Bradavice Legacy – Jak vyšplhat na cimbuří ve vysokém udržení, jak vyšplhat na cimbuře v Bradavických dědictvích | Gamesradar

Jak vyšplhat na cimbuří v dědictví Bradavic pro misi s vysokým udržením

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Bradavice Legacy – Jak vylézt na cimbuří v High Keep Quest

Bradavice Legacy - Jak vylézt na cimbuří v High Keep Quest

Mission s vysokou Keep vidí, že se připojíte k Natty na hradu Falbarton, severovýchodně od Bracmeade. Máte za úkol vyšplhat se na hradní cimbuří, abyste lovili dopis zásadní pro rozmotání Harlow a Rookwood’s Shady Business. Dost snadné, s výjimkou matoucí hádanky zahrnující hlavní brány hradu, díky čemuž je poněkud náročné stoupat na cimbuří v Bradavicích.

V této příručce přesně vysvětlíme, jak vyřešit hádanku a zmenšit měřítko v našem průvodci krok za krokem.

Jak vyšplhat na cimbuře – Průvodce krok za krokem

Vyšplháme se postavy v Battlements v Bradavickém dědictví

Projděte se směrem k bráně a vezměte si přímo v mezeře v krátké zdi. Sledujte cestu k dřevěnému lešení, můžete vylézt a dosáhnout díry na hradu Ramparts. Jděte doleva a uvidíte uzavřenou bránu. Obsazení DePulso na turbínu vlevo otevřete bránu.

Accio kouzlo obsazení znaků na turbíně

Popadněte bednu pomocí ACCIO a přesuňte ji ke zdi těsně před tím, kde jste vyšplhali před chvílí. Použijte magii Wingardium Leviosa pomocí kouzla Levioso na bedny, abyste se vznášeli ve vzduchu a stoupali nahoru.

Obsazení charakteru Levioso na bedny v Bradavicích

Vezměte dveře po levé straně a sledujte cestu doprava, dokud neuvidíte zvýrazněnou rozbitou zeď. Vrhněte kouzlo poškození, jako je Confringo, aby to zničilo a odhalilo procházení vedoucí k další bedně, kterou odtud nemůžete přesunout. Sledujte dřevěný chodník vlevo kolem věže, dokud nenajdete rozbité okno. Vrhajte Accio přes okno, abyste přesunuli bednu a vyčistili cestu.

Krabička pro pohyb postavy v Bradavicích dědictví

Ustoupit a projít procházením prostoru do místnosti. Uvnitř najdete mechanismus pro otevření brány. Obsazení DePulso na turbínu vlevo.

Otevření charakteru Hlavní brány v Bradavicích dědictví

Když je brána plně zvednuta, vrhněte Accio na kladku nad mechanismem brány, aby ji udržel otevřený – je to docela vysoko, takže se ujistěte, že se podíváte nahoru, nebo vám bude chybět.

Obsazení charakteru na kladku k otevření hlavní brány v Bradavicích dědictví

Natty se k vám připojí. Po zkratce cutscene vydejte se nahoru před vámi a nahoru další římsa. Před vámi je bedna ve dveřích. Použijte DePulso a zatlačte jej dopředu do díry v podlaze. Jděte přímo dolů po schodech a poté použijte Accio k přesunutí bedny mezi rozbitými schody a římsem. Jděte tam, kde schody končí a použijte Levioso na bedny. Hop přes výše uvedenou římsu.

Postava stoupá na římsu

Odtud je cesta ke střeše přímá a kromě několika zamčených dveří by se neměla ukázat příliš obtížná.

Kde jsou cimbuře v dědictví Bradavic?

Skrytí se nachází na hradě Falbarton, severovýchodně od Bradlíků. Během The High Keep Quest narazíte na cimbuří, kde jste pověřeni pomoci Nattymu na inkriminujícím dopise zásadního pro její úsilí o zbavení se Harlow a Rookwood.

Jak otevíráte hlavní bránu v The High Keep Quest v Bradavickém dědictví?

Chcete -li otevřít hlavní bránu během úkolu High Keep v Bradavice Legacy, několikrát odveďte DePulso na turbínu doleva od brány, abyste ji plně zvedli. Poté, okamžitě vrhněte Accio na kladku nad bránou, abyste ji udrželi otevřené (je to docela vysoko, takže se ujistěte, že kameru posunete nahoru nebo vám bude chybět) a nechte Natty projít a připojit se k vám.

Můžete použít koštěti k létání po cimbuřích?

Bohužel létání na koštěti není k dispozici. Budete muset vyřešit hádanku a vyšplhat se. Tento praktický průvodce jistě pomůže!

Jak vyšplhat na cimbuří v dědictví Bradavic pro misi s vysokým udržením

Jak vyšplhat na cimbuří v dědictví Bradavic

Budete stoupat na nevásty v Bradavickém dědictví pro misi s vysokou zdí. To je, pokud dokážete zjistit, jak je to jedna z těch sekcí, kde se můžete uvíznout bez dobrého důvodu, z velké části z smůly a nejasného směru. Dostal jsem se na to neuvěřitelně, protože to necítilo nic, co jsem zkusil fungovat. Mělo by to však být a je snadné. Nakonec.

Mise High Wall vás vidí, že se setkáte s Natty na hradu Falbarton na východ od Brademea. Jednou z prvních částí úkolu je vyšplhat na cimbuří. Skošná část přichází, když se dostanete na zeď, která je vysoko na stoupání a nemůžete použít koště. Místo toho budete muset použít krabici a trochu Leviosa Magic. Za předpokladu, že pozice a fyzika vám umožní.

Když čelíte zdánlivě nepřekonatelné zdi, otočte se doleva a uvidíte portcullis s krabicí za ní a otočením doleva. Použijte DePulso na přepínači a PortCullis se otevře otevřen a pak můžete použít Accio k popadnutí krabice.

Jakmile je krabička volná, vezměte ji a umístěte ji pod vysokou zeď. Použijte Wingardium Leviosa, abyste ji zvedli a poté na něj vyšplhali. Teď pro mě to nefungovalo okamžitě – takže můžete také stát na krabici a pak pomocí Leviosy zvednout ji s vámi.

Nicméně to funguje, zvednutá krabice vám dá most, který musíte vylézt na vyšší úroveň. Poté je zbytek mise s vysokým obsahem relativně jednoduchý a ve skutečnosti vám na konci také přinese přístup k dědictví Bradavic.

Vydání dědictví Bradavic bylo předmětem kritiky a debaty kvůli j.K. Rowlingův veřejný postoj k genderové identitě, který nadále zpochybňuje inkluzivitu v srdci komunity Harryho Pottera. Tady je náš vysvětlení na Bradavice Legacy Controversie.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Sam Loveridge

Globální šéfredaktor, Gamesradar+

Sam Loveridge je šéfredaktorem Globálního redaktora Gamesradar a do týmu se připojil v srpnu 2017. Sam přišel do Gamesradar poté, co pracoval v TrustedReviews, Digital Spy a Fandom, po dokončení MA v žurnalistice. Ve své době měla také vystoupení na Guardian, BBC a další. Její zkušenosti viděla její krycí konzole a PC hry, spolu s herním hardwarem, po desetiletí a pro Gamesradar má na starosti celkový směr webu, spravující tým a zajišťování toho, že je to nejlepší, jak může být. Její herní vášně leží s podivnými simulačními hrami, velkými RPG na otevřeném světě a krásně vytvořenou Indií. Hraje na všech platformách a specializuje se na tituly jako Pokemon, Assassin’s Creed, The Sims a další. V zásadě miluje všechny hry, které nejsou sportovními nebo bojovými tituly! Ve svém volném čase Sam rád žije jako údolí Stardew vařením a pečením, pěstováním zeleniny a užívání si života na venkově.

Cyberpunk 2077 Dev oficiálně zabíjí teorii Elon Musk Comeo Theory: „Kdo přišel s tímto nesmyslem?”

Game Devs reagují na aktualizovaný poplatek a omluvu Unity: Někteří „hluboce šťastní“, jiní se stále obávají budoucnosti a sledují různé motory

Pád House of Usher Review: Postupy se setkává s AHS v Mike Flanaganově průměrné miniserie