Biomutant: Třídy zařazené od nejlepších k nejhorším, nejlepší třídy v biomutantu | Digitální trendy

Nejlepší třídy v biomutantu

Šokovat: Hity brokovnice mají 5% šanci na omráčení malého nepřítele za útoku.

Biomutant: Třídy zařazené od nejlepších k nejhorším

Hra THQ Nordic Open-World, BioMutant, dává hráčům širokou škálu možností přizpůsobení postav, aby vytvořili nejlepší sestavení boje. V závislosti na požadovaném stylu boje a mobility hráče se některé třídy pohybují lépe než jiné, pokud jde o celkovou životaschopnost.

K dispozici je 5 standardních tříd, z nichž si můžete vybrat s další třídou zahrnutou do balíčku předobjednávky. Všechny tyto třídy společně pokrývají téměř jakýkoli typ bojovníka, který si lze představit, a umožnit hráčům řešit nepřátele hry, jak jsou za vhodné.

Třídy biomutantů se umístily z hlediska celkové výkonnosti a účinnosti

1) žoldák

Tato třída je dodávána s bonusem pro předobjednávku BioMutantu a rychle se zvedla na vrchol grafů popularity. Třída žoldáka se točí bojem jako typ typu řezu-n-dice, skartuje nepřátele po cestě.

Žoldáci získají další 10% poškození útoků na melee s zuřivostí přímo z startovní brány. Jejich druhá výhoda, Twin Silver Grip, jim umožňuje najednou dva meče.

Mercenaries je také udělen široký fond dalších výhod, které se hodí k jakékoli situaci. Brutalita a Invincibility Aid při učinění této třídy pravděpodobně nejsilnější v biomutantu prozatím.

2) PSI-FREAK

Třída Biomutant’s Mage přichází na sekundu, pokud jde o moc s jeho útoky a schopnostmi zaměřenými na psi-power. PSI-Freaks může pummel vlny nepřátel najednou, zatímco vychází na druhé straně relativně bez úhony.

Megamind přichází s tímto výběrem třídy a uděluje Psi-Freaks 20% zvýšenou regeneraci energie KI, což umožňuje více útoků na schopnost. Odtok mozku, který lze vyzvednout později, uzdraví psi-freaks o 20% poškození řešeno schopnostmi PSI.

Jakmile hráči odemknou schopnosti Ki Spark a Rad Wisps, mohou poslat masivní rázové vlny vůči nepřátelům a nejvíce zabíjejí pár pokusů. Psi-Freaks se soustředí na manévrování kolem nepřátel a zároveň vypouští nesmírné poškození, přičemž udržuje nepřátelské útoky a regeneruje energii.

3) Mrtvé oko

Mrtvé oko je třída ostrostřelců biomutantu, která upřednostňuje útoky na rozsah, které udeří díry přes nepřátelské linie. Zbraně jakéhokoli druhu budou s touto třídou pracovat a jsou nejlepší pro hráče, kteří rádi chrlí kulky.

Perfektní načtení umožňuje mrtvým očima způsobit další poškození s automatickým okamžitým načtením. Toto, se schopností ostrostřelce zdvojnásobit poškození na 2rutinové zbraně, vytváří šílený potenciál.

Tato třída vrozeně získává 10% kritický úder a tlačí ji blíže k perfektnímu zabíjejícímu stroji. Mrtvé oči se přiblíží k Psi-Freaks a žoldnéřům jako nejvyšší prodejci poškození hry.

4) Commando

Komanda kombinují do určité míry třídy Mercenary and Dead Eye tím, že se zaměřují na směs zbraní na dálku a na blízko. Tato třída vyniká v těsném boji a je dobře vyvážená.

Fury je první komanda Perk, ke kterému mají přístup. Stimul umožňuje hráčům přežít na těsných místech tím, že udělí 20% poškození a brnění na blízko, když jejich zdraví pod 20%.

Toto je dobrá počáteční třída pro nové biomutační hráče, kteří chtějí mít konektor všech obchodů typu charakteru. Ve většině situací fungují dobře a přitom jsou stále schopni vyloučit spravedlivé poškození.

5) Sentinel

Třída Tank BioMutant vezme další slot a zaměřuje se na absorpci poškození s vysokým zdravím a brnění. Sentinely jsou skvělé pro spěch do velkých davů a ​​přijímání množství poškození.

Hlavnost vrozeně poskytuje vrozeně sentinely 10% nárůst brnění, které dobře spáruje s slušnými zbrojními předměty. Invincibilty a Ricochet jsou nejvyšší výhodou, které si dávají pozor na později, protože snižují poškození a udělují malou šanci poškodit útočící nepřátele.

Sentinely jsou skvělé pro biomutantní hráče, kteří by raději vykouzlili kulky, než je úplně vyhýbat se. Nejsou schopni vydávat tolik poškození jako ostatní třídy biomutantů, ale mohou být užitečné pro přežití.

6) Saboteur

Saboteuři jsou obecně dobré pouze pro jeden aspekt boje: vyhýbání se nepřátelským útokům a vyhýbání se co nejvíce poškození. Tuto třídu lze považovat za třídu Stealth BioMutant, která upřednostňuje obklopení kolem hlavního útoku a útoku při výbuchu.

Jejich první pohody snižuje dodge energii o 20%, což umožňuje více šancí vyhnout se nepříteli. Agile uděluje 20% navíc vzdálenost při vyhýbání se a reflexy způsobuje, že nepřátelé chybí 10% s zbraněmi na dálku.

Hráči biomutantů se mohou s touto třídou bavit, protože se soustředí na mobilitu a tančí přes nepřátelské hromady. To však snižuje množství škod, které jsou schopni vypořádat, a nechává je, aby sledovaly ostatní třídy z hlediska energie.

Nejlepší třídy v biomutantu

Jesse Lennox

Ve světě Biomutant, Tam, kde lidé všichni vyhynuli a zvířata vládnou zemi, se nebezpečí skrývá za každou skálou a keřem. Stejně jako postava, kterou vytvoříte, stvoření, která stále přežívají. Jako RPG hra zajišťuje, že způsob, jakým se rozhodnete vytvořit svou postavu, bude mít trvalý dopad na zbytek vašich zkušeností. Požádáte vás, abyste si vybrali svou počáteční třídu, než se dostanete do samotné hry, takže si opravdu nechcete vybrat chlapi.

 • Jak statistiky fungují
 • Mrtvé oči
 • Komando
 • Psi-freak
 • Sabotér
 • Stráž
 • Mercenary (předobjednávka exkluzivní) ukazují další 2 položky

Po procesu vytváření postav a výběru plemene a genetiky je výběr jedné z pěti (nebo šesti) tříd váš poslední krok před zahájením vlastního dobrodružství. Každá třída přichází s vlastními statistikami a zajišťuje jinou herní styl a také nabízí výhody, o kterých se nezjistíte až později. Technicky jsou všichni životaschopní v závislosti na tom, jak raději hrajete. Jeden by byl nejvhodnější pro hráče, kteří chtějí vytvořit postavu zaměřenou na melee, zatímco druhý je lepší pro používání psionických sil. Drobné popisy, které vám hra dává, vám může nechat váhat, na které si můžete vybrat, takže jsme nastínili nejlepší třídy v Biomutant.

Další čtení

  • Nejlepší hry RPG, které můžete hrát právě teď
  • Nejlepší hry na otevřeném světě
  • Nejoblíbenější parní hry v roce 2021

  Jak statistiky fungují

  Biomutant Review

  Třídy a plemena ovlivňují vaše postavy statistiky. Statistiky v Biomutant Pravděpodobně bude vypadat povědomě každému, kdo zažil s moderními RPG, ale s několika jedinečnými aspekty, které stojí za to přejít. Budete chtít synergizovat, které statistiky, které letíte, když si vyberete svou třídu, tak i rozmnožení, abyste se dostali na okraj.

  Vitalita je nejzákladnější. Tento stat určuje vaše celkové zdraví, stejně jako brnění.

  Síla bude samozřejmě souviset s tím, jak velké poškození vaše útoky na melee.

  Intelekt má tři účely. Ovlivní to rychlost vaší síly, KI a regenerace energie.

  Charisma je o tom, jak získat lepší nabídky od prodejců.

  Agility je další základní, který rozhoduje o vašem pohybu.

  Štěstí vám pomůže získat kritické hity a může také zlepšit šance na kořist.

  Mrtvé oči

  Horní část seznamu je třída mrtvých očí. Tato třída se zaměřuje na jednání kritiků s zbraněmi na dálku. Začnete s pistolí, dvouručním mečem a speciální schopností s názvem Perfect Reload, která okamžitě znovu načte zbraň a přidá 20% poškození buff pro tento časopis. Statistiky jsou většinou vyvážené, i když samozřejmě s trochou laskavosti vůči zbraním na dálku, ale vaše možnosti melee s touto třídou nebudou zbytečné. To je velmi snadná, ne -li příliš zajímavá, třída začít.

  Výhody mrtvých očí, na které se můžete těšit na odemknutí, jsou:

  Crackshot: +20% poškození s neautomatickými puškami.

  Rychlé vyložení: -25% načtení času na zbraně na dálku.

  Odstřelovač: +10% kritický šanci s neautomatickými zbraněmi.

  Gunslinger: +20% míra ohně s dvěma zbraněmi na dálku.

  Ostrostřelec: Dvouruční zbraně způsobují dvojí poškození.

  Komando

  Třída Commando zahájí plně automatickou pušku a možností jednoruční melee. Toto je o něco více třída zaměřená na melee, ale o něco vyváženější s dálkovým rozsahem než mrtvé oči, díky speciální schopnosti zuřivosti. Tato schopnost způsobuje, že zbraně na dálku způsobují o 10% větší poškození cíle. Není to moc a celková kritická šance třídy je jednou z nejnižších ve hře, ale jakmile se dostanete do výhod, uvidíte, že tato třída je hlavně o tom, jak se rozběhnout a dostat se do blízkého dosahu v blízkém dosahu a dostat se do blízkého dosahu. Pokud máte rádi vysoce rizikové třídy s vysokou odměnou, je to ten, který si vybere.

  Zde jsou výhody komanda:

  Podnět: +20% poškození melee a brnění, zatímco pod 20% zdraví.

  Adrenalin: +10% rychlost útoku na blízko, zatímco pod 20% zdraví.

  Šokovat: Hity brokovnice mají 5% šanci na omráčení malého nepřítele za útoku.

  Brutalita: +10% kritických poškození s útoky na dálku.

  Psi-freak

  Biomutant

  Psi-freak je místo, kde se věci stávají o něco zajímavější než jen zbraně a meče. Stále začnete s pistolí a také pár jiskrových rukavic. Technicky jsou označeny jako obouruční zbraně, ale v praxi fungují spíše jako jednoruční zbraně. Tato třída je o – uhodli jste to – používat psionické síly v boji. Začíná také dvěma schopnostmi, na rozdíl od prvních dvou tříd. První je Spark Ball, který hodíte kouli blesku na cokoli, na co se zaměřujete. Megamind je méně vzrušující, ale mít rychlost regenerace energie KI navíc je stále užitečná.

  Pokud jste uhodli, že výhody psi-freak by buff jeho Ki a psionické útoky, měli byste pravdu.

  Noční: +10% intelekt v noci.

  Mind Melt: +10% kritický zásah náhodou s útoky schopností poškození energie.

  Psi hroty: +10% poškození s útoky na poškození energie.

  Odtok mozku: Útoky, které způsobují poškození energie regenerují vaše zdraví o 20%.

  Sabotér

  Ze všech tříd je tento obecně považován za nejlepší, ale opět je stále vystaven osobnímu vkusu. To, co je tak dobré, je, jak vysoká je jeho základní kritická náhoda ve spojení s výhodami, které dostane, které pokryjeme níže. Začnete se dvěma jednoručními melee zbraněmi a jen základní pistoli. I když se to může zdát jako hlavní negativní a pro některé by mohlo být jistič dohody, schopnost dvojitého stříbra, kterou začnete, vám umožní duální zbraně melee na melee. Používání dvou rychlých útočících zbraní plus vysokou kritickou šanci způsobuje, že tato třída roztaví většinu nepřátel. Další schopnost, kterou začnete, je hypergenetická, což způsobuje, že vaše úhsy stojí o 20% méně energie.

  Pokud jde o výhody, je tato třída především o vyhýbání se poškození a udržování mobilu.

  Reflexy: 10% šance vyhýbat se útokům na rozsah nepřátelských zbraní.

  Agilní: +20% dodge vzdálenost.

  Pohybující se cíl: +5% rychlost přesunu v boji.

  Vyhýbavý: +20% brnění při vyhýbání se nebo ve vzduchu.

  Stráž

  Biomutant

  Poslední základní třída ve hře, The Sentinel, je těžká třída zaměřená na melee. Začnete obouruční zbraň melee a základní pistoli, ale můžete si myslet na tuto třídu jako na nádrž hry. Vaše schopnost, houževnatost, je plochý nárůst o 10 na vaše základní brnění a výhody, které se odemknete, se vše zaměří na to, aby vás udržely naživu v těžkém boji.

  Zde je úplný seznam výhod:

  Medic: +10% Health Regen.

  Ricochet: 10% šance na útoky na dálku na nepřátelské zbraně až po Ricochet zpět a poškodit útočníka.

  Nepřemožitelnost: +20% poškození melee a brnění při plném zdraví.

  Klepání: Uhýbání do menšího nepřítele způsobuje, že je zakopne a padá.

  Žoldák (předobjednávka exkluzivní)

  Mltokažník, alespoň prozatím, je k dispozici pouze lidem, kteří si předobjednali Biomutant. Jedná se o třídu inspirovanou Japonskou, která se příliš neliší od saboteura. Začnete se stejnou schopností s dvojím ovládáním a také se dvěma jednoručními wakizashi meči a katanou, které žádná jiná třída nemůže získat. Naštěstí je to vše, co je pro tuto třídu uzavřené, protože výhody jsou všechny, které poznáte z jiných tříd:

  Zuřivost: Útoky z melee zbraně způsobují o 10% větší poškození cíle.

  Megamind: KI Energy Regen je zvýšena o 20%.

  Reflexy: Útoky založené na zbraních od nepřátel mají 10% šanci, aby vám úplně chyběly.

  Nepřemožitelnost: Vaše brnění a poškození útoky na blízko se zvýší o 20%, zatímco v plném zdraví.

  Brutalita: Kritické poškození útoků na blízko se zvýší o 10%.

  Doporučení editorů

  • Nejlepší talenty k odemknutí v nesmrtelném Aveumu
  • Nejlepší mody zbraní v zbytku 2
  • Nejlepší talenty v dědictví Bradavic
  • Nejlepší dovednostní karty na mrtvém ostrově 2
  • Nejlepší hry FPS pro Xbox Series X

  Jesse Lennox

  Jesse Lennox miluje psaní, hry a stěžoval si, že nemá čas na psaní a hraní her. Zná jména více…