Borderlands 3 Seznam znaků | PCGamesn, Borderlands 3 znaky »Vše, co potřebujete vědět» Mentalmars

Borderlands 3 znaky

Každý lovec trendů má 3 dovednostní stromy v základní hře, na které můžete utratit své body dovedností. Každý strom dovedností poskytuje různé dovednosti pro posílení vaší postavy. Existují stromy dovedností, které zvyšují výstup poškození vaší postavy, jiná zvyšuje vaši přežití nebo smíchá hru. Všechny stromy dovedností poskytují možnosti, které mění způsob, jakým můžete hrát nebo využívat své akční dovednosti.

Borderlands 3 Seznam znaků

Dva z principu Borderlands 3 znaky pózující se svými zbraněmi

Kdo jsou Borderlands 3 znaky? Milovaný Looter Shooter Gearbox je na světě již téměř rok a jeho seznamu postav je určitě větší než seznam většiny her. Stejně jako čtyři hratelné Borderlands 3 znaky, existuje také široká škála postav na palubě Sanctuary, když se plaví z Pandory a ostatních Borderlands 3 Planets.

Borderlands 3 se soustředí na povstání potoků sourozenců Troy a Tyreen Calypso a jejich armáda psycho fanoušků se chystají bojovat proti boji proti Pandorovým korporacím. Mají novou armádu, děti trezoru, která má vlastní třídu zbraní a paroduje sílu a odpovědnost, kterou mají streamery v reálném životě. S darebáky a jejich maraudingovou psycho armádou na místě, co ostatní Borderlands 3 znaky Vytvářejí bitvu proti dvojčatům Calypso?

Sestavili jsme tento seznam Borderlands 3 hratelných a nehraditelných postav, včetně návratu několika oblíbených z předchozích her, abychom vám poskytli náskok ve vašich loveckých dobrodružstvích v trezoru.

Hratelné Borderlands 3 znaky jsou:

Thumbnail YouTube

Amara siréna

Amara je siréna Borderlands 3, přičemž roli od Maya a Lilith v Borderlands 2. Její výrazné tetování a nesmysly z ní dělají certifikovaný badass. Amariny ničivé útoky se zaměřují na co nejvíce poškození a také využívá své různé fázové schopnosti získat horní ruku v bitvě. Amara má řadu schopností, které lze použít k pomoci jejím spoluhráčům a může dokonce obrátit nepřátele proti sobě navzájem.

Thumbnail YouTube

Fl4k Beastmaster

FL4K je sebevědomá AI, která má jedinečné spojení s různými zvířaty, která se potulují po světě Pandory. Může využít svých tří věrných mazlíčků, aby mu dal pomocnou ruku v bitvě: Jabber Sidekick, Spiderant Centurion a strážce Skag. To v kombinaci s vysokým poškozením střelných zbraní FL4K a kritickou zásadní statečností z něj dělá impozantní nepřítele, kterému by žádný bandita nechtěl čelit. Spolehlici stvoření FL4K z něj také činí perfektní volbu pro sólovou hru.

Zde se můžete podívat na plné stromy dovedností FL4K.

Thumbnail YouTube

Moze The Gunner

Moze je bývalý voják Vladofské armády, který unikl se svým BFF, Iron Bear, který se právě tak stane 15-tunovými mech. Zaměřuje se na výbušné, vysoce poškozené útoky a může vyzvat svého nejlepšího přítele, aby jí dala pomocnou ruku. Když Moze pilotuje Bear Iron Bear, nabízí obrovský výstup poškození a může si udělat spravedlivé několik zásahů, než se dostane do potíží. Pohyb je však v mechu výrazně pomalejší, pokud se ocitnete v situaci, kdy je rychlost prvořadá, možná budete muset vyskočit ze své útulné kovové skořápky.

Thumbnail YouTube

Zane operativ

Zane je polostavený hitman s tolik zkušeností ve světě vraha, že by dokonce mohl být schopen učit agenta 47 věc nebo dvě. Zane se zaměřuje na přesné výstřely a kritické poškození. Ať už se chcete zaměřit na inteligentní obranné strategie nebo na nebezpečný útočný přístup, jeho všestranné dovednostní stromy nabízejí širokou škálu herních stylů. Jeden z těchto stromů, vhodně pojmenovaný zdvojnásobný strom agentů, vám umožní vytvořit návnadu Zane, který vystřelí na nepřátele a odtáhne od vás oheň. Zatímco poškození Zaneho se nemusí shodovat s některými dalšími hravými postavami, jeho flexibilita a 007-esque gadgety z něj dělají solidní volbu pro každého hráče.

Tři z hratelných hranic 3 znaků zády k sobě se zbraněmi zvednutými zbraněmi

Borderlands 3 NPC

Darebáci

 • Tyreen Calypso – Je hlavní antagonistkou Borderlands 3 a spolu s jejím bratrem Troyem vede děti frakce trezoru. Tyreen je siréna a má schopnost vypouštět sílu od jiných bytostí.
 • Troy Calypso – Troy je sekundárním antagonistou hry a uhodli jste to, Tyreenův bratr. Je to jediná známá mužská siréna a má vysoce sadistický a nafoukaný postoj.

Hlavní obyvatelé svatyně

 • Žvanění -Technicky psaný jako CL4P-TP, tento ikonický robot poskytuje komickou úlevu nebezpečnému světu Pandora.
 • Crazy Earl – Tento NPC, vyjádřený Randy Pitchford, nabízí řadu vedlejších misí pro váš lovec trezorů.
 • Lilith – Vrácení z Borderlands 2 je Lilith jednou ze šesti sirén, které obývají svět Borderlands.
 • Marcus Kincaid – Tato obchodní postava vlastní všechny automaty zbraně ve hře.
 • Maya – Tato postava, která byla hratelná v Borderlands 2, je další ze šesti sirén ve světě her.
 • Patricia Tannis – Tento poněkud introvertní NPC hraje důležitou roli při pomoci lovcům trezorů svléknout dvojčata Calypso.

Hlavní znaky DLC

 • Mad Moxxi – Vracet se z předchozí hry a představen Borderlands 3 v The Moxxi’s Heist of Heades Jackpot DLC, Mad Moxxi je lákavý poskytovatel mise, který požaduje pomoc při převzetí hezky Jackovy kosmické stanice Jackovy kasinové stanice.
 • Sir Alistair Hammerlock – Také se vrací z Borderlands 2, Sir Alistair Hammerlock se jeho Borderlands 3 vzhled ve zbraních, lásce a chapadlech DLC, když je připraven oženit se s Wainwright Jakobs.
 • Wainwright Jakobs -Ačkoli tato postava je vidět v základní hře, hraje hlavní roli v zbraních, lásce a chapadlech DLC jako Hammerlockův brzy manželský manžel.
 • Butcher Rose – Tato nová postava je hlavním antagonistou v Bounty of Blood DLC a je vůdcem gangu ďábelské jezdce.

To je vše, co potřebujete vědět o Borderlands 3 znaky. Pro více průvodců naleznete v našem seznamu kódů Borderlands 3 Shift, kde najdete bezplatné věci. Pokud vás zajímá, která hratelná třída je pro vás nejlepší, podívejte se na našeho průvodce po nejlepších Borderlands 3 Class. Můžete také zjistit nejlepší sestavy Borderlands 3, abyste zajistili, že z každé postavy vytěžíte maximum a jejich výrazné schopnosti.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Borderlands 3 znaky

Vše, co potřebujete vědět o Borderlands 3 hratelné postavy. Dozvíte se o příbězích těchto lovců trezorů, které třídy a schopnosti jsou nejlepší a mnohem více.

Borderlands 3 hratelné postavy

Borderlands 3 hratelné postavy

Obsah

 • Vyberte si svého lovce trezoru
 • O lovcích trezorů
 • Dovednostní stromy
 • Sestavy postav
 • Další lovci trezorů?

Vyberte si svého lovce trezoru

Amara The Siren - Borderlands 3 Character Profile

Amara – Siren

Amara, sebevědomý, schopný výtržník se schopností vyvolávat éterické pěsti, používá své sirénové síly k rozbití svých nepřátel.

FL4K The Beastmaster - Borderlands 3 Character Profile

FL4K – Master Beast

FL4K žije pro lov. Takže proveďte věrná zvířata, která sledují každý příkaz jejich pána. Jejich preferovaná kořist? Nic netušící bandity, ti chudí přísavky

Moze The Gunner - Borderlands 3 Character Profile

Moze – střelec

Když Moze potřebuje zálohu, digistruktuje svůj mech – Iron Bear – pro přísavku další palebné síly.

Zane The Operative - Borderlands 3 Character Profile

Zane – operativní

Specializace na gadgetry Battlefield, Zane je nesmírně zdatný v proklouznutí do boje, vytváří chaos a plíží se zpět, jako by tam nikdy nebyl.

O lovcích trezorů

Borderlands 3 bude obsahovat 4 hratelné postavy při spuštění. Byly uvedeny následující třídy znaků; Voják, siréna, Assassin a Hunter Class. Každý lovec trezorů má své vlastní jedinečné dovednosti a schopnosti. Na rozdíl od předchozích her Borderlands budou mít hrdinové v Borderlands 3 k dispozici tři akční dovednosti. Také jejich dovednostní stromy mají jedinečný zvrat a dávají jim vlastní styl hry.

Potřebujete pomoc s výběrem prvního lovce trezoru, poté se podívejte na můj průvodce Borderlands 3 Borginners nebo můj průvodce na nejlepším sólovém lovce trezoru.

Klouzání

Borderlands 3 byl modernizován a stejně tak má pohybové schopnosti hratelných postav. Nyní budete moci provádět snímky. Takový pohyb můžete provést stisknutím tlačítka Crouch (B na řadiči Xbox), když jste spuštěni. Nyní můžete zaklouznout za obálkou, pokud se zatěžujete, ale můžete jej také použít k proklouznutí nepřátel, kteří jsou za krytem. Během klouzání jste schopni otočit kameru a dostat tyto výstřely brzy na překvapivý útok.

Horolezectví

Další novou herní mechanik je schopnost vylézt na objekty. Pokud vidíte kontejner, můžete skočit a chytit římsu, abyste se vytáhli. Nyní si můžete vzít vysokou půdu Obi-Wan a sestřelit na své nepřátele.

Slam

ButtSlam„Mechanik z Borderlands Pre-Sequel se dostane do Borderlands 3. Zatímco celková hra nemá prostředí s nízkou gravitací z předchozí hry, umožňuje vám provést pozemní libru, když máte dostatek nadmořské výšky. Borderlands 3 má mnohem více designu vertikální úrovně a vaše schopnost vylézt na objekty z tohoto užitečného útoku, který má skok na vaše soupeře.

Interagovat

Hratelná postava občas reaguje na věci, které se dějí ve světě (zdroj). Během dialogových scén bude každý hrdina reagovat na NPC odlišně. Převodovka již něco z toho udělala v Borderlands Pre-Sequel, v Battlebornu se o tom rozšířili a v Borderlands 3 půjdou ještě dále.

Čepice úrovně

Čepice na úrovni postav byl nastaven na LVL50 při spuštění stejně jako předchozí hry ve franšíze. V průběhu životnosti hry však vývojáři softwaru převodovky zvýšili tento limit. Zde najdete více informací o (aktuálním) omezení úrovně v Borderlands 3.

Dovednostní stromy

Každý lovec trendů má 3 dovednostní stromy v základní hře, na které můžete utratit své body dovedností. Každý strom dovedností poskytuje různé dovednosti pro posílení vaší postavy. Existují stromy dovedností, které zvyšují výstup poškození vaší postavy, jiná zvyšuje vaši přežití nebo smíchá hru. Všechny stromy dovedností poskytují možnosti, které mění způsob, jakým můžete hrát nebo využívat své akční dovednosti.

 • Pasivní dovednosti: To zvyšuje schopnosti vaší postavy.
 • Rozšíření: Ty mění způsob, jakým vaše akční dovednost funguje
 • Capstone: Tyto dovednosti koncových úrovní poskytují vaší postavě novou schopnost.

Jak získat 4. dovednost v Borderlands 3

Čtvrtý strom dovedností je součástí pátého DLC Borderlands 3 s názvem The Designer’s Cut.

Dovednosti lovců trezorů

Mám průvodce, který vám říká, jak funguje každý ze stromů dovedností. Pokud se chcete jen podívat na jednotlivé dovednostní stromy každého z lovců trezorů, podívejte se na níže uvedené odkazy.

 • Amarin strom dovedností
 • Strom dovedností FL4K
 • Mozeův strom dovedností
 • Zaneův strom dovedností

Sestavy postav

Software převodovky se opravdu zaměřuje na to, aby pro všechny lovce trezorů sestavily různé životaschopné postavy. Tím, že spekurujete svou postavu se správnými dovednostmi a legendárním zařízením.

Další lovci trezorů?

Při spuštění Borderlands 3 začneme se 4 hranými lovci trezorů. Předchozí dvě hry Borderlands, Borderlands 2 a Pre-Sequel, začaly se stejným počtem hratelných postav, ale nakonec pro každou hru vyšly až na 6 lovců trezorů. Když byl Randy Pitchford dotázán, zda by přidali nové lovce trezorů, nevěděl. Přemýšleli o rozšíření současných přidáním nového stromu dovedností. Předpokládám, že strom dovedností je doprovázen novou akční dovedností. Konec Borderlands Pre-Sequel obsahoval filmové filmy, ke kterému došlo po událostech Borderlands 2. V této sekvenci „Watcher“ zmínil, že přichází válka a že hrdinové by pro tuto nadcházející událost potřebovali hodně lovců trezorů. Bylo by tedy skvělé vidět spoustu nových hratelných postav.

Pro nejnovější aktualizace Borderlands 3 zkontrolujte sekci zpráv.

Borderlands 3

Borderlands 3 je čtvrtý hlavní a šestý celkový vstup do softwaru převodovky Borderlands Herní série. Oznámil to Randy Pitchford, generální ředitel Gearboxu 28. března 2019 a byl vydán 13. září 2019 pro Xbox One, PlayStation 4 a PC v obchodě Epic Games Store. Hra později vydaná pro Google Stadia 17. prosince 2019 a byla vydána ve STEAR pro PC 13. března 2020. [2] Borderlands 3 je postaven na Unreal Engine 4.

Obsah

 • 1 příběh
 • 2 mise
 • 3 třídy znaků
 • 4 nové funkce
  • 4.1 hraní
  • 4.2 Mechanika
  • 4.3 zbraně a kořist
  • 4.4 Kosmetika, přizpůsobení a skladování
  • 13.1 snímky obrazovky
  • 13.2 přívěsy

  Příběh []

  Borderlands 3 se koná přibližně sedm let po událostech Borderlands 2 a šest let po událostech Příběhy z pohraničí. Borderlands 3 Začíná čtyřmi novými lovci trezorů – Amara Siren, Fl4K Beastmaster, Moze The Gunner a Zane, který byl operativním. Připojují se k Lilittovi Crimson Raiders jako noví rekruti, kteří poslali pro vyšetřování dětí kultovního trezoru a jejich záhadných vůdců, dvojčata Calypso, Tyreen a Troy, kteří jsou považováni za držení mapy dlouho ztraceného trezoru. Po obnovení mapy trezoru nastoupí Crimson Raiders a spojenci Sanctuary III Kosmická loď na cestu za Pandorou na jiné planety v celé galaxii, aby si nárokovala trezory, které drží, než si Calypsos může ukrást svou sílu.

  Recenze expertů GameSpot

  20. října 2022

  9. září 2019

  Mise []

  Třídy znaků []

  Borderlands 3 Má čtyři hratelné postavy:

  • Amara – Siren
  • Zane – operativní
  • Moze – Gunner
  • FL4K – Beastmaster

  Nové vlastnosti [ ]

  Hraní []

  • Režimy škálování kořisti a úrovně měřítka:
   • Kooperativní režim (spolupráce): Každý hráč má svou vlastní kořistnou instanci (i.E. Dva hráči mohou kořist stejnou kořist hrudník a získat jiné vybavení). Hladiny postav jsou intuitivně upraveny (zbraně způsobují procento poškození, které se poté aplikuje na nepřítele). To umožňuje hráčům hrát společně bez problémů, jako je kořist zloděj nebo dlouhé zasedání nápovědy vyrovnávání.
   • Konkurenční režim (CooTition): Výchozí režim Borderlands, Borderlands 2 a Borderlands: Pre-Sequel. To je místo, kde všichni v relaci sdílejí stejný kořist a vyšší vyrovnané postavy mají výhodu oproti nižších vyrovnaných znaků proti nepřátelům na vysoké úrovni.
   • Hlady nyní mohou hráč spustit tím, že se do nich pohybuje nebo vklouzne, čímž je nasazuje k explozi.
   • Potřiče potrubí mohou být zničeny, což má za následek, že se objevují obklopené bazény (jako je hořlavý olej). Některé hádanky vyžadují použití foukaných trubek k dokončení obvodů.
   • Obal, jako jsou dřevěné barikády.
   • Vodní útvar může být ovlivněn poškozením elementárním, což způsobí krátkou oblast účinku v okamžiku dopadu. Některé hádanky vyžadují použití poškození šoků k úplným obvodům.
   • Světelné pásné předměty (jako jsou krabice a plechovky odpadků) mohou být zastřeleny nebo by bylo možné uvolnit svůj obsah.

   Mechanika []

