Bude Meta Quest 3 propuštěna již příští měsíc! Tento únik tak naznačuje! Phonearena, Meta Quest 3 Datum vydání a nejnovější zprávy – XR dnes

Meta Quest 3 Datum vydání Zvěsti a nejnovější zprávy

Mnoho vůdců na trhu se domnívá, že hlavní přednáška bude sloužit jako oficiální startovací platforma pro Quest 3. Předobjednávky mohou být k dispozici ve stejný den. Tato myšlenka je podpořena zprávami od UploadVR, který sdílel data od Federální komunikační komise. Podání naznačují, že FCC již uvedla regulační schválení náhlavní soupravy. Ačkoli dokumenty o schválení nezmiňují quest 3 přímo, zdá se, že jsou připojeny.

Bude Meta Quest 3 propuštěna již příští měsíc?! Tento únik tak naznačuje!

Stanislav Serbezov

Pokud máte hlavu točit kvůli oznámení společnosti Apple o Vision Pro, pak můžete svědit další inovace XR. Koneckonců, existuje mnoho kandidátů na svobodné místo v seznamu nejlepších náhlavních souprav VR a někteří z nich se touží brzy na jejich vzhled.

A pokud přemýšlíte o úkolu, pak je vaše mysl na správné cestě! Akce Meta Connect – což je místo, kde chcete, pokud chcete vědět, co společnost vařila z hlediska XR a AI – je méně než týden pryč a o úkolu 3 se říká, že debutuje tam debutem.

Jak však všichni víme, čím blíže jsme k vydání produktu, čím více úniků a zvěsti začínají cirkulovat internetový mlýn. A zatímco vědět, kdy se produkt oficiálně odhalí, je v pohodě a všechno, vědět, kdy bude k dispozici ke koupi, je úplně jiné hřiště.

A samozřejmě, dříve je vždy lepší.

Video miniatura

A teď, pro něco úplně jiného:

Nebylo to tak dávno, když jsem vás představil skvělou myšlenku Ama AmaceVr. TL; DR: Živé koncerty ve VR, které vám poskytují pohlcující zážitek za levnější cenu, protože jsme všichni dostali jednu kapelu, kterou chceme vidět, ale o kterém víme, že se nikdy nepřiblíží k naší poloze.

Ale počkejte, co to má společného s datem vydání Quest 3?

Je tu tento zásah K-Pop Supergroup vyrobený z femme fatales zvaných aesa-a ano, uvědomuji si, že se cítíte, jako bychom se dostali dále a dále od předmětu po ruce, ale drž se se mnou-a jsou připraveni na to uspořádat svůj vůbec první virtuální koncert příští měsíc.

A to je relevantní, protože se to děje nad Amazevro a platforma jej propaguje pomocí meta Quest 3. Vidět? Říkal jsem ti, že výplata byla blízko!

Tento únik také pěkně jde s Amazonem.Seznam CA Quest 3 pro 10. října, který byl později také ověřen německým internetovým obchodem MediaMarkt.

Ve všech případech: říjen, ve dvou ze tří: 10. Bude tomu tak? Pravděpodobně to zjistíme během akce Meta’s Connect. A zatímco čekáte zbývající dny do akce, můžete využít této příležitosti a vzdělávat se způsoby K-pop, abyste se mohli rozhodnout, zda se chystáte sledovat aespu naživo nebo ne.

Meta Quest 3 Datum vydání Zvěsti a nejnovější zprávy

Meta Quest 3 Datum vydání a nejnovější zprávy - XR dnes News

Podle průmyslových odborníků bylo nové datum vydání „Meta Quest 3“, ale potvrzeno technologickým gigantem. Na rozdíl od některých jiných náhlavních souprav pro indukující humbuk odhalené letošní vůdci trhu by mohl Quest 3 přijet hodně dříve.

Když Mark Zuckerberg oznámil aktualizovaný systém Quest, analytici navrhli, že by nositelný mohl letos zasáhnout trh. Mnoho lidí nyní věří, že Meta oficiálně uvolní své zařízení na akci Meta Connect 27. září letošního roku. Tato událost by také mohla poskytnout příležitost sdílet některé další podrobnosti o systému.

Tato předpověď má určitě určitou platnost. Meta již tweetovala, že na akci můžeme očekávat oznámení Big Quest 3. Navíc vyšetřovatelé ve vesmíru VR sdíleli několik zajímavých zjištění. FCC podání podporuje příchod nového meta zařízení brzy.

Zde je to, co víme zatím.

Datum vydání Meta Quest 3: Fakta

Meta oficiálně nesdílela datum vydání pro své nové zařízení Quest 3. Zuckerberg však již navrhl, že nositelné zasáhnou police letos na podzim. Meta od té doby oznámila, že Quest 3 bude na výstavě na Meta Connect Keynote Sperech 27. září. Zde Zuckerberg bude sdílet vzrušující zprávy o této technologii.

Mnoho vůdců na trhu se domnívá, že hlavní přednáška bude sloužit jako oficiální startovací platforma pro Quest 3. Předobjednávky mohou být k dispozici ve stejný den. Tato myšlenka je podpořena zprávami od UploadVR, který sdílel data od Federální komunikační komise. Podání naznačují, že FCC již uvedla regulační schválení náhlavní soupravy. Ačkoli dokumenty o schválení nezmiňují quest 3 přímo, zdá se, že jsou připojeny.

Většina společností dostává schválení FCC, když se blíží uvolnění produktu ve Spojených státech. Navíc stojí za zmínku, jak Meta Quest Pro, tak Meta Quest 2 byly spuštěny na konferencích Meta Connect.

Spolu s možným odhalením data spuštění nové náhlavní soupravy také podání FCC nastiňuje některé cenné podrobnosti. Například bude obsahovat bezdrátové sítě 6GHz, podobně jako Quest Pro. Navíc bude mít 40% štíhlejší optický profil, nový čip Snapdragon a displeje s vyšším rozlišením. V databázi FCC se také objevily dva řadiče úkolů.

Zdá se, že to jsou ovladače pro nový úkol 3, který postrádá vnější sledovací prsteny, i když stále zahrnují haptiku „Trutouch“.

Kolik bude stát meta quest 3 stát? Cena 3 Quest 3

Zatímco datum vydání Meta Quest 3 je poněkud vágní, máme několik údajů o nadcházející náhlavní soupravě. Analytici průmyslu naznačují, že cena za zařízení začne na 499 $. Díky tomu je zařízení o něco dražší než Quest 2.

Tato cenovka samozřejmě dělá blížící se Quest 3 mnohem cenově dostupnější volbou než jiná vznikající MR zařízení, jako je Apple Vision Pro. Stojí za zmínku, že Quest 2 původně spustil za 299 $, ale cena se od té doby zvýšila. Doufejme, že Meta tentokrát neuvidí nutnost zvýšit ceny.

S vydáním Meta Quest 3 existuje šance, že Meta také sníží ceny za svůj produkt Quest 2. To by mohlo zvýšit dostupnost na trhu VR pro širší škálu zákazníků.

Když už mluvíme o dostupnosti, zdá se, že více lidí bude moci použít Quest 3 při spuštění než The Quest 2. Meta změnila své minimální věkové požadavky na náhlavní soupravy VR na pouhých deset let (z 13 let).

Bude meta quest 3 překonat Quest 2?

Meta se nedostala do podrobností o specifikacích, které můžeme očekávat od úkolu 3 – alespoň ještě ne. Při oznámení nové náhlavní soupravy však Zuckerberg popsal zařízení jako významný upgrade z předchozích zařízení, nicméně, ale.

Náhlavní souprava je nastavena na „zobrazení nejvyššího rozlišení“, které kdy nabízí Meta. Úniky naznačují, že čip Qualcomm může být Snapdragon XR2 Gen 2, speciálně navržený pro rozšířenou realitu krajinu.

Kromě toho existuje velká šance, že Quest 3 bude mít více možností úložiště, počínaje verzí 128 GB.

Pokud jde o výkon zobrazení, Meta zpočátku neoznámil žádné informace o obnovovacích sazbách nebo řešení. Best Buy Online však odhalil některé vzrušující podrobnosti. Úkol 3 je popsán na stránce produktu jako o 30% lepší rozlišení než Quest 2.

To sleduje předpovědi analytiků, že Quest 3 bude mít rozlišení kolem 2064 x 2208 na oko. I když to není tak pokročilé jako displej na zařízeních, jako je Apple Vision Pro, je to zlepšení.

Víme také, že Quest 3 bude obsahovat vysokou věrnostní barevný průchod. To umožňuje uživateli interagovat se světem v plné barvě. Quest 3 použije strojové učení a prostorové porozumění k vytvoření komplexnějšího uživatelského zážitku „smíšené reality“.

Bohužel neexistovala žádná oznámení týkající se technologie pro sledování očí pro prostorové vykreslování a technologický ředitel Meta Andrew Bosworth navrhl, že výdrž baterie pro zařízení bude přibližně stejná, jak můžete očekávat od Quest 2.

Co můžeme očekávat od designu Meta Quest 3?

Zatímco více informací a oficiální datum vydání Meta Quest 3 se pravděpodobně objeví na události Connect 2023, víme, že zařízení bylo „zcela přepracováno.“

Ačkoli estetika bude pravděpodobně podobná Quest 2 a Quest Pro, bude to asi 40% štíhlejší, díky novým čočkám palačinek. Navíc se zdá, že zařízení má na přední straně trojice senzorů a flexibilnější popruh hlavy pro ergonomické pohodlí.

Na základě toho, co jsme dosud viděli o designu Meta Quest 3, se zdá, že má kolem čoček flexibilní síť a motorizované IPD kolo pro jednotlivé úpravy. Pokud jde o ovladače, Metta přepracovala dotyk plus možnosti z Quest 2 pro ergonomii.

Tyto ovladače postrádají kruhový sledovací kroužek, ale stále přicházejí s haptiky Trutouch, aby uživatelům poskytly pokročilé zpětné vazby z interakcí. Bohužel se zdá, že řadiče se budou spoléhat spíše na energii baterie, než na nabídku funkce dobíjení.

Meta Quest 3 Potenciální funkce

Pokud je datum vydání Meta Quest 3 potvrzeno letos v září, pravděpodobně obdržíme zákulisní pohled na všechny funkce exkluzivní pro zařízení. Videa s únikem již upozornila na potenciální příchod nové funkce „inteligentního strážce“, která pomáhá uživatelům při udržování bezpečného zážitku.

Inteligentní strážce by mohl nastínit prostor obklopující uživatele pomocí pole Smíšené reality náhlavní soupravy. To by mohlo pomoci minimalizovat riziko a zlepšit zkušenosti, které jsou přesně v souladu s vaším pokojem a prostředím.

Víme také, že Quest 3 bude mít určitou interoperabilitu s počítači se systémem Windows, a měl by přijít s přístupem k předplatnému Meta Quest Plus Gaming Service. Meta plánuje vydat nejméně 40+ nových her a aplikací, když je zařízení k dispozici.

A co víc, Quest 3 by mohl podpořit stávající knihovnu Quest 2. Systém kompatibilní s zpětně by měl zajistit, aby uživatelé okamžitě měli přístup ke velkému obsahu.

Snad nejzajímavější funkčnost plánovaná pro Quest 3 pochází z jeho schopností smíšené reality. Cílem Meta je, aby se zkušenost Quest 3 cítila přirozenější a efektivnější, o čemž svědčí využití plnobarevných možností průchodu.

Při pohledu dopředu na datum vydání Meta Quest 3

Nakonec se zdá, že se Meta snaží dostat před hru s datem vydání Meta Quest 3. Vzhledem k tomu, že jiná řešení, jako je Apple Vision Pro, nadále trpí zpožděním, může rychlejší datum vydání zajistit, aby si meta mohla udržet svou sílu na současném trhu XR.

I když stále nemáme mnoho oficiálních informací o Meta Quest 3 a jeho dostupnosti, zdá se, že budeme mít k dispozici nové řešení od Meta do konce tohoto roku. Navíc se zdá, že Meta je odhodlána učinit tuto náhlavní soupravu jedním z jeho nejpůsobivějších zařízení připravených na spotřebitele dosud.

Ačkoli o něco vyšší cenovka by mohla odradit některé kupující, Quest 3 bude stále mnohem dostupnější než jiná blížící se řešení smíšené reality. Pokud meta může pokračovat v úspěšném budování svých zkušeností XR, mohl by být Quest 3 nezbytným krokem ve snaze společnosti odemknutím metaverse.