Battlefield 2042 Datum vydání, časný přístup a vše, co víme | PCGamesn, Battlefield 2042: Sezóna 5 uvádí na trh 7. června s novou mapou | Hraní zasvěcených

Battlefield 2042: Sezóna 5 uvádí na trh 7. června s novou mapou

Konečně existuje nové vydání hry pro hráče, kteří dosud neinvestovali do Battlefield 2042. Je to „Elite Edition“ a umožní hráčům dohnat celý rok obsahu z Battlefield 2042, včetně hromady specialistů, exkluzivní kosmetické svazek a hardwarová sada, která dodává deset zbraní a osm vozidel.

Chcete vědět, jaké je datum vydání Battlefield 2042? . Extrémní povětrnostní podmínky způsobené globálním oteplováním vedly k tisícům úmrtí, zhrouceným ekonomikám a zlomeným aliancím. Dobře, možná se za 21 let hodně změnilo.

. Zrádné povětrnostní účinky nejsou jen bodem spiknutí; Bouře a tornáda dynamicky zasáhla rušné oblasti na mapě a nutily hráče, aby se přizpůsobili novým podmínkám. Battlefield 2042 bude moci běžet na hardwaru s nízkým specifikací, ale pokud máte schopný počítač, budete se moci účastnit zápasů s až 128 hráči.

Jedna z největších změn na Battlefield 2042 přichází ve formě nového specializovaného systému, což hráčům umožňuje přizpůsobit své načítání přesně tak, jak chtějí. Hráči nebudou nuceni vybrat nedostatečně využívanou třídu, jen aby použili konkrétní zbraň; Místo toho si můžete vybrat svou oblíbenou zbraň, která doplní jedinečnou specialitu a vlastnost vašeho vybraného specialisty. Zde je vše, co potřebujete vědět o Battlefield 2042, včetně podrobností o nadcházející otevřené beta a datum vydání.

Datum vydání Battlefield 2042

Datum vydání Battlefield 2042 je 19. listopadu 2021.

Battlefield 2042 Early Access

Hráči mohou získat včasný přístup k úplnému vydání Battlefield 2042 12. listopadu. Battlefield Pre Order Battlefield 2042 Gold nebo Battlefield 2042 Ultimate Edition pro hraní hry o týden dříve.

Thumbnail YouTube

Battlefield 2042 Post Beta změny

. Hráči vyjádřili svou frustraci ze specializovaného systému, ale Dice věří, že tento systém bude v plné hře lepší. Open Beta postrádala řadu klíčových funkcí přicházejících na Battlefield 2042 při spuštění, včetně: vylepšení uživatelského rozhraní, pingového systému a CommorOse.

Se všemi těmito novými funkcemi, kromě úplného seznamu specialistů by to mělo stačit k vyřešení problémů, které komunita vyvolala. Existovaly také určité obavy z viditelnosti, protože každý specialista má v současné době stejný outfit. Otevřená beta beta neobsahovala žádné skiny Battlefield 2042, ale plná hra obsahuje odemknutí kůží zbraní a specializované oblečení pro rozlišování hráčů.

Hráči podpory budou odměněni více body v plné hře – otevřená beta beta neměla žádné bonusy za přepravu hráčů, uzdravení nebo obnovování partnerů. Aby se věci posunuly o krok dále, bylo uzdravení a oživení odborníků na podporu posílení těchto rolí.

Herní režimy Battlefield 2042

Dobytí a průlomové režimy hry Battlefield se vrací do roku 2042. Conquest tentokrát podporuje 128 hráčů na PC a zahrnuje větší mapy, které byly navrženy tak, aby využívaly vyšší počet hráčů. Místo individuálních kontrolních bodů byla akce rozdělena napříč několika sektory sestávajícími z několika vlajek.

Průlom zůstává do značné míry nezměněn od bojiště 1 a 5. . .

Thumbnail YouTube

K dispozici je také zbrusu nový režim s názvem Hazard Zone, což je EA States „napjatý zážitek, který kombinuje hraní hrany na sedadle s nejlepší z karantény Battlefield“. Neobviňujeme vás, že si myslíme, že to může být režim bitevního royale, ale vývojáři to vyloučili v nedávném rozhovoru s Eurogamerem. “V tuto chvíli nemáme žádné plány Battle Royale, ale ve hře máme další zkušenosti, o kterých nemůžeme mluvit,” říká Daniel Berlin, designový ředitel Battlefield 2042.

Konečný herní režim je portál Battlefield-režim ve stylu karantény, který obsahuje klasické mapy z celé historie série. Portál Battlefield podporuje sedm map války, které jsou již součástí hry, plus šest klasiků: El Alamein a Battle of Bulge z Battlefield 1942, Arica Harbor a Valparaiso z Battlefield Bad Company 2 a Caspian Border a Noshahr Canals 3.

Battlefield 2042 Battle Pass Obsah

Současným plánem pro Battlefield 2042 je uvolnění obsahu založeného na sezóně, přičemž každá sezóna trvá asi tři měsíce. Vývojáři slibují, že v prvním roce živé služby doručí čtyři roční období. Každá sezóna bude spuštěna spolu s bezplatným a placeným bitevním průsmykem, čtyřmi novými specialisty a „více čerstvého obsahu“. Soudě podle jiných her jako obslužných titulů, nových map, vozidel a zbraní budou do hry pravděpodobně přidány každých pár sezón.

Battlefield 2042 Specialisté

Specialisté Battlefield 2042 poskytují tradičnímu systému třídy Battlefield větší flexibilitu a umožňují hráčům zvolit si jakýkoli typ načítání, který chtějí. Každý specialista je vybaven jedinečnou specialitou a vlastností – můžete si vybrat mezi gadgety, jako je recon robot nebo háček na zápas.

Budete si moci přizpůsobit načítání Battlefield 2042 každého specialisty, včetně jejich primárních a sekundárních zbraní Battlefield 2042, které typy házených zbraní, které přinášejí, a zda mají vybavení, jako jsou lékařské soupravy nebo dodávají bedny na svou osobu. Jediná věc, kterou nebudete moci přizpůsobit, je souprava, kterou má každý specialista specifický pro jejich rysy a speciality.

Battlefield 2042 kampaň pro jednoho hráče

. Místo toho, aby trávili čas vytvářením kampaně, Devs využili zdroje, aby se režim pro více hráčů ještě zlepšil, „protože to je to, co [oni] dělají nejlépe“.

Battlefield 2042 Mapy

Při spuštění je k dispozici sedm map, ale očekáváme, že v průběhu ročních období uvidíme více vydaných. Zde jsou všechny mapy a umístění Battlefield 2042:

 • Orbital – Kourou, francouzská Guyana
  Bojujte kolem místa bezprostředního spuštění rakety. Pokuste se vyhnout nepřátelskému ohni a nadcházejícím bouřkám na této dynamické mapě
 • Přesýpací hodiny – Dauhá, Katar
  Dauhá byla ztracena na dezertifikaci kolem ní. Bitva o kontrolu nad konvojem při jednání s pískovými bouřemi neustále se valí
 • Kaleidoskop – Songdo, Jižní Korea

 • Bojujte a navigujte skrz bludiště podobné nádoby na náklady, ale buďte opatrní, protože tropická tornáda se čas od času vrhnou
 • Vyhozeno – Alang, Indie
  Bitva na trupu kolosálních lodí se vyplavila na západním pobřeží Indie. Smrtící bouře pravidelně udeří do oblasti – zůstaňte uvnitř lodi, abyste se vyhnuli zametáním v bouřích
 • Odtržení – královna Maud Land, Antarktida
  . Použijte ničitelné palivové nádrže a sila k vašemu prospěchu a vytvořte trvalé požáry a pole trosek
 • Obnova – východní poušť, Egypt
  Obří zeď rozděluje dvě radikálně odlišné umělé zemědělské oblasti. Pokuste se průlom masivní brány umístěné uvnitř zdi, abyste zajistili přístupové body

A to je vše, co je třeba vědět o Battlefield 2042 právě teď. Můžeš to spustit? Zkontrolujte náš nejlepší odhad na systémovém požadavku Battlefield 2042.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. .

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Battlefield 2042: Sezóna 5 uvádí na trh 7. června s novou mapou

New Dawn Battlefield 2042 Sezóna 5

. .

Je to další krok na cestě vykoupení pro Dice a Battlefield 2042. V posledních měsících se hra zlepšovala exponenciálním tempem a od té doby, co byla přidána do EA Play, je to jen populárnější.

Nikdy se nevrátí

. V nedávných zprávách bývalý vývojář dice začal rekordně uvést, že „Battlefield 2042 nikdy neměl velkou šanci, že bude skvělý při spuštění“. Není žádné velké tajemství, že Battlefield 2042 v podstatě zničil jakoukoli důvěryhodnost, kterou série opustila, když byla vydána, ale dva roky reparativního úsilí daly hru na (víceméně) stabilní místo.

7. června bude vydáno nejnovější v relativně dlouhé řadě těchto úsilí, protože je vydána nejnovější aktualizace Battlefield 2042:

V nové aktualizaci Dawn se také hodně těší.

Od tří nových zbraní a tří gadgetů až po zcela novou mapu zasazenou v zasněženém zimním prostředí-regenerované-je pro hráče hodně čerstvého obsahu. K dispozici budou nové úkoly veteránské sady, událost s omezeným časem založená na nové mapě, osvěžená bitevní průchod s širokou škálou obsahu, který má odemknout, a nespočet aktualizací, změny, změny a opravy.

Zabezpečujeme funkce správy skupin v aktualizaci Battlefield 2042 Season 5, spolu s objednávkami týmu, revitalizovaným systémem třídy a oživeným obchodem – pro případ, že byste chtěli nabídnout více peněz společnosti Electronic Arts. Seznam všech změn přicházejících do hry v aktualizaci naleznete v poznámkách k opravně.

Konečně existuje nové vydání hry pro hráče, kteří dosud neinvestovali do Battlefield 2042. Je to „Elite Edition“ a umožní hráčům dohnat celý rok obsahu z Battlefield 2042, včetně hromady specialistů, exkluzivní kosmetické svazek a hardwarová sada, která dodává deset zbraní a osm vozidel.

Je to 89 $.99 / £ 89.99, ale je jen na vás, abyste se rozhodli, zda to stojí za to.

Stále hrajete Battlefield 2042 nebo jste už dávno přesunuli? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Pro více novinek zasvěcených her, .

Battlefield 2042 Sezóna 4 k zahájení 28. února

Zdroje, které mají přístup k plánu interního vydání EA, potvrdily, že Battlefield 2042 Season 4 bude spuštěna 28. února 2022.

Není zcela jasné, co bude nová sezóna znamenat, ale EA již škádlila, že sezóna 4 Battlefield 2042 přinese nového specialistu Recon, nový bitevní průkaz, zbrusu nový hardware a další. Kromě toho bude mapa Battlefield 2042 sezóny 4 „menší, kratší a lineární navržená pro blízké a osobní, blízké čtvrtiny boje, které je bojiště známé“.

Pokud jde o přepracování specialisty, ještě musí existovat oficiální potvrzení, kdy k tomu dorazí, ale EA již dříve uvedla, že to bude součástí aktualizace 3.. Zdroje nebyly schopny dát datum, když aktualizace 3.2 zavede.

V rámci zavedení tříd uvedl oficiální blog EA:

. I když je dnes neodhalujeme, náš specialista na sezónu 4 bude umístěn do třídy Recon. Toto bude také konečný specialista, který plánujeme přinést na Battlefield 2042. S návratem do tříd a celkem naším seznamem 14, jsme spokojeni s množstvím specialistů a rozmanitosti hraní, které vám umožní zažít. Naším zaměřením se tedy bude i nadále poslouchat vaši zpětnou vazbu, abychom rozšířili karanténu jiným způsobem tím na bojišti.“

Pokud jde o to, co bude dál pro Battlefield 2042 po spuštění sezóny 4, EA potvrdila, že hra bude pokračovat v sezónních aktualizacích a potvrdila, že sezóna 5 bude mít vracející se mapu z Battlefield 4.

„V sezóně 5 nás uvidíte, jak se naklánějí do předchozích her a jak se mohou objevit ve světě roku 2042. Nová mapa sezóny 5 bude zapomenutým bojištěm, které naposledy viděl boj v éře Battlefield 4. Zarostlá oblast, pohlcená vegetací válkou 2042. Povzbuzuje kombinaci bojového boje pro vozidlo a pěchotu Význam týmu je klíčem k vítězství.“