   • Vylepšený pohybový systém: Lovci trezorů nyní mohou napínat římsy, které nemohou zcela dosáhnout normálně a přikrčci, aby se rychle dostali za kryt nebo procházeli nízkými otvory.
   • Vylepšené rychlé cestování: Hráči mohou rychle cestovat na jakoukoli rychlou cestovní stanici z nabídky mapy bez použití jedné a mohou také rychle cestovat do jakéhokoli vozidla na mapě přepravené hráčem.
   • Hráči budou vytvořeni na posledním bodě uložení, pokud přestanou z nabídky a pokračují ve hře, odstraňují potřebu ustoupit od začátku mapy.
   • Kromě lovců trezorů, kteří jsou schopni oživit NPC, mohou přátelské NPC oživit lovce trezorů.
   • Hráči v boji za váš život se nyní mohou pohybovat, zatímco jsou oživení, a pohybovat se rychleji, když jsou sestřeleni.
   • Od té doby byly znovu zavedeny pozemní zabouchnutí Pre-následná, což může způsobit, že se nepřátelé potápí nebo ragdoll. Lze je provádět pouze ve výšce.
   • Knockback byl přepracován, s efekty singularity, pozemní libry a výstřely ze silných zbraní, jako jsou brokovnice, které dokážou na okamžik přimět Ragdoll.
   • Akční dovednosti jsou rozšířeny a umožňují postavám vybavit jednu ze tří akčních dovedností v daném okamžiku (s výjimkou Zane, který může vybavit dvě najednou při obětování používání granátů). Akční dovednosti Agmenty (reprezentované ikonou ve tvaru Chevron) lze odemknout a zvolit zdarma ke zvýšení účinnosti dovedností akční dovednost investováním bodů dovedností do přidruženého stromu dovedností.
   • Záření bylo přidáno jako typ elementárního poškození jako náhrada/adaptace prvku strusky v Borderlands 2. Nepřátelé postižení zářením budou v průběhu času poškodit, mohou poškodit ostatní nepřátele a explodovat po smrti. To způsobuje menší poškození brnění, ale o něco více na štíty.
   • Cryo se vrací z Pre-následnáJako elementární účinek, ale “” s upravenými schopnostmi. V průběhu času to již nezpůsobuje škody, ale způsobuje, že nepřátelé, aby při zmrazení způsobili 300% poškození na blízko. To způsobuje menší poškození štítů, ale o něco více na brnění.
   • Výbušné poškození bylo odstraněno jako typ elementárního. Na svém místě je poškození Splash, což zasáhne účinek na zásah. To již neomezuje poškození zbraní založené na výbušnině, jako jsou zbraně z Torgue, a modifikuje způsob, jakým je poškození splash posíleno dovednostmi.
   • Hodnost Guardian byla implementována jako náhrada za pořadí Badass. Poskytují podobné výhody jako badass hodnost, ale s vyšším nárůstem základny, vedle stromu dovedností, který poskytuje přístup k dalším výhodám a kosmetickým odměnám. To lze kdykoli zapínat nebo vypnout.
   • Štěstí, další stat, který zvyšuje šanci najít vzácný kořist, byl implementován. To může být ovlivněno artefakty a hodností strážců spolu s některými jedinečnými předměty.
   • Po sestřelení lovce trezoru se nepřátelé posmívají.
   • Útoky melee velmi pravděpodobně omráčí nepřátele, zejména při prvním zásahu.

   Zbraně a kořist []

   • Existují dva noví výrobci zbraní: COV (který nahrazuje bandity Borderlands 2 a SCAV z Borderlands: Pre-Sequel) a Atlas (návrat z originálu Borderlands).
   • Režimy alternativního ohně na mnoha zbraních, od příloh pod hlavicí k prvkům duálních zbraní a další. Většina z nich je omezena na několik výrobců: Maliwan, Vladof, Dahl, Atlas a Torgue.
    • Výrobci bez režimu alternativního ohně místo toho mají další výhody, jako jsou štíty směřující přední strana, zatímco jsou scoped (Hyperion) a různé moduly pro opětovné načtení (Tediore). To je omezeno na Hyperion, Jakobs, Tediore a COV.

    Kosmetika, přizpůsobení a úložiště []

    • Přizpůsobení bylo vylepšeno – kůži vozidla a hlavy postav a kůži mohou také změnit jejich barvy, aby se dále upravoval vzhled. Krátě postavy hráče na palubě Sanctuary III mohou mít na zdi namontované ohraben spolu s odemykatelnými dekoracemi a zbraně mohou být aplikovány a trinkety, aby je zavěsily.
    • Vozidla byla vylepšena:
     • Nepřátelská pilotovaná vozidla mohou být unesena pro použití v terénu nebo být převezeny do systému Catch-a-Ride, aby bylo naskenováno, aby se odemkli své části a přizpůsobení pro použití na vlastních vozidlech hráče.
     • Možnosti přizpůsobení nového vozidla: Zbraň, posilovače, brnění a typy kol pro každé vozidlo lze nyní změnit tak, aby využívaly různé funkce (například kola vznášející se. Rovněž lze odemknout různé nátěrové úlohy, což může změnit roh vozidla.

     Zbraně []

     Stejně jako v předchozích hrách jsou zbraně generovány s procedurálním algoritmem. Na rozdíl od předchozích splátek franšízy však již neexistuje smíchání částí výrobců. Místo toho má každý výrobce více variant pro každou část daného typu zbraně. Kromě tohoto nového systému mají výrobci další triky spojené s jejich výrobky. Grenáty používají také nový systém dílů, stejně jako štíty, což umožňuje mnohem větší rozmanitost v obou.

     Ozubené kolo [ ]

     Npcs []

     Nepřátelé []

     Zbraně, láska a chapadla: Feeder Wolven • Hunter Wolven • Prime Wolven • Wolven • Wolven Howler
     Pomazaný donucovač • Bruiser • Badass Enforcer • Enforcer • Mauler
     Designer’s Cut: Bandit Revenant
     Designer’s Cut: Blinkrunner
     Designer’s Cut: Scrapper těžký
     Designer’s Cut: Spikehound
     Designer’s Cut: Punkball
     Designer’s Cut: Fusion Sapper
     Designer’s Cut: Šok Jock
     Designer’s Cut: Firemní svaly
     Krvavá sklizeň: Stínění fylactery
     Poručíci
     (Fantastický FusterCluck)
     Majors
     (Fantastický FusterCluck)
     Berserk pacienti
     (Fantastický FusterCluck)
     Seržanti
     (Fantastický FusterCluck)
     Nakladače
     (Moxxi’s Heist &
     Zbraně, láska a chapadla
     A
     Fantastický FusterCluck)

     jiný
     (Moxxiho loupež)
     Borderlands 3
     Borderlands 3
     Cíle
     Příležitost
     Kruhy porážky

     Vozidla []

     • Outrunner
     • Technický
     • Cyklón
     • Jetbeast (Bounty of Blood: Fistful of Redemption)

     Vývoj []

     Na kongresu PAX South 2015 společnost Gearbox uvedla, že hra byla ve vývoji a byla od té doby v roce 2015, kdy společnost najala více vývojářů.

     Na GDC 2017 představil software Gearbox první záběry Borderlands 3 Ve formě demo techniky Unreal Engine 4. Hra bude sportovat vizuální efekty vyššího rozlišení než všechny předchozí položky, protože je první hra nativně přizpůsobená pro konzole osmé generace. Mezi nové přírůstky patří větší dynamické osvětlení, schopné průchody a zředění látkou, stejně jako stíny v reálném čase, které mohou také interagovat s látkou podobným způsobem. Přidán také přepracovaný obrysový motor, který je schopen přizpůsobit menší obrysy kolem vnitřních detailů 3D modelů hry, na rozdíl od předchozích her, které pouze umístily obrysy na vnějších okrajích geometrie hry. A konečně, technologické demo mělo také potvrzenou ženskou postavu, která může hrát velkou roli ve hře, buď jako lovec trezorů, nebo jako důležitý NPC. Její tvář není nikdy zobrazena, protože je viděna pouze ve formě siluety a ze strany, kde její tvář zakrývá velká pauldron. Během prezentace se vývojáři zmínili o postavě s ženskými zájmeny a byli neoblomní ohledně udržení její tváře. Nebyly zobrazeny žádné další záběry hry. Od dubna 2019 nyní víme, že předváděnou postavou byla hratelná postava Moze.

     Na Pax East, 2019, byl vydán oficiální upoutávka na hru s názvem „Maska chaosu“. Přívěs je vybaven animovanou 3D koláž různých postav, nových i známých, aby vypadal jako porcelán. Konec přívěsu přiblíží, aby odhalil, že koláž je ve tvaru psychoovy masky. Následuje tagline „Mayhem se blíží.„S adresou webových stránek Borderlands.

     Den poté, během prezentace převodovky, úplný odhalení přívěsu pro Borderlands 3 byl představen. Předváděl nové postavy, včetně nových lovců trezorů, vracejících se postav, darebného dua, několika nových nepřátel a několika nových návrhů zbraní.

     Speciální vydání []

     • Super Deluxe Edition