Bradavice Legacy Voice Cast List – Kompletní seznam herců ve hře a postavy, které hrají., Všichni Bradavici Legacy Voice Actors: Seznam obsazení – Charlie Intel

Všechny Bradavice Legacy Voice Actors: Seznam obsazení

Hlasy, které pravděpodobně slyšíte nejčastěji, jsou hlasy vaší vlastní postavy. Zatímco jejich podrobnosti jsou samozřejmě přizpůsobitelné – Sebastian Croft poskytuje „Voice 1“ a Amelia Gething je „Voice 2“.

Bradavice Legacy Voice Cast List – Kompletní seznam herců ve hře a postavy, které hrají

Bradavice Legacy Voice Cast List - Kompletní seznam herců ve hře a postavy, které hrají

Talal Musa

Aktualizováno 22. února 2023 od Talala Musa

Protože hráči oblékají své roucha a klobouky za své dobrodružství v Bradavickém dědictví RPG, možná budou chtít udržet uši otevřené pro některé známé hlasy.

Nyní si přečtěte: Dorazily dnešní otočení mistrovství mincí – zjistěte, co jsou tady!

Je to proto, že Warner Bros a Avalanche si dostali poměrně působivé obsazení, aby poskytli hlasy pro různé postavy ve hře – některé z nich můžete rozpoznat z vašich oblíbených televizních pořadů a filmů.

Ve mixu máte talent, který vystupoval v Netflixově lásce, smrti a robotech, 2004 Hit Zombie Flick Shaun of the Dead and…, počkejte na to, lidskou stonožku.

Pokud hrajete Bradavice Legacy a přemýšlíte: „Kde jsem ten hlas předtím slyšel?’ – už se divíte, protože jsme vás zakryli. Zde je kompletní hlasový hlas Bradavistů.

Kdo vyjadřuje „téměř bezhlavý Nick“ v Bradavickém dědictví

„Téměř bezhlavý Nick“, který je dobře známou postavou v Bradavickém dědictví.

Simon Pegg jako ředitel Phineas Nigellus Black

Pravděpodobně nejsnadněji rozpoznatelným hlasem je hlasový ředitel Bradavice Phineas Nigellus Black. Hrál ho filmová a televizní hvězda Simon Pegg.

Byl zde příliš mnoho na to, aby zde bylo uvedeno, ale některé vrcholy patří série Mission Impossible, Cult UK Sitcom Spaced a Edgar Wright Režied komedie Shaun of the Dead and Hot Fuzz.

Hlasy, které pravděpodobně slyšíte nejčastěji, jsou hlasy vaší vlastní postavy. Zatímco jejich podrobnosti jsou samozřejmě přizpůsobitelné – Sebastian Croft poskytuje „Voice 1“ a Amelia Gething je „Voice 2“.

Croft již má pod pásem BAFTA a měl také role ve hře Game of Thrones and Love, Death and Robots.

Gething je spisovatel a komik, který se poprvé vzrostl na Tiktok, než získal vlastní sérii BBC s vlastním názvem-komplex Amelia Gething Complex.

Lesley Nicol jako profesorka Matilda Weasley

Lesley Nicol je hlas zástupce ředitele profesorky Matildy Weasley. Působí jako něco jako mentor pro nové studenty, je samozřejmě také členem rodiny fanoušků Favourite Weasley.

Jako herečka Nicol hrála v řadě televizních rolí – možná s jejím nejpozoruhodnějším jako paní Patmore v Downton Abbey, role, kterou také reprizovala pro stejný film 2019.

Kandace Caine jako profesor Onai

Profesor Onai je nadaný věšt a je držitelem pozice učitele věštění v Bradavickém dědictví. Hrála ji Kandace Caine, která je již poměrně plodným hlasovým hercem ve hrách, která představuje naposledy v loňském moderním Warfare 2 2.

Sohm Kapila jako profesor Satyavati Shah

.

Mimo hru je Kapila třídou nováčků BAFTA z roku 2021, s kredity na spoustu televizních pořadů včetně ranní show pro Apple TV a Crazy Ex Girlfriend.

Luke Youngblood jako Everett Clopton

Everett Clopton je student Ravenclaw, se kterým potkáte ve hře, který má rád žert nebo dva.

Fanoušci filmů budou potěšeni, protože ho vyjádřil Luke Youngblood, který hrál Lee Jordan. Zatímco Clopton nesouvisí s Jordánskem, dlouhodobí fanoušci si jistě ocení návrat herce.

Asif Ali jako Amit Thakkar

Další student Ravenclaw, Thakkar, je popsán jako dobře čtení a miluje myšlenku hrdinství-ale nemusí být připraven na to, aby se skutečně vystavil nebezpečí.

Vyslovil ho Asif Ali, který si pro sebe dělá jméno v show sci -fi – s kredity ve Wandavision a Mandalorian.

Jason Anthony jako téměř bezhlavý Nick a třídicí klobouk

Nakonec Jason Anthony tahá dvojitou povinnost a vyjadřuje dvě postavy, které budete vědět z celé série: Téměř bezhlavý Nick (hrál John Cleese ve filmech) a třídicí klobouk.

Anthony je dalším plodným hlasovým hercem ve hrách, dříve propůjčil svůj hlas 2019 Call of Duty Modern Warfare a první válku. Měl také role v Diablo 3 a The Lego Movie 2: The Videogame.

To uzavírá náš hlavní seznam hlasových herců v Bradavickém dědictví. Nezapomeňte se podívat na naše nejnovější průvodce Bradavice Legacy a náš podrobný seznam úspěchů.

Bradavice Legacy Voice Cast FAQ

Kdo vyjadřuje hlavní postavu v dědictví Bradavic?

Sebastian Croft hlasuje mužský hlasový možnosti pro hlavní hratelnou postavu ve hře, zatímco Amelia Gothingová hlasy hratelná postava.

Má Bradavické dědictví hlasové herectví?

! Ve skutečnosti je tu hvězdné obsazení, včetně Mission Impossible a Shaun z mrtvé hvězdy Simon Pegg a Sebastian Croft, kteří vystupovali v hitové televizní show Heartstopper.

Bradavice Legacy

na Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox série s, Xbox Series S/X, Xbox Series x

Všechny Bradavice Legacy Voice Actors: Seznam obsazení

Phineas Nigellus Black v Bradavicích

Bradavice Legacy obsahuje některé z nejlepších hlasových působících talentů, které dýchají život svým postavám. Zde je kompletní seznam Bradavických herců Hlasových herců spolu s postavami, které zobrazují.

Příběh dědictví Bradavic vezme hráče na některá z nejznámějších míst a do cest nepředvídatelných postav, od známých tváří přímo od knih a filmů po nové vymyslené zejména pro hru.

Hráči se kromě objevování a odhalení tajemství naučí spoustu ikonických kouzel, ale fanoušci jsou zvědaví, že znají herce, kteří vyjádřili každou postavu v Bradavickém dědictví.

Článek pokračuje po reklamě

Tady je tedy seznam všech hlasových herců v Bradavickém dědictví a role, které hrají.

Článek pokračuje po reklamě

Bradavice Legacy Voice obsazení

Bradavice Legacy obdržely potlesk a chválu za své nádherné RPG s otevřeným světem, který umožňuje hráčům ponořit se do světa magie a prozkoumat svým vlastním způsobem. Přitom hráči narazí na spoustu postav, které by vás mohly přimět k přemýšlení o jejich hlasových hercích, takže tady jsou:

 • Phineas Nigellus Black: Simon Pegg
 • Profesorka Matilda Weasleyová: Lesley Nicol
 • Amit Thakkar: Asif Ali
 • Profesor Onai: Kandace Caine
 • Profesor Satyavati Shah: Sohm Kapila
 • Everett Clopton: Luke Youngblood
 • Téměř bezhlavý Nick / The Torting Hat: Jason Anthony
 • Profesor Eleazar Fig: Nicholas Guy Smith
 • Sebastian Sall: Alfie Nugent
 • Sebastian Croft
 • Hlasový hlas 2: Amelia gething

Každý herec Bradavics Legacy

Simon Pegg – Phineas Nigellus Black

Simon Pegg s postavou Bradavic

Simon Pegg vyjádřil ředitele Bradavic, Phineas Nigellus Black.

Jedním z největších jmen v dědictví Bradavic je Simon Pegg, který vylíčil Phineas Nigellus Black. Phineas je pradědečka Sirius Blacka, hraje Gary Oldman ve filmu živé akce Harry Potter a je ředitelem školy, když hráč začne cestu.

Článek pokračuje po reklamě

Pegg je nejlépe známý pro svou práci na trilogii Cornetto spolu s Nickem Frostem, který zahrnuje Shaun z mrtvých, horkých chmýří a konec světa. Od té doby měl hlavní role v seriálu Mission Impossible i jako filmy Star Trek z posledních dnů.

Článek pokračuje po reklamě

Lesley Nicol – profesorka Matilda Weasley

Lesley Nicol s Bradavicemi Legacy Characte

Lesley Nicol vyjádřil charakter drahého Weasleyho, profesora Matildy.

.

Ronův předchůdce je vyjádřen Lesley Nicol, kterého byste mohli poznat z její práce na Downton Abbey a Amazon Prime’s The Boys. Rovněž propůjčila svůj hlas řadě dětských televizních pořadů, včetně Sarah & Duck.

Článek pokračuje po reklamě

Asif Ali – Amit Thakkar

Asif Ali s Bradavicemi dědictví

Amit Thakkar, student Ravenclaw, vyjádřen Asif Ali.

Talent se však s učiteli nezastaví, protože Asif Ali vyjádřil charakter Amit Thakkar, studenta Ravenclaw, kterého se během příběhu setkávají hráči. Je to laskavý a chytrý čaroděj, který propůjčuje protagonistovi pomocnou ruku.

Článek pokračuje po reklamě

Ali měl role v Disney Plus show Wandavision a Mandalorian, jako Norm a Caben. Také přispěl hlasovou prací do kriticky uznávaných animovaných pořadů jako Bojack Horseman.

Kandace Caine – profesor Onai

Kandace Caine s postavou Bradavic

Náš profesor věštění Onai je vyjádřen Kandace Caine.

Jak postupujete ve hře, narazíte na jiného učitele a to je profesor Onai, který vede třídu věštění v Bradavicích v tomto časovém období. Je také matkou studentky Nelišení Natsai Onai.

Článek pokračuje po reklamě

Profesor je vyjádřen Kandace Caine, čímž se vrátí k videohrám po vyjádření Nova v moderní válce 2 2022. Hororové fanoušci si ji mohou také vzpomenout jako Karrie v Human Centede 2.

Sohm Kapila – profesor Satyavati Shah

SOHM KAPLIA S Bradavicemi Legacy Characte

Profesor Satyavati Shah je vyjádřen Sohm Kapila.

Další je profesor Satyavati Shah, který byl vyjádřen indickou herečkou Sohm Kapila.

Článek pokračuje po reklamě

Kapila debutuje po debutu videoher po přistání menších rolí v řadě populárních pořadů, včetně probuzení The Dead, Charmed a NCIS: Los Angeles.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Luke Youngblood – Everett Clopton

Luke Youngblood s dědictvím Bradavice

Luke Youngblood vyjádřil charakter Everett Clopton.

Everett Clopton je nová postava, ale také šikana a prankster nalezený v domě Ravenclaw. Nejedná se však o hlasový herec Luke Youngblood první návštěva Bradavic.

Článek pokračuje po reklamě

. Od té doby přistál úspěšné části jako velikost v komunitě a sugo v The Witcher: Nightmare of the Wolf.

Jason Anthony – téměř bezhlavý Nick / The Torting Hat

Jason Anthony s postavami Bradavic

.

Dělá vyznamenání, že není jedna, ale dvě fanoušky oblíbené postavy, je Jason Anthony, který hrál jak Sentient Torting klobouk, tak Gryffindor House Ghost, téměř bezhlavý Nick.

Článek pokračuje po reklamě

V kariéře trvající přes dvě desetiletí se Anthony zapojil do některých z největších franšíz v okolí, od Ottera v moderní válce po admirála Ozzela v Lego Star Wars. Také se objevil jako Ron Weasley v Harry Potter: Wizards Unite.

Článek pokračuje po reklamě

Nicholas Guy Smith – profesor Eleazar

Profesor FIG Bradavice Legacy

Nicholas Guy Smith vyjádřil charakter moudrého profesora Fig.

Nicholas Guy Smith vyjádřil mentora vaší postavy, profesora Fig, se kterým se setkáte, jakmile začnete hru.

. Objevil se také ve Fallout 4 a Star Wars: Battlefront 2.

Alfie Nugent – Sebastian Sallow

Sebastian Sall a Anne Bradavice Legacy

Sebastian Sall je vyjádřen Alfie Nugent.

Alfie Nugent je hlas za postavou Sebastiana Sallow, na kterou narazíte docela brzy, pokud si vyberete Zmijozel.

Článek pokračuje po reklamě

.

Článek pokračuje po reklamě

Sebastian Croft – Hlasový hlas 1

Sebastian Croft s postavou Bradavic

Sebastian Croft vyjádřil hráč 1 ve hře.

Ve věku Bradavic mohou hráči přizpůsobit svou vlastní postavu až po hlas. K dispozici jsou dvě odlišné možnosti hlasu, z nichž první pochází z vycházející hvězdy Sebastian Croft.

Pravděpodobně je nejlépe známý pro svůj vzhled jako mladý Ned Stark v sezóně šest HBO Game of Thrones. Přesto se však objevil jako Penny Dreadful, Love, Death & Robots a Doom Patrol.

Článek pokračuje po reklamě

Amelia gething – hráč hlas 2

Amerlia gething s postavou Bradavic

Hratelná postava 2 je vyjádřena Amelií gething.

Druhou možnost hlasu poskytuje Amelia Gething, relativní nováček, který již na našich obrazovkách udělal docela dojem.

Článek pokračuje po reklamě

Napsala a hrála na Skříšti Amelia Gething Complex, než hrála Anne Bronte v biografickém dramatu, Emily, která získala nominaci za nejlepší soubor v British Independent Film Awards.

Tady to máte, to byl každý Bradavice Legacy Voice Herec, který vyjádřil postavy ve hře.

Další informace o dědictví Bradavic najdete na našich dalších průvodcích: