Blizzard připouští, že systém Overwatch 2 Ranked System je rozbitý, žebřík Overwatch 2 se stále zlomil s 10 -way kravatou pro Rank 1 – Dexerto

Žebřík Overwatch 2 se stále zlomil s 10-cestou kravatou pro 1

Mnoho hráčů si stěžovalo na rozbitý konkurenční systém, který musí být ještě opraven v Overwatch 2. Od uvedení na trh si hráči všimli, že v systému hodnoceného systému jsou nesrovnalosti. Od vydání Overwatch 1, hra na konci sezóny neustále umístila hráče velmi blízko ke své konečné hodnosti. Systém byl však upraven v sezóně 1 Overwatch 2 a od té doby byly věci problematické.

Blizzard připouští, že systém Overwatch 2 je rozbitý

V budoucnu budou provedeny změny konkurenčního systému Overwatch 2.

Po novém resetu zařazují hráči příliš mnoho řad.

.

Mnoho hráčů si stěžovalo na rozbitý konkurenční systém, který musí být ještě opraven v Overwatch 2. Od uvedení na trh si hráči všimli, že v systému hodnoceného systému jsou nesrovnalosti. Od vydání Overwatch 1, hra na konci sezóny neustále umístila hráče velmi blízko ke své konečné hodnosti. Systém byl však upraven v sezóně 1 Overwatch 2 a od té doby byly věci problematické.

Vylepšení přijde do konkurenčního režimu Overwatch 2

Jedním z největších problémů s resetem Overwatch 2 je to, že hází hráče o několik pozic pod jejich konečnou hodností od sezóny 1. Když se hra spustila, mnoho vysoce hodnocených hráčů v Overwatch 1 bylo umístěno do výrazně nižších řad, přestože dobře fungovalo. Tento problém byl řešen na začátku sezóny 1, ale hodnocený reset otevřel další plechovku červů, kterou musí Blizzard Entertainment řešit.

Někteří hráči klesli z mistrů na platinu. Hráč , “Pokud úmyslně přidávají grind každou sezónu, možná skončím ukončením comp, abych byl upřímný.”. Nemá smysl, jestli musím utratit 60 her na roli, abych se vrátil tam, kde jsem byl.“

Hráči ještě musí přijít na to, jak systém funguje v Overwatch 2, ale nutí hráče, aby vyšplhali na několik řad každou sezónu nejen to, že hra se cítí grindy.

Společnost Blizzard Entertainment uznala problém s tím, že na konci každé sezóny bude vaše konečná hodnost založena na jakýchkoli zápasech, které se hrají od vaší poslední aktualizace. Konkurenční odměny na konci sezóny jsou založeny na vaší konečné hodnosti.

Rozpad hodnosti se používá na všechny role a v průběhu sezóny by hráči měli vylézt zpět do řad, které představují jejich úroveň dovedností. Vývojáři uvedli, že systémy musí být lepší a v budoucnu budou řešit tyto problémy a další části systému.

Žebřík Overwatch 2 se stále zlomil s 10-cestou kravatou pro 1

Blizzard Entertainment

Systém Overwatch 2 je pro komunitu obrovským bodem sporu a nyní se i ti elitní hráči dostávají do konverzace kvůli deseticestné kravatě pro hodnost 1.

Zahájení Overwatch 2 přineslo mnoho hráčů, kteří už roky nehráli zpět do hry. Po spuštění však byl skalnatý, zejména proto, že hráči začali brousit konkurenční hry.

Vzhledem k pobouření z The PlayerBase sestavil Overwatch 2 Devs dohromady komplexní článek, který vysvětluje in -výstupy hodnoceného systému a co udělají, aby jej změnili.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco mnoho současných cílů týmu Overwatch je orientováno na vytváření rovnoměrnějších zápasů pro drtivou většinu hráčské základny, vznikl nový problém: Hráči zasáhnou hodnocenou čepici bez způsobů, jak soutěžit o skutečné místo pořadí 1, což má za následek a. 10-cestná vazba pro nejlepší místo.

Článek pokračuje po reklamě

Overwatch 2 hodnocené trápení pokračujte s 10-cestou kravatou pro 1 hodnost

Ve srovnání s první hrou se hodně změnilo s hodnoceným systémem Overwatch 2. Tam, kde bývalo hodnocení SR, které šlo nahoru a dolů každou hru, musí hráči vyhrát 7 zápasů, aby zjistili, zda se umístili nahoru nebo dolů. A nyní tato pozice není svázána s žádným konkrétním číslem.

Článek pokračuje po reklamě

Hráči jsou při těchto změnách určitě smícháni, ale odstranění viditelného SR mělo nějaké nezamýšlené vedlejší účinky pro samotný vrchol žebříku Overwatch.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Protože nejlepší hráči v Overwatch 2 zasáhli vrchol žebříku, neexistuje způsob, jak zlomit kravatu a soutěžit, aby zjistil, kdo je skutečně hodností 1.

Článek pokračuje po reklamě

Vlastně tak bláznivý, že hráči, kteří by nikdy zasáhli Top 10 v OW1, jsou svázáni pro 1 Rank 1 na Max SR a o výkonu kravaty rozhodne jejich hranice OW1, která neexistuje v OW2. Celá stránka svázaná pro hodnost 1 … za měsíc do sezóny … https: // t.CO/9NWBTDBP79

– Danteh (@danteh) 2. ledna 2023

Dokonce i ve hrách jako League of Legends, které nemají SR SR Overwatch 1 a mají normální stupňové hodnocení, samotný vrchol žebříku připojuje číslo hráčům, které jim umožňuje soutěžit o místo 1 pozice 1. Hry jako League a Apex Legends vidí hráče, kteří již měsíce konkurují, aby dokázali, že jsou nejlepší.

Článek pokračuje po reklamě

V důsledku konkurenčních změn neexistuje žádný způsob, jak to udělat. Místo toho, Overwatch 1 Borders, které nelze změnit v rámci Overwatch 2 Break the Train a určete, kdo má nejlepší místo.

Vzhledem k tomu, že hra postrádala stejnou nejvyšší úroveň konkurence, jakou mají další konkurenční tituly pro více hráčů, nejlepší hráči Overwatch 2 se cítí znuděni a demotivovaní, pokud jde o boj o nejlepší místo. Většinou proto není Způsob, jak bojovat za nejlepší místo.

Overwatch 2 hráči jsou stále zmatení ohledně systému Rank po aktualizacích sezóny 4

Lifeweaver v Overwatch 2

Zdroj obrázku: Blizzard Entertainment

Konkurenční systém a hodnocení Overwatch 2 způsobil pro vydání hry v říjnu 2022 mnoho problémů po celém světě po celém světě. Před aktualizací obsahu sezóny 4 byli hráči na začátku každé nové konkurenceschopné sezóny smutkováni nešťastným systémem rozpadu SR. SR Decay upustil od těžce vydělaných řad hráčů, aby měli pocit, že se na začátku nové sezóny vyšplhají zpět.

Bohužel se SR rozpadl nesmírně odražený a způsobil frustraci v komunitě. Je to proto, že v některých scénářích byl hráč, který se dostal do Diamond 2 do konce konkurenční sezóny, spadnut na Platinum 5 nebo nižší a nechal je uvíznout sezónní odměny platinové místo namísto diamantového stupně, vše Díky SR Decay. Bylo to téměř jako by spokojenost z dosažení konkrétního hodnosti byla nemilosrdně vytržena od hráčů, což pouze přidalo sůl do rány rozbitého systému dohazování.

Naštěstí byl SR Decay odstraněn pro sezónu 4, přičemž konkurenční systém převedl MMR na silnější účet při určování, kam hráč patří do řad. Mnoho hráčů dychtivě skočilo do zbrusu nového obsahu sezóny 4, vyzvedlo si své konkurenční odměny z minulé sezóny a naučilo se, jak používat LifeWeaver. .

Poté, co se vydáte do konkurenčního menu a zahájíte novou sezónu, jsou hráči zklamáni zjevnou úpravou rolí založených na MMR. Pro některé se jejich hodnost trochu zvýšila, protože je systém uznal za to, že jsou pod hodností, na které vystupovali. Podle systému založeného na MMR, který je uznal jako nedostatečně výkonné, byli svědky neštěstí v pořadí.

I když je to poněkud pochopitelné a nemělo by být pro hráče příliš obtížné napravit jednoduše hraním konkurenceschopnosti a stoupání, někteří hráči byli upraveni zvýšením/snížením celé konkurenceschopnosti okna, a proto utrpěli výsledek přijetí nižšího- Konkurenční odměny úrovně. Zejména to způsobilo, že se cítil, jako by SR Decay nikdy neopustil a způsobil mnoho hráčů, aby veřejně sdíleli své zdánlivě nekonečné zklamání a frustrace ze systému.

Naštěstí tým Overwatch tento problém uznal a hledá situaci, aby určil co nejdříve opravu. Je to teprve jeden den v sezóně 4, takže zatímco Devs pracují na nápravě tohoto problému, můžete také jen sedět a začít si užít nový sezónní obsah, jako je Battle Pass, nové položky obchodu, b.Ó.B a Weave herní režim a sezónní výzvy.

Byli jste negativně ovlivněni těmito změnami konkurenčních her na bázi MMR? Neváhejte a dejte nám vědět v sekci komentářů níže a nezapomeňte si prohlédnout zbytek našeho obsahu zde na Twinfinite pro spoustu dalších novinek, průvodců a seznamů Overwatch 2, které vám pomohou nastartovat svůj čas v sezóně 4.

  • Warzone & MW2 Season 5 Reloaded Full Patch Poznámky: Fort Resurgence, New SMG, Lara Croft & další
  • Po celé sezóně 2 sezóna 6 Battle Pass Tier odměny
  • Všechny nové hrdinové kůže v Overwatch 2 Season 6
  • Illari svítí Bright & Null Sector přináší do světa chaos v Overwatch 2 Season 6 Invasion (praktické dojmy)
  • Overwatch 2 Illari Guide: Hero Kit, plné schopnosti Vysvětlení a další

O autorovi

Grace je spisovatel, digitální umělec a ilustrátor postav z Nového Zélandu s láskou k fikci a vyprávění. Grace píše pro Twinfinite sedm měsíců a ve herním průmyslu rok. Je to hororová nadšená, občasná anime užitečná a pokemon fangirl s tvrdým duchem. Mezi její oblíbené videohry patří Overwatch 2, Life Is Strange, poslední z nás a Pokémona – to vše se nikdy neunaví.