Bradavice Legacy – Jak používat průvodce světového třídění Hat Kvíz Výsledky – Gamespot, Bradavice Legacy třídění kvízu: Jak vybrat domy – Polygon

Jak si vybrat domy v kvízu dědictví Bradavic

Pokud jde o oblečení, vaše šaty a oblečení představí barvy vašeho domu a odznaky. Pokud chcete nosit oblečení konkrétní barvy, jako je červená, modrá, žlutá nebo zelená, vezměte si to při výběru domu.

Bradavice Legacy – Jak používat výsledky kvízu s čarodějním světovým tříděním

Můžete použít online verzi kvízu třídění klobouků ve hře, pokud nejprve propojíte několik účtů.

7. února 2023 v 10:41 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Na začátku vaší čarodějnické cesty v Bradavickém dědictví vám bude představen třídící klobouk v Bradavicích, který určuje, do kterého domu budete umístěni. Ve hře se třídící klobouk klade velmi omezené otázky a nakonec vám umožní vybrat, do kterého domu je třeba umístit. Avšak pro fanoušky, kteří chtějí být umístěni do domu a mít hůlku na základě jejich osobnosti, můžete propojit svůj účet WB Games s čarodějním světovým účtem, aby váš dům a hůlka určila oficiálním kvízem. To bude vyžadovat, abyste se dostali předem, tady je jak.

Jak používat oficiální čarodějský světový třídicí klobouk v Bradavickém dědictví

Pokud chcete, budete mít možnost vybrat jiný dům ve hře

Nejprve budete muset jít na webové stránky Wizarding World a vytvořit si účet Legacy. Jakmile se přihlásíte nebo vytvoříte účet, budete chtít vybrat Třídění kvízu domu. Zde odpovíte řadě otázek, které mají určit, jaký druh člověka jste a do kterého domu nejlépe patříte. Až budete mít svůj výsledek, budete chtít přejít na objevování vašeho hůlky kvízu. K dispozici je také kvíz Patronus, ale to se nepřenáší do dědictví Bradavic, jako je třídicí dům a objevte své hůlky kvízy.

Kvíz hůlky je podobný třídicímu domu a žádá o několik fyzických atributů, než se ptáte, jako je, jakou osobnost se nejvíce hrdí, nebo pokud byste šli do oceánu, hradu nebo lesa, pokud jste měli možnost. Jakmile dokončíte krátký kvíz, budete pro vás vybrán hůlka.

Nyní se budete chtít vrátit na stejnou vstupní stránku na webu, kde vás nyní vyzve k připojení vašeho účtu Wizarding World k vašemu účtu WB Games. Klikněte na odkaz a postupujte podle pokynů, Pokud nemáte účet WB Games, budete muset vytvořit jeden. V rámci vašeho profilu najdete sekci pro propojení účtů-je to na účtu.WBGames.com/propojené účty, pokud se snažíte najít. Na samém dolní části seznamu můžete potvrdit odkaz mezi účtem WB Games a Wizarding World Account. Dále budete muset propojit svůj účet WB Games s jakoukoli platformou, kterou plánujete hrát hru, Xbox, PlayStation nebo Steam.

A konečně, když začnete hrát dědictví Bradavic, budete buď vyzváni k přihlášení do vašeho účtu WB Games, nebo ji hra automaticky rozpozná. Poté, až dosáhnete třídicího klobouku, bude stále položit stejné několik otázek, jaké normálně dělá, ale konečným výsledkem bude jakýkoli dům, který máte na svůj kvíz. Pokud chcete, si v tomto bodě hry můžete vybrat jiný dům. Stejný výsledek nastane, když půjdete vybrat hůlku ve hře.

Bradavice Legacy vyvíjí společnost Avanche Software, dceřinou společností Warner Bros. Interaktivní zábava. Hra byla zapletena do kontroverze kvůli transfobobním poznámkám autora Harryho Pottera JK Rowlinga. Přestože není osobně zapojena do jeho vývoje, má profitovat z jeho úspěchu. Další informace, přečtěte si náš hloubkový článek o tom, jak komentáře Rowlingové ovlivnily trans-komunitu. V tomto článku také najdete odkazy na transformační tvůrce, které můžete podpořit, a také na charitativní organizace, kterým můžete darovat.

Jak si vybrat domy v kvízu dědictví Bradavic

Student sedí před okny z vitráže s dámou, která umístí průměrně vypadající klobouk na jejich hlavu v Bradavicích

Johnny Yu (on/ho) je spisovatel průvodců v Polygonu. Psal o hrách jako The Legend of Zelda: Slzy království, Diablo 4, a Emblem Fire Emblem.

Stejně jako v knihách a filmech Harryho Pottera můžete, můžete Vyberte si svůj dům v Bradavice Legacy přes a Třídění klobouku kvíz.

Pro nezasvěcené jsou čtyři domy Bradavic Gryffindor, Zmijozel, Ravenclaw a Hufflepuff. Nebelvíři jsou stateční a odvážní, zmijozeliny jsou mazané a ambiciózní, havarenclaws jsou výstřední a inteligentní a hufflepuffs jsou důvěryhodné a pracovité.

Nicméně, stejně jako postavy série, váš dům vás nedefinuje. Například Hermiona Grangerová je považována za jeden z nejinteligentnějších studentů v Bradavicích, přesto je to šroubová a ne Ravenclaw.

Pochopením jak Bradavice LegacyTřídění kvízu funguje – nebo pomocí funkce odkazu na účet před hraním – můžete skončit v domě podle vašeho výběru.

Aktualizace (Feb. 9): Přidali jsme krátkou část o rozdílech v liniích úkolů mezi domy.

Jak funguje třídění domů v Bradavicích

Brzy po zahájení hry dorazíte na Bradavice právě včas pro Třídění Obřad. Existují dva různé způsoby, jak můžete být tříděni do svého domu.

Můžete si vzít velmi krátký kvíz ve hře, nebo můžete propojit svůj fanoušek Fan Harry Potter a WB Games účtuje více osobního domu. Kterákoli metoda se rozhodnete použít, Můžete ovlivnit rozhodnutí třídění klobouku.

Jakmile dorazíte na slavnostní třídění po tutoriálu, sedíte na přední straně Velké haly a profesor Weasley umístí třídící klobouk na hlavu.

Odtud dostanete dvě výzvy, kde se musíte rozhodnout.

„Nemůžu se dočkat, až začnu třídy“ nebo „Nemůžu se dočkat, až prozkoumám“ rozdíl v otázce kvízu

Jít do třídy nebo prozkoumat pozemky? Student s jizvou a napůl oválnými brýlemi s obrovským kloboukem na hlavě

Nejprve, třídicí klobouk říká: „Přijdete sem s preferencemi a předsudky – určitá očekávání.“

  • “Nemůžu se dočkat.”.“
  • “Nemůžu se dočkat, až prozkoumám.”.“

Vaše odpověď zde vůbec neovlivní výběr vašeho domu, Neváhejte si vybrat jednu z možností.

Jak získat v Bradavicích dědictví gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff nebo Zmijozel

Odvážná ambice věrnosti zvědavosti Jedná se o čtyři charakteristiky, které vytvářejí konečný průvodce. Student s brýlemi a obočím štěrbin s kloboukem na hlavě

Dále třídicí klobouk říká: „Hmm. Zajímalo by mě. Hmm. Něco ve vás detekuji. Určitý pocit – hmm – co to je?“

Tato otázka je pouze otázka, která ovlivní, do kterého domu jste seřadili. Fanoušci seriálu již možná vědí, která možnost povede k tomu, který dům, ale výsledný dům jsme umístili do závorků jen pro případ:

Pokud nejste spokojeni s domem, do kterého jste byli roztroušeni, můžete si vybrat jakýkoli dům, který se chcete připojit.

Všimněte si, že pokud jste své účty propojili, nedostanete tuto volbu, protože již uděláte kvíz. Místo toho vám dostanete pouze otázku „Start Class“/„Explore“, která nemá žádný vliv na výsledek třídění domu.

Můžete změnit svůj dům v dědictví Bradavice?

Pokud nejste spokojeni s domem, do kterého jste byli vyřešeni, na základě kvízu, máte dány Ještě jedna šance na výběr domu, který se vám líbí. Toto rozhodnutí je finále, Před pokračováním se tedy ujistěte, že jste s tím spokojeni!

To je stejné s hůlkou, jakmile dosáhnete tohoto bodu v příběhu později.

Difekce a omezení domu v dědictví Bradavic

Dům, do kterého jste seřadili, změní některé věci Bradavice Legacy, ale nezmění to zastřešující příběh. Váš dům Bradavic určí následující:

  • společenská místnost
  • Oděvní kosmetika
  • řádek hledání

Společenská místnost

Nestrávíte moc času ve společenské místnosti vašeho domu, ale pokud to faktoruje do vašeho rozhodnutí, můžete vidět, jak vypadá každá společenská místnost ve seznamu videoministů níže, s laskavým svolením oficiálního Bradavice Legacy Kanál YouTube:

Oděvní kosmetika

Pokud jde o oblečení, vaše šaty a oblečení představí barvy vašeho domu a odznaky. Pokud chcete nosit oblečení konkrétní barvy, jako je červená, modrá, žlutá nebo zelená, vezměte si to při výběru domu.

Existuje také spousta možností oblečení Bradavice Legacy které se vůbec nestaví, takže se můžete vždy rozhodnout nosit něco jiného.

Řádek hledání

Zastřešující příběh pro Bradavice dědictví bude stejný bez ohledu na to, který dům si vyberete, ale vaše cesta k cílové čáře může být jiná. Například Hlavní příběhový úkol po „Trials of Merlin“ se bude lišit pro každý dům, ale Po dokončení obdrží každý quest „Jackdaw’s Rest“. Zde je to, co získáte v závislosti na tom, jaký dům si vyberete:

  • Nebelvíři obdrží “Hon na chybějící stránky,”Kde potkáte téměř bez hlavy Nicka.”.
  • Hufflepuffs obdrží “Vězeň Lásky,„Kam se vydáte do Azkabanu a potkáte předky určité postavy.
  • Ravenclaws obdrží “Ollivanders Heirloom,„Kde pomůžete Ollivanderovi při zotavení dlouho ztracené hůlky.
  • Zmijozeliny obdrží “Poslední naděje,“Kde pomůžete domácímu elfovi obnovit některé chybějící stránky knih.

Počáteční umístění pro vedlejší úkol „Duch naší lásky“ se také změní v závislosti na vašem domě Bradavic. Najděte mapu kolem konečného umístění příslušného úkolu zahájit boční úkol.

Váš dům neovlivní vaše vztahy, hratelnost nebo celkový příběh. Pokud vás výše uvedená omezení neobtěžují, neváhejte si vybrat jakýkoli dům.

Jakmile půjdete, možná budete mít zájem najít svou první hůlku a koště Bradavice LegacyArithmancy Door hádanky a oční truhly.

Při mnoha příležitostech v posledních letech tvůrce miliardáře a Harryho Pottera J j.K. Rowling zaujal veřejné postoje proti inkluzivním transgenderovým zákonům a trans-právům a napsal fikci, kterou organizace LGBTQ+ odsoudily za použití škodlivých anti-trans-tropů. Zločiny z nenávisti, stejně jako právní předpisy, které popírají práva trans -lidí, se v U u rozšířily.K. od roku 2019 a nedávno také ve Spojených státech.

Podle FAQ od Bradavice Legacy Vydavatel Warner Bros. Interaktivní – mateřská společnost společnosti Avalanche Software, vývojář hry – Rowling „není přímo zapojen“ do vytvoření vytváření Bradavice Legacy. Bez ohledu na to bude tržby a rozšířená pozornost generovaná videohrou AAA prospěch, a to vedlo některé fanoušky k tomu, aby se rozhodli nekupovat hru. Pro podrobnější vysvětlení letní kontroverze vedoucí k Bradavice LegacyVydání, přečtěte si rozklad Polygonu.