Borderlands 3 Eridium Farm Guide – Nejlepší a nejrychlejší metody – Pro Game Guides, Borderlands 3 Eridium Farming Guide: Tipy pro rychle farmy Eridium | PCGamesn

Borderlands 3 Eridium Farming Guide: Tipy pro rychlé zemědělské eridium

Ke konci Borderlands 3 získají uživatelé Eridiánský výrobce, zbraň, která vytváří zbraně výměnou za Eridium. Tato legendární zbraň musí být vybavena a jí vzácné krystaly. Základní požární režim zbraně jí deset eridium Výměnou za deset zbraní a střídavý režim požáru spotřebuje 250 Eridium Pro zvýšenou šanci na legendární zbraně, střílet pouze jednu až čtyři s každým použitím. Tato zbraň může také upustit pomazané zbraně, i když je to méně pravděpodobné na nižších úrovních a venku.

Borderlands 3 Eridium Farm Guide – Nejlepší a nejrychlejší metody

Podíváme se na to, jak shromáždit eridium a co s tím dělat v Borderlands 3!

Snímek obrazovky přes převodovku

Borderlands 3 má pro hráče několik jedinečných typů měny. Jedním typem, na kterém hráči dostanou ruce, je Eridium, fialový krystal používaný k nákupu několika vzácných a cenných předmětů v tomto looter-shooter.

Náš Borderlands 3 Eridium Farming Guide Projde vás, jak těžit tyto krystaly, které najdete při zkoumání třetí hlavní titul Gearbox. Také se podíváme na některé metody zemědělství a na to, co můžete dělat se vším, co se shromáždíte, když to shromáždíte.

Co je Eridium?

Eridium je jedinečná měna, kterou mohou lovci trezorů použít k nákupu kosmetiky a zbraní. Hráči mohou tuto měnu vydělat více z některých herních oblastí, jako jsou šéfové setkání a eridiální krystalové depozity, které leží kolem mapy.

Jak těžit eridium krystaly

Pokud jste vůbec hráli Borderlands 3, pravděpodobně jste narazili na některé z fialových krystalů Eridium rozptýlených kolem mapy. Tyto krystaly nemůžete těžit až do kapitoly 10 příběhu, když hráči dostanou rezonátor Eridium, nástroj, který může tyto masy zničit. Až budete mít tuto položku, budete mít schopnost natahovat krystaly a shromažďovat drahé eridium.

Eridium Farming

Uvedli jsme některé z nejúčinnějších způsobů, jak hospodařit eridium v ​​Borderlands 3, abyste mohli získat tyto kosmetiky, vzácné zbraně a další obsah, aniž byste během hry přehrávali záda.

Metoda 1: Dokončete příběh Borderlands 3

I když to může být lákavé farmovat eridium brzy, mnoho z nejziskovějších metod zemědělství v Eridiu existuje při setkání s vyšší úrovní a šéfy, kterým hráči čelí během kampaně. Z tohoto důvodu doporučujeme nejprve soustředit vaši energii na příběh.

Dokončení příběhu se odemkne Režim chaosu, Modifikátor, který umožňuje hráčům vyladit obtížnost a získat více odměn od nepřátel, včetně Eridia. Jakmile dokončíte hru a povolíte režim Mayhem v Sanctuary III, použijte další metody, které máme níže.

Metoda 2: Kruhy porážky

Vynikající způsob, jak hospodařit eridium, peníze a zkušenosti v Borderlands 3, je převzetí kruhů porážky. Tato místa házejí hordy nepřátel na hráče, kteří často padají Eridium. Se třemi jedinečnými porážkami, které mají být řešeny, si mohou hráči vybrat své umístění ze seznamu níže:

  • Cistern of Slaughter (Promethea-Meridian Metroplex)
  • Porážka (Pandora-Konrad’s Hold)
  • Slaughterstar 3000 (Nekrotafeyo-desolation’s Edge)

Metoda 3: Graveward – plovoucí hrobka

Jedním z nejjednodušších šéfů na farmě v Borderlands 3 je Graveward, nalezený v plovoucí hrobce. Tento šéf vykazuje obří kritická místa zásahu, díky nimž je lehká práce pro každého zkušeného lovce trezorů. Přiveďte několik přátel, aby urychlili proces a zabili šéfa. Hrob upadne kořist a Eridium jednou porazil.

Jakmile jste porazili šéfa, zamířte do trezoru a rozbijte krystaly Eridium obklopující kořistné truhly uvnitř. Tyto vklady se sčítají a budete spláchnout s Eridiem v žádném okamžiku, pokud tyto krystaly rozbijete každou návštěvu. Jakmile jste prohledali zařízení, zavřete hru a znovu se znovu připojte k boji proti hrobu. Opláchněte a opakujte na farmě eridium a kořist.

Co si mohu koupit s Eridiem?

Hráči si mohou koupit kosmetiku a zbraně s Eridiem. Různé hlavy, kůže, emoce, ozvěny, drobnosti, kůži zbraně a dokonce i dekorace pokoje jsou na nákup od Crazy Earl na Sanctuary III. Je tu také Odměny veterána prodejní automat poblíž Crazy Earl, který umožňuje hráčům kupovat zbraně s Eridiem.

Zbraně v prodeji v tomto automatu se budou lišit v závislosti na vaší úrovni, modifikátoru chaosu, třídy a času hráči používají zařízení. Crazy Earl má často Položka dne to je na omezenou dobu a některé zbraně Crazy Earl nabízí Pomazaný. Pomazání dávají zbraně další bonusy s pasivními efekty. Všechny rarity zbraně mohou vykazovat pomazání, ale čím vyšší je vzácnost, tím lepší. Některé bonusy jsou specifické pro třídu. Pokud vidíte banner, který říká “Beastmaster pomazaný,„Tento bonus může využít pouze FL4K. Tyto bonusy mohou posílit akční dovednosti a pasivní schopnosti, ale jejich dopad se liší. Zde je několik příkladů pomazání v Borderlands 3:

  • Beastmaster: Zatímco Gamma Burn je aktivní, získejte poškození bonusového záření 65%.
  • Beastmaster: Zatímco Fade Away je aktivní, získejte výrazně zvýšenou přesnost a manipulaci.
  • Všechny třídy: Na konci akční dovednosti budou mít další dva časopisy 50% dodatečné poškození bonusů.
  • Všechny třídy: Na konci akční dovednosti se poškození a šance na efekt stavu zbraně zvýší o 75% na krátkou dobu.

Dokonce i štíty a granáty mohou vykazovat pomazání v Borderlands 3, což uživatelům dává působivým posílením jejich sekundárního vybavení.

Další použití Eridium (možné spoilery)

Eridium Slot Machine

Můžete se vydat do Sanctuary III a zasáhnout hrací automaty, pokud si užíváte hazardní hry. Některé automaty nabízejí legendární zbraně, granátové mody a štíty. Pro ty, kteří mají extra Eridium, by to mohl být užitečný způsob, jak to všechno utratit. Hráči mohou na lodi najít automaty v oblasti baru Moxxi.

Eridian Fabricator Gun

Ke konci Borderlands 3 získají uživatelé Eridiánský výrobce, zbraň, která vytváří zbraně výměnou za Eridium. Tato legendární zbraň musí být vybavena a jí vzácné krystaly. Základní požární režim zbraně jí deset eridium Výměnou za deset zbraní a střídavý režim požáru spotřebuje 250 Eridium Pro zvýšenou šanci na legendární zbraně, střílet pouze jednu až čtyři s každým použitím. Tato zbraň může také upustit pomazané zbraně, i když je to méně pravděpodobné na nižších úrovních a venku.

Pro více informací o Borderlands 3 navštivte naše další články o průvodcích Pro Game, jako jsou Borderlands 3 FL4K Heads Seznam-How-to a kde najdete!

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Jsem Tai, herní guru z Ohia a spisovatel štábu pro Pro Game Guides. Jen málo věcí je pro mě stejně neuvěřitelné, jak poskytují videohry interaktivní zážitky, a já chci použít svůj talent na psaní, abych pomohl ostatním užívat si také hry! Pokud nehraji, pravděpodobně sleduji Marvel Movies nebo Anime.

Borderlands 3 Eridium Farming Guide: Tipy pro rychlé zemědělské eridium

Borderlands 3 Eridium Vault

V případě, že jste byli smeteni s humbukem pro Borderlands 3 a nemáte žádné předchozí zkušenosti se sérií, pravděpodobně jste velmi dobře obeznámeni s Borderlands 3 Eridium. Je to zářící fialový skalní krystal, který můžete sklízet poté, co zasáhnete určitý bod v hlavní kampani, ale také vzácnou měnu, kterou lze použít k získání nových kůží a zbraní od prodejců kolem mnoha planet Borderlands, včetně z Crazy Earlova prodejního stroje.

Vzhledem k tomu, že zemědělství v Eridiu není možné, dokud nedokončíte první část příběhu Borderlands 3, rychle vás budeme blikat spoilery Varování teď. Považujte se za varované. Pokud právě začínáte, pak jste se pravděpodobně již narazili na Borderlands 3 eridium z tvrdých nepřátelských kapek nebo jako měny potřebné v obchodech, ale ve skutečnosti nemůžete začít hospodařit s eridiem, dokud nevyčistíte první trezor, který je v kapitole 10.

Toto je zdroj, který budete chtít sbírat co nejvíce, protože zbraně, které si můžete koupit.

Nejlepší způsob, jak zemědělské pohraniční půdy 3 eridium

Nejlepší způsob, jak farmovat eridium, dorazí kolem kapitoly 10. Jakmile vyčistíte první trezor, zabijete strážce trezoru v zapomenuté bazilice a vstoupíte do trezoru Rampageru, získáte přístup k artefaktu, který vám umožní Melee Eridium sklizit jej. Chcete -li zahájit tuto metodu rychlého zemědělství, nesmíte dále postupovat pod Meridianskou misí. Místo toho jednoduše sklízíte krystaly eridia, které utěsňují hrudi trezoru, pak opustí hru a restartujte.

Na poslední kontrolní stanoviště budete soustředěni bez šéfa, který zabije a můžete jednoduše běžet přímo do trezoru, abyste obhospodařovali eridium z hrudníků. Ještě lepší je, že občas budete moci otevřít truhly, abyste mohli také zemědělské zbraně. S každým během byste měli získat několik stovek Eridium, takže pokud jste spácháni, můžete si před obnovením hlavním příběhem v Borderlands 3 obhospodařovat tisíce eridia. Eridium je velmi užitečným zdrojem pro získání Borderlands 3 zbraně, Borderlands 3 pomazané vybavení a zlepšení vašich Borderlands 3 sestavení.

Restartování hry poblíž zdroje je základní metodou zemědělství většiny položek v Borderlands 3, ačkoli tedy mohou existovat rychlejší způsoby zemědělství Eridium než tento.

Pokud nechcete strávit čas opakováním broušením, můžete také soustředit svou pozornost na návrat přes rané části hry a shromáždění všech krystalů Eridia, které jste předtím nemohli sklízet. Hra by měla také osídlit tyto oblasti s nepřáteli na vyšší úrovni, takže můžete mít štěstí a získat od nich část fialové měny, když jste u toho.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

BL3 Eridium Farm

Zde naleznete ty nejlepší způsoby, jak hospodařit pro Eridium v ​​Borderlands 3. To zahrnuje, kde můžete získat eridium, co si můžete koupit a další.

Obsah

  • Nejlepší způsoby farmy
  • Jak získat eridium
  • Přehled eridia

Nejlepší způsoby hospodaření s eridiem

Lovecké cíle lovu a farmy Sir Hammerlock

Lovecké cíle sira Hammerlocka jsou jedinečná zvířata, která představují velkou výzvu! Všichni pravděpodobně padnou Eridium, když jsou poraženi.

Doporučený lov: Chupacabratch

Doporučený lov: Chupacabratch

Chupacabratch lze nalézt v Athenasu v snadno dostupné oblasti. Také respawns pokaždé, když vstoupíte do oblasti.

Umístění mapy

Umístění mapy

Jak získat eridium

Spadl nepřáteli

Spadl nepřáteli

Nepřátelé mají šanci upustit od Eridia, když zemřou. Špatné nepřátelé a šéfové mají vyšší šanci je upustit ve srovnání s jinými mooks.

Těženo z krystalů Eridium

Jsou to krystaly eridia, které se nacházejí na mapách, které můžete těžit na eridium střepy. I když je těžit, budete muset nejprve postupovat skrz příběh.

Odměny za úkol

Odměny za úkol

Některé úkoly odměňují Eridium po jejich dokončení. Mise příběhu a vedlejší mise mají šanci dát eridiu.

Co jsou Eridium?

Eridium je speciální měna, která byla představena v Borderlands 2. Můžete jej použít k nákupu speciálních položek nebo používání funkcí od konkrétních dodavatelů.

Kupte si kosmetické předměty, zbraně od Crazy Earl

Kupte si kosmetické předměty, zbraně od Crazy Earl

Uložte si svůj eridium na nákup zbraní a dalších kosmetických předmětů z prodejního automatu Crazy Earl. Můžete to udělat ve svatyni III.

Používá se ve strojích Eridium

Pokud máte další eridium, můžete vyzkoušet automaty Moxxi Eridium. To je v podstatě hazardní hry, protože cokoli získáte, je zcela náhodné.

Borderlands 3 – Související články

Hratelná postava

Amara Zane
Amara Zane
Strom dovedností Sestavy Strom dovedností Sestavy
Moze FL4K
Moze FL4K
Strom dovedností Sestavy Strom dovedností Sestavy