Bradavice Legacy Gobstone Locations: Kde najdete každý z nich | PC Gamer, Bradavice Legacy Gobstones Locations | Načtení

Bradavice Legacy Gobstones Locations

Druhý Gobstone je na lustru v horní části věže učebny v oblasti přílohy knihovny v oblasti knihovny. Jděte do plamene Floo Bounsam, jděte po schodišti a podívejte se a podívejte se a uvidíte lustr s ním spočívajícím na vrcholu.

Bradavice Legacy Gobstone Locations: Kde najdete každý z nich

Bradavice Legacy Gobstones - Mluvení s profesorem Weasley

Bradavice Legacy Gobstones jsou jedním z mnoha sběratelských předmětů, které můžete najít kolem magické školy, ale v tomto případě je shromažďujete pro studenta prvního ročníku s názvem Zenobia Noke. Poté, co příliš vyhráli, její spolubydlící skryli její gobstony po škole na místech mimo cesty, takže je nemohla dostat zpět.

Zenobie Noke najdete po prvních kouzlech a obraně proti lekcím Dark Arts – stačí hledat quest značky „Gobs of Gobstones“ ve stejné oblasti. S vaším nově naučeným kouzlem ACCIO, popadnutí těchto kamenů je cinch a můžete získat nějaké nové úchyty hůlky pro své potíže. To znamená, že zde jsou všechny Bradavice Legacy Gobstone Locations for Zenobia’s Quest.

Umístění Gobstone: Transfiguration Courtyard

Tento první vzemek je zasazen na vrcholu klenutého kláštera v transfiguračním nádvoří v oblasti astronomie křídla. Vydejte se na plamen Floo Floo Flame Transfiguration a poté se okamžitě podívejte doprava, abyste viděli, že září na vrcholu zakrytého chodníku, kde jsou sovy posazeny.

Umístění Gobstone: Učebna věštění

Druhý Gobstone je na lustru v horní části věže učebny v oblasti přílohy knihovny v oblasti knihovny. Jděte do plamene Floo Bounsam, jděte po schodišti a podívejte se a podívejte se a uvidíte lustr s ním spočívajícím na vrcholu.

Umístění Gobstone: Central Hall krokve

Z opět se z plamene v učebně věštění otočte a zamířte obloukem do oblasti dřevěných krokví nad horní částí centrální haly. Jděte dolů po chodníku a podívejte se doleva, abyste špehovali třetí gobstone spočívající na krokve.

Umístění Gobstone: věž Ravenclaw

Čtvrtý Gobstone se nachází poblíž věže Ravenclaw, v oblasti Velkého schodiště. Vydejte se na plamen Floo Tower Ravenclaw, pak se okamžitě otočte a trochu pojeďte po chodbě. Spočívá na římse u třetího pilíře podél.

Umístění Gobstone: Outer Trophy Room

Pátý Gobstone je na vrcholu oblasti Grand Staircase, v trofejní místnosti. Jděte do plamene Floo Trophy Room a poté běžte přímo krátkou cestou, abyste našli výklenku s brněním a zbraněmi. Tenhle spočívá na pravém bočním sloupu výklenku.

Umístění Gobstone: Vnitřní trofejní místnost

Znovu z plamene trofejního pokoje se otočte a zamířte do samotné trofejní místnosti. Přesuňte se kolem dvou velkých skříní vlevo a potom se podívejte doleva na polici naplněné trofejními poháry, abyste našli šestý Gobstone na nejvyšší úrovni mezi dvěma velkými.

Nyní jednoduše vezměte Gobstones zpět do Zenobie, abyste dokončili úkol a získali tyto hůlky.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

PCGamer

Hej lidi, milovaný maskot Coconut Monkey zde zastupující kolektivní PC Gamer Editorial Team, který společně pracoval na psaní tohoto článku! PC Gamer je globální autoritou pro PC hry – v roce 1993 sestavuje s časopisem a poté v roce 2010 s tímto webem, který v současné době čtete. Máme spisovatele po celé USA, Velké Británii a Austrálii, o kterých si můžete přečíst zde.

Jsem tak rád, že jsem čekal téměř 3 roky na hraní Cyberpunk 2077, ale bojím se skutečnosti, že toto je naše nová normální

Vím, že vám někdo řekl, že je čas hrát na Cyberpunk 2077 pokaždé, když dostane opravu, ale opravdu je čas teď čas

Bradavice Legacy Gobstones Locations

Bradavice Legacy Gobstones Místa: Zenobie je vidět

Když prozkoumáte Bradavice. Ale kde přesně ji může Bradavice Legacy Gobstones Locations být nalezen? Abychom vám ušetřili potíže, když se pokusili je najít, vytáhli jsme pro vás všechna jejich místa.

Tato místa vám pomohou dokončit úkol, který pro vás nastaví, a také vám umožní pracovat na tom, abyste byli schopni vyrovnat se v Bradavicích a zasáhnout Bradavice Legacy Max Level and Level Cap trochu dříve, než kdybyste jí nepomohli. Zjistěte tedy prozkoumání kolem mapy Bradavic.

Bradavice Legacy Gobstone Locations

V Bradavicích je celkem šest míst Gobstone. Jsou na následujících místech, které byly nalezeny během naší recenze Bradavic Legacy:

Gobstone One Transfigurační nádvoří
Gobstone dva Central Hall krokve
Gobstone tři Učebna věštění
Gobstone čtyři Věž Ravenclaw
Gobstone ponor Vnější trofejní místnost
Gobstone Six Vnitřní trofejní místnost

Gobstone One Location – Transfiguration Courtyard

Chcete -li najít polohu zenobie Gobstone v křídle astronomie, vydejte se na velkou sochu draka v oblasti transfigurace a podívejte se na střechu nad chodbou. Vzemek je zastrčený ve střeše.

Bradavice Legacy Gobstones Locations: The Gobstone lze vidět

Gobstone Two Location – Central Hall krokve

Chcete -li najít první ze zenobie v příloze knihovny, vydejte se na spirálové schodiště pomocí Floo Flame Classroom Floo. Odtud se vydejte na malé dřevěné schody, abyste vstoupili na chodník nad halou. Jeden ze zenobie gobstones najdete na krokvech vlevo.

Bradavice Legacy Gobstones Locations: The Gobstone lze vidět

Gobstone Tři umístění – učebna věštění

Chcete -li najít druhou ze zenobie gobstones umístění v příloze knihovny, vraťte se do plamene Floo Scéna a zamířte na podlahu nad Spiral Schodištěm. Když dorazíte na vrchol schodů, žebřík spadne ze stropu. Místo toho se otočte a podívejte se na lustr nad schodištěm, kde najdete konečné umístění Gobstone v příloze knihovny.

Bradavice Legacy Gobstones Locations: The Gobstone lze vidět

Gobstone Four Location – Ravenclaw Tower

Chcete -li najít první ze zenobie v Gobstones ve velkém schodišti. Dále, když se podíváte dolů chodbou zdobenou modrými sloupy, uvidíte v jednom z sloupů skrytý Gobstone skrytý.

Bradavice Legacy Gobstones Locations: The Gobstone lze vidět

Gobstone Five Location – Outer Trophy Room

Druhá a třetina gobstonů zenobie ve velkém schodišti se nachází v blízkosti sebe v trofejní místnosti. Začněte cestováním do plamene Trophy Room, kde najdete chodbu osídlenou oblek z brnění. Místo Gobstone najdete téměř okamžitě při pohledu na dřevo kolem jednoho z velkých oken v této chodbě.

Bradavice Legacy Gobstones Locations: The Gobstone lze vidět

Gobstone Six Location – Vnitřní trofejní místnost

Poslední Gobstone se nachází v samotné trofejní místnosti, na jedné z polic. Trophy místnost je přeplněná řadou různých trofejí, cen a displejů skříně, takže je snadné minout Gobstone Zenobia.

Bradavice Legacy Gobstones Locations: The Gobstone lze vidět

Se všemi Gobstones se můžete vrátit do Zenobie a dokončit úkol získat nějaké odměny.

To pokrývá umístění Bradavic Legacy Gobstones. Pro více průvodců na Bradavicích Legacy Side Quests a další, podívejte se na náš úplný a kompletní Bradavice Legacy průchod. Určitě budete chtít pracovat na jednom z našich Bradavických dědictví, které se nejprve nejprve staví.

Bradavice Legacy během jeho vývoje přineslo značnou kritiku, hlavně kvůli skutečnosti, že tvůrce série Harry Potter, J.K. Rowlingová, v posledních letech učinila řadu transfobických poznámek o sociálních médiích.

Zatímco lavina potvrdila, že J.K. Rowling není „přímo zapojený“ do vývoje Bradavic Legacy, pracuje s „jejím týmem“ a Portkey Games, Warner Bros. Štítek věnovaný spuštění nových zkušeností inspirovaných j.K. Rowlingovy původní příběhy. V současné době není jasné, zda z prodeje hry vydělá jakékoli licenční poplatky, ale je pravděpodobné, že je založena na jejím původním těle práce.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o transgenderových právech nebo půjčit svou podporu, doporučujeme vám, abyste si prohlédli Národní středisko pro rovnost transgenderu v USA a mořských panenách ve Velké Británii.

Více z načtení

Rory Norrisová, když nehraje Honkai Star Rail, Destiny nebo jakýkoli jiný looter-shooter, o nich píše Rory. Ve skutečnosti, když hrál Bungie’s Looter-Shooter od začátku, je to jedna z jeho nejhranějších her všech dob, s tisícemi hodin potopeným do jeho bohatého vesmíru. Jeho láska ke všem věcem kořist, RPG a pátrání ho vedly k zahájení kariéry novináře na volné noze, než se stal spisovatelem průvodců na plný úvazek pro načtení. Od té doby napsal stovky průvodců pokrývajících vše od svých starých oblíbených po nové tituly, jako jsou FC 24 a Assassin’s Creed Mirage. Existuje také vysoká šance, že využívá svůj titul v historii k vytvoření divokého spojení se skutečnou historií ve hrách, které milujeme na PS5, Xbox a Nintendo Switch. Je fascinován spojením mezi studenou válkou a vývojem prvních „skutečných“ videoher a způsobem, jakým naše zkušenosti utvářejí herní průmysl a jak s ním interagujeme. V současné době ztratil prozkoumání vesmíru ve Starfieldu a činil tvrdá rozhodnutí v Baldurově bráně 3, zatímco čekal na Call of Duty MW3 airdrop do našich rukou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.