Bradavice Legacy Early Access | Jak to získat a britský čas zahájení | Radio Times, Bradavice Legacy Early Access Time a kdy můžete hrát | PCGamesn

Bradavice Legacy časný přístup a kdy můžete hrát

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

Bradavice Legacy Early Access: Jak hrát čas na začátku a britský čas Potvrzení

Měsíce po svém vydání na vybraných platformách je čekání téměř u Potterheads na PS4 a Xbox One! V pátek 5. května vydává Bradavice Legacy na předchozí generaci Sony a Microsoft Consoles a my lidé se starším technologií se nemůžeme dočkat, až konečně prozkoumáme naše oblíbená magická dětská místa.

Získáme však příležitost pro včasný přístup, jako je vydání na počátečních platformách? Když poprvé klesl, bylo pro ty, kteří si koupili limitovanou edici na PS5, Xbox řada X/S a PC, bylo pro ty, kteří si koupili limitovanou edici, na PS5, Xbox řada Xbox, řada XBOX. Bude něco podobného pro vydání PS4 a Xbox One?

Sdílíme vše, co víme o Bradavicích Legacy Early Access (kolem 5. května) níže.

Existuje Bradavice Legacy Early Access pro vydání PS4 a Xbox One?

Bohužel tentokrát Nebude existovat období předčasného přístupu pro Bradavice Legacy na PS4 nebo Xbox One.

Chcete -li citovat oficiální web: „Chcete -li získat všechny ve hře co nejdříve, Bradavicové Legacy Standard a Deluxe Editions for PlayStation4 a Xbox One společně spustí 5. května 2023 bez předčasného přístupu.”

Pokud plánujete hrát na PS4 nebo Xbox One, 5. května!

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Kdy byl čas Bradavice Legacy Early Access začátek poprvé?

Zde ve Velké Británii začaly Bradavice Legacy Early Access pro hráče konzoly příští generace půlnoc GMT Jak hodiny zaškrtly do úterý 7. února.

Takže pokud jste noční sova (nebo prostě tak nadšená, že jste nemohli spát), mohli byste začít hrát o půlnoci na PS5 nebo Xbox Series X/S.

Tato informace byla odhalena na tweetovaném obrázku z oficiální stránky Bradavice Legacy. Níže sdílíme tweet:

Pokud jste plánovali hrát na PC ve Velké Británii, jiný oficiální tweet potvrdil, že Bradavice Legacy Early Access začne pro počítačové hráče na 18:00 GMT na 7. února. Takže budete muset počkat o něco déle, pokud nejste osobou na konzoli příští generace!

Jak získat Bradavice Legacy Early Access

Chcete-li získat předčasný přístup Bradavic na PS5, Xbox Series X/S nebo PC, musíte mít předobjednání buď Bradavic Legacy Deluxe Edition, nebo sběratelskou edici.

Cena Bradavic Legacy Deluxe Edition je 74 GBP.99 Na konzolách – verze PlayStation je na skladě ve hře, zatímco verze Xbox je uvedena na Amazonu – a 59 GBP.99 na PC přes Steam.

Nejnovější nabídky

Kromě prvního přístupu ke samotné hře je Deluxe Edition také:

 • THESTRAL MOUNT
 • Battle aréna Dark Arts
 • Kosmetická sada temných umění

Nyní pro sběratelskou edici – která přichází na očí zalévání 274 GBP.99, výhradně ve hře. Být však upozorněn, v době psaní byla verze PS5 na skladě!

Stejně jako přicházející do velké krabice a zahrnutí všeho, co dostanete s verzí Deluxe, tato drahá verze s těžkým zbožím zahrnuje:

 • Plovoucí starodávná kouzelná hůlka v životní velikosti se základnou knihy
 • Ocelové pouzdro
 • Kelpie Robe

Jen pro zopakování bodu – na PS4 a Xbox One neexistuje žádná možnost včasného přístupu, bez ohledu na verzi, kterou koupíte.

Připraveno na další Bradavice Legacy Intel? Přečtěte si více s níže uvedenými odkazy:

 • Datum vydání Bradavistsů – Vysvětleno spuštěné spuštění
 • Obsazení Bradavic Legacy – Simon Pegg a další
 • Bradavice Legacy House Sorting Kvíz – Vyjměte si test
 • Bradavice Legacy Character Creator – Odhalení přizpůsobení
 • Bradavice Legacy Commons – Tour All Four
 • Kdo je Phineas Nigellus Black? Sirius Ancestor vysvětlil
 • Bradavice Legacy rok – kdy je nastaven?
 • Bradavice Legacy Multiplayer – Je to kooperační?
 • Spínač Bradavic Legacy – vysvětlená ruční verze
 • Bradavice Legacy PC požadavky – specifikace, které potřebujete

Hlad po více hraní? Navštivte náš rozvrh vydání videoher nebo otočte naše rozbočovače pro více herních a technologických zpráv.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

Vyzkoušejte časopis Radio Times ještě dnes a získejte 12 čísel za pouhých 1 GBP s doručením do vašeho domova – Přihlaste se k odběru. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte Podcast Radio Times.

Bradavice Legacy časný přístup a kdy můžete hrát

Naučte se, kdy můžete získat Bradavice Legacy Early Access a stát se čarodějnicí nebo čarodějkem v nadcházející hře na otevřeném světě ve vesmíru Harry Potter.

Bradavice Legacy Early Access - student Ravenclaw z Bradavic sestupujících do jeskyně

Publikováno: 9. února 2023

Chtít získat Bradavice Legacy Early Access a hrát hru před vydáním? Nyní jsme v raném přístupu a je to důležitý čas pro mnoho fanoušků Harryho Pottera. Je to poprvé, co se díky roušku studenta transferu stanete jednou z čarodějnic a čarodějů studujících na Bradavické škole čarodějnictví a čaroděje.

Ale zatímco ty mohl Vždy počkejte, až se datum vydání Bradavic Legacy a přehrajte jej ve stejnou dobu jako většina ostatních lidí, máte možnost místo toho začít hru RPG právě teď. Dostaňte se brzy a začněte se vyrovnat s kolosální školní areály s mapou Bradavic v ruce, odpovězte na otázky v Bradavicových dědických třídicích kloboucích kvízu a dostaňte se dopředu před tím, než se setkávají se všemi novými postavy Bradavic – od studentů po profesory – od studentů po profesory – od studentů po profesory , a dokonce i děsiví darebáci. Jak se tedy právě teď zapojíte? Zde je vše, co potřebujete vědět o Bradavickém dědictví Early Access.

Bradavice Legacy Early Access - čaroděj, který souboj Ashwinder Scout v aréně Dark Arts

Jak získat Bradavice Legacy Early Access

Chcete -li získat Bradavice Legacy Early Access na PC, musíte předobjednat The Bradavice Legacy: Deluxe Edition. To vám dává horu Onyx Hippogriff a šanci skočit do akce brzy. Deluxe Edition je k dispozici jak v obchodě Steam, tak v obchodě Epic Games.

Kromě Early Access, Bradavice Legacy: Deluxe Edition on PC zahrnuje Battle Arena Dark Arts, kosmetická sada Dark Art. Pokud jste již předobjednali standardní vydání, bohužel nebudete mít včasný přístup k Hallowed Halls Bradavským halům, ale alespoň budete moci létat na svém exkluzivním bonusu Onyx Hippogriff Mount Presorder Bonus.

Pokud ještě neučiníte, než si něco zakoupíte, doporučujeme vám zkontrolovat, zda vaše souprava může spustit hru. Můžete také importovat svůj dům a hůlku v Bradavickém dědictví, pokud chcete začít s hlavou na oblékání třídicího klobouku a také několik odměn za propojení vašeho účtu WB. Pokud byste raději zahájili vzdělání od nuly, pak alespoň podívejte se na nejlepší Bradavice Legacy Wand Ollivander nabízí.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.