Black Spindle – Destiny Guide – IGN, Black Spindle se vrací s novým názvem v Destiny 2 – Zde je návod, jak to získat | PCGamesn

Černé vřeteno se vrací s novým názvem v Destiny 2 – zde je návod, jak to získat

To je místo, kde začíná sekce platformy, a proto možná budete chtít konzultovat herní přehrávání YouTuber Modern Tryhard:

Černé vřeteno

Černé vřeteno je exotická verze Crota’s End Raid Sniper Rifle, Black Hammer. Má na sobě bílý nehty, což umožňuje nepřetržité výstřely z časopisu s poškozením Percision. Jakmile obdržíte tuto zbraň, můžete si ji znovu zakoupit ze sbírky exotické zbraně v hale Vanguard za hodnocení poškození 300. Bez ohledu na to spadne s hodnocením útoku 310.

Poznámka: Hodnoty poškození jsou způsobeny závadou. Budou sníženy na kapku o 290 a lze je získat na 280 z vašich sbírek. Doporučujeme, abyste využili vřeteno k infuzi jiných zbraní, protože Bungie naznačil, že takto infundované zbraně nebudou opraveny. Opraveno bude pouze samotné vřeteno. [1]

Jak získat

Tuto zbraň lze získat pouze během denní hrdinské (ne pravidelné hrdinské) verze Lost to Light.

Než opustíte oblast s seřízrem úlu, když utíkáte ve druhé polovině mise (poté, co se odebrala verze Baxx), otevřete dveře jedinou relikvií a pak další dveře se dvěma. Po otevření druhého se v dálce otevřou další dveře (vedoucí k padlému. Můžete to slyšet, odkud jste. Když čelíte východu, který vyžadoval otevření tří relikvií, zahněte doprava a vydejte se na místo, kde jste bojovali o Taniks ve Stínovém zloděje. Jděte nahoru po gravitačním výtahu a projděte se chodbou, dokud nedosáhnete zrádce. Čelit proti vzdělání. V této sekci budete mít deset minut na to, abyste je všechny porazili a občas to bude obtížné.

Pokračujte kečtem co nejrychleji a zabijte vše, co jste viděli. Budete čelit proti drivikům, na konci vyvoleného. Zatímco primární cíl je driviks, ujistěte se, že vytáhnete plísně v místnosti, abyste snížili množství vzdělání, které se vynoří. Driviky byste však měli zabíjet nejprve před ostatními nepřáteli kvůli jeho silným útokům a protože nepřátelé se nadále tkají, pokud je naživu. Celkem se v různých intervalech zdraví Driviks vynořilo celkem devět blizí. Tři strážci se zaměřují pouze na driviky a plísní nebo dva na driviks a jeden na ostatních nepřátelských a plísních může tento proces urychlit. Tato část se doporučuje, aby byla úroveň světla 240+, ale pokud je to možné, je to více než 280-290+.

Pořadí důležitosti:

  1. Blights
  2. Driviks
  3. Další nepřátelé

Černé vřeteno se vrací s novým názvem v Destiny 2 – zde je návod, jak to získat

Destiny_2_Whisper_of_The_worm

Hráči Destiny 2 odhalili tajný úkol a přináší exotickou odstřelovací pušku, která je voláním k černému vřetenu původního osudu. Zde je návod, jak najít úkol a některé pokyny k tomu, proti čemu jste, až se spustíte.

Skrytý úkol se nazývá šepot a zahrnuje to šílenou pomlčku skrz některé z nejtěžších plošin a boje viděné v Destiny 2 k dnešnímu dni. Ale pokud jste úspěšní, vyděláte šepot červa, exotická odstřelovací puška, která se vrací zpět k černému vřetenu Destiny. Šepřát červa má aktualizovaný vzhled, ale přichází se stejným klíčovým pohledem jako černý vřeteno. Říká se tomu White Nail a automaticky načte časopis pušky, pokud skóre kritických hitů se všemi třemi výstřely.

Chcete -li získat přístup k úkolu, vydejte se do zóny IO Patrol a vytvořte pro ztracenou oblast Oasis. Až budete tam, budete muset počkat na zahájení občasné veřejné akce, s názvem BIGN BLIGHT. Hledejte jeskyni vysoko výše na útesu, který se otevírá směrem k pyramidionu.

Když začíná událost Blight, vydejte se do jeskyně a najděte odebraný mini-šéf s názvem Urzok, aspekt nenávisti. Je tvrdý, takže si přineste svůj fireteam a uvolněte na něj své supers. Když je dole, vydejte se zpět z jeskyně a hledejte nový portál, který se otevřel na skalním útvaru s plochou (mělo by být snadné najít mezi vámi a pyramidionem).

Zamířte do portálu a tajný úkol začíná šepot.

To je místo, kde se věci chlupají. Nejprve ze všeho máte na dokončení této mise tvrdou čepici 20 minut a nebude to snadné. Musíte závodit přes háj ulan-tan, ztraceného sektoru, který zahrnuje bludiště tunelů, výzvy k platformě a nakonec několik komor plné šéfů.

Ignorujte nepřátele co nejvíce, jak je to možné, a vezměte si přímo na modré světlo. Když vidíte místnost s objektivní značkou nad hromadou bloků vex, zůstaňte rovnou. Najdete tunel v místnosti, která se otevírá na dvou vexových blocích, a tady budete chtít nést doprava směrem k hrudi.

Tento tunel se otevře přes velkou komoru, ale skočte doleva a do jiného tunelu, kde najdete malou blizeň. Zničte to a skočte do tunelu pod ním.

To je místo, kde začíná sekce platformy, a proto možná budete chtít konzultovat herní přehrávání YouTuber Modern Tryhard:

Je to velmi složitý skákání a zahrnuje to, že překročí nemožné rozpětí a stále úzké římsy, přičemž se vyhýbá věcem, které vás chtějí hodit do propasti nebo bušit do želé Guardian. Budete mít tolik respawns, kolik potřebujete, ale mějte na paměti, že máte jen 20 minut na to, abyste se dostali do celého sektoru.

Jakmile vyčistíte oblast platformy, budete čelit řadě bitvy arény. Nezapomeňte si vyjmout koule z plísní, když se objevují, aby zabránili přisluhovači. To jsou tvrdé bitvy a budete chtít mít většinu času zbývající, abyste je zvládli.

Poslední komora bude mít váš hasičský poměr proti více odebraným šéfům najednou. Je to velká aréna a budete se muset vyšplhat, abyste se dostali za to, co je k dispozici. Existuje několik malých jeskyní, do kterých se můžete vrhnout a smyčka k dalšímu otevření; Použijte je k dobití svých štítů a znovu načtěte.

Pokud se dokážete bojem vystřelit, budete vyhozeni zpět do IO se svou zbrusu novou exotickou odstřelovací puškou, Whisper of the Worm.

Nejlepší kredit na obrázku: Modern Tryhard

Ian Boudreau A PC hráč od 80. let, Ian si užívá strategické hry, RPG a FPS klasiku jako Unreal a Quake. Je nejšťastnější velící orky v totální válce: Warhammer nebo deníky jeho cesty v temných duších. Před příchodem do PCGamesn na plný úvazek přispěl eseji a recenzemi do herního informátora, viceprezidenta, IGN, PC Gamer, Paste a dalších.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.