Bitva o Azeroth začíná zahájit brzy v Americe – Polygon, World of Warcraft: Battle for Azeroth Datum vydání, časy a funkce – všechny nejnovější podrobnosti | PCGamesn

World of Warcraft: Bitva o datum vydání Azeroth, časy a funkce – všechny nejnovější podrobnosti

V edici Deluxe je také zahrnut řada doplňků s tématem WOW pro další hry Blizzard.

Bitva o Azeroth bude zahájena o den brzy – ale pouze v Americe

Ryan Gilliam (on/ho) pracuje v Polygonu téměř sedm let. Primárně tráví svůj čas psaním průvodců pro masivně populární hry jako Diablo 4 A Destiny 2.

World of Warcraft: Bitva o Azeroth vydá se současně po celém světě v srpnu. 14. Pro hráče, kteří bojují s časovými pásmy, to znamená, že američtí hráči budou moci začít hrát v srpnu. 13 – o celý den dříve.

Svět války Expanze se obvykle objevují jako první v Evropě a ponechávají severoamerické hráče, aby strávili noc sledováním evropských proudů nových expanzí před velkým vydáním. Podle Blizzard to tentokrát nedělá hráči tentokrát. Bitva o Azeroth bude spuštěno ve všech regionech – Amerika, Evropa, Tchaj -wan, Korea a Austrálie/Nový Zéland – v 6 s.m. ET na srpna. 13.

Současné spuštění je vzrušující, ale hráči již zvyšují obavy o stabilitu serveru. Značné spuštění by mohlo způsobit některé velké problémy pro oddané hráče, kteří se chtějí přihlásit a hrát.

Warlords of Draenor byl sužován problémy serveru v prvních několika dnech, kdy byl spuštěn v roce 2014, a zdá se, že hráči se to nezdá být touží znovu projít. Přesto, u.S. Hráči jsou zvyklí vstávat ve 2 nebo 3 ráno, aby hráli nejnovější Svět války Expanze – berete dobro se špatnými.

Budeme muset počkat a uvidíme, jak se servery tentokrát drží. Ale prozatím začněte strategicky plánovat svůj nemocný den trochu brzy.

World of Warcraft: Bitva o datum vydání Azeroth, časy a funkce – všechny nejnovější podrobnosti

Páni bitva o Azeroth

World of Warcraft: Battle for Azeroth je příští expanzní balíček Blizzard pro jejich kolosální MMO a je na dobré cestě k dalšímu otřesu Legion Share Up of Everything Alliance a Horde. Expanze prozkoumá rány utrpěné v dlouhodobém sporu mezi dvěma klíčovými frakcemi Azerothu. Mezi nimi není ztracena žádná láska a jejich napětí se v příběhu objeví, když se střet duelů a armády hrdinů.

Expanze je více než jen klimatická kapitola v alianci a válce Horde, ale. Bitva o Azeroth přidává četné nové herní mechaniky a systémy. Od zbrusu nových hratelných spojeneckých závodů, přes scénáře PvP ostrovní expedice po režim Warfronts ve stylu RTS, v této expanzi se děje spousta odvážných nových návrhových rozhodnutí.

Kromě těchto nových režimů bude existovat i tradiční vylepšení rozšíření. Svět se zvětšuje se dvěma novými kontinenty, stájemi zásobenými novými úchyty, každá třída vylepšená a jejich talenty remixovaly a celková úroveň čepice se zvýšila na 120. Nové úkoly vás budou zaměstnávat až do konce hry a poté vás po mnoho hodin zabírají čerstvé dungeony a nájezdy.

Rozšíření bude obrovská. Hlavní prvky, které najdete v bitvě o Azeroth, jsou:

 • Dva nové kontinenty, Kul Tiras a Zandalar, se zónami a dungeony
 • Spojenecké závody, tři pro každou frakci
 • Warfronts, herní režim ve stylu RTS
 • Ostrovní expedice, scénáře tří hráčů s možností PVP
 • Zvýšení hladiny úrovně na 120 a veškeré přidružené pátrání
 • Třídy byly přepracovány s novými a remixovanými talenty
 • Sbírka nových hor
 • Srdce Azerothu, náhrdelníku ve stylu artefaktu, všichni hráči budou mít toto vylepšení vašeho dalšího vybavení prostřednictvím nového zdroje azerite

World of Warcraft: Bitva o datum vydání Azerothu

World of Warcraft: Battle for Azeroth se uvolní 14. srpna 2018. Konečné datum bylo odhaleno režisérem hry Ion Hazzikostas na náhledu, podle PC Gamer.

Stejně jako u předchozích expanzí obdrží Battle for Azeroth předběžný průvod, který překlenuje mezeru mezi legií a novým příběhem. Tato záplata prologu spustí o několik týdnů dříve než datum vydání v srpnu a představí Aliance opakováním Undercity a Horde Burning Teldrassil. Tyto menší konflikty nakonec vybuchnou do titulární bitvy mezi hráči aliance a hordy.

Kromě toho předběžný průkaz implementuje bitvu o změny třídy Azeroth, postupně vyřazuje artefaktové zbraně, představí nové sociální systémy a ohlašuje další statistiku-snížení hodnot statu na položkách, aby se zajistila, že čísla nedostanou Příliš mimo kontrolu. Nejzajímavějšími sociálními aktualizacemi implementovanými v předvolbě bude zavedení komunit v oblasti oblasti a křížové reálné komunity, rozšíření systému cechu.

Páni bitva o předobjednávku Azeroth

World of Warcraft: Bitva o předobjednávky Azerothu

Bitva o předobjednávky Azeroth jsou k dispozici k nákupu v obchodě Blizzard právě teď a přichází ve dvou formách: Standard and Deluxe, cena 49 $.99/£ 39.99 a 69 $.99/52 £.99 s úctou.

Předobjednávání obou verzí vám umožní posílit postavu na úrovni 110, což zajistí, že budete připraveni na nové expanzní úkoly. Předobjednávka vám také umožní začít s náborem spojeneckých závodů ve hře právě teď a poskytne vám náskok v bitvě o Azerothovo vydání.

Deluxe verze hry zahrnuje několik dalších dobrot pro vaši charakter WoW: Aliance hráči získají horu seabraid hřebce, zatímco členové Horde získají zlacený Ravasaur (oba jsou docela elegantní, ale nejsou to žába, jsou oni, jsou oni?). Všichni hráči získají domácího mazlíčka.

V edici Deluxe je také zahrnut řada doplňků s tématem WOW pro další hry Blizzard.

 • Overwatch: Torbjorn dostane hlasové linie hordy a aliance, Tracer bude mít několik nových emocí a každý bude mít přístup k ikonům s tematikou WoW a hráče
 • Hearthstone: Získáte dvojitou tónovou ázerothu, je to hořící karta.
 • Starcraft II: Sprays Horde a Alliance vám umožní pokrýt mapu a zároveň vyhlásit svou věrnost
 • Hrdinové bouře: Můžete jezdit do bitvy na prvotní hoře Flamesabre, dostupné v zelených, bílých a toastových barvách

World of Warcraft: Bitva o čas zahájení Azerothu

Bitva o Azeroth začíná současně po celém světě, ale je tu ten otravný časový pás. Zde je přehled o tom, kolik času BFA žije po celém světě:

Amerika: 13. srpna @ 15:00
Evropa: 14. srpna @ půlnoc
Austrálie: 14. srpna @ 8:00
Korea: 14. srpna @ 7:00

World of Warcraft: Battle for Azeroth Pre-Patch

Stejně jako u předchozích expanzí má Battle for Azeroth předběžný průvod, který překlenuje propast mezi legií a novým příběhem. Tato prologová záplata bude spuštěna o několik týdnů dříve než datum vydání v srpnu 17. července a obsahuje alianci opakující se podceňování a hořící Horde hořící Teldrassil. Tyto menší konflikty nakonec vybuchnou do titulární bitvy mezi hráči aliance a hordy.

Páni bitva o Azeroth Kul

World of Warcraft: Bitva o zóny Azeroth

Všechny nové funkce a obsah BFA jsou na dvou nových kontinentech, Kul Tiras a Zandalar, které prozkoumají alianci a hordu. Horde hráči budou muset přesvědčit trolly Zandalaru, aby půjčili svou námořní sílu válečnému úsilí, zatímco hráči Aliance cestují do domu Jainy Proudmoore a shromáždí své obyvatele, aby bojovali o svou věc.

V herních podmínkách se na svůj vlastní kontinent narovnáte, pak se oba otevře, jakmile zasáhnete Maxe, abyste mohli udělat světové questy a pokračujte v ději. Každý z nich obsahuje tři zóny, takto se rozdělí:

 • Kul Tiras
  • Stormsong Valley – Místo, kde jsou lodě Kul Tiran požehnány mořskými kněžími. Pravděpodobně jsou tu staří bohové
  • Drustvar – Hratelná v Blizzconu se tato oblast týká záhadné vesnice a její zmrazené obyvatele
  • Tiragarde Sound – Překročení pirátů a Jainina matka Katherine Proudmoore. Pravděpodobně alianční kapitál expanze
  • Nazmir – také hratelný ve Blizzconu, jedná se o oblast zaměřenou na krevní troll, kde porazíte různé duchy. Má také staré bohy
  • Zuldazar – hlavní město Zandalaru, a tedy hlavní kapitál pro expanzi. Narativní zaměření poskytuje povstání
  • Voldun – Poušť a vězení pro Zandalari, má také rasu téměř jistě rozkošných lišek Fox. Plus: Staří bohové

  Během toho všeho budete postupovat také válečným dějem, který vysvětluje, co se děje v širším světě – jako je pálení Teldrassilu a invaze do Lordaeronu, která opouští východní království a Kalimdor každá dominuje jedna frakce. Očekávejte věci trochu jako je tento, ze zážitku Legion’s Leveling:

  Jen více toho, protože nebudou existovat individuální třídní kampaně, které by tentokrát navrhovaly.

  Páni bitva o Azeroth Freehold Dungeon

  World of Warcraft: Battle for Azeroth Dungeons

  Noví dungeony jsou také na cestě – celkem deset. Zde je přehled, který je rozdělen frakcí při vyrovnávání, ale všech deset je k dispozici na Max Level pro oba:

  • Aliance
   • Freehold – pirátský ochucený dungeon v podsvětí zvuku Tiragarde. Irontide Raiders přivedli město pod jejich kontrolu a malý tým hrdinů musí infiltrovat své vedení a zničit je. Byl hratelný na BlizzCon 2017
   • Waycrest Manor – majestátní panství v Drustvaru, pronásledované domem Kul Tiran Noble
   • Tol Dagor – „vězeňský ostrov“ Kul Tiras
   • Svatyně Storm-Stormsong Valley’s Ship-Blessing Dungeon se starými bohy a mořskými kněžími. To bylo uvedeno na panelu Boss Design na BlizzCon 2017
   • Siege of Boralus-zasazeno do hlavního města Tiragarde, jedná se o maximální úroveň dungeonu podobného soudu hvězd z Legion
   • Atal’Dazar-„nemrtví dinosauři“ obývají tento trolský dungeon v Zandalaru. Zábava
   • Temple of Sethraliss-Vol’Dun’s Snake-People Temple
   • The Underrot – také na BlizzCon 2017, tento dungeon je místo, z čeho je Nazmir poškozen
   • King’s Rest – Starověká hrobka pravděpodobně plná nemrtvých králů Atal’Dazar. Počátek dungeonu
   • Kezan-Horde Max-Level Dungeon je počáteční zóna Goblin, která je rekonfigurována, protože malé zelené se kopají pro Azurite

   World of Warcraft: Bitva o nájezdy Azeroth

   Dosud byly oznámeny dva nájezdy:

   Páni, bitva o Azeroth Uldir Blood God

   Uldir, Halls of Control

   Zařízení Titan, kde experimentovali na starých bohách – „Nešlo to tak dobře.„Podrobnosti jsou zatím masivně neznámé, ale bude mít osm šéfů: Harlan Sweete, Gluttony, Witch, T’zane, Taloc, zkorumpovaná, kněžka Alun’za, kapitáni rady a bůh krve (příšerná zvířata, kterou můžete, můžete viz výše uvedená umělecká díla). Neočekávejte příliš mnoho výzvy, protože je to velmi počáteční nálet. Také budete porazit srdce korupce v Zandalaru.

   RAID Uldir se otevírá v normálních a hrdinských potížích 4. září, několik týdnů po bitvě o datum vydání Azerothu 14. srpna. Po počátečním spuštění se první křídlo hledání nájezdů otevírá 11. září, následuje druhé křídlo 25. září a třetí a poslední křídlo 9. října.

   Páni bitva o Ázeroth Queen Azshara

   Královna Azshara

   O tom je známo ještě méně, protože to bude druhá – možná třetí, pokud existuje překvapení navíc – nájezd na bitvu o Azeroth. Dokonce i jméno je TBD, ale bude zahrnovat nakonec bojovat s královnou Azsharou a její Naga.

   Zulzadar

   Dataminers nedávno objevil důkazy o dalším nájezdu, který možná přišel do bitvy o Azeroth, Zulzadar. Zatím máme jen minimap s názvem „Zulzadarraid“. Mapa vypadá jako rozložení nájezdu, ale v tomto okamžiku je těžké přesně říci, co by to mohlo být.

   World of Warcraft: Battle for Azeroth Allied Races

   K každé frakci se připojí nové závody, přičemž šest dosud bylo potvrzeno. Oni jsou:

   • Aliance
    • Lightforged Draenei
    • Void elfové
    • Tmavé železné trpaslíci
    • Kultiran lidé
    • Nightborne
    • Highmountain Tauren
    • Zandalari trolly
    • Mag’har orcs

    Datamining navíc také naznačuje, že nový závod v Vulpera by mohl být také hratelný.

    Spojenecké závody začínají na úrovni 20 s vlastními questlines a poté přecházejí do normálního zážitku z vyrovnávání – doplněné z náplasti 7.3.5 dále s měřítkem. Získání spojenecké rasové postavy na maximální úroveň odemkne „dědictví“ brnění, které je pro tento závod jedinečný.

    První dva na každém seznamu jsou z frakcí, s nimiž jsme se původně setkali v Legion, a můžete je odemknout na konci expanze, spíše než čekat na bitvu o Azeroth, za předpokladu, že jste předobjednali. Pokud jste pravidelně hráli Legii, je pravděpodobné, že již máte všechny předpoklady odemčené pro spojenecké závody, které zahrnují vznesení pověsti s frakcemi z příběhu Legion a dokončení většiny hlavních úkolů expanze. Pokud jde o Thodark Iron Twarves a Mag’har Orcs, budou při spuštění odemčeni, zatímco ostatní budou během bitvy o děj Azeroth odemčeni.

    Pokud nechcete vyrovnat novou postavu spojenecké rasy, budou k dispozici prostřednictvím služby Race Change Service. Je také plně zamýšleno, že tento systém bude rozšířen tak, aby zahrnoval více spojeneckých závodů – v průběhu existence WoW bylo spousta – a pravděpodobně brzy. Očekávali bychom, že alespoň pár přidal záplaty pro bitvu o Azeroth, a pokud se systém ukáže jako úspěšný a opakovatelný, více v expanzích do budoucna.

    Pro více informací se podívejte na náš průvodce Wow Allied Races Guide.

    World of Warcraft: Bitva o příběh Azerothu

    Varování: Potenciální spoilery pro konec legie a začátek bitvy o Azeroth.

    Klimatický závěrečný nálet Legie skončil uvězněním Sargeras Titans a ukončil jeho hledání po nadvládě … prozatím. Nakonec nic úplně nezmizí. Před jeho uvězněním vrhl meč hluboko do samotného Azerothu – konkrétněji do zóny silithu – způsobil masivní poškození a vytvořil krvácení na planetě. Rána uniká ázerita, silná nová látka a napětí se začnou chmulovat mezi hordou a aliancí nad kontrolou tohoto cenného zdroje. Anduin Wrynn, nyní král Stormwind a vůdce Aliance po smrti svého otce v rukou Gul’dana, se pokusí o mírové řešení a natáhne se k opuštěným. Bohužel nedorozumění má za následek násilné vypadnutí během diplomatického setkání.

    Studená válka nyní dobře a opravdu horká, Sylvanas útočí na noční město Elf v Teldrassilu a snaží se vyhnat přítomnost Aliance v Kalimdoru a zajistit Ázertní na darks pobřeží. Bitva o Teldrassil má za následek, že velké město zapálí a odřízne alianci z jejich oporu v Kalimdoru.

    V odvetě k tomuto útoku, aliance obléhala Lordaeronovi, domov Forsaken. Než však Aliance může vzít město pro své vlastní, Sylvanas na něj uvolní plís.

    A s tím jsou Kalimdor a východní království očištěny od aliance a hordy.

    Aliance pro pomoc ve válce osloví Aliance k námořnímu Kul Tiras Empire a Horde posílají hrdiny, aby prozkoumali Zandalari trolly. Je to na těchto dvou kontinentech, Kul Tiras a Zandalar, kde se budou konat události bitvy o Azeroth.

    Wow Battle for Azeroth Island Expeditions

    World of Warcraft: Battle for Azeroth Island Expeditions

    Ostrovní výpravy jsou scénáře tří hráčů, které jsou určeny pro jakýkoli typ kompozice týmu-neváhejte se vydat jako trio tanků nebo léčitelů, i když to nemusí být tak efektivní. Cílem je získat nějaké Ázertní pro vás i pro vaši frakci. Celá expedice by měla trvat méně než 20 minut.

    V podstatě se jedná o mini drancovací mise, ale s klíčovým rozdílem pro typické wow aktivity: vše je vytvořeno za běhu. Není to úplně náhodná nebo procedurální generace – existují pravidla pro zajištění toho, aby ostrov, na kterém přistál.

    Jsou také časově pod tlakem; Nepřátelská frakce poslala tým šampionů, kteří také loví ten drahý Ázertní. Tito šampióni mohou být ovládáni AI v normálních, hrdinských nebo mýtických potížích nebo skutečnými hráči ve verzi PvP. Verze NPC mají také významnou podporu AI, spíše se skutečnou inteligencí než vzory rote a jednoduchou aggro.

    Nový systém AI, konkrétně pro použití na ostrovních expedicích, znamená, že nepřátelský tým hraje mnohem inteligentněji než váš průměrný dav. Tradičně ve WOW, nepřítel bude využívat své schopnosti na Cooldown, v stanovené prioritě, na cíl s nejvyšším aggro, pokud není uvedeno jinak jinak.

    Tito nepřátelé zváží mnohem více možností. Například by mohli darovat dav ovládat léčitele a pak se pokusit vypořádat se masivním poškozením výbuchu DPS nebo Tank Players. Stejně tak se mohou vyhnout boji úplně, spíše než bezmyšlenkovitě zábradlí až do smrti, pokud zjistí, že boj neprochází v jejich prospěch nebo existují lepší způsoby, jak strávit svůj čas dokončením cílů ve scénáři.

    World of Warcraft: Battle for Azeroth Warfronts

    Warfronts je aktivita 20čtů, která se ohlédne zpět na Warcraft’s RTS dny pro inspiraci. Režim vidí, že každá frakce buduje základnu, rozvíjí armádu a pokouší se porazit nepřítele v bitvě. Tyto základní smyčky RTS budou zde přítomny a správné; Zamíříte do světa, abyste našli zdroje a nárokovali území. Řezivo a železo vám umožní konstruovat nové budovy a vlakové jednotky, zatímco nárokované území zvýší váš technologický strom. Že technický strom je úzce modelován na stromu používaném ve Warcraft 3. Vaše budovy – například kasárny – vytvoří jednotky AI, které budou pochodovat na nepřítele v podobném stylu jako moba.

    Bojová bitva se spustí, když se region zásobuje dostatečnou řemeslnou materiálů. Například, pokud hráči severoamerické aliance společně shromáždili dostatek zdrojů, aby mohli zahájit útok, mohou tak učinit v jakékoli zóně hordy Warfront. Pokud by se Aliance podařilo útočit na pevnost válečných. Horda může získat zpět svou ztracenou zónu, ale pouze poté, co mají dostatek zdrojů na skladě.

    První válečník bude v Arathi Highlands, přičemž další zóny budou zpřístupněny, protože bitva o Azeroth je aktualizována.

    Warfronts jsou pouze PVE a jsou součástí probíhajících bitvy mezi aliancí a hordou. Jsou delší než ostrovní expedice, očekává se, že budou trvat 40 a více minut, více podobné plnému dungeonu. Potíže a odměny se stále vyvíjejí.

    Páni, bitva o Azeroth Heart of Azeroth

    World of Warcraft: Bitva o Azeroth Heart of Azeroth

    Klíčovou součástí postupu vaší postavy bude založena na srdci Azerothu, kousku krku na stupně artefaktu pověřeného každému hrdinovi Magni Bronzebeardem. Přívěsek absorbuje ázerit, skalní minerál, který krystalizuje kolem trhlin v zemi-je to samotný život Azeroth. Dobrota ví, jak to začalo bublat na povrch.

    Zde je způsob, jak tento proces funguje z pohledu hry:

    • Jakýkoli zvednutý Ázerí je automaticky absorbován do vašeho srdce Azerothu a vyrovnává ho
    • Na určitých prahových úrovních vaše srdce Azeroth zmocňuje vaše kormidla, ramena a boty s novými silami
    • Tyto síly jsou vybírány z úrovní kola, jak je vidět výše. Všechny volby na stejné úrovni by měly být pro podobné situace, což znamená, že si například nikdy nevyberete mezi užitečností a poškozením
    • Každá položka, kterou lze zmocnit
    • Tyto položky nemohou titanforge, aby se tomu zabránilo příliš složitému a pomoci s vyvážením. Rozdíly na úrovni sestoupí čistě, na které bylo získáno potíže s potížemi žaláře nebo nájezdu
    • Respeccing This je ohled, ale ještě není rozhodnuto

    World of Warcraft: Battle for Azeroth Legacy Loot

    Bitva o změny azerothotského transmogu mění způsob, jakým kořist odměňuje. Patch 7.3.5 V podstatě zničených sborníků pro lovce kořistí zavedením systému osobního kořisti, ale přehodnocení expanze pomůže lidem snadněji vystopovat starší zařízení pro použití v přenosu.

    Při vstupu do žaláře nebo nájezdu, který je o deset nebo více úrovní nižší než úroveň, bude aktivován nový režim Legacy Loot, který je deset nebo více úrovní. Tento režim zajistí, že všechny položky na kořistné tabulce budou mít šanci klesnout, nejen položky relevantní pro váš charakter. Množství kořisti se bude rovnat také hodnotě plné strany, takže pokud děláte pěti hráči Dungeon sólo, vyzvednete kořist v hodnotě pěti hráčů v hodnotě pěti hráčů.

    Tento systém by měl snad usnadnit zemědělství pro starší zařízení, což lidem umožňuje dokončit sady brnění bez přílišného potíže.

    World of Warcraft: Bitva o hory Azeroth

    Datamining objevil obrovskou škálu vzrušujících nových hor, které přicházejí do bitvy o Azeroth. Wowhead poskytl spoustu zboží a můžete vidět to nejlepší z nich sledováním níže uvedených odkazů.

    • Brutosaur, Hyena a papoušci
    • Crawg, Goblin vznášedlo, zlacený Ravasaur a Tomb Stalker
    • Včela
    • BloodFeaster
    • HOUNT HIVEMIND MOUNT

    World of Warcraft: Battle for Azeroth Beta

    Probíhá testování jako součást bitvy o Azeroth beta! Alfa testovací klient pro opravu 8.0, která bude nakonec zahrnovat bitvu o Azeroth, je nyní k dispozici ke stažení.

    Bohužel byla vybrána pouze část šťastných hráčů, kteří se rozhodli pro WOW beta testování. V tomto okamžiku je docela nepravděpodobné, že do testu bude přidáno mnoho nových lidí, ale zde je návod, jak se přihlásit jen pro případ.

    Přihlaste se k účtu Blizzard na webu studia a přejděte na přehled účtu. Stiskněte kartu, která zní „hry a kódy“ a poté klikněte na „Nastavení profilu beta“. Na této obrazovce můžete zaškrtnout políčka a označit, o které testy Blizzard Game beta vás zajímá. Zaškrtněte „Warcraft“ a poté „Aktualizovat preference“. Odtud jen doufám, že dostanete e -mail, který vás vyzývá, abyste se připojili k beta beta! Zkřížené prsty.

    Wow Bitva o změny třídy Azeroth

    World of Warcraft: Bitva o změny třídy Azeroth

    Tradice diktuje, že nová rozšíření World of Warcraft způsobuje, že se každá třída ve hře cítí alespoň svěží a omlazená, ne -li lesklá a nová. Battle for Azeroth má obrovský seznam změn, jejichž úplnou sadu, kterou najdete v bataminingových vykopávkách Wowheadu. Největší změny v každé třídě najdete níže.

    • Knights Death má dvě nové schopnosti: myšlenky a zálohy smrti. První z nich ukradne prospěšný magický efekt z cíle, který lze aplikovat na sebe nebo na přátelský cíl. Posledně jmenovaný vás dělá imunního pro zpomalení a odolává účinky pohybu
    • Lovci démonů měli přepracované mnoho talentů, zatímco některé byly odstraněny a nahrazeny novými. Mezi novými talenty patří cyklus nenávisti, který při používání úderu chaosu vrátí zuřivost a imolační aura, která způsobuje poškození nepřátel v osmi yardech. Otočení čepele, připravené a Fel Barrage byly odstraněny, spolu s ostatními
    • Druids mají přístup k hibernaci a uklidňování ještě jednou, zatímco šílená regenerace má prodlouženou dobu dobíjení a tygr pomlčka nyní vyžaduje úroveň 30 a má sníženou cooldown
    • Lovci mohou znovu používat uklidňující výstřel. Všechny tři specializace byly dramaticky vylepšeny, s mnoha novými talenty, změnami nebo odstraněními
    • Mageův tajemný intelekt se vrátil, talent, který zvyšuje intelekt spojence o 5% po dobu jedné hodiny
    • Specializace mnicha Windwalker má několik nových talentů, zatímco talent Brewmaster STAGGER se snížil o polovinu
    • Paladins nyní zvyšuje cooldowny pro božské steed i požehnání svobody
    • Kněží znovu získali mocenské slovo: kouzlo Fortitude. Několik talentů vyměnilo úrovně. A co je nejdůležitější, vzdát se však šílenství již není fatální. Místo toho způsobíte poškození rovnající se 90% vašeho maximálního zdraví a již nemůžete generovat šílenství po dobu 30 sekund
    • Rogues utrpěli Nerfs, aby se plánovali stíny a feint. Poison Bomb se vrací a existuje mnoho nových talentů
    • Šamani mohou znovu používat Tremor Totem
    • Warlocks mají mnoho nových talentů a Life Tap byl změněn, aby udělil duši a byl předmětem cooldownu
    • Válečníci mají obecný rozptyl změn talentů, včetně nových dovedností, jako jsou hluboké rány, které způsobují smrtelné úder, a popravují, aby způsobily hluboké rány, které způsobují poškození krvácení po třech sekundách

    Pokud jste lovec, buďte připraveni na nějaké velké změny vašich mazlíčků: Tank a DPS stvoření jsou zcela vyřazeny. Místo toho budou domácí mazlíčci specializováni do zuřivosti i houževnatosti, což jim umožní plnit všechny formy domácích povinností, bez ohledu na jejich rodinu. Ve výchozím nastavení bude mít každý mazlíček všechny urážlivé a obranné pasivní schopnosti, jako je krev nosorožce a bojový trénink.

    Budou zachovány široké kategorie zuřivosti, houževnatosti a mazání a každá má novou pasivní a aktivní schopnost navrženou tak, aby byla užitečná v jakékoli situaci. Rodiny domácího mazlíčka bez jedinečných zvláštních schopností konečně obdrží jeden a exotika také získá nové schopnosti.

    Battle Res pro domácí mazlíčky je zcela odstraněn, čímž se odstraní vzkříšení domácího mazlíčka ze soupravy lovce, zatímco Bloodlust bude k dispozici třetině rodin pro domácí zvířata než jen dva než jen dva.

    World of Warcraft: Bitva o změny dovedností v Azerothu

    Nová expanze je kvítací profesní dovednosti. Úrovně obtížnosti pro každou profesi jsou sníženy přímo na 100, přičemž vše souvisí s těmito dovednostmi škálování s ní. To znamená, že maximální úroveň potenciálních dovedností bude nyní 100.

    Profese dostávají četné vylepšení a nové předměty, z nichž všechny lze vidět v Datamine Wowheadu. Hlavní body nových přírůstků lze vidět níže.

    • Alchymisté jsou schopni vařit nové lektvary a elixíry, včetně elixíru doplňování, který poskytuje užitečnému užitečnému hláskování potenciálu vrhat krátký buff léčení včas, kromě hlavního efektu
    • Kováři mohou vytvořit Khaz’Gorian Hammer, které umožňuje uživateli okamžitě opravit veškeré vybavení, a také potenciálně napodobovat kus zbroje nebo zbraně s „nezničitelnou“ majetkem
    • Enchanters mají dlouhý seznam nových kouzel zbraní s širokou škálou buffů, ale nejzajímavější je nová kouzelnictví, které zvyšuje rychlost vašeho obsazení Hearthstone, tvorba expanzních předmětů a shromažďování
    • Inženýři mohou produkovat nějaké opravdu zábavné zboží, z velké části složené z obslužných bomb a dalších předmětů, které způsobují zvláštní poškození. Zvědavější je interdimenzionální doprovodné úložiště, které je skvělé pro lovce, protože předvolává dočasného stabilního mistra po dobu dvou minut
    • Skanéři mohou vytvářet smlouvy, které vám umožní získat pověst s frakcí pokaždé, když dokončíte relevantní světový úkol. Některé smlouvy svolávají následovníky, aby vám pomohli
    • Pracovníci z kůže mohou vytvořit nový oblek pro potápění, který vám umožní dýchat pod vodou a zvyšuje rychlost plavání o 100% po dobu 15 minut
    • Krejli jsou schopni vytvořit nové bitevní vlajky, které mohou snížit poškození a CC a zvýšit rychlost montáže. K dispozici jsou také nové 32 a 32-slovní sáčky a horkovzdušný balón

    World of Warcraft: Bitva o požadavky systému Azeroth

    Battle for Azerothovy systémové požadavky jsou dotykem vyšší než předchozí expanze WoW kvůli zavedení intenzivnější techniky. Můžeš to spustit? Porovnejte své nastavení s požadavky systému World of Warcraft.

    Minimální požadavky

    PROCESOR: Intel Core i5-760 nebo AMD FX-8100 nebo novější
    RAM: 4 GB
    OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64 bit
    GPU: Nvidia Geforce GT 560 2GB nebo AMD Radeon HD 7850 2GB nebo Intel HD Graphics 530 (45W)
    HDD: 70 GB

    Doporučené požadavky

    PROCESOR: Intel Core i7-4770 nebo AMD FX-8310 nebo novější
    RAM: 8 GB
    OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64 bit
    GPU: Nvidia Geforce GTX 960 nebo AMD Radeon R9 280 nebo novější
    HDD: 70 GB

    Můžeš to spustit? Zkontrolujte požadavky systému World of Warcraft na PCGameBenchmark.

    PCGamesn Vaše oblíbená globální autorita pro PC Gaming, Hardware a Half-Life 3.