Bradavice Legacy neodpustitelné kletby: Jak se je naučit a jak fungují | PC hráč, jak se naučit všechny neodpustitelné kletby – Bradavice Legacy Guide – IGN

Všechny interaktivní mapy a umístění

Hledání zvláštní neodpustitelné kletby? Kliknutím na níže uvedený odkaz přeskočte na.

Jak se naučit a používat neodpustitelné kletby v dědictví Bradavic

Neopustitelné kletby jsou docela odpuštěné, ukázalo se to.

Bradavice Legacy Tipy - profesor Fig a student

(Image Credit: Portkey Games)

 • Jak se naučit kletby
 • Jak kletby fungují
 • Relearn kletby

Ve věku Bradavistů, profesoři rozdávají nová kouzla, jako jsou bonbóny. Někdy jsou kouzla neškodná zábava, jako je zvedání věcí s Wingardium Leviosa, ale také učí několik překvapivě destruktivních nástrojů obchodu, jako je intendio kouzel plamenomet a kouzlo doslovného exploze, Bombarda. Proto si nejsem úplně jistý, proč jsou tři neodpustitelné kletby Bradavic Legacy, Crucio, Imperio a Avada Kedavra, tak neodpustitelné.

Tři neodpustitelné kletby se nelze naučit prostřednictvím hlavních úkolů nebo profesorových úkolů, jako je každé jiné kouzlo. Jsou to také jediná kouzla, která jsou nejen volitelná, ale lze je aktivně odmítnout. Musíte jít z cesty, abyste se naučili tyto mocné kletby, a pokud ano, pravděpodobně najdete mnoho z pozdějších bojových sekvencí hry mnohem jednodušší.

Zde je, jak Bradavice dědictví neodpustitelné kletby fungují, jak se je naučit a jak změnit názor, pokud je odmítnete.

Bradavice Legacy neodpustitelné kletby: Jak se je naučit

Na rozdíl od všech ostatních volitelných kouzel v Bradavickém dědictví se musí tři neodpustitelné kletby naučit prostřednictvím vedlejších dotazů Sebestian Sallow’s Sidequests. Questline „ve stínu“ následuje poslání Sebastiana najít lék na kletbu své sestry v jakýchkoli nezbytných prostředcích. Zajímavé je, že vždy máte možnost se neučit kletbu a místo toho ji udržet uzamčenou na seznamu kouzla (i když existuje způsob, jak se je ještě naučit později). Tady je, když se můžete naučit každou kletbu:

 • CRUCIO: Pokud požádáte Sebastiana, aby vás naučil, volitelně se naučil během úkolu „ve stínu studie“.
 • Imperio: Pokud přijmete nabídku Sebastiana, volitelně se během úkolu dozvědět „ve stínu času“.
 • Avada Kedavra: Pokud přijmete nabídku Sebastiana, volitelně se během úkolu naučili během úkolu „ve stínu relikvie“.

Bradavice Legacy neodpustitelné kletby: Jak fungují

CRUCIO

Co to dělá: Kletby se cíli, zvyšující se poškození jim způsobilo, když je aktivní. Střední cooldown.

Během „Ve stínu studie“ vyhledávání vás, Sebastian a Ominis vychrtvá k tajnému tunelu pod Bradavicemi vedoucími k Scriptororiu Salazara Zmijozera. Je to tady, kde je k dispozici první neodpustitelná kletba, Crucio.

Imperio

Co to dělá: Dočasně promění cílového nepřítele na spojence. Střední cooldown.

Později během „Ve stínu času“ nabízí Sebastian, aby vás naučil Imperio, aby pomohl vyčistit katakomb naplněný monstrum. Můžete říci ne a stále dokončit úkol tak, jak je navržen.

Avada Kedavra

Co to dělá: Okamžitě zabijte cíl. Dlouhé cooldown.

Ano, docela tvrdý. V jedné z posledních misí questline, „Ve stínu Relic“, Sebastian znovu nabízí, aby vás naučil další kletbu. Vzhledem k tomu, že tento je kletba zabíjení a pravděpodobně nejsilnějším kouzlem ve hře, pečlivě přemýšlejte o tomhle.

Kde se znovu objeví neodpustitelné kletby

Pokud se omylem odmítnete naučit neodpustitelnou kletbu nebo, stejně jako já, dosáhnete koncové hry Bradavic Legacy a chcete se jen pohrávat s každým možným kouzlem, existuje způsob, jak se po jejich počátečním úkolu naučit každou kletbu.

Jakmile dokončíte Sebastianův questline, můžete s ním mluvit v podceňování a on vás šťastně naučí některé ze tří kletby, které jste možná zmeškali. Stále budete muset pro každého z nich udělat minihru kouzla a mějte na paměti, že jakmile se je naučíte, nemůžete je odučit.

Vzhledem k tomu, že hra nikdy ve skutečnosti soudí za to, že používáte kletby, a upřímně řečeno, uděláte hodně bezcitných vražd v celém dědictví Bradavic, ať už lidi proklínáte nebo ne, pravděpodobně byste měli jen vzít si mocná kouzla a nikdy se neohlédnout, pokud nejste roleplaying vznešený občan.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Jak se naučit všechny neodpustitelné kletby

Svět

Hledáme přijmout Dark Arts in Bradarts Legacy? Dobře, budete rádi, že víte, že máte možnost Naučte se tři z nejsilnějších temnoty kouzla ve světě kouzelníků – také známý jako Neodpustitelné kletby: CRUCIO, Imperio, a Avada Kedavra.

Podle Lore ministerstvo magie tyto tři kletby klasifikovalo jako neodpustitelné a nezákonné v roce 1717 s přísnými tresty za jejich použití; Nepřijatelné kletby však můžete bez důsledku v Bradavicích odvrhnout. Pokud tedy hledáte fušák v temném umění, tento průvodce neodpustitelnými kletbami vysvětlí, jak odemknout všechny tři neodpustitelné kletby a přesně to, co každé kouzlo dělá v Bradavicích Legacy.

O těchto kouzlech je třeba poznamenat, že jsou zcela volitelné učit se a nejsou nalezeny v hlavních úkolech nebo požadovaných třídách. Můžete také projít každou z následujících neodpustitelných úkolů kletby a rozhodnout se je nenaučit.

Chcete -li najít každý z těchto úkolů, budete chtít komunikovat se spolužákem Zmijozel jménem Sebastian Sall a projít jeho linií Quest.

Jak se naučit všechny neodpustitelné kletby

Hledání zvláštní neodpustitelné kletby? Kliknutím na níže uvedený odkaz přeskočte na.

 • Jak odemknout Crucio
 • Jak odemknout Imperio
 • Jak odemknout Avada Kedavra
 • Jak se naučit neodpustitelné kletby později

Jak odemknout Crucio

 • Hledání: „Ve stínu studie“ (navrhovaná úroveň: 16)

Kompletní průchod, podívejte se na naše Ve stínu studie Průvodce úkolem pro více podrobností.

Chcete -li odemknout Crucio, spusťte úkol s názvem „Ve stínu studie.„Když potkáte Sebastiana před Zmijozelskou společenskou místnost. Budete muset přesvědčit neochotného ominis vychrtlé, abyste pomohli. Zapálit tři nedaleké Braziers, aby otevřeli dveře do Shitherinova skriptorium.

Ve stínu studie.2.jpg

Jakmile je uvnitř, přistoupíte k dvěma interaktivním předmětům poblíž zamčených dveří. Jeden je součástí řady poznámek, které zanechali Noctua Gaunt. Jakmile projdete dveřmi, nebudete se moci vrátit. Napravo od poznámky je zlomená troska – použijte Reparo, abyste ji vrátili dohromady. Promluvte si s ominisem a odemkněte dveře do další místnosti.

Ve stínu studie.6.jpg

Existují tři bran s hádankami Zmijozelského zámku. Najděte symboly na každé bráně, které vám pomohou vyřešit. Pokud do doby, kdy had provede plnou rotaci! Když prozkoumáte bludiště, nezapomeňte dávat pozor na další 3 poznámky Noctua.

Ve stínu studie.8.jpg

Když vstoupíte třetí bránou do jiné chodby, najdete poslední poznámku od Noctua poblíž zamčených dveří se slovem „Crucio“ napsané na podlaze. Promluvte si se Sebastianem, který nakonec nabídne, aby vás naučil Crucio nebo ho na vás vrhl. To vám povedou možnosti, abyste se to naučili nebo odmítali. Vyberte druhou nebo třetí možnost naučit se CRUCIO.

Co kouzlo Crucio dělá

Ve stínu studie.7.jpg

Po dokončení zbytku úkolu budete moci Crucio vybavit kouzelným slotu pro boj. Obsazení Crucio proklíná vašeho cílového nepřítele, když se vrazí do bolesti z klikatého kouzla a v průběhu času berou pokračující poškození. Prokleté nepřátelé také způsobí další škody z hitů.

Upgrade kouzla – Crucio Mastery

Utrácení talentu na Mastery Crucio vylepšuje vaše kouzlo a také uvolní projektil, který proklíná nedalekého nepřítele.

Jak odemknout Imperio

 • Hledání: „Ve stínu času“ (navrhovaná úroveň: 17)

Kompletní průchod, podívejte se na naše Ve stínu času Průvodce úkolem pro více podrobností.

Chcete -li odemknout Imperio, spusťte úkol s názvem „Ve stínu času.„Seznamte se s Sebastianem v Catacomb a vstoupit. V tomto dungeonu budete čelit několika nepřátelům pavouka, takže je užitečné mít kouzla založená na požáru, jako je incendio nebo Bombarda pro boj a pro procházení pavoučími weby.

Ve stínu času.jpg

Sbírejte záznam Student Journal, který vysvětluje barikády, které musíte projít, abyste se dostali na relikvie. Budete chtít použít Accio k přesunutí sbírek kostí k stavbě mostů nebo oblouků, abyste se přesunuli do další místnosti.

Ve stínu času.5.jpg

Sebastian s vámi promluví v cutscéně, aby prodiskutoval Imperius Curse a nabídne vás, aby vás naučil Imperio. Opět se můžete rozhodnout naučit se kouzlo nebo odmítnout. Jakmile se kouzlo naučíte, můžete jej okamžitě vybavit do slotu pro kouzlo.

Co kouzlo Imperio dělá

Ve stínu času.6.jpg

Obsazení Imperio na nepřítele je dočasně umisťuje pod vaši kontrolu a nutí je bojovat proti jiným nepřátelům. Během této doby způsobují snížené škody od ostatních nepřátel. Poté, co se kouzlo opotřebovalo, je nepřítel stále prokletý a způsobí další poškození.

Upgrade kouzla – mistrovství Imperio

Utrácení talentu na mistrovství Imperio zvyšuje vaše kouzlo tak, aby nepřítel pod vaší kontrolou také proklínal jiné cíle s každým úspěšným úderem.

Jak odemknout Avada Kedavra

 • Hledání: „Ve stínu Relic“ (navrhovaná úroveň: 28)

Kompletní průchod, podívejte se na naše Ve stínu relikvie Průvodce úkolem pro více podrobností.

Chcete -li odemknout Avada Kedavra, začněte úkol s názvem „Ve stínu Relic.„Promluvte si s Ominisem v Catacomb a připravte se s vašimi kouzly založenými na ohni do boje proti boji.

Ve stínu relic.jpg

Když se procházíte katakombem, budete čelit intenzivní bitvě. Žádné spoilery, budete muset vidět, co se stane sami, ale jedním z hlavních tipů je soustředit.

Když opustíte katakomb, promluvte si se Sebastianem a vyberte si Druhá možnost: „Každý by měl vědět tu kletbu.“ To bude pro Sebastiana vyvolat příležitost, aby vás naučil avada Kedavra, pokud si vyberete „Ano, prosím, prosím.“

Co kouzlo Avada Kedavra dělá

Ve stínu relic.7.jpg

Avada Kedavra okamžitě zabíjí nepřátele, bez ohledu na počet zásahů, které má – s výjimkou konečného šéfa.

Upgrade kouzla – Mastery Avada Kedavra

Trávení bodu talentu na mistrovství Avada Kedavra zvyšuje vaše kouzlo tak, že zabití nepřítele s ním také zabije všechny ostatní prokleté nepřátele.

Jak se naučit neodpustitelné kletby, pokud jste se odmítli naučit kouzla

Pokud jste se odmítli naučit některou ze tří neodpustitelných kletby a později změnit názor, existuje šance je odemknout po dokončení hlavní linie úkolu. Můžete mluvit se Sebastianem v Undercroft (pokud je kolem) a požádat ho, aby vás učil.

Hledám se ještě více kouzel v dědictví Bradavic? Proč se podívat.

 • Seznam kouzel a kouzel – Jak odemknout všechna kouzla
 • Nejlepší kouzla pro odemknutí nejprve
 • 10 nejlepších talentů k odemknutí