Bradavice Legacy: Jak odemknout dveře a truhly – GameSpot, Jak získat alohomora a otevřené zamčené dveře v Bradavicích Legacy – Dexerto

Jak získat alohomora a otevřené zamčené dveře v Bradavickém dědictví

Gladwin Moon vás bude kontaktovat s sovou a požádat vás, abyste se v noci vplížili do omezené oblasti hradu, abyste shromáždili dvě sochy demiguise Moon. Poté vám bude uděleno kouzlo Alohomora, které vám poskytne přístup ke všem zamčeným dveřím úrovně 1 v Bradavicích Legacy.

Bradavice Legacy: Jak odemknout dveře a truhly

Zde je způsob, jak otevřít uzamčené dveře a truhly, abyste získali více odměn.

7. února 2023 ve 16:08 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Během svých dobrodružství v dědictví Bradař se setkáte s uzamčenými dveřmi, které nemůžete vstoupit a zamčené truhly, které nemůžete otevřít. Ačkoli tyto dveře mohou být nepřístupné, nebudou vždy. Častěji než ne, stojí za to váš čas a úsilí odemknout tyto dveře a truhly, protože všechny obsahují kořist, kterou lze použít ve hře. Zde je vše, co budete muset vědět o otevření zamčených dveří a hrudníků v Bradavickém dědictví

Kdy mohu otevřít uzamčené dveře?

Chcete -li otevřít zamčené dveře, budete muset nejprve hrát trochu hlavního příběhu. Konkrétně budete muset hrát zhruba prvních 20 hlavních úkolů. Když jste schopni hrát Měsící nářek správce úkol, budete odměněni Alohomora (Lockpicking) kouzlo. To vám poskytne možnost odemknout dveře úrovně 1 a truhly.

Jak otevřít uzamčené dveře vyšší úrovně

Když se poprvé naučíte alohomora, budete si moci vybrat pouze zámky úrovně 1. Pokud chcete otevřít zámky úrovně 2 a 3, musíte najít až 30 soch demiguise po celém světě herního světa. Tím se zvýší vaše kouzlo, což vám umožní odemknout dveře vyšší úrovně.

Jak otevřít uzamčené dveře

Jakmile úkol dokončíte, budete moci otevřít všechny zamčené dveře, s nimiž se setkáte. Chcete-li otevřít zamčené dveře, musíte se k nim nejprve přiblížit a zahájit mini-hru. Nyní, když jste na obrazovce Lockpicking, budete muset nejprve vyrovnat červenou jiskru. Budete vědět, že je to správně zarovnáno, když se začne točit. Poté, udělejte to samé, ale s zelenou jiskrou.

Odemknout dveře, vy

To může zahrnovat, abyste je zpočátku přesunuli, ale budete vědět, že jsou ve správném slotu, když se začnou točit sami. Jakmile se oba začnou otáčet, držte tuto pozici se svými dvěma analogovými tyčinkami na několik sekund a dveře se otevřou.

Bradavice Legacy vyvíjí společnost Avanche Software, dceřinou společností Warner Bros. Interaktivní zábava. Hra byla zapletena do kontroverze kvůli transfobobním poznámkám autora Harryho Pottera JK Rowlinga. Přestože není osobně zapojena do jeho vývoje, má profitovat z jeho úspěchu. Další informace, přečtěte si náš hloubkový článek o tom, jak komentáře Rowlingové ovlivnily trans-komunitu. V tomto článku také najdete odkazy na transformační tvůrce, které můžete podpořit, a také na charitativní organizace, kterým můžete darovat.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Jak získat alohomora a otevřené zamčené dveře v Bradavickém dědictví

Bradavice Legacy Jak odemknout dveře

A laviny software/Warner Bros. Hry

Jsou zamčené dveře, které se objevují všude, kam jdete do dědictví Bradavic a prostě nevíte, jak je otevřít? V tomto průvodci Bradavicemi se nebojte o to, že vás naučíme, jak získat kouzlo alohomora a použijte je k jejich otevření.

Během svého času s Bradavicemi Legacy jste povinni narazit na spoustu zamčených dveří, které vás připravují o přístup do oblastí a dobrot.

Stejně jako uklidňující truhly, hádanky a obrazy prázdných rámů, může to nechat mnoho studentů zmatených a zklamaných, že nemohou odhalit všechna tajemství skrytá z dohledu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Naštěstí se otevírání těchto zamčených dveří v dědictví Bradavic je velmi snadné, jakmile se naučíte správné kouzlo. Bohužel není možné v rané hře dostat ruce na kouzlo.

Tady je to, jak se můžete naučit alohomora a otevřít každé zamčené dveře v Bradavickém dědictví.

Obsah

  • Jak získat alohomoru v Bradavickém dědictví
  • Jak otevřít uzamčené dveře v dědictví Bradavic
  • Jak vyrovnat alohomoru v Bradavickém dědictví

Jak získat alohomoru v Bradavickém dědictví

Bradavice Legacy zamčené dveře

Jedinečný výstroj a užitečné odměny najdete za zamčenými dveřmi v Bradavickém dědictví.

Chcete -li odemknout dveře v dědictví Bradavic, musíte se naučit Kouzlo alohomora. To je získáno prostřednictvím Vyhledávání „Karetarova lunárního nářku“ To se stane k dispozici, jakmile postoupíte dostatečně hlavním příběhem, asi 8 hodin v.

Článek pokračuje po reklamě

Gladwin Moon vás bude kontaktovat s sovou a požádat vás, abyste se v noci vplížili do omezené oblasti hradu, abyste shromáždili dvě sochy demiguise Moon. Poté vám bude uděleno kouzlo Alohomora, které vám poskytne přístup ke všem zamčeným dveřím úrovně 1 v Bradavicích Legacy.

Článek pokračuje po reklamě

Pamatujte, že dokončení úkolu vám poskytuje přístup pouze k Alohomoře úrovni 1, takže jej budete muset upgradovat, abyste odemkli zámky vyšší úrovně. Půjdeme na to, jak můžete upgradovat alohomora níže.

Článek pokračuje po reklamě

Jak otevřít uzamčené dveře v dědictví Bradavic

Bradavice Legacy Lockpick

Mini-hra Lockpick je v Bradavickém dědictví velmi jednoduchá.

Otevření zamčené dveře v Bradavicích dědictví vyžaduje, abyste dokončili mini-hru Lockpick, která vypadá na první pohled komplikovaně, ale ve skutečnosti je to velmi jednoduché.

Cílem je přimět obě rychlostní stupeň, aby se točila současně, takže se nejprve zaměřte na vnější prsten a najděte správné umístění pomalým pohybem zámku, dokud se nezačne pohybovat. Poté se přesuňte na vnitřní zařízení a sledujte stejný proces.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Jakmile jste našli obě sladká místa, zkombinujte je dohromady a zámek se otevře, což vám umožní přístup k tajemstvím a odměnám skrytým za zamčenými dveřmi v Bradavickém dědictví.

Článek pokračuje po reklamě

Jak vyrovnat alohomoru v Bradavickém dědictví

Bradavice Legacy zamčené dveře

Přináší Gladwin více demiguise měsíců vám umožní upgradovat alohomoru.

Otevření zamčené dveře vyšší úrovně v dědictví Bradavic bude vyžadováno, abyste upgradovali Alohomora. Toho lze provést přinesením Gladwin Moon jakékoli sochy demiGuise Moon, které najdete po celém otevřeném světě a hradu.

Stojí za zmínku, že můžete Sbírejte pouze sochy demiguise měsíce v noci, Pokud jste na lovu pro sběratelské předměty, nezapomeňte tedy pravidelně přepínat čas pomocí nabídky mapy.

Můžete si prohlédnout, kolik soch DemiGuise Moon potřebujete, abyste přinesli Gladwin Moon pro upgrady níže:

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

  • Alohomora Level 1 – Dokončete úkol „The Caretaker’s Lunar Lament“
  • Alohomora Level 2 – Dejte Gladwin Moon Sedm demiguise měsíců celkem
  • Alohomora Level 3 – Dej Gladwin Moon Třináct demiguise měsíců celkem

S tolika odměnami skrytými za zamčenými dveřmi v Bradavičích dědictvích se vyplatí co nejdříve upgradovat Alohomoru.

Používání Revelio často při zkoumání mapy v noci je skvělý způsob, jak efektivně lokalizovat demiguise měsíce.

Další obsah obklopující RPG Action-Adventure naleznete na následujících stránkách: