Brusle 4 | VGC, Skate 4: Spekulace datum vydání, zprávy, hraní, úniky a další | Ginx Esports TV

Pokud se prostě nemůžete dočkat, až se dostanete v další hře s bruslem, podívejte se na naše plné pokrytí na Skate 4.

Skate’s „The Board Room“ epizoda 4 podrobně popisuje nové triky

EA říká: „Zůstaňte naladěni“ pro novinky s konzolí

Skate 4 je zdarma hrát a oficiálně s názvem „Skate“

EA však trvá na tom, že hra nebude zahrnovat mechaniku výplaty

EA tvrdí, že sestavení použité pro playtest je od září 2021

Skate 4 „Pre-Pre-Pre-Alpha“ se předváděly a oznámily se playthesting

Hráči se nyní mohou přihlásit, pokud mají přístup k webu EA

Skate 4 Pre-Alpha záběry a podrobnosti unikly

Skate 4 se vyvíjí v novém studiu EA s názvem Full Circle

Studio založené na Vancouveru v čele s bývalým GM Xbox Live

Populární nyní na VGC

Regulátor Velké Británie prozatímně schválil akvizici společnosti Microsoft Activision
Nová hra Lord of the Rings, Tales of the Shire, přichází na konzole a PC
Embcer říká, že jeho „bláznivé“ výdaje na poplatky za platformu přesahují své výdaje za rozvoj hry
Další Mario Set pro sběratele pro dospělé je obří rostlina Piranha

Žádná část tohoto webu nebo jeho obsahu nesmí být reprodukována bez souhlasu držitele autorských práv.

Skate 4: Spekulace datum vydání, novinky, hraní, úniky a další

EA FC24 Průvodce

.

Skate 4, nebo jen „skate“, jak bylo odhaleno v streamu vývojáře v červenci 2022, je další hlavní hra Skate na obzoru. Hra je potvrzeno jako hraní zdarma a vývojáři ujistili fanoušky, že hra nebude také silně zpeněžena. „Žádné oblasti mapy zamčené za paywallem“ je prohlášení, které vývojáři dali starostlivým fanouškům, a jsme rádi, že to slyšíme.

. . Tento článek bude zahrnovat vše, co je známo o Skate 4, včetně termínů vydání, herních funkcí, úniků a dalších.

Aktualizováno 4. září 2023: Tento článek byl aktualizován a zkontrolován pro nejnovější zprávy a úniky „Skate 4“.

Nejnovější Skate 4 News & Leats


10. května 2023: Okno data vydání skate v polovině 2024?
?
6. března 2023: Nové skate 4 triky, výstroj a další?
6. února 2023: Otevřený svět s kořistí?
4. ledna 2023: Skate 4 v roce 2023?

!

!

Neexistuje téměř žádná šance, že se Skate 4 objeví na Game Awards 2022, ale nic není nemožné.

. .

Spekulace datum vydání 4 skate 4

Skate 4

V době psaní neexistuje oficiální potvrzené datum vydání pro Skate 4, ale v tomto článku najdete všechny (pokud vůbec nějaké) informace, které vývojář sdílel, a také spekulace z Ginx, kdy jsme to mohli vidět zahájení.

Poté, co byli vyhlášeni v roce 2020, vývojáři uvedli, že Skate 4 byla stále v raném vývoji. Vytvořený tým, který by na hře pracoval, byl potvrzen prostřednictvím Twitteru v lednu 2021. Pokud byl tým vytvořen teprve v lednu 2021, zřejmě zbývá ještě mnoho práce na Skate 4.

Generální ředitel EA Andre Wilson navrhl, aby hra byla „brzy spuštěna“, ale o datum došlo k velmi malému potvrzení. Je také nemožné odhadnout datum vydání na základě předchozích titulů. Tři hry skate (a brusle to) byly propuštěny rok po druhém. Bylo to více než deset let od poslední hry s brusle. Z těchto důvodů je spekulováno, že Skate 4 uvolní 2023 nejdříve.

Skate 4

O Skate 4 není známo, kromě některých záběrů před alfa, které budeme pokrýt později v článku. .

Vývojáři navíc uvedli, že může existovat více sociálního režimu, kde se hráči mohou potkávat v Skate Parks s ostatními hráči. Jeff Grub, který byl v kontaktu s vývojáři a hrál pre-alfa, uvedl, že:

“Budou brát nějaké moderní věci, konkrétně druh věcí, které byste mohli vidět ve hře Forza nebo spoustu moderních online her pro více hráčů, kde budete mít spoustu možností přizpůsobení pro vaši postavu, hodně, hodně kůže, kůže pro vaši desku, podobné věci. A bude tu spousta obsahu generovaného uživatelem, kde můžete zabalit svou desku několika bláznivými věcmi, které komunita vytvořila-to opravdu zdůrazní.

Skate 4

Fanoušci si mohou prohlédnout přívěs s časným skate 4 níže. .

Poté oficiální účet Skate Twitter vydal další přívěs v červnu 2022, což potvrzuje, že jsou ještě pořád .

. To bylo údajně uniklo z raného skate 4 playtest v dubnu 2022.

Skate 4 je potvrzeno, že bude vydána na PS5, PC a Xbox Series X / S. . .

Ruel Butler

Napsal Ruel Butler

Ruel je spisovatel na volné noze, který obsah publikoval na více vážených webech, včetně Den of Geek, Qooapp, Fandomspot, Zenplus a další. Je to fanatik gachy na plný úvazek, který je v současné době závislý na Hvězdově Hvězdné železnici. Během čekání na vzpamatování jeho průlední síly stráví čas dosažením nekonečného hodnosti v Marvel Snap nebo bojovat s nejnovějším tera raid den v Pokémonovi Scarlet a Violet. Milovník všech věcí Nintendo a Anime, Ruel je připraven pokrýt nejnovější vydání a cokoli nového, co upouští jeho oko! Můžete se k němu také dostat na Ruelbutler.com.

Dozvíte se o hře, datum vydání, vývojáři, umístění a možnosti zdarma!

Brusle 4 Všechno, co zatím víme

Od začátku série v roce 2007 se fanoušci zamilovali do realistické a fyziky založené na hraní, která je přinesla. Po Skate 3 však série proběhla spící, s mnoha fanoušky touží po více obsahu. Před dvěma lety EA vyšla s skvělou zprávou, že budou pracovat na Skate 4, a od té doby fanoušci dychtivě čekají a hledají jakékoli zprávy o nadcházející hře. !

Datum vydání

Na Skate 4 jsme čekali na dlouhou dobu a dokonce i po jejím potvrzení to byly 2 roky. Ale zdá se, že ještě máme dlouhou cestu, než bude hra vydána nebo předtím, než dostaneme potvrzené datum vydání.

. ..

.„Ačkoliv se hra ve vývoji dostala docela daleko, stále nemáme přesnou představu o tom, kdy bude hra vydána.

Jen pár měsíců po odhalení nadcházející brusle EA oznámila, že vytvořila nové studio, které by bylo výhradně zodpovědné za vývoj další hry skate. . . Tady je vše, co víme o vývojovém týmu Skate 4.

Budete rádi, že víte, že někteří z původních vývojářů za Skate jsou součástí nového týmu Dev. Studio vede bývalý generální ředitel Xbox Live Daniel McCullock. Kreativní vedení je dáno Chrisovi „Cuz“ Parry a Deren Chun. Oba byli součástí Black Box, předchozího studia za Skate, před jejich uzavřením v roce 2013.

. . A protože se zdá být velmi nadšený současným projektem, můžeme si být jisti, že víme, že hra je v dobrých rukou.

Upoutávka

Vzhledem k tomu, že hra je ve svém vývoji ještě brzy, zatím neexistuje přesný přívěs. .„Video je s názvem„ Stále na něm pracuje “, kde jen samotné vizuály jsou dostačující k posouzení, že hra je stále v raných fázích.

Ale přesto, že jsou předde-pre-pre-alfa záběry, vývojáři předvedli některé působivé triky, které můžete ve hře vytáhnout. .

. .

Vývojáři v Full Circle však uvedli, že vydaná sestava byla dřívější verzí, ještě před záběry, které vydali. .

Během vývoje skate 4 nám bylo řečeno, že hra bude ovlivněna zpětnou vazbou fanoušků. EA na své oficiální stránce uvedla, že ačkoli jsou „velmi brzy“ ve vývoji hry a zajistí, že mohou vytvořit nejlepší možnou hru, chtějí zpětnou vazbu fanoušků. .

Stránka pro registraci uvádí: „Jako zasvěcenec skate máte šanci hrát na první verzi hry a poskytnout zpětnou vazbu během naší vývojové cesty. Musíme škálovat přístup k brusle. Postupně s tím, jak vývoj postupuje k zajištění hladkého zážitku, a to znamená, že nemůžeme zaručit, jak brzy budete hrát.“

Zdá se, že playtests bude zpočátku k dispozici pouze pro PC. A musíte mít na paměti, že hra má dlouhou cestu. Neexistuje tedy žádné skutečné odhadované datum, kdy se dostanete k playtest nebo jak to všechno půjde dolů.

. Ale ani tehdy nevědí, kdy byste byli vyzváni, jak se říká v FAQ: „Nemůžeme zaručit, jak brzy budete hrát. Budeme vyzvat hráče, aby se účastnili playthestingu na základě různých faktorů definovaných našimi cíli pro testování v té době ve vývoji. Zůstaňte naladěni na naše sociální kanály a získejte více informací, jakmile jde o pozvánky!”

Platformy

. Zde je vše, co víme o platformách Skate 4!

EA skutečně potvrdila, že Skate 4 bude vydána na PC. Bylo oznámeno prostřednictvím kreativního tweetu na oficiálním Twitteru Skate. Vzhledem k tomu, že je to už nějakou dobu, co byly vydány konzole příští generace, můžeme předpokládat, že hra vydá také na PS5 a Xbox Series X.

? To je těžké říci, protože EA byla nepředvídatelná s jejich vydáními platformy. Hry jako FIFA měly poslední verze. Ale opět, novější hry jako Star Wars Jedi: Survivor bude výhradně pro nově gen konzole. Budeme tedy muset počkat na potvrzení EA ohledně konzol posledního generace.

Jednou z překvapivých zpráv je, že hra bude mít také mobilní verzi. Dan McCulloch, generální ředitel Full Circle, řekl: „Jsme docela brzy na mobilu, ale chceme získat ovládací prvky a všechno, abychom se cítili skvěle.“

A údajně dojde ke křížovému a křížovému projevu na všech platformách a generacích konzoly. To jsou velké sliby, ale pokud jsou všechny tyto zvěsti pravdivé, pak by se mohlo ukázat skvěle pro fanbase, protože budou moci hrát s řadou svých přátel bez omezení platformy.

Skate 4 vše, co potřebujete vědět

Skate vždy bylo známo, že vám umožňuje vytvořit si svůj vlastní styl bruslení. Zatímco mnoho jiných her se zaměřuje na tlačítko Mashing nebo se snaží uvazovat spoustu stisknutí tlačítek, aby přišla s chladným trikem, Skate se zaměřuje pouze na použití analogové tyčinky. Přes hůl jste schopni ovládat nohy svého bruslaře a mít větší kontrolu.

Ale vzhledem k technické schopnosti pouhého používání analogové tyčinky může být o něco těžší naučit se. .

Zdá se, že to je přístup, který vývojáři používají také s Skate 4. Parry řekl, že „bude se to cítit jako skate hra … nebude to něco jiného.„Takže můžete očekávat stejný starý přístupný, ale autentický styl Play Style.

Ale samozřejmě, od Skate 3, došlo k různým technickým skokům a dokonce i skateboardingová komunita se vyvinula. Můžete tedy očekávat, že uvidíte více funkcí, míst a celkových vylepšení ve hře v souladu s tím, jak se věci změnily.

Umístění skate 4

Skate and Skate 2 se konaly ve městě San Valona, ​​které bylo inspirováno Kalifornií. Zatímco Skate 3 se také konal ve smyšleném městě inspirovaném Kalifornií zvaném Port Carverton.

Tentokrát se hra koná v San Vansterdamu. . .

Přizpůsobení

Jedinou otázkou, kterou má mnoho hráčů, je, že v nové hře dojde k přizpůsobení? Tady je vše, co víme o přizpůsobení v Skate 4.

Parry a Chung vyjádřili, že se cítí, jako by byli před křivkou s režimem Create-A-Spot a dalšími funkcemi přizpůsobení skate her. V Skate 3 bylo rozhodně přizpůsobení, i když to bylo jen dávat spoustu lavic a ramp poblíž schodů nebo kolejnic, aby se vytvořily dlouhodobé řetězy.

A zdá se, že přizpůsobení se určitě vrátí v Skate 4. Full Circle zmínil „kolazony“, což jsou v podstatě oblasti, kde si můžete vytvořit vlastní skate parky. Navíc je můžete sdílet také s ostatními hráči.

Režim spolupráce byl ve skutečnosti použit v časném playttestu. Podle vývojářů je to něco, co mnoho hráčů považovalo za zajímavé a často se ponořilo. Můžete tedy určitě očekávat, že se více zaměřují na tento režim.

Skate 4 bude hrát zdarma, ale s mikrotransakcemi

Četli jste to správně; Skate 4 bude skutečně hrát zdarma. To znamená, že stejně jako hry jako Fortnite nebo Apex Legends, nebudou existovat žádné počáteční náklady na hraní hry. .

EA je známá svými pochybnými mikrotrankcemi, a proto je mnoho fanoušků stále skeptických ohledně modelu hry zdarma. Vývojáři nás však ujistili, že mikrotrankce ve hře nebudou platit. Tato kosmetika bude čistě souviset s kosmetikou a založenou na pohodlí.

. . . .

Také se však objevilo zvěsti, že datový důl ukázal, že ve hře jsou přítomny kořistné boxy. . ? Budeme se muset držet, abychom zjistili více.

Další novinky skate 4

O Skate 4 došlo k různým dalším únikům. Tady je všechno, co víme o Skate 4 z úniků a pověstí.

60-hráč multiplayeru

Série skate byla vždy slavná kvůli tomu, jak dobře replikuje komunální a sociální aspekty skateboardingu. Jste schopni bruslit se svými přáteli a přijít se zajímavými výzvami a celkově máte přátelské soutěže. .

. Doufejme, že to povede k celkovému živému pocitu, stejně jako by se člověk mohl zažít na skateparku.

Skutečné jméno

V průběhu celého tohoto článku jsme odkazovali na nadcházející hru jako Skate 4. . Vzhledem k tomu, že se jedná o čtvrtou splátku série, vypadá to jako nejlogičtější jméno.

Ve skutečnosti někteří fanoušci chtěli, aby byla hra pojmenována SK4TE, protože se cítí více umělecké. Ale hra nebude nazývána Skate 4 nebo Sk4te; Bude to známé jako „Skate.”Jednoduché jako to.”. Možná s novým studiem a restartem, chtějí čerstvější začátek, ale to je jméno, se kterým jdou.

Skate 4 Live-Service

Došlo k pověsti, že brusle se bude řídit modelem živého servisu. V živém proudu vývojáři potvrdili zvěsti. . .

Značky relace

. Zdá se, že je to funkce, která vám umožní označit bod tření na místě, kde stojíte.

. Přechod je hladký a nevyžaduje obrazovku načítání. V zásadě to vypadá, jako když byste bruslili ze stejného místa, abyste přistáli trik v reálném životě.

To je zatím vše, co víme o Skate 4! Hra vypadá slibně s některými věcmi, jako je F2P a živý přístup týkající se mnoha hráčů. Ale musíme se držet kolem, abychom viděli, jak to dopadne!

Byl tento článek užitečný?

! . ⚡

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám.