Baldur S Gate 3 – Jak najmout Halsin – Gamespot, Baldur’s Gate 3 Halsin Companion Guide – kde najít první Druid | PCGamesn

Baldur’s Gate 3 Halsin Companion Guide – kde najít první druid

Halsin má vyšší statistiky než ostatní společníci, což naznačuje, že bude rekrutovatelnou postavou později ve hře. Ty se mohou změnit, když se připojí k vaší straně.

Baldurova brána 3 – Jak najmout Halsin

Halsin je členem vašeho tábora po dlouhou dobu, než dostanete šanci najmout ho do Baldurovy brány 3.

5. září 2023 v 15:13 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Halsin je první Druid v Emerald Grove v Baldur’s Gate 3, což v podstatě znamená, že je náčelníkem za komunitu. Když však poprvé dorazíte do Emerald Grove, bude odhaleno, že Halsin zmizel, a máte za úkol ho přivést zpět. Pokud to úspěšně uděláte, pak Halsin skutečně hodí oslavu do vašeho tábora a nechte háj pozadu, aby s vámi cestoval. V tomto okamžiku si možná myslíte, že nyní dokážete přidat tento mocný Druid na svou párty v Baldur’s Gate 3.

Bohužel budete muset jít mnohem dále ve hře, než budete moci přemýšlet o náboru Halsinu. V této příručce vám ukážeme všechny kroky, které musíte dokončit, abyste mohli úspěšně přidat Halsin do vaší strany.

Přidání Halsina na vaši párty v Baldur’s Gate 3

V první řadě budete muset zachránit Halsin z tábora Goblin. Ať už zachráníte Halsin před dosažením Emerald Grove nebo pokud se vydáte do tábora kvůli událostem v háji. Máme samostatný průvodce, kde najít Halsin v táboře Goblin, ale zde je rychlé shrnutí:

 • Hlava uvnitř rozbitého svatyně
 • Projděte trůn kněžky Gut a vezměte dřevěný most napravo
 • Zadejte dveře pera Worgs
 • Rescue Halsin (který se proměnil v medvěda) z goblinů kolem jeho klece
 • Úspěšně zabijte všechny tři vůdce Goblinu, jak požadoval Halsin
 • Po dokončení se s ním setkejte zpět v Emerald Grove

Poté, co jste úspěšně porazili skřítky a vrátili se do Emerald Grove, Halsin uspořádá do vašeho tábora párty s Druids i Tieflings. Je to tady, kde se dozvíte, že Halsin jmenoval nástupce jako prvního Druida a že s vámi bude cestovat, pokud ho budete mít. Chcete tento návrh přijmout a pokračovat ve své cestě v Baldur’s Gate 3.

Pokrok do stínových prokletých zemí

Na začátku Act 2 se budete pustit do stínových prokletých zemí. Zde si můžete vzít buď Underdark nebo Mountain Pass. Jakmile jste ve stínové kletbě, musíte se vydat do posledního světelného hostince, který se nachází na severovýchodní straně mapy.

V posledním světelném hostinci vás bude konfrontovat Jaheira, druid odpovědný za oblast. Pokud jste zachránili Tieflings z Emerald Grove, dívka jménem Mol přesvědčí Jaheira, aby vás nechala dovnitř. Jakmile k tomu dojde, pokračujte uvnitř hlavní budovy a znovu promluvte s Jaheirou. Dá vám vědět o všem, co se děje v hostinci a ve stínu prokletých zemí.

Art Cullagh

Po skončení této konverzace se vydejte do severní místnosti v prvním patře hostince. Zde najdete několik postelí, ale pouze jeden z nich je obsazen. Muž jménem Art Cullagh zabírá daleko, a má nad sebou modrý halo a také nějaký text pro píseň, která zmiňuje někoho jménem „Thaniel.„Promluvte si s uměním a předejte kontrolu Arcany, náboženství a medicíny, abyste získali plný rozsah jeho stavu. Jakmile je to hotovo, vraťte se do tábora a promluvte si s Halsinem, abyste ho nechali chlapce, který zmínil jméno Thaniel. Halsin hledal tohoto chlapce, který byl uvězněn v Shadowfell po století.

Halsin se v posledním světelném hostinci spěchá na Art’s Bode, a můžete se k němu připojit. Promluvte si s Halsinem, který je na posteli vedle umění, a řekne, že muž potřebuje předmět, aby ho probudil a obnovil své vzpomínky. Položka, kterou potřebujete, se nazývá otluštěná loutna a nachází se na těle lékaře jménem Malus Thorm. Doktor se nachází v domě uzdravení, který se nachází ve městě Reithwin. Toto se nachází přímo na jih od posledního světelného hostince.

Poloha domu uzdravení

V domě uzdravení můžete buď zaútočit. Ať tak či onak, The Loot Thormovo tělo vyzvednout otlučenou loutnu, což je položka potřebná k vrácení uměleckých vzpomínek.

Vraťte se do posledního světla Inn s otlučenou loubou a promluvte si s Halsinem. Řekne vám, abyste hráli loutny pro umění, což způsobí, že se probudí a řekne Halsinovi, že potřebuje najít Thariela. Halsin vám nabídne na místě poblíž jezera v posledním světelném hostinci a setkání s ním odhalí, že plánuje jít zachránit Thariel uvnitř regionu Shadowfell.

Otlučená loutna je na Malus Thorm

Halsin vytvoří portál pro Shadowfell, zatímco musíte odrazit vlny nepřátel a zabránit jim v útoku na portál. Portál má 150 zdraví, takže pokud nedovolíte, aby se k němu přiblížili příliš mnoho nepřátel, neměli byste ho mít problém. Podařilo se nám použít Gale a kouzlo Fireball, abychom zničili většinu nepřátel v jednom swoopu. Chcete si však dávat pozor na Wraithy a Sucémované vojáky, protože mají tendenci zasáhnout mnohem těžší než ostatní nepřátelé.

Musíte zabránit nepřátelům v poškození portálu

Poté, co byly poraženy vlny nepřátel, se Halsin vynoří z portálu, který drží Thaniel v náručí. Říká, že ho vezme zpět do tábora a měli byste se s ním setkat. Vrácení do tábora a mluvení s Halsinem nakonec povede k dialogu, který vám umožní přidat Halsin na vaši párty v Baldurově bráně 3.

Halsin říká, že se chce připojit k vaší párty

Halsin je druid, který se může proměnit v medvěda, má úžasné útoky na melee a podpora kouzel a může být absolutním tankem pro vaši stranu.

Máme mnohem více průvodců, kteří vám pomohou prostřednictvím Baldurovy brány 3, včetně románských možností, pokynů pro quest, návrhy a další. Najděte vše v našem Baldurově bráně 3 rozbočovače.

Baldur’s Gate 3 Halsin Companion Guide – kde najít první druid

Jako druid z Druid Grove, BG3 Halsin vytvoří pro mocného spojence v Baldurově bráně 3-a poskytne divokou medvědí lásku, pokud je to vaše věc.

Baldurova brána 3 Halsin stojí s listovými zdobenými rameny a dlouhými hnědými vlasy s špičatými ušima

Publikováno: 11. září 2023

Kde je Halsin v Baldurově bráně 3? Halsin je jedním z mnoha společníků, které budete moci najmout, abyste si spolu s vámi mohli vzít na vaše dobrodružství prostřednictvím Faerûn. Jako Druid posunující tvar se může proměnit v medvěda, aby skartoval vaše nepřátele-nebo vy, pokud si z něj uděláte nepřítele. Jako jedna z nejvšestrannějších tříd ve hře, mít dobrou představu o tom, co Druids mohou udělat.

Pro více informací o nesčetných třídách BG3 a jejich podtřídách v Baldur’s Gate 3 naleznete v našem komplexním průvodci. Tak jako BG3 Halsin je další elf společník, možná jste slyšeli v recenzi našeho Baldur’s Gate 3, že existují rozmanitější závody, jako jsou královské Dragonborn nebo Boisterous Halflings. Pokud tomu tak je, náš přehled všech závodů Baldur’s Gate 3 vás pokryl. Čtěte dále a zjistěte vše, co v současné době je vědět o Halsinu.

Kde zachráníte Druid Halsin?

Chcete -li spustit „zachránit se Druid Halsin“ a setkat se s Druidem, abyste ho mohli pozvat zpět do tábora, musíte ho najít tam, kde byl zajat na worg pera:

 • Vydejte se na západ z Emerald Grove do Blighted Village.
 • Pokračujte na západ do tábora Goblin a na jih na nádvoří.
 • Vydejte se skrz rozbité svatyně, pokračujte v chůzi a jděte přes most.
 • Vstupte do dveří dopředu a jděte dolů po schodech doprava.
 • Najdete tři děti s medvědem v kleci – to je Halsin.

Může se k vám krátce připojit, když vyčistíte vůdce Goblinu z tábora Goblin. Poté se však vrátí do Druid Grove a poskytne informace o věžích Moonrise, což postupuje v hlavním scénáři.

Pokud chcete najmout Halsin, musíte zaútočit na skřítky, když ho najdete. Pokud byste raději zaútočili na Emerald Grove, zabijte Halsin zde.

Baldur

Halsinové schopnosti, startovní vybavení a dovednosti

Halsin má vyšší statistiky než ostatní společníci, což naznačuje, že bude rekrutovatelnou postavou později ve hře. Ty se mohou změnit, když se připojí k vaší straně.

Zde jsou statistiky Halsina:

Není známo, jaké vybavení Halsin bude mít při vstupu do vaší strany, protože v současné době není možné přijmout. Pokud je však zabit, upustí kožené brnění a klub.

Halsinovy ​​dovednosti jsou dosud nepotvrzeny, ale jako druid by měl být zdatný v atletice, přírodě a přežití. Tuto příručku aktualizujeme, abychom potvrdili jeho dovednosti, až je můžeme potvrdit.

Jak dokončit Halsin’s Companion Quest

Po záchraně Halsina z tábora Goblin přijde a pobývá ve vašem táboře, ale nelze jej okamžitě přijmout. Jak postupujete hlavním úkolem, najdete Art Cullagh v posledním světelném hostinci a to spustí Halsin’s Companion Quest. Nakonec se připojí k vaší párty.

Baldur

Jak zvýšit hodnocení Halsina

Jako druid je pravděpodobné, že ochrana přírody zvýší hodnocení schválení. Ostatní druidové ho drží ve velké úctě a snaží se pomáhat druhým.

V této době neexistují žádné další informace o tom, jak zvýšit jeho hodnocení schválení.

Jak Halsin získává inspiraci

Inspirační body lze získat jak vlastní postavou, tak vašimi společníky na základě vašeho pozadí. Tyto body pak lze použít k opětovnému opětovnému ověření kontrol schopností během klíčových okamžiků.

Halsinovo pozadí je v současné době neznámé. Kdybychom se museli hádat, bude pravděpodobně mít outlanderové pozadí.

Jak romantika Halsin

Larian Studios potvrdila, že všichni společníci mohou být román v Baldurově bráně 3. V současné době existuje pouze jedno místo, kde můžete začít romantiku s většinou společníků. Musíte zachránit Druid Halsin a dokončit úkol Save the Uprchlíky, abyste spustili oslavu. Zde můžete přistupovat k jakémukoli společníkovi, aby s vámi zahájil vztah – s úlovku. To, co víme o Halsinově romantické scéně, však začíná jinde v Baldurově bráně samotné, ne ve volně židovství. Není známo, zda může být román také poblíž Druid Grove.

Neznáme předpoklady pro spuštění romantické scény s Halsinem. Víme však, co se stane: Po spuštění najdete Halsin obdivující přírodu. Nepochybujeme, že jste viděli, co se stane dál. Halsin bude tvrdit, že už nemůže odolat pohlcení a nahý. Nechápeš ho příliš vzrušený; a však nebude schopen odolat proměně v medvěda. Pak máte možnost mít sex s medvědem – ano, doslova.

Veverka se bude dívat šokem a zrcadlit naše vlastní emoce na vidění takové scény.

Baldur

Nejlepší stavění Halsin

Druid je snad nejvšestrannější třídou v D&D 5e, protože má znalosti v celém množství typů zbraní a brnění, přístup k výkonným obranným kouzelům a schopnost tvarovat. Není jisté, na jakou úroveň Halsin se připojí k vaší párty a jak velkou kontrolu budete mít nad jeho sestavením ve srovnání s postavami původu.

Na úrovni 2 si mohou Druids vybrat podtřídu a Halsin může být součástí kruhu měsíce vzhledem k jeho medvědí podobě, i když může také zasunout do podtřídy kruhu spór. Zde je seznam kouzel, která se připraví po každém dlouhém odpočinku, který s největší pravděpodobností bude velmi využít schopnosti Halsina:

Úroveň 2

Úroveň 3

Úroveň 4

 • Vedení
 • mobilní, pohybliví

Halsin

Bgiii

Ve své mládí jako Druid navštívil Underdark, aby zažil její neozvěnou krásu fauny, ale byl zachycen drowskou matnou a zůstal v jejich domě tři roky jako uvězněný konsor. Jako dřevěný elf byl polyamorní. [1]

Schopnosti []

Jako zkušený Druid byl Halsin kvalifikovaným tvarovačem kruhu Měsíce. Byl schopen se proměnit v mocného šedého medvěda. [1]

Vztahy [ ]

Halsin byl dobře podáván jeho kolegy Druid Rath a několik dalších. Zatímco místo jeho archdruid sloužil senior Kagha, stěží sdílela Halsinův výhled na vedení. Měl učedníka jménem Nettie, který nosí a Klíč starověků. [1]

Dějiny [ ]

Někdy kolem roku hněvivého oka, 1391 Dr., Halsin, se dostal do konfliktu s Ketheric Thorm a armádou Dark Justiciars, kterou vytvořil v Underdarku. Zatímco se objevil vítězně, velký Druid nemohl zabránit tomu, aby přinesl stín na pozemky kolem věží Moonrise. [1]

V roce tří lodí plachtění, 1492 Dr, Halsin otevřel svůj háj do skupiny taiflings, který uprchl na západ z města Elturel. [1]

Ve stejném roce, doprovázený jeho učedníkem léčitele Nettie, se Halsin setkal s drowem, který byl infikován playerovou pulcí myslí, ale ještě musel podstoupit proces obřadu. Pár Master-Apprentice se vrátil do Emerald Grove, aby provedl zkoumání neremorfního drow. Zaujal se a obával se o to, začal cestovat na západ do Moonrise Towers sám, setkal se s Aradinem a jeho dobrodružnou párty podél cesty. [1]

Bohužel, Halsin byl zajat goblinoidními členy kultu absolutního a uvězněni v zničeném chrámu Selûnite označovaný jako rozbité svatyně. [1]