jedná jako vůdce celého národa Inazuma.

Datum vydání Raiden Shogun

Genshin - verze 2.1 - plovoucí svět pod měsíčním světlem

Raiden Shogun byl poprvé viděn ve verzi 2.0 V rámci kapitoly 2, Act 2 Archon Quest. Raiden byl propuštěn jako hratelná postava ve verzi 2.1 z dopadu Genshin.

Shrnutí příběhů Raiden Shogun

Se objeví v kapitole 2 Archon Quest

Raiden Shogun se objeví v Kapitola 2 Skutky 2 a 3. Po dokončení kapitoly 2 Archon Quest má také svůj vlastní příběh.

Zbraň Raiden Shogun

Genshin - Baal se svou zbraní

Zatímco Raiden je zpočátku vidět, jak ovládá meč, její skutečná zbraň jako hratelná postava je Polearm. Používá však meč, když používá svůj elementární prasknutí ve hře.

Elektro Archon druhé generace

Genshin - Baal in Archon Quest

Baal, The Raiden Shogun je elektrický archon, který vládne nad Inazumou. Je nejmladší ze sedmi a je jednou z druhé generace Archonů.

S vyhláškou Vision Hunt v současné době má všechny vize zabavené od kohokoli uvnitř Inazumy, aby je nechali nabídnout sochu tisíce ozbrojených, stookých bohů.

Jako Bůh věčnosti věří, že vyhláška o lovu vize zajistí její pravidlo pro věčnost ještě více.

Její skutečné jméno je ei

Genshin Impact - Baal a Traveler

Ukázalo se, že Raiden Shogun se ve skutečnosti jmenuje EI. Ona je nástupcem posledního Electro Archona, který se jmenoval Baal, její sestra dvojčat. EI se obvykle vyskytuje meditující v rovině euthymie, zatímco tělo Raiden Shogun je vlastně loutkou s vlastním samostatným vědomím.

Informace o hře Raiden Shogun

Profil charakteru Raiden Shogun

Elektro

Raiden Shogun Voicelines

Myšlenky na Raiden Shogun

Charakter Myšlenky ve hře
Ayaka Dohady: Všemohoucí shogun? Bylo by pro mě nesprávné komentovat, vzhledem k tomu, že jsem jedním z jejích předmětů. Vše, co řeknu, je, že. Myslím, že její Excelence se musí osamělá na cestě k věčnosti. Stanovisko: Abych byl svědkem Musou, žádný Hitotachi a žít, aby vyprávěl příběh, je docela pozoruhodný výkon. I když ji uznávám jako naše pravé božstvo s mocí změnit osud Inazumy podle libosti, pokud existuje konflikt mezi vámi dva, pak pak. Rozhodl jsem se s vámi.
Ayato O Raiden Shogun Náklady na sledování věčnosti byly pro všemohoucího Shoguna skvělé. A pro všechny inazumy. Tyto rány budou mít čas na uzdravení a jako někdo, kdo má v politickém procesu, si určitě splní to, co je ode mě.
Gorou Grr, The Raiden Shogun. Nikdy jsem se nemohl přivést k přijetí jejích minulých akcí, bez ohledu na to, jaké její úvahy mohly být. Přestože byla mezi ostrovem WatusUmi a Shogunate podepsána mírová smlouva, odmítá se nechat svou stráž dolů. Pokud konflikt znovu vypukne, obnovím své místo zpět na přední linii.
Itto Během vyhlášky o lovu Vision musela Shogun osobně poslat její nejlepší tengu, aby ze mě dostala svou vizi. Heh, znamená, že mě musela najít jako docela bolest v krku. Ale víš, že teď zrušila vyhlášku o lovu vidění, takže myslím, že žádné tvrdé pocity. Dokud se naučila svou lekci, samozřejmě. Protože pokud něco takového vytáhne, tato stará bolest v krku se vrátí s pomstou.
Kazuha O Raiden Shogun Od té doby, co jsem opustil Inazuma, jsem se na tuto otázku mnohokrát zeptal. Jednoduše nesnáším Raiden Shogun kvůli tomu, co se stalo v tom souboji? Kvůli smrtícímu mrtvici rozdala můj drahý příteli? Přemýšlel jsem o tom dobrou dobu a věřím, že odpověď zní ne. Moje přítelkyně zemřela v tomto souboji čestnou smrt a Shogun nebyl ve svém chování neoprávněný. Moje nespokojenost s ní má své kořeny v dekretu lovu vidění. Nikdo nemá právo okrást další ze svých nadějí a snů-ani o bohu.
Kirara Balíčky odeslané do Tenshukaku jsou všechny složitě zabaleny s více vrstvami balení. Možná tomu říkají balíček vhodný pro Všemohoucího. Shogun. Někteří z nich voní opravdu dobře. Zajímalo by mě, co je uvnitř.
Kokomi O Raiden Shogun Nyní, když je vyhláška o lovu Vision u konce, se ostrova Watussumi od té doby znovu vrátil do normálního života. Nikdy nebylo mým záměrem prozkoumat práva a nesprávnosti akcí Shogunu, dodnes dodnes. To, na co mi záleží, je budoucnost našeho ostrova. Doufám, že Shogun splní svůj slib a že můžeme žít s shogunate v míru. Pokud však přijde den, kdy znovu odhodí aspirace lidí, mohu vás ujistit, že nebudeme sedět a sledovat.
Sara Důvěra: Jak jsem si jistý, že jste už mnohokrát slyšeli, všemohoucí Shogun hledá věčnost – existence mimo vládu myšlení a touhy. „Opusťte smrtelné vazby, usilujte o neměnnou věčnost“. Způsob Všemohoucího Shoguna je vždy rozhodný a já ne vždy plně chápu význam jejích slov. Ale toto je její rozhodnutí a věřím jí. Servis: Takže vyhláška o lovu vize byla zrušena. Ano, zdá se, že jste měli pravdu. . Ahem, ale to neznamená, že Almight Shogun udělal chybu. Jednoduše si vybrala věčnost jinou cestou. Nevím, zda Shogun konečně našel vnitřní mír po ochraně Inazumy v těchto tisíciletích. Všechno, co vím, je, že i když se však může stát, že se může stát, budu následovat, jak jsem to vždycky udělal.
Sayu O Raiden Shogun Její Excelence? Rozhodně ne někdo, s kým jsem se někdy setkal. Pokud máte dotazy, možná slečna Ayaka je osoba, kterou se zeptá.
Shinobu Poté, co byla vyhlášena dekret Sakoku, vydal Raiden Shogun mnoho nařízení zaměřených na podporu rozvoje různých průmyslových odvětví. Všechny ty certifikáty, které jsem obdržel během vyhlášky Sakoku, se nyní přicházejí ve skutečnosti a gang je konečně mimo červenou. Osud má opravdu své způsoby. Kdo by to po tom všem myslel, stále bych jí musel poděkovat?
Thoma Srovnání: V mé vlasti v Mondstadtu má téměř každý velkou úctu pro Anemo Archon, Barbatos. Ale lidé v Inazumě se vůči Shogunu cítí trochu jinak. Jak to mohu dát. Padli lásku, úctu, vděčnost. ale také strach. Neznámý: Upřímně řečeno, nemám žádný zášť směrem k Shogunu. Ano, téměř vzala mou vizi pryč, ale nakonec je to jen kvůli její jedinečné perspektivě. Každý má vlastní perspektivu, není na tom nic zvláštního. Jediná věc, které nerozumím, je její cíl. Jak si představuje, že věčnost opravdu vypadá pro Inazuma? A proč obětuje aspirace jejího lidu tak nezbytné k dosažení toho? Nemohu pochopit ani s jejím přístupem ani souhlasím.
Venti O Baal Slyšel jsem, že jsi porazil Mighty Raiden Shogun? Ah, vzpomínám si na dny, kdy byla Kagemusha, a snažila se zdokonalit svou bojovou statečnost. Hehe, nyní nepochybně zaměstnává širokou škálu uvažování, aby vás přiměla trénovat s ní. Ale ano, přiblížit se a já vás nechám na její slabost – dezerty!
Poutník O Raiden Shogun Úplně zanedbávala své vlastní stvoření a aby přidala urážku zranění, řekla, že to bylo proto, že se „nemohla přivést k zasažení“ do mého osudu.
YAE MIKO Zamkne se pryč v rovině euthymie, když jasně chce být venku-je to jen úmyslná samotvoření, opravdu. Na druhou stranu je to také poněkud tvrdohlavý, ale roztroušený, nemyslíte si?
Yoimiya Ohňostroje jsou pravděpodobně nejvzdálenější věcí z „věčnosti“, kterou Shogun sleduje. Pravděpodobně cítí, že jejich přechodná sláva nemá v Inazumě žádný praktický účel. Pravděpodobně je to něco, co člověk má „věčnost“ ve svém uchopení, bude těžké pochopit. Právě proto, že jsme smrtelníci jsme jako prchavé stíny, musíme si vážit takové blikání krásy.
Zhongli O Baal Časové potisky veškeré vůle. Přesto by se vzdala každého pro své přesvědčení. Možná je to z tohoto důvodu, že přišla tam, kde dnes stojí. Pokud by se mnou přišla šance, také bych se chtěl dozvědět o věčnosti, pro kterou se tak vážně snažila.

Myšlenky Raidena Shoguna o ostatních

Charakter Myšlenky ve hře
Ayaka O Ayaka Kamisato. Jeden z nejvýznamnějších klanů ve všech inazumě. Eh? To je přesně to, co řekl Shogun? No, A-Ayaka je také dobře zběhlý v umění meče.
Ayato O Ayato Kamisato. Jeden z nejvýznamnějších klanů ve všech inazumě. Přes Ayatoův podvod s ohledem na záležitosti tříko-komise je přesto věrným předmětem. Jeho minulé přestupky se omluví.
Itto O itto SZO?
Nahida O Buerovi Obdivuji její pokoru; Je to známka skutečné moudrosti. S mocí, kterou drží, je Buer schopen dělat mnoho věcí nad našimi nejdivočejšími představami. A přesto využívá svou sílu pouze k tomu, aby správné zločiny a ochranu. Je to opravdu jemný Bůh.
Thoma O Thoma Nemohu popřít, že jsem poněkud zaviněn v událostech, které vedly k tomu, že byl téměř zbaven jeho vize, ale raději si myslím, že Shogun by měl být ten, kdo by pro něj prodloužil formální omluvu … dobře, dobře, dobře. Přemýšleji.
Poutník O Kunikuzushi Přišel jako vedlejší produkt vytváření Shogunu. Možná je to proto, že mám pocit, že mu něco dlužím, ale nechci se prosazovat.

Úkoly s Raiden Shogun

Úkoly s Raiden Shogun
Genshin Impact - Raiden Shogun Baal - Příběh o pátrání a odměnyOdraz úmrtnosti Genshin Impact - Raiden Shogun Baal - Příběh o pátrání a odměnyPřechodné sny
Genshin Impact - Archon Quest Kapitola 2 Act 2 - Stillness Sublimination of Shadow GuideStickness, Sublimination of Shadow Genshin Impact - Archon Quest Kapitola 2 Akt 3 - Omnipresence nad Mortals Quest GuideOmnipresence nad smrtelníky

Příručky související s dopadem Genshin

Genshin Impact - Postavy a frakce

Inazuma City

Všechny znaky
Raiden