Bradavice Legacy Troll Bogeys a jejich umístění | PCGamesn, jak získat troll bogeys – Bradavice Legacy Guide – Ign

To je vše, co potřebujete ke sběru trollových bogeys v Bradavickém dědictví. . . .

.

Bradavice Legacy Troll Bogeys: Troll hrozivě stojící před táborákem

Publikováno: 5. května 2023

? . . .

. . Dostat se do boje s trollem v dědictví Bradavic je zaručený způsob, jak sbírat nějaký viskózní hlezek, takže jsme zdůraznili místa ve hře s otevřeným světem, kde najdete Troll Bogeys.

Ačkoli setkání s trolly se může zdát náhodné, je ve skutečnosti zaručeno, že se na určitých místech na mapě Bradavic vynoří. . Důrazně doporučujeme létat kolem na vašich Bradavicích Legacy Broom, abyste předem odemkli všechna místa Floo Flame v této oblasti.

. . .

Feldcroft není jediným místem k nalezení trollových doupěte, ve skutečnosti jsou po celé mapě tečkované, pokud vypadáte dostatečně tvrdě. Doporučujeme nejprve prozkoumat Feldcroft, protože existuje silná šance, že jste tuto oblast už mohli navštívit a je blízko hradu Bradavic. .

Bradavice Legacy lektvary: J. Pippin

. . . .

. Pokud hledáte základní položky hlavního hledání, můžeme vám pomoci získat Bradavice Legacy Mandrake pro profesora Garlicka. Budete také potřebovat slavné kouzlo Wingadrium Leviosa, to vyžaduje, abyste se vydali na výlet do Bradavice Legacy Dogweed a Deathcap umístění, abyste si vyzvedli některé důležité ingredience. .

. . . .K. . .

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. .

Jak získat trollové bogeys

Pokoušíte se dokončit snaha o přiřazení profesora Onaiho odemknout kouzlo Decendo v Bradavickém dědictví? .

Naštěstí jsou trollové bogeys docela snadné dostat se na ruce, protože se můžete rozhodnout, že je buď zakoupíte poměrně levně, nebo je hledat v jižních oblastech Highlands. Tady je vše, co potřebujete vědět o nalezení trollů a nákupu trollových bogeys v Brademeade.

J PIPPINOVÉ LETIONS MÍSTO.PNG

. . .

Jak najít trollové bogeys

Pokud jste však připoutáni pro galeony, bude vaší další nejlepší možností lovit trolly a sbírat bogeys trolly. .

Pokud hledáte doporučení, doporučujeme hledat trolly v severním Fledcroftu nebo v pobřežních jeskynních oblastech, protože jsou relativně snadné dosáhnout.

.

  • .