Bradavice Legacy: Jak se dostat do kanceláře ředitele – Easy Guide, kdo je ředitelem v Bradavicích Legacy?

Kdo je ředitelem v Bradavickém dědictví

Jedním z prominentních lidí, s nimiž se setkáte, když prozkoumáte haly magické školy, je samotný ředitel. Kvůli významu této postavy lidé přirozeně chtějí vědět více o tom, kdo je tato postava. Jako vždy jsme tu, abychom poskytli všechny informace, které potřebujete k odpovědi na jakékoli dotazy, které můžete mít.

Bradavice Legacy: Jak se dostat do kanceláře ředitele – snadný průvodce

Ať už hrajete Warner Bros. Největší hit Games, „Bradavice Legacy“, pro hraní, nostalgie, věci, které si jen všimnou dospělých, nebo přizpůsobitelnost samotné hry (stačí se podívat na osobní místnost pro požadavky režiséra), existuje spousta věcí, které můžete udělat a neštěstí zvládnout. Pro studenty, kteří nejsou k ničemu-nebo alespoň připraveni na kolo shenaniganů-existuje jedna oblast, která je konkrétně mimo limity: kancelář ředitele. Nyní je Phineas Nigellus Black možná nejméně populárním ředitelem všech dob a je obviňován za hru, která neumožňuje famfrpálu (jedna z mnoha věcí, které zůstaly na podlaze řezací místnosti). Je pochopitelné, proč by student mohl vzít Umbrage (nebo možná, Umbridge) u Cankeancesly ředitele a chce se proniknout do své osobní kanceláře.

Pro nejpracovanější čarodějnice a čaroděje, kteří chtějí plně prozkoumat Bradavice nebo se prostě chtějí pokusit pohnout věci na stole ředitele Blacka, je to, jak se snadno dostat do kanceláře ředitele.

Kancelář ředitele je na vrcholu Tippy

Prvním krokem k přístupu do kanceláře je nyní vědět, kde to je: na samém vrcholu velkého schodiště, přes trofejní místnost, kolem zamčených dveří a pak nahoru další po schodech. Kancelář ředitele je tam hlídaná chrlikem vlevo. Bohužel, pokud studenti nemají heslo, gargoyle je jednoduše nenechá do kanceláře. Pokud se však chtějí do kanceláře před bočním dotazem polyjuice polyjuice polyjuice polyjuice, existují způsoby, jak se kolem otravného chrliče chtějí dostat do kanceláře.

Místo toho mohou hráči dokončit muže za Moons Quest, vyrovnat svou alohomoru na Alohomora 3 a pak létat na balkón kanceláře zasazený na jedné z Bradavských věží. Studenti pak musí používat kouzlo Lockpicking na vnějších dveřích a Presto! Budou mít přístup do horních patrů kanceláře ředitele.

Kdo je ředitelem v Bradavickém dědictví?

Kdo je ředitelem v Bradavickém dědictví?

Obsazení postav v Bradavicích obsahuje některá neznámá jména kvůli časové ose, ve které je hra nastavena. Ve hře je však také několik významných postav, s nimiž budou fanoušci série Harry Potter jistě obeznámeni.

Jedním z prominentních lidí, s nimiž se setkáte, když prozkoumáte haly magické školy, je samotný ředitel. Kvůli významu této postavy lidé přirozeně chtějí vědět více o tom, kdo je tato postava. Jako vždy jsme tu, abychom poskytli všechny informace, které potřebujete k odpovědi na jakékoli dotazy, které můžete mít.

Jak se jmenuje ředitel v dědictví Bradavic?

Ředitelka v Bradavicích dědictví není nikdo jiný než notoricky známý Phineas Nigellus Black, často známý jako nejméně oblíbený ředitel v historii magické školy. Pozice mu bylo dáno ministerstvem magie, kterou přijal pouze kvůli prestiži, která přišla s rolí.

Přestože Nigellus Black byl během svých prvních dnů členem Zmijozelu, ti ve svém vlastním domě ho stále často nelíbili, protože neměl zájem jednat jako vzor pro studenty školy.

Kdo je Phineas Nigellus Black?

Phineas Nigellus Black byl ředitelem Bradavic v koncem 18. století a je také známý jako pradědeček SIRIUS Black. Stejně jako jakýkoli jiný elitářský, čistokrevný čaroděj, Nigellus Black často umístil hodnotu do krve čarodějnice nebo čarodějnice než jejich zásluhy. Měl však své okamžiky v sérii Harry Potter, protože tam bylo několik případů, kdy pomáhal hlavním protagonistům několik tvrdých míst